صفحه 157 از 182 نخستنخست ... 57107147155156157158159167 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,561 تا 1,570 , از مجموع 1819

موضوع: سرور d3 انتقام جویان

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط seyyed نمایش پست ها
    سلام دوست گرامی
    در مورد اکانت اس اس پانز که بهشون تبریک میگم بابت همرشون و چون کتیبه جنگ کوچیک (شخصی)داشتن باز هم جا داشت که بیشتر می شد
    اما درمورد همر octopus فکر کنم یه ماه پیش همر مهدی یه میل بیشتر بود و نمیشه گفت همر این دوستمون بیشتر از اونه
    امروز من روی اکانتی لاگین کردم که همرش 1.5 میل گرزی بود بنابراین نمیشه گفت بیگ همر داشتن این دوستمون
    ولی برای همر رومن چون رومن بازی نکردم این سرور هیچی نمیتونم بگم
    باتشکر
    سلام عزیز.

حرفای شمارو کاملا قبول دارم . درسته.

ولی بنده منظورم رومن بود. بازم با این حال همه باید بدونن که در سرور های اسپید 1اکانت با 1همر به هیچ جا نمیرسه. 1بار بره تودیوار باید حذف کنه . البته این شامل اکانتی که از اول سرور همر رو نکرده تا آخر سرور نمیشه. که باز اینم جایه ریسک داره.

ولی خوشحالم که تونستم با یک پلیر منطقی ، صحبت کنم.

مخلصیم

LuckY BoY

2. تشکر seyyed تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام دوست گرامی
    در مورد اکانت اس اس پانز که بهشون تبریک میگم بابت همرشون و چون کتیبه جنگ کوچیک (شخصی)داشتن باز هم جا داشت که بیشتر می شد
    اما درمورد همر octopus فکر کنم یه ماه پیش همر مهدی یه میل بیشتر بود و نمیشه گفت همر این دوستمون بیشتر از اونه
    امروز من روی اکانتی لاگین کردم که همرش 1.5 میل گرزی بود بنابراین نمیشه گفت بیگ همر داشتن این دوستمون
    باتشکر

سلام دوست عزیز ما ۱۷ روز بعده شروع سرور امدیم فکر نکنم همرا بد باشه با این تایم که دیر کرد داشتیم
    یا رب روا مدار که گدا معتبر شود
    گر معتبر شود ز خدا بی خبر شود
    لطفا ثبت نام کنید.

4. تشکر M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, Dread پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط cyrous نمایش پست ها
    سلام به همگی

احتمالا حتی بعد از پایان سرور هم یه سری صحبت ها ادامه داشته باشه و همینجوری کش پیدا کنه تا سرورهای بعدی

و حتی عزیزانی که تو این سرور نبودن هم بیان خاطرات این سرور رو تو سرور های اینده عنوان کنن

یه مطلبی به ذهنم رسید گفتم عنوان کنم شاید این بحث ها تموم بشه انشاالله

البته در حد یه فرضیه است عنوان میکنم اساتید اگه دوست داشتن بیان نظرشون رو بگن حتی مدیران هم نظر بدن بد نیست .

احتمال دادم دوستانیکه پسووردشون به گفته خودشون لو رفته از بات استفاده میکردن چون با این برنامه اشنایی نداشتم یه تحقیقی کردم و متوجه شدم برای

استفاده ازاین برنامه باید یوزر و پسورد اکانت رو وارد کنیم و اگر هم پسوورد رو عوض کنیم برنامه غیر فعال میشه و باید پسوورد جدید رو وارد کنیم

از اونجائیکه این بات ها توسط برنامه نویسهای ایرانی برنامه نویسی و ارائه شده احتمال یه سری حرکات مثل این اتفاقاتی که ما شاهدش بودیم هست

عزیزان دوست داشتید نظر بدید(الان همه میان میگن بات چیه .نکن عزیزم همین الانش خودم بالای 10 تا اکانت سراغ دارم که استفاده کردن )
    سلام
    در کل یه بات خاص هست که بیشتر کاربرا ازش استفاده میکنن و برنامه نویسشم هم ادمی نیست که بخواد از این کارا کنه.
    به نظر من حرفش هم اصلا قشنگ نیست که به یه بنده خدا بخوایم تهمت بزنیم.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ThE HeRoES نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان عزیز و ساکنین سرور انتقام جویان
    امیدوارم که با توجه به اتفاقات افتاده حالتون خوب باشه و مشکلی نباشه .

خوب دوستان عزیز برسیم به این سرور که متاسفانه من دیر متوجه شدم که چه اتفاقاتی افتاده و چه گذشته در سرور .

اول از همه دوستانی که گفتن کثیف ترین بازی ها برای شمال شرق و شرق بوده چند نکته توضیح بدم .
    دوست عزیزی که میگی اکانتت رو من دیلیت کردم از تو سرور با توجه به رفاقت هایی که داشتم بله درسته و همون موقع هم بهت گفتم که اکانتت توسط من از بازی حذف شد . کوتاه بخوام از اون دوران براتون بگم که من بازی نمیکردم و فقط اکانتم تو بازی بود که شما هر روز زحمت میکشیدی و میامدی کاتا میکردی دهکده رو . اکانتی که 2 روز یکبار هم روش آنلاین نمیشدیم بهت گفتم پسر خوب بشین بازیت رو کن پا رو دم شیر نزار بچه خوبی باش من دوست دارم نمیخوام اذیت بشی گوش نکردی و باز هم کاتا زدی منم بهت گفتم که دیگه بازی نکن و همون 10 دقیقه بعدش هم دیگه بازی نکردی چون اکانتی نداشتی و از شمال شرق انداختمت بیرون . در مورد ابوذر گفتید که آره همر ما رو زد به دیوار خوب حالا ابوذر چه همرهایی رو زد تو دیوار همرهایی که نهایتا 10 روزه دیکاوری میشد و اونقدری هم مرد بود و مرد بودیم که میامد میگفت که آره من زدم و ترسی هم نداشت و به همین علت هم کسی ازش خورده نمیگرفت و حرفی نبود و همیشه هم اون داستان ها رو میگفتیم و میخندیدیم چون از کاری که انجام میشد فرار نمیکردیم و میگفتیم .

ولی تو این سرور یک نمونه به غیر از اکانت گوگولی که دفاعیش بک شد که به ظاهر برای شمال غرب بود آیا مورده دیگه ای هست .
    آیا مگر بر این نیست که هر سروری که تموم میشه همون جا تموم میشه .
    شما نشستید از جایی حرف میزنید و از کاره اشتباه خودتون فرار میکنید که برای گذشته هستش . آیا از این سرور هم چیزی داشتید برای گفتن .
    اگر حرفتون رو چراغ چک کردن هستش که این کاری مرسوم و بین تمام مناطق انجام میشه .
    و این کار توان لیدری و تیم پلنری هر سایدی هست که میتونه تو مناطق دیگه نفوذ کنه و حتی تو جلسات شما شرکت کنه و شما متوجه نشید . مگه این بازی بر پایه استراتژیک بسته نشده پس این که تو یه منطقه دیگه اکانتی بیاری بالا که در مواقع لزوم ازش استفاده کنی همون استراتژی هستش که هر کس بسته به توان و تیمی که داره انجام میده . مگه ما مورد نداشتیم که زمان واندر یه همر از تو همون منطقه میخورد به واندر . این نامردی نبود به نظر من به این دلیل که توان مدیریت ضعیف شما رو نشون میداد که نمیتونستید مراقبت کنید و از این قسمت ضربه خوردید در این سرور .
    مگه خود شما وقتی اومدید رو اکانت من و دسترسی به اتحاد پیدا کردید همون کار رو انجام ندادید .
    خداییش نگید که همتون داشتید تا اون تایم کتک میخوردید و به یکباره متحول شدید و تو یه شب 10 نفر نشستید و کلی پلن مختلف زدید و به خیال خودتون مردونه یه همر و چنتا کپ از ما زدید که خنده آور هستش . شاید بقیه این حرف رو باور کنن ولی مایی که چند سال کنار هم بازی کردیم بهتر میشناسیم همدیگر رو .

اون دوستی که میاد میگه علی the heroes دیگه تو بازی برای من ارزشی نداره . دوست من اتفاقا بر عکس شما من فکر میکنم چون شما جلوی لیدری و دیپلماسی ما کم آوردید و رو دست خوردید و عقب ماندید . و به قدری تیم شمال شرق با اقتدار کار کرد که میرفتیم گرنا جنوب غرب به ما میگفت شما با جنوب شرق و شمال غرب نپ هستید و با ما هم متا چطوری میشه و نمیدونستید چیکار کنید . همون طور که تو روم گرنا شمال غرب هم همین داستان بود و قدرت انجام کاری رو نداشتید و نمیتونستید کاری انجام بدید . چون دوست عزیزم آقا مهدی شما هنوز مونده تا بخوای لیدر بشی همون بهتر هستش که مثل سرورهای اسپید از 24 ساعت شبانه روز 23 ساعت رو در فروم باشی و پست هر کس و نا کس رو ریپلای کنی تو بتونی تو یه همچین سایتی به نام دژکوب موقعیت ایجاد کنی برای خودت و واقعا برام خنده آور هستش که شما با اون پرونده زیبا الان شدید لیدر و همش میایی از عقده های سالیان پیشت که یه بزرگ میامد میگفت کسی من رو ریپلای نکنه و بقیه هم ریپلای نمیکردن همین کار رو انجام میدی و با خودت و جمعی از صاحب سبکان معروف مثل امیر قلمبه ( لول ) به این نتیجه رسیدید که دیگه بزرگ شدید و میتونید عدای بزرگان اون موقع رو در بیارید .

از دوست عزیزم میثم تشکر میکنم که نامه داد و بهم گفت که پست فروم رو خودش نزده و کار دوستان بوده و خودش هم از این داستان ناراحت بود . ولی میثم جان خودت من رو میشناسی من اگر کاری انجام بدم میام میگم هیچ موقع هم تو این بازی از هک شدن و به هدر رفتن زحماتم نترسیدم و همیشه برام خنده آور بوده چون بیشتر رفاقت این بازی برام مهم هستش . بهتون یکبار گفتم من بازی میکنم این بازی رو که ذهنم درگیر باشه نه اینکه زندگیم باشه مثل بعضی ها . میثم جان دوست گلم برات آرزوی موفقیت دارم و ایشالله روزی بشه مثل قدیما دوره هم جمع بشیم .

خدمت دوستان غربی بگم که بله عزیزان اگرتونستید فقط یک مورد تو این سرور از خرابکاری و کثیف بازی شمال شرق نمونه بیارید . ما هم بدونیم کجای کارمون اشتباه قدم ورداشتیم و خودمون رو اصلاح کنیم . ممنون میشم این کار رو انجام بدید .

در نهایت برای نابود شدن همر و زحمت دوست عزیزم پیام فونیکس بسیار ناراحت شدم چون جایی ندیدم کسی باهاش برخوردی داشته باشه و چرا اونطوری شد هنوز در عجب هستم و بیشتر به نتیجه ای که علی اشرفی با پستی که گذاشت نزدیک تر میشم که فشار با آدم چه کار ها که نمیکنه .
    پیام جان عزیزم دوست گلم امیدوارم تو هم همیشه تو زندگی موفق باشی .

تو این سرور دوستان خوبی پیدا کردم و از این رو خوشحالم که قسمتی بود تا باری دیگر بازی کنم تا با این رفقا آشنا شم کسایی مثل علی اشرفی عزیز ، مانی پارتیزان ، پیام و پدرام فونیکس ، نیما و محسن پانزر ، محسن بیسمارک ، احسان کینگ سایروس ، بهشاد Dread ، کامیار دویل ، و خیلی از رفقای دیگه که سعادتی بود آشنایی باهاشون .
    و البته تو این سرور با وجود کسایی مثل ابوذر ، میثم ، مسعود فاکس ، مهدی و محمد زرغامی ( گوگولی ) ، افشین اشبیل ، علی مولچه ، مجید والکرز ، علیرضا و آرمان اختاپوس و بسیاری دوستان دیگر خیلی حال داد و خوش گذشت یاد دوران قدیم کردیم و کلی لذت داشت برامون .

این هم مانده همر پایتخت ما بود که متاسفانه یا خوشبختانه دوستان نتونسته بودن به دیوار بزنن . یه مقداریش که عکسش رو میزارم قبلا دیوار رفته بود و الباقیش هم امروز صبح دیوار شد و باهاش کتیبه احمق منحصر رو زدیم .

http://uploadax.ir/viewer.php?file=i...q8oex5rhpy.png

http://dejkoob.ir/ir/report/806083d2561

از همه دوستان تشکر ویژه دارم که تا اینجای کار با ما بودن و زحمت کشیدن تا به این مهم برسیم که صرف رقابت خوبه به شرطی که سالم باشه در غیر اینصورت نتیجه ی جالبی نداره . و میشه مثل الان که میگید حالا بشینید همرهای غرب رو ببینید تو فروم و دنبال کنید میشه . این به نظر من حرف آدمی هست که به پوچی رسیده باشه و بخواد به نوعی خودش رو آروم نگه داره که آره من خوب عمل کردم دمم گرم بهترین نتیجه رو گرفتم .
    ولی برای ما همون منزله فشار محسوب میشه و دور هم میخندیم بهش .

نمیگم این سرور آخرین بارم بود که بازی کردم چون همونطوری که بعد از 2 سال اومدم بازی کردم ممکنه بعدش باز هم بازی کنم ولی کی و کجا معلوم نیست .

از امیر واریور عزیز تشکر مخصوص و خیلی ویژه دارم که این سرور با من بود و زحمت کل اکانت رو میکشید . امیر واریور عزیز شرمنده به اون چیزی که تو ذهنمون بود نشد که برسیم ولی دوست خیلی خوبی مثل تو رو پیدا کردم که مطمئن باش به این سادگی ها ولت نمیکنم .

به مدیران این سایت هم خسته نباشید میگم سرور خوبی میشد اگر کمی بیشتر و بهتر کار میکردن و میتونست خیلی بیشتر در بعد ها پلیر بهش اضافه بشه .

شاد باشید

یا حق

علی
    ThE HeRoES
    لول.خب چرا میایی خودتو ضایع میکنی؟الان این نوشته های بالا برای کسانی که تو رو نشناسن.یه مورد از افتخاراتت یا کارایی که کردی بگو خدایی.
    خب حالا من یکم حقایق میگم تو خراب بشی چون همیشه یه روده راست نداشتی.کی بود زنگ میزد به من میگفت داش مهدی نوکرم چاکرم؟کی بود التماس نپ بستن وقتی ش ش جون نگرفته بود میکرد با وجود اینکه صدای تو رو یکی گذاشته بود که گفتی الان میرم فحش میدم غلط کردن زدن و این حرفا تو جلسه بعد زنگ میزدی نوکرم چاکرم و پارکینگ خواستی بگو میکردی؟
    کدوم سرور نخوردید از ما؟تو چندتا این سرورها یکی از پلنراش من نبودم؟اسپید اخر یادته؟نصف پلیرهای ش غ بیتجربه بودن کنارشم با کثیف کاری داشتید جلو میرفتید؟لیدرهای ساید ش ش :
    علی دهیروز عقده لیدری(نصف سرورها سر همین ش ش به باد داد
    حامد لرد ویکی (لیدر قلعه 1000 اردک
    علی 3پیچ
    3تاتون تو یه شب کی چیف کرد همرهاتونو؟
    تنها سروری که از ش غ یکم سرتر بودید 3تا پرمدعا خودم چیف کردم همرهاشونو واندرتونم که بچه ها نذاشتن بره بالا 70.متاسفانه خالی نبندی که صدای ضبط شده اون سرور شما تو اند گیم هست و ما کلی خندیدیم بهتون/

از کجا بگم:بگم اوایل همین سرور زنگ میزدی التماس میکردی برم فروم مانی پارتیزان و علی اشرفی و باقی کسانی که تیم لیدری قرار بود تشکیل بدن خراب کنم و از تو حمایت کنم که بشی تاپ لیدر شرق؟؟؟تو ساید ما که میخوایم به کسی فحش بدیم میگیم لیدر اما سمت شما تو عقده لیدری داری مثل همیشه.
    کیو اومدی خراب کنی؟من فارم کامل ولی اگه کسی تو کل سرورای اسپید پیدا کردی یه بار تونسته اکانت منو بزنه بیا صحبت کن.شما که وضعیتت معل.مه.شاید هم داری ادای گنده هارو درمیاری که سرور بعد بری لیدر بشی.خخخ
    شاخ از نظر تو همون کسایی هستن که یه شبه رنک 1 پرید و حذف کردن.شاخ برای تو کسایی هستن که به ناتار گندم میدادن.شاخ کسایی هستن که الانش تو ج ش کف لیدری هستن مثل خودت.
    ش غ لیدر نداره تو دنبال چی میگردی؟چندتا رفیق قدیمی نشستن دارن پلی میکنن.مگه همه مثل تو هستن؟
    درباره چراغ چک کردن هم بذار بگم دیگه شاید نیومدی چیزی بگی:با اکانت ش غ چذاغ چک کردید نه اکانت خودتون پس یعنی سر سهل انگاری ش غ اون اکانت دست شما بود و کثیف کاری کردید اکانت شما نبود که با افتخار میگی.پس لو رفتن اکانت اقا پیام که نمیشناسمش و هنوزم اغتقاد دارم کار خود ش ش بوده به خودتم باید بیشتر از همه شک کرد داستانش دقیقا مثل خود مستر گوگولی.
    اگه حرفی سوالی چیزی بود بگو بیام جوابتو بدم همینجا.
    یکم از افتخاراتت بگو شاد بشیم.
    راستی کلاس های لیدری کی برگزار میشه بیاییم یاد بگیریم.خخخخ

- - - Updated - - -

سلام دوست گرامی
    باتشکر
    علی داداش من 2 روز بعد لانچ کردم 800کیلو گرز هم مال همون دهکده بود که میشه حدود 2میل گرز و 500کیلو شوالیه توتن.
    جدا از کل کل که دیگه تموم شده تقریبا همر های اختاپوس چون دیر شروع کرده بودن خوب بوده اون کل کل برای زمانی که سرور ادم میخواد جذاب کنه با کل کل که انگیزه زیاد بشه برای طرفین.من فقط با تعداد اکانت هایی که داشتن مخالف بودم وگرنه همرشون خیلی هم خوب بود مثل چندتا دیگه از دوستان.

سروری که تموم شده یه جورایی کل کل هم دیگه دلیلی نداره.یکی بره 100 کنه همه راحت بشن از دست این سرور مسخره.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

به نظرم توهین نکنید به همدیگه.

این 1 بازی بیشتر نیست . همه ی ما انسانیم . فردا چشمتون میوفته بهم...

مخلصیم

LuCkY BoY

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

پایان

سلام به همه ی دوستان عزیزم
    خوب این سرورم واسه من به انتها رسید حدودا 5میل دفاع زدیم بادوتا همر هم زدیم اول سرور تنها اکانت استارت زدم روز دوم بود سیامک اومد باخواهش من ولطف کرد کمک کرد تالان هرچند خیلی تنبله هااااااااااااااااا بعدش پیمان وامیرعلی اضافه شدنددددد که واقعا خیلی خیلی زحمت کشیدند وسط های سرور بود که رفتم ماموریت و بعد هم که اومدم به خاطریک سری مشکلات شخصی نتونستم ادامه بدم وشبی یک ساعت شاید می اومدم خوب قسمت نشد این سرور مثل همیشه جنگی بازی کنیم هم به خاطر موقعیت مکانیمون هم اینکه وقت بازی نبود از ادمین ومولتی هانترم که همین طوری به سوال های ما واشکالات ما رسیدگی کردند ممنونیم ازبچه هایی که حرف مارا خریدند ممنون ازبچه هایی که حرف ما رانخریدند والا تااینجاشم واسه بچه های قدیمی موندم وبچه های اکانت خیلی خیلی خاطره شد وشاید شروع کار.....
    خوب اینم لینک واخرکارمن
    [******

پ.ن: انصافا بعد 7سال بازی می گم سرورهای خوبی ران کردید خسته نباشید ادمین جان موفق باشید:x

ممنون پیمان جانننننننن وممنون امیر جاننننننننننن وممنوننن سیامک جاننننننننننننننننننننن

خداحافظ بازی

سلام زندگی
    ویرایش توسط Ali Chiefer : 12-26-2014 در ساعت 06:07 PM

9. نپسندیدن BariSH_N, Ðŕ. Şђǒϯğύŋ نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

http://dejkoob.ir/ir/report/819dba17ca4

این آخرین لینک ما در این سرور

خدا نگهدار خاطرات تلخ D3

خدانگهدار دژکوب

Amir Alone Boy

11. نپسندیدن BLACK WAR, WESKER نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

ریپلی نمیشی چون بکس قلعه الموت عادت نداشتن ی سریارو که میخواستن بگن منم هستم منم بزرگمو... توهمشون رو به یقین برسونن
    الان مثلا اسم حامد و آوردی که چی بشه
    با آوردن اسم آدمای بزرگ و به نظر خودت مسخره کردن لقبشون بزرگ نمیشی که هیچ کوچیکتر ازونی که بودی میشی آقای سوپر پلنر حتی از ی نینی هم کوچیکتر میشی
    زدن کسی که تو سرور بازی نمکیرد و از همون هفته های اول رفته بود واست افتخاره؟آها نکنه فک کردی اگه بری آدمای بزرگو بزنی ممکنه توام بزرگ شی!!الان لینکاشونو قاب گرفتی ؟؟؟
    زدن کسی که رو اکانتش بازی نمیکنه و نیستش افتخار نداره که هیچ ضعف اون شخص رو نشون میده و عقده زدن آدمای بزرگ رو
    بقول فرمانده...بدبختی ارزششو نداری آدم حرفاشم واست بگه
    هیچ نیازی نیست کسی از شخصیت حامد لرد ویکی و نوع پلی کردنش یا اینکه کی بود کی نبود دفاع کنه
    فقط همین برای تو و کل شمالغرب بس که سرور 6 اسپید با اجازه و حکم فرماندهیش واندر شمالغرب 100شد
    برو دیگه اسم حامدو جایی نبر
    3X R6 SERMILO NE
    3X R7 MAHHA13 NE

13. پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به همه
    نقل قول نوشته اصلی توسط A.C نمایش پست ها

سلام زندگی
    من رو یاد واندر سلام سوسیس میندازه. اخرش صد کردن لعنتیا

15. پسندیدن ChaNcho, Ali Chiefer پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط prince hamid نمایش پست ها
    ریپلی نمیشی چون بکس قلعه الموت عادت نداشتن ی سریارو که میخواستن بگن منم هستم منم بزرگمو... توهمشون رو به یقین برسونن
    الان مثلا اسم حامد و آوردی که چی بشه
    با آوردن اسم آدمای بزرگ و به نظر خودت مسخره کردن لقبشون بزرگ نمیشی که هیچ کوچیکتر ازونی که بودی میشی آقای سوپر پلنر حتی از ی نینی هم کوچیکتر میشی
    زدن کسی که تو سرور بازی نمکیرد و از همون هفته های اول رفته بود واست افتخاره؟آها نکنه فک کردی اگه بری آدمای بزرگو بزنی ممکنه توام بزرگ شی!!الان لینکاشونو قاب گرفتی ؟؟؟
    زدن کسی که رو اکانتش بازی نمیکنه و نیستش افتخار نداره که هیچ ضعف اون شخص رو نشون میده و عقده زدن آدمای بزرگ رو
    بقول فرمانده...بدبختی ارزششو نداری آدم حرفاشم واست بگه
    هیچ نیازی نیست کسی از شخصیت حامد لرد ویکی و نوع پلی کردنش یا اینکه کی بود کی نبود دفاع کنه
    فقط همین برای تو و کل شمالغرب بس که سرور 6 اسپید با اجازه و حکم فرماندهیش واندر شمالغرب 100شد
    برو دیگه اسم حامدو جایی نبر
    ریپلی کردم پستتو گنده بشم.اخه لیدرتون که خدا زده بود چرا فکر کردی خبریه؟هر پلیری پلیر دیگرو میتونه بزنه شما شمال شرقی ها که کلا نیاز به زدن نبود خودتون سر لیدری میزدید همو.یه عدتون هم بذار اگه نبودی بگم با کتک از ش غ انداخته شدن بیرون و رفتن ش ش.گفتم که هروقت سایدتون و شما افتخاری داشتید بیایید بگید شاد بشیم و دیگران هم در جریان باشن.
    اون لیدرتون سوژه خنده بود دیگه با بردن اسمش مگه کسی گنده میشه فقط خندش میگیره ادم.برو به سلامت.من خدارو شکر هیچوقت تو زندگی دژکوبی یه لینک هم نگه نداشتم و خوشم هم نمیاد کارای سرورها و خاطراتش بسه نیاز به عقده ای بازی نیست.
    حالا افتخاری چیزی داشتی جواب بده وگرنه پیشنهاد میکنم سکوت کنی.
    هرچی بیشتر حرف بزنید بیشتر خراب میشید.

صفحه 157 از 182 نخستنخست ... 57107147155156157158159167 ... آخرینآخرین