صفحه 27 از 182 نخستنخست ... 1725262728293777127 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 261 تا 270 , از مجموع 1819

موضوع: سرور d3 انتقام جویان

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Xyster نمایش پست ها
    عزیز الان شما پرچم داری ؟؟؟ به علی* چی* کار داری چرا دنبال بزرگ ترت میگردی پرچمت کوو ؟ سرور پیش جاموند برو بردار بیار تا دم کتیبه*ها می**مونی ؟ ؟ اینجام میفروشی ؟؟؟

من دیگه حرفی* ندارم
    گاهی پست های بعضی آدمها درست مثل دژکوب بازی کردنشون صرفا برای جلب توجه هست ! ولشون کن علیرضا
    بذار دلش خوش باشه

2. پسندیدن prince hamid پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Xyster نمایش پست ها
    عزیز الان شما پرچم داری ؟؟؟ به علی* چی* کار داری چرا دنبال بزرگ ترت میگردی پرچمت کوو ؟ سرور پیش جاموند برو بردار بیار تا دم کتیبه*ها می**مونی ؟ ؟ اینجام میفروشی ؟؟؟

من دیگه حرفی* ندارم

یه بار پست جواب دادم که پاک شد.بیخیال مختصر مینویسم برات.

ساید شما با اون همه وقت گذاشتن هیچی نشد.ش غ 4 تا پلیر دقیقا داشت و نذاشت شما چیزی بشید.این از این نکته.
    یادته چقدر هنگ کرده بودی تو گارنا چپ و راست پی ام میدادی وقتی همر مید گیم زدم رو معماری منحصر؟اصلا تو مخیله تو و دوستات نمیگنجید.الان داری...خخخخ
    درباره اکانت من:اکانت فروختم؟هم سهیل میدونست اکانت دادم علی کینگ اس ای غارت کنه هم علی هیروز هم 2و3 نفر دیگه.اونم برای اینکه زمانی که از بعضی ها کمک خواستم همه پیچوندن و یه سری دلایل دیگه.اما همین علی گفت وقت کتیبه ها خودم پوش میکنم و ...منم بعد اون داستان ها اکانت دادم علی استفاده کنه چون مرامش از بعضی ها بیشتر بود.

اینم جواب دادم که فکر نکنی خبریه.

ما نهایت یا فارم میشیم یا نمیشیم زیاد مهم نیست.مهم اینه همین اول سروری نشستید میگید باید این اکانت بزنیم از همه واجبتره.ما به همین که فکر شمارو اول سرور مشغول کردیم بسه و کلی هم میخندیم.

قبلی رو برای علی هیروز زدیم ریپلی کردید اما دیگه ریپلی نکنید فایده نداره.ما فارم ها جواب شما شاخ های دژکوب نمیدیم معمولا.

شب خوش

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

کل کل میکنن که بازی جذاب شه دوستان این کل کل های الکی بدتر از جذابیت میندازه بازیو یه سری چیزا لوس شده دیگه ... سرور پیش تموم شده به خدا ...
    من 8 سال دژکوب بازی میکنم ده بار زدم 10 بار خوردم ... کسی که منو زده زدم ... ممکنم بوده از یه نفر 40 دفعه خوردم ... بابا بازیه )) کل کل یعنی لینکای اتک خوب یعنی همر کی سنگین تره ... نه اینکه یکیمون هویج بدیم دستمون یکیمون تبر یکیمون شخصیت کسی رو خراب کنیم و ... !
    من شاید اکانت با حاشیه ای داشته باشم اما این سرور کاملا بی حاشیه هستم ... همین الان از همینجا هم دارم میگم تو چار چوب بازی حتی اگر جنوب غرب و شمال غرب با هم متا نشن من برام فرق نمیکنه کدوشون ببره و برای هر جفت ساید ارزوی موفقیت تو این سرور دارم و تلاشمو میکنم ... اگر ne و یا هر سایدی از ما بهتر بازی کرد برنده خواهد بود ... و سایدی که برنده بشه قطعا از ما بهتر بازی کرده ( حرف جواد خیابانییی بود قشنگ ) ولی حقیقت همین هست ... ! باید ببینیم چی میشه ... من از همین الان دارم میگم من فقط قرار هست سعی خودمو بکنم که به هدفم برسم این سرورم اکانتم از همون اکانتای قبلی بخوره تا 10 تا سرور دیگه هم بخوره احترام همه اون اکانتا سر جاش هست ... و حتی با هم همبازی هم بشیم من خوشحالم خواهم شد ...
    پس سعی کنید الکی هی بحث گذشترو نکنیم و اتفاقاتشو تو این سرور نیاریم ... خسته شدم هی میام پستارو میخونم یه کدوم نیست راجع به این سرور باشه و تحلیل ساید ها ... همه در مورد هویجو تبر و همر و خفت و من زدم تو زدی هست .... از سن هممون گذشته ما بازیامونو تو دژکوب انجام دادیم ... هیچوقت شما تو زمین خاکی نمیای مثل فینال جام جهانی بازی کنی ... این سرور ها فقط برای تجدید خاطره ی دژکوب هست ... همین و بس ... کسی اگر ادعای بازیش میشه بره .کام یه سرور 1 ساله تموم کنه ... مام ادعامون نمیشه ... همینجاشم خوردیم ... شاید اونجا نخوریم شایدم بخوریم ... انقد بحث های بی مورد نکنین باهم ... شخصیت برای خودتون قایل باشید ...

سهیل

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط PiChPiChI نمایش پست ها
    سلام خدمت همگی دوستان
    اخیرا مشاهده شده برخی افراد رنک یک سودجو! ( بلانسبت سهیل) اقدام به فروش هویج پیج پیچی غیر اوریجینال و با کیفیت پائین نموده اند ضمن هشدار به کلیه بازیکنان جهت خرید این محصول تقلبی اعلام میدارد محصول اوریجینال فقط با برند رضا پیج پیچی همراه با هولوگرام با قیمت مناسب ارائه میگردد، شما با خرید محصول اوریجینال میتوانید پکیج زیر را دریافت نمائید :
    یک عدد هویج اوریجینال پیچ پیچی جهت هیرو
    بسته آموزشی چگونه 50 ک کاتایمان خفت نشود
    رمان تاریخی داستانی روزی که کتیبه اش را از زیر چشمان زدند
    اسپری تقویت جیگر جهت لانچ همر
    همچنین دیده شد در اکانت مذکور تقسیم وظائف صورت گرفته و آرش عزیز نقش مادر اکانت را به عهده گرفته اند ، امیدوارم ایشان در انجام کلیه وظائف محوله موفق و موید باشند .
    پ. ن بلانسبت سهیل
    سلام پیچ پیچک!
    خداییش این همه وقتی که رو پروفایل من میزاری اگه تو بازی میزاشتی یاد میگرفتی جا سرباز پیاده شمشیر زن بدی بیرون!
    ول کن این پروفایلو ! تو هویج نمونه سال! تو نارنجی! تو فروشنده! تو پکیج فروش! تو کلا میوه فروش! خوبه؟!:دی
    اینقدرم کتیبه کتیبه نکن جون خودت ! مهم اینه چیزی که میره بر میگرده :دی!
    با روابط خونوادگیه ما آدما هم کاری نداشته باش ! ( هویج گیاهه دوست خوبم)
    و اینکه از بیکارای سایدتون هم کمال تشکر رو دارم خوشم میاد پست میزارین درجا لایکا میاد روش! اینقد بیکارین ؟:دی
    میدونم دیگه الان 60تا پست میاد که .....! جواب نمیدما ! پست ندین:دی !
    شماها همتون خوب همتون گل همتون آقـــــــــــــــــــــــ ــا!
    پ.ن : عاشقتم !

MaMaD

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط kastakurta نمایش پست ها
    یه بار پست جواب دادم که پاک شد.بیخیال مختصر مینویسم برات.

ساید شما با اون همه وقت گذاشتن هیچی نشد.ش غ 4 تا پلیر دقیقا داشت و نذاشت شما چیزی بشید.این از این نکته.
    یادته چقدر هنگ کرده بودی تو گارنا چپ و راست پی ام میدادی وقتی همر مید گیم زدم رو معماری منحصر؟اصلا تو مخیله تو و دوستات نمیگنجید.الان داری...خخخخ
    درباره اکانت من:اکانت فروختم؟هم سهیل میدونست اکانت دادم علی کینگ اس ای غارت کنه هم علی هیروز هم 2و3 نفر دیگه.اونم برای اینکه زمانی که از بعضی ها کمک خواستم همه پیچوندن و یه سری دلایل دیگه.اما همین علی گفت وقت کتیبه ها خودم پوش میکنم و ...منم بعد اون داستان ها اکانت دادم علی استفاده کنه چون مرامش از بعضی ها بیشتر بود.

اینم جواب دادم که فکر نکنی خبریه.

ما نهایت یا فارم میشیم یا نمیشیم زیاد مهم نیست.مهم اینه همین اول سروری نشستید میگید باید این اکانت بزنیم از همه واجبتره.ما به همین که فکر شمارو اول سرور مشغول کردیم بسه و کلی هم میخندیم.

قبلی رو برای علی هیروز زدیم ریپلی کردید اما دیگه ریپلی نکنید فایده نداره.ما فارم ها جواب شما شاخ های دژکوب نمیدیم معمولا.

شب خوش
    مهدی عشقم
    الان تو کشور شما شبه ؟ )))))))))))))))))))))))))))))))
    شب خوش ... بچه usa i ?
    دست مارم بگیرر ) بابا خفن )
    پ ن : اقا این عکس ما چرا این یارو...گوله ؟ ))

مهدی عزیزم ا
    ویرایش توسط Ali Chiefer : 10-12-2014 در ساعت 05:22 PM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MR-PRESIDENT نمایش پست ها
    .
    سهیل
    سهیل جان برات احترام قائلم خودت هم میدونی اما مقصر شخص شما و اکانت شماست ، رو اکانتتون هم همین موضوع رو نامه دادم و گفتم : شما اومدی فروم و گفتی توهین به اکانت mr.axe توهین به شماست و اتفاقات سرور قبل رو فراموش کنید منم نه دیگه تو پروفایلم چیزی گذاشتم بمونه و نه اینجا چیزی گفتم اما ظاهرا پلیرهای اکانت شما دوست دارن کل کل رو
    از اول سرور پروفایل شما چی نوشته ؟ میوه فروشها ! مستقیم منظور به نام اکانت هویج بنده هست در سرور قبل ، چند روز بود وضعیت اکانتتون رو زده بودین هویج فروشی دیدین از من جوابی نمیاد نوشتید هویج فروشی از نوع پیچ پیچی !
    100 % قبول دارم این مدل کل کل از سن شما و بخصوص من گذشته دیگه اما مقصر اکانت خودتونه داداش من، شما اکانتت رو اصلاح کن مطمئن باش اینطرف خودش درست میشه !

8. پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MR-PRESIDENT نمایش پست ها
    مهدی عشقم
    الان تو کشور شما شبه ؟ )))))))))))))))))))))))))))))))
    شب خوش ... بچه usa i ?
    دست مارم بگیرر ) بابا خفن )
    پ ن : اقا این عکس ما چرا این یارو مرتیکه گوله ؟ ))

مهدی عزیزم ا

سهیل اون شب خوش زدم یعنی دیگه جواب نده وقت خوابه بیخیال ما بشه.داداش سرباز پیاده دوست نداری بگو سزار برات بذارن.
    راستی کراپ هام شد 11 خخخخخخخ

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام
    به نظر من این مهم نیست از چه ساید بازی باشیم ، مهم اینه که همه با هم متحد بشیم و اکانت اقای علی اشرفی رو نابود کنیم .
    دوستانی که علاقه دارن از چهار ساید بازی به ائتلاف آنتی علی اشرفی ملحق بشن حتما نامه بدن به من .
    تا پیروزی چیزی نمونده

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام خدمت همه پلير هاي سرور d3
    توي اين پست ميخوام يه آماري از سايد ها بدم. نقد و تحليلش با خودتون. گرچه در اين زمان از سرور نقد خاصي نميشه از اين اطلاعات كرد ولي خب دونستنش ضرري نداره.
    آمار 10 بازيكن برتر در تاپ هجومي اين هفته تا به اينجاي كار:
    ne: چهار اكانت
    sw:سه اكانت
    nw:دو اكانت
    se:يك اكانت
    آمار 10 بازيكن برتر در تاپ غارت اين هفته تا به اينجاي كار:
    ne:پنج اكانت
    sw:چها راكانت
    se:يك اكانت
    nw:
    آمار 20 بازيكن صفحه اول پاپ تا به اينجاي كار:
    sw:شش اكانت كه پنج اكانت از آن ها بين 10 رنك اولن.
    ne:ده اكانت كه چهار اكانت از آن ها بين 10 رنك اولن.
    nw:چهار اكانت كه يكي از آن ها بين 10 رنك اول است.
    se:
    آمار پنج لانچ بزرگ سرور تا به اينجاي كار:
    nw: دو اكانت
    sw:دو اكانت
    ne: يك اكانت(كه البته ظاهرا ديگه روي اون اكانت بازي نميشه)
    se:
    -----------------------------------------------------------------
    واقعا قصد تخريب يا تعريف از هيچ سايدي رو نداشتم و فقط خواستم يه اطلاعات كلي داده باشم
    موفق باشيد

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط SHaKH نمایش پست ها
    آمار پنج لانچ بزرگ سرور تا به اينجاي كار:
    nw: دو اكانت
    sw:دو اكانت
    ne: يك اكانت(كه البته ظاهرا ديگه روي اون اكانت بازي نميشه)
    se:
    -----------------------------------------------------------------
    خسته نباشی شاید تنها پستی بود که جنبه ی چت و کل کل نداشت

فقط یه نکته ای بگم که تو توضیحات که من خوندم این آمار 5 لانچ برتر یا بیگ همر نیست صرفا اکانتی وارد این لیست میشه که امتیاز هجومی یا همون همر هجومی سنگینتری(با محاسبه امتیاز هجوم قهرمان و آهنگری) نسبت به نفر اول این لیست داشته باشه یعنی ممکنه ایکس تا لانچ با قدرت هجومیه بیشتر از نفر دوم این لیست و کمتر از نفر اول لند شده باشه که طبق برنامه ی نوشته شده واسه این تاپ وارد لیست نشده

13. تشکر SHaKH تشکر نمود
    نپسندیدن SHaKH نپسندید
صفحه 27 از 182 نخستنخست ... 1725262728293777127 ... آخرینآخرین