صفحه 42 از 182 نخستنخست ... 3240414243445292142 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 411 تا 420 , از مجموع 1819

موضوع: سرور d3 انتقام جویان

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط 1kilu نمایش پست ها
    سلام خدمت همه دوستان
    عزیزان من حدود 4 یا 5 سرور شمال شرق بازی کردم از وقتی یادمه شمال شرق یک منطقه خیلی قوی بوده و پلیر های زیادی داشته این زیاد بودن پلیر ها همیشه هم خوب نبوده و باعث درگیری های بوده و چند دستگی به وجود امده

همیشه جنگ داخلی داشته با ساید های دیگه درگیری داشته اما اخر سرور باز هم اگر بیشتر از ساید های دیگه همر نداشته کمتر هم نداشته ساید های که اروم بوده و هیچ جنگ داخلی نداشته

این سرور هم به لطف چند تا از دوستان یک سری اختلاف افتاد بین بچه ها و این شد وضعیت شمال شرق ک باز با کمک مانی علی عزیز و دیگران دوستان ب یارزی خدا جمع میشه و همون ساید قوی میشه

حالا دوستانی ک با حذف کردنشون باعث این وضعیت شمال شرق شدن شدن کاسه داغ تر از اش و تا پستی از شمال شرق میبینن میان وسط عزیزم مگه حذف نکردین مگه نرفتی دیگه فروم امدنت چیه عزیز داخل شمال شرق هنوز مرد های هستن ک پای همه چیزش بمونن حتی اگه فارم بشن بهتره شماها برید یه بازی دیگه بکنید یا بهتره برید جایی ک لیدرش پولدار باشه هرکی باهاتون در افتاد اکانتشو براتون بخره ک شما حذف نکنید

همه میدونن ک شمال شرقی های 3x.ir از خون شمال غربی ها 3x.ir تشنه هستن و همیشه درگیری های بوده از اون قدیم ها با وجود اینکه بیرون بازی بیشترین رفاقتو با اونا دارن اما شمایی ک پلیر های اونارو مسخره میکنی میگی زدیمتون و فلان و بیسار همون ها با وجود خوردن تا اخر سرور مردو مردونه موندن با وجود اینکه من میدیدم فقط چند نفر بودن 2 یا 3 نفر کل سایدو میچرخوندن عرضه بازی کردن رو داشتن و موندن همین دوستان 2بار واندرشون در سرور اصلی 100 شده و قابلیت بازی کردن تو هر شرایطو دارن نه اینکه یکی بیاد بهشون بگه تو بگن ما دیگه نیستیم

بزرگی دژکوب ب پاپ اکانت و تعداد نیرو های اکانت نیست

از دوستان عزیز خواش میکنم بحث شمال شرقو تموم کنن شمال شرق باز هم برابری میکنه با همتون و قدرتمندانه ب بازی ادامه میده پس دیگه حرفی نمیمونه برید منطقه خودتونو جمع کنید

ابوذر نداشتیما کل درگیری شمال شرق تقصیر خودته جیگر طلا

هم اتحادی میزنی چون زرده ؟؟؟؟ کاری نداری دفاع ساز کسی* باشه یا مولتی* اصلا بجز اکانت خودت اکانت کس دیگرم میبینی* ؟؟؟ سهیل تموچین بخاطر درگیری با کی* رفت ؟؟؟ ما بخاطر درگیری با کی* رفتیم ؟؟؟ باید ۱۸ مین کپتو ۰ می*کردم که نیای اینجا دیگه ............ والا
    من هنوز هم تو سرور هستم حواست به خودت باشه از کجا بخوری دم کتیبه*ها مشتری کتیبت خودمم یادت باشه جیگرم

2. پسندیدن DumeniC, 1kilu پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Xyster نمایش پست ها

هم اتحادی میزنی چون زرده ؟؟؟؟ کاری نداری دفاع ساز کسی* باشه یا مولتی* اصلا بجز اکانت خودت اکانت کس دیگرم میبینی* ؟؟؟ سهیل تموچین بخاطر درگیری با کی* رفت ؟؟؟ ما بخاطر درگیری با کی* رفتیم ؟؟؟ باید ۱۸ مین کپتو ۰ می*کردم که نیای اینجا دیگه ............ والا
    من هنوز هم تو سرور هستم حواست به خودت باشه از کجا بخوری دم کتیبه*ها مشتری کتیبت خودمم یادت باشه جیگرم
    کپ و اکانت چ قابل داره عزیز اما دیگه نداشتیما همه تقصیر ها بندازی گردن مااا
    سهیل تموچین یه واحه مشترک داشت ک ما تقدیم کردیم بهش

بعدشم یه اکانتی تو یه اتحادی ک از هم پاشیده رنک اتحاد 7939748 هستش زدم اونم یه غارت اونم تا متوجه شدیم برای یکی از بزرگانه کلی معذرت خواهی کردیم گفتیم 10 برابر منابع شو میدم دلیل خواسی برای حذف شما ها نبود یا حداقل دلیل بر این نبود ک اکانتی ک هم اتحادی رو بزنید
    نکنه با من درگیری داشتی ک رفتید با من من و علی جز اینکه اسرار بر موندنتون داشتیم حرف دیگه ای هم زدیم

علی رضا ما با هرکی ک دست رفاقت بدیم تا اخرش هستیم باهاش نه رفیق نیمه راه میشیم نه تایم همر با کپ میگیریم خوشم میاد ادم ها خودشونو زود نشون میدن
    ببعدشم اگه منو شناخته باشی تو این 2 هفته خوب باید بدونی که اصلا برام بازی مهم نیس پس تهدید راهی نداره برای ما و اکانت ما
    اینم یه بزرگ گفته
    [ﻫﯿﭽﻮﻗﺖ ﻧﺨﻮﺍﺳﺘﻢ ﺩﺷﻤﻨﺎﻣﻮ ﺑﺸﻨﺎﺳﻢ ... ﭼﻮﻥ ﻣﯿﺪﻭﻧﺴﺘﻢ ﺧﯿﻠﯽ ﺍﺯ ﺩﻭﺳﺘﺎﻣﻮ ﺍﺯ ﺩﺳﺖ ﻣﯿﺪﻡ ...]

اما شما دوست گلم شما نگران اضافه وزن ما نباش یه برنامه برای اخلاق و رفتار بچین شاید به درد خودتم بخوره میترسم زیاد ادامه بدم از فروم هم قهر کنی بری

خوش باشید 1کیلووووووووووووووووووووو و

4. تشکر JusT FoR Se تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MATRIX III نمایش پست ها
    میگم منظورت از اینکه میبینه اومدید اکانت بغل دستی یعنی منظورتون همون بازی پاک خودتونه؟ آورین آورین خوبه که اعتراف میکنید جطوری بازی میکنید
    دقیقا به نکته ی خوبی اشاره کردی داداشم منظورش همون بازی سالمشونه که هر سرور انجامش میدن : )))

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط 1kilu نمایش پست ها
    سلام خدمت همه دوستان
    عزیزان من حدود 4 یا 5 سرور شمال شرق بازی کردم از وقتی یادمه شمال شرق یک منطقه خیلی قوی بوده و پلیر های زیادی داشته این زیاد بودن پلیر ها همیشه هم خوب نبوده و باعث درگیری های بوده و چند دستگی به وجود امده

همیشه جنگ داخلی داشته با ساید های دیگه درگیری داشته اما اخر سرور باز هم اگر بیشتر از ساید های دیگه همر نداشته کمتر هم نداشته ساید های که اروم بوده و هیچ جنگ داخلی نداشته

این سرور هم به لطف چند تا از دوستان یک سری اختلاف افتاد بین بچه ها و این شد وضعیت شمال شرق ک باز با کمک مانی علی عزیز و دیگران دوستان ب یارزی خدا جمع میشه و همون ساید قوی میشه

حالا دوستانی ک با حذف کردنشون باعث این وضعیت شمال شرق شدن شدن کاسه داغ تر از اش و تا پستی از شمال شرق میبینن میان وسط عزیزم مگه حذف نکردین مگه نرفتی دیگه فروم امدنت چیه عزیز داخل شمال شرق هنوز مرد های هستن ک پای همه چیزش بمونن حتی اگه فارم بشن بهتره شماها برید یه بازی دیگه بکنید یا بهتره برید جایی ک لیدرش پولدار باشه هرکی باهاتون در افتاد اکانتشو براتون بخره ک شما حذف نکنید

همه میدونن ک شمال شرقی های 3x.ir از خون شمال غربی ها 3x.ir تشنه هستن و همیشه درگیری های بوده از اون قدیم ها با وجود اینکه بیرون بازی بیشترین رفاقتو با اونا دارن اما شمایی ک پلیر های اونارو مسخره میکنی میگی زدیمتون و فلان و بیسار همون ها با وجود خوردن تا اخر سرور مردو مردونه موندن با وجود اینکه من میدیدم فقط چند نفر بودن 2 یا 3 نفر کل سایدو میچرخوندن عرضه بازی کردن رو داشتن و موندن همین دوستان 2بار واندرشون در سرور اصلی 100 شده و قابلیت بازی کردن تو هر شرایطو دارن نه اینکه یکی بیاد بهشون بگه تو بگن ما دیگه نیستیم

بزرگی دژکوب ب پاپ اکانت و تعداد نیرو های اکانت نیست

از دوستان عزیز خواش میکنم بحث شمال شرقو تموم کنن شمال شرق باز هم برابری میکنه با همتون و قدرتمندانه ب بازی ادامه میده پس دیگه حرفی نمیمونه برید منطقه خودتونو جمع کنید

ابوذر مرسی از پست قشنگت امید وارم بفهمن حذف کردن که فرومم دیگه نیان بازیم جذاب تر شه فارمم باشیم تا آخر سرور همیشه بودیم اما اینکه تو ساید نبودنت مفید تر از بودنت باشه خیلی حرفه من که گفتم این سرور فهمیدن تارگتن بعد لیدری هم نیست به قول ابوذر بیاد هر کی که باهاشون دشمنه اکانتاشونو بخرن : ))) مولتی واسه پوشم به اونصورت نداشتن حذف کردن تارگت شمال غرب شمال شرق نبود بلکه نخاله های شمال شرق بود که اونم به لطف خودشون رفتن تا بیشتر از این تحقیر نشن شمال غرب با کسی دشمنی نداره یهخورده میخواست امر به معروف و نهی از منکر کنه که اونم بر طرف شد /.

با تشکر
    کارو

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Xyster نمایش پست ها

کلا همه نداشتن فقط تو داشتی با دوست هویجت بابا بخدا اکانتتون حذف شده پست نذاری سنگین تری

6. تشکر JusT FoR Se, No Game تشکر نمود
    پسندیدن No Game پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

با سلام
    دوستان عزیزمون
    http://d3.dejkoob.ir/spieler.php?uid=283
    و
    http://d3.dejkoob.ir/spieler.php?uid=448
    همزمان اومدن تاپ مهاجمین و مدافعین ....
    من دیگه حرفی ندارم

پ.ن : لینک یادتون نره
    وقتي برنده ميشوي، نيازي به توضيح نداري! وقتي مي بازي چیزی برای توضیح دادن نداری!
    هیتلر

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به همه دوستان
    من اصلا پست نمیزارم تو فروم چون چیزی جز بچه بازیو کل کل .... ندیدم اینجا هیج کس نمی یاد دو کلمه حرف حساب بزنه !
    علیرضا داداش شما دیگه چرا !!؟ تا دیروز اسم اکانت ما رو گذاشته بودی اون بالا عشق تایتانیک ! قرار بود جمعه بیای شهر ما بینیم همدیگرو ... حالا دیگه مارو تحدید می کنی ! حرمت نیگه دار داداش ! با همون اکانتی که نوشته بودی عشقه اکانتته تایم گرفتی ! 18 مین !!!!
    من همون موقع هم گفتم تا یه کسی میاد یه حرفی می زنه که نباید حذف کرد ! این ضعف آدمو نشون میده ! باید جلو این داستانارو گرفت نه اینکه بزاری بری !
    خودت کلی تلاش کردی واسه اکانتت بدش حذفش می کنی ! ما بازیمونو می کنیم و واسه تلاشامون ارزش قائل میشیم !

داداش هر جای سرور که هستی موفق باشی

Mehdi Skeleton

9. تشکر 1kilu, JusT FoR Se, ThE HeRoES, Mulche تشکر نمود
    پسندیدن ZartVam, 1kilu, M3nTaL, Mulche پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

با سلام و درود فراوان خدمت تمامی دوستان و ساکنین سرور !!!
    درود بر همه دوستان قدیمی که وقتی اسماشونو تویه فروم این سرور می بینم خاطرات بسیاری برام زنده می شه!!!
    از شمال تا جنوب سرور از غرب تا شرق سرور دوستان قدیمی در حال بازی هستن و همین سرورو برای منم جالب کرده !!!
    جنوب شرق : خوب از هر جا که شروع کنیم به جنوب شرق می رسیم جایی که چندین سال هر سروری بازی کردم از اونجا شروع کردم ، خیلی
    خوش حالم که این سرور با اینکه خیلی دیر شروع کردم ، دوستانی تویه منطقه در حال بازی هستن که برای من بسیاز عزیز هستن،و البته دلیل بودن من هم هستن تویه این سرور ...

در کل امیدوارم سرور خوبی رو در کنار دوستان داشته باشیم ، از مهمتر شاهد احترام ، رفاقت ، رقابت سالم تویه سرور باشیم ...

یا حق

Majid WALKERS
    SE FOR EVER

TEN is immortal

Return to Home

Majid WALKERS

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز !!!

میبینم که کل کل ها و به هم دیگه تیکه انداختن ها اوج گرفته به قول 13 خیلیییییییییییییییییییییی یییییییییییی هم خوببببببببببببببببببببببب بببببببببببب !

خیلی ها اومدن تو فروم و دارن شلوغ بازی می کنند ... که فلان و فلان ...

اون دوستانی که از ش.ش حذف کردن واس خودشون دلایلی دارن و دلایلشون هم محترم ...ولی با حذف این دوستان نه اینکه از قدرت ش.ش کم نشد بلکه کمی هم به قدرت این ساید افزوده شد .... با اینکه بازم به خاطر حذفشون ناراحتیم و ازشون زیاد خواهش کردیم ولی باز هم به کار خودشون ادامه دادن و نتیبجه هم اینی که می بینید شد .... به هر حال تا 2-3 روز آینده ش.ش با تیم لیدری جدید به کارش با قدرت بیشتری ادامه میده !! و باز هم ش.ش قوی رو تو این سرور خواهیم داشت :|

پ.ن : مجید والکر هم به جمع ما تو این سرور پیوست خیلی هم خوش اومدی :!

پ.ن : حامد لرد ویکی هم این سرور اکانت زده .... (علی نقاش ؟ ... )

پ.ن : آقا یکی بیاد به اکانت ما برسه چشم در اومد از صبح پای اکانتم

پ.ن : زاکی خوبی ؟!

پ.ن : سهیل ؟ خودت بیا لینک بده دیگه منتظریم ها !

علی
    Mulche

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

با سلام دوباره

با خبر اومدیم لوووووووووووووووووووووووو وووووول

و باز هم شورای لیدری ش.ش انتخاب شد و با قدرتی بیشتر از قبل (با موتور 10000هزار ) کارش رو از امروز به رسمیت شروع کرد ...

شورای لیدری :

خودم = NooB TeaM

علی اشرفی 66

مهدی = pif paf

پیام = phonix

بهشاد = Dread

پ.ن : اسم مقابل هر کس مساویست با اسم اکانتش !! سوالی نبود ؟!

پ.ن : زاکی نگفتی خوبی ؟!

پ.ن : همچنان منتظر لینک از سهیلیم

پ.ن : تموم شد دیگه برین بخوابین

علی
    Mulche !

13. تشکر life_4_ever, 1kilu تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Mulche نمایش پست ها
    با سلام دوباره

با خبر اومدیم لوووووووووووووووووووووووو وووووول

و باز هم شورای لیدری ش.ش انتخاب شد و با قدرتی بیشتر از قبل (با موتور 10000هزار ) کارش رو از امروز به رسمیت شروع کرد ...

شورای لیدری :

خودم = NooB TeaM

علی اشرفی 66

مهدی = pif paf

پیام = phonix

بهشاد = Dread

پ.ن : اسم مقابل هر کس مساویست با اسم اکانتش !! سوالی نبود ؟!

پ.ن : زاکی نگفتی خوبی ؟!

پ.ن : همچنان منتظر لینک از سهیلیم

پ.ن : تموم شد دیگه برین بخوابین

علی
    Mulche !
    میگم آخه اینا اعتصاب کرده بودن یکی میرفت یکی تغییر نام میداد یکی میزد رو حذف
    نگو میخوان برن تو شورا
    خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ خخخخ

شرمنده من اسهال گرفتم یه لحظه

بعنی واقعا ؟ !!!
    آغا من از الان اعتصاب میکنم :دی

ایوای مردم از خنده شورا لیدری خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
    نه دیگه درست شدم معده خالی شد
    آغا مبارکا باشه الان میشه یکی بگه از ورژن 3.2 من این شورا فرماندهی ها رو تو پرفایل های اتحاد ها میبینم ولی دقیقا کارشون چیه ؟
    نه وجدانا اینو بگن بهم :دی

بعد اینایی که حذف شدن کیا بود ن ؟ البتع شاید هم کاتا شدن به دست شورا های جدید
    نه ؟
    خیلی وقته ندیدم چی شده :دی
    کلا نمیدونم کدوم اتحاد تشریف دارم :دی
    لطفا شورای های لیدری منو راهنمایی کنن
    من نمیدونم از کجا اتحاد رو نگا کنم
    بعد اگه میشه شورا های لیدری این درخواست بنده رو بزارن تو جلسشون اجرایی کنن
    تو اتحاد ها دستشویی هم بزنن دیگه بچه ها به خاطر دستشویی از بازی خدافظی نکنن همونجا برینن
    ممنون میشم
    ویرایش توسط No Game : 10-25-2014 در ساعت 07:38 AM
    No Game

15. تشکر Im Failing تشکر نمود
    پسندیدن Im Failing, Mehdi_skeleton پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط No Game نمایش پست ها
    .......
    فکر نمیکنی که خیلی داری توهین میکنی ؟؟

17. تشکر No Game تشکر نمود