صفحه 83 از 182 نخستنخست ... 3373818283848593133 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 821 تا 830 , از مجموع 1819

موضوع: سرور d3 انتقام جویان

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط seyyed نمایش پست ها
    سلام اکانت نکبت اگه اشتباه نکرده باشم
    کتیبه چکمه رو از شمال غرب زد و بعد از اون هم رسید دست اکانت پارتیزان
    http://d3.dejkoob.ir/spieler.php?uid=520
    البته به احتمال زیاد بچه های پارتیزان دیدن دست یه اکانت دیگه و بعد از مدتی که حمله رو زدن و شانسی شانسی همینجوری شانسی ها اصلا فکر بد نکنین بچه ها کتیبه رو گرفتن
    اره شما راست میگین حرف شما درست
    ولی کتیبه ای که شمال غرب بهش نیاز داره هرجوری باشه توی بازی مردانه میگیره
    با تشکر
    ممنون که اشاره کردی. چون دقیقا با تئوری که ذکر شد مطابقت میکنه. چون اک اختاپوس اول مطمئن شده اماری که بهش دادن درسته و ده کتیبه احمق صفر شد بعد لانچ کرده هیرو رو. وگرنه اگه توسط یکی زده شده بود زمانبدی میکرد که درست بعد رد شدن همر نکبت هیرو بخوره.
    منظور اینکه دقیقا هماهنگی از دو ساید شرقی بوده

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط MATRIX III نمایش پست ها
    سلام خدمت همه
    داداش اون اکانت یعنی نکبت به خیلی ها نامه داده که بیاید کتیبه رو ببرید پس اگر مانی هم با هیرو برده باشه چیز عجیبی نیست
    اما طبق توافقاتی که بین دوساید شمال شرق و جنوب غرب بوده کتیبه باید بک بشه و میشه همونطور که اکانتی از جنوب غرب که توی هیچ اتحادی نبود یه کتیبه احمق از شمال شرق زد و به ابوذر گفتم کتیبه بک میشه و کتیبه رو برمیگردونیم به شمال شرق
    در مورد چکمه هم بگم که اون چکمه به جنوب غرب بک میشه و بعد از اون هم به احتمال خیلی خیلی زیاد فورا به شمال غرب برگردونده میشه
    اگر قرار باشه بازی رو با نامردی جلو ببریم بهتره اصلا بازی نکنیم. بهتره همه به حرفایی که میزنن عمل کنن تا حداقل از این به بعد بازی پاک رو ببینیم
    وقتی یه سری قول و قرارها بین 2 ساید گذاشته میشه در هر شرایطی باید بهش عمل کرد
    حتی زمانی که صاحب اکانت گفت احمق رو پس نمیده خودم لازم بدونم با همر اون احمق رو ازش میگیرم و پس میدم به شمال شرق

در ضمن یه چیزی بگم که از همین الان یه سری آدم فرصت طلب نبان اینجا بگن وای اکانت رو شمال شرق خریده بوده حالا چکمه رو زده برده ساید خودش که همچین چیزی نیست. اینم گفتم که باز انگشت تهمت به سمت ساید شمال شرق نره
    مجتبی داداش دمه دستم بودیا میکشتمت. بابا کتیبه برای زدنه و بازی میکنیم برای همیتا که دارین میگین کثیفکاری یا هر چی لعنتیاااااااا

وگرنه صلوات میفرسادیم روبوسی میکردیم و اکانت تیمار میکردیم تا سرور بیرونمون کنه خوووووو
    ابوذر کتیبه رو بک ندیا داداشی. خواستن خودشون میان میبرندیی

2. نپسندیدن DumeniC نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط seyyed نمایش پست ها
    سلام اکانت نکبت اگه اشتباه نکرده باشم
    کتیبه چکمه رو از شمال غرب زد و بعد از اون هم رسید دست اکانت پارتیزان
    http://d3.dejkoob.ir/spieler.php?uid=520
    البته به احتمال زیاد بچه های پارتیزان دیدن دست یه اکانت دیگه و بعد از مدتی که حمله رو زدن و شانسی شانسی همینجوری شانسی ها اصلا فکر بد نکنین بچه ها کتیبه رو گرفتن
    اره شما راست میگین حرف شما درست
    ولی کتیبه ای که شمال غرب بهش نیاز داره هرجوری باشه توی بازی مردانه میگیره
    با تشکر
    با سلام و عرض ادب
    1- یه نگاهی به ریست شدن تاپ تن بکنید !
    2- وقتی ساعت سه صبح یک اکانت میره تو تاپ هجوم من حداقل چک میکنم ببینم چیزی زده یا خیر !
    3-وقتی میبینی اکانت کتیبه زده ! یعنی قهرمانش تو راهه هنوز تو راه برگشت ! آیتم قهرمانش هم نقشه نیود پس با همون فاصله مسیر رفت برمیگشت !
    4- تایم تک اسکات با دهی که من ازش کتیبه زدم و لانچ با کاتا از دهی که من کتیبه زدم رو چک کنید ! مشخص میشه ! اگه قرار بود با بازی کثیف کتیبه بزنم با تک هیرو میزدم ! نه بعد از 6 ساعت حدودا اختلاف !
    5- اکانت بیرون از اتحادهای جنوب غرب بود ما از طرف شمال شرق عهدو پیمانی نشکستیم !
    6- اکانت نکبت هم که الحمدالله با پست امیر عزیز و اعلام مشکلاتش مشخص شد از طرف شمال شرق نبوده
    7- ماتریکس عزیز من همچنان منتظر برگشت کتیبه احمق هستم کتیبه ای که از اتحادهای رسمی جنوب عرب روی اتحادهای رسمی شمال شرق لانچ شده و شما خودت رو متعهد به برگردوندنش به شمال شرق دونستی ولی تا الان انجام نشده !
    8- خیلی هم فکر کردم با وجود اینکه هیچ امر غیر طبیعی در زدن کتیبه وجود نداشت ! کتیبه صرفا به اکانت نکبت برگشت داده میشه ! که نه حانی آمده باشه نه خانی رفته باشه !!!
    9- اینهمه هر شب تایم گذاشتیم همچین فرصت طلایی بدست بیاریم که اون هم اینجوری شد !!
    1- آرتمیس عزیز این گردوها از گلوی ما پایین نمیره نوش جان شما
    شاد باشید و پایدار
    با احترام مانی

4. پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط partizan نمایش پست ها
    با سلام و عرض ادب
    1- یه نگاهی به ریست شدن تاپ تن بکنید !
    2- وقتی ساعت سه صبح یک اکانت میره تو تاپ هجوم من حداقل چک میکنم ببینم چیزی زده یا خیر !
    3-وقتی میبینی اکانت کتیبه زده ! یعنی قهرمانش تو راهه هنوز تو راه برگشت ! آیتم قهرمانش هم نقشه نیود پس با همون فاصله مسیر رفت برمیگشت !
    4- تایم تک اسکات با دهی که من ازش کتیبه زدم و لانچ با کاتا از دهی که من کتیبه زدم رو چک کنید ! مشخص میشه ! اگه قرار بود با بازی کثیف کتیبه بزنم با تک هیرو میزدم ! نه بعد از 6 ساعت حدودا اختلاف !
    5- اکانت بیرون از اتحادهای جنوب غرب بود ما از طرف شمال شرق عهدو پیمانی نشکستیم !
    6- اکانت نکبت هم که الحمدالله با پست امیر عزیز و اعلام مشکلاتش مشخص شد از طرف شمال شرق نبوده
    7- ماتریکس عزیز من همچنان منتظر برگشت کتیبه احمق هستم کتیبه ای که از اتحادهای رسمی جنوب عرب روی اتحادهای رسمی شمال شرق لانچ شده و شما خودت رو متعهد به برگردوندنش به شمال شرق دونستی ولی تا الان انجام نشده !
    8- خیلی هم فکر کردم با وجود اینکه هیچ امر غیر طبیعی در زدن کتیبه وجود نداشت ! کتیبه صرفا به اکانت نکبت برگشت داده میشه ! که نه حانی آمده باشه نه خانی رفته باشه !!!
    9- اینهمه هر شب تایم گذاشتیم همچین فرصت طلایی بدست بیاریم که اون هم اینجوری شد !!
    1- آرتمیس عزیز این گردوها از گلوی ما پایین نمیره نوش جان شما
    شاد باشید و پایدار
    با احترام مانی
    اون مرد که وقتی حرف میزنه میاد ثابتش میکنه!
    حرف پشت سر ما زیاد ولی یه مرد میخوام بیاد این رو ثابت کنه ببینم چیکار کردیم.
    حرف مرد از دهنش در میاد!
    پ.ن:هرکسی چیزی داره بگه شاید ما خودمون خبر نداشته باشیم یا حق با شماست و ما قبول می کنیم یا حق با ماست و دیگه دست از تهمت زدن بر میدارین!
    پ.ن:معصوم نیستیم ولی این سرور هیچ حرکتی نزدیم پس نمیشه با این تهمت ها کنار اومد!!
    پ.ن:بعد از 9میشه 10

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط _ARTEMIS_ نمایش پست ها
    اون مرد که وقتی حرف میزنه میاد ثابتش میکنه!
    حرف پشت سر ما زیاد ولی یه مرد میخوام بیاد این رو ثابت کنه ببینم چیکار کردیم.
    حرف مرد از دهنش در میاد!
    پ.ن:هرکسی چیزی داره بگه شاید ما خودمون خبر نداشته باشیم یا حق با شماست و ما قبول می کنیم یا حق با ماست و دیگه دست از تهمت زدن بر میدارین!
    پ.ن:معصوم نیستیم ولی این سرور هیچ حرکتی نزدیم پس نمیشه با این تهمت ها کنار اومد!!
    پ.ن:بعد از 9میشه 10
    نقل قول نوشته اصلی توسط _ARTEMIS_ نمایش پست ها
    محسن عزیز در این حد؟:دی
    ما هم گردو میخوریم گفته باشم )
    گفتی شما هم گردو میخوری من هم گفتم نوش جانت !

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام

از این داستانهای کتیبه زدن و قهر و آشتی پلیرها که بگزریم یکی از لیدرهای جنوب غرب لطفا بیاد توضیح بده که بالاخره توی سایدمون الان چند چندیم؟؟؟؟؟

بعنوان یه پلیر معمولی توی جنوب غرب واقعا گیج شدم که لیدرهامون الان کدوم ساید بازی میکنن شمالغرب یا جنوب غرب؟
    تکلیف اتحادهامون چی میشه؟ هر کی واسه خودش یه اتحاد زده با یه اسم متفاوت و خیلی از اکانتها هم رفتن واسه خودشون!!!

اگر اینجوری پیش بره جنوب غرب فقط پلیر و اکانت از دست میده و باعث مشکلات داخلی میشن مثل نمونه هایی که داریم میبینیم.

خواهشاً اگر کسی در جریان هست یه توضیح مختصری بده ممنون میشم.

8. تشکر Yasuo, ZartVam تشکر نمود
    پسندیدن Yasuo, ZartVam پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط partizan نمایش پست ها
    گفتی شما هم گردو میخوری من هم گفتم نوش جانت !
    در کل یه سری از دوستان دیگه هم مخاطب بودن!
    ممنون که اینقدر به فکر سلامتی ما هستین!

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به همه دوستان
    یه سوالی هست که ذهن منو دو- سه روزیه درگیر خودش کرده!!!
    آیا ساید جنوب شرق نمیخواد کتیبه گیج کننده منحصر به فرد رو که از ساید ج.غ خریده پس بده؟
    به نظرتون با این وضیعت که پیش اومده سرور خوبی خواهیم داشت؟
    از لیدرای محترم ج.ش خواهش میکنم که بیان یه توضیح در مورد کتیبه ای که خریدن بدن!
    دوستان ج.غ هم کتیبه هاشون رو دارن میفروشن علت کارشون (خیانت به ساید) رو لطفا بیان کنن!
    ( اسم از شخص خاصی نبردم اما اگر توضیحی مشاهده نشود خودم نام اکانت هارو در پست بعدی میزارم تا شاید اینطوری بیان توضیح بدن)

پ.ن: بعضیا وجود حذف کردن ندارن فقط یاد گرفتن حرفـــــــــــــــــــ بزنن....
    League OF Legends

11. تشکر partizan, ZartVam, 1kilu تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط amil58 نمایش پست ها
    سلام

از این داستانهای کتیبه زدن و قهر و آشتی پلیرها که بگزریم یکی از لیدرهای جنوب غرب لطفا بیاد توضیح بده که بالاخره توی سایدمون الان چند چندیم؟؟؟؟؟

بعنوان یه پلیر معمولی توی جنوب غرب واقعا گیج شدم که لیدرهامون الان کدوم ساید بازی میکنن شمالغرب یا جنوب غرب؟
    تکلیف اتحادهامون چی میشه؟ هر کی واسه خودش یه اتحاد زده با یه اسم متفاوت و خیلی از اکانتها هم رفتن واسه خودشون!!!

اگر اینجوری پیش بره جنوب غرب فقط پلیر و اکانت از دست میده و باعث مشکلات داخلی میشن مثل نمونه هایی که داریم میبینیم.

خواهشاً اگر کسی در جریان هست یه توضیح مختصری بده ممنون میشم.

سلام
    دوست عزیز شما بیا روم گارنا من در حدمتتون هستم هر سوالی هم داشتید من جواب میدم

پ.ن: مانی جا دیشبت باهاتون صحبت کردم و احمق شما بک شد و سر همین بک شدن کراپ های من خورد توسط اون اکانت اما چون حرف زدیم سر حرفمون موندیم. دیشبت بهت گفتم اون اکانت الان تو اتحاد نیست پس باید میگفتم خودت برو بگیر ازش؟

13. تشکر Ðŕ. Şђǒϯğύŋ, amil58 تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

17290668467287613830.jpg

سلامی دوباره خدمت دوستان

پست قبل بنده انگار باعث آزردگی بعضی از عزیزان شده!

مجید جان شما که سابقه لیدری بازی کردن در سرور های اسپید ایران رو دارید ازتون انتظار چنین کاری نمی رفت!

تو سرور های ir هم همینطوری بازی میکردین یعنی ؟ خرید و فروش کتیبه ؟

بنظرم با این حرکت سابقه نام واکر و ج.ش چه در این سرور و چه در سرور های ir رو زیر سوال بردین!

اگر بنده اشتباه می کنم لطف کنید لینک های اتک به گیج منحصر رو تو فروم بزارید تا شک و شایعات از بین برن!

با تشکر
    League OF Legends

15. تشکر 1kilu, M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن pOtEntAtE, M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Yasuo نمایش پست ها
    17290668467287613830.jpg

سلامی دوباره خدمت دوستان

پست قبل بنده انگار باعث آزردگی بعضی از عزیزان شده!

مجید جان شما که سابقه لیدری بازی کردن در سرور های اسپید ایران رو دارید ازتون انتظار چنین کاری نمی رفت!

تو سرور های ir هم همینطوری بازی میکردین یعنی ؟ خرید و فروش کتیبه ؟

بنظرم با این حرکت سابقه نام واکر و ج.ش چه در این سرور و چه در سرور های ir رو زیر سوال بردین!

اگر بنده اشتباه می کنم لطف کنید لینک های اتک به گیج منحصر رو تو فروم بزارید تا شک و شایعات از بین برن!

با تشکر

با سلام
    دوست عزیز که اسمتو نمی دونم هیچ اتکی از اکانت من رویه گیج منحصر لانچ نشده و کتیبه با تک هیرو اومده جنوب شرق !!!!

اما این دلیل نمی شه کتیبه خریداری شده باشه !!! شما به جای سوختن و جو دادن تویه فروم سریع خودتو برسون به زاینده رود شهر ما که این روزا بیشتر از همیشه پر اب هست !!! بسیار برای سلامتی شما و دوستان مفید هست.

اگه شما لیدر یکی از اتحاد های شمال شرق هستی دلیلی نداره نگران جنوب غرب باشی شما برو کتیبه ای که از ساید جنوب غرب تو شرایط متا زدید رو پس بده. شما دل سوز جنوب غرب شدید ایا ؟

نگران گیج یونیک نباش اونی که کتیبه رو داده هر موقع خودش بخواد می تونه با تک هیرو بیاد کتیبشو ببره . خواهشن تا زمانی که چیزی رو نمی دونی خودتو دخالت نده .

با تشکر Majid WALKERS
    SE FOR EVER

TEN is immortal

Return to Home

Majid WALKERS

صفحه 83 از 182 نخستنخست ... 3373818283848593133 ... آخرینآخرین