صفحه 136 از 182 نخستنخست ... 3686126134135136137138146 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,351 تا 1,360 , از مجموع 1819

موضوع: سرور d3 انتقام جویان

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط WerWoLF نمایش پست ها

یعنی امیر جون بشین نگاه کن کیا میرن تو دیوار مهدی مست بوده نیما کوچولو ازش پسورد گرفته 2.7 میل دف بک داده اشکال نداره همین که به خود مهدی ثابت شد شما مرد نیستید کافیه برام . دیگه خودت میشناسی منو حرفم حرفه پسرجون
    قول میدم برای همرهاتون اشک بریزید :دی مثل پریشب
    فعلا چکمه بزرگ اومد شمال غرب 3 میل دفم مجانی اومد دستم هرکی دف خواست پیام بده :دی

- - - Updated - - -

http://dejkoob.ir/ir/report/1665216622d

یه میل گرزی از شمال شرق پرید لا لای لای 4 ساعت دیگه دیوار میشه لا لای لای نیما جون اولیش داره میاد تو دیوار بشمار 1
    اکانت که اصلا تو شمال شرق نبود !
    اکانت فاکس و دهیروز رو هم که اصلا شما نزدید!
    چشم عقاب جنوب شرق !
    استحکام منحصر جنوب شرق !
    جنگ کوچیک اکانت پیف پاف
    و اینک چکمه بزرگ شمال شرق رو هم که با کثافت کاری نزدیدببرید
    همرaxe man رو هم که با کثافت کاری دیوار نکردید !
    حق هم دارید اینجوری بازی کنید چون هر جا که زدید حتی ریپورت هم نتونستید بگیریدجز اینجوری بازی کردن
    یه توضیح فنی هم مجبت کنید راجع به اینکه همر شمال شرق رو خط شکن کردید باز همر کاتا خفت شده بلک وار رو کردید تو دیوار فازتون دقیقا چی بوده ؟!

2. پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط life_4_ever نمایش پست ها
    عزیز من یکم نگاه به گدشته داشته باشی بد نیستا..یادمه چند وقت پیش بود یکی اومد نوشت شروع پلن پایان پلن ..پاپپ اکانت!!!! یادنتون میره په زود!!!
    چیزی که واسه شما خوبه واسه ما بده ؟؟ چیزی که واسه شما تمیزه واسه ما کثیقه؟؟؟

عزیز من اسم بده رو هوا حرف نزن
    جنوب غرب کدوم فیدری رو زده؟ اگر زده بیا با لینک ثابت کن

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اولا لازم نیست کسی به شما توضیح بده علی اشرفی وقت داره یا نداره !
    جزوافتخارات دژکوبیت هم هست فکر کنم تو دومین پستت اومدی پست کسی مثل علی اشرفی رو نقل قول کردی بچه خوبی باشه میگم یه امضا هم بهت بده بشرطی که فقط خودت باشی نه بری کل بچه های مدرسه اتون رو هم بیاری
    مورد بعدی دقیقا دژکوب برای همه ما ارزش مرگو زندگی رو نداره ! که بخوایم تلفن دستمون بگیریم به هر کی تو سایدهای دیگه زنگ بزنیم که ما رو نزنید !
    یا زمانی که رومون اتک هست 10 دقیقه یه بار بریم روم گارنای متای مخالف یه لنگه پا وایستیم گردن کج کنیم ببینیم رو ما ریل هست یا نه !
    تمام این حالتهای عصبی شما رو طرز بیان توهین آمیزتون و ... رو صرفا به پای این میذارم که فقط همین 4 تا دونه تروپ براتون مهمه ! چیزه مهم دیگه ای یا ندارید یا نمیتونید پیدا کنید
    برای همه رقیبامون هم احترام قایل هستیم
    اکانتهاتون رو کباب میکنیم ولی با همه این رفتارهاتون واژه خر داغ کردن رو براتون تعریف نمیکنیم !
    برو حالشو ببر منم ریپلایت کردم

cyrous

من پست کم میذارم چون به شعور شما احترام میذارم میگم خدا رو چه دیدی شاید خودتون فهمیدید

علی اشرفی از نظر تو قابل احترام از نظر من تمام بچه های هر 4 تا ساید قابل احترامند برا من تو هر سروری که واسه دلم بازی کردم بین نفر اول و نفر اخر سرور فرقی نبوده
    دژکوب ربطی به سن و سال نداره هرچند که مطمئن باش سنم بهم این اجازه رو میده که جواب شما دوست عزیز رو بدم

وقتی من دژکوب رو به عنوان یه سرگرمی شروع کردم بچه های اتحاد zafar به حمایت از لیدرشون shah esmaeil با سرور های ir خداحافظی کردن همون سال اولین سرور اسپید ایران استارت خورد ولی من پلی نکردم

امثال شما رو تو این سالها زیاد دیدم همین سرور قهرمانان سال قبل همه میگفتن یه بچه 13 ساله رو گذاشتن رو اکانت Lima داره پلی میده بعد که همون بچه 13 ساله 200 تا دهکده جنوب رو تو 2 روز پروند دیگه کسی نگفت بچه 13 سالش بوده خخخخ

دوست من متن من رو به دور از زمان عصبانیت مطالعه کن انشاالله این فکر که من یه بچه مدرسه ای هستم و الانم خیلی عصبانیم ازت دور میشه

علت ریپلی کردن پست اقای اشرفی به سخره گرفتن یکی از دوستان بود
    ویرایش توسط cyrous : 12-20-2014 در ساعت 12:09 AM
    در زمان صلح پسران پدران را به خاک میسپارند و در زمان جنگ پدران پسران را

5. پسندیدن hakhamaneshi پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MATRIX III نمایش پست ها
    عزیز من اسم بده رو هوا حرف نزن
    جنوب غرب کدوم فیدری رو زده؟ اگر زده بیا با لینک ثابت کن
    متای غرب زد. همینجوری که پلن مشترک میرین این رو هم از چشم هردو می بینیم ما..چطو وقتی میزنین میاین تبریک و تمسخر و ... ولی وقتی همون کار باهاتون میشه، خرده می گیرین از ما؟
    جدایی طلب

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

متای غرب زد. همینجوری که پلن مشترک میرین این رو هم از چشم هردو می بینیم ما..چطو وقتی میزنین میاین تبریک و تمسخر و ... ولی وقتی همون کار باهاتون میشه، خرده می گیرین از ما؟
    سلام مراقب باش چیفت نکنما

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط cyrous نمایش پست ها
    جزوافتخارات دژکوبیت هم هست فکر کنم تو دومین پستت اومدی پست کسی مثل علی اشرفی رو نقل قول کردی بچه خوبی باشه میگم یه امضا هم بهت بده بشرطی که فقط خودت باشی نه بری کل بچه های مدرسه اتون رو هم بیاری
    مورد بعدی دقیقا دژکوب برای همه ما ارزش مرگو زندگی رو نداره ! که بخوایم تلفن دستمون بگیریم به هر کی تو سایدهای دیگه زنگ بزنیم که ما رو نزنید !
    یا زمانی که رومون اتک هست 10 دقیقه یه بار بریم روم گارنای متای مخالف یه لنگه پا وایستیم گردن کج کنیم ببینیم رو ما ریل هست یا نه !
    تمام این حالتهای عصبی شما رو طرز بیان توهین آمیزتون و ... رو صرفا به پای این میذارم که فقط همین 4 تا دونه تروپ براتون مهمه ! چیزه مهم دیگه ای یا ندارید یا نمیتونید پیدا کنید
    اکانتهاتون رو کباب میکنیم ولی با همه این رفتارهاتون واژه خر داغ کردن رو براتون تعریف نمیکنیم !

cyrous

من پست کم میذارم چون به شعور شما احترام میذارم میگم خدا رو چه دیدی شاید خودتون فهمیدید

علی اشرفی از نظر تو قابل احترام از نظر من تمام بچه های هر 4 تا ساید قابل احترامند برا من تو هر سروری که واسه دلم بازی کردم بین نفر اول و نفر اخر سرور فرقی نبوده
    دژکوب ربطی به سن و سال نداره هرچند که مطمئن باش سنم بهم این اجازه رو میده که جواب شما دوست عزیز رو بدم

وقتی من دژکوب رو به عنوان یه سرگرمی شروع کردم بچه های اتحاد zafar به حمایت از لیدرشون shah esmaeil با سرور های ir خداحافظی کردن همون سال اولین سرور اسپید ایران استارت خورد ولی من پلی نکردم

امثال شما رو تو این سالها زیاد دیدم همین سرور قهرمانان سال قبل همه میگفتن یه بچه 13 ساله رو گذاشتن رو اکانت Lima داره پلی میده بعد که همون بچه 13 ساله 200 تا دهکده جنوب رو تو 2 روز پروند دیگه کسی نگفت بچه 13 سالش بوده خخخخ

دوست من متن من رو به دور از زمان عصبانیت مطالعه کن انشاالله این فکر که من یه بچه مدرسه ای هستم و الانم خیلی عصبانیم ازت دور میشه

علت ریپلی کردن پست اقای اشرفی به سخره گرفتن یکی از دوستان بود
    دوست عزیز یه سوال ساده هم از شما بپرسم؟ کسی که ایدی های فرومش توقیف شده به دلیل توهین به بقیه کاربران 12-20-2014 8-03-59 AM.png
    کسی که سطح ادبش اینقده که میاد بدون هیچ دلیل خاصی تو روم شخصی من فحش ن ا م و 3 میده به من و لیدرهای ان ای
    و کسی که رو حساب رفاقت رمز یه اکانت رو داره اونجوری میکنه باهاش وخیلی چیزای دیگه ما ازش دیدم که اینجا جای گفتنش نیست ! این شخص رو شما به دونه از کاراش و پستاش فرومش اعتراض نکردی بعد چی شده احترام به بقیه اینقد واسه شما مهم شده که با یه سوال من اینجوری بهتون برخورده ؟ میشه لطفا این سوال رو جواب بدین چون واقعا برام عجیبه
    ضمنا دوست عزیز زندگی شخصی من و اینکه کی بیام فروم رو بخونم یا کی اکانتمو حذف کنم یا کی پست بذارم به کسی جز خودم مربوط میشه ؟

9. تشکر Ðŕ. Şђǒϯğύŋ تشکر نمود
    پسندیدن MoTaFaKeRaN پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط partizan نمایش پست ها

- - - Updated - - -

علی جان 2 تا سوال
    این اکانت که شما میفرمایید خودتون بالا کشیدید تو ساید جنوب شرق تصادفی چشم عقابش با لینک سبز رفت شمال غرب؟!
    مورد دوم اکانت بالا کشیدن تو ساید دیگه کار درستی هست یا نه؟
    مورد بعدی صرفا تو تلفن هم گفتم سر این بازی کلا 2 بار من معذرت خواهی کردم تو دژکوب یکی بخاطر اون دهکده ات بود به سهیل هم رجوع کن شاد باشی
    مانی جان خود این نوب ها هم می دونند همین الان من توی seبیخ گوشون همر دارم ولی سبک بازیم چیزدیگه ای هست سرور پیش اکانت یاشارشون که روش جنگ می برند مال من بود خودم دفش می ساختم خودم جنگ اموزش بپوش می کردم این سرورم همین طوره مانی جان من خودت دوست دارم خودتم می دونی چشمان عقابش زمانی رفت که اقایون اکانت بلند کرده بودند عزیزم بپرس شما وقتی این اکانت های نوب اتک می زدند یادمه یک پیام دادم بهشون گفتم قبل رسیدن فیک هاتون جای دهکده هاتون ده می زنم بامهاجر بعدش هزارنفرواسطه شدند هرچند که نامردی زیاد دیدم ولی نامردی توی بازیم نیست لاقل تواین چندساله تودیدی مانی جان حالا هم چیزی نیست مرامش داریم همراکانت seمن که فکرکنم خود ارمان هم بدونه کدومه اگه بهش کاری نداشته باشید یک راست می ره واندر neمی زنه اگه واندر مشترک شدید باseلانچ نمی شه ومی ترشه حتی به قیمت 100شدنش تموم بشه البته فکرنکنم اون اکانت seبتونید بزنید خود اکانت 4میل دف داره مگراینکه هوس کنید برید دیوار)) البته ما که اکانت نداریم اینم بگم پلیرروش بازی می کنه وگرنه مولتی بودن کارخیلی زشت وبدیه ما فقط ساپورت می کنیم مانی جان واما جواب سوال دوم شما ! داشتن سلاح ایا کارخوبی است؟ اگه سلاح دست یک مشت دزد باشه نه چیز خوبی نیست ولی اگه دست کسی باشه که در راه درست ازش استفاده کنه وبخواد امنیت برقرار کنه کارخوبیه چه تمثیلی زدم خخخخخخخخخ
    پ.ن:بابت نامه ومتنش روی اکانت متاسفم فکرکنم زمان بیشتری ببره این دفعه واسه اون کار
    پ.ن:از حسام تاکیلای گلم ممنون رفیقیه که هیچ وقت پشت ادم خالی نمی کنه
    پ.ن: مانی جان دیدی دفاع؟بزنید عاقا)))
    یاحق
    Ali Chiefer

11. تشکر partizan تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط علی اشرفی نمایش پست ها
    دوست عزیز یه سوال ساده هم از شما بپرسم؟ کسی که ایدی های فرومش توقیف شده به دلیل توهین به بقیه کاربران 12-20-2014 8-03-59 AM.png
    کسی که سطح ادبش اینقده که میاد بدون هیچ دلیل خاصی تو روم شخصی من فحش ن ا م و 3 میده به من و لیدرهای ان ای
    و کسی که رو حساب رفاقت رمز یه اکانت رو داره اونجوری میکنه باهاش وخیلی چیزای دیگه ما ازش دیدم که اینجا جای گفتنش نیست ! این شخص رو شما به دونه از کاراش و پستاش فرومش اعتراض نکردی بعد چی شده احترام به بقیه اینقد واسه شما مهم شده که با یه سوال من اینجوری بهتون برخورده ؟ میشه لطفا این سوال رو جواب بدین چون واقعا برام عجیبه
    ضمنا دوست عزیز زندگی شخصی من و اینکه کی بیام فروم رو بخونم یا کی اکانتمو حذف کنم یا کی پست بذارم به کسی جز خودم مربوط میشه ؟
    بله عزیز چرا پاسخ ندم به هر حال مدیران زحمت کشیدن این فروم رو راه اندازی کردن برای همین پرسش و پاسخ ها بگذریم که بعضی از همین مدیران تو همین سرور در حال بازی هستند و بساطی شدن برای بازار گرمی این فروم و این سایت (به کسی برنخوره )
    دوست عزیز من ن از پیامهای خصوصی و مطالب گذشته فروم خبر دارم ن کار های اون اقا رو تائید میکنم تعداد پستهای من شاهدی هست بر گفتارم
    هروقت هم که کمابیش اومدم فروم دیدم دو طرف دارن در کمال بی ادبی همدیگه رو متهم میکنن به بازی کثیف

یه کتیبه یه روز با یه پلن رفت یه روز هم با یه پلن برگشت همین خیلی خیلی ساده

شما که از نظر سنی خودتون رو بزرگتر از اون شخص میدونید اومدید سن اون ادم رو بهونه ای کردید برای به سخره گرفتنش حتما با خودتون گفتید حالا که کتیبه رو ازش زدن بذار یه حالی هم من بهش بدم

من یه دونه از پستهای ایشون رو تائید نکردم که حالا بخوام تکذیبش کنم یا به حالت برعکس

خیلی اتفاقی پست شما ررو تو فروم دیدم با خوندنش از لحن شما خوشم نیومد
    هر کس اختیار داره اکانت خودش چه تو شرق چه تو غرب دوست داره بفروشه یا اصلا همینجوری بده به یکی از دوستانش شاید زمان بازی نداره اک رو میده به اتحادش
    اما اینکه چند نفر پسوورد یه اکانت رو داشته باشن یا ایمیل یه اکانت رو کجاش جای توجیح داره بازم میگم برام فرقی نداره کدوم اکانت دارم کلی میگم

به شما گفتم فروم رو تا اخرش دنبال کنید چون قشنگ نبود با گذاشتن یه پست با اون محتوا در ادامه حضورتون رو کمرنگ ببینیم

زندگی خصوصی هر شخص به خودش مربوطه اما هرکنشی طبیعتا یه واکنشی رو به همراه داره

بازم بطور واضح تر میگم علت اعتراض من به پست شما افتابی شدنتون زیر نور ماه اونم تو شبی که بهتون خبر دادن چکمه رو از فلانی زدن
    در زمان صلح پسران پدران را به خاک میسپارند و در زمان جنگ پدران پسران را

13. پسندیدن hakhamaneshi پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

عزیزم این که میگی من اصلا یادم نیست جریانش چی بوده و چرا زده شده و کدوم اکانت بوده
    اما اگر قرار به فیدر زنی باشه مطمئن باش همه بلدن.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به همه دوستان
    من مدت طولانی نبودم و امروز تونستم آنلاین بشم
    فروم را خوندم و یک سری صحبت دوستان را شنیدم واقعا تاسف خوردم برای خودم که دژکوب بازی کردم
    از اینکه همرمنو با وضعیت لاگین روی اکانت زدند ... زمانی که mr gogoli را با نامردی محض زدن وخیلی های دیگر که بخوام از کثیف بودن شرق یاد کنم باید کتاب بنویسم
    حالا که مقابل به مثلش را میبینید تحمل ندارید...............
    همیشه دوست دارید مدال کثیف بودن خودتان بگیرد؟؟ نه عزیزم یک بار هم رمضان میشود
    آقای partizan va sspanzer
    شما یی که دیدی دست بالا دست زیاده .... حرف از مرام و رفاقت میزنی حالا میگی رفیق علی داوری پسورد لو داده ؟؟؟؟تاسف واست میخورم که همه را مثل خودت میبینی
    دنیا دار مکافات هستش بدتر از این هم سرتون می آید
    دلم برای مسعود عزیز سوخت که قربانی این بازی کثیف شما شد
    در آخر از دو برادر عذر خواهی میکنم.. مهدی و محمد حسین زرغامی امید وارم همیشه موفق باشند..... دوستون دارم

16. تشکر WerWoLF تشکر نمود
    پسندیدن WerWoLF پسندید
صفحه 136 از 182 نخستنخست ... 3686126134135136137138146 ... آخرینآخرین