نقل قول نوشته اصلی توسط pOtEntAtE نمایش پست ها
اتک من زدم چون نه سادتون صاحب داره نه اکانت a.c
اینسرت هم اگه بلدی بزن.یا دفاع کن یا اینسرتی تو کار نیست یعنی در حد شما بعیده باشه.
3تا ساید 3 سری زدن صدا دادید اما حیف اون همه حالی که ش غ به شما فارمای سرور داد(خطاب به کل ج غ)
به سلامت
به به عاقا مهدی! مهدی جون شما درحدی هستی بخوای a.cبزنی؟ خخخخخخخخخخخخ مهدی جان همه توی این سرور می دونند خود a.cفقط 3میل دفاع سطح 20زیر نیم ساعتیش داره حالا بقیه اکانت گول وتوتنش جدا خوبی؟ هم دف ریختم هم اینسرت هم واندرهاتون سوراخ می کنم فقط می تونی نگاه کنی

اکانت a.cفکرکنم واضحه مخفف چیه ! ولی مالکان a.c پیمان سیامک امیرعلی ومن هستم مشکلی بود بگید چند تا مالک دیگه هم اضافه کنم !

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط WerWoLF نمایش پست ها

علی جون

سایدی که پلیرهای خودش حرف خودشونو قبول ندارن ارزش هیچی نداره فقط همینجا از همه دوستان عذر میخوام که این همه وقتشونو گرفتم واسه اینکه متای غرب بره بالا متای غربی که توش جنوب غرب فقط یه همر واسه چکمه منحصر داد
متای غربی که جنوب غرب توش فقط نامردی کرد !
متای غربی که ما تا صبح بیدار بودیم که شما راحت بخوابید
متای غربی که ازش این نامه در اومد 1ماه سکوت کردم

علی جون شما شاخ سرورهای آلمانو 1 هفته شکوندی بن شدی دلیت شدی رفتی اما اینجا زیر سایه حرف لیدرات 4تا نیرو کشیدی بیرون الان داری شاخ بازی در میاری . یه شیر وقتی پیر میشه هنوز یه شیره اینو یادت باشه اما یه کفتارچی؟

متای غربی که ما تو یه رنگ بودیم و شما 100 رنگ

متای غربی که وقتی اتک میومد پلیری که میدونست تارگت کجاست میومد آمار اشتباه میداد که همر بپره

متای غربی که ما مردونگیشو بردیم و شما نامردیشو

تبریک میگم به همه بچه های شمال غرب که مردونه تنها مقابل 3 تا ساید وایستادن تا همه بدونن حتی اگه ببازیم زیر حرفمون نمیزنیم

هنوز نباختیم تا آخرین همرمون ثابت میکنیم کسانی که زیر پرچم ما اومدن بالا لیاقت 100 کردن ندارن !

Amir Alone Boy

KING OF SE TEaM

سنگ بام شیب؟! الان عکس هاچه ربطی داشت به من امیر؟! من علی ستاره ها نیستم!