صفحه 87 از 182 نخستنخست ... 3777858687888997137 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 861 تا 870 , از مجموع 1819

موضوع: سرور d3 انتقام جویان

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط DumeniC نمایش پست ها
    اول تکلیفتو با خودت مشخی کن بعد بیا به ما آموزش بده
    100 تا دونه رعد دیوار شد تو اکانت ما منو پاک کردی بن آی پی هم کردی
    من نمیدونستم رفاقتای شما به 100 تا دونه رعد بنده بهتره اینجا همه چیزو نگم خودت خراب میشی عزیزم برا من هنوز تو رفیقم هستی ولی تو بر عکسشو عمل کردی

امیر جون 4ک رعد رو رفیق آدم با هیرو دیوار کنه خیلیه ما فکر میکردیم رفاقت بعضیا خیلی بیشتر از یه گیمه

گفتم بازی میکنیم برای رفاقت - اما توی همین بازیها میشه رفیق واقعی رو شناخت کسی که توی بازی رفاقتو به ....میکشه جای دیگه نمیشه ازش انتظار داشت همین

خواهشا دیگه ریپلای نکن هم اسپم میشه هم حرفامون الکیه سر دیگرانو درد نیاریم بهتره

Amir Alone

2. پسندیدن pOtEntAtE پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط seyyed نمایش پست ها
    سلام دوست گرامی
    اینکه پست بالاتر لینک رو گذاشته من موقعی که پست رو میزاشتم دوستمون لینک رو نذاشته بودن
    ولی کلا چندبار این سوال رو دوستان مطرح کردن که چرا مهاجم مخفی میشه
    1- در فروم دژکوب قدیم رسم بود که مهاجم رو مخفی کنیم و به خاطر همین هم اخطار دریافت میکردیم که چرا مهاجم یا مدافع رو بدون اجازه صاحب اکانت لینکش رو میزاریم
    2- فقط صاحب اکانت میتونه لینک رو کامل بزار توی فروم و با اجازه ایشون و گذاشتن لینک بدون اجازه صاحب اکانت به دور از انسانیته به خاطر همین من لینک رو مخفی میکنم و تعداد کشته شده های اصلی رو میزارم
    این هم یه لینک دیگه
    http://dejkoob.ir/ir/report/1069918941e

موقعی که اعلام کردیم این بازی برای ما یه بهونه برای دوستی بیشتره باور نکردن بعضی از دوستان چون که این بازی اصلا برای ما مهم نیست همین که در کنار دوستانمون باشیم بسه ما موقعی که میخواستیم واندر صد کنیم همر بکشیم بیرون و .... همه این کارها رو کردیم
    هیچ موقع بچه های اس دبلیو از ان دبلیو ترسی نداشتن و برعکس این که اون اتفاقات افتاد به خاطر چند تا پلیر بود که با جو بچه های اسپید قدیم اشنایی نداشتن و بعضی ها هم میخواستن از اب گل الود ماهی بگیرن که متاسفانه بعضی از دوستان مون حذف اکانت کردن
    اگه بچه های اس دبلیو اون موقع توی اتحادهای ان دبلیو نمیامدن مطمئا کسانی که میخواستن منطقه رو به هم بزنن به اهدافشون میرسیدن کم توی همین فروم ندیدم اگه بچه های اس دبلیو میترسیدن الان باز هم توی اتحادهای ان دبلیو بودن که میبینیم اینجوری نیست
    درمورد جنگ اموز هم این راهی که شما رفتین گرگهاشو ما کشتیم
    علی داداش بحث زیر پرچم رفتن و این حرفارو بیخیال.
    من نمیخواستم پست بذارم اما دیگه بذار چندتا نکته بگم بعضی ها روشن بشن.
    1:ج ش متای خیلی خوبی کرد کارشون کاملا منطقی و درست بود.مجبور هم بودن چون با توجه به تعداد اکانت های هجومی که دارن اشتباه بود اگه نمیخواستن متحدی پیدا کنن و تنهایی درگیر بشن برای اند گیم به مشکل میخوردن کم میاوردن از نظر نیروی هجومی.کلا خیلی منطقی و خوب بود سیاست اند گیمشون.
    2:اونهایی که میگن زیر پرچم و فلان .میدونستید همین ش ش تو موقعی که میخواست با ما نپ ببنده ما صدای جلسشون کامل شنیده بودیم؟علی هیروز نشون به اون نشون که میگفتی الان اوضاع خوب نیست بذارید خوب بکشیم بالا بعد خواستیم با هر کی درگیر بشیم.اینو گفتم بدونی ما کلا اوضاع اون تایم شما میدونستیم اما گفتیم یه رفاقتی این وسط هست و باقی چیزا مهم نیست.فقط خواستم ببینم دنبال رکب زدن بودید و خودتونو برای بازی خراب میکنید که البته اون تایم نکردید ولی فردای نپ بستن با ش غ برای بار دوم فرداش رفتید سراغ ج ش و متا شدید.
    خیلی حرف هست ادم بخواد بگه اما مخاطبی که ارزش داشته باشه براش وقت بذاره ادم نمیبینم.(بلا نسبت بعضی ها که کلا تو ... بازی و این جور تو کف 100 کردن ها نیستن)

4. تشکر seyyed تشکر نمود
    پسندیدن _ARTEMIS_, KiNG Of Se پسندید
    نپسندیدن ZartVam نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط 1kilu نمایش پست ها
    آورین آورین بر تو ای یک کیلو جان

منتظر لینک های منم باش

پ.ن:شاید از اک a.c کیک شده باشم ولی هنوز تعصب دارم روش خودت دیگه بفهم چیکار کردی....

خبر آمدن کتیبه ای در حال جابجایی و همری در حال پریدن است
    خخخ

6. تشکر 1kilu تشکر نمود
    پسندیدن 1kilu پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط KiNG Of Se نمایش پست ها

امیر جون 4ک رعد رو رفیق آدم با هیرو دیوار کنه خیلیه ما فکر میکردیم رفاقت بعضیا خیلی بیشتر از یه گیمه

گفتم بازی میکنیم برای رفاقت - اما توی همین بازیها میشه رفیق واقعی رو شناخت کسی که توی بازی رفاقتو به ....میکشه جای دیگه نمیشه ازش انتظار داشت همین

خواهشا دیگه ریپلای نکن هم اسپم میشه هم حرفامون الکیه سر دیگرانو درد نیاریم بهتره

Amir Alone

عزیز من اکانت پلیر داره فقط من توش نیستم اینو یه بار بهت گفتم الان هم دارم اینجا میگم
    اکانت ما 3 تا پلیر داره منم روزااااااااااااا نیستم منو روز بزنید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

نیمچه تحلیل

وضعیت سرور تا به اینجایی که گذشت !!
    ساید شمال شرق ترکیبی از پلیرهای نرمال سرور 7 + بچه های سرور اسپید (اصطلاحا بکس ما -بکس شما)
    استارت خوبی داشت شمال شرق پلیر شاخصی تو رنک های بالای غارت نداشت معمولا اون هم به دلیل اینکه غارت توافقی وجود نداشت و میزان غارتگر ها هم زیاد بود و هست یه سری ناهماهنگی ها وجود داشت که کلا برطرف شد کتیبه ای از سایدهای دیگه زده نشده ! چینش کتیبه های موجود هم قابل قبول هست نقطه قوتش تعداد پلیر بالا و دفاع قویی هست که از ابتدای بازی به فکرش بود و هست !!

ساید جنوب شرق
    ترکیبی از پلیرهای سرور c3 جنوب شرق ! و اکانت اختاپوس که به تنهایی یه نصف ساید هست دیدم که میگم تیمی از بچه های جنوب غرب سرور سابق بعلت دیر استارت زدن دیر جمع شدن ساید شاید کمی از لحاظ میزان همر یا میزان دف عقبتر باشن از سایدهای شمالی ولی نکته قوت هماهنگی بالا و هم تعداد کم تارگت باعث میشه ضعف هاش پوشش داده بشه !
    جنوب غرب
    اول سرور پر از ستاره و اکانتها و مولتی های قدرتمند که به هردلیل با ریزش شدید روبرو شد و ناهماهنگی درگیری های داخلی زیاد پلن های با تلفات سنگین فعلا باعث میشه شانس آخر قلمداد بشه ولی خوبی دژکوب اینه که سه عامل باعث موفقیت میشه 1- تروپ قوی2- هماهنگی3- سیاست قوی و زیرکانه باید ببینیم تو دو فاکتور دیگه خودشون رو چطور نشون میدن !
    تمایل زیادی هم به شمال غرب داشتند از ابتدای سرور تا حالا جابجایی کتیبه ها کاملا این نکته رو نشون میده قرض دادن جنگ کوچیک - جنگ بزرگ به شمال غرب
    شمال غرب
    تیم سرورهای اسپید هستن کاملا
    قاعدتا هم باید با هم هماهنگ باشن
    سیاست بازی رو خوب بلد هستند
    کلیه معاملات و تعاملات هم که تا الان انجام دادن سودمند بوده باهاشون
    از نظر هجومی قابل قبول هستند ولی از نظر میزان دفاع یا کم دفاع دارند ! و یا دفاع شخصی زیادی دارند که تو کل ساید پخش نمیشه

9. تشکر ZartVam, SS Panzer تشکر نمود
    نپسندیدن KiNG Of Se نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط pOtEntAtE نمایش پست ها
    1:ج ش متای خیلی خوبی کرد کارشون کاملا منطقی و درست بود.مجبور هم بودن چون با توجه به تعداد اکانت های هجومی که دارن اشتباه بود اگه نمیخواستن متحدی پیدا کنن و تنهایی درگیر بشن برای اند گیم به مشکل میخوردن کم میاوردن از نظر نیروی هجومی.کلا خیلی منطقی و خوب بود سیاست اند گیمشون.
    2:اونهایی که میگن زیر پرچم و فلان .میدونستید همین ش ش تو موقعی که میخواست با ما نپ ببنده ما صدای جلسشون کامل شنیده بودیم؟علی هیروز نشون به اون نشون که میگفتی الان اوضاع خوب نیست بذارید خوب بکشیم بالا بعد خواستیم با هر کی درگیر بشیم.اینو گفتم بدونی ما کلا اوضاع اون تایم شما میدونستیم اما گفتیم یه رفاقتی این وسط هست و باقی چیزا مهم نیست.فقط خواستم ببینم دنبال رکب زدن بودید و خودتونو برای بازی خراب میکنید که البته اون تایم نکردید ولی فردای نپ بستن با ش غ برای بار دوم فرداش رفتید سراغ ج ش و متا شدید.
    خیلی حرف هست ادم بخواد بگه اما مخاطبی که ارزش داشته باشه براش وقت بذاره ادم نمیبینم.(بلا نسبت بعضی ها که کلا تو ... بازی و این جور تو کف 100 کردن ها نیستن)
    سلام بر داش مهدی خودم

یه نکته می گم ... اگه ما با سایدی متا بستیم و یا نپ به خاطر ساید خودمون هم بوده .. که هر لیدر و مسئولی تو یه ساید حتما به خاطر سایدش از همه لحاظ کل انتخاب هایی که رو میز داره رو بر انداز میکنه و تصمیم می گیره ! .....

یه نکته جالب بهت بگم در مورد اکانت Eshbil که 1 هفته پیش یه سری از فیدر هاش خوردن و همرشم رفت تو دیوار !!! مگه ما با هم نپ نبودیم ؟! گفتیم اکانت bomb .. رو تو ش.غ بزنید و گفتید ماله ابولفظل و میگه که هر کی حامد دراگ رو بزنه ما هم می زنیم .... و یه سری بحث های دیگه ....
    فقط خواستم بگم که اگه ما نامرد باشیم مطمئن باش شما هم از ما کم نمیارید .... جلسه ش.ش تو ش.غ پخش میشه لووووول

داش اینایی که گفتم رو جدی نگیر ...گفتم که چیزی واس بعد نمونه .... این یه سرور فیکه و ارزش خاصی هم برامون نداره .... چه 100 کنیم و چه نکنیم ....
    فردا نمی گن تو سرور فیک ش.ش اینطوری کرد و ش.غ فلان ....
    اومدیم دور هم جمع شدیم یکم بگیم و بخندیم و یکم هم سرگرم بشیم ....

پ.ن : شدیم پوشر سرور هر کی منابع می خواد به ما نامه میزنه (((

پ.ن : امیر واریو ... من هم بیام واس کشت ؟

پ.ن : تبریک بابته خفت دوستان .....

علی
    Mulche

11. نپسندیدن KiNG Of Se نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط potentate نمایش پست ها
    سلام داداش
    ببین داداش خودتم میدونی (شایدم نمی دونی ) قبول کردن نپ دو ساید شمالی از طرف هر دو ساید چیزی جز دور بودن از درگیری برای دو ساید نبود و علتش هم رفاقتو این حرفا نبود ... منکر رفاقت بین کل 4 ساید نمیشما ولی بازی جایه خوده رفاقت جایه خود ... اگه بازی رو با رفاقت بخوای قاطیش کنی میشه وضعیتی که چند روز پیش بین دو ساید غربی افتاد که این بین چند نفری هم حذف کردن که می تونستن رفیقای جدیدتون باشن , البته بعضیاشون هم موندن که جای خوشحالی داره ... پس به جای استفاده از رفاقت به عنوان یه اهرم ( سیاست بازی ) , بهتره بشینی بازیتو بکنی و از داشته های خودت استفاده کنی و لذتش رو ببری.... رفیق بازی جاش تو صفحه ی مانیتورو بین چندتا عدد نیست ... رفیق پیدا کردن تو زندگی واقعی کار خیلی سختیه اینجا که جایه خود داره ... البته رفیقای خوب اینجا هم پیدا میشنا :دی ولی درست نیست این رفاقتارو سر بازی , لباس عثمان کنیم و از جذابیت بازی خودمون و دیگران کم کنیم... یه خورده به این قسمت قرمر بیشتر فکر کن بعد اگه خواست پست رو ریپلای کن

پ.ن : متای شرق تا اونجایی که من خبر دارم از طرف بچه های ne پیشنهاد شده بود و علتش هم چیزی جز ایجاد هیجان و تحرک تو سرور و دور هم بودن شرقی ها و لذت بردن از بازی با همدیگه چیز دیگه ای نبود
    پ.ن : تبریک به اکانت a.c ... همر ترسناکیه
    پ.ن آخر : خدایی اولین و آخرین سروره که اسپید بازی میکنم ... دلم واسه مخفی بازی کردن سرورای نرمال تنگ شده

زنده باشین همگی
    وقتي برنده ميشوي، نيازي به توضيح نداري! وقتي مي بازي چیزی برای توضیح دادن نداری!
    هیتلر

13. پسندیدن ArTaM پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Mulche نمایش پست ها
    سلام بر داش مهدی خودم

یه نکته می گم ... اگه ما با سایدی متا بستیم و یا نپ به خاطر ساید خودمون هم بوده .. که هر لیدر و مسئولی تو یه ساید حتما به خاطر سایدش از همه لحاظ کل انتخاب هایی که رو میز داره رو بر انداز میکنه و تصمیم می گیره ! .....

یه نکته جالب بهت بگم در مورد اکانت Eshbil که 1 هفته پیش یه سری از فیدر هاش خوردن و همرشم رفت تو دیوار !!! مگه ما با هم نپ نبودیم ؟! گفتیم اکانت bomb .. رو تو ش.غ بزنید و گفتید ماله ابولفظل و میگه که هر کی حامد دراگ رو بزنه ما هم می زنیم .... و یه سری بحث های دیگه ....
    فقط خواستم بگم که اگه ما نامرد باشیم مطمئن باش شما هم از ما کم نمیارید .... جلسه ش.ش تو ش.غ پخش میشه لووووول

داش اینایی که گفتم رو جدی نگیر ...گفتم که چیزی واس بعد نمونه .... این یه سرور فیکه و ارزش خاصی هم برامون نداره .... چه 100 کنیم و چه نکنیم ....
    فردا نمی گن تو سرور فیک ش.ش اینطوری کرد و ش.غ فلان ....
    اومدیم دور هم جمع شدیم یکم بگیم و بخندیم و یکم هم سرگرم بشیم ....

پ.ن : شدیم پوشر سرور هر کی منابع می خواد به ما نامه میزنه (((

پ.ن : امیر واریو ... من هم بیام واس کشت ؟

پ.ن : تبریک بابته خفت دوستان .....

علی
    Mulche
    علی جان شما جات رو جفت تخم های چشم ماست

میخوای برای کشت ثبت نام کنی زودتر ثبت نام کن... تا جا پر نشده ماشالا از زمانی که فهمیدن میخوایم بریم برای کشت باقالی کلی از بچه های قدیم شمالشرق تماس گرفتن باهام ثبت نام کردن ماشالا داریم کم کم به فصل سرما هم نزدیک میشیم باقالی حال میده

15. تشکر 1kilu, M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن 1kilu, M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط S.Y نمایش پست ها
    آورین آورین بر تو ای یک کیلو جان

منتظر لینک های منم باش

پ.ن:شاید از اک a.c کیک شده باشم ولی هنوز تعصب دارم روش خودت دیگه بفهم چیکار کردی....

خبر آمدن کتیبه ای در حال جابجایی و همری در حال پریدن است
    خخخ
    عزیز جان عشقم گریه کردن نداره لینکی بود دیدم گفتم شاید بچه ها هم بخوان ببینن هاااااا

اینم اکانت خودمه
    00.jpg

17. تشکر amir_WarRior Team تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط PiChPiChI نمایش پست ها
    به نظرم شرایط متای شرق با زیر پرچم رفتن جنوب غرب چند تا تفاوت اصلی داره دوست عزیز
    اول اینکه هیچ اتکی از ne روی se و بالعکس صورت نگرفته بود که فرض کنیم یه ساید از ترس اون یکی رفته زیر پرچمش !
    دوم اینکه هیچکدوم از لیدرها و بازیکنان se نرفتن تو اتحادهای ne یا بالعکس که بازم فرض کنیم از ترس رفتن تو اون اتحاد
    سوم اینکه در جریان صورت گرفتن این متا نه کسی از کل شرق حذف کرده ، نه اومده تو فروم پست بزاره که ساید ما بلاصاحبه !

پ.ن : تبریک میگم بابت خفتتون
    پ. ن : اینجوری که شما دارین جنگ آموزتون رو از ترس اتک و فیک جا بجا میکنین فکر کنم بزودی تبدیل شه به گیج !
    سلام به همه

میگم مستر پیچ جان مثیکه خبر نداری ما خودمون رنگ کاریم و زاغ رنگ میکنیم جای پلنگ صورتی به خلق ا... جایزه میدیم.

اینو خوب به همه میگم خوب بدونین عزیزان. ما اگر شمال غرب هممون فارم کنه و 0 کاری باهاشون نداریم و اصلا زیر پرچم اوناییم و واسمون افتخاره که زیر پرچم اساتیدی همچون اونا باشیم.
    پ خوب بدونین که هر جوری بشه اول میاییم سراغ خود شما ها و سرمون درد میکنه واسه همینا. پ با بچه طرف نیسی و الکی داستان نکنین بیخود.
    ماها که داریم پلی مون میکنیم و بوقتش میاییم سراغتون کامل از سایدتون خبر داریم میدونیم تو اتحاداتون همه چراغا زرد و قرمزه و کلا چند نفرین پ قشقرق بیخود راه نندازین

حتما نباید لینک گذاشت که. این سیاستا و کلک رشتیا واسه این سرور نی.

مخلص همگی پیمان

19. پسندیدن pOtEntAtE پسندید
صفحه 87 از 182 نخستنخست ... 3777858687888997137 ... آخرینآخرین