صفحه 95 از 182 نخستنخست ... 45859394959697105145 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 941 تا 950 , از مجموع 1819

موضوع: سرور d3 انتقام جویان

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به همه دوستان گلم

همر mr.gogoli سوپرهمر بود حیف شد چیف شد حدود 1800تا گرز بود 4500نیزه 163 کاتا گذاشته بودیم واسه چکمه یونیک که متاسفانه چیف شد :|
    مراسم عزاداری در شمال غرب راس ساعت 10 امشب با حضور مداحان بزرگی چون مهدی مورچه و رفقا
    تبریک به متای شرق بابت صفر کردن کپ حاج رضا و گوگولی و دیوار کردن لنگه دمپایی های متای غرب
    و تبریک بابت دیوار شدن رو اکانت رضاداریوش و اینسرت خوردن رو بی پناه و از دست دادن دو کتیبه بدون تلفات - خفت شدن 2میلیون گندمخورشون وپریدن 3-4 میل دفاعیشون

ویرایش توسط M.Reza : 11-30-2014 در ساعت 04:46 PM دلیل: استفاده از امضای غیر مجاز

2. تشکر Bekhab Baba تشکر نمود
    پسندیدن Bekhab Baba پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Eshbil نمایش پست ها
    کپ 130 شمشیر زن - 75 کی سزار - 30 کی کاتا
    نان کپ 60 شمشیر زن - 35 سزار - 10 کاتا
    همر نان کپ یه بار کوبیده شده بود
    نگفتی خوش شانسی یا جاسوس داری ؟
    یه کم ریسک کردیم :دی

4. تشکر Bekhab Baba تشکر نمود
    پسندیدن Bekhab Baba, M3nTaL, siniyor پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط _ARTEMIS_ نمایش پست ها
    داداش من
    من 700 کی دف کنارم داشتم با 10 مین فاصله !
    ولی خوب گذشته دیگه . میچسبیم به دفسازیمون

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط _ARTEMIS_ نمایش پست ها
    مجید جان این ریسکه فک کنم اول بازی صورت گرفته با ساختن اکانت تو ش .ش
    بازم این حرف ساخته ذهن خلاق و هوایی خودمه و ارزش جسارت و توهین به هیچ بازیکنی رو نداره D:
    جذابیت بازی به همین زد و خورد هاشه و ۲ طرف هم تا الان زد و خورد هایی داشتن و تحلیل اینکه کدوم بهتره میمونه به عهده بازیکنا

و اینکه ایشالا از این به بعدم پلن های خوبی رو شاهد باشیم و همه مردونه بازی کنن . و خارج از نتیجه بازی همه از بازی لذت برده باشن و در نهایت این دوستی ها باشه که باقی بمونه نه یه سری لینک بی خاصیت
    تبریک رو به بکس اختاپوس گفتیم به خاطر دف زیباشون . به مجید و بکس ش.غ هم تبریک میگم بابت خفت و ۰ کردناشون

7. تشکر M3nTaL, partizan تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, partizan, pOtEntAtE پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام دوباره
    علی جون داداش شما و مسعود که تاج سر ما هستی
    عزیزم خواستم بگم که زد و خورد 2 طرفه هستش اگه لینک میزارید کامل بزارید......................لول
    mr.gogoli اگه زدید این آقا دوست عزیز من بود و چند میلیون دفاع نزدیک این اکانت بود. که متاسفانه به خاطر توافق با شمال شرق این اکانت بیطرف کرده بودیم که با بی مهری روبه رو شدیم
    ...........راستی 350 کی گرز بود نه بیشتر.............که فدای سرش
    جعفر جان عزیزم خوش میگذره به زودی...............لول

9. پسندیدن pOtEntAtE پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط HoNoRaBle نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان گلم

همر mr.gogoli سوپرهمر بود حیف شد چیف شد حدود 1800تا گرز بود 4500نیزه 163 کاتا گذاشته بودیم واسه چکمه یونیک که متاسفانه چیف شد :|
    مراسم عزاداری در شمال غرب راس ساعت 10 امشب با حضور مداحان بزرگی چون مهدی مورچه و رفقا
    تبریک به متای شرق بابت صفر کردن کپ حاج رضا و گوگولی و دیوار کردن لنگه دمپایی های متای غرب
    و تبریک بابت دیوار شدن رو اکانت رضاداریوش و اینسرت خوردن رو بی پناه و از دست دادن دو کتیبه بدون تلفات - خفت شدن 2میلیون گندمخورشون وپریدن 3-4 میل دفاعیشون

دوست عزیزم:
    1. mr.gogoli از اون دهش قبلا اتک داده بود. و نان کپ بود. اگر چه سوپر همر نبود (ساخت سوپر همر در حد توانایی هاتون نیست) ولی خرده تروپ لب مرزی بود که خطرناک بود!
    2. دیوار شدن علی the heroes امیدوارم به رفاقتش با میثم مرتبط نباشه!!!! در این مورد توضیح بیشتری نمیدم. گرچه تروپ خاصی هم نبود! (ر.ک: همر 120 50 تبر حاج رضا و 400-80 گرز آقای گوگولی)
    3. اتک روی bipanah برای کتیبه بود. فقط دور همی خواستیم که اگر جا به جا کرد یه ذزه دهکده رو خط خطی کنیم! 4 موج نشست (گندمزار و انبار غذای بزرگ و ...) و 8 موج اینسرت شد (از تروپ جنگی من، مجموعا 2ک کاتا). اگر بابت این باید بهتون تبریک بگیم، تبریک!!!
    4. من شما رو دعوت میکنم به استفاده از ماشین حساب! 9 تا همر دیوار کردید، ازتون میخوام جمع تروپی که مهاجمینتون کشتند رو با استفاده از ماشین حساب محاسبه کنید و در آخر بگید که "X" چند بوده که با ضرب کردن در مجموع دف کشته شده به 3-4 میل رسیدید!

ارادتمند
    nimay

11. تشکر ZartVam, M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن ZartVam, M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به همه !
    یک روز ما نت نداشتیم الانم میبینمکه اَهُوووو ! چه قشقرقی که راه ننداختن دوستان. اورین اورین. راجع پلن جنگ اموز دوست عزیزمون اختاپوس عمدا اینجو زده شد تا از نیچه همرهای جنگی بکس جنوب غرب استفاده بشه و اس ای که تلفاتی نداده بود از اول دفاش خطمال شه کتیبه هم اورده بشه که شد.

راجع پلن یونیک چکمه با اینکه در جریان پلن نیسم و نبودم اما خوشحالم چونکه اکانتهایی که همر ول کردن میدونمکه چیا دارن و دمشون گرم که خوب دف اس ای رو پکوندن و تازه رسیدیم جای جالب داستان.

اورین اورین شلوغ کنین :d

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

2. دیوار شدن علی the heroes امیدوارم به رفاقتش با میثم مرتبط نباشه!!!! در این مورد توضیح بیشتری نمیدم. گرچه تروپ خاصی هم نبود! (ر.ک: همر 120 50 تبر حاج رضا و 400-80 گرز آقای گوگولی)

عزیزم علی داوری دوست 7 ساله منه 10000 نفر مثل شما نمیتونه رابطه را خراب کنه!!!!!!!! علی داوری اینا چی میگن نارنجی............لول

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ŞђōΨğύŋ نمایش پست ها
    سلام به همه !
    یک روز ما نت نداشتیم الانم میبینمکه اَهُوووو ! چه قشقرقی که راه ننداختن دوستان. اورین اورین. راجع پلن جنگ اموز دوست عزیزمون اختاپوس عمدا اینجو زده شد تا از نیچه همرهای جنگی بکس جنوب غرب استفاده بشه و اس ای که تلفاتی نداده بود از اول دفاش خطمال شه کتیبه هم اورده بشه که شد.

راجع پلن یونیک چکمه با اینکه در جریان پلن نیسم و نبودم اما خوشحالم چونکه اکانتهایی که همر ول کردن میدونمکه چیا دارن و دمشون گرم که خوب دف اس ای رو پکوندن و تازه رسیدیم جای جالب داستان.

اورین اورین شلوغ کنین :d
    پیمان عزیز دوست گرامی
    در خصوص اتک به کپ ما نمیدونم مهاجمین کلا لینک گرفتن یا نه ! اما اگر نگرفتید باید خدمتتون عرض کنم کار به پکیدن دف نرسید در حد قلقلک دادن بود دیوار از 19 پائین تر نیومد ! شما میگی دف پوکید؟؟!
    توصیه میکنم اول در جریان قرار بگیرین بعد جو بدین

15. تشکر M3nTaL, mя. мIм تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط siniyor نمایش پست ها

عزیزم علی داوری دوست 7 ساله منه 10000 نفر مثل شما نمیتونه رابطه را خراب کنه!!!!!!!! علی داوری اینا چی میگن نارنجی............لول

میثم جان داداش در رابطه با رفاقت ما خیلی ها میدونن که به بازی مربوط نمیشه و بیشتر از یه بازی ما به هم اعتماد داریم و کلی با هم زندگی کردیم . یادش بخیر حیف که از ایران رفتی . همیشه گفتم تو الگوی من بودی ....
    ولی میثم در رابطه با گوگولی که صفر شد من همون روزی که اتک داد به مهدی 144 زنگ زدم گفتم دادا داداشت شمال شرق رو زده من تا الان نزاشتم یه فیک هم روش بره داستانش چیه گفت که آقا این اکانت رو داده به بچه های شمال غرب و نیستش و اونا هستن که دارن میزنن بعد بهش گفتم پس اگر بچه ها زدن موردی نداره چون هیچ دلیلی ندارم که نزارم کسی بزنتش گفت نه مهم نیست بزنن که بچه ها هم زدن .
    در مورد اکانت تو هم همین شرایط هست که خودت هم دیدی حتی برای اینکه تو شمال غرب رو تو اسم نزارن به بچه ها گفتم هر کسی که فیک هم بهت داد بعدش بهت نامه بزنه بگه فیک دادم که خدایی نکرده رفیقم ناراحت نشه و اگر حمله ای اومد که پشتش نامه نیومد بهم بگی خودم برات آمار بگیرم طوری که نه از شمال شرق چیزی کم بشه نه از تو . ولی حمله های امروزت رو اکانت افشین ( علی مولچه ) با این داستان که با هم صحبت کرده بودیم نه تو ما رو بزنی نه ما تو رو بزنیم برام قابل فهم نیست و مطمئن هستم که پسوردت دست آدم درستی نبوده که اومده اینطوری وجه تو و قول و قرار تو رو خراب کرده .

با این حال منتظر یه جواب منطقی ازت رو اکانت هستم که بتونم رفقا را قانع کنم که تو با بقیه تو شمال غرب فرق داری .

به محسن عزیز و مانی عزیز هم به خاطر هماهنگی برای دفاع تبریک میگم . کارتون همیشه درسته دمتون گرم .
    ایشالله وقت کنم به جمعتون اضافه بشم . شرمنده همه رفقا شدم .

شاد باشید

علی

17. تشکر M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, siniyor پسندید
صفحه 95 از 182 نخستنخست ... 45859394959697105145 ... آخرینآخرین