صفحه 138 از 182 نخستنخست ... 3888128136137138139140148 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,371 تا 1,380 , از مجموع 1819

موضوع: سرور d3 انتقام جویان

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

2. پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام
    جا داره با اینکه یه کم دیر شد تبریک بگم به بچه های شمال شرق برای این حرکتی که زدن و پلنی که اجرا شد
    یکی از دوستان گفته بود برای چی تبریک نمگین که کتیبه رو زدیم دلایلش رو فکر کنم خودشون متوجه شدن شما با اون همرها مطمئا کتیبه رو میبردین اگه حتی دف رو بک نمیکردین فقط یه کم اینجوری جا برای تبریک گفتن رو کمتر کردین

نقل قول نوشته اصلی توسط brave نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزیز
    اینطورشو دیگه ندیده بودم
    این چی میگه ؟؟؟
    میگه شرقی ها فیدر ما را نزنن تا ما با خیال راحت بازی کنم
    حتما واندراشون را هم نباید بزنن
    اتفاقا توصیه من به شرقی ها اینه همین روال را ادامه بدنن و به لیدرهای شرق بابت اتخاذ این تاکتیک فلج کننده تبریک میگم
    البته بعضی موقع ها هم یه سری به خودشون هم بزنین تا بیشتر کانفیوس بشن.
    مانی و نیمای و علی اشرفی عزیز سرور بعدی روی ما هم حساب کنید .
    خب خدا رو شکر که شما توی این سرور بازی نمیکنی وگرنه با این فلسفه ای که دارین دیگه دژکوب برای رفاقت و دوستی نبود

نقل قول نوشته اصلی توسط Dread نمایش پست ها
    و یه کم برو عقب تر ببین با چه افتخاری، این King Of Se اومده بود فیدرای gholam رو زده بود و با افتخار هم ریپورت گذاشته بود )
    شرمنده پست رو کوتاه کردم
    فقط میخواستم بگم شمال شرق نمیگفت اکانت فوق جاسوس ان ای و میخواستیم بزنیمش و خوب شد که شمال غرب این اکانت رو زد
    حالا چی شده که شدین داییه عزیزتر از مادر

نقل قول نوشته اصلی توسط ThE HeRoES نمایش پست ها
    سلام میثم جان خوبی عزیزم .
    در حالی که خود من بارها بهت دفاع دادم .
    علی
    سلام علی جان شرمنده که پست شما رو کوتاه کردم به خاطر چشمان مخاطبان
    فقط میخواستم دوستان شمال شرقی این چند خط رو دوباره بخونن که ارزش دوستی بیشتر از خود بازیه توی دژکوب
    شما دوستان شرقی که لیدرتون میاد دف میده به بچه های ان دبلیو روی حساب رفاقت یا هرچی که شما میخواهین حساب کنین
    بعد میان دف اکانتی که امیر میگه خودش کمک کرده و ساخته و.... بعد میگین اینجوریه
    http://dejkoob.ir/ir/report...e2,1970a92ab56
    با تشکر علی
    جهان هرکس به اندازه وسعت فکر اوست

4. پسندیدن hakhamaneshi پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به دوستان
    علی آقای داوری از چی داری حرف میزنی ؟؟؟؟ روز اولمه دژکوب بازی میکنم ؟؟؟؟ میثم علی مولچه را زده پس زدنش آزاده ؟؟؟ این جمله واست آشنا نیست؟؟؟؟؟
    تا روزی که من بودم پسورد من عوض نشد فقط جانشینی king of se را برداشتم ... که واسه همان چند لحظه لاگینت منت نزدن امیر را سر من گذاشتی؟؟؟؟؟
    علی داری مغلطه میکنی خودتم میدونی قبول کن که این رسم رفاقت داری نبود هم بازی ببازی و رفاقت ....کاش فقط ................ بیخیال
    خط به خط جلو میریم:1 - اگه کسی از دهی رید میره پس کلیه ساید ها میفهمن کدام همرشه.... علی الان لو دادی که یا تو اتحاد جاسوس داشتی یا خدایی نکرده زبانم لال چیز دیگه بوده
    2- اونی که گند بالا آورده اسمش هم آوردم که Ip رو acc من بوده ساکت شده ؟؟؟؟ از چی داری دفاع میکنی؟؟؟؟
    اکانت بی پناه را چطوری زدینش که باز هم رو سیاهیش برای من موند با پسورد من لاگین اون چک شد؟؟؟؟
    اکانت mr.gogoli چی داری بگی مهدی بهت زنگ نزد نگفتی حاجی ردیفه ؟؟؟؟ پیام های مهدی روی گوشی منه!!!!!!!!!
    3-علی جان این جمله آشنا نیست؟؟؟ ...بازی جزو دژکوبه؟؟؟؟ خودت نقطه چین میدونی؟؟؟؟؟؟
    4- علی جان کتیبه انبار 4 تا ده من رفته!!!!! پس باید 4 تا ده را 0 میکردید چرا دقیقا هدف زدید؟؟؟
    5- یک سری مسایل دیگه هست که بماند علی خان..... تا زمانی که بودم علی اجاقی شاهده گفتم fox the heroes pif paf va abooreyhan را فیک هم نرید .......
    6-.............
    7-...............

علی

علی آقا اگه کاری کردی واسه رفیقت کردی.............. اگه به گفتن باشه چند شب روی اکانت شما بازی کردم تا اینکه امیر واریور امد .........
    دیگه روی زیباتو بهم نشان دادی.............. دلیل اینطوری شدنت هم به مسعود توضیح دادم فقط میگم متاسفم
    ویرایش توسط siniyor : 12-20-2014 در ساعت 04:16 PM

6. پسندیدن pOtEntAtE پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

چه خبره 2و3 روز نبودیم چه اتفاقاتی افتاده.

اولا تبریک میگم به ش ش بابت زدن کتیبه چکمه یونیک.کاری هم به بک شدن دفاع ندارم کلا.
    حالا یه مقایسه و یکی دو نکته درباره زدن یه سری کتیبه ها:
    متای غرب با 2تا همر زد چکمه منحصر .یکی همر بنده و دومی همر مجتبی عزیز.سومی نمیشه اسمش همر گذاشت نیمچه همر بود که پیمان بلک وار لطف کرد و در اختیار ما گذاشت.این هم زدن چکمه توسط ساید ش ش و تلفات لینک ها مشخصه و دلیلی نداره کسی بیاد بگه کی ضرر کرده.
    یه سری حقایق:
    یونیک معماری خیلی مردونه زده شد اون برمیگرده به نوب بودن متای شرق که اکانت تابلویی مثل los angeles که واندر گرفته میره ده میزنه تو ساید مخالف.یعنی وقتی تو پروفایل اکانت ادم میرفت شدیدا تو چشم بود.پس کسی نگه با نامردی که همه بهش میخندن.جنگ اموز ابوذر هم کاملا مردونه زده شد.کلا انگار وقتی اسکات کشیده میشه و سری میزنه کسی شمارو میذارید رو حساب نامردی.
    یه عده که کلا ناشناخته هستن البته بودن و چند روز پیش مشخص شد خیلی پلیر خفنی هستن فقط یهو سبز شدن از کجاشو کسی نمیدونه.

بازی کثیف هم متای شرق کلا پرچمدار هستن پس لطفا کسی دم از مردونگی نزنه که بهش نمیاد.
    برادر علی اصغر(زننده پلن چکمه یونیک)کی بوده؟ما پلن زدیم به گفته خودتون دفاع جای دیگه رفت و پخش شد گفتید علی اصغری.الان این مدل کلا اسمی نمیشه براش گذاشت.
    من همش گفتم به بچه ها البته میدونم ناراحت میشید اما واقعا پلنر نه هستید نه دارید.بزرگترین کار چک کردن چراغ بوده و اتک دادن همین.
    امیر هم که همش بهش گفتید بلد نیستی بوگاتی سواری کنی هم از تعداد همر خرج شده و فشاری که اکانت امیر روی 2تا ساید اورده بود کاملا مشخصه.امیر جان خسته نباشی کارت عالی بود.

و اما در اخر بازم تبریک بخاطر پلن دلیلش هم فقط این هست که باعث قشنگتر شدن سرور شد جدا از ضرر و زیان برای طرفین.ایجاد این لینک ها تو سرور باعث بالا رفتتن هیجان تو سرور میشه.همگی خسته نباشید تو هر 4 ساید.

8. تشکر WerWoLF, Shaniz تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Dread نمایش پست ها
    الآن ما فقط متای غرب میشناسیم با متای شرق
    حالا شما نمیتونید صلاح برید با هم دیگه هیچ ارتباطی به ما نداره
    و یه کم برو عقب تر ببین با چه افتخاری، این King Of Se اومده بود فیدرای gholam رو زده بود و با افتخار هم ریپورت گذاشته بود )
    بعد این 10k پاپ که دیشب از اکانت Fox کم شد همش پاپ کپش بوده؟ یا فیدراشو زدین؟ =))
    فیدر زنی واسه شما افتخاره واسه ما بازی کثیفه؟

و از دوستان گرامی خواهش می کنم جواب این king of se رو ندید، عصبانی میشه خود زنی میکنه بعد یه بلایی سرش میاد ما جواب مامان باباشو چی بدیم؟ =))
    عزیزم غلام دف ساز نبود
    اما اشکالی نداره نامردم اگر کل فیدارتون رو 0 نکم تا هتون یاد بدم فیدر زنی چقدر کار کثیفی هست
    حالا با بهانه های واهی کارتون رو توجیح کنید
    از قدیم میگن: شب دراز است و غلندر بیدار
    حالا بشینید ببینم چند مرده حلاجید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

میثم جان اول اینکه داداش گلم پسورد شما به غیر از من دست کسی نبود . حتی زمانی که همر تو خورد پسورد من همونی بود که خودت داشتی که فرداش یادم میاد عوض کردیم چون خیلی ها دیگه رمز ما رو داشتن . بعد اینکه زمانی که همر تو خورد فکر کنم 15 روز قبلش رمز رو عوض کرده بودی که به من هم ندادی گفتی نمیخوام به کسی بدم پسورد رو در حالی که خود من بارها بهت دفاع دادم . یبار که خوابیده بودی از جنوب غرب داشتن صفر میکردن تو رو وایسادم دفاع کردم برات پیش تمام بچه های شمال غرب رفتم و ازشون خواستم از همر تو دفاع کنن و صفر نشه دهکده ات . بعد اومده بودی به مسعود گفته بودی که اینا اصلا از کجا میدونستن همر من کجاست که اومدن صفر کردن . خواستم فقط بهت بگم میثم جان بعد از این همه رفاقت و با هم بودن اینطوری فکر کردن زیاد جالب نبود . چون تو با همون همرت اول اینکه رید میرفتی دوم اینکه باهاش احمق یونیک زدی و سوم اینکه یبار از جنوب غرب تا پاپ 400 کم شده بود اون دهکده ات و اینکه اگه اشتباه نکنم انبار کوچیک هم گرفته بودی . بعد اومدی میگی که من یکبار هم از این همر استفاده نکرده بودم از کجا لو رفته بود .

بعد بازی کثیف شمال غرب رو به ما نسبت میدی میثم جان .
    والا تو که ما رو میشناسی اینطوری میگی چه انتظاری دیگه از بقیه باید رفت . حالا خوبه با هم زندگی کردیم و دیدی از این کارا یاد نگرفتیم تو بازی .

شاد باشید

یا حق

علی
    سلام

پیرو صحبت هات علی جان باید یه توضیح کوچیکی راجب اون قسمت از پستت که قرمر کردمش باید عرض کنم :
    از اون دهکده ای که اکانت siniyor داشتن همر می کشیدن اسکات داشتیم ... هم اسکات سبز و هم اسکات نارنجی
    اسکات سبز واسه زمانی بود که یه اسکات کلی از ده های اکانت siniyor و آبادی کپش کشیدم و دیدم که یه مقدار نیرو تو آبادیه کپش پارکه که برای نان کپش بود ... حالا این نیرو واسه کدوم ده بوده کاری نداشت ... یه اتک به نظر خفت به آبادی که نیرو توش پارک بود ( با فاصله زمانی 4 ساعت بعد از جاسوسی که لو رفته بود ... فقط برای اینکه اون نیروهای تو آبادی بک بشن و با یه اسکات کلی از ده های اون اکانت , نان کپش رو شناسایی کنیم که موفق هم شدیم .... البته با لینک سبز ... فکر کنم امیر بوگاتی ( البته الان پرایدم نداره ) هم یه پستی در مورد این اتک به نظر خفت تو فروم گذاشتن که هنوز هم موجود هست ... با مضمون : اکانتی که امیر وانت پراید روش لاگین کنه خفت نمی شه =)))) ... نامه هم به اکانت ما زدن ... کلا زیاد به ما نامه میزنه ... اسم نیمارم که همیشه تو پستاش استفاده می کنه ( افتخاری هست ) ... خدارو شکر اسم منو نمی دونه =))) ... حالا راجب این قسمت هم آخر سر یه توضیحاتی رو میدم

یه جاسوسی نارنجی ( لو رفته ) هم از ده ای که بعد از جریانات بالا , تو لیستمون اضافه کرده بودیم کشیده شده بود که هم قهرمان توش بود هم منابع تا خرخره پر بود ... نیرو تو بیس نبود ولی تولید تبر , شوالیه و کاتاش کاملا بالانس یه بیگ همر بود ( فک کنم اونموقع تولید 1-2 ساعت این 3 تا نیرو تو بیس بود ... کاملا هم بالانسه یک همر توتن )
    حالا چرا بعد این جاسوسی ها آقای siniyor اون ده رو بدون دف نگه می داشتن ( دهی که 1ساعت و 40 مین با اکانت ما فاصله داشت ) خودشون می تونن توضیح بدن !!!

شما سطح بازیتون در حده هویچه چه ارتباطی به ما داره ؟ :|
    حالا هی بیاین بگین آمار همر داشتین !!! ولی آخرش باید بازی رو از یه جایی یاد بگیری عزیز جان !!! تا ابد که نمی تونی خودتو قول بزنی

واسه کثیف کاری هاتون هم یه بهونه بهتر پیدا کنین .... امیر جان!!! اینقده هم اسم نیما رو تو پست هات استفاده نکن ... اگه میبینی جوابت رو نمی ده فقط به خاطر اینه که در سطحش نیستی !!!! نه از لحاظ اخلاقی ... نه سنی ... نه بازی !!!!

موفق باشید

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Cherry نمایش پست ها
    لینک کامل :
    http://dejkoob.ir/ir/report/2149da27a70
    عجب رویی دارین به خدا :|

شرمنده فونتام رو بزرگ می نویسم .... به فکر سلامتی چشماتونم
    ویرایش توسط ZartVam : 12-20-2014 در ساعت 06:36 PM دلیل: لینک
    وقتي برنده ميشوي، نيازي به توضيح نداري! وقتي مي بازي چیزی برای توضیح دادن نداری!
    هیتلر

11. پسندیدن partizan پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط siniyor نمایش پست ها
    سلام به دوستان
    علی آقای داوری از چی داری حرف میزنی ؟؟؟؟ روز اولمه دژکوب بازی میکنم ؟؟؟؟ میثم علی مولچه را زده پس زدنش آزاده ؟؟؟ این جمله واست آشنا نیست؟؟؟؟؟
    تا روزی که من بودم پسورد من عوض نشد فقط جانشینی king of se را برداشتم ... که واسه همان چند لحظه لاگینت منت نزدن امیر را سر من گذاشتی؟؟؟؟؟
    علی داری مغلطه میکنی خودتم میدونی قبول کن که این رسم رفاقت داری نبود هم بازی ببازی و رفاقت ....کاش فقط ................ بیخیال
    خط به خط جلو میریم:1 - اگه کسی از دهی رید میره پس کلیه ساید ها میفهمن کدام همرشه.... علی الان لو دادی که یا تو اتحاد جاسوس داشتی یا خدایی نکرده زبانم لال چیز دیگه بوده
    2- اونی که گند بالا آورده اسمش هم آوردم که Ip رو acc من بوده ساکت شده ؟؟؟؟ از چی داری دفاع میکنی؟؟؟؟
    اکانت بی پناه را چطوری زدینش که باز هم رو سیاهیش برای من موند با پسورد من لاگین اون چک شد؟؟؟؟
    اکانت mr.gogoli چی داری بگی مهدی بهت زنگ نزد نگفتی حاجی ردیفه ؟؟؟؟ پیام های مهدی روی گوشی منه!!!!!!!!!
    3-علی جان این جمله آشنا نیست؟؟؟ ...بازی جزو دژکوبه؟؟؟؟ خودت نقطه چین میدونی؟؟؟؟؟؟
    4- علی جان کتیبه انبار 4 تا ده من رفته!!!!! پس باید 4 تا ده را 0 میکردید چرا دقیقا هدف زدید؟؟؟
    5- یک سری مسایل دیگه هست که بماند علی خان..... تا زمانی که بودم علی اجاقی شاهده گفتم fox the heroes pif paf va abooreyhan را فیک هم نرید .......
    6-.............
    7-...............

علی

علی آقا اگه کاری کردی واسه رفیقت کردی.............. اگه به گفتن باشه چند شب روی اکانت شما بازی کردم تا اینکه امیر واریور امد .........
    دیگه روی زیباتو بهم نشان دادی.............. دلیل اینطوری شدنت هم به مسعود توضیح دادم فقط میگم متاسفم

سلام میثم جوون

خوبی داداش خبری ازت نیست؟ ببین داداش جنوب غرب و سهیل رو یادته؟ همه میگفتن علیرضا ایران همراشونو زده دیوار اما با اینکه علیرضا ایرانو 1سرور بود میشناخت گفت نه اون رفیقمه اینکارو نمیکنه )
    بعد ببین این علی که رو اسمش قسم میخوردی واسه من هرچی هم دلیل اوردم که این رو اکانت من لاگین کرده تورو با چراغ زدن با
    mr.gogoli چراغ چک میکنن باور نکردی . میثم اشکال نداره فقط بشناس کسایی رو که 5-6 راند پشتشون وایستادی . بقیه هم که ارزش ریپلای کردن ندارن اول بزارید واندر اولین سرورتون 100شه بعد بیاید صحبت میکنیم باهم
    دایه غلام هم پیدا شد بنده خدا مونده بودم این بچه ماله کی بود :دی

Amir Alone Boy

KinG oF Se TeaM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط siniyor نمایش پست ها
    سلام به دوستان
    6-.............
    7-...............

علی

میثم جان عصبانی هستی اصلا یادت نیست چندین روز پیشت رو .
    فقط جا داره خسته نباشید بگم به اون کسی که اومد با همر تو زد به شمال شرق و 2 تا همر 0 شد و با این کارش رفاقت ما رو هم خراب کرد . البته تا جایی که یادمه همش میگفتی که من به شمال شرق نمیزنم و بعدش که بهت نامه دادم میثم چرا اینا با کاتای تو صفر شدن زیر بار نمیرفتی چون همه لینک ها رو همون دوست عزیزت پاک کرده بود که خودت نفهمی چی شده . که اومده بودی بهش نامه زده بودی که میگن من زدم صفر کردم ولی لینکی ندیدم که بهت گفته بود شب که اومدم لینک ها رو بهت میدم لول حالا آخرش لینک ها رو بهت نشون دادن .
    بعدش اومدی گفتی که علی من دارم میرم دیگه اکانت رو هم میدم به شمال غرب و نیستم منم گفتم میثم کلا نیستی دیگه گفتی آره بعدش بهت گفتم خوب جانشینی فاکس رو هم وردار که از اکانت تو حالا که نیستی رو شمال شرق کسی لاگین نکنه و برای مسعود خطرناک نشه خدایی نکرده . گفتی باشه همون موقع که پسورد دادم به بچه ها جانشینی هم ورداشته بودم که بعدش با هم خداحافظی کردیم .

حالا من از همه دوستان عزیز سوال دارم کسی که دیگه خودش نیست و اکانتش دست یه تیم دیگه هستش آیا زدنش کاره اشتباهی هست ؟

با این حال که اون موقع که تو رو زدن اصلا من نبودم دیگه همه فهمیده بودن که من هیچ موقع آنلاین نمیشم . به همون دلیل هم 20 روز بود که همر ما دیگه شارژ نمیشد . چون کسی رو اکانت نبود به غیر از امیر که صبح تا شب هر چند ساعتی آنلاین میشد که اگر اتکی بود دفاع بریزه و گندم دهای منفی رو اوکی کنه .
    در رابطه با اکانت mr.gogoli گفتی برو از خود مهدی گوگولی بپرس که داستان چی بود . بچه های شمال غرب اومدن با این اکانت 2 تا از بچه های شمال شرق رو زدن و بچهه های ما تا چند روز صبر کردن تا اینکه من رو ببینن بهم گفتن علی داستان این اکانت چیه تو که گفتی این اکانت برای ما خطری نداره که زنگ زدم به مهدی گفتم دادا داستان چیه گفت که دیگه محمد ما بازی نمیکنه و اکانت رو داده به شمال غرب بعدش ازش اجازه گرفتم که آقا پس با این تفاسیر زدن این اکانت موردی نداره چون داره بچه های ما رو میزنه گفت نه داداش موردی نیست اگر خواستید بزنیدش که به بچه ها هم من همین رو گفتم که 2 روز بعدش زدنش .

در رابطه با اکانت خودت هم همه چیز رو گفتی چرا این قسمتش که کتیبه احمق منحصر رو زدی رو نگفتی که لینکش رو هم همه دیدن اون تایم و انتظار داشتی که آمار دهکده همرت لو نره .

اگه این داستانی که تو میگی باشه من باید شاکی باشم که تو دهکده همرم نه باهاش جایی اتک داده بودم و نه کتیبه برده بودم و هیچ کاری باهاش نکرده بودم و همینطوری ازش جاسوسی میشد . خیلی جالب بود بین 40 تا دهکده فقط از یه ده آدم که هیچی هم توش نرفته و هیچ کاری هم باهاش نشده جاسوسی بخوره .

خلاصه که میثم جان تو همرت تو روند بازی 0 شده با این تفاوت که کسی نبوده رو اکانتت دفاع کنه . همر من و مسعود طی روند نامردی بازی صفر شد که اندازه تو ناراحت نشدم و کلی هم خندیدیم با بچه ها که باری دیگر هک شدیم تو رفاقت . و نیومدیم مثل تو یقه همه رو بگیریم و بگیم تازه شروع شده .

پ ن : تبریک به بچه های شرق کتیبه با ارزشی رو زدید دمتون گرم .
    پ ن : علی اشرفی به رو بچه نیار چی گذشته شاید وقایع تلخ بوده و نمیخواد یادآوری بشه خاطرش . وگرنه همه فهمیدیم چه شده .

یا حق

علی

14. تشکر partizan تشکر نمود
    پسندیدن partizan پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط brave نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزیز
    اینطورشو دیگه ندیده بودم
    این چی میگه ؟؟؟
    میگه شرقی ها فیدر ما را نزنن تا ما با خیال راحت بازی کنم
    حتما واندراشون را هم نباید بزنن
    اتفاقا توصیه من به شرقی ها اینه همین روال را ادامه بدنن و به لیدرهای شرق بابت اتخاذ این تاکتیک فلج کننده تبریک میگم
    البته بعضی موقع ها هم یه سری به خودشون هم بزنین تا بیشتر کانفیوس بشن.
    مانی و نیمای و علی اشرفی عزیز سرور بعدی روی ما هم حساب کنید .
    عزیزم این تاکتیک نیست
    توی آی آر به این میگفتیم نامردی نمیگفتیم بازی
    حالا که تاکتیک هست پس مواظب باشید که بدجور میخورید بشینید حالا ببینید چند چند میشیم
    اصولا شما چون جرات زدن اکانتهای بزرگ رو ندارید باید این کارو کنید

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط life_4_ever نمایش پست ها
    متای غرب زد. همینجوری که پلن مشترک میرین این رو هم از چشم هردو می بینیم ما..چطو وقتی میزنین میاین تبریک و تمسخر و ... ولی وقتی همون کار باهاتون میشه، خرده می گیرین از ما؟
    مگه نمی گفتید غلام جاسوس بود.؟ مگه نمیگید میخواستیم خودمون بزنیمش؟ حالا چی شده براتون مهم شده اون اکانت؟

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MATRIX III نمایش پست ها
    عزیزم غلام دف ساز نبود
    اما اشکالی نداره نامردم اگر کل فیدارتون رو 0 نکم تا هتون یاد بدم فیدر زنی چقدر کار کثیفی هست
    حالا با بهانه های واهی کارتون رو توجیح کنید
    از قدیم میگن: شب دراز است و غلندر بیدار
    حالا بشینید ببینم چند مرده حلاجید
    نقل قول نوشته اصلی توسط MATRIX III نمایش پست ها

مگه نمی گفتید غلام جاسوس بود.؟ مگه نمیگید میخواستیم خودمون بزنیمش؟ حالا چی شده براتون مهم شده اون اکانت؟
    اون اکانت الآن به آغوش گرم شرق برگشته. به هر حال شما فیدرزنی کردید، چه ربطی داره ما میخواستیم بزنیمش یا نزنیمش؟ قبول داری فیدر زنی کردی یا نه؟

حالا من کار به جنسیتت ندارم که مردی یا نامردی، به من ربطی نداره
    ولی کنجکاوم بدونم رو چه حسابی میگی gholam دفساز نبوده؟ رو اکانتش لاگین داشتی؟ اصن این دفساز بوده دفشو هم گذاشتیم تو کپ چنتا از بچه ها، اینقدر هم مرد بوده که اتک اومده روش بک نداده =))
    خیلی جالبید به خدا، همچی با قاطعیت درباره ی اکانتا حرف میزنین انگار رو همش لاگین دارین و همه چیزو میدونین!

پ.ن: دایه بودن بهتر از بچه بودن و کثیف بازی کردنه، همینایی که شاکی میشن چرا دف ش.ش از کپشون بک شده، این اکانتی که دفش بک شد چکمه ی ش.ش دستش بود. همرش با جنگ آموز ش.ش شارژ شد. کار ندارم که چه هزینه هایی ش.ش برای این داد که دفش بیاد رو کپ شما و همرش بخوره به دیوار شرق! آقایون پاک باز =))

17. پسندیدن negative پسندید
صفحه 138 از 182 نخستنخست ... 3888128136137138139140148 ... آخرینآخرین