صفحه 144 از 182 نخستنخست ... 4494134142143144145146154 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,431 تا 1,440 , از مجموع 1819

موضوع: سرور d3 انتقام جویان

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط BeSTRoOMeN نمایش پست ها

ههه
    دادا نیما اگه بدونی تو سرور C3 وضع بعضیا چطور بود بهشون حق میدی

اینا اومدن واسه برد! وقتی دیدن تعداد پلیر جواب نمیده زدن تو کاره...

خخخخخخخخ

به قول آقا رضا آدمی که خوابیده رو میشه بیدار کرد ولی آدمی که خودشو به خواب زده رو نه!!

آدم سر صبح 23 تا از اینارو میبینه....چی بگم دیگه...خخخخخخخخخ
    http://upload7.ir/imgs/2014-12/19763090304936984195.jpg
    دهکده ای که از دوتا ساید داره دف میره توش 5دقیقه بعد کلین شدن زدم

دیشبم گفتم لیدری که جای رسیدن به اکانتهای سایدش میشینه این جنگولک بازیارو در میاره آخرشم با اشک و آه دنبال مقصر تو ساید حریفه واسه من یه پاپاسی هم ارزش نداره کثیف بازی یعنی تهمت که شما شرقیا هرکاری خواستید کردید

چکمه جنوب غرب - 0 کردن نان کپ های لرد توتایم بن - 0 کردن کپ های شمال غرب 2-3 تا با داشتن ایمیل mr.gogoli - بک دادن700ک نیزهmr.gogoli و200ک دلاور که عکسشم گذاشتم اینارو هم شرق ساخته بود ?)
    دیگه شما دم از مردونگی نزنید تا صبح منو نیما داشتیم پلن میزدیم اون یکی معماریتونم پر دوتا کپ و نان کپم پر آیا پلیری که داره پلن میزنه میتونه همزمان 40جا باشه؟

http://d3.dejkoob.ir/spieler.php?uid=3651

این کثیف کاری نیست؟ اینجا مولتی هانتر به مولتی گیر نمیده .کام بود الان اکانتهاتون داشت 150% پانیش میخورد
    مولتی زدید منابع از اکانت خودتون میریزید؟ این خلاف قوانین نیست؟ برو قوانین دژکوب رو بخون

ما ایرانیا حتی 10 دقیق وقت نمیزاریم قانون یک بازیو کامل بخونیم بعد دم از خیلی چیزا میزنیم ( کلی گفتم)

یکم فکر کنید آدم غربالگریو از تو ساید خودش انجام میده

من مسئول طرز فکر شما نیستم . آزادید هرچی میخواید بگید

خدا نگهدار

AMir Alone Boy

تک سوار شمال غرب
    ویرایش توسط WerWoLF : 12-23-2014 در ساعت 12:41 PM

2. پسندیدن pOtEntAtE پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط DumeniC نمایش پست ها
    این جور چیزارو از دوستان غربی بپرسید خیلی* بهتره تا از ما که نمیدونیم داستان چیه فقط میایم رو اکانت میبینیم مثل قضیه fox & the heros این هم :|

یه نیگا به top ten بنداز واقعا جای سوال داره؟
    سلام
    دادا تاپ تن تا یه جاهائیش مشخص مثلا دوستان شرقی بیان در باره اکانت ملچتون بگن که از کجا سر دراورده بود وسط شمال غرب و با دهکده ای هم نام با دهکده های king of se داشت برا خودش خیال پردازی میکرد یا اینکه کی بهش دف داده که اومده تو تاپ شما ها دیگه مارو خیلی نوب فرض کردید
    هر بار که غرب دو تا حرکت زد دوستان شرقی اومدن اظهار کردن یا ما چراغ چک کردیم یا جاسوس داشتیم یا هک کردیم یا پسوورد پیچوندیم کتیبه خریدیم و ...
    یه نگاه به امار عمومی سرور بندازید وضعیت سرور دستت میاد که چند تا اکانت فعال هست و از اون چند تا کدوم ها پای اکانتن و باز هم از همین تعداد بیشترشون ول کردن و اکانتشون دست دوستان یا لیدر های اتحاد

متاسفانه رفاقت رو وارد جریان رقابت میکنید بعد یه لگد میزنید زیر چند سال دوستی و اشنایی و همه چی رو سر یه بازی خراب میکنید
    در زمان صلح پسران پدران را به خاک میسپارند و در زمان جنگ پدران پسران را

4. تشکر WerWoLF تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

Unhappy

نقل قول نوشته اصلی توسط SS Panzer نمایش پست ها
    سلام
    بعد از چند روزی که خدمت دوستان نبودم، اومدم تا به عنوان "حرف آخر" پستی رو تقدیم کنم.

چند روز پیش تو یه پلن گسترده مشترک از دوساید شرقی، کتیبه چکمه یونیک از ساید رقیبمون برداشته شد. در حالی که حدود 600 ک دف از اکانت ساید شمال شرق (siavash144) بک شد. دفی که در اختیار شمال شرق بود، در خاک شمال شرق و با امکانات شمال شرق ساخته شده بود. اگر چه اونقدر همر زیاد زده شده بود که از اون دف هم رد میشد، اما دلیلی برای نابود کردن دف ساید خودم ندیدم!
    در حالی که مهدی زرغامی احساسی شده بود و 3 تا همرش رو کوبید به خودی و بعد با بد قولی امیر خان برای پس دادن چکمه شمال شرق، از کرده خودش پشیمون شد

ذهن من شاید یاری نکنه ولی این بازی چند نقطه سیاه داشت:
    1. برداشتن کتیبه های چشمان بزرگ the heroes، چکمه بزرگ siavash144، مرتاض بزرگ fox
    -در مورد جنگ کوچک شمال شرق، استحکام منحصر و گیج منحصر سکوت میکنم
    2. خرد کردن همر های kalantar و fox و the heroes و s.e.t.a.r.e.h.a کوبیدن اونها به در و دیوار!
    3. از بین بردن همر های noonoo و phoni3x و king_cyrus از طریق پیدا کردن pw به هر نحوی!!!

سعی کردم منصفانه به این قضیه نگاه کنم.
    پیام عزیز، حس کردم بغضی تو صداش هست و گفت با کاتای خودم ده همرم رو پروندن! حس خوبی نیست! چه دوست چه رقیب. جدا از تموم زشتی ها و زیبایی های بازی این حرکت به دور از انسانیت هست. چون زحمت چند ماه یه نفر (منهای صرف ساعت ها زمان و ریال ها پول) به باد میره.
    من احساس میکنم جذابیت این بازی برای من به شخصه از بین رفته چون با کلی زمان و پوش و گلد یه اکانت شبیه مولچتون رو بالا میکشیم تا 2 دونه همر دیوار کنیم، اونوقت دوستانمون تو کمتر از نیم ساعت...
    اکانت SS panzer رو اگر محسن عزیزم اجازه بده حذف میکنیم. ولی قبلش کتیبه اش رو میدیم با تک هیرو به دوستان غربی تا با لذت به بازی ادامه بدن و واندرشون رو 100 کنن! همرهاش رو هم با اعلام تارگت لانچ میکنیم روی یه تارگت معین تا هیروهاتون لول بگیره و پزش رو به دوستانتون بدید

پ.ن: توی این پست اصلا قصد کل کل و رجز خوانی نبوده شاید نقاط تاریک دیگری بوده توی این سرور اما توی ذهن من نیست. خوشحال میشم به نفر بدون جانب داری اونا رو لیست کنه و واسم پ.خ کنه.
    این که چند روزی پست نداشتم دلیلش بی احترامی ها و نا مهربانی های دوستان بوده، لطفا این رویه را متوقف کنید تا اگر روزی در دنیای حقیقی رو در رو شدیم...

ارادتمند
    nimay

سلام به دوستای گلم که بعد از قضیه دیشب کلی پشتمون در اومدن
    از نیمای و ارمان . علیرضا که کفتن حذف میکنن ممنون
    واقعا موندم چی بگم.
    این ... کاری ها فقط تو این جور سرور ها دیده میشه که mh به جای رسیدگی به مشکلات دنبال خاله زنک بازیه.

در جواب دوستان غربی که الان میان حرف میزنن بگم شما مگه با اک jizzz نیومدین چسبیده به ما ده بگیرین؟
    ما فقط زدیم دهو 0 کردیم.
    با change pass بیای کاتاهای یکی رو بکوبی به خودش ته بازی کثیفه
    خیلی بی اهمیت لیو میدم.
    کارتون که مردونه نبود.اصن ادمانه هم نبود چه برسه به مردونه
    بیاین مثه مرد حداقل بگبن ما بودیم تونستیم زدیم.
    دیگه موش و گربه بازی در نیارین.

بعد چند سال اومدم پست گذاشتم اونم چه پستی شد!
    دمنون گرم.خوب قهوه ای کردینمون.

خوش باشین کنار هم
    payam phoenix

6. تشکر WerWoLF, KAMYAR, Xyster تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

با سلام و عرض خدافظی !
    مام هر 2 اکانت رو گذاشتیم روی حذف .
    بعد از 2 روز اومدم روی اکانت دف سازم که پسوردش رو همه داشتن و حدود 1 میل دف داشت !
    تمامی دهکده هاش صفر شده و جالبتر این که گزارشاتش هم پاک شده !!
    خوب تقصیر دوستانی که این کار ها رو کردن نیست . مقصر اصلی نیمای عزیز و مانی جانه ، 100 بار بهشون گفتم اینجوری نزنید اینا رو که عقده ایی میشن !
    فقط من موندم اکانت Eshbil که لب مرز هستتش رو چرا نمیزنید !
    پسورد ندارین ؟
    پسوورد جانشینی اگه میخوایین که خبرم کنید اونو هم بزنید.
    100 کردنتون هم پیشاپیش مبارک باشه البته اگه موقع نقشه ها همدیگه رو نزنید و بتونین با هم کنار بیایین که یه نفر 100 کنه

افشین

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

خوب از تمامی دوستان فروم که کنار ماهستند سپاسگرازیم از بعضی از دوستان ندیده و نشناخته هم صمیمانه خداحافظی میکنم

از همین تریبون اعلام میکنم عزیزان غرب و شرق چه مدافع چه مهاجم بیاید لینک بذارید ببینیم تو این خراب شده چه خبره
    در زمان صلح پسران پدران را به خاک میسپارند و در زمان جنگ پدران پسران را

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط cyrous نمایش پست ها
    خوب از تمامی دوستان فروم که کنار ماهستند سپاسگرازیم از بعضی از دوستان ندیده و نشناخته هم صمیمانه خداحافظی میکنم

از همین تریبون اعلام میکنم عزیزان غرب و شرق چه مدافع چه مهاجم بیاید لینک بذارید ببینیم تو این خراب شده چه خبره
    والا من یکی اگه یه دونه لینک توی اکانتم پیدا کنم ، حتما میازم . مشکل اینه که با پسورد جانشینی اومدن و گزارشات رو حذف کردن !
    فکر کنم واسه بقیه هم همینطوریه که کسی لینک نمیزاره

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Eshbil نمایش پست ها
    والا من یکی اگه یه دونه لینک توی اکانتم پیدا کنم ، حتما میازم . مشکل اینه که با پسورد جانشینی اومدن و گزارشات رو حذف کردن !
    فکر کنم واسه بقیه هم همینطوریه که کسی لینک نمیزاره
    گزارشات فقط در صورتی پاک میشه که از اکانت مهاجم پاک شده باشه

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط WerWoLF نمایش پست ها
    گزارشات فقط در صورتی پاک میشه که از اکانت مهاجم پاک شده باشه
    یعنی اگه طرف یکی رو بزنه و گزارشات رو پاک کنه . گزارشات مدافع هم پاک میشه ؟!

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Eshbil نمایش پست ها
    یعنی اگه طرف یکی رو بزنه و گزارشات رو پاک کنه . گزارشات مدافع هم پاک میشه ؟!
    پس فکر کردی chap dast - mars چجوری صفر شدن ما نفهمیدیم؟:دی ss panzer آمارشو باmr.gogoli گرفت تا آف بود زد لینکاشم پاک کرد ما اول فکر میکردیم بچه های خودمون زدن :دی ادمین پیگیری کن این باگه یا سوپر باگ؟:دی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط SS Panzer نمایش پست ها
    سلام
    بعد از چند روزی که خدمت دوستان نبودم، اومدم تا به عنوان "حرف آخر" پستی رو تقدیم کنم.

چند روز پیش تو یه پلن گسترده مشترک از دوساید شرقی، کتیبه چکمه یونیک از ساید رقیبمون برداشته شد. در حالی که حدود 600 ک دف از اکانت ساید شمال شرق (siavash144) بک شد. دفی که در اختیار شمال شرق بود، در خاک شمال شرق و با امکانات شمال شرق ساخته شده بود. اگر چه اونقدر همر زیاد زده شده بود که از اون دف هم رد میشد، اما دلیلی برای نابود کردن دف ساید خودم ندیدم!
    در حالی که مهدی زرغامی احساسی شده بود و 3 تا همرش رو کوبید به خودی و بعد با بد قولی امیر خان برای پس دادن چکمه شمال شرق، از کرده خودش پشیمون شد

ذهن من شاید یاری نکنه ولی این بازی چند نقطه سیاه داشت:
    1. برداشتن کتیبه های چشمان بزرگ the heroes، چکمه بزرگ siavash144، مرتاض بزرگ fox
    -در مورد جنگ کوچک شمال شرق، استحکام منحصر و گیج منحصر سکوت میکنم
    2. خرد کردن همر های kalantar و fox و the heroes و s.e.t.a.r.e.h.a کوبیدن اونها به در و دیوار!
    3. از بین بردن همر های noonoo و phoni3x و king_cyrus از طریق پیدا کردن pw به هر نحوی!!!

سعی کردم منصفانه به این قضیه نگاه کنم.
    پیام عزیز، حس کردم بغضی تو صداش هست و گفت با کاتای خودم ده همرم رو پروندن! حس خوبی نیست! چه دوست چه رقیب. جدا از تموم زشتی ها و زیبایی های بازی این حرکت به دور از انسانیت هست. چون زحمت چند ماه یه نفر (منهای صرف ساعت ها زمان و ریال ها پول) به باد میره.
    من احساس میکنم جذابیت این بازی برای من به شخصه از بین رفته چون با کلی زمان و پوش و گلد یه اکانت شبیه مولچتون رو بالا میکشیم تا 2 دونه همر دیوار کنیم، اونوقت دوستانمون تو کمتر از نیم ساعت...
    اکانت SS panzer رو اگر محسن عزیزم اجازه بده حذف میکنیم. ولی قبلش کتیبه اش رو میدیم با تک هیرو به دوستان غربی تا با لذت به بازی ادامه بدن و واندرشون رو 100 کنن! همرهاش رو هم با اعلام تارگت لانچ میکنیم روی یه تارگت معین تا هیروهاتون لول بگیره و پزش رو به دوستانتون بدید

پ.ن: توی این پست اصلا قصد کل کل و رجز خوانی نبوده شاید نقاط تاریک دیگری بوده توی این سرور اما توی ذهن من نیست. خوشحال میشم به نفر بدون جانب داری اونا رو لیست کنه و واسم پ.خ کنه.
    این که چند روزی پست نداشتم دلیلش بی احترامی ها و نا مهربانی های دوستان بوده، لطفا این رویه را متوقف کنید تا اگر روزی در دنیای حقیقی رو در رو شدیم...

ارادتمند
    nimay
    خوب حالا که این اتفاق افتاد و قراره حذف کنید پس سرور تموم شده هست و بعد از شما ما هم حذف میکنیم

صفحه 144 از 182 نخستنخست ... 4494134142143144145146154 ... آخرینآخرین