صفحه 131 از 182 نخستنخست ... 3181121129130131132133141181 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,301 تا 1,310 , از مجموع 1819

موضوع: سرور d3 انتقام جویان

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط hakhamaneshi نمایش پست ها
    سلام به همه
    ديروز نرسيدم تشكر كنم از مهدي new bie و رضا windows10 بابت دفاع و اينسرت اكانت من و دف سازم
    اين يكي اينسرت واقعا زيبا بود و كار هر كسي نيست كه كار مهدي بود (به تايم اتكا توجه كنيد)

http://dejkoob.ir/ir/report...eb,10715128729

و اين يكيم دفاع بود كه كاره رضا بود

http://dejkoob.ir/ir/report/1071826019d

يه سوالم از بچه هاي ان اي دارم از رو چراغ زدن با جاسوس تو اتحاد نامرديه يا نه من موندم !!!
    اگه نامرديه طبق حرفاي امروزتون (كه پلن 2 شب قبلتون كلا با جاسوس توي اتحاد peris tm بود )
    اگه هم مرديه پس كسي نياد اينجا رجز بخونه خواهشا
    بازم دم مهدي و رضا گرم دستشون درد نكنه
    پ ن ..بچه هاي ان دبليو هميشه مردونه بازي كردن

ارزش چند بار دیدن رو داشت
    این پلن من رو یاد یه بنده خدایی میندازه که فکر کنم داره بازی میکنه و به ما میگه گذاشتیم کنار البته یه ماه پیش میگفت بازی نمیکنم حالا یه تماس باهاش میگیرم ببینم چی میگه
    محمد فکر کنم سرور ای ار همین بلا سرت اومد یه بار دیگه مار گزیده شدی اما اگه بودم همون اول دف رو میریختم توی اکانت راحت میکردم بنده خدا رو
    اما دوستان شمال شرق لطفا یه کم ارامش خودتون رو نگه دارین تا از چیزی مطمئا نیستین هرچی میخواهین ننویسین که بعدا باعث شرمندگی بشه رفاقت خیلی بیشتر از این بازی ها ارزش داره
    جهان هرکس به اندازه وسعت فکر اوست

2. تشکر hakhamaneshi تشکر نمود
    پسندیدن hakhamaneshi پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ŞђōΨğύŋ نمایش پست ها
    سلام به همه

داداشی میبخشینا این چه حرفیه که میزنی؟؟ فکر کردی چون علی هروس رفیق و یار و همبازی چندین و چندسالمون هسش نباید بهش اتک داد؟؟ اصلا تو این چندین سال سوابق علی هروس کسی بغیر از رفیق و اشنا مگه بهش تونسته ات بده ؟ اینجا اومدی واسه رفاقت یا بازی؟ همیشه رفاقتمون که سرجاشه. و حضورا انشاا.. میتینگ همگی میریم پیک نیک بقول فرنگیا.

حرفا میزنین که نوبره والا. پ اومدیم اینجا و ساید روبرو علی هروس رفیق قدیمی همگی مون قرار گرفتیم که چی؟ مگه نیومدیم واسه همینا.
    این حرفا چیه دارین باب میکنین جدیدا
    دادا رفاقت جای خود و پلی جای خود. دلقکبازی ها رو لطفا رواج ندید که مسخره هس والا.

مجتبی ماتریکس از سرور بری؟ حتما شوخی میکنی لعنتی. هیچجا نمیری پسر. اک سرور دیگه رو با دوال میاری بالا فعلا اینجا داغه همه سرورا من کم و بیش رفت امد دارم هیچ جا مثل این سرور نیست والا. بعد اینو 100 کردیم میریم سرور بعدی که تازه اونجا داغ میشه.
    پس بشین تَرک لعنتی کاریت نباشه. همینجووو سرور پاس میکنیم چجووو

اقایونا کلفتا که این سرور چیه و فیک دوس ندارن پلی کنن و تنها کاری که کردن فقط قرت و قم و ارائه جفنگ بوده واسه شما که فرقی نداره این سرور فارم باشین یا سرور بعدی. و هیچ فرقی نداره باشین یا نه. ما بازی خودمون میکنیم و یکجا میخواییم که پلی کنیم همینجا مبکنیم. پ خواسین برین خوش گذشت خدافظ!
    شما آدرسه کوچه علی چپ رو به ما هم میدی؟

میخواستم نپسندیدن رو بزنم اشتب شد!

4. نپسندیدن 3king3 نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

با عرض سلام خدمت همه

(ببخشین دست به پستتون بردم. اما خواهشا در تیپیک مربوطه هر حرف و پیشنهاد یا ایراداتی وارد میدونین اونجا پست فرمایید. وگرنه ول کنیم راجع هر چی بگین میحرفین الی پلی در این سرور.دی)

دوم هم تبریک میگم به تیمه لیدری nw واقعا ۵۰ ک کاتا بلک وار انقدر بهتون فشار اورد که دست به چنین کاری زدید ؟

اون کسی* که میاد میگه اون کاتاها برا ده کپش بود کپشم دیوار شد یه خورده فکر کنه بد حرف بزنه همرش ۱۰۰ ب ۱۰۰ بود که دیوار شد بد یه بر ۱۰ ک کتا خفت شد و این دفعه ۴۵ ک واقعا فکر کردید با حالو* طرفید با این کار امروزتون واقعا خودتونو نشون دادید حتی* با شما بحث کردنم وقت تلف کردن

کسی* که خواب باشه رو میشه بیدار کرد ولی* کسی* که خودشو به خواب زده باشه عمران نشه

خوش باشید سلامت به بازیتون برسید انگار برا شما خیلی* مهم هست که دست به همه کار میزنید
    ویرایش توسط ShoTGuN : 12-17-2014 در ساعت 10:58 PM دلیل: لطفا در تایپیک مربوطه بحثش باز کنین. باتشکر

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

با عرض شرمندگی بسیار
    از اونجایی که بعضی دوستان مثل آقای جعفر علاقه بسیاری به تخریب دیگران دارند و فکر میکنن پلیر سایدهای دیگه رو تخریب میکنن میخوام یه چیز جالبی بهش بگم

این پی ام هایی هست که شما گزاشتی از پیمان و ممد
    http://upload7.ir/imgs/2014-12/13799472024190230814.jpg

خوب دوست عزیز من با ممد حرف زدم و خودت هم خوب میدونی جریان این نامه چیه منم خوب میدونم. ولی با ین حال بهتر نبود قبل از اینکه بزاریش کف فروم یکم با دقت بهش نگاه میکردی؟ الان تو این نامه ممد داره حرف میزنه که میگه من و بچه های جنوب شرق رفاقت قدیمی با ممد اگزمن داریم؟ ممد میگه خودش با خودش رفاقت داره؟ بیگ لول نکنه یه ممد دیگه داره حرف میزنه؟

راستی جعفر جون تو جنوب غرب دنبال اکانت نگرد که گیر نمیاد.

آنتی اسپم: http://www.dejkoob.ir/ir/report/107169031e3
    ویرایش توسط MATRIX III : 12-17-2014 در ساعت 10:28 PM

7. پسندیدن ShoTGuN پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط BeSTRoOMeN نمایش پست ها

سلام آقای تحت فشار! چ خبر احوال؟!
    اتفاقا ممد اس داد گف چیا گفتین بش! بابا زشته رفیقین ! حالا یه بار پته یکیتونو ریخته رو آب این کارارو نداره!

شما اگه چیزی بارت بود دیشب وقتی 3 نفر اومدین رو پست میتونستین جواب پستمو بدین

یکی یکی میومدین ناک اوت میشدین!
    قبلا فقط تو رینگ ناک اوت میکردم! اخیرا انگشتامم ناک اوت میکنه

راستی مجتبی جون تو جنوب غرب 2 تا اکانت گیر آوردم ! به زودی قراره دوباره بزرگراه چمرانو تاسیس کنیم
    Nekbat که یادته؟!

آنتی اسپم:http://d3.dejkoob.ir/spieler.php?uid=697

میخوامت! بووس بووس
    جعفر TaKhRiBChi

باشه تو راست میگی جعفر یه سر به فشار سنج ها بزن
    منظورت همون بازی گثیف هست که انجام دادید؟ الان داری افتخار میکنی؟ آورین آورین
    ناک اوت شدی عزیزم ولی روت نمیشه بگی عیبی نداره بزرگ میشی یادت میره
    خداوکیلی با کاری کردی هنوز روت میشه بیای پست بزاری؟ دیگه میخوای چیو برات رو کنم که آبروت بره؟ نامه ممد و پیمان خیلی خیلی باحاال بود دمت گرم واقعا. سعی کن تو کار جعل اسناد نری وگرنه روز اول میگیرنت. لول

پ.ن: ممد کجایی که بیای ببینی کیا کاسه داغ تر از آش شدن

آنتی اسپم: http://d3.dejkoob.ir/spieler.php?uid=697

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

عجبی یه شب سرور ساکت بود و کسی کسیو نزده

10. پسندیدن behdad پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط S.Y نمایش پست ها
    عجبی یه شب سرور ساکت بود و کسی کسیو نزده
    گمونم یه سری رو نداشتن بزنن یه سریا هم روحیه !!!!!!

12. تشکر negative, ThE HeRoES, AraSH_SoLLo, M3nTaL, Dread تشکر نمود
    نپسندیدن hakhamaneshi, cyrous نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

دیشب که هیچ خبری تو سرور نبود
    از صبحی هم هیچ خبری اینجا نیست

ای جانم خخخخخ
    من به این میگم آرامش قبل از طوفان

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط S.Y نمایش پست ها
    دیشب که هیچ خبری تو سرور نبود
    از صبحی هم هیچ خبری اینجا نیست

ای جانم خخخخخ
    من به این میگم آرامش قبل از طوفان

هرچند موندم کی امار این نان کپ داده بود که همرش دیوار نشده وهمرداره .... ولی بازم طوری نیست ببینم حرفید))))))))))))))
    سیا گندم بده

15. نپسندیدن Fear Has Return نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط A.C نمایش پست ها

هرچند موندم کی امار این نان کپ داده بود که همرش دیوار نشده وهمرداره .... ولی بازم طوری نیست ببینم حرفید))))))))))))))
    سیا گندم بده
    داداش کلا خیلی امید داری به خودت هر موقع اتک میاد روت میای کفه فروم عکس اتکا رو میذاری

بذار بشینه اونارو بذار جالب تره والا من اولین برام میبینم طرف قبل این که اتک بشینه روش عکس بده از حمله ها احتمالا ذوق زده میشی بچها حسابت میکنن :دی

صفحه 131 از 182 نخستنخست ... 3181121129130131132133141181 ... آخرینآخرین