صفحه 19 از 182 نخستنخست ... 917181920212969119 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 1819

موضوع: سرور d3 انتقام جویان

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

به به همه اومدن

جا ویسکی و هلسیکر خالی فقط

امین ام اف ام هم اگ بود الان یه اتحاد ni name میزد دو دستگی ایجاد میکرد میخندیدیم

اقا یه ژله هم داشتیم خبری ازش ندارین؟

پیام هم اگ بود با غارت تریلیاردی سرور جمع میکرد کیف میکردیم

2. پسندیدن DoNa RoJa پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط AXEMAN نمایش پست ها
    هه
    تبر که هیچی واسه شما بیل هم بدم دست هیروم کافی لول !
    سرور قبل هم فکر کنم یادتون رفته جرات فیک هم نداشتین ؟! )
    اینم از تنها اتک های که تو اون سرور اومد رو من تو ساعت آخر که افتاده بودین به فیدر زنی ) دریغ از اینکه تو هر ده ۲۰۰ک دفه
    http://www.dejkoob.ir/ir/re...21,1066705aeab
    (و ۵۰تا لینک دیگه که حال نداشتم رپ کنم)
    این عکسو هم بذار بک راند رایانت ببینی انگیزه بگیری لول
    http://8pic.ir/images/6e2nritf88tspfs7qc30.png
    تک بازی کردیم اون بود وضعمون

اگر احساس میکنی خیلی پلیری همینجا شما و هرکی که احساس می کنه از ما سر تره رو به چالش دعوت می کنم
    در ضمن دوست عزیز زیاد ویز ویز کنی یه کارد میوه خوری میدم دست هیروم میام بالا سرت یه سالاد سبزیجات بامحتویات هویجو خیارو گوجه درست می کنم ازت
    اکی ؟! بعدشم روت سس می زنم میدم اسب هیروم بخورتت

پ.ن : کراپ نبود ؟!!
    پ.ن : عشق است نیزه نیزه دار...
    پ.ن : ممد راضیم همینجوری ده بزن این میوه فروشیو ولن کنه بیاد دهارو بشمره =))

HeH
    Call Me God

Arash Axe Man

آره خوب جرات فیک نداشتیم :دی

پس ramo cataye همرت کوو سوپر پلیر

http://dejkoob.ir/ir/report...15,1065749c633

راستی* چرا اون همرو لانچ نکردی ؟ :د

آهان هرجا میرفت دیوار میشد ؟؟؟ همرا ما که از واندر*های شما هم بر می*گشت

دوست داری لینک اونارم بذارم بچها بفهمن جریان چیه ؟ ) الکی* بزرگ نمائی نکن عزیز من
    ویرایش توسط Ali Chiefer : 10-09-2014 در ساعت 11:13 AM دلیل: بی احترامی

4. تشکر PiChPiChI, 1kilu تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, PiChPiChI, ZartVam, 1kilu پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

هه
    تبر که هیچی واسه شما بیل هم بدم دست هیروم کافی لول !
    سرور قبل هم فکر کنم یادتون رفته جرات فیک هم نداشتین ؟! )
    اینم از تنها اتک های که تو اون سرور اومد رو من تو ساعت آخر که افتاده بودین به فیدر زنی ) دریغ از اینکه تو هر ده ۲۰۰ک دفه
    http://www.dejkoob.ir/ir/re...21,1066705aeab
    (و ۵۰تا لینک دیگه که حال نداشتم رپ کنم)
    این عکسو هم بذار بک راند رایانت ببینی انگیزه بگیری لول
    http://8pic.ir/images/6e2nritf88tspfs7qc30.png
    تک بازی کردیم اون بود وضعمون

اگر احساس میکنی خیلی پلیری همینجا شما و هرکی که احساس می کنه از ما سر تره رو به چالش دعوت می کنم
    در ضمن دوست عزیز زیاد ویز ویز کنی یه کارد میوه خوری میدم دست هیروم میام بالا سرت یه سالاد سبزیجات بامحتویات هویجو خیارو گوجه درست می کنم ازت
    اکی ؟! بعدشم روت سس می زنم میدم اسب هیروم بخورتت

پ.ن : کراپ نبود ؟!!
    پ.ن : عشق است نیزه نیزه دار...
    پ.ن : ممد راضیم همینجوری ده بزن این میوه فروشیو ولن کنه بیاد دهارو بشمره =))

HeH
    Call Me God

Arash Axe Man
    سرور قبل که ادعاتون همه جای یک نوع حیوان باربر! رو پاره میکرد دقیقا چیکار کردی ؟؟
    گفتی تبر دارم تبر ! فیک کسی بده لانچ میکنم فیک که هیچی کتیبت رو از زیر چشمان زدن ازت نشستی نگاه کردی ، کل کاتا و رمت خفت شد نشستی نگاه کردی سرور تموم شد و همری کسی ازت ندید میدونی چرا ؟ ادعا و خود بزرگ بینی راحته اما هر کسی وجود لانچ نداره دوست پر ادعای من
    ما به کسی که 19874654646464 تا تبر داشته باشه اما وجود لانچ نداشته باشه میگیم کبریت بی خطر اما کسی که 10000 تا نیروی آماده لانچ داشته باشه میگیم خطر
    منم شما رو به چالش دعوت میکنم : کاتاهات که 50 کا شد یه جا مخفیشون کن خفت نشه تا آخر سرور بتونی نگرشون داری جایزه داری پیش من
    پ ن : حیف از سهیل که با مرام و اخلاق خوبش رو یه اکانت رفته با خدایان پوشالیه سرور
    ویرایش توسط PiChPiChI : 10-09-2014 در ساعت 08:44 AM

6. پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط S.Y نمایش پست ها
    به به همه اومدن

جا ویسکی و هلسیکر خالی فقط

امین ام اف ام هم اگ بود الان یه اتحاد ni name میزد دو دستگی ایجاد میکرد میخندیدیم

اقا یه ژله هم داشتیم خبری ازش ندارین؟

پیام هم اگ بود با غارت تریلیاردی سرور جمع میکرد کیف میکردیم

امین ام اف ام که نگو میتونی بگی آرتین آرام اسفند 91 از ایران رفت الان لندن زندگی میکنه . سرچ کنی اطلاعاتش میاد

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Mulche نمایش پست ها
    سلامی همچون قلمبه

امیر قلمبه چه طوری ؟! از این طرفا ؟! بیا باو بریم کانتر این دژکوب حال نمی ده )

پ.ن : گهرمان ان ای اینجاست (مخصوصا اینطوری نوشته میشه قهرمان )

پ.ن :اکانت NoooB Team هم مطلق به ماست از الان گفتیم که دیگه نگین نگفتیم

پ.ن : علی نقاش کجایی ؟! اینا دارن پشتت حرف می زنن

آنتی اسپم :http://d3.dejkoob.ir/statistiken.php?tid=7

علی
    Mulche !

سلام تک گهرمان شمال شرق کبیر خوبی مولچه کوچولو؟:دی نه علی جون دیگه پیر شدم نه گیم میزنم نه چیزی از دیروز اومدم یه سری به بچه ها بزنم میرم درس و زندگی دارم بچه :| زمان زود میگذره نه؟ الان ترم 3 ام بدبخت بزرگ شو :دی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط PiChPiChI نمایش پست ها
    سرور قبل که ادعاتون همه جای یک نوع حیوان باربر! رو پاره میکرد دقیقا چیکار کردی ؟؟
    گفتی تبر دارم تبر ! فیک کسی بده لانچ میکنم فیک که هیچی کتیبت رو از زیر چشمان زدن ازت نشستی نگاه کردی ، کل کاتا و رمت خفت شد نشستی نگاه کردی سرور تموم شد و همری کسی ازت ندید میدونی چرا ؟ ادعا و خود بزرگ بینی راحته اما هر کسی وجود لانچ نداره دوست پر ادعای من
    ما به کسی که 19874654646464 تا تبر داشته باشه اما وجود لانچ نداشته باشه میگیم کبریت بی خطر اما کسی که 10000 تا نیروی آماده لانچ داشته باشه میگیم خطر
    منم شما رو به چالش دعوت میکنم : کاتاهات که 50 کا شد یه جا مخفیشون کن خفت نشه تا آخر سرور بتونی نگرشون داری جایزه داری پیش من
    پ ن : حیف از سهیل که با مرام و اخلاق خوبش رو یه اکانت رفته با خدایان پوشالیه سرور
    داش گل یکی میاد رکورد بزنه یکی میاد بازی بکنه حال بکنه همر میسازه میکوبه در و دیوار یا باش کتیبه میاره!قضیه رکورد زدن فرق داره!
    کتیبه هم میاد و میره!قانونشه یه بار تو میزنی یه بار اونا ازت میزنن!
    ما تو جنوب غربیم و ساید برنده میدونم سایذمو!شما هم ایشالا موفق باشی!پس به لیدر و دوستان ما تو جنوب غرب توهین نکن ذاذاش گلم...
    ویرایش توسط AlIrEzA.IRAN : 10-09-2014 در ساعت 01:43 PM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط AlIrEzA.IRAN نمایش پست ها
    داش گ یکی میاد رکورد بزنه یکی میاد بازی بکنه حال بکنه همر میسازه میکوبه در و دیوار یا باش کتیبه میاره!قضیه رکورد زدن فرق داره!
    کتیبه هم میاد و میره!قانونشه یه بار تو میزنی یه بار اونا ازت میزنن!
    ما تو جنوب غربیم و ساید برنده میدونم سایذمو!شما هم ایشالا موفق باشی!پس به یدر و دوستان ما تو جنوب غرب توهین نکن ذاذاش گلم...
    یه طرفه قاضی نرو دوست عزیز
    تو پست من شما توهین میبینی؟ پست لیدر و دوستتون رو توهین فرض نمیکنی؟
    اگر هم بحث رکورد همر باشه ایشون تو رنک بیگ همر سوم بوده نه اول ، ایشون تو اون سرور تو جدول ادعا و خودبزرگ بینی اول شده نه جای دیگه

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط PiChPiChI نمایش پست ها
    فکر کنم واقعا باور کردین اومدین کاتاهارو خفت کردینا ) آمارو این چیزا هم اصلا ندادنا من که میدونم ... لول
    همرو لانچ نکردم چون واندر زن بود اگه بعضیا عرضه داشتن سرور ۱هفته دیگه طول می کشید چند تا همر براتون رو می کردم کرکاتون بریزه ) همر خودم هم کاتا هاش میشد ۱۵ک لانچ می کردم.
    درسته اون سرور برنده بازی ساید شما بود اما مطمئن باش اگه ۲نفر پلیر حرفه ای ساید های مارو مدیریت میکردن الان اینجا پست نمیذاشتین دیگه ... دژکوب هم دیگه بازی نمی کردین میرفتین کلش بازی میکردین
    چون بعید میدونم این سوپر همر هایی که میگی میتونستن رو ۵x با ۳۰میل دف خراش بندازن
    در ضمن وجود اتک دادن من دارم مطمئن باش بحث اینجاست که وجود اتک دادن یه سریای دیگه نداشتن ... اکانت shooter ... A-s-m ... Skeleton ... King-Ne
    و .... دیدی ؟؟! پس مشکل از من نیست مشکل از باغ وحش NE بود ... من همینکه وسط این موجودات موذی بازی کردم خیلیه خودش ...

آقا اون سرور که گذشته اصلا من فارم بودم این سرور بیا کتا هامو خفت کن تا بت بگم پلیری ...
    همتون توی این چلنج دعوتین
    آرزو بر جوانان عیب نیست شانستونو امتحان کنید ...

LuL
    پ.ن : موندم این سرور از کی می خواین آمار بگیرین ... خورزو خان ؟!

Arash Axe Man

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

خلاصه حرفهای شما :
    اگه ........می کردم ...........میشد ........می کردم .......اگه ........میکردن Arash Axe Man
    اگر رو که کاشتن در نیومد بقیش هم که میشه آرزوهات که نشد از کارهایی که انجام دادی صحبت کن نه از کارهایی که آرزوشو داشتی و نشد

12. پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

فکر کنم واقعا باور کردین اومدین کاتاهارو خفت کردینا ) آمارو این چیزا هم اصلا ندادنا من که میدونم ... لول
    همرو لانچ نکردم چون واندر زن بود اگه بعضیا عرضه داشتن سرور ۱هفته دیگه طول می کشید چند تا همر براتون رو می کردم کرکاتون بریزه ) همر خودم هم کاتا هاش میشد ۱۵ک لانچ می کردم.
    درسته اون سرور برنده بازی ساید شما بود اما مطمئن باش اگه ۲نفر پلیر حرفه ای ساید های مارو مدیریت میکردن الان اینجا پست نمیذاشتین دیگه ... دژکوب هم دیگه بازی نمی کردین میرفتین کلش بازی میکردین
    چون بعید میدونم این سوپر همر هایی که میگی میتونستن رو ۵x با ۳۰میل دف خراش بندازن
    در ضمن وجود اتک دادن من دارم مطمئن باش بحث اینجاست که وجود اتک دادن یه سریای دیگه نداشتن ... اکانت shooter ... A-s-m ... Skeleton ... King-Ne
    و .... دیدی ؟؟! پس مشکل از من نیست مشکل از باغ وحش NE بود ... من همینکه وسط این موجودات موذی بازی کردم خیلیه خودش ...

آقا اون سرور که گذشته اصلا من فارم بودم این سرور بیا کتا هامو خفت کن تا بت بگم پلیری ...
    همتون توی این چلنج دعوتین
    آرزو بر جوانان عیب نیست شانستونو امتحان کنید ...

LuL
    پ.ن : موندم این سرور از کی می خواین آمار بگیرین ... خورزو خان ؟!

Arash Axe Man

خوشم میاد کسیم قبول نداری

جالب ترش اینه کسیم تورو قبول نداره

آره خوب ramo cataمنم خفت میشد می*گفتم فروختن یا آمار دادن

از ادبیاتت معلومه چند چندی

همون جوری که علیرضا axe man میگفت سیلور ساپورت اکانت axe man بودین حالا اومدین axe man axe man می*کنین

خلاصه کنم واست کیبریت بیخطری همیشه

حالا هی* بساز جم کن عکس بگیر سرور بعدی بذار تو پروفایلت من اینو داشتم

14. پسندیدن PiChPiChI, M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

Wink الو الو ...

نقل قول نوشته اصلی توسط Xyster نمایش پست ها
    همون جوری که علیرضا axe man میگفت سیلور ساپورت اکانت axe man بودین حالا اومدین axe man axe man می*کنین
    سلام یه همه عزیزان و بزرگواران سرور
    دوست عزیز من چون علاقه شخصی به خوندن فروم علاقه دارم پست میذارم . ممد و آرش عزیزم از دوستای قدیمیمن . البته خب یه سری رو افتخار اشنایی داریم باهاشون ، در خدمت یه سری عزیزان هم بودیم . فقط بحثی که هست 2تا مطلبه .
    مطلب اول اینکه : این اکانت دسته تبر هم که انقدر خار شده رفته تو چشم بعضی از عزیزان ، از اول دست همین ممد اینا بوده
    واما مطلب دوم : دوست عزیز این علیرضایی که میگی 100% ایستگاه محترم شما رو گرفتن به دو دلیل :
    دلیل اول : اون موقع که اینا بازی میکردن سیلور نبوده که گلد بوده ) ( البته نمیدونم در جریانش بودی یا نه شما )
    دلیل دوم : هر کی 2 روز اینا رو بشناسه میدونه 2ریال از جیب مبارک خرج اکانت نمیکنن )) (آقا بد برداشت نکن ، اینا دستاورد ابهت و شهرت کینگ ممد و آقا آرشه ) )

پ.ن : من اینجا نیستم ، شما دوست عزیز متواری میتونی با خیال راحت به بازیت ادامه بدی )))

پ.ن : آهااااااااااااااااااااا !!! کیه که ایجاد رعب و وحشت میکنه )

پ.ن : مطمئن باش این سرور برنده ش تو سایدیه که پیجش جلوم بازه ))
    ویرایش توسط Arash :D : 10-09-2014 در ساعت 02:46 PM دلیل: الووووووووووو

16. پسندیدن AXEMAN پسندید
صفحه 19 از 182 نخستنخست ... 917181920212969119 ... آخرینآخرین