صفحه 159 از 182 نخستنخست ... 59109149157158159160161169 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,581 تا 1,590 , از مجموع 1819

موضوع: سرور d3 انتقام جویان

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ŞђōΨğύŋ نمایش پست ها
    سلام

والا بما که حال میده چجوووو.
    ما بنا به اعتیاد و عادت چندین ساله میخواییم یه سرور پلی کنیم و خودمون ارضا کنیم که داریم پلی میکنیم. و این حذف گروهی فقط مختص به این سرور نیس. همه سرورها هست و همیشه بین 60-80 درصد پلیر هایی که اول و وسط سرور شاخ بودن هیچ کدوم اخر سرور نیستن اصلا راستش من یکی الان یادم نمیاد اکانتی رو که اول سرور تو تاپ بوده باشه و تا ته سرور اصلا دووم اورده باشه الانکه یادم نمیاد.
    فقط یه تعدا خاص میمونن که یا در خفا پلی کردن یا اینکه اونقد تجربه واندر و ختم سرور داشتن که برنامه ریزی تا ته سرور دارن. بعضیا هم تجربه رو دارن اما بنا به شرایط شخصیشون ادامه نمیدن تا ته !

پس اینا همیشه هست مهم اینه ما تصمیم داشتیم 100 کنیم و خواهیم کرد خدا بخواد

- - - Updated - - -

میگم خوب شد که همه حذف کردن و پلیر کم شده. وگرنه چجو بود؟ 4-5 ساعته نقشه ها اومده رو مپ
    فایل پیوست 808
    مثه این قحطی زده های نقشه ندیده هر چی بود صاف و صیف کردین به این سرعت اره

ایششششششش

- - - Updated - - -

اخرین نقشه هم زده شد و اینجو که بوش میاد واندر صد کردن به این سادگیا هم که براورد میشد نیست
    اتفاقا خیلی راحته ما دیگه نیستیم که واستون تهدید باشیم .

LuCkY BoY

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MoTaFaKeRaN نمایش پست ها
    اتفاقا خیلی راحته ما دیگه نیستیم که واستون تهدید باشیم .

LuCkY BoY
    فکر میکنی راحته. اولا که شماها بودین انچنان فرقی نمیکرد بنظرم راحتتر بود چون دوست و دشمن میدونسیم کیه و باید مواظب کدوم حریف باشیم. الان هیچی معلوم نیس و سرور شده یک میدون جنگ تمام عیار که هیچکی به هیچکی نیس و در تاریکی مطلقی و نمیدونی باید مواظب کدوم طرفت باشی.
    و مهمتر اینکه شما شاید واسه خیلیا تهدید باشین اما فقط واسه همونا تهدیدین واسه ما نچدییی

3. پسندیدن MoTaFaKeRaN پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

فکر میکنی راحته. اولا که شماها بودین انچنان فرقی نمیکرد بنظرم راحتتر بود چون دوست و دشمن میدونسیم کیه و باید مواظب کدوم حریف باشیم. الان هیچی معلوم نیس و سرور شده یک میدون جنگ تمام عیار که هیچکی به هیچکی نیس و در تاریکی مطلقی و نمیدونی باید مواظب کدوم طرفت باشی.
    و مهمتر اینکه شما شاید واسه خیلیا تهدید باشین اما فقط واسه همونا تهدیدین واسه ما نچدییی
    لوووووول

حالا ما حذف کردیم شما رژه برید...

5. پسندیدن Ðŕ. Şђǒϯğύŋ پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

همین الان یهویی :d

wonder.jpg

7. پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mя. мIм نمایش پست ها
    همین الان یهویی :d

wonder.jpg
    به این عکس ها و امارها دل نبند عزیز یه وقت دیدی اونیکه اول بود اخر هم نشد بعد یکی که اصلا نمیخواست واندرشو 100 کنه وقتی همه هم دیگه رو میزدن اتفاقی 100 کرد
    در زمان صلح پسران پدران را به خاک میسپارند و در زمان جنگ پدران پسران را

9. تشکر mя. мIм تشکر نمود
    پسندیدن mя. мIм پسندید
    نپسندیدن Ðŕ. Şђǒϯğύŋ نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط the heroes نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان عزیز و ساکنین سرور انتقام جویان
    امیدوارم که با توجه به اتفاقات افتاده حالتون خوب باشه و مشکلی نباشه .

خوب دوستان عزیز برسیم به این سرور که متاسفانه من دیر متوجه شدم که چه اتفاقاتی افتاده و چه گذشته در سرور .

اول از همه دوستانی که گفتن کثیف ترین بازی ها برای شمال شرق و شرق بوده چند نکته توضیح بدم .
    دوست عزیزی که میگی اکانتت رو من دیلیت کردم از تو سرور با توجه به رفاقت هایی که داشتم بله درسته و همون موقع هم بهت گفتم که اکانتت توسط من از بازی حذف شد . کوتاه بخوام از اون دوران براتون بگم که من بازی نمیکردم و فقط اکانتم تو بازی بود که شما هر روز زحمت میکشیدی و میامدی کاتا میکردی دهکده رو . اکانتی که 2 روز یکبار هم روش آنلاین نمیشدیم بهت گفتم پسر خوب بشین بازیت رو کن پا رو دم شیر نزار بچه خوبی باش من دوست دارم نمیخوام اذیت بشی گوش نکردی و باز هم کاتا زدی منم بهت گفتم که دیگه بازی نکن و همون 10 دقیقه بعدش هم دیگه بازی نکردی چون اکانتی نداشتی و از شمال شرق انداختمت بیرون . در مورد ابوذر گفتید که آره همر ما رو زد به دیوار خوب حالا ابوذر چه همرهایی رو زد تو دیوار همرهایی که نهایتا 10 روزه دیکاوری میشد و اونقدری هم مرد بود و مرد بودیم که میامد میگفت که آره من زدم و ترسی هم نداشت و به همین علت هم کسی ازش خورده نمیگرفت و حرفی نبود و همیشه هم اون داستان ها رو میگفتیم و میخندیدیم چون از کاری که انجام میشد فرار نمیکردیم و میگفتیم .

ولی تو این سرور یک نمونه به غیر از اکانت گوگولی که دفاعیش بک شد که به ظاهر برای شمال غرب بود آیا مورده دیگه ای هست .
    آیا مگر بر این نیست که هر سروری که تموم میشه همون جا تموم میشه .
    شما نشستید از جایی حرف میزنید و از کاره اشتباه خودتون فرار میکنید که برای گذشته هستش . آیا از این سرور هم چیزی داشتید برای گفتن .
    اگر حرفتون رو چراغ چک کردن هستش که این کاری مرسوم و بین تمام مناطق انجام میشه .
    و این کار توان لیدری و تیم پلنری هر سایدی هست که میتونه تو مناطق دیگه نفوذ کنه و حتی تو جلسات شما شرکت کنه و شما متوجه نشید . مگه این بازی بر پایه استراتژیک بسته نشده پس این که تو یه منطقه دیگه اکانتی بیاری بالا که در مواقع لزوم ازش استفاده کنی همون استراتژی هستش که هر کس بسته به توان و تیمی که داره انجام میده . مگه ما مورد نداشتیم که زمان واندر یه همر از تو همون منطقه میخورد به واندر . این نامردی نبود به نظر من به این دلیل که توان مدیریت ضعیف شما رو نشون میداد که نمیتونستید مراقبت کنید و از این قسمت ضربه خوردید در این سرور .
    مگه خود شما وقتی اومدید رو اکانت من و دسترسی به اتحاد پیدا کردید همون کار رو انجام ندادید .
    خداییش نگید که همتون داشتید تا اون تایم کتک میخوردید و به یکباره متحول شدید و تو یه شب 10 نفر نشستید و کلی پلن مختلف زدید و به خیال خودتون مردونه یه همر و چنتا کپ از ما زدید که خنده آور هستش . شاید بقیه این حرف رو باور کنن ولی مایی که چند سال کنار هم بازی کردیم بهتر میشناسیم همدیگر رو .

اون دوستی که میاد میگه علی the heroes دیگه تو بازی برای من ارزشی نداره . دوست من اتفاقا بر عکس شما من فکر میکنم چون شما جلوی لیدری و دیپلماسی ما کم آوردید و رو دست خوردید و عقب ماندید . و به قدری تیم شمال شرق با اقتدار کار کرد که میرفتیم گرنا جنوب غرب به ما میگفت شما با جنوب شرق و شمال غرب نپ هستید و با ما هم متا چطوری میشه و نمیدونستید چیکار کنید . همون طور که تو روم گرنا شمال غرب هم همین داستان بود و قدرت انجام کاری رو نداشتید و نمیتونستید کاری انجام بدید . چون دوست عزیزم آقا مهدی شما هنوز مونده تا بخوای لیدر بشی همون بهتر هستش که مثل سرورهای اسپید از 24 ساعت شبانه روز 23 ساعت رو در فروم باشی و پست هر کس و نا کس رو ریپلای کنی تو بتونی تو یه همچین سایتی به نام دژکوب موقعیت ایجاد کنی برای خودت و واقعا برام خنده آور هستش که شما با اون پرونده زیبا الان شدید لیدر و همش میایی از عقده های سالیان پیشت که یه بزرگ میامد میگفت کسی من رو ریپلای نکنه و بقیه هم ریپلای نمیکردن همین کار رو انجام میدی و با خودت و جمعی از صاحب سبکان معروف مثل امیر قلمبه ( لول ) به این نتیجه رسیدید که دیگه بزرگ شدید و میتونید عدای بزرگان اون موقع رو در بیارید .

از دوست عزیزم میثم تشکر میکنم که نامه داد و بهم گفت که پست فروم رو خودش نزده و کار دوستان بوده و خودش هم از این داستان ناراحت بود . ولی میثم جان خودت من رو میشناسی من اگر کاری انجام بدم میام میگم هیچ موقع هم تو این بازی از هک شدن و به هدر رفتن زحماتم نترسیدم و همیشه برام خنده آور بوده چون بیشتر رفاقت این بازی برام مهم هستش . بهتون یکبار گفتم من بازی میکنم این بازی رو که ذهنم درگیر باشه نه اینکه زندگیم باشه مثل بعضی ها . میثم جان دوست گلم برات آرزوی موفقیت دارم و ایشالله روزی بشه مثل قدیما دوره هم جمع بشیم .

خدمت دوستان غربی بگم که بله عزیزان اگرتونستید فقط یک مورد تو این سرور از خرابکاری و کثیف بازی شمال شرق نمونه بیارید . ما هم بدونیم کجای کارمون اشتباه قدم ورداشتیم و خودمون رو اصلاح کنیم . ممنون میشم این کار رو انجام بدید .

در نهایت برای نابود شدن همر و زحمت دوست عزیزم پیام فونیکس بسیار ناراحت شدم چون جایی ندیدم کسی باهاش برخوردی داشته باشه و چرا اونطوری شد هنوز در عجب هستم و بیشتر به نتیجه ای که علی اشرفی با پستی که گذاشت نزدیک تر میشم که فشار با آدم چه کار ها که نمیکنه .
    پیام جان عزیزم دوست گلم امیدوارم تو هم همیشه تو زندگی موفق باشی .

تو این سرور دوستان خوبی پیدا کردم و از این رو خوشحالم که قسمتی بود تا باری دیگر بازی کنم تا با این رفقا آشنا شم کسایی مثل علی اشرفی عزیز ، مانی پارتیزان ، پیام و پدرام فونیکس ، نیما و محسن پانزر ، محسن بیسمارک ، احسان کینگ سایروس ، بهشاد dread ، کامیار دویل ، و خیلی از رفقای دیگه که سعادتی بود آشنایی باهاشون .
    و البته تو این سرور با وجود کسایی مثل ابوذر ، میثم ، مسعود فاکس ، مهدی و محمد زرغامی ( گوگولی ) ، افشین اشبیل ، علی مولچه ، مجید والکرز ، علیرضا و آرمان اختاپوس و بسیاری دوستان دیگر خیلی حال داد و خوش گذشت یاد دوران قدیم کردیم و کلی لذت داشت برامون .

این هم مانده همر پایتخت ما بود که متاسفانه یا خوشبختانه دوستان نتونسته بودن به دیوار بزنن . یه مقداریش که عکسش رو میزارم قبلا دیوار رفته بود و الباقیش هم امروز صبح دیوار شد و باهاش کتیبه احمق منحصر رو زدیم .

http://uploadax.ir/viewer.php?file=i...q8oex5rhpy.png

http://dejkoob.ir/ir/report/806083d2561

از همه دوستان تشکر ویژه دارم که تا اینجای کار با ما بودن و زحمت کشیدن تا به این مهم برسیم که صرف رقابت خوبه به شرطی که سالم باشه در غیر اینصورت نتیجه ی جالبی نداره . و میشه مثل الان که میگید حالا بشینید همرهای غرب رو ببینید تو فروم و دنبال کنید میشه . این به نظر من حرف آدمی هست که به پوچی رسیده باشه و بخواد به نوعی خودش رو آروم نگه داره که آره من خوب عمل کردم دمم گرم بهترین نتیجه رو گرفتم .
    ولی برای ما همون منزله فشار محسوب میشه و دور هم میخندیم بهش .

نمیگم این سرور آخرین بارم بود که بازی کردم چون همونطوری که بعد از 2 سال اومدم بازی کردم ممکنه بعدش باز هم بازی کنم ولی کی و کجا معلوم نیست .

از امیر واریور عزیز تشکر مخصوص و خیلی ویژه دارم که این سرور با من بود و زحمت کل اکانت رو میکشید . امیر واریور عزیز شرمنده به اون چیزی که تو ذهنمون بود نشد که برسیم ولی دوست خیلی خوبی مثل تو رو پیدا کردم که مطمئن باش به این سادگی ها ولت نمیکنم .

به مدیران این سایت هم خسته نباشید میگم سرور خوبی میشد اگر کمی بیشتر و بهتر کار میکردن و میتونست خیلی بیشتر در بعد ها پلیر بهش اضافه بشه .

شاد باشید

یا حق

علی
    the heroes

علی عزیز
    همیشه خاطرات روز اولی که تو گارنا با هم بحثمون شد رو به یاد خواهم سپرد.
    اینکه یه ادم چه قدر میتونه ته لوتی گریو ته مرام معرفت باشه
    که حرفی میزنه یا کاریم میکنه بیاد مثه مرد بگه من گفتم/

یه حرفی پنجشنبه زذی خیلی حال کردم.
    گفتی با وضعی که ما تو ساید داشتیم با اون همه اختلاف نظر و بکس ما بکس شما!!!
    همین که ne جر نخورد خوبه!
    ولی این ساید رویایی با وجود اون همه اختلافات
    تا بحث از رفاقت و مرام معرفت شد بیا ببین چه کرد!
    همه رو جر داد!!!

بارها ذکر کردم از پیدا کردن دوستان عزیزی چون شما خوشحالم.
    از پست زیباتون هم نشکر میکنم همین که به خاطر ما از کلی زحمت و پول و وقتت گذشتی ممنونتم.
    خیلی از پست هارو خوندم ولی اصن ارزش پاسخ دادن بهشون رو ندارن چون دقیقا مثل بارز یاسین تو گوش خر خوندنه
    گرچه گاهی باید حرفهایی رو زد تا فکر نکنند که میتونن حقتو بخورن اما سر و کله زدن با یک سری پلیر نما کار ما نیس.

بازم ممنون ازت
    ایشالا سرورای خوشگل بعدی با تیم خودمون
    payam phoenix

11. تشکر ThE HeRoES, Xyster, M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن ThE HeRoES, Xyster, M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به همه
    بابا میذاشتین از لول 80 ببعد تر میزدین به عهدنامه چالدران متا.
    اینجو که ادم قِری نمیزنه به متا خووو. همه اون دف و فلانی که دادیمتون حرومتون باشه

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط cyrous نمایش پست ها
    به این عکس ها و امارها دل نبند عزیز یه وقت دیدی اونیکه اول بود اخر هم نشد بعد یکی که اصلا نمیخواست واندرشو 100 کنه وقتی همه هم دیگه رو میزدن اتفاقی 100 کرد
    همچی گازشو گرفتن ...

wonder2.jpg

14. تشکر cyrous تشکر نمود
    پسندیدن cyrous پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سابولیکو
    نقل قول نوشته اصلی توسط mя. мIм نمایش پست ها
    همچی گازشو گرفتن ...
    میگم داداشی چجو یِی هوُ تو سرور یافت رفتِن بقول مشهدیادییی
    کدوم اکانتی شما بگو نترس کاری باهات ندارم. نمیخورمت

16. تشکر M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به همه
    بابا میذاشتین از لول 80 ببعد تر میزدین به عهدنامه چالدران متا.
    اینجو که ادم قِری نمیزنه به متا خووو. همه اون دف و فلانی که دادیمتون حرومتون باشه
    سلام
    پیمان جان فکر کنم خبر نداری :دی
    بچه هاتون زحمتش رو کشیدن یه سر بزن گارنا:دی

صفحه 159 از 182 نخستنخست ... 59109149157158159160161169 ... آخرینآخرین