صفحه 146 از 182 نخستنخست ... 4696136144145146147148156 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,451 تا 1,460 , از مجموع 1819

موضوع: سرور d3 انتقام جویان

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Dread نمایش پست ها
    سلام به دوستان پاک باز.
    خنک آن قمار بازی که بباخت هرچه بودش، که نماند هیچش الا هوس قمار دیگر
    من الآن سوالم از اون ادمینه که شاکی شده بود چرا میگیم سرور فیکه. حاجی الآن فهمیدی چرا میگیم فیکه؟!
    از روز اول که بعد از 2 3 سال برگشتم، چون داش پیام یه پست تو فیسبوک گذاشته بود که فلان جا میخوایم بازی کنیم، هرکی پایه هست بسم الله
    ما هم با یه کم تاخیر به هر حال اومدیم تا دور همی بخندیم. یادمون هم هست حتی با چک کردن چراغ هم نتونستید بزنید ما رو
    زور آخرتون همین بود، لاگین رو اکانت و کثافت کاریای پی در پی که بوی گندش کل سرورا رو برداشته
    پیام جان اتفاقا همین بودن کنار شما و دوستانی مثل افشین، نیما، مانی، علی اشرفی، محسن، علیرضا، حسین، و خیلیای دیگه، همون حس و حالی که میخواستم رو بهم داد. هر چند آخرش تلخ شد. خیلی هم تلخ شد. تو دو روز گذشته یه سری اتفاقاتی افتاد که واقعا .... ولی واقعا با هم بودنمون تو این چند ماه عالی بود. خیلی حال کردیم.
    پیام، ابهت داشتن و محبوبیت به همر و لینک گذاشتن نیست. به اینه که تا کوچکترین مشکلی پیش اومد برات با نامردی اینا، ببین چه خبر شد تو سرور. ببین چند نفر رفتن رو حذف، فقط چون برای تو مشکل ایجاد کردن. این محبوبیته. این اون چیزیه که میمونه. دژکوب و یه مشت شمشیرزن و کاتا و این چیزا چیه، یه مشت عدد تو یه دنیای مجازیه. مهم این چیزیه که میبینی. اصلا ارزش حرص و ناراحتی نداره. فک کن الآن اینو زده بودی یه واندر 0 کرده بودی. چه تغییری تو زندگیت ایجاد میشد؟ چی گیرت میومد که الآن نداری؟ مگه کم واندر صفر کردی؟
    غمت هم نباشه میریم یه سرور که ارزش داره اون جا دور همیم. یه جا که خیالمون از خیلی چیزا راحته.
    سخن آخرم با اون کساییه که خودشون میدونن کار اونا بوده. ارزش نداشت، خداییش ارزش نداشت. زشته این کارا، برای برد و باخت. واقعا لذت نداره. صرفا یه جور نباشه که هرجا میریم گند بکشیم به اونجا. چرا ما ایرانیا اینجوریم؟؟؟
    در آخر ازتون تشکر میکنم، کلی خندیدیم

خدا یار و نگه دار همگی، به امید دیدار در جایی که ارزش داره

بهشاد جان
    داداش گلم

از پست قشنگت ممنون
    منم گفتم بر خلاف دیشب امروز خوب بود.
    خودت، نیما panzer، علی xyster ، ارمان Life ، افشین eshbil ، احسان cyrous ، علی best roman ، کامیار devil ، پرهام phoenix و چند نفر دیگه لطف خودشون رو شامل حال ما کردن و اس ام اسی یا نامه ای یا تو گارنا یا با تلفن اعلام کردن که حذف میکنن.
    واقعا چی از داشتن هم چین دوستانی با ارزش تر؟

ممنون بازم
    ارادت
    payam phoenix

2. پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط dread نمایش پست ها
    سلام به دوستان پاک باز.
    بهشاد همچنان من میگم بیا e3 )

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

Arrow HaminjoOori

سلام...

دوست عزيز...از اينكه صبح نتونستم دفاع رو بك كنم متاسفم 5 ميل دف بود و منم مي خواستم برم سر كار...

بابت همر قشنگت هم بهت تبريك ميگم... همين كه مردونه تونستي ازش محافظت كني كافيه...

من هنوز سر قولم هستم... اگه خواستي به بازي ادامه بدي...

پ.ن
    امير با ايدي من پست ميدي اسم خودت رو زير پست بنويس

http://d3.dejkoob.ir/spieler.php?uid=265

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط pho3niX نمایش پست ها
    کامیار جان واقعا ممنونم بابت پست ودلگرمی که به ما میدین.
    امیدوارم در عرصه دژکوب که نشد توی زندگی واقعی جبران کنم.
    متاسفانه بد تر از این حرکت برخورد و جوابهاب mh هست که داره اعصاب منو خورد میکنه
    اگر از طریق mh و admin به جایی نرسه مطمعنا از مراجع دیگری پیگیری میکنم

فدای نفست
    payam phoenix

- - - Updated - - -

افشین جان خیلی ممنون
    هر چه قدر که دیشب مضخرف بود امروز به داشتن دوستانی مثل شما افتخار میکنم و خوشحالم.
    همه زحمت کشیدیم.
    تعداد پلیر هامون کم بود.
    و هزار و یک مشکل دیگه که به عنوان برادر کوچیک شما
    همه این مسائل رو دیدم.
    اما مردونه بازی کردین و هیچ وقت دست به همچین کثافت کاریایی نزدین.

بازم ممنون از حمایتتون
    payam phoenix
    عزیزم متاسفانه این اتفاق افتاده فکرنکنم همری هایی بزرگتر یا اکانتی به قدر مستر اکس که کوبیده شدبزرگتربود کسی ناراحت شدجزماون زمان کسی هیچی نگفت همه خوشحال بودند که ۸تاسوپرهمررفت تودیوار واما یک جمله گفتی که ازمرتجع دیگه پیگیری می کنی !دقبقا چیه؟بعدشم بازم می بخشیدجای سوال واسم من حدودا خیلی وقته شایدروزی ۵دقیقه بیام توسرورولی شرق هم کلی گندبتزی دراورد دیگه نمونه اش دزدین پسورد دوتاهمرتوی اس ای ازخودکن بود خرید اکانت بود زدن همرهای اس دبلیو توسط همرهای خودمون همچین می گید بازی بد اینگاری پیغمبربودید عزیرم همین نخود هرآش اکانت بست رومن!گندی نیست نزده باشه ایاشما واکنشی نشون دادید؟ایا گفتید بده؟تشویق دیدیم ازتون ولی ...

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به دوستان پاک باز.
    من الآن سوالم از اون ادمینه که شاکی شده بود چرا میگیم سرور فیکه. حاجی الآن فهمیدی چرا میگیم فیکه؟!
    از روز اول که بعد از 2 3 سال برگشتم، چون داش پیام یه پست تو فیسبوک گذاشته بود که فلان جا میخوایم بازی کنیم، هرکی پایه هست بسم الله
    ما هم با یه کم تاخیر به هر حال اومدیم تا دور همی بخندیم. یادمون هم هست حتی با چک کردن چراغ هم نتونستید بزنید ما رو
    زور آخرتون همین بود، لاگین رو اکانت و کثافت کاریای پی در پی که بوی گندش کل سرورا رو برداشته
    پیام جان اتفاقا همین بودن کنار شما و دوستانی مثل افشین، نیما، مانی، علی اشرفی، محسن، علیرضا، حسین، و خیلیای دیگه، همون حس و حالی که میخواستم رو بهم داد. هر چند آخرش تلخ شد. خیلی هم تلخ شد. تو دو روز گذشته یه سری اتفاقاتی افتاد که واقعا .... ولی واقعا با هم بودنمون تو این چند ماه عالی بود. خیلی حال کردیم.
    پیام، ابهت داشتن و محبوبیت به همر و لینک گذاشتن نیست. به اینه که تا کوچکترین مشکلی پیش اومد برات با نامردی اینا، ببین چه خبر شد تو سرور. ببین چند نفر رفتن رو حذف، فقط چون برای تو مشکل ایجاد کردن. این محبوبیته. این اون چیزیه که میمونه. دژکوب و یه مشت شمشیرزن و کاتا و این چیزا چیه، یه مشت عدد تو یه دنیای مجازیه. مهم این چیزیه که میبینی. اصلا ارزش حرص و ناراحتی نداره. فک کن الآن اینو زده بودی یه واندر 0 کرده بودی. چه تغییری تو زندگیت ایجاد میشد؟ چی گیرت میومد که الآن نداری؟ مگه کم واندر صفر کردی؟
    غمت هم نباشه میریم یه سرور که ارزش داره اون جا دور همیم. یه جا که خیالمون از خیلی چیزا راحته.
    سخن آخرم با اون کساییه که خودشون میدونن کار اونا بوده. ارزش نداشت، خداییش ارزش نداشت. زشته این کارا، برای برد و باخت. واقعا لذت نداره. صرفا یه جور نباشه که هرجا میریم گند بکشیم به اونجا. چرا ما ایرانیا اینجوریم؟؟؟
    در آخر ازتون تشکر میکنم، کلی خندیدیم

با سلام
    دوستان سرور براي ما هم اينجور که بوش مياد تمومه ديگه .
    سرور بدي نبود حد اقلش اين بود که دوستان جديدي پيدا کرديم . الانم با وجود اينکه کلي دف و همر مونده رو دستمون ولي از وقتي که دوستان رفتن رو حذف ديگه دل و دماقي واسه ما هم باقي نميمونه .با رفتن دوستامون واندر دوستي که هدف ما بود نميتونه ديگه 100 شه ..
    خيلي از اينجور رفتنايي بدم مياد خيلي .. دوس داشتم همچين پيامي رو روز اخر سرور بدم
    از اول سرور با وجود مشکلاتي که داشتم تنهايي اکانت رو کشيدم بالا بدون گلد زياد و غارت با بات و ... و خوش هم گذشت با دوستان جديدي که پيدا کرديم .
    اميدوارم همه خوبي بدي ديدن حلال کنن و عمري باقي بمونه يه سرور ديگه بشه باز جمع شد با رفقا و يه بازي بدون حاشيه و پاک ارايه داد .
    اميد وارم همه موفق باشن بيشتر تو زندگي هاشون . خيلي پستم غمگين بود اشکم در اومد D:

mohsen bismarck

7. پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط A.C نمایش پست ها
    عزیزم متاسفانه این اتفاق افتاده فکرنکنم همری هایی بزرگتر یا اکانتی به قدر مستر اکس که کوبیده شدبزرگتربود کسی ناراحت شدجزماون زمان کسی هیچی نگفت همه خوشحال بودند که ۸تاسوپرهمررفت تودیوار واما یک جمله گفتی که ازمرتجع دیگه پیگیری می کنی !دقبقا چیه؟بعدشم بازم می بخشیدجای سوال واسم من حدودا خیلی وقته شایدروزی ۵دقیقه بیام توسرورولی شرق هم کلی گندبتزی دراورد دیگه نمونه اش دزدین پسورد دوتاهمرتوی اس ای ازخودکن بود خرید اکانت بود زدن همرهای اس دبلیو توسط همرهای خودمون همچین می گید بازی بد اینگاری پیغمبربودید عزیرم همین نخود هرآش اکانت بست رومن!گندی نیست نزده باشه ایاشما واکنشی نشون دادید؟ایا گفتید بده؟تشویق دیدیم ازتون ولی ...

دوست عزیز
    اولا که من بعد از 5 سال اومدم دارم تو این فروم پست میذارم.کلا هم 5 تا پست بیشتر ندارم.
    لطفا با مذرک صحبت کنین و پستی از من بذارین که گفته باشم ایول کار خوبی کردین پسوورذ برداشتین
    ثانیا همرش خیلی بزرگ بوده اونقد که نمیتونین تصورش رو بکنین
    ثالثا من به کسی بدی نکرده بودم با کسی هم دشمنی و پدر گشتگی نداشتم پسوورد کسی رو نزدم اکانت کسی رو نخریدم و مثل خیلی ها 45 تا مولتی نداشتم.
    البته بازی یادم رفته بود.یادم نبود تو ایران باید اینجوری بازی کرد.
    payam phoenix

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Bismarck نمایش پست ها
    با سلام
    سرور بدي نبود حد اقلش اين بود که دوستان جديدي پيدا کرديم . الانم با وجود اينکه کلي دف و همر مونده رو دستمون ولي از وقتي که دوستان رفتن رو حذف ديگه دل و دماقي واسه ما هم باقي نميمونه .با رفتن دوستامون واندر دوستي که هدف ما بود نميتونه ديگه 100 شه ..
    خيلي از اينجور رفتنايي بدم مياد خيلي .. دوس داشتم همچين پيامي رو روز اخر سرور بدم
    از اول سرور با وجود مشکلاتي که داشتم تنهايي اکانت رو کشيدم بالا بدون گلد زياد و غارت با بات و ... و خوش هم گذشت با دوستان جديدي که پيدا کرديم .
    اميدوارم همه خوبي بدي ديدن حلال کنن و عمري باقي بمونه يه سرور ديگه بشه باز جمع شد با رفقا و يه بازي بدون حاشيه و پاک ارايه داد .
    اميد وارم همه موفق باشن بيشتر تو زندگي هاشون . خيلي پستم غمگين بود اشکم در اومد D:

mohsen bismarck
    محسن عزیز
    باز هم یه داداش به داداشای گلم اضافه شد اگه مارو قابل بدونی البته

همرهایی دارم تو اکانت هایی که اگه بزنم خیلی ها انگشت به دهن می مونن که اکانت های 50 دهی هم اونو ندارن
    اما وقتی یه حرکت هایی ادم میبینه
    دیگه مجالی برای بازی نمیمونه
    ایشالا تو سرورهای بهتر دات کامی جایی پا بده با هم بازی کنیم.
    ممنون از پستت
    و از حمایتت
    payam phoenix

9. پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط WerWoLF نمایش پست ها
    سلام...

دوست عزيز...از اينكه صبح نتونستم دفاع رو بك كنم متاسفم 5 ميل دف بود و منم مي خواستم برم سر كار...

بابت همر قشنگت هم بهت تبريك ميگم... همين كه مردونه تونستي ازش محافظت كني كافيه...

من هنوز سر قولم هستم... اگه خواستي به بازي ادامه بدي...

پ.ن
    امير با ايدي من پست ميدي اسم خودت رو زير پست بنويس

http://d3.dejkoob.ir/spieler.php?uid=265
    همر قشنگ؟ من؟ دفاع بک کنی؟
    اشتباه گرفتی فکر کنم. من تو گیم هم اکانتم همینه، Dread
    قول؟! کدوم قول؟

11. پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به همه

سلام به دوستان پاک باز.

هر کی خدافظی کرد تو هم باهاش اومدی یه روزنامه دو بیتی تو پاچمون کردی و داستان شدی.
    عاقا یکی اینو از سرور با کتک بیرون کنه لطفا. من دستم بندهدی

نقل قول نوشته اصلی توسط Eshbil نمایش پست ها
    بهشاد همچنان من میگم بیا e3 )
    لازم نکرده شما همچنان بگی
    کی این E3 ای رو راه داده اینجا. دیی

نقل قول نوشته اصلی توسط A.C نمایش پست ها
    اَاااااااا.. علی تو هنو زنده ای

دقیقا هیچکی نگفت که ساید جنوب غرب اونهمه پلیر خوب و اکانت شاخ رو در کمال .... و حقارت ... دادن مثه .... نگفتن فلان و اله بله. کل ساید نابود کردن. هر دستی ادم بده همون میگیره.
    اونقد ادم باید احمق باشه که نفهمه بابا حریف این شکلی از میدون بیرون کردن در اصل بازی خودتو داری خراب میکنی. هر قدر حریف قدر تر جلو روت باشه بازی جذابتر و حرفه تره حتی ادم به حریف خوب ببازه بازم میدونه از فلان حریف بنامی باخته.
    در کل همش هم تقصیر هیچکی نیست بغیر از صاحب اکانت. میخواستی رمز ندی جانشین نکنی. خودم من بودم همرم میکوبیدن خدا شاهده همین میگفتم. دندم نرم رمز نمیدادم. دادم بازی بقیه خراب نکنم.

بدو رو اک هم سر بزن علی لعنتی تا خودم نکشتمت! دی

نقل قول نوشته اصلی توسط Bismarck نمایش پست ها
    با سلام

mohsen bismarck
    ویرایش توسط Turbo : 12-23-2014 در ساعت 07:51 PM دلیل: رعایت احترام

13. پسندیدن cyrous پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

با سلام

شاید خیلی از بچه ها تعجب کنن که من پست گذاشتم.

این دومین پست من تو فروم هست و فقط به این دلیل که مدافع مثل اینکه گزارش ندیده و این تقصیر سرور هست نه کس دیگه.

اکانت دفاع ساز شما (GoRoMp) رو من زدم اون ۳ تا دهشم دور بود وگرنه اونم میزدم .

با احترام Hamed.Drugstore
    ویرایش توسط Turbo : 12-23-2014 در ساعت 07:46 PM دلیل: وقتی گزارش مدافع رو حذف کنید تقصیر سرور نیست! تقصیر حذف کننده است. لطفا در تاپیک مجزا موردتون رو مطرح کنید تا پاسخ داده بشه.
    DruG & WooD

15. پسندیدن siniyor, pOtEntAtE پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به دوستان
    اکانت رستم هم حذف میشه...
    فقط من موندم این کوچه علی چپ که شما دارین توش قدم میزنین تموم بشو نیس؟
    در ضمن اقای به اصطلاح زرنگ پیدا کردن ده همرت خیلی هم سخت نبود!!!!!!
    پیشاپیش 100 کزدن رو هم به غرب و ... تبریک میگم!

Good Luck
    ویرایش توسط Turbo : 12-23-2014 در ساعت 07:47 PM دلیل: قوانین بازی رو مجددا با دقت بیشتر بخوانید : @@در صورتی که پلیر رمز عبور خود را در اختیار سایرین قرار دهد ...

صفحه 146 از 182 نخستنخست ... 4696136144145146147148156 ... آخرینآخرین