صفحه 99 از 182 نخستنخست ... 4989979899100101109149 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 981 تا 990 , از مجموع 1819

موضوع: سرور d3 انتقام جویان

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط HoNoRaBle نمایش پست ها

دلیل حذف اکانت علی اشرفی چی بوده؟:| خب عکسشو نمیداد به دیگران که اینجوری بشه :| آقا ما و تمام پلیرهای پیرو خط علی رو حذفیم

کیراد هم پرچمدارمونه . آمار همرشم اگه میشه بزارید با تشکر

دلیل حذف یکی از بهترین پلیر های شمال شرق دیدن عکس جناب عالی بود وقتی دید با چ رنج سنی داره بازی میکنه حذف کرد

علی اشرفی عکسشو داد ب دوستان حذف کرد تو نمیدانم چرا حذف نمیکنی توام بد عکست لو رفته ها خبر نداری

من دیشب ب علی گفتم حذف کردن و دل کندن عرضه میخواد نه مثل یکی از دوستان ک حدود 45 سال میانگین این دژکوب رو اورده پایین تو پروفایلم بنویسم لیدر هامون فلان بیسان بهم فهش دادن من اکانتو حذف میکننم من ال میکنم بل میکنم اما بعد بزنم زیر حرفام

2. تشکر Xyster تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, Xyster پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

با سلام خدمت دوستان و بزرگان سرور

چنتا نکته کوتاه بگم زیاد مزاحم رفقا نباشیم
    اول از همه ایشالله که خوب باشید

دوم اینکه لطفا کسی به غیر از شمال شرق در مورد شمال شرق صحبت نکنه

علی اشرفی رفت این چیزی رو عوض نمیکنه و حتی از قدرت شمال شرق کم نمیکنه . بنا به دلایل شخصی حذف کرد که به خودش و شمال شرق ارتباط داره .
    این از این .
    مسئله بعدی لطفا کسی حتی به ذهنش هم نیاره که الان دیگه شمال شرق تیکه پاره شد و کسی نیست دیگه و نمیدونم مشکل داره و از این حرفا که اصلا برام مفهومی نداره .
    تازه از امروز شمال شرق دیدنی میشه چون علی اشرفی را خواهید دید رو کل اکانت های شمال شرق نه فقط رو یه اکانت .

کل بچه های شمال شرق همه پسورد ها رو عوض کنن و جانشین های خودشون رو هم وردارن موج جدید شمال شرق رو نشون بدید .

داوطلب برای صفر شدن میخواهیم هر کسی بود همینجا اعلام کنه تا حضور علی اشرفی رو بهتر احساس کنه .

این رو هم بهتون بگم رفقا شمال شرق حتی اگر هیچ کس توش نباشه طبق عادت خاکش ذاتا شاخ . نبینم کسی بخواد .........

روز خوش
    یا حق

علی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ThE HeRoES نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان و بزرگان سرور

چنتا نکته کوتاه بگم زیاد مزاحم رفقا نباشیم
    اول از همه ایشالله که خوب باشید

دوم اینکه لطفا کسی به غیر از شمال شرق در مورد شمال شرق صحبت نکنه

علی اشرفی رفت این چیزی رو عوض نمیکنه و حتی از قدرت شمال شرق کم نمیکنه . بنا به دلایل شخصی حذف کرد که به خودش و شمال شرق ارتباط داره .
    این از این .
    مسئله بعدی لطفا کسی حتی به ذهنش هم نیاره که الان دیگه شمال شرق تیکه پاره شد و کسی نیست دیگه و نمیدونم مشکل داره و از این حرفا که اصلا برام مفهومی نداره .
    تازه از امروز شمال شرق دیدنی میشه چون علی اشرفی را خواهید دید رو کل اکانت های شمال شرق نه فقط رو یه اکانت .

کل بچه های شمال شرق همه پسورد ها رو عوض کنن و جانشین های خودشون رو هم وردارن موج جدید شمال شرق رو نشون بدید .

داوطلب برای صفر شدن میخواهیم هر کسی بود همینجا اعلام کنه تا حضور علی اشرفی رو بهتر احساس کنه .

این رو هم بهتون بگم رفقا شمال شرق حتی اگر هیچ کس توش نباشه طبق عادت خاکش ذاتا شاخ . نبینم کسی بخواد .........

روز خوش
    یا حق

علی

سلام خدمت همه دوستان
    دلیل حذف اکانت من یه دلیل کاملا شخصیه که به زندگی شخصی من مربوط میشه . عقل من ، زمانی که یه بازی روی زندگی واقعی من تاثیر منفی بذاره ( هرچند اون بازی برای خودم و دوستانم خیلی جدی شده باشه ) ، زندگی واقعیم رو به بازی ترجیح میده و دقیقا همین هم باعث شد اکانتو حذف کنم.
    اما در مورد شمال شرق ! اگه یه درصد احتمال میدادم که حذف من از قدرت شمال شرق کم میکنه اینکارو نمیکردم . ولی مطمئنم که قدرت شمال شرق بعد از حذف من اگر بیشتر نشه ، کمتر نخواهد شد . شمال شرق پلیرهای خیلی خوبی داره .قدرت شمال شرق نه به همرهاش هست نه به اکانتاش . قدرت شمال شرق فقط و فقط به وجود پلیرهای بزرگی مثل مانی پارتیزان، علی د هیروز ،نیما اس اس پانزر ، ابوذر پیف پاف، کامیار دویل، حمید ابوریحان و ........
    به هرحال برای شمال شرق اروزی موفقیت و پیروزی دارم.
    تشکر ویژه ویژه از همه دوستان عزیز شمال شرق که این مدت دو ماه رو لطف داشتن به من . مانی پارتیزان عزیزم که هرچی از خوبیاش بگم کمه . نیمای 68 عزیزم ، علی اقا د هیروز مرد با اخلاق و صبور شمال شرق ، حمید 13 دوست خوب من که خودش میدونه چقد واسم عزیزه ، ابوذر و مهدی عزیز اکانت پیف پاف ، اقا کامیار اکانت دویل ، علی مولچه ، بهشاد درید ، پیام فونیکس ، افشین اشبیل ، محسن بیسمارک و همه و همه و همه دوستان خوبم در شمال شرق.
    همینطور تشکر از دوستانی که در سایدهای دیگه تا اینجای بازی ، هم رفاقت ، هم رقابت باهاشون بازی رو برای من جذاب کرده بود . حیدر ، علی چیفر ، سهیل ، ارمان ، امیر ، مجتبی ، مجید و .......
    برای همه دوستان ارزوی موفقیت در بازی و در تمام مراحل زندگی رو دارم .
    شاد باشین
    علی اشرفی
    ویرایش توسط علی اشرفی : 12-02-2014 در ساعت 04:50 PM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط علی اشرفی نمایش پست ها
    سلام خدمت همه دوستان
    دلیل حذف اکانت من یه دلیل کاملا شخصیه که به زندگی شخصی من مربوط میشه . عقل من ، زمانی که یه بازی روی زندگی واقعی من تاثیر منفی بذاره ( هرچند اون بازی برای خودم و دوستانم خیلی جدی شده باشه ) ، زندگی واقعیم رو به بازی ترجیح میده و دقیقا همین هم باعث شد اکانتو حذف کنم.
    اما در مورد شمال شرق ! اگه یه درصد احتمال میدادم که حذف من از قدرت شمال شرق کم میکنه اینکارو نمیکردم . ولی مطمئنم که قدرت شمال شرق بعد از حذف من اگر بیشتر نشه ، کمتر نخواهد شد . شمال شرق پلیرهای خیلی خوبی داره .قدرت شمال شرق نه به همرهاش هست نه به اکانتاش . قدرت شمال شرق فقط و فقط به وجود پلیرهای بزرگی مثل مانی پارتیزان، علی د هیروز ،نیما اس اس پانزر ، ابوذر پیف پاف، کامیار دویل، حمید ابوریحان و ........
    به هرحال برای شمال شرق اروزی موفقیت و پیروزی دارم.
    تشکر ویژه ویژه از همه دوستان عزیز شمال شرق که این مدت دو ماه رو لطف داشتن به من . مانی پارتیزان عزیزم که هرچی از خوبیاش بگم کمه . نیمای 68 عزیزم ، علی اقا د هیروز مرد با اخلاق و صبور شمال شرق ، حمید 13 دوست خوب من که خودش میدونه چقد واسم عزیزه ، ابوذر و مهدی عزیز اکانت پیف پاف ، اقا کامیار اکانت دویل ، علی مولچه ، بهشاد درید ، پیام فونیکس ، افشین اشبیل ، محسن بیسمارک و همه و همه و همه دوستان خوبم در شمال شرق.
    همینطور تشکر از دوستانی که در سایدهای دیگه تا اینجای بازی ، هم رفاقت ، هم رقابت باهاشون بازی رو برای من جذاب کرده بود . حیدر ، علی چیفر ، سهیل ، ارمان ، امیر ، مجتبی ، مجید و .......
    برای همه دوستان ارزوی موفقیت در بازی و در تمام مراحل زندگی رو دارم .
    شاد باشین
    علی اشرفی

خارج از فضای بازی از رفتنت ناراحتم علی جان اینجا بازیه کشمکش بین منو شماهم جزو سرگرمی ها و جذابیت های دژکوبه

اما به هرحال امیدوارم اگه مشکلی هست زودتر حل بشه و شمارو دوباره درعرصه دژکوب ببینیم. دشمنی داخل بازی بهتر از دشمنی بیرون بازیه

Amir Alone Boy

KiNG oF Se TeaM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام خدمت دوستان فروم کتیبه جنگ آموز ابوذر خریداری نشده بلکه با پلن زده شده و دوستان هرطوری بخوان میتونن فکر کنند اما کسانی که بندرو میشناسن میدونن اهل خرید و فروش هیچ چیزی نیستم...
    http://dejkoob.ir/ir/report...06,10703377657

شب خوش

به امید بازگشت علی اشرفی

Amir Alone Boy

- - - Updated - - -

http://dejkoob.ir/ir/report/1070365d993

اولین دیوار

7. تشکر keyrad تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط HoNoRaBle نمایش پست ها

سلام خدمت دوستان فروم کتیبه جنگ آموز ابوذر خریداری نشده بلکه با پلن زده شده و دوستان هرطوری بخوان میتونن فکر کنند اما کسانی که بندرو میشناسن میدونن اهل خرید و فروش هیچ چیزی نیستم...
    http://dejkoob.ir/ir/report...06,10703377657

شب خوش

به امید بازگشت علی اشرفی

Amir Alone Boy

اینم واس رفع شک و شبهه

http://www.dejkoob.ir/ir/report/107036447c7

تو 48 ساعت گذشته دوبار فیک رفته شد رو کتیبه ابوذر که نه هیچ نیرویی بود و نه کتیبه رو جابجا کرد و کلا هیچی

ابوذر چرا اینقدر با خیال راحت با این اتک ها برخورد میکردی!؟
    دیشب که اتک دادم همون موقع نامه دادی من توقع داشتم جابجا کنی ولی ....!

پ.ن:تاپ بیگ همرت هم مبارک
    ویرایش توسط S.Y : 12-03-2014 در ساعت 01:12 AM

9. تشکر 1kilu تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

1. خوب سرور هم برای ما ب اخرش رسیده اکانت ما قرار بود دیروز حذف بشه اما دیروز دوستای خوبم ناصر و امیر گفتن بمون ب خاطرشون موندم اما خدای دیگه حال نمیداد دیشب بعد حذف علی اشرفی گذاشتم رو حذف 8 ساعت دیگه قرار بود حذف بشه نیمای عزیز امد برداشت برای یه سری داستان ها ک دیگه اختیارشو داره برای خودشه

تا اونحای ک تونستم بی درد سر برای شمال شرق بازی کردم جا داره از تک تک بچه های شمال شرق ک منو تحمل کردن تشکر کنم مانی علی اشرفی علی داوری پیام
      دوستای خوبی پیدا کردم بهشاد علی اشرفی نیما علی زاکی امیر (خروس همسایه ) علی یزدی (اکانت یزد)

خیلی خوشحالم ک دوباره در کنار دوستای قدیمی بودم علی داوری میثم گل گلاب علی مولچه بکس جنوب غرب علی چیفر سیامک دخانیات ممد اکسه مجتبی و دیگر دوستان امیر قلمبه مجید وارکر پیمان بلک وار ناصر ولف مهدی مولچه و...

دوستان دژکوب بهانه ای بود برای دور هم بودن دژکوب جدی نگیرید (تنها سروری ک بچه های شمال شرق ویلون این روم اون رروم بودن همین بود ب همین خاظرم شمال شرق خیلی خذقی داشتت)

هرجی بود تموم شد جا داره از چند نفرم معذرت خواهی کنم یکیش رضا پیچ پیچی بود ک یه پست بد در موردش گذاشتم اقا رضا بزرگ ما هستن ب همون بزرگ واری خودتونم ببخشید عصبی بودم ب خاطر اینکه شمال شرق پلیر های خوبی رو از داست داده بود

همتونو دوس دارم خیلی زیاد دژکوب دیگه برای من ب اخر خودش رسیده (علی داوری شمارت رو گوشی من بیوفته میکشمت دوباره منو معتاد کردی)

در مورد کتیبه هم امیر جان نیازی ب توضیح نیس هرکی میخواد هر فکری بکنه بزار بگه مشکل خودشه مشتی نه ما

خیلی مخلصیم

ابوذر یک کیلو (من چتم تو چنه)

11. تشکر S.Y, HoNoRaBle, M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن S.Y, HoNoRaBle, pOtEntAtE, M3nTaL, WESKER پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام خدمت دوستان

لوووووووووووووووووووووووو ووووول

بعد اینکه همر اشبیل خورد هیچ پستی پشتش نزاشتم تا یه سری مسائل برام اوکی شه که دیشب برام معلوم شد .... نیما ارتمیس من دقیقا حرفت رو قبول دارم که با ریسک اومدی رو همر اشبیل و موفق شدی ( فک کن 1 % )

زیاد نمی خوام پستم طولانی بشه و خلاصش می کنم ... ما هم از این سرور رفتیم نه به خاطر نامردیش ها که همه می دونند اگه بخواییم 100 برابر اون رو انجام می دیم ولی یه سرور فیک ارزشش رو نداره !! بریم مثل 2-3 سالی که دژکوب نبود به زندگیمون برسیم ...

شمال شرق همیشه پیروزه و با هیچ حرکتی هم نمی شه شمال شرق رو دست کم گرفت .............

پ.ن : رپلی پست ممنوع ... چون دیگه فرومشم باز نمی کنم ....

با تشکر ..
    علی
    Mulche

13. پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به همه
    میبینم که گرد خاکی براه افتاده !
    سیا لعنتی اینجو ولخرجی کردی و دف ریختی اره. الان حتما دوباره یکی میاد غزل خدافظی بخونه فکر کنم

15. تشکر S.Y تشکر نمود
    پسندیدن depozietto پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط 1kilu نمایش پست ها
    1. خوب سرور هم برای ما ب اخرش رسیده اکانت ما قرار بود دیروز حذف بشه اما دیروز دوستای خوبم ناصر و امیر گفتن بمون ب خاطرشون موندم اما خدای دیگه حال نمیداد دیشب بعد حذف علی اشرفی گذاشتم رو حذف 8 ساعت دیگه قرار بود حذف بشه نیمای عزیز امد برداشت برای یه سری داستان ها ک دیگه اختیارشو داره برای خودشه

تا اونحای ک تونستم بی درد سر برای شمال شرق بازی کردم جا داره از تک تک بچه های شمال شرق ک منو تحمل کردن تشکر کنم مانی علی اشرفی علی داوری پیام
      دوستای خوبی پیدا کردم بهشاد علی اشرفی نیما علی زاکی امیر (خروس همسایه ) علی یزدی (اکانت یزد)

خیلی خوشحالم ک دوباره در کنار دوستای قدیمی بودم علی داوری میثم گل گلاب علی مولچه بکس جنوب غرب علی چیفر سیامک دخانیات ممد اکسه مجتبی و دیگر دوستان امیر قلمبه مجید وارکر پیمان بلک وار ناصر ولف مهدی مولچه و...

دوستان دژکوب بهانه ای بود برای دور هم بودن دژکوب جدی نگیرید (تنها سروری ک بچه های شمال شرق ویلون این روم اون رروم بودن همین بود ب همین خاظرم شمال شرق خیلی خذقی داشتت)

هرجی بود تموم شد جا داره از چند نفرم معذرت خواهی کنم یکیش رضا پیچ پیچی بود ک یه پست بد در موردش گذاشتم اقا رضا بزرگ ما هستن ب همون بزرگ واری خودتونم ببخشید عصبی بودم ب خاطر اینکه شمال شرق پلیر های خوبی رو از داست داده بود

همتونو دوس دارم خیلی زیاد دژکوب دیگه برای من ب اخر خودش رسیده (علی داوری شمارت رو گوشی من بیوفته میکشمت دوباره منو معتاد کردی)

در مورد کتیبه هم امیر جان نیازی ب توضیح نیس هرکی میخواد هر فکری بکنه بزار بگه مشکل خودشه مشتی نه ما

خیلی مخلصیم

ابوذر یک کیلو (من چتم تو چنه)

ابوذر داداش اینجا دژکوبه خودت میدونی من نامردی تو ذاتم نیست . این کتیبه رو هم بچه ها گفتن بزن خالیه . گفتم شاید بخوای حذف کنی راستشو بخوای از من دلگیر نباش چون خوب منو میشناسی . اهل هیچی نیستم داداش نه نامردی نه چیزی

خوشحال میشم دیگه تو دژکوب نبینمت اما شمارمو که داری خواستی تو دنیای واقعی مشتاقم ببینمت

ایشالله موفق باشی

Amir Alone Boy

صفحه 99 از 182 نخستنخست ... 4989979899100101109149 ... آخرینآخرین