صفحه 135 از 182 نخستنخست ... 3585125133134135136137145 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,341 تا 1,350 , از مجموع 1819

موضوع: سرور d3 انتقام جویان

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط _ARTEMIS_ نمایش پست ها
    میشه این قسمت رو یه کم روشن کنید؟
    یعنی کتیبه رو با دست بردید سوال میپرسی نیما؟با پا که نبردیم با دست بردیم :دی مثلا معماری به 1همر اومد کاتاشم از اکانت واندر خورد
    چکمه منحصر با 3تا همر اومد 3میل گندمخور با 6میل بک شد :دی
    این معنی دسترسیه :دی
    مجتبی منطقی :دی

اومدن تا خرخره از اکانت طرف استفاده کردن کل کتیبه هاشو ما میدادیم میگه دف شمال شرق

این اکانتم یادم نبود تو شمال شرقه :| آقای امید خان مختصات هارو برعکس نوشتی یعنی الان ما جنوب شرقیم ؟:دی

مهدی و محمد تبریک بابت اکانت زیباتون

عالی بود اما گفتم اینا مرد نیستن داداش . ایشالله یه سرور دیگه باهم بازی میکنیم اما اینبار به اینها اونقدری اعتماد نکن که ایمیل اکانتتم دستشون باشه بیان بکوبن خودشون :دی

siniyor با نامردی صفر شد جاش 10 میل گندمخورشون پرید
    توهم با نامردی صفر شدی 10 میل دیگه میپره

YAsou رکورد خفت شدن دستشه بازهم اتک میزاره نکن بچه جون میام اون 200ک گرزیتم میپرونما :دی
    ویرایش توسط WerWoLF : 12-19-2014 در ساعت 09:45 PM

2. پسندیدن hakhamaneshi پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام خدمت همه دوستان و سروران سرور D3
    این دو سه هفته سرور رو از طریق فروم و خبرهایی که دوستان میرسید دنبال میکردم ، ولی تو فروم پستی نذاشتم چون مباحث مطرح شده و بعضا پست بعضی از عزیزان اینقد بچه گانه ، بی منطق و ... بود که ارزش جواب دادن نداشته .
    متاسفم بابت تمام اتفاقاتی که تو این سرور داره میفته . از Amir Alone Boy عزیز یه سوال خیلی ساده دارم. چرا دژکوب تا این حد برای شما جدی شده دوست من؟ نمیدونم سن شما یا مسائل دیگه که اینجا جای مطرح شدنش نیست ، باعث شده تا این حد این بازی رو جدی بگیری؟ دژکوب با یه مسابقه ی فوتبال چه فرقی داره ؟ شما تا حالا فوتبال با دوستانت بازی نکردی ؟ 22 تا رفیق ، دوتا تیم 11 نفره تشکیل میدن وارد زمین بازی میشن تا زمانی که تو زمین هستن سعی میکنن به رقیب گل بزنن ، از بازیشون لذت ببرن ، بدون اینکه رقیبشونو به چشم یه دشمن خونی ببینن ، بدون اینکه قصد اسیب زدن به رقیبو داشته باشن ، از زمین هم بیرون اومدن دوباره میشن 22 تا رفیق بدون اینکه هیچ تاثیری تو رفاقتشون گذاشته باشه تا هفته بعد که باز برای یه رقابت وارد زمین بازی شن . واقعا تشخیص این مرزها اینقد سخته ؟ حالا فرضا رمز تمام اکانتهای شمال شرقو اصلا خودمون دادیم بهت . دف همشو ریختی تو واندرت . همر همشم خورد خورد دیوار کردی و واندرتم از لول 0 تا صد بدون یه بار خوردن رفت بالا و صد شد ! واقعا این بازی ارزش داره برات ؟! الان اینکه رمز مسعود فاکس رو داشتی با جانشینی رفتی رو اکانت د هیروز ، و اون اتفاقات افتاده ، اینکه دفاع شمال شرق رو اکانتت بوده و ، و ، و ، ..... این بازی بهت لذت میده ؟
    والا اون زمانی که علی د هیروز به اکانت سینیور و اکانت شما دسترسی داشت رو حساب رفاقتی که با هم داشتین ما یکدفعه هم ازش نخواستیم رمز بده رو اکانتهای شما لاگین کنیم . چون معنی بازی دژکوب رو میفهمیم . چون وقتی دژکوب بهمون لذت میده که رقیب قوی داشته باشیم . چون برای صد کردن واندر به هر قیمتی بازی نمیکنیم .....
    خیلی از دوستانی که این سرور کنار هم بازی کردیم ، تو سرورای دیگه مقابل هم بودیم . و با خیلی دیگه از دوستانی هم که تو این سرور حتی مقابل هم هستیم بیرون بازی با هم رفیقیم .
    من و مانی پارتیزان عزیز ، سرور هشت کلاسیک ای ار مقابل هم بازی میکردیم مانی شمال من جنوب .
    همون سرور نیما اس اس پانزر هم شمال بود در اتحاد مقابل ما که اون زمان همدیگرو نمیشناختیم و بعدا اشنا شدیم با هم.
    علی چیفر عزیز دوست خوب من ، که سرور هفت ای ار همرشو خودم زدم و هنوزم یاد میکنیم میخندیم ولی با این حال دوست خوب من هست و برام خیلی عزیزه .
    و ، و ، و ..................
    نمیدونم که تشخیص و تفکیک این مرزها برای شما چرا قابل درک نیست .
    به هرحال این سرور بازی خیلی و خیلی و خیلی قشنگتر از این میتونه باشه ، به خاطر تعداد بالای پلیرهای حرفه ای که داشت ولی متاسفانه ......

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط علی اشرفی نمایش پست ها
    ..
    خیلی از دوستانی که این سرور کنار هم بازی کردیم ، تو سرورای دیگه مقابل هم بودیم . و با خیلی دیگه از دوستانی هم که تو این سرور حتی مقابل هم هستیم بیرون بازی با هم رفیقیم .
    من و مانی پارتیزان عزیز ، سرور هشت کلاسیک ای ار مقابل هم بازی میکردیم مانی شمال من جنوب .
    همون سرور نیما اس اس پانزر هم شمال بود در اتحاد مقابل ما که اون زمان همدیگرو نمیشناختیم و بعدا اشنا شدیم با هم.
    علی چیفر عزیز دوست خوب من ، که سرور هفت ای ار همرشو خودم زدم و هنوزم یاد میکنیم میخندیم ولی با این حال دوست خوب من هست و برام خیلی عزیزه .
    .
    سلام علی جون والا قبلا مردونگی بیشتر بود امروز اکانتی که خودمون توی اس ای کشیدیم بالا به خودمون اتک داد ))) چی بگویم؟این کل تموم مردونگی سایدشون وقتی کتیبه هاشون 2خونه ای این اکانت بود من سهیل بهشون فیکم نزدیم الان پسش چنج می دند می گند کی اذیتت کرده البته می دونم پس ومیلش کی بهتون فروخته زیاد غمتون نباشه گیج منحصرهمین طوری بود ولی به مسایلی دوست ندارم درباره اش بگم
    ولی مجید جون اخرش نگفتی گیج منحصرچند؟می خوام ببینم احمق مزنه اش چنده؟

این اکانتیه که من خودم روش پلیرمی گذاشتم بازی کنه همرهاش بیاد بالا خودم کراپ هاش کشیدم بالا حالا ....
    بوی کثافط علی جون سرور برداشته طرف هی عکس سیبلش این ور اون ور می گذاره نمی دونه به سبیل نیست به.....
    هی هی علی جون یادش بخیر سرور منابع زیاده هرنوبی شده همرساز هرنوبی الان یک میل دف داره نتیجه اش می شه اینا
    یادش بخیر رضا رامان یادته؟))) هی هی روزگار
    پ.ن:این اکانت که گذاشتم کاری به علی اشرفی نداشت سو برداشت نشه دوتاپست یکی کردم
    پ.ن:علی جون این قسمت های پست که حذف کردم مال این بود که زیاد نشه نوشته ها واندازه ی پست
    پ.ن:مجید قهری همشهری؟بابا قیمت نده حالا می رم ازاون که خریدی می پرسم اصلا ولی دلیلت خوب بود بااین صدای زیبات " من از ممد گرفتم به خودشم پس می دم"))))))))))))))) خیلی باحالی جدا))))))))))))
    شب همگی خوش
    Ali Chiefer

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط علی اشرفی نمایش پست ها
    این دو سه هفته سرور رو از طریق فروم و خبرهایی که دوستان میرسید دنبال میکردم ، ولی تو فروم پستی نذاشتم چون مباحث مطرح شده و بعضا پست بعضی از عزیزان اینقد بچه گانه ، بی منطق و ... بود که ارزش جواب دادن نداشته .
    متاسفم بابت تمام اتفاقاتی که تو این سرور داره میفته . از Amir Alone Boy عزیز یه سوال خیلی ساده دارم. چرا دژکوب تا این حد برای شما جدی شده دوست من؟ نمیدونم سن شما یا مسائل دیگه که اینجا جای مطرح شدنش نیست ، باعث شده تا این حد این بازی رو جدی بگیری؟ دژکوب با یه مسابقه ی فوتبال چه فرقی داره ؟ شما تا حالا فوتبال با دوستانت بازی نکردی ؟ 22 تا رفیق ، دوتا تیم 11 نفره تشکیل میدن وارد زمین بازی میشن تا زمانی که تو زمین هستن سعی میکنن به رقیب گل بزنن ، از بازیشون لذت ببرن ، بدون اینکه رقیبشونو به چشم یه دشمن خونی ببینن ، بدون اینکه قصد اسیب زدن به رقیبو داشته باشن ، از زمین هم بیرون اومدن دوباره میشن 22 تا رفیق بدون اینکه هیچ تاثیری تو رفاقتشون گذاشته باشه تا هفته بعد که باز برای یه رقابت وارد زمین بازی شن . واقعا تشخیص این مرزها اینقد سخته ؟ حالا فرضا رمز تمام اکانتهای شمال شرقو اصلا خودمون دادیم بهت . دف همشو ریختی تو واندرت . همر همشم خورد خورد دیوار کردی و واندرتم از لول 0 تا صد بدون یه بار خوردن رفت بالا و صد شد ! واقعا این بازی ارزش داره برات ؟! الان اینکه رمز مسعود فاکس رو داشتی با جانشینی رفتی رو اکانت د هیروز ، و اون اتفاقات افتاده ، اینکه دفاع شمال شرق رو اکانتت بوده و ، و ، و ، ..... این بازی بهت لذت میده ؟
    والا اون زمانی که علی د هیروز به اکانت سینیور و اکانت شما دسترسی داشت رو حساب رفاقتی که با هم داشتین ما یکدفعه هم ازش نخواستیم رمز بده رو اکانتهای شما لاگین کنیم . چون معنی بازی دژکوب رو میفهمیم . چون وقتی دژکوب بهمون لذت میده که رقیب قوی داشته باشیم . چون برای صد کردن واندر به هر قیمتی بازی نمیکنیم .....
    و ، و ، و ..................
    نمیدونم که تشخیص و تفکیک این مرزها برای شما چرا قابل درک نیست .
    به هرحال این سرور بازی خیلی و خیلی و خیلی قشنگتر از این میتونه باشه ، به خاطر تعداد بالای پلیرهای حرفه ای که داشت ولی متاسفانه ......

دادا من موندم شما با اون همه مشغله ای که تو زندگی شخصی داشتی چطور فرصت میکنی بیای فروم و خاطره بازی و خاطره سازی کنی

حالا من یه سوال ازت میپرسم شمایی که دژکوب برات بی ارزش شده و رفتی تو سایه تا چهار تا همرتون جا ب جا شده رخ نشون دادی

ایا واقعا فکر کردی اینجا دارن کباب میدن؟ ن عزیزم اینجا دارن خرداغ میکنن

به خیالت خبری شده

لطف کن حالا که تشریف اوردید همینجوری فروم رو ادامه بده تا خبرش به گوشت برسه
    در زمان صلح پسران پدران را به خاک میسپارند و در زمان جنگ پدران پسران را

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلاااااااااام به همه آیا وقتش رسیده اسم اکانت خود را بگویم؟ یا لول 99؟!!!.....

7. پسندیدن A..C, Xyster پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به همه دوستان مخصوصا فیدر زن های حرفه ای جنوب شرق و شمال شرق
    فقط بلدید فیدر بزنید؟ بابا ایول دمتون گرم
    آقایون محترم که ادعایتون میشه پلیر هستید
    آقایون عزیز که ادعاتون میشه بازی پاک میکنید
    آقایون که منم منم کردن هاتون تا 10 تا سرور اون طرف تر میره
    همتـــــــــــــون طبـــــــــــــــــــــــ ــــل تــــــــــــــــــو خـــــــــــــــــــــالی هســــــــــــتید
    اونقدر از جنوب غرب و دفش هراس دارید که رفیتید سراغ زدن فیدرهای دف سازها؟ آورین آورین
    ما هم بلدیم عزیزان
    این حرفم رو میخواید تهدید بدونید با هر چیز دیگه میل خودتون هست اما اگر 1 دونه دیگه فیدر بزنید 0 کنید منم بازی کثیف رو شروع میکنم( رجوع کنید به اسپید راند7 در شمال شرق) یادشون میاد چطور ساپورت های واندرشون رو گرفتم چنج پس کردم سر بازی کثیفشون و سر نامردی هاشون)
    به تمام پلیرهای جنوب غرب گفتم حق فیدر زنی ندارند اما اگر بازم بخواید به این کارهاتون ادامه بدید از توی خود سایدتون فیدرهای دف سازتون رو میزنم
    حالا از ما گفتن بود پس بشینید درست بازی کنید فیدر زن های حرفه ای. فیدر زنی رو بزارید کنار

9. پسندیدن pOtEntAtE پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Sadegh_Samadi نمایش پست ها
    سلام خخخ :دی
    تو که این چیزت سوخته بود اینجا چیکار میکنی؟؟!؟!
    یوزر+پسورد+همر کپ(کاتا هاشم بک کن همین الان)
    ولی یه حسی میگه رو یکی از اکانت های seهستی یا ممکنه sw :دی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Sadegh_Samadi نمایش پست ها
    هوی صادق تو سروی مگه؟!!!!!!
    جدایی طلب

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط cyrous نمایش پست ها
    دادا من موندم شما با اون همه مشغله ای که تو زندگی شخصی داشتی چطور فرصت میکنی بیای فروم و خاطره بازی و خاطره سازی کنی

حالا من یه سوال ازت میپرسم شمایی که دژکوب برات بی ارزش شده و رفتی تو سایه تا چهار تا همرتون جا ب جا شده رخ نشون دادی

ایا واقعا فکر کردی اینجا دارن کباب میدن؟ ن عزیزم اینجا دارن خرداغ میکنن

به خیالت خبری شده

لطف کن حالا که تشریف اوردید همینجوری فروم رو ادامه بده تا خبرش به گوشت برسه
    اولا لازم نیست کسی به شما توضیح بده علی اشرفی وقت داره یا نداره !
    جزوافتخارات دژکوبیت هم هست فکر کنم تو دومین پستت اومدی پست کسی مثل علی اشرفی رو نقل قول کردی بچه خوبی باشه میگم یه امضا هم بهت بده بشرطی که فقط خودت باشی نه بری کل بچه های مدرسه اتون رو هم بیاری
    مورد بعدی دقیقا دژکوب برای همه ما ارزش مرگو زندگی رو نداره ! که بخوایم تلفن دستمون بگیریم به هر کی تو سایدهای دیگه زنگ بزنیم که ما رو نزنید !
    یا زمانی که رومون اتک هست 10 دقیقه یه بار بریم روم گارنای متای مخالف یه لنگه پا وایستیم گردن کج کنیم ببینیم رو ما ریل هست یا نه !
    تمام این حالتهای عصبی شما رو طرز بیان توهین آمیزتون و ... رو صرفا به پای این میذارم که فقط همین 4 تا دونه تروپ براتون مهمه ! چیزه مهم دیگه ای یا ندارید یا نمیتونید پیدا کنید
    برای همه رقیبامون هم احترام قایل هستیم
    اکانتهاتون رو کباب میکنیم ولی با همه این رفتارهاتون واژه خر داغ کردن رو براتون تعریف نمیکنیم !
    برو حالشو ببر منم ریپلایت کردم

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط A.C نمایش پست ها
    سلام علی جون والا قبلا مردونگی بیشتر بود امروز اکانتی که خودمون توی اس ای کشیدیم بالا به خودمون اتک داد ))) چی بگویم؟این کل تموم مردونگی سایدشون وقتی کتیبه هاشون 2خونه ای این اکانت بود من سهیل بهشون فیکم نزدیم الان پسش چنج می دند می گند کی اذیتت کرده البته می دونم پس ومیلش کی بهتون فروخته زیاد غمتون نباشه گیج منحصرهمین طوری بود ولی به مسایلی دوست ندارم درباره اش بگم
    ولی مجید جون اخرش نگفتی گیج منحصرچند؟می خوام ببینم احمق مزنه اش چنده؟

این اکانتیه که من خودم روش پلیرمی گذاشتم بازی کنه همرهاش بیاد بالا خودم کراپ هاش کشیدم بالا حالا ....
    بوی کثافط علی جون سرور برداشته طرف هی عکس سیبلش این ور اون ور می گذاره نمی دونه به سبیل نیست به.....
    هی هی علی جون یادش بخیر سرور منابع زیاده هرنوبی شده همرساز هرنوبی الان یک میل دف داره نتیجه اش می شه اینا
    یادش بخیر رضا رامان یادته؟))) هی هی روزگار
    پ.ن:این اکانت که گذاشتم کاری به علی اشرفی نداشت سو برداشت نشه دوتاپست یکی کردم
    پ.ن:علی جون این قسمت های پست که حذف کردم مال این بود که زیاد نشه نوشته ها واندازه ی پست
    پ.ن:مجید قهری همشهری؟بابا قیمت نده حالا می رم ازاون که خریدی می پرسم اصلا ولی دلیلت خوب بود بااین صدای زیبات " من از ممد گرفتم به خودشم پس می دم"))))))))))))))) خیلی باحالی جدا))))))))))))
    شب همگی خوش
    Ali Chiefer
    علی جان 2 تا سوال
    این اکانت که شما میفرمایید خودتون بالا کشیدید تو ساید جنوب شرق تصادفی چشم عقابش با لینک سبز رفت شمال غرب؟!
    مورد دوم اکانت بالا کشیدن تو ساید دیگه کار درستی هست یا نه؟
    مورد بعدی صرفا تو تلفن هم گفتم سر این بازی کلا 2 بار من معذرت خواهی کردم تو دژکوب یکی بخاطر اون دهکده ات بود به سهیل هم رجوع کن شاد باشی

13. پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MATRIX III نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان مخصوصا فیدر زن های حرفه ای جنوب شرق و شمال شرق
    فقط بلدید فیدر بزنید؟ بابا ایول دمتون گرم
    آقایون محترم که ادعایتون میشه پلیر هستید
    آقایون عزیز که ادعاتون میشه بازی پاک میکنید
    آقایون که منم منم کردن هاتون تا 10 تا سرور اون طرف تر میره
    همتـــــــــــــون طبـــــــــــــــــــــــ ــــل تــــــــــــــــــو خـــــــــــــــــــــالی هســــــــــــتید
    اونقدر از جنوب غرب و دفش هراس دارید که رفیتید سراغ زدن فیدرهای دف سازها؟ آورین آورین
    ما هم بلدیم عزیزان
    این حرفم رو میخواید تهدید بدونید با هر چیز دیگه میل خودتون هست اما اگر 1 دونه دیگه فیدر بزنید 0 کنید منم بازی کثیف رو شروع میکنم( رجوع کنید به اسپید راند7 در شمال شرق) یادشون میاد چطور ساپورت های واندرشون رو گرفتم چنج پس کردم سر بازی کثیفشون و سر نامردی هاشون)
    به تمام پلیرهای جنوب غرب گفتم حق فیدر زنی ندارند اما اگر بازم بخواید به این کارهاتون ادامه بدید از توی خود سایدتون فیدرهای دف سازتون رو میزنم
    حالا از ما گفتن بود پس بشینید درست بازی کنید فیدر زن های حرفه ای. فیدر زنی رو بزارید کنار
    عزیز من یکم نگاه به گدشته داشته باشی بد نیستا..یادمه چند وقت پیش بود یکی اومد نوشت شروع پلن پایان پلن ..پاپپ اکانت!!!! یادنتون میره په زود!!!
    چیزی که واسه شما خوبه واسه ما بده ؟؟ چیزی که واسه شما تمیزه واسه ما کثیقه؟؟؟
    جدایی طلب

15. پسندیدن M3nTaL پسندید
صفحه 135 از 182 نخستنخست ... 3585125133134135136137145 ... آخرینآخرین