صفحه 174 از 182 نخستنخست ... 74124164172173174175176 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,731 تا 1,740 , از مجموع 1819

موضوع: سرور d3 انتقام جویان

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Turbo نمایش پست ها
    فکر میکنم اگه افشاگری هاتون رو مجزا از اینکه همه تقصیر ها رو گردن مولتی هانتر بندازید پست می کردید افشاگری هاتون حذف نمیشد.
    اینی که شما میگی میشه دخالت در روند بازی. ما قوانینی داریم. طبق قوانین عمل میکنیم. قانون سرور میگه پسوردتو نباید به کسی بدی. دادی مسئولیتش با خودت. بعد خودمون قانون خودمون رو بذاریم زیر پامون و مسئولیت پسورد دادن یه عده رو به عهده بگیریم؟
    حتی تو همین انجمن بحث شد که با فرد خرابکار چه کنیم همه نظر دادن که به مولتی هانتر ربطی نداره! حالا شما اومدی میگی ربط داره. ببخشید داستان اینجا شده داستان اون پدر و پسری که با مرکبشون می خواستن برن سفر و تو هر دهی می رسیدن هر نفر نظر جدید و متفاوتی میداد و اون ها رو متهم میکرد به اشتباه!

خوب الان پس بشینید این سرور رو با 2 ساید ادامه بدید بشه جزو افتخارات سایت که خدا میدونه بخاطر چی سرور رو نمیبندین
    البته اگر 1 ساید هم باشه فکر کنم سرور تا تهش ادامه پیدا میکنه
    کدوم سروری رو دیدید این اتفاقا بیفته؟ یعنی همه پلیرهای تازه کار هستن و قبلا بازی نکردن و حالا برای اولین بار دژکوب بازی میکنن؟
    شما میدونید زدن آی پی طرف یعنی پی؟ اگر بدونید نمیگید رمز دادید
    در مورد افشاگری هم اگر دقت کنید با اختلاف پست ها داده شده بود به ما چه که با هم مچ میشه تو یه پست؟
    شما که دم از نظر سنجی میزنید چرا نظر سنجی نمیکنید که سرور ادامه پیدا کنه یا نه؟
    والا ما یادمون نمیاد ادمین و مولتی هانتر نباید دخالت کنه تو خرابکاری ها. پس بابای من بیاد دخالت کنه؟ شما الان به عنوان مجری قانون توی سایت هستید. وقتی یه سرکت کلاهبرداری میکنه شرکت پلمپ میشه. الانم تو این سرور خرابکاری شده پس باید بسته بشه.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MATRIX III نمایش پست ها
    خوب الان پس بشینید این سرور رو با 2 ساید ادامه بدید بشه جزو افتخارات سایت که خدا میدونه بخاطر چی سرور رو نمیبندین
    البته اگر 1 ساید هم باشه فکر کنم سرور تا تهش ادامه پیدا میکنه
    کدوم سروری رو دیدید این اتفاقا بیفته؟ یعنی همه پلیرهای تازه کار هستن و قبلا بازی نکردن و حالا برای اولین بار دژکوب بازی میکنن؟
    شما میدونید زدن آی پی طرف یعنی پی؟ اگر بدونید نمیگید رمز دادید
    در مورد افشاگری هم اگر دقت کنید با اختلاف پست ها داده شده بود به ما چه که با هم مچ میشه تو یه پست؟
    شما که دم از نظر سنجی میزنید چرا نظر سنجی نمیکنید که سرور ادامه پیدا کنه یا نه؟
    والا ما یادمون نمیاد ادمین و مولتی هانتر نباید دخالت کنه تو خرابکاری ها. پس بابای من بیاد دخالت کنه؟ شما الان به عنوان مجری قانون توی سایت هستید. وقتی یه سرکت کلاهبرداری میکنه شرکت پلمپ میشه. الانم تو این سرور خرابکاری شده پس باید بسته بشه.
    میشه بگید طبق کدوم بند از قوانین بازی ما حق داریم سرور رو ببندیم؟
    شما که میدونی زدن IP طرف چیه بگید. من که تاحالا نشدیم. اگه منظورتون session hijacking هستش، که سرور ها سیستم مقابله باهش رو داره. اگه منظورتون چیز دیگه ایه بفرمائید.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Turbo نمایش پست ها
    میشه بگید طبق کدوم بند از قوانین بازی ما حق داریم سرور رو ببندیم؟
    شما که میدونی زدن IP طرف چیه بگید. من که تاحالا نشدیم. اگه منظورتون session hijacking هستش، که سرور ها سیستم مقابله باهش رو داره. اگه منظورتون چیز دیگه ایه بفرمائید.
    شما تشریف بیارید گارنا یا یاهو تا من آی پی شما رو بزنم
    طبق بند و ماده حمایت از پلیرهایی و سایدی که کلی زحمت کشیدن. شما که نظر سنجی میزارید بازم بزارید ببینید چند نفر موافق بسته شدن سرور هستن
    طبق بند و ماده جلوگیری از ادامه کثافتکاری ها
    یعنی میخواید بشینید ببینید که بازم این اتفاق بیفته؟
    حتما باید با قانون جلو برید؟ توی همه کارهاتون قانون رو سر لوحه کاراتون قرار میدید؟ به خدا زشته خودتون رو توجیح نکنید دنبال بند و ماده نگردید. فوقش تا اخر سرور چقدر گلد مگه خرج میشه . ارزش پلیر بیشتر هست که سرورهای بعدی بیان یا ارزش حفظ سرور به هر قیمتی؟

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MATRIX III نمایش پست ها
    شما تشریف بیارید گارنا یا یاهو تا من آی پی شما رو بزنم
    طبق بند و ماده حمایت از پلیرهایی و سایدی که کلی زحمت کشیدن. شما که نظر سنجی میزارید بازم بزارید ببینید چند نفر موافق بسته شدن سرور هستن
    طبق بند و ماده جلوگیری از ادامه کثافتکاری ها
    یعنی میخواید بشینید ببینید که بازم این اتفاق بیفته؟
    حتما باید با قانون جلو برید؟ توی همه کارهاتون قانون رو سر لوحه کاراتون قرار میدید؟ به خدا زشته خودتون رو توجیح نکنید دنبال بند و ماده نگردید. فوقش تا اخر سرور چقدر گلد مگه خرج میشه . ارزش پلیر بیشتر هست که سرورهای بعدی بیان یا ارزش حفظ سرور به هر قیمتی؟
    ببخشید نمی شه سرور رو احساسی مدیریت کرد. حق چهار نفر که قانونی بازی کردن و پسوردشون هک نشده اینطوری ضایع میشه. بله در تمام کار ها سعی بر اجرای قوانین هست.

- - - Updated - - -

یادم رفت اضافه کنم. یعنی الان هرکی تو گارنا یا یاهو بوده هک شده دیگه؟ اینطوری که باید در گارنا و یاهو رو گل گرفت.

5. پسندیدن kharchang, 3king3 پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به همگی

بدون شرح

Untitled.jpg

فاطی کوراغلو هم تشخیص میده ایراد لانچر چیه

7. تشکر Theutates Thunder, Xyster, depozietto تشکر نمود
    پسندیدن Xyster پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام صبح بخیر
    Untitled1.jpg
    Untitled.jpg

9. پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به همگی
    ای کاش بعضی از دوستان این بازی رو فقط بازی میکردن فعلا یه سریا دارن این بازی رو زندگی میکنن

مارو از این سایت فراری دادید باز هم باید بلاجبار رفت تو ترک

خود اقایونی که پست میذارن بشینن یه بار پست های قبلیشون رو بخونن تا انقدر ضد و نقیض حرف نزنن

شیرینی بازی رو هم برا خودتون هم برا بقیه تلخ کردید حیف اون همه وقت و هزینه

وقتی یه بچه بیاد تو شمالغرب ادعای لیدری کنه و 4 تا مثل خودش و بدتر از خودش هم کنارش باشن گند میزنن به nw میره پای کارش

فقط این وسط به خاطر 4 تا عقده واندر 100 کردن اسم یه ساید و کلیه پلیرهاش میره زیر سوال د اخه بی شعور توکه هر چی اکانت تو فروم ساختی اخراج

شدی انقدر بچه ای که اولین رو زی که من اومدم گارنا ازم پول دستی خواستی حیف که سنم بهم اجازه نداد با تو یه الف بچه کل کل کنم وگرنه تو همون گارنا

برات یه دست کت و شلوار قهوه ای میخریدم تا برازنده تنت باشه

خودت خوب میدونی منظورمو

فقط دیگه اسم اکانتتو نبینم شما برو همون دات کام جلو روسها بازی کن
    در زمان صلح پسران پدران را به خاک میسپارند و در زمان جنگ پدران پسران را

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام

نقل قول نوشته اصلی توسط ŞђōΨğύŋ نمایش پست ها
    سلام صبح بخیر
    Untitled1.jpg
    Untitled.jpg

سلام ولی حیف کاتاهای روم در اتک دوم برای ساختمون اصلی و انبار اون کاتای رومه خطریه درسته کنارش چیز خاصی نبود ولی واندر زن میشد:دی
    ویرایش توسط Sadegh_Samadi : 01-03-2015 در ساعت 10:04 AM دلیل: مخصوصا پشت رمر یا همر کاتا ضعیف میرفت

12. پسندیدن BLACKHAND پسندید
    نپسندیدن Horn Breaker نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Sadegh_Samadi نمایش پست ها
    سلام ولی حیف کاتاهای روم در اتک دوم برای ساختمون اصلی و انبار اون کاتای رومه خطریه درسته کنارش چیز خاصی نبود ولی واندر زن میشد:دی
    حقیقت میخواستم مو لا درزش نره و 100 درصد تخریب شه و همر ناقص هم بود با همرش چکمه اورد و کاتاهاش اینجا خرج کردیم حیفه اصراف نشه.دیی

نعمت که فراوان باشه ادم اینجو ولخرجی میکنه.

اما بدرد واندر نمیخورد.

14. پسندیدن Horn Breaker, M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

دوستان بهتر فرافکنی نکنید , پسوردتون لو رفته یا خودتون بعضی کارا رو کردید که بندازید گردن اینو اون و بعد بیایید سالم بازی کردن سایدهای دیگه رو ببرید زیر سوال
    الان هم گیر دادید به ادمین که وظیفشو انجام نمیده در حالی که بهترین ادمین تو کل سرورها مال همین سایته اینو خودتون هم بهتر میدونید چون کثافت کاریهای ادمینهای ir رو همه به یاد دارن
    یه نمونه از پیگیری ادمینهای اینجا این بود که تو یکی از سرورها حدود یه ماه پیش من به یه بازیکن اعتماد کردم و پسورد دادم و ایشون هم نامردی نکرد فورا هر چی گلد داشتم رو جابجا کرد بنده به مولتی نامه دادم در عرض یک ساعت گلد برگشت به اکانتکم و طرف هم جریمه شد که دیگه دزدی نکنه
    خدایی تو ir این اشتباه رو میکردی گلد پریده بود و حتی مولتی هانتر جواب نامتو هم نمیداد چون اشتباه از خودم بود که پسورد داده بودم ضمنا اینا نه پسر خاله و نه آشنای بنده هستن پس بهتره الکی به اینو اون گیر ندیم که وظیفشو بلد نیست و یا به اینون اون تهمت هک و این چیزا رو نزنیم
    من تو این چند سال تو دژکوب اینو دیدم که هر کی کم میاره میخواد یه جور تقصیر رو بندازه گردن یکی دیگه و به قول کاسپارف که میگه من تا حالا کسی رو نبردم که بعدش یه بهونه نیاره که سرم درد میکرد یا سرما خورده بودم
    در مورد این سرور و جنوب غرب هم نمیخوام صحبتی بکنم چون همه جریانات مال خیلی وقت پیش نیست که کسی یادش بره ( یادمون نرفته همگی تشریف آورده بودید اتحادهای شمال غرب)
    ضمنا اسم نمیبرم ولی خودشون فکر کنم بفهمن منظورم کیا هستن بجای اینکه هر روز 10 یا 20 تا پست اینجا بزارید برید دژکوب رو درست بازی کنید و تمرکزتون رو اکانتتون باشه

16. تشکر gorbehnareh, moderator تشکر نمود
    پسندیدن hakhamaneshi, gorbehnareh پسندید
صفحه 174 از 182 نخستنخست ... 74124164172173174175176 ... آخرینآخرین