صفحه 113 از 182 نخستنخست ... 1363103111112113114115123163 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,121 تا 1,130 , از مجموع 1819

موضوع: سرور d3 انتقام جویان

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط JusT FoR Se نمایش پست ها

علی جان یه نگاه به پست قبلیت بنداز !!!
    شما همیشه وقتی از چیزی خبر نداری تویه فروم در موردش حرف می زنی؟؟
    اصلا از نوع برخوردت خوشم نیومد !
    فکر می کنم ذهنیت منو در مورد خودت داری خراب می کنی.
    شما به عنوان یکی از لیدر های جنوب غرب و یه پلیر با تجربه
    چنین پست های بی محتوایی از شما دور از انتظار هست .
    پست قبلیت اصلا دوستانه و محترمانه نبود و باز هم توی این پستت شتاب زده عمل کردی.
    هر زمان ممد اومد و خواست که کتیبه رو تحویل بگیره من جوابگو هستم.
    یا حق.
    حالا اومدیم محمد هوس نکرد بیاد اون وقت کتیبه ی جنوب غرب مال جنوب شرق شد؟خوب خداراشکر که چیز یاد گرفتیم

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

و اینک سوپر پلنی دیگر از سلاطین دژکوب ایران

2k فیک گذاشتین که اینو بزنین! دقیقا هدف بزرگوار از این اتک چی بوده؟ غارت؟!

ارادتمند
    nimay

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط A.C نمایش پست ها
    حالا اومدیم محمد هوس نکرد بیاد اون وقت کتیبه ی جنوب غرب مال جنوب شرق شد؟خوب خداراشکر که چیز یاد گرفتیم
    سلام علی جون خوبی داداش گلم؟!
    عزیزم تا از چیزی خبر نداری لطفا نیا و پست نزار !
    بنده به مدت 3هفتس که بازی نمی کنم و اکانتمو دادم دست مجتبی که دفاع بسازه واسه ساید! میخواستم حذفش کنم مجتبی گفت بده دف بسازیم گفتم چشم!
    در مورد آنلاین بودن من هم بله درسته من آیدی هام 24 ساعت آنلاینن ولی این دلیلی بر این نمیشه که بازی کنم !
    در مورد کتیبه هم نگو کتیبه ی جنوب غرب ! اون کتیبه شخصی بود من چه خیری از جنوب غرب دیدم که بیامو واسش کتیبه بزنم اون کتیبه شخصی بود شخصی بود و باز هم میگم شخصی بود و از رو رفاقتی که با مجید جان داشتم و میدونستم که علاقه ی بسیار زیادی به اون کتیبه داره دادمش به اون تک هیرو هم زد ! محض اطلاع اون زمان این دوتا ساید با هم نپ بودن فکر کنم! و اوضاع هم تو جنوب غرب زیاد جالب نبود و از اونجایی که من رو اکانت تقریبا میشه گفت تنها بودم و به زور اکانت خودمو میچرخوندم چه برسه به اینکه به یه اکانت دیگه هم برسم و مواظب باشم کتیبشو نبرن و از اونجایی که تیم لیدری جنوب غرب بزرگ هیچوقت در دسترس نبودن و و و و و و دادم به مجید که بعدا ازش بگیرم چون خودم احمق یونیکو داشتم و ماشالله تو جنوب غرب هم آدم مورد اعتمادی ندیدم که بخوام بهش چیزی بدم( منهای چند نفری مثل شما که چشمان بزرگ داشتی )
    الان هم به خدا به پیر به پیغمبر بازی نمی کنم آقا :دی وضع اکانت گویای همه چیز هست یه ماهه تکون نخورده ! و وقتی هم که بازی نمیکنم نمیتونم تو چیزی دخالتی داشته باشم ! (حرفی بزنم میگن به تو چه:دی والا میگن )

با تشکر!

MaMaD

4. تشکر JusT FoR Se تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط AXEMAN نمایش پست ها
    بنده به مدت 3هفتس که بازی نمی کنم و اکانتمو دادم دست مجتبی که دفاع بسازه واسه ساید! میخواستم حذفش کنم مجتبی گفت بده دف بسازیم گفتم چشم!
    در مورد آنلاین بودن من هم بله درسته من آیدی هام 24 ساعت آنلاینن ولی این دلیلی بر این نمیشه که بازی کنم !
    در مورد کتیبه هم نگو کتیبه ی جنوب غرب ! اون کتیبه شخصی بود من چه خیری از جنوب غرب دیدم که بیامو واسش کتیبه بزنم اون کتیبه شخصی بود شخصی بود و باز هم میگم شخصی بود و از رو رفاقتی که با مجید جان داشتم و میدونستم که علاقه ی بسیار زیادی به اون کتیبه داره دادمش به اون تک هیرو هم زد ! محض اطلاع اون زمان این دوتا ساید با هم نپ بودن فکر کنم! و اوضاع هم تو جنوب غرب زیاد جالب نبود و از اونجایی که من رو اکانت تقریبا میشه گفت تنها بودم و به زور اکانت خودمو میچرخوندم چه برسه به اینکه به یه اکانت دیگه هم برسم و مواظب باشم کتیبشو نبرن و از اونجایی که تیم لیدری جنوب غرب بزرگ هیچوقت در دسترس نبودن و و و و و و دادم به مجید که بعدا ازش بگیرم چون خودم احمق یونیکو داشتم و ماشالله تو جنوب غرب هم آدم مورد اعتمادی ندیدم که بخوام بهش چیزی بدم( منهای چند نفری مثل شما که چشمان بزرگ داشتی )
    الان هم به خدا به پیر به پیغمبر بازی نمی کنم آقا :دی وضع اکانت گویای همه چیز هست یه ماهه تکون نخورده ! و وقتی هم که بازی نمیکنم نمیتونم تو چیزی دخالتی داشته باشم ! (حرفی بزنم میگن به تو چه:دی والا میگن )

با تشکر!

MaMaD
    خیلی مخلصیم
    باریکلا باریکلا باریکلا :دی
    نیستی مهرشاد دلش هوای تو کرده :دی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به همه
    نقل قول نوشته اصلی توسط SS Panzer نمایش پست ها
    یعنی هر جو گزارشی بگین دیده بودیم الی همچین چیزی که کامل دو طرف 0 شن. دیده بودم هیرو محاجم بمیره اما چند تا دونه هم شده رد شه و کتیبه رو نیاره اما اینجو چیزی نه والا.
    جالب بود

خو الان دف نداری دیگه ؟
    مرتاض یونیک. اره بدک نیست. افرااااااااااد حملهههههههههههه !

- - - Updated - - -

راسی پرسیدی هدفش چی بوده این به احتمال خیلی زیاد اکانت نزدیکت داره میخواسه با کاتا از نزدیکت بزنه داداشه. مبادا شب خوابت ببره ها که قِریی زدن تو گوشش داستانودییی
    اینجو مثه خیار میفروشن پلن ادمو. یادداشت کنین لطفا

7. تشکر depozietto تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط şђōψğύŋ نمایش پست ها
    سلام به همه
    یعنی هر جو گزارشی بگین دیده بودیم الی همچین چیزی که کامل دو طرف 0 شن. دیده بودم هیرو محاجم بمیره اما چند تا دونه هم شده رد شه و کتیبه رو نیاره اما اینجو چیزی نه والا.
    جالب بود

خو الان دف نداری دیگه ؟

- - - updated - - -

راسی پرسیدی هدفش چی بوده این به احتمال خیلی زیاد اکانت نزدیکت داره میخواسه با کاتا از نزدیکت بزنه داداشه. مبادا شب خوابت ببره ها که قِریی زدن تو گوشش داستانودییی
    اینجو مثه خیار میفروشن ادمو
    تو این لینک دقت کردین سزار از شوالیه بیشتره - شوالیه از شمشیری بیشتر ؟ :d وقتی این لینک نمایان شد یکی تو گارنا گفت خدا رحم کرد رمر هاش بیشتر از سزارا نبوده :d

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ŞђōΨğύŋ نمایش پست ها
    سلام به همه
    جالب بود

خو الان دف نداری دیگه ؟

- - - Updated - - -

اینجو مثه خیار میفروشن پلن ادمو. یادداشت کنین لطفا
    دوست من از بزرگوار باید بپرسی هدف چی بوده که به واندر با رم خالی اتک زده! :دی

البته پشتش هم یه اتک اومد که منابع رو خالی کرد!! :دی احنمالا میخوان شمال شرق رو با بخران منابع مواجه کنن!

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط AXEMAN نمایش پست ها

با تشکر!

MaMaD
    محمدجون خودت می دونی که گیج منحصر چه طوری اومد به ساید پس نه مال ما بود نه چیزی یادت که نرفته علیرضا ایران چه طوری اوردش؟ من ازاین بدم میاد که طرف دم ازادعا می زنه بعد تااونجایی که من یادمه تو گارنا گفت هروقت خواستید باهیرو پس می دم بعدشم زمانی که من باnwحرف زدم قراربراین شد گیج برگرده هرچند که دیگه بازی نمی کنم خیلی وقته خودت که بهترهرکسی می دونی واینکه بچه هایnwهم اصلاچیزی نگفتند ولی چون حرفش زدم دوست ندارم هیچ وقت حرفم دوتابشه واسه همین اگه دوستان خیلی دم ازجوان مردی می زنند باید کتیبه به صاحب اصلیش که ماهم نیستیم پس بدند!
    فدات ممدجون
    A.C

11. پسندیدن pOtEntAtE پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

محمدجون خودت می دونی که گیج منحصر چه طوری اومد به ساید پس نه مال ما بود نه چیزی یادت که نرفته علیرضا ایران چه طوری اوردش؟ من ازاین بدم میاد که طرف دم ازادعا می زنه بعد تااونجایی که من یادمه تو گارنا گفت هروقت خواستید باهیرو پس می دم بعدشم زمانی که من باnwحرف زدم قراربراین شد گیج برگرده هرچند که دیگه بازی نمی کنم خیلی وقته خودت که بهترهرکسی می دونی واینکه بچه هایnwهم اصلاچیزی نگفتند ولی چون حرفش زدم دوست ندارم هیچ وقت حرفم دوتابشه واسه همین اگه دوستان خیلی دم ازجوان مردی می زنند باید کتیبه به صاحب اصلیش که ماهم نیستیم پس بدند!
    فدات ممدجون
    A.C

پیمان داداش بحث نکن ما از خیر گیج یونیک گذشتیم نیازی بهش نداریم بزار اینا هم یه یونیک داشته باشن خب نمیشه همرو ما داشته باشیم که زیادم دلت خواست بگو دوباره 200کاتا جفتش بسازیم با لنگه دمپایی بیاریمش لوووووووووووووووووووول

13. تشکر keyrad تشکر نمود
    پسندیدن keyrad پسندید
    نپسندیدن negative نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط SS Panzer نمایش پست ها
    دوست من از بزرگوار باید بپرسی هدف چی بوده که به واندر با رم خالی اتک زده! :دی

البته پشتش هم یه اتک اومد که منابع رو خالی کرد!! :دی احنمالا میخوان شمال شرق رو با بخران منابع مواجه کنن!
    زودتر بوگو ادم اینجو تحلیل و مکاشفه نکنه خووو دییی
    اصلا حیف منکه دارم اینجا هدر میرم

فدات ممدجون
    A.C
    علی تو هنو زنده ای اره ؟ حالا این هیچی تو الان دنبال کتیبه گیجی ؟ تو درس بشو نیسی !
    اگه کمپوت اوردیم حالا

بچه ها این اکانت علی چیفر(رح) هسش مثلا با اک مدیریت پست نمیذاره
    تصاویر پیوست شده

صفحه 113 از 182 نخستنخست ... 1363103111112113114115123163 ... آخرینآخرین