صفحه 72 از 182 نخستنخست ... 2262707172737482122172 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 711 تا 720 , از مجموع 1819

موضوع: سرور d3 انتقام جویان

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ArTaM نمایش پست ها
    تبریک به ساید شمال غرب
    همونطور که قبل آزادسازی گفتم بهترین نتیجه رو تو جمع کردن کتیبه های ساید خودش داشت زدن کتیبه احمق منحصرم با تلفات 1 همر کپ عالی بود اونم با توجه به فیکای ناقصی که زده شده بود و کار دف کورد ج.غ خیلی راحت بود واسه تشخیص اتک ها

علیرضا جان این حرفی که شما میزنی عذر بدتر از گناهه :|
    شما رو گذاشتن دفکورد ساید با افتخارم رو پروفایل اتحادا اسمتونو زدن بعد شما میای میگی من با دوستام نپ بستم میتونستم دهکدشو بپرونم ولی سر رفاقت نزدم مهمترین کتیبه منحصر سایدمونو دو دستی تقدیم کردم رفت؟
    سر رفاقت نزدین شما که تشخیص داده بودین چرا دف نکردین؟چرا دف اکانتی که قرار بود منحصر بزنه قبل زدن کتیبه رو اکانت نبود؟

http://dejkoob.ir/ir/report/1069340153d
    از اکانت شما روی اکانت شمال غرب همر دیوار شده بعد دف اکانت کلانتر جنوب غرب پریده؟چطوری میشه؟
    تو این تایم همر جنگی دیوار کردین گندوم خور آزاد بشه؟بعد با اون گندم میخواین چیکار کنین؟
    عزیز من اون همرو میدادی به یه لانچر باهاش 4تا کتیبه میزد با حداقل جلو زن میشد گندوم خور شماام آزاد میشد!!!
    جنوب غرب چیزی که زیاد داره پتانسیل چیزی که نداره برنامه ریزی
    یک چیری که زیاده همره!!!
    دوم این که دقیقا اتک اول رو حتی به اکانت siniyorگفتم ریله!اتک دوم دیدم تبر داده دست قهرمان گفتم بله یه همر cleaner زد و همر دوم برا جمع کردنه!به احسان شانیز گفتم جابه جا کن!!کوتاهی از پلیر اکانت بود!!ک 10مین مونده به اتک به من میگه جابه جا کن!من از قبل گفته بودم جا به جا شه!!ولی متاسفانه کوتاهی کرد!!!
    یه چیز دیگه هست نپ دو تا اکانت باهم!زودتر از اینا میتونستن رو من همر بلند کنن و منم زودتر از اونا شاید میتونستم بلند کنم ولی با اکانت artemisوsiniyorقرار بر این شد بر روی هم همر بلند نکنیم!
    1میل دف روش بود که اکانتsiniyor زد دفاع رو تایم پایین اکانت siniyorزیر 2ساعت کار مارو یکم سخت کرد!!!و دف هایی ک جاهای دیگه هم برای ثابت داده بودیم دف رو کار رو سخت کرد یکم!!!و این که واقعا خود جنوب غرب و پلیر اکانت K A L A N T A Rمیدونن ک اینجا کوتاهی پلیر بود!من گفته بودم جابه جا کنن!!

2. پسندیدن ArTaM پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ŞђōΨğύŋ نمایش پست ها
    سلام
    من که بعید میدونم تو یکی به این راحتی دست از سر مون برداری و تا ته سرور داستان نکنیموندی

اما بنظر من بد نیست دیگه رشته ورزشی خودتو عوض کنی و از دژکوب به شکار اهداف پروازی
    رو بیاری. دییی

فک کنم همیچین که تو می گی شد

رفتیم رو اکانت Eshbil و از این به بعد اونجا در خدمتتونیم و داریم برا بچه ها دف می سازیم !

علی
    Mulche !

4. تشکر M3nTaL, Ðŕ. Şђǒϯğύŋ تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

سر از دست دادن کتیبه ی احمق منحصر مقصر اصلی خودم بودم به 2دلیل :

1- دفی که روی کتیبه بود دف شخصی بود و 60درصد همین دف شخصی که داشتم روی کتیبه های دیگه ی ساید بود ( تقصیر من بود که دف شخصیم به قدری بالا نبوده که بتونه تنهایی از کتیبه منحصر دفاع کنه! )
    2- سر جابجا کردن کتیبه مقصر بودم که از بی خوابی این چند روزه واقعا دیگه کشش نداشتم
    ولی یه نکته ای هم هست که کتیبه منحصر وقتی چرخشی نیست و قرار نیست به اکانت دیگه بره بین خزانه های خودی جابجا نمیشه دف ریخته میشه تا هر همریو از هر سایدی دف کنه
    جناب دف کوردیناتور! رفیق عزیزم , داش علیرضا وقتی من احمق منحصر رو زدم حداقل 3میل دف باید میریختی رو منحصر , نه اینکه بگی برو جابجا کن

منم بی تقصیر نیستم تقصیرای خودمم اعتراف کردم .
    پ.ن : این یه بازیه و هنوز اول راهه , ماهم همر نکشیدیم ترشی بندازیم
    زندگی واسه من یه پنج برعکسه نصف ماله من نصفش در دسته کسیه که منو کشت و گذاشت جلوم یه ره در بسته

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

کتیبه چکمه مبارکه بازی تمیز ج غ.
    منتظر باشید

7. تشکر 1kilu تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

چکمه کوچیک با تک هیرو توسط دسپرادو!!
    احتمالا گیج منحصر هم به زودی بره جنوب غرب!
    خخخخخخخخخخخخ:دی

9. تشکر 1kilu تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

تلفاتای کتیبه ها منو کشته )
    زندگی واسه من یه پنج برعکسه نصف ماله من نصفش در دسته کسیه که منو کشت و گذاشت جلوم یه ره در بسته

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط _ARTEMIS_ نمایش پست ها
    چکمه کوچیک با تک هیرو توسط دسپرادو!!
    احتمالا گیج منحصر هم به زودی بره جنوب غرب!
    خخخخخخخخخخخخ:دی
    کتیبه چکمه کوچیک alper چطوری رفت روی اسکارفیس؟لیدرای ساید گفتن جابجا شه؟ چون تک هیرو جابجا شده و اکانت alper هنوز تو اتحاداست

اینا نیت بدی نداشتن کتیبه زدن تا بگن بیاین همرمونم خفت کنین البته فقط میخواستن گندم خور آزاد کنن!!!ا الان دفکورد به اکانت خودشم گفته جابجا کن بعد یادش رفته (چشمان عقاب منحصر چی میگه رو اکانت):|

اون 5تا کتیبه جنوب غرب که تو اتحادا رسمی نبودن منحصر دسپرادو ام اضافه کنید(6تا) البته همچنان در مورد دلیل اش قضاوت نمیکنیم!!!

پ ن:یه رفیقی داشتیم با تک اتک گیج منحصر میزد البته مث دوستان قبل اش خزانه تخریب نمیکرد با کاتا تخریب میکرد دستش خیر بود
    ویرایش توسط ArTaM : 11-17-2014 در ساعت 11:30 PM دلیل: عادت کردم ویرایش کنم همش

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

دوستان اکانت تیم ما دیگه با 18 تا همر و 6 میلیون دف بازی نمیکنه ... همینجا اعلام میکنم ...
    هیچ مشکلی هم نه تو ساید هست نه چیزی ... حوسلمون یه سری چیزارو نمیکشه دیگه واقعا ...
    یا حق

سهیل
    اگرم اکانت ها موند من دیگه بازی نمیکنم .

13. تشکر 1kilu, Shaniz تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

بزرگ بشید

سلام خدمت همه ی دوستان عزیز

عزیزان دوستان به خدا این سرور یک سرور فیکه اون قدر ارزش نداره بعد 30تاسرور شایدم بیشتر بازی کردن چی موند واسه ی من؟ یک چندتارفیق همین رکورد فلان رکورد فلان چی موند واقعا؟ والله من این همه با این علی دوغ خور مشکل داشتم توی رید کال بهش تو نگفتم محتبی ماتریس تو که شاهدی 10بار بیشتر خواستم بره کنار ولی بااحترام بهش گفتم ! الانم هراز گاهی حرف می زنیم
    عزیزان سروران من بازی ارزش هیچی نداره! امیر سرور 6اسپید من چند وقت پسوردت داشتم؟همرت توی واحه اماده نبود؟جایی زدمش؟تازه واست نیروهم می ساختم دروغ می گم؟ من یک چیز یاد گرفتم اگه بازی کردید هدف پیدا کردن دوست باشه همین این سرور من یک امیرعلی پیدا کردم الان هم روی اکانت خودمونه لاقل این سرور ارزش این یک دونه را داشت
    اخه احترام هم داشته باشید من کوچیک ترین فرد توی سرورم شما که بزرگید احترام بگذارید بهم تا منم یاد بگیرم
    امیدوارم یکم جدی تر بشید
    پ.ن:سهیل وضع زندگی من می دونی واسه خودت اومدم بمونی هستم بری رفتم
    شب همه بخیر
    Ali Chiefer
    روز عاشقی اخرین روز بودلطفا ثبت نام کنید.
    کاش باز صبح بشه کاش باز افتاب بتابه
    هی وای که افتاب من غروب کردهلطفا ثبت نام کنید.
    بدرود

15. تشکر 1kilu تشکر نمود
    پسندیدن Horn Breaker, 1kilu, depozietto پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MR-PRESIDENT نمایش پست ها
    دوستان اکانت تیم ما دیگه با 18 تا همر و 6 میلیون دف بازی نمیکنه ... همینجا اعلام میکنم ...
    هیچ مشکلی هم نه تو ساید هست نه چیزی ... حوسلمون یه سری چیزارو نمیکشه دیگه واقعا ...
    یا حق

سهیل
    اگرم اکانت ها موند من دیگه بازی نمیکنم .

الوعده وفا سهیل جان تبریک همرت دیوارشد فدای سرت واسه ماهیچی نبود یک روز بامدرک می گم کارکی بود امشب توی گارنا خوب حرف هاش زد ولی هیچیش نگفتم تا وقتش

نیما هم همرهارا دیوار کرد دفش به رخ کشید افرین نیما بهت توی نامه گفتم کسی که زده بود به هدفش زسوندی چون اون دقیقا همین می خواست چون می دونست اون همرهااون می زنه !
    شب بخوش
    روز عاشقی اخرین روز بودلطفا ثبت نام کنید.
    کاش باز صبح بشه کاش باز افتاب بتابه
    هی وای که افتاب من غروب کردهلطفا ثبت نام کنید.
    بدرود

صفحه 72 از 182 نخستنخست ... 2262707172737482122172 ... آخرینآخرین