صفحه 137 از 182 نخستنخست ... 3787127135136137138139147 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,361 تا 1,370 , از مجموع 1819

موضوع: سرور d3 انتقام جویان

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط cyrous نمایش پست ها
    بله عزیز چرا پاسخ ندم به هر حال مدیران زحمت کشیدن این فروم رو راه اندازی کردن برای همین پرسش و پاسخ ها بگذریم که بعضی از همین مدیران تو همین سرور در حال بازی هستند و بساطی شدن برای بازار گرمی این فروم و این سایت (به کسی برنخوره )
    دوست عزیز من ن از پیامهای خصوصی و مطالب گذشته فروم خبر دارم ن کار های اون اقا رو تائید میکنم تعداد پستهای من شاهدی هست بر گفتارم
    هروقت هم که کمابیش اومدم فروم دیدم دو طرف دارن در کمال بی ادبی همدیگه رو متهم میکنن به بازی کثیف

یه کتیبه یه روز با یه پلن رفت یه روز هم با یه پلن برگشت همین خیلی خیلی ساده

شما که از نظر سنی خودتون رو بزرگتر از اون شخص میدونید اومدید سن اون ادم رو بهونه ای کردید برای به سخره گرفتنش حتما با خودتون گفتید حالا که کتیبه رو ازش زدن بذار یه حالی هم من بهش بدم

من یه دونه از پستهای ایشون رو تائید نکردم که حالا بخوام تکذیبش کنم یا به حالت برعکس

خیلی اتفاقی پست شما ررو تو فروم دیدم با خوندنش از لحن شما خوشم نیومد
    هر کس اختیار داره اکانت خودش چه تو شرق چه تو غرب دوست داره بفروشه یا اصلا همینجوری بده به یکی از دوستانش شاید زمان بازی نداره اک رو میده به اتحادش
    اما اینکه چند نفر پسوورد یه اکانت رو داشته باشن یا ایمیل یه اکانت رو کجاش جای توجیح داره بازم میگم برام فرقی نداره کدوم اکانت دارم کلی میگم

به شما گفتم فروم رو تا اخرش دنبال کنید چون قشنگ نبود با گذاشتن یه پست با اون محتوا در ادامه حضورتون رو کمرنگ ببینیم

زندگی خصوصی هر شخص به خودش مربوطه اما هرکنشی طبیعتا یه واکنشی رو به همراه داره

بازم بطور واضح تر میگم علت اعتراض من به پست شما افتابی شدنتون زیر نور ماه اونم تو شبی که بهتون خبر دادن چکمه رو از فلانی زدن
    دوست عزیز حالا یه سوال دیگه :d
    ببخشید سوال پشت سوال به ذهن من میاد . حرفاتون برام جالبه . حالا من به علت مشغله زندگی حق سر زدن به فروم و پست گذاشت و افتابی شدن زیر نور ماه رو ندارم . شما که این حق رو داری چرا پست هات دوتاست عزیزم و تو مباحث فروم شرکت نمیکنی ؟ البته جواب سوالمو چند تا پست قبلترت دادی
    من پست کم میذارم چون به شعور شما احترام میذارم میگم خدا رو چه دیدی شاید خودتون فهمیدید
    منم دقیقا تا اینجا میخواستم به شعور شما و امیر قلمبه جان احترام بذارم ولی یه چیزایی از حد میگذره . طرف دف ساید دیگه از واندر ساید دیگه بک داده میشه میره رو اکانتش بعد لیدر اون ساید که دف ساید خودشو از اکانت ایشون بک میده میاد تو فروم داد میزنه بازی کثیف نکنید ! و افتخارم میکنه به این بازی تمیز خودش !
    من از اون ادما نیستم که با یه غوره سردیم کنه و با یه مویز گرمیم کنه . تو همین سرور هم پلن های قشنگ کم نبوده که حالا به زدن یه چکمه به قول شما بخوام افتابی شم ! امیدوارم به حرفات و کارای بعضی از هم سایدیهات بیشتر فکر کنی .
    موفق باشی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط علی اشرفی نمایش پست ها
    دوست عزیز حالا یه سوال دیگه :d
    ببخشید سوال پشت سوال به ذهن من میاد . حرفاتون برام جالبه . حالا من به علت مشغله زندگی حق سر زدن به فروم و پست گذاشت و افتابی شدن زیر نور ماه رو ندارم . شما که این حق رو داری چرا پست هات دوتاست عزیزم و تو مباحث فروم شرکت نمیکنی ؟ البته جواب سوالمو چند تا پست قبلترت دادی
    من پست کم میذارم چون به شعور شما احترام میذارم میگم خدا رو چه دیدی شاید خودتون فهمیدید
    منم دقیقا تا اینجا میخواستم به شعور شما و امیر قلمبه جان احترام بذارم ولی یه چیزایی از حد میگذره . طرف دف ساید دیگه از واندر ساید دیگه بک داده میشه میره رو اکانتش بعد لیدر اون ساید که دف ساید خودشو از اکانت ایشون بک میده میاد تو فروم داد میزنه بازی کثیف نکنید ! و افتخارم میکنه به این بازی تمیز خودش !
    من از اون ادما نیستم که با یه غوره سردیم کنه و با یه مویز گرمیم کنه . تو همین سرور هم پلن های قشنگ کم نبوده که حالا به زدن یه چکمه به قول شما بخوام افتابی شم ! امیدوارم به حرفات و کارای بعضی از هم سایدیهات بیشتر فکر کنی .
    موفق باشی
    اون حدیثی که از من نقل کردید پاسخی نبود فراگیر و در خور همه جوابی بود به اون دوستی که خودشو بیش از حد شیرین کرده بود و به اصطلاح اومده بود من رو به خاطر کمبود پست هام به چالش بکشه به نقل خود ایشون منم بچه دبستانی پست شما رو ریپلی کرده بودم ذوق مرگ شده بودم خخخخخ
    داداش وقتی از چیزی خبر ندارم که نباید بیام پست بذارم که من یه گوشه سرور نشسته ام دارم نون و پنیرمو میخورم
    در رابطه با دفی هم که میفرمایید ن در جریانم ون کنجکاو که بدونم شما اگه دنبال جواب هستید که کدوم ساید داره کثیف بازی میکنه خودتون بهتر از من جواب خودتون رو میتونید بدید (از این جمله به کنایه برداشت نشود)
    هرکدوم از ما که دژکوب رو به عنوان یه سرگرمی چندین ساله که دنبال میکنیم باید این موضوعات برامون عادی شده باشه ما شب خوابیدیم صبح پا شدیم دیدیم منحصر رو واندر رو فروختن لول 99 واندر رو از اتحاد خودمون زدن به ریشمون خندیدن
    علی اقا شما که هزار ماشاالله تجربه ات از من خیلی بیشتره پس یه چند روزی دندون رو جیگر بذار تا بیشتر با مزمون بازی کثیف اشنا بشی که تا بوده همین بوده
    درضمن من عادت ندارم برای یه بحث دونفره بقیه رو وارد بازی کنم شما اگر باز هم دچار مسئله ای شدید به صورت پیام شخصی من در خدمتم

راستی اون اقا رو هم من نمیشناسم
    ویرایش توسط ShoTGuN : 12-20-2014 در ساعت 07:28 AM دلیل: حذف کلمات اضافی
    در زمان صلح پسران پدران را به خاک میسپارند و در زمان جنگ پدران پسران را

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

افتخاری دیگر برای اکانت کام بک گراس و جنوب شرق
    صفر کردن دف سازها
    آورین آورین

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط علی اشرفی نمایش پست ها
    سلام خدمت همه دوستان و سروران سرور D3
    این دو سه هفته سرور رو از طریق فروم و خبرهایی که دوستان میرسید دنبال میکردم ، ولی تو فروم پستی نذاشتم چون مباحث مطرح شده و بعضا پست بعضی از عزیزان اینقد بچه گانه ، بی منطق و ... بود که ارزش جواب دادن نداشته .
    متاسفم بابت تمام اتفاقاتی که تو این سرور داره میفته . از Amir Alone Boy عزیز یه سوال خیلی ساده دارم. چرا دژکوب تا این حد برای شما جدی شده دوست من؟ نمیدونم سن شما یا مسائل دیگه که اینجا جای مطرح شدنش نیست ، باعث شده تا این حد این بازی رو جدی بگیری؟ دژکوب با یه مسابقه ی فوتبال چه فرقی داره ؟ شما تا حالا فوتبال با دوستانت بازی نکردی ؟ 22 تا رفیق ، دوتا تیم 11 نفره تشکیل میدن وارد زمین بازی میشن تا زمانی که تو زمین هستن سعی میکنن به رقیب گل بزنن ، از بازیشون لذت ببرن ، بدون اینکه رقیبشونو به چشم یه دشمن خونی ببینن ، بدون اینکه قصد اسیب زدن به رقیبو داشته باشن ، از زمین هم بیرون اومدن دوباره میشن 22 تا رفیق بدون اینکه هیچ تاثیری تو رفاقتشون گذاشته باشه تا هفته بعد که باز برای یه رقابت وارد زمین بازی شن . واقعا تشخیص این مرزها اینقد سخته ؟ حالا فرضا رمز تمام اکانتهای شمال شرقو اصلا خودمون دادیم بهت . دف همشو ریختی تو واندرت . همر همشم خورد خورد دیوار کردی و واندرتم از لول 0 تا صد بدون یه بار خوردن رفت بالا و صد شد ! واقعا این بازی ارزش داره برات ؟! الان اینکه رمز مسعود فاکس رو داشتی با جانشینی رفتی رو اکانت د هیروز ، و اون اتفاقات افتاده ، اینکه دفاع شمال شرق رو اکانتت بوده و ، و ، و ، ..... این بازی بهت لذت میده ؟
    والا اون زمانی که علی د هیروز به اکانت سینیور و اکانت شما دسترسی داشت رو حساب رفاقتی که با هم داشتین ما یکدفعه هم ازش نخواستیم رمز بده رو اکانتهای شما لاگین کنیم . چون معنی بازی دژکوب رو میفهمیم . چون وقتی دژکوب بهمون لذت میده که رقیب قوی داشته باشیم . چون برای صد کردن واندر به هر قیمتی بازی نمیکنیم .....
    خیلی از دوستانی که این سرور کنار هم بازی کردیم ، تو سرورای دیگه مقابل هم بودیم . و با خیلی دیگه از دوستانی هم که تو این سرور حتی مقابل هم هستیم بیرون بازی با هم رفیقیم .
    من و مانی پارتیزان عزیز ، سرور هشت کلاسیک ای ار مقابل هم بازی میکردیم مانی شمال من جنوب .
    همون سرور نیما اس اس پانزر هم شمال بود در اتحاد مقابل ما که اون زمان همدیگرو نمیشناختیم و بعدا اشنا شدیم با هم.
    علی چیفر عزیز دوست خوب من ، که سرور هفت ای ار همرشو خودم زدم و هنوزم یاد میکنیم میخندیم ولی با این حال دوست خوب من هست و برام خیلی عزیزه .
    و ، و ، و ..................
    نمیدونم که تشخیص و تفکیک این مرزها برای شما چرا قابل درک نیست .
    به هرحال این سرور بازی خیلی و خیلی و خیلی قشنگتر از این میتونه باشه ، به خاطر تعداد بالای پلیرهای حرفه ای که داشت ولی متاسفانه ......
    ببین علی جان عزیز من اولا سلام

انقدری دژکوب بازی کردم که میتونی بیای گارنا بهت بگم این علی د هیروز و ابوذر و کل دارو دستشون تو 4-5 سرور قبل چه نامه های سیاسی از اکانت من میدادن اکانتم بلافاصله حذف میشد . بیخیال اینا من تو ذاتم نامردی نیست . از حمید 13 میتونی بپرسی اون که مورد اعتمادته من 5راند شمال شرق بازی کردم . اما تا دیدم یک راند بودنم به ضرر شمال شرقه منطقمو عوض کردم چون اگه بودم جنگ داخلی به وجود میومد. من به شما توهین نکردم با حمید 13 شوخی کردم شما به خودت گرفتی . من اصلا نمیدونستم شما لیدری .
    جای اینکه درباره من قضاوت کنی بشین ببین چرا میثم سینیور 0 شد؟ چرا روی اکانت من لاگین شد؟
    شما چرا میگید من همراشونو زدم دیوار؟ چیزی از من دیدید؟ سو سابقه دارم؟ شناختی رو من دارید؟ دلیل بیارید مدرک بیارید . من مردم عزیزم حرف مرد از دهنش در میاد . من توضیحاتم کامل بود آیپی - مولتی هانتر - ادمین میتونه بگه کار کی بوده چرا نمیرید دنبالش؟

ببین علی جون من اونقدری این بازی برام فان بود که وقتی دفاع از کپم بک شد فقط میخندیدم همین !

اما گفتم کثیف بازی تازه شروع شده و من مثل دو شب گذشته که خیلی ها تو شمال شرق به یاد لیدرشون اشک ریختن . دوباره باید اشک بریزند چون کثیف بازی نیما ss panzer کودک سال دژکوب هیچوقت فراموش نمیشه پس خواهشا درباره من و نحوه بازی من بدون شناخت نظر نده من 21 سالمه اما این سرور 13 مین سرورمه دارم بازی میکنم فقط 5راند .کام تموم کردم .

Amir Alone Boy

KING OF SE TeaM
    ویرایش توسط WerWoLF : 12-20-2014 در ساعت 09:02 AM

5. پسندیدن siniyor پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MATRIX III نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان مخصوصا فیدر زن های حرفه ای جنوب شرق و شمال شرق
    فقط بلدید فیدر بزنید؟ بابا ایول دمتون گرم
    آقایون محترم که ادعایتون میشه پلیر هستید
    آقایون عزیز که ادعاتون میشه بازی پاک میکنید
    آقایون که منم منم کردن هاتون تا 10 تا سرور اون طرف تر میره
    همتـــــــــــــون طبـــــــــــــــــــــــ ــــل تــــــــــــــــــو خـــــــــــــــــــــالی هســــــــــــتید
    اونقدر از جنوب غرب و دفش هراس دارید که رفیتید سراغ زدن فیدرهای دف سازها؟ آورین آورین
    ما هم بلدیم عزیزان
    این حرفم رو میخواید تهدید بدونید با هر چیز دیگه میل خودتون هست اما اگر 1 دونه دیگه فیدر بزنید 0 کنید منم بازی کثیف رو شروع میکنم( رجوع کنید به اسپید راند7 در شمال شرق) یادشون میاد چطور ساپورت های واندرشون رو گرفتم چنج پس کردم سر بازی کثیفشون و سر نامردی هاشون)
    به تمام پلیرهای جنوب غرب گفتم حق فیدر زنی ندارند اما اگر بازم بخواید به این کارهاتون ادامه بدید از توی خود سایدتون فیدرهای دف سازتون رو میزنم
    حالا از ما گفتن بود پس بشینید درست بازی کنید فیدر زن های حرفه ای. فیدر زنی رو بزارید کنار

سلام به دوستان عزیز
    اینطورشو دیگه ندیده بودم
    این چی میگه ؟؟؟
    میگه شرقی ها فیدر ما را نزنن تا ما با خیال راحت بازی کنم
    حتما واندراشون را هم نباید بزنن
    اتفاقا توصیه من به شرقی ها اینه همین روال را ادامه بدنن و به لیدرهای شرق بابت اتخاذ این تاکتیک فلج کننده تبریک میگم
    البته بعضی موقع ها هم یه سری به خودشون هم بزنین تا بیشتر کانفیوس بشن.
    مانی و نیمای و علی اشرفی عزیز سرور بعدی روی ما هم حساب کنید .

7. تشکر Xyster, partizan, ZartVam تشکر نمود
    پسندیدن Xyster, partizan, Dread, ZartVam پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام

امیرجان یکم آروم تر گاز بده . امیر تا کی می خوای بیای اینجا قصه بگی خودشم علمی تخیلیی؟؟!!!

به خدا دژکوبه یک نوع بازی آنلاین خیلی چیز آسونی هست چرا داری این جوری می کنی ؟!!!

آقا امیر تا کی قراره بیای خودت رو به 4 تا ساید بخندونی یه خدا بچه های خودتون به حرفات می خندن!!!

یکم فک کن بعد یه چیز بگو داری به شعور این همه آدم اینجا توهین می کنی شما 13 تا بازی کردی دیگران

سرور اولشونه قبوله؟!!! همه دارن می گن بک کردیم . دف شما فقط بگو دف کدوم ساید بود؟!!!

امیر جان همر fox تیکه تیکه شده می یای می گی پلنر کی بوده !!! گوش های این همه آدم پشمی هست ؟!!!

آقا قبول تو این کارو رو نکردی نمی دونی کار کی هست که اینجور با افتخار پست می فرستی ؟!!!

یه شبه می یای یه اتحاد رو می زنی هیچ کس هم نمی فهمه چی شده؟!!! نکنه خودت هم نمی دونی چی شده؟!!!!

3 میلیون امتیاز دف ذاری چکمه رو می زنن میشه 7 می یای میگه 7m گندم خور دیوار کردین؟!! البته ریاضی مثل دژکوب آسون

نیست !!! یا برای مثال 52K کاتا خفت می شه می گی همرش خورده بود تو کتیبه ها یعنی پیمان با این سابقه بازی بی کاره

الکی کاتا شاژ کنه( این فقط خنده )؟!!! می یای در مورد ir حرف می زنی یکم خاطراتت رو مرور کن بعد چیزی بگو !!!

اینا همه گوشه ای از حرفا و کار های شما و دوستان شما هست امیر جان خیلی هاش موند .

امیر داداش می دونی خیلی شوخی می کنم بات ولی یکم کم پست تده به نفع خودت هست فقط خودت رو خراب می کنی همین .

یا علی
    در رفاقت رسم ما جان دادن است / هر قدم را صد قدم پس دادن است

saeid walkers

9. تشکر Xyster, Bismarck, Dread تشکر نمود
    پسندیدن Xyster, Dread پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط raksasor نمایش پست ها
    سلام

امیرجان یکم آروم تر گاز بده . امیر تا کی می خوای بیای اینجا قصه بگی خودشم علمی تخیلیی؟؟!!!

به خدا دژکوبه یک نوع بازی آنلاین خیلی چیز آسونی هست چرا داری این جوری می کنی ؟!!!

آقا امیر تا کی قراره بیای خودت رو به 4 تا ساید بخندونی یه خدا بچه های خودتون به حرفات می خندن!!!

یکم فک کن بعد یه چیز بگو داری به شعور این همه آدم اینجا توهین می کنی شما 13 تا بازی کردی دیگران

سرور اولشونه قبوله؟!!! همه دارن می گن بک کردیم . دف شما فقط بگو دف کدوم ساید بود؟!!!

امیر جان همر fox تیکه تیکه شده می یای می گی پلنر کی بوده !!! گوش های این همه آدم پشمی هست ؟!!!

آقا قبول تو این کارو رو نکردی نمی دونی کار کی هست که اینجور با افتخار پست می فرستی ؟!!!

یه شبه می یای یه اتحاد رو می زنی هیچ کس هم نمی فهمه چی شده؟!!! نکنه خودت هم نمی دونی چی شده؟!!!!

3 میلیون امتیاز دف ذاری چکمه رو می زنن میشه 7 می یای میگه 7m گندم خور دیوار کردین؟!! البته ریاضی مثل دژکوب آسون

نیست !!! یا برای مثال 52K کاتا خفت می شه می گی همرش خورده بود تو کتیبه ها یعنی پیمان با این سابقه بازی بی کاره

الکی کاتا شاژ کنه( این فقط خنده )؟!!! می یای در مورد ir حرف می زنی یکم خاطراتت رو مرور کن بعد چیزی بگو !!!

اینا همه گوشه ای از حرفا و کار های شما و دوستان شما هست امیر جان خیلی هاش موند .

امیر داداش می دونی خیلی شوخی می کنم بات ولی یکم کم پست تده به نفع خودت هست فقط خودت رو خراب می کنی همین .

یا علی
    دف تو بود جیگر برو عکس گذاشتم Mr.gogoli ایمیلشو نیما کوچولو داشت چنج کرد قبلش به مهدی گفتم این مرد نیست 10سالشه رو حرفش حساب نکن گفت نه رفیقمه اومد امار بچه های persia tm رو میگرفت 0 میکرد کپایی که ما رید میزدیمو . ببین سعید دور برندار انقدرم فونتتو بزرگ نکن واسه من
    800ک دفاع خود mr.gogoli 1.9 میل دف سیاوش هم بک شد دف ماله شما بود؟ تو ساختی؟ نه فقط بگو کی ساخت؟ هرکی ساخت میتونه هرکجا خواست بده به کسی ربط نداره ببین من مثل تو نیستم همر کسیو بزنم دیوار اما از امروز میگم میزنم :دی هرهمری از شرق دستم بیاد میره در و دیوار میتونی بشینی ببینی

11. نپسندیدن Bismarck نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط WerWoLF نمایش پست ها
    دف تو بود جیگر برو عکس گذاشتم Mr.gogoli ایمیلشو نیما کوچولو داشت چنج کرد قبلش به مهدی گفتم این مرد نیست 10سالشه رو حرفش حساب نکن گفت نه رفیقمه اومد امار بچه های persia tm رو میگرفت 0 میکرد کپایی که ما رید میزدیمو . ببین سعید دور برندار انقدرم فونتتو بزرگ نکن واسه من
    800ک دفاع خود mr.gogoli 1.9 میل دف سیاوش هم بک شد دف ماله شما بود؟ تو ساختی؟ نه فقط بگو کی ساخت؟ هرکی ساخت میتونه هرکجا خواست بده به کسی ربط نداره ببین من مثل تو نیستم همر کسیو بزنم دیوار اما از امروز میگم میزنم :دی هرهمری از شرق دستم بیاد میره در و دیوار میتونی بشینی ببینی
    افرین هر همری اومد بزن درو دیوار . خخخخ خیلی مسخرس . والا این متنتو که خوندم واس خودم متاسف شدم که دارم تو همچین سروری بازی میکنم .
    قاعده بازی شمارو نمیدونم ولی اکانت سایدی که چکمه بزرگ سایدش دستشه و همه بهش اعتماد کردن .....
    دیگه واقعا حوصله این بچه بازی هارو ندارم تونستی گیر بیاری سریع بیا دمپایی مارو بزن خلاص شیم بریم .

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MATRIX III نمایش پست ها
    عزیز من اسم بده رو هوا حرف نزن
    جنوب غرب کدوم فیدری رو زده؟ اگر زده بیا با لینک ثابت کن
    الآن ما فقط متای غرب میشناسیم با متای شرق
    حالا شما نمیتونید صلاح برید با هم دیگه هیچ ارتباطی به ما نداره
    و یه کم برو عقب تر ببین با چه افتخاری، این King Of Se اومده بود فیدرای gholam رو زده بود و با افتخار هم ریپورت گذاشته بود )
    بعد این 10k پاپ که دیشب از اکانت Fox کم شد همش پاپ کپش بوده؟ یا فیدراشو زدین؟ =))
    فیدر زنی واسه شما افتخاره واسه ما بازی کثیفه؟

و از دوستان گرامی خواهش می کنم جواب این king of se رو ندید، عصبانی میشه خود زنی میکنه بعد یه بلایی سرش میاد ما جواب مامان باباشو چی بدیم؟ =))
    ویرایش توسط Dread : 12-20-2014 در ساعت 03:18 PM

14. پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط siniyor نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    من مدت طولانی نبودم و امروز تونستم آنلاین بشم
    فروم را خوندم و یک سری صحبت دوستان را شنیدم واقعا تاسف خوردم برای خودم که دژکوب بازی کردم
    از اینکه همرمنو با وضعیت لاگین روی اکانت زدند ... زمانی که mr gogoli را با نامردی محض زدن وخیلی های دیگر که بخوام از کثیف بودن شرق یاد کنم باید کتاب بنویسم
    حالا که مقابل به مثلش را میبینید تحمل ندارید...............
    همیشه دوست دارید مدال کثیف بودن خودتان بگیرد؟؟ نه عزیزم یک بار هم رمضان میشود
    آقای partizan va sspanzer
    شما یی که دیدی دست بالا دست زیاده .... حرف از مرام و رفاقت میزنی حالا میگی رفیق علی داوری پسورد لو داده ؟؟؟؟تاسف واست میخورم که همه را مثل خودت میبینی
    دنیا دار مکافات هستش بدتر از این هم سرتون می آید
    دلم برای مسعود عزیز سوخت که قربانی این بازی کثیف شما شد
    در آخر از دو برادر عذر خواهی میکنم.. مهدی و محمد حسین زرغامی امید وارم همیشه موفق باشند..... دوستون دارم
    سلام میثم جان خوبی عزیزم .
    میثم جان اول اینکه داداش گلم پسورد شما به غیر از من دست کسی نبود . حتی زمانی که همر تو خورد پسورد من همونی بود که خودت داشتی که فرداش یادم میاد عوض کردیم چون خیلی ها دیگه رمز ما رو داشتن . بعد اینکه زمانی که همر تو خورد فکر کنم 15 روز قبلش رمز رو عوض کرده بودی که به من هم ندادی گفتی نمیخوام به کسی بدم پسورد رو در حالی که خود من بارها بهت دفاع دادم . یبار که خوابیده بودی از جنوب غرب داشتن صفر میکردن تو رو وایسادم دفاع کردم برات پیش تمام بچه های شمال غرب رفتم و ازشون خواستم از همر تو دفاع کنن و صفر نشه دهکده ات . بعد اومده بودی به مسعود گفته بودی که اینا اصلا از کجا میدونستن همر من کجاست که اومدن صفر کردن . خواستم فقط بهت بگم میثم جان بعد از این همه رفاقت و با هم بودن اینطوری فکر کردن زیاد جالب نبود . چون تو با همون همرت اول اینکه رید میرفتی دوم اینکه باهاش احمق یونیک زدی و سوم اینکه یبار از جنوب غرب تا پاپ 400 کم شده بود اون دهکده ات و اینکه اگه اشتباه نکنم انبار کوچیک هم گرفته بودی . بعد اومدی میگی که من یکبار هم از این همر استفاده نکرده بودم از کجا لو رفته بود .

بعد بازی کثیف شمال غرب رو به ما نسبت میدی میثم جان .
    والا تو که ما رو میشناسی اینطوری میگی چه انتظاری دیگه از بقیه باید رفت . حالا خوبه با هم زندگی کردیم و دیدی از این کارا یاد نگرفتیم تو بازی .

شاد باشید

یا حق

علی

16. پسندیدن M3nTaL پسندید
صفحه 137 از 182 نخستنخست ... 3787127135136137138139147 ... آخرینآخرین