صفحه 130 از 182 نخستنخست ... 3080120128129130131132140180 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,291 تا 1,300 , از مجموع 1819

موضوع: سرور d3 انتقام جویان

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام
    وقتی میخورید دلیل نمیشه توهین کنید با بیایید زار زار گریه کنید!
    هر کدوم از لانچ ها رو یکی انجام داده و پلن ها هم هماهنگ نبودن!
    این سرور بدون داستان دارم بازی میکنم ولی یه سریا کلا دوست دارن حاشیه درست کنن!
    در هر صورت یه شبه کلی همر پرید ازNEحق میدم شوک بشن ولی بزن بزن تازه شروع شده!
    اینم بدون چراغ و داستان سر جاسوسی های دیشب که کشیده بودم زدم البته اشتباهی هم به جای دهکده18از پایتختش زدم ولی خب این پیدا شد!
    http://upload7.ir/imgs/2014-12/22432545324660344044.png
    تازه کتیبه هم میره میاره بدون کاتا)
    پ.ن: به قول دوستان سرور کاملا فیک ولی نمیدونم چرا یه سریا خودشون رو به آب و آتیش میزنن برا سرور فیک!!(اینا مجبورن میفهمی مجبور!!)
    پ.ن:نفر بعدی کیه؟!؟!

2. تشکر viero تشکر نمود
    پسندیدن pOtEntAtE, hakhamaneshi, 3king3 پسندید
    نپسندیدن viero نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط _artemis_ نمایش پست ها
    سلام
    وقتی میخورید دلیل نمیشه توهین کنید با بیایید زار زار گریه کنید!
    هر کدوم از لانچ ها رو یکی انجام داده و پلن ها هم هماهنگ نبودن!
    این سرور بدون داستان دارم بازی میکنم ولی یه سریا کلا دوست دارن حاشیه درست کنن!
    در هر صورت یه شبه کلی همر پرید ازneحق میدم شوک بشن ولی بزن بزن تازه شروع شده!
    اینم بدون چراغ و داستان سر جاسوسی های دیشب که کشیده بودم زدم البته اشتباهی هم به جای دهکده18از پایتختش زدم ولی خب این پیدا شد!
    http://upload7.ir/imgs/2014-12/22432545324660344044.png
    تازه کتیبه هم میره میاره بدون کاتا)
    پ.ن: به قول دوستان سرور کاملا فیک ولی نمیدونم چرا یه سریا خودشون رو به آب و آتیش میزنن برا سرور فیک!!(اینا مجبورن میفهمی مجبور!!)
    پ.ن:نفر بعدی کیه؟!؟!
    شرمنده دوست عزيز
    دستم خورد نپسنديدن رو زدم
    عالي بود عالي خفت كردي ٢٠٠ كيلو تبري رو!
    بيچاره تارگتت چي كشيده! كتيبه رو هم كه زدي (حالا كتيبه چي بود؟)
    من دارم حسرت مي خورم چرا d3 رجيستر ندادم نسبت به بقيه سرور هاي سايت سطحش بالاتر رفته

4. تشکر _ARTEMIS_ تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

یه 10 باری نوشتم اما کسی که ارزش توضیح دادن باشه پیدا نکردم.

فقط یه چیزی اونم اینکه نیما گفت چون 3و4 نفر دیشب نشستن اتک دادن و هیچ کدوم هم با هم هماهنگ نبودن و هرکس برای خودش یه تارگتی میزد منو امیر هم باهم میزدیم.

و یه سلام خیلی بزرگ خدمت همه شاخ های ای ار که الان تو این 2 صفحه فهمیدیم چقدر پلیرهای شاخی از ای ار اینجا هستن با یه طومار افتخار و زدن و بدون هیچ خوردنی.خسته نباشید دلاوران.

شب حوش

اثر انگشت پطروس:l0l

6. پسندیدن hakhamaneshi, WerWoLF پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به همه
    ديروز نرسيدم تشكر كنم از مهدي new bie و رضا windows10 بابت دفاع و اينسرت اكانت من و دف سازم
    اين يكي اينسرت واقعا زيبا بود و كار هر كسي نيست كه كار مهدي بود (به تايم اتكا توجه كنيد)

http://dejkoob.ir/ir/report...eb,10715128729

و اين يكيم دفاع بود كه كاره رضا بود

http://dejkoob.ir/ir/report/1071826019d

يه سوالم از بچه هاي ان اي دارم از رو چراغ زدن با جاسوس تو اتحاد نامرديه يا نه من موندم !!!
    اگه نامرديه طبق حرفاي امروزتون (كه پلن 2 شب قبلتون كلا با جاسوس توي اتحاد peris tm بود )
    اگه هم مرديه پس كسي نياد اينجا رجز بخونه خواهشا
    بازم دم مهدي و رضا گرم دستشون درد نكنه
    پ ن ..بچه هاي ان دبليو هميشه مردونه بازي كردن

all server speed .ir
    hakhamaneshi

8. پسندیدن pOtEntAtE, WerWoLF پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

با سلام خدمت همه دوستان
    خوب سرور خوبی رو در کنار هم بازی کردیم و تا اینجای بازی هر اتفاقی هم افتاد دیگه بازی بود و طبیعت بازی همینه
    بعضی ها که اسمی ازشون برده نمیشه خیلی علاقه داشتن که ما از این سرور بریم و با کارهایی که کردن موفق شدن به این خواسته برسن
    هر چند بخاطر این بعضی ها نه بلکه بخاطرخودم که دیگه حتی اسم اکانت این آدمها رو هم نبینم تصمیم گرفتم از این سرور خداحافظی کنم و برم
    اکانت matrix iii و تعداد زیادی دفساز و دف در اختیار ساید قرار میگیره که امیدوارم بتونن ازش به نحوه احسنت استفاده کنن
    تا اینجای بازی سعی کردم تا جایی میتونم به جنوب غرب کمک کنم که چیزی از سایدهای دیگه کم نداشته باشه، اگر کم و کسری هم بود دیگه دوستان به بزرگی خودشون ببخشن مارو.
    آرزوی موفقیت برای همه دوستان دارم و امیدوارم متای غرب بتونه واندر 100 کنه
    به دوستان غرب که میمونن توصیه میکنم که براشون مهم نباشه واندر تو جنوب غرب 100 بشه یا شمال غرب 100 کنه بلکه مهم 100 شدن واندر توسط متای غرب هست

روز همگی خوش به امید دیدار در سروری دیگر

10. تشکر S.Y, _ARTEMIS_, Horn Breaker تشکر نمود
    نپسندیدن Ðŕ. Şђǒϯğύŋ نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

آره خوب ما هممون بچه 13 ساله ایم مثلا 70k رم میفرستیم غارت، یا همر بدون رم لانچ میکنیم یا بدون هیرو

آره دیگه NE خیلی سطحش پایین بوده بچه های NE هم قطعا خودشون این اتکای عجیب غریب رو لانچ کردن

مدیونید اگه فکر کنید بازی کثیف بوده ها، مدیونید :d

و باز هم حماسه ای دیگر از بچه سالان عزیز NW رقم خورد توی این سرور، تا ثابت کنن که NE بازی بلد نیستن و کاتا بدون همر میزنن و با رم میرن غارت

اصلا یه وقت فکر نکنید خبری بوده! اینا پلنهای طراحی شده ی NE بود =))

اصلا حرفی برای گفتن باقی نمیمونه

میخواید بازی کنید یه جور بازی کنید که راند بعد هم ملت بمونن اینجا، این سطح وسیع از کثافت و لجن که بوی تعفنش کل سرورها رو برداشته واقعا قابل تحمل نیست

حیف وقتی که توی این سرورهای "فیک" حروم کردم، پولش به درک درآمد یک ساعتمه ولی وقت رو نمیشه جبران کرد.
    ویرایش توسط Dread : 12-17-2014 در ساعت 09:08 PM

12. تشکر negative, ThE HeRoES, M3nTaL تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Dread نمایش پست ها
    آره خوب ما هممون بچه 13 ساله ایم مثلا 70k رم میفرستیم غارت، یا همر بدون رم لانچ میکنیم یا بدون هیرو

آره دیگه NE خیلی سطحش پایین بوده بچه های NE هم قطعا خودشون این اتکای عجیب غریب رو لانچ کردن

مدیونید اگه فکر کنید بازی کثیف بوده ها، مدیونید :d

و باز هم حماسه ای دیگر از بچه سالان عزیز NW رقم خورد توی این سرور، تا ثابت کنن که NE بازی بلد نیستن و کاتا بدون همر میزنن و با رم میرن غارت

اصلا یه وقت فکر نکنید خبری بوده اینا پلنهای طراحی شده ی NE بود =))

اصلا حرفی برای گفتن باقی نمیمونه

میخواید بازی کنید یه جور بازی کنید که راند بعد هم ملت بمونن اینجا، این سطح وسیع از کثافت و لجن که بوی تعفنش کل سرورها رو برداشته واقعا قابل تحمل نیست. ادمین هم که با خودتونه میاد این پست رو با دلایل عجیب غریب پاک می کنه و میره. متاسفم، همین

ضمنا به ادمین گرامی هم میگم شما پتانسیلش رو داشتید که یه جورایی سرورای IR رو زنده کنید دوباره، خودتون نخواستید ظاهرا، و به همین اندک درآمد الآنتون راضی شدید در حالی که میتونستید پیشرفت کنید

زندگی واقعی هک ندراه کثیف کاری و این چیزا هم نداره. ادمین زندگی خداست، خدا رو هم نمیشه خرید، برید یه فکری برای خودتون کنید

حیف وقتی که توی این سرورهای "فیک" حروم کردم، پولش به درک درآمد یک ساعتمه ولی وقت رو نمیشه جبران کرد. بله سرورهای شما فیکه، هیچ شکی نیست، اگه از اولش میدونستیم وضعیت اینجوریه که . . .

خدا نگهدار
    ظاهرا داورو خریدیم!!
    فشار؟!؟!
    این رو میبینی؟
    http://upload7.ir/imgs/2014-12/55984087191972682553.png
    این رو چی؟(باقی مونده همون دمپایی که 200ک تبر رو امروز خفت کرد!)
    http://upload7.ir/imgs/2014-12/13001074387621285187.png
    بعد بوگاتی وارد می شود:
    http://upload7.ir/imgs/2014-12/89092138044366923363.png
    نتیجه:
    http://upload7.ir/imgs/2014-12/99900264681781192857.png
    پ.ن: WESTشما را به ارامش دعوت میکند!
    پ.ن:راستی اسم اکانتت dreadدیگه؟ :دی

14. پسندیدن pOtEntAtE پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط viero نمایش پست ها
    شرمنده دوست عزيز
    دستم خورد نپسنديدن رو زدم
    عالي بود عالي خفت كردي ٢٠٠ كيلو تبري رو!
    بيچاره تارگتت چي كشيده! كتيبه رو هم كه زدي (حالا كتيبه چي بود؟)
    من دارم حسرت مي خورم چرا d3 رجيستر ندادم نسبت به بقيه سرور هاي سايت سطحش بالاتر رفته
    خخخخخخخخ

آؤه منم دارم حسرت می خورم ! هم دردیم !!:دی

الان همر سرور دست کدوم اکه پلیرش کیه ؟؟!
    تعریف از خود نباشه :
    تو دنیا حریفی نداریم - تو غارت دستی - هیچ رقیبی نداریم
    البته اینو بگم که همیشه بدون طلا بازی می کنم. اگه با طلا باشی خو چاکرتم هستم لطفا ثبت نام کنید. لطفا ثبت نام کنید. لطفا ثبت نام کنید.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

Arrow HaminJoOori

سلام به همه فروم بازهای عزیز...

۲ تا ضرب المثل هست که حیفم میاد نگم...

اولا چیزی که عوض داره گله نداره...

دوما از قدیم گفتن کلاه تو سفت بچسب باد نبره...

کل ماجراهای دیشب تو همین ۲ جمله خلاصه میشه...

در نتیجه..

تشکر ویژه از..

حسام... مهدی... مجتبی... محمد... نیما... کی راد... و تک سوار شمال غرب (امیر الون)

اینم یکی از قشنگترین لینکهای بازی تا اینجا...

http://dejkoob.ir/ir/report...eb,10715128729

پ.ن
    _ مجتبی تا آخر این سرور باید بمونی...
    _ بعضی از دوستان رو کل سرورای ir از خود شمال شرق میزدن جم میکردن حالا اینجا یه چیزأیی میگن آدم خندش میگیره...

شب خوش

17. پسندیدن 3king3, pOtEntAtE, seyyed پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به همه

نقل قول نوشته اصلی توسط ZartVam نمایش پست ها
    سلام داداش
    شما یا از نحوه ی چیف شدن اکانت the heroes خبر نداری یا اینکه خیلی روو داری که اومدی تبریک میگی .... حداقل برو روم گارناتون احتمالا الان دارن نامه هاشم می خونن دور هم می خندن

بابت چیف اکانت پارتیزان هم باید بگم که 800کی گندم خور واسه 400 کی گندم خور دیوار شد !!! جای تبریک هم داره ... قضاوت با خواننده

... اونقدری که علی د هیروز بچه های 4تا ساید رو دوست داشت کسی دوست نداشت !!! چرا علی؟ .... متاسفم برای رفیقات علی جان .... متاسفم برای رقیبامون
    داداشی میبخشینا این چه حرفیه که میزنی؟؟ فکر کردی چون علی هروس رفیق و یار و همبازی چندین و چندسالمون هسش نباید بهش اتک داد؟؟ اصلا تو این چندین سال سوابق علی هروس کسی بغیر از رفیق و اشنا مگه بهش تونسته ات بده ؟ اینجا اومدی واسه رفاقت یا بازی؟ همیشه رفاقتمون که سرجاشه. و حضورا انشاا.. میتینگ همگی میریم پیک نیک بقول فرنگیا.

حرفا میزنین که نوبره والا. پ اومدیم اینجا و ساید روبرو علی هروس رفیق قدیمی همگی مون قرار گرفتیم که چی؟ مگه نیومدیم واسه همینا.
    این حرفا چیه دارین باب میکنین جدیدا
    دادا رفاقت جای خود و پلی جای خود. دلقکبازی ها رو لطفا رواج ندید که مسخره هس والا.

مجتبی ماتریکس از سرور بری؟ حتما شوخی میکنی لعنتی. هیچجا نمیری پسر. اک سرور دیگه رو با دوال میاری بالا فعلا اینجا داغه همه سرورا من کم و بیش رفت امد دارم هیچ جا مثل این سرور نیست والا. بعد اینو 100 کردیم میریم سرور بعدی که تازه اونجا داغ میشه.
    پس بشین تَرک لعنتی کاریت نباشه. همینجووو سرور پاس میکنیم چجووو

اقایونا کلفتا که این سرور چیه و فیک دوس ندارن پلی کنن و تنها کاری که کردن فقط قرت و قم و ارائه جفنگ بوده واسه شما که فرقی نداره این سرور فارم باشین یا سرور بعدی. و هیچ فرقی نداره باشین یا نه. ما بازی خودمون میکنیم و یکجا میخواییم که پلی کنیم همینجا مبکنیم. پ خواسین برین خوش گذشت خدافظ!

صفحه 130 از 182 نخستنخست ... 3080120128129130131132140180 ... آخرینآخرین