صفحه 75 از 182 نخستنخست ... 2565737475767785125175 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 741 تا 750 , از مجموع 1819

موضوع: سرور d3 انتقام جویان

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Shaniz نمایش پست ها
    ساعت 6صبح نه اکانت هک شده بود نه چیزی . بچه های خودمون زده بودنت . اول نامه گفته بودم که تا اکانتای همسایه کاری نداشته باشن منم کاری ندارم
    ظرفت من بودم.
    رو قولمم بودم تا وقتی که زدین دیگه یاشار هم گفت اکانت رو یکی زده پیداش کنم فلان میکنم ابروی من رو بردن!

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

یه سوال فنی جدیدا اکانتی که رو حذف هست همزمان با حذفش راید منظم هم میره که تو تاپ غارت بره؟

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به همه دوستان من میثم هستم از اکانت سینیور
    از دوست قدیمی خودم علی داوری تشکر میکنم اکانتش در اختیار من داده که متن کوتاهی بنویسم
    واقعا بعضی آدم ها خجالت نمیکشن
    ما وقتی یک گندی میزدیم سرمون مینداختیم پایین دهانمون می بستیم و به کار بدی که کردیم فکر میکردیم
    آقای علی رضا ایران شما بیشتر 150 بار به من پیام دادی که نزنمت همه پیام هات توی گارنا هست ..... حتی پیشنهاد زدنت به من شد از طرف کسی اما گفتیم مرد و حرفش ......... دیشب هم خواستی کپ منو 0 کنی دفاع آماده کرده بودم و نا کام موندی
    کاش کمی به انسانیت فکر میکردی و این همه دروغ سر هم نمیکردی تو این فروم نمیگذاشتی همه منو میشناسن ... با این کارا خودت کوچک میکنی
    در مورد کتیبه ها شمال غرب اگه صلاح بدونه یک کتیبه تو جنوب غرب نمیمونه و این را به زودی متوجه میشی
    و در آخر از نیما آرتمیس عزیز میخوام که به بازی برگرده و روی ما رو زمین نندازه واقعا آمار دفاعت منو حیران کرده.... قابل توجه جنوب غرب لول
    امیر الون بوی مثل اینکه آب تو جنوب غرب قطع شده همه در حال آتیش گرفتن هستند ... اشاره به جواب نامه روی اکانت من :d

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط pOtEntAtE نمایش پست ها
    این همه گفتیم دف نکن کردی گفتی ج غ به من زیاد توهین کرده.یه کار بکن فقط مرد باش بگو کی بوده؟بیا بگو رفیق خودشون زده.چرا نمیگی؟

ساید دیگه هم اگه خبر ندارن بدونن کار خود ج غ بود مثل کارای قبلی خود سهیل هم میدونه.

من به شخصه خودم شرمنده بچه های MR-AXE هستم مخصوصا سهیل.نیما دلایل خودش داشت اما این وسط با بازی قشنگ پلیر ج غ نیروهای mr axe کوبید به نیما که نیما هم دف کرد بچه های ما هم خودتون شاهدید اصلا راضی نبودن.
    اقای نیما خان شما با یه پلیر ش غ دعوا کردی دلیلی نداره بگی لیدرهای ش غ فلان هستن.
    وقتی نیومدی تو پلن شرکت کنی و اون حرف زدی به بچه ها که ... کردم مگه نمیخواستن نیروهاتو بزنن به دیوار سر حرفت؟مگه نگفتم نزنین تو مرام ما نیست؟مگه نگفتم تو که همه رو پیچوندی پسورد عوض کن ما پسورد جانشینی داریم اما کاری به نیروهات نداریم چون تو مرام ما نیست؟باید جاخالی میدادی.ما دنبال یه بازی قشنگ هستیم به خودتم گفتم ترجیح میدیم فارم بشیم اما نامردی زحمت یه اکانت به باد نره.شما با جاخالی میتونستی مرام خودتو ثابت کنی.این سرورها با همه کل کل که داره تموم میشه میره.
    تهش چیزی نداره داداش.
    سلام مهدی جان
    داداش من تو کلNw دو نفرو قبول دارم یکیش خودتی یکیشم ابوالفضل اتکر
    پلیر هایی هستید که نیازی به اثبات کردن خودتون هم ندارین ، اما داداش به هر حال تو Nw پلیر های هستن که مثل شما فکر بازی درست نیستن
    ماشالا یجوریم پست میذارنو دیشب تو گارنا صحبت میکردن که انگار امامند ! لول
    داداش من دیشب هم به ناصر گفتم اگه دو نفر تو جنوب غرب با همتون رفیق بودن ممد و سهیل بودند
    اگه واقعا بچه های Nw راضی نبودند اینجوری بشه, اگه می خواستند برادریشنو ثابت کنند دف اون واندر زیر ۱ ساعت باید کلین میشد که همر های ما نره تو دیوار ( این حداقل کاری بود که مطمئنم اگه ما بودیم انجام می دادیم )

ساختن ۳۷۰ک تبر این تایم سرور + ۵تا سوپر همر دیگه (۵میل گندم خور)+ ۸۰تا دهکده
    به نظر من سطح بازی کاملا مشخصه
    کاملا مشخصه اگه فقط همر های اکانت ما به دف شما میخورد کمه کم ۳ ۴میل دف لاست می دادین
    حالا اکانت کلانترو بقیه اکانت های که همر شون رفت تو دیوار بجدا
    اگه بازی سالم ادامه پیدا میکرد واقعا سرور جذّابی بود
    قرار بود شاهد لینک ها و پلن های باشیم که واقعا تو dejkoob هم نمیتونستیم ببینیم

ما به هیچ کسی تهمت نزدیم و نمی زنیم اما در هر صورت با این اتفاق های که افتاد جنوب غرب دیگه هیچ رفاقتو زد و بندی با شمال غرب نداره
    اگه بچها تصمیم به بازی بگیرن همر هامون باز هم بیشتر همهٔ ساید هست ... دفمون هم بیشترین دف سرور ...

ولی بحثی که هست اینکه
    اصلا پلن بریزیم ... سوپپر همر لانچ کنیم ... رکورد بزنیم ...

واسه انجام این کار ها یه حریفه خوب و شایسته نیازه.
    به نظر من کتیبه زدنو همر لانچ کردن تو همچنین سروری با این سطح حریف ها واقعا هنر نیست. لذّتی هم نداره.
    انگیزه ای هم با این سطح حریف ها وجود نداره.

حالا اگه بچه های ما تصمیم به حذف بگیرن این دلیلی بر این نیست که ما همر نداریمو با از بین رفتن ۳ ۴تا همر دیگه توانی بازی نداریم
    اگرم که تصمیم به ادامه بازی باشه که با قدرت به کارمون ادامه میدیم

و من الله توفیق
    آرش

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط the heroes نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان من میثم هستم از اکانت سینیور
    از دوست قدیمی خودم علی داوری تشکر میکنم اکانتش در اختیار من داده که متن کوتاهی بنویسم
    واقعا بعضی آدم ها خجالت نمیکشن
    ما وقتی یک گندی میزدیم سرمون مینداختیم پایین دهانمون می بستیم و به کار بدی که کردیم فکر میکردیم
    آقای علی رضا ایران شما بیشتر 150 بار به من پیام دادی که نزنمت همه پیام هات توی گارنا هست ..... حتی پیشنهاد زدنت به من شد از طرف کسی اما گفتیم مرد و حرفش ......... دیشب هم خواستی کپ منو 0 کنی دفاع آماده کرده بودم و نا کام موندی
    کاش کمی به انسانیت فکر میکردی و این همه دروغ سر هم نمیکردی تو این فروم نمیگذاشتی همه منو میشناسن ... با این کارا خودت کوچک میکنی
    در مورد کتیبه ها شمال غرب اگه صلاح بدونه یک کتیبه تو جنوب غرب نمیمونه و این را به زودی متوجه میشی
    و در آخر از نیما آرتمیس عزیز میخوام که به بازی برگرده و روی ما رو زمین نندازه واقعا آمار دفاعت منو حیران کرده.... قابل توجه جنوب غرب لول
    امیر الون بوی مثل اینکه آب تو جنوب غرب قطع شده همه در حال آتیش گرفتن هستند ... اشاره به جواب نامه روی اکانت من :d

کدوم دفاع ؟؟ :د 10k 10k ? :d ؟

سطح بازیو ))))))))))
    من دیگه حرفی* ندارم ))))))

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Xyster نمایش پست ها
    کدوم دفاع ؟؟ :د 10k 10k ? :d ؟

سطح بازیو ))))))))))
    من دیگه حرفی* ندارم ))))))

نه عمو جان اون اینتسرت 10ک کاتا و دیوار کردن 200ک گرز دیشبو میگه یکم کتاب بخون بعد بگو من دانشمندم

هرکی پست میزاره نباید بیای ریپلای کنی که آفرین )

میثم ول کن اینارو :دی اینسرت رعد چی میگه؟

7. پسندیدن depozietto, WerWoLF پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام
    آقایون و خانوم ها من 1 بار پست هارو با دقت خوندم ولی متوجه نشدم داستان کلی از چه قراره !!! ... خنگ نیستما ولی دیگه متوجه نشدم :| ... تقصیر خودم نیست دیگه از بچگی بهم گردو ندادن بخورم واقعا معذرت می خوام

فقط تا اینجا متوجه شدم که یه بنده خدایی یه چندتا همر از یه بنده های دیگر خدارو دفاع کرده که نباید دفاع می کرده !!! ....حالا یکی بیاد توضیح بده که این کار چرا باید صورت نمی گرفته؟! ... و آیا این همرها هک شدن یا اتفاق دیگه ای افتاده ؟!... ( البته چیزی به نام هک وجود نداره و باید کلمه ی سوتی یا لو رفتن پسورد اکانت رو به جاش بکار برد!!! .... بلاخره باید یه تفاوتی بین سطح بازی و امنیت اکانت ها باشه دیگه ... یه فرمول دژکوبی هم همین الان به ذهنم رسید که فکر کنم خیلی ها متوجه این فرمول شده باشن :
    سطح بازی ( همون اکانت منظورمه :دی ) رابطه ی مستقیم داره با تعداد بازیکنان اکانت
    تعداد بازیکنان هم رابطه معکوس داره با امنیت اکانت
    حالا رابطه ی سطح بازی با امنیت اکانت رو با برهان خلف خودتون درش بیارین :دی )
    وقتي برنده ميشوي، نيازي به توضيح نداري! وقتي مي بازي چیزی برای توضیح دادن نداری!
    هیتلر

9. تشکر Bismarck, WerWoLF تشکر نمود
    پسندیدن prince hamid, Bismarck, WerWoLF پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ZartVam نمایش پست ها
    سلام
    آقایون و خانوم ها من 1 بار پست هارو با دقت خوندم ولی متوجه نشدم داستان کلی از چه قراره !!! ... خنگ نیستما ولی دیگه متوجه نشدم :| ... تقصیر خودم نیست دیگه از بچگی بهم گردو ندادن بخورم واقعا معذرت می خوام

فقط تا اینجا متوجه شدم که یه بنده خدایی یه چندتا همر از یه بنده های دیگر خدارو دفاع کرده که نباید دفاع می کرده !!! ....حالا یکی بیاد توضیح بده که این کار چرا باید صورت نمی گرفته؟! ... و آیا این همرها هک شدن یا اتفاق دیگه ای افتاده ؟!... ( البته چیزی به نام هک وجود نداره و باید کلمه ی سوتی یا لو رفتن پسورد اکانت رو به جاش بکار برد!!! .... بلاخره باید یه تفاوتی بین سطح بازی و امنیت اکانت ها باشه دیگه ... یه فرمول دژکوبی هم همین الان به ذهنم رسید که فکر کنم خیلی ها متوجه این فرمول شده باشن :
    والا منم خیلی دوست دارم بدونم دقیقا چی شده
    فقط میدونم اگه همه کسایی که گفتن حذف میکنن. حذف شن . کلی اکانت میپره
    پ.ن :کسایی که میخوان حذف کنن یه نامه بدن ، ما بریم چیف کنیم یه خورده پاپ بکشیم بالا

11. تشکر Ðŕ. Şђǒϯğύŋ تشکر نمود
    پسندیدن Ðŕ. Şђǒϯğύŋ پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط AXEMAN نمایش پست ها
    سلام مهدی جان
    داداش من تو کلNw دو نفرو قبول دارم یکیش خودتی یکیشم ابوالفضل اتکر
    پلیر هایی هستید که نیازی به اثبات کردن خودتون هم ندارین ، اما داداش به هر حال تو Nw پلیر های هستن که مثل شما فکر بازی درست نیستن
    ماشالا یجوریم پست میذارنو دیشب تو گارنا صحبت میکردن که انگار امامند ! لول
    داداش من دیشب هم به ناصر گفتم اگه دو نفر تو جنوب غرب با همتون رفیق بودن ممد و سهیل بودند
    اگه واقعا بچه های Nw راضی نبودند اینجوری بشه, اگه می خواستند برادریشنو ثابت کنند دف اون واندر زیر ۱ ساعت باید کلین میشد که همر های ما نره تو دیوار ( این حداقل کاری بود که مطمئنم اگه ما بودیم انجام می دادیم )

ساختن ۳۷۰ک تبر این تایم سرور + ۵تا سوپر همر دیگه (۵میل گندم خور)+ ۸۰تا دهکده
    به نظر من سطح بازی کاملا مشخصه
    کاملا مشخصه اگه فقط همر های اکانت ما به دف شما میخورد کمه کم ۳ ۴میل دف لاست می دادین
    حالا اکانت کلانترو بقیه اکانت های که همر شون رفت تو دیوار بجدا
    اگه بازی سالم ادامه پیدا میکرد واقعا سرور جذّابی بود
    قرار بود شاهد لینک ها و پلن های باشیم که واقعا تو dejkoob هم نمیتونستیم ببینیم

ما به هیچ کسی تهمت نزدیم و نمی زنیم اما در هر صورت با این اتفاق های که افتاد جنوب غرب دیگه هیچ رفاقتو زد و بندی با شمال غرب نداره
    اگه بچها تصمیم به بازی بگیرن همر هامون باز هم بیشتر همهٔ ساید هست ... دفمون هم بیشترین دف سرور ...

ولی بحثی که هست اینکه
    اصلا پلن بریزیم ... سوپپر همر لانچ کنیم ... رکورد بزنیم ...

واسه انجام این کار ها یه حریفه خوب و شایسته نیازه.
    به نظر من کتیبه زدنو همر لانچ کردن تو همچنین سروری با این سطح حریف ها واقعا هنر نیست. لذّتی هم نداره.
    انگیزه ای هم با این سطح حریف ها وجود نداره.

حالا اگه بچه های ما تصمیم به حذف بگیرن این دلیلی بر این نیست که ما همر نداریمو با از بین رفتن ۳ ۴تا همر دیگه توانی بازی نداریم
    اگرم که تصمیم به ادامه بازی باشه که با قدرت به کارمون ادامه میدیم

و من الله توفیق
    آرش
    سلام .ارش جان من دیشب هرکاری از دستم بر میومد کردم که نیروهای شما که اقای علیرضا ایران زده بود به اکانت ارتمیس جاخالی بده نیما که اینکارو نکرد.واقعا اونهایی که اونجا بودن شاهدن.نبودن اکانت خوبی مثل شما و یا خوردن نیروهاش به اون شکل واقعا خیلی حیف بود.قشنگی بازی به زدن مردونه هست من کل حرفم هم دیشب همین بود.اگه قرار به درگیری حتی با اکانت شما یا هر اکانت حتی کوچکی هم هست مردونه باشه.
    بیشتر حیف که همر به اون سنگینی این اتفاق براش بیفته.نیما هم دلایل خوش اورد البته به خودشم گفتم کسه دیگه ای تو ج غ نامردی کرده چرا همر اینا خراب بشه.
    داداش ما به سهیل هم گفتیم اگه دوست داشتید همین کتیبه جنگ منحصر میدیم اکانت شما هم استفاده کنه.ما به هوای دوستان قدیم ای ار اینجا جمع شدیم یکم تجدید خاطره کنیم همین و بس.

حالا این وسط اما با اینکه همه میدونن ولی چیزی هم نمیگن باز پرو پرو طرف میاد پست میده من کتیبه زدم و ...
    بخدا یکم باید این کسی که پسورد اکانت شمارو داشت و نیروهاتونو زد بازخواست بشه.
    علیرضا ایران
    کسی که یک بار با امیر سر خفت 30 کیلو گرز داشت وسط فروم یقه همه رو میگرفت به این راحتی بیگ همر به اون نازی که شما ساختید رو زده به اکانت ارتمیس.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ZartVam نمایش پست ها
    سلام

اخر معلوم نشد گردو میخوردی یا نه؟!
    فکر کنم امشب فسفر تزریق کردیا محسن:دی
    گارنا دیدمت میگم حالا ولی
    خلاصه:
    یه یارو اکانت یه یارو رو زد به یه یارو دیگه اون یارو دیگه دفاع کرد الانم اون یارو دیگه نامرد حساب میشه.

14. تشکر Yasuo, gorbehnareh, ZartVam تشکر نمود
    پسندیدن Yasuo, gorbehnareh, ZartVam پسندید
صفحه 75 از 182 نخستنخست ... 2565737475767785125175 ... آخرینآخرین