صفحه 134 از 182 نخستنخست ... 3484124132133134135136144 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,331 تا 1,340 , از مجموع 1819

موضوع: سرور d3 انتقام جویان

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

http://dejkoob.ir/ir/report...81,16558b91fa8

چکمه پر

جلو زن پر

همرا پر

کلا پر

همه با هم بگید

پر

2. تشکر Xyster, negative تشکر نمود
    پسندیدن Xyster پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط DumeniC نمایش پست ها

یعنی امیر جون بشین نگاه کن کیا میرن تو دیوار مهدی مست بوده نیما کوچولو ازش پسورد گرفته 2.7 میل دف بک داده اشکال نداره همین که به خود مهدی ثابت شد شما مرد نیستید کافیه برام . دیگه خودت میشناسی منو حرفم حرفه پسرجون
    قول میدم برای همرهاتون اشک بریزید :دی مثل پریشب
    فعلا چکمه بزرگ اومد شمال غرب 3 میل دفم مجانی اومد دستم هرکی دف خواست پیام بده :دی

- - - Updated - - -

http://dejkoob.ir/ir/report/1665216622d

یه میل گرزی از شمال شرق پرید لا لای لای 4 ساعت دیگه دیوار میشه لا لای لای نیما جون اولیش داره میاد تو دیوار بشمار 1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط WerWoLF نمایش پست ها

یعنی امیر جون بشین نگاه کن کیا میرن تو دیوار مهدی مست بوده نیما کوچولو ازش پسورد گرفته 2.7 میل دف بک داده اشکال نداره همین که به خود مهدی ثابت شد شما مرد نیستید کافیه برام . دیگه خودت میشناسی منو حرفم حرفه پسرجون
    فعلا چکمه بزرگ اومد شمال غرب 3 میل دفم مجانی اومد دستم هرکی دف خواست پیام بده :دی
    دفاع*های که بک شده اولش از ww sspanser بک شده بود شما احساس زرنگی می*کنید که دفاع ne رو می*ریزید تو اکانت خودتون ۱.۴ داره تو ww sspanser میخوره بد شما موقع اتک بک میدید می*ریزید تو اکانت خودتون خیلی* باحالید ناموسا اکانت ne همه جور برا nw بازی می*کنه ؟

دوما کل دفاع 900 ک تو نان کپ

۷۰۰ ک هم تو کپ

خودمون بک کردیم دیگه برا ما خالی* نبندید

حالا می*خوام بهت بگم کی* کثیف بازی می*کنه

acc fox
    the heros
    siavash144
    همه اینا تو ne بودن که شما سو* استفاده کردید والا من مندم شما نامردی رو به چی* میگید

نیما حالا میگی* اونو نامردی کرده لیدر سایده باید تمام پس اکانت داشته باشه که شما چنین کاری نکنید

این شرایط برا همه هست نه برا اون اکانت ما هم لیدر سایده مون پس که چه عرض کنم میل داره

ویرایش توسط DumeniC : 12-19-2014 در ساعت 06:10 PM

5. تشکر Xyster, Bismarck, depozietto تشکر نمود
    پسندیدن Xyster پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

http://dejkoob.ir/ir/report...da,1143e3a2fc7

2.65Mil

دف بک شد لووووول

اما از قديم ميگن چيزي که عوض داره گله نداره
    باشد تا رستگار شويد

Amir Alone Boy

- - - Updated - - -

نه آقا دف بک شده چيه :دي خودت رو اکانت بودي ديگه اومدن با ايميل پسورد اکانت عوض کرده بعد ميگه ما کثيف بازي ميکنيم :دي نيزه هاشم گذاشت تو کپش من ريد نزنم :دي
    به به آقاي بوگاتي سوار , البته بوگاتي سوار سابق ... خوبي شما ؟
    يه سوال از محضر شما داشتم ؟ اگر مارو قابل بدوني و جواب بدي يک دنيا ممنونت ميشيم !!!
    شما الان روت ميشه که مياي جار ميزني چرا دفي که از شرق به غرب فرستاده شده بک شده ؟!!!! خداوکيلي روت ميشه؟ =))
    با سپاس فراوان از جوابت !

و اما پي نوشت :

پ.ن 1 : يادته بهت گفتم اگه بخوايم گندمخور آزاد کنيم ميايم چکمتم مي بريم ؟ اومديم برديم :دي

پ.ن 2 : دوست عزيزي که مياي ميگي 8 ميل گندم خور واسه چکمه !!!! ... شما تو اين سرور بازي مي کني احيانا؟ ... تا حالا چند بار پستي از شما ديدم که حس ميکنم بازيکن اين سرور نيستي !!! ... 7.8 ميل دف شده که 2.5 ميلش واسه همراي اکانت fox و the heroes بوده که خورد خورد زده شده به ايشون ... ميمونه 4 ميل پوينت دف که دوستان غربي هم همين مقدار گندمخور لاست دادن براي چکمه ( البته واسه غرب براي 2 هفته پيش بود و بيگ همر !!! )

پ.ن 3 : فرق بازيکن ها اينجا مشخص ميشه .... شما چکمرو زدين با 4 ميل تلفات.... برگردين عقب ببينين چند تا پست تبريک از شرق براتون گداشتن .... حالا ما زديم ..... !!! بي خيال

پ.ن 4 : اون قسمت از پستت رو که زوم کردم روشو میبینی ؟ !
    با اینجا مقایسه بکن :

خب ببین اگه بخوام خیلی واضح برات توضیح بدم ، مثلا من به یکی میگم نوب ! یعنی طرف ابتدای راه دژکوب هست !
    اما وقتی به یکی مثل artemis میگی نوووووووووووب و این "و" رو میکشی ، یعنی طرف ابتدای راه هستا ، اما فکر میکنه خیلی بلده : )
    حالا اون تو جواب من میگه " لووووووول" و این "و" رو میکشه ! این یعنی میخواد بگه من اصلا اصلا اصلا باورم نمیشه نووووووب هستم و مثلا دارم خییییلی میخندم ! در صورتی که اعماق وجودش در شعله های آتش داره میسوزه : )

اگه واضح بود بگو : ) کلا اگه دیدی کسی لوووووول میگه و نه لول ، بدون که حرفات اثر کرده و طرف خوب ضایع شده : )
    نتیجه رو بهم گزارش کن ( البته با خونسردی هرچه تمام تر که اکانتت مثله همیشه بن نشه خشکلم =)) )

پ.ن 5 ( حرف دل ) : واقعا بايد تاسف خورد براي اسپيد باز ها مخصوصا شمال شرق نشين هاش .... واسه سايد هاي ديگه دف مي فرستن , همر ميدن , آمار ميدن , پلن مشترک رو سايد خودشون ميرن و خلاصه اينکه همه کار ميکنن و چيز چندان عجيبي نيست که تا الان تو سرورهاي اسپيد کمترين برد رو داشتن .... ما که اولين و آخرين بارمون هست که سرور اسپيد بازي ميکنيم ولي اميدوارم بازيکن هاي متعصب شمال شرق به خودشون بيان
    شايد يه روزي شمال شرق تو سرورهاي اسپيد پرافتخارتزين سايد شد .... مثله سرورهاي نرمال !

موفق و پيروز باشيد
    وقتي برنده ميشوي، نيازي به توضيح نداري! وقتي مي بازي چیزی برای توضیح دادن نداری!
    هیتلر

7. تشکر Bismarck, JusT FoR Se, depozietto تشکر نمود
    پسندیدن DumeniC, JusT FoR Se پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

پ.ن 5 ( حرف دل ) : واقعا بايد تاسف خورد براي اسپيد باز ها مخصوصا شمال شرق نشين هاش .... واسه سايد هاي ديگه دف مي فرستن , همر ميدن , آمار ميدن , پلن مشترک رو سايد خودشون ميرن و خلاصه اينکه همه کار ميکنن و چيز چندان عجيبي نيست که تا الان تو سرورهاي اسپيد کمترين برد رو داشتن .... ما که اولين و آخرين بارمون هست که سرور اسپيد بازي ميکنيم ولي اميدوارم بازيکن هاي متعصب شمال شرق به خودشون بيان
    شايد يه روزي شمال شرق تو سرورهاي اسپيد پرافتخارتزين سايد شد .... مثله سرورهاي نرمال !

موفق و پيروز باشيد[/QUOTE]

خب اولآ سلام دوما من اسپید بازی نمیکنم دیدم نوشتی پر افتخارترین ساید نرمال شمال شرقه گفتم یه اماری بدم :دی
    والا a1 w1 که من نبودم خبر ندارم b1 sw بازیو برد تقریبآ d1هم sw برده بازیو تقریبا این امار نصف و نیمه ای که بنده دارم حالا چرا شما میگی شمال شرق پر افتخاترینه من نمیدونم والا.
    اين بود دنيايي که بخاطرش لگد به شکم مادرم ميزدم؟
    کاش پاهايم ميشکست...

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Ehsan WondeR نمایش پست ها

موفق و پيروز باشيد
    خب اولآ سلام دوما من اسپید بازی نمیکنم دیدم نوشتی پر افتخارترین ساید نرمال شمال شرقه گفتم یه اماری بدم :دی
    والا a1 w1 که من نبودم خبر ندارم b1 sw بازیو برد تقریبآ d1هم sw برده بازیو تقریبا این امار نصف و نیمه ای که بنده دارم حالا چرا شما میگی شمال شرق پر افتخاترینه من نمیدونم والا.[/QUOTE]
    .................................................. .................................................. ..............

احسان باز قضیه برجکه ؟ بشین e1 دف بساز که کار دارم با sw .دمت گرم هواست همه جا هست
    ارادت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

والا a1 w1 که من نبودم خبر ندارم b1 sw بازیو برد تقریبآ d1هم sw برده بازیو تقریبا این امار نصف و نیمه ای که بنده دارم حالا چرا شما میگی شمال شرق پر افتخاترینه من نمیدونم والا.

داداش منظورم سرورهای دژکوب بود نه سرورهای دژکوب

موفق باشی
    وقتي برنده ميشوي، نيازي به توضيح نداري! وقتي مي بازي چیزی برای توضیح دادن نداری!
    هیتلر

11. پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط _ARTEMIS_ نمایش پست ها
    سلام
    وقتی میخورید دلیل نمیشه توهین کنید با بیایید زار زار گریه کنید!
    والله ما که هر چی به زبان شیرین فارسی براتون پند و اندرز میذاریم که تاثیر نداره گفتیم نقل قول از بکس خودتون بیارم بلکه بتونید به اعصاب خودتون مسلط باشید!
    الان آروم شدید خدا رو شکر کلاس آموزشی رو شروع کنیم ؟!
    1-پلن چییست !
    اصولا پلن معنی طرح و نقشه رو میده ! چندین فاکتور مهم و اساسی هم داره ! ارزیابی از پتانسیل هجومی و دفاعی ساید خود ! مورد بعدی ارزیابی از پتانسیل هجومی و دفاعی ساید حریف !
    این اولین گام بود یعنی بررسی میکنی کدوم همرها جنگی هست کدوم خط شکن ! کدوم همرها برای واندر کارایی داره ! بعد برحسب همرهایی که وجود داره و دسته بندی شده میای حساب کتاب میکنی و تارگت تعیین میکنی ! از اونجایی که عمو نیمای کلا همر و نیمچه همر قابل زدن تو شمال غرب نذاشته بود ! جز اون سه چهار تایی که تا خرخره پر دف بودن ! بهترین تارگت زدن چکمه یونیک بود عالی هم زده شد به این دلیل که وقتی شما تعدادی همر رو برای زدن کتیبه ای لانچ میکنید به این معنی هست که دارید این همرها رو میذارید تا اون کتیبه رو بیارید که اینجا هم دقیفا همین اتفاق افتاد
    حالا این نکته که چرا دف این کتیبه اینقدر کم بوده ! با توجه به حساسیت بالا و هم بخاطر کارایی این همر ! باید از امیر بوگاتی سابق و امیر پراید فعلی پرسید
    در هر صورت فعلا آرمان تو دسترس نیست ! موتور بوگاتی نیاز به تعمیر داره بالابر شیشه هاش هم خراب شده ! کلا هم نیاز به توشویی و روشویی داره !
    کارایی و این که این کتیبه ارزش زدن داشت یا نه رو هم بعد یک هفته با هم مقایسه میکنیم !

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط MOJTABA_CRASSUS نمایش پست ها
    سلام

تبریک میگم به مدافع و مهاجم دم صبح جگرمون حال اومد

این حرکت یکم دور از نیما و مانی بود ولی جای تبریک داره

خسته نباشید
    مجتبی جان تا حدودی حق با شما هست
    ولی وضعیت ساید شمال شرق با توجه به حجم بالای دفی که توش وجود داره و اینکه بالاخره باید همرها ارزش گذاری میشدند برای واندر و پتانسیل نگه داری بهترین کار خرج کردن یه سری همرهای خارج از رده شمال شرق بود هرچند برای بعضی سایدها همین همرها هم آرزو حساب میشه

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط A.C نمایش پست ها
    والا شهامت فیک به ما امیدواری داره )))) تازه این ببین فکرکردند الان ما گول می خوریم نمی فهمیم اینجا ریل زدند )))

تکبیرررر

پیمان اوکی کن دیگه)))
    پ.ن:جعفرتارگت لو دادی هاااا معلوم شد همینجا اصلیه)))
    علی جان تو که خیال کردی فیکه !
    میخوای لینک جاسوسی برات بذارم ! گندم و خشت و آهن رو هم کرده بودی تو گونی رو دیوار دهکده گذاشته بودی که دفاع کنی نکن برادر من نکن !

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط MATRIX III نمایش پست ها
    سلام به همه
    به به چه خبره تو سرور
    میبینم که چکمه یونیک رو شمال شرق زد. بهشون تبریک میگم بابت زدن چکمه
    اما آیا ارزش داشت برای چکمه این همرها خرج بشه اونم توی این تایم از بازی؟
    شنیدم دف بک شده از اکانت امیر. امیر درسته؟ حالا باز بیا بگو رفیق بود جنگ آموز رو بهش پس بده. اینم رفیقت. سیامک میکشت

در هر ضورت چه ارزش داشت چه نداشت بالاخره کتیبه رو زدن. شاید با محاسباتی که کردن واقعا ارزش داشته براشون
    در پایان بازم تبریک میگم به بچه های شرق. مبارکشون باشه
    تنها پست منطقی از متای غرب
    باید زمان داد هرچند همرهایی که برای زدن چکمه به دفعات از متای عرب خرج شد رو با این همرها حساب کنیم باز هم سودمند بوده

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

http://dejkoob.ir/ir/report/1665216622d

یه میل گرزی از شمال شرق پرید لا لای لای 4 ساعت دیگه دیوار میشه لا لای لای نیما جون اولیش داره میاد تو دیوار بشمار 1
    آفرین آفرین
    ما که از اول گفتیم دژکوب اینجور که شما بازی میکنید بلد نیستیم !
    دف اکانت شمال شرق رو بردید رو اکانت خودتون ایراد نداره !
    کتیبه استحکام منحصر - چشم بزرگ از جنوب شرق- جنگ کوچک چکمه بزرگ رو با دسترسی بردید ایراد نداره !
    سر رفاقت با مسعود فاکس و علی د هیرو اومدید همراشون رو تیکه تیکه کردید کوبوندید ایراد نداره !
    فقط یه خواهش دوستانه تمام تلاشتون رو بکنید ببرید چون با این همه شاهکار ببازید ! دیگه فاجعه هست !

13. تشکر ZartVam, M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن ZartVam, depozietto, M3nTaL پسندید
    نپسندیدن siniyor, WerWoLF نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط partizan نمایش پست ها
    کتیبه استحکام منحصرجنوب شرق رو با دسترسی بردید ایراد نداره !
    میشه این قسمت رو یه کم روشن کنید؟

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط partizan نمایش پست ها
    والله ما که هر چی به زبان شیرین فارسی براتون پند و اندرز میذاریم که تاثیر نداره گفتیم نقل قول از بکس خودتون بیارم بلکه بتونید به اعصاب خودتون مسلط باشید!
    الان آروم شدید خدا رو شکر کلاس آموزشی رو شروع کنیم ؟!
    1-پلن چییست !
    اصولا پلن معنی طرح و نقشه رو میده ! چندین فاکتور مهم و اساسی هم داره ! ارزیابی از پتانسیل هجومی و دفاعی ساید خود ! مورد بعدی ارزیابی از پتانسیل هجومی و دفاعی ساید حریف !
    این اولین گام بود یعنی بررسی میکنی کدوم همرها جنگی هست کدوم خط شکن ! کدوم همرها برای واندر کارایی داره ! بعد برحسب همرهایی که وجود داره و دسته بندی شده میای حساب کتاب میکنی و تارگت تعیین میکنی ! از اونجایی که عمو نیمای کلا همر و نیمچه همر قابل زدن تو شمال غرب نذاشته بود ! جز اون سه چهار تایی که تا خرخره پر دف بودن ! بهترین تارگت زدن چکمه یونیک بود عالی هم زده شد به این دلیل که وقتی شما تعدادی همر رو برای زدن کتیبه ای لانچ میکنید به این معنی هست که دارید این همرها رو میذارید تا اون کتیبه رو بیارید که اینجا هم دقیفا همین اتفاق افتاد
    حالا این نکته که چرا دف این کتیبه اینقدر کم بوده ! با توجه به حساسیت بالا و هم بخاطر کارایی این همر ! باید از امیر بوگاتی سابق و امیر پراید فعلی پرسید
    در هر صورت فعلا آرمان تو دسترس نیست ! موتور بوگاتی نیاز به تعمیر داره بالابر شیشه هاش هم خراب شده ! کلا هم نیاز به توشویی و روشویی داره !
    کارایی و این که این کتیبه ارزش زدن داشت یا نه رو هم بعد یک هفته با هم مقایسه میکنیم !

- - - Updated - - -

مجتبی جان تا حدودی حق با شما هست
    ولی وضعیت ساید شمال شرق با توجه به حجم بالای دفی که توش وجود داره و اینکه بالاخره باید همرها ارزش گذاری میشدند برای واندر و پتانسیل نگه داری بهترین کار خرج کردن یه سری همرهای خارج از رده شمال شرق بود هرچند برای بعضی سایدها همین همرها هم آرزو حساب میشه

- - - Updated - - -

علی جان تو که خیال کردی فیکه !
    میخوای لینک جاسوسی برات بذارم ! گندم و خشت و آهن رو هم کرده بودی تو گونی رو دیوار دهکده گذاشته بودی که دفاع کنی نکن برادر من نکن !

- - - Updated - - -

تنها پست منطقی از متای غرب
    باید زمان داد هرچند همرهایی که برای زدن چکمه به دفعات از متای عرب خرج شد رو با این همرها حساب کنیم باز هم سودمند بوده

- - - Updated - - -

آفرین آفرین
    ما که از اول گفتیم دژکوب اینجور که شما بازی میکنید بلد نیستیم !
    دف اکانت شمال شرق رو بردید رو اکانت خودتون ایراد نداره !
    کتیبه استحکام منحصر - چشم بزرگ از جنوب شرق- جنگ کوچک چکمه بزرگ رو با دسترسی بردید ایراد نداره !
    سر رفاقت با مسعود فاکس و علی د هیرو اومدید همراشون رو تیکه تیکه کردید کوبوندید ایراد نداره !
    فقط یه خواهش دوستانه تمام تلاشتون رو بکنید ببرید چون با این همه شاهکار ببازید ! دیگه فاجعه هست !

فقط برای ضایعگی این گذاشتم والا من وفاداری قبل اتک تون کم کردیم خییلی راحت)))))))))))
    مانی جان خودت می دونی بازی برای من ارزش خاصی نداره))) دیدی که همرمن اول بازی سرنوب بازی بچه ها ی شما چی شد ولی به هیچم نبود عزیزم اگه موندم اینجا واسه اینکه عادت ندارم سرور نصف بازی کنم الان پیمان امیرعلی وسیامکند زحمت اکانت می کشند من شب به شب از اینجا رد می شم فقط
    مانی جان دیدی؟تنها حرکت من واسه اتکتون کم کردم وفاداری دهکده ی همرسنگینم بود همین !!! پس واسه من بازی ارزش نداره
    لینک بگذار بخندیم دادا یادم نمیاد لینک اسکات دررفته باشه عزیزم یااینکه من ندیدم لینک بگذارببنیم چند چندیم)) دیدی مانی دیدی؟))))))))))))))))))))))))))) یکی بیاد من از کف زمین جمع کنه)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))
    یاحق
    Ali Chiefer

16. تشکر Ðŕ. Şђǒϯğύŋ تشکر نمود
صفحه 134 از 182 نخستنخست ... 3484124132133134135136144 ... آخرینآخرین