صفحه 51 از 182 نخستنخست ... 41495051525361101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 1819

موضوع: سرور d3 انتقام جویان

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MOJTABA_CRASSUS نمایش پست ها
    60 کی تله ساخت؟

سرور ها ای ار و کام اینجور نبود

بلکه مولتی هانتر خواسته یه حال به گول ها سرور بده

و البته نیاز به پشت کار داره 60 کی تله بخوای بسازی یعنی

باید 150 بار تله ساز 20 کنی باز تخریب کنی که تا اخر سرور باید پای تله ساز باشی

با گلد هم بخوای بسازی 120 کی گلد میشه تخریبش هم با گلد بزنی میشه 240 کی :d

که اندازه یه ساید فک کنم خرجش شه دم اون دوستی که ساخته گرم
    سلام
    عزیز تو سرور های .irو.comهم اینجور بوده فقط امتحان نکردین!!
    تله ساز رو 20 کن بساز بعد تله هاش رو هم بساز بعد تخریب کن!!
    همین سرور ساخته شده دیگه!

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Turbo نمایش پست ها
    نه عزیز من به این روش نمیشه ساخت یه چیزی میگید دو نفر می خونند باور میکنند. تعداد تله های مجاز هر تله ساز سطح 20 در این سرور با توجه به اینکه اسپید هست بیشتر از 400 تا هستش. اما با تخریب و دوبار ساختن نمیشه دوبرابر ساخت!
    عزیز میشه ساخت.comو .irهم اینجور بود!!!!
    حالا شما بخواین بردارین میشه باگ سرورتون نه رفع باگ!
    در کل درست نیست مولتی هانتر بیاد کف فروم اطلاعات غلط بده!!!
    لطفا یه قسمت ساپورت بزارین یا اطلاعات مولتی هانتر ها رو بیشتر کنید خیلی میزنه تو ذوق!
    ممنون

2. تشکر seyyed, Ðŕ. Şђǒϯğύŋ, No Game تشکر نمود
    پسندیدن No Game پسندید
    نپسندیدن Turbo نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 25 پست

باسلام

دوستان فکر کنم دیگه به نتیجه رسیدین که میشه تله سازی یا هر چیزی که پیش نیاز ساختمان اصلی ندارد به جای ساختمان اصلی بنا کرد.

خوشحال میشیم این بحث را در بخش آموزش ادامه بدین البته اگه بازم کسی قانع نشده و سوالی دارد.

و اما

نقل قول نوشته اصلی توسط moderator نمایش پست ها
    لطفا در صورتی که سوالی در مورد بازی دارید در انجمن و در بخش مربوطه بپرسید. همانطور که عده ای از دوستان حکم صادر کردند که مولتی هانتر حق دفاع از خودش در انجمن نداره دوستان هم حق حمله به مولتی هانتر در انجمن ندارند بنابراین لطفا در اسرع وقت پست هاشون رو ویرایش کنند.

همانطور که مدیریت مولتی هانتر ها فرمودند

کاربران چندین بار گفته اند که مولتی هانتر ها حق ارسال پست یا حتی نباید اکانتی داشته باشند لذا ما هم به نظر کاربران احترام گذاشته این چنین کردیم , در مقابل انتظار می رود که کاربران از مولتی هانتر ها نه تعریف کرده و نه بدگویی کنند.
    امیدوارم از مولتی هانتر ها صحبتی نشود .

و اما آقای No Game

نقل قول نوشته اصلی توسط No Game نمایش پست ها
    سلام خدمت دوست عزیز و مدیر مولتی هانتر ها
    خوشبختانه کسی به مولتی هانتر ها اهانت نکرده و خوشبختانه بازی دژکوب هم بلد نباشن اخلاق خوب و خوش صحبت هستن و همینش برا ما بسه
    و تشکر میکنیم ازشون و به شخصه بی نهایت تشکر میکنم از مولتی هانتر ها
    فقط بعضی هاشون 6 روز یه بار جواب میدن دل تنگشون میشیم
    در مورد قسمت مولتی هانتر ها فقط خاطراتشون وجود داره و کسی حضور نداره
    یا شما که مدیر هستید فکر نکنم خودتون سالی یه بار اونجا سر بزنید که ببینید کسی چیزی گفته یا نه
    از شما هم ممنون

سلام علی جون
    آقا بیا ما رو چیف کن خلاص کن
    در مورد بحث قسمت های آموزش متاسفانه مدیر های اون بخش که نام نمیبرم اطلاعات خودشون رو مطح میکنن و 99 درصدشون فروم بسته هست و قابل رد و بدل کردن اطلاعات نیست و پاسخی نمیشه داد و در آخرش امید عزیز میاد میگه همین هست که هست
    در مورد مولتی هانتر ها همونطور که گفتید صحبت کردن تو بازی جرمه اینجا فرومه :دی جیگرمی اشتب تایپی بود میدونم ولی ما بد نگفتیم در موردشون و تعریفشون هم کردیم فقط اعتماد نداریم به جواب هاشون چون تجربه دژکوبی ندارن این هست واقعیت
    اون بند آخر هم به من مربطو نمیشد که هیچ
    ممنونم بازم

دوست عزیز , مولتی هانتر ها وظیفه ی پاسخ گویی به سوالات را ندارند اگه پاسخی هم میدهند به خاطر احترام به کاربران می باشد و اگر پاسخ داده شده به شما غلط می باشد میتوانید از داخل بازی در مورد پاسخ غلط با پاسخ دهنده گفتگو کنید.
    اگر میخواهید به پاسخ سوالات خود برسید فقط در بخش پرسش و سوال مطرح کنید.

در مورد قسمت آموزش جای بسته نمی باشد به جر پست های آموزشی که توسط خود مدیر بخش دارن ارسال میشند(انواع نیرو ها ) و هنوز تکمیل نشده اند در صورتی که تکمیل بشن باز و کاربران میتوانند نظر دهی کنند.

دوستان این پست رو ریپلای نکنید در صورت ریپلای , پست شما حذف خواهد شد .

پ.ن: انتقاد از مولتی هانتر ها یا هر کسی فقط و فقط در بخش انتقادات یا پی ام خصوصی .
    پ.ن: کسی خواست به پست من جواب بده فقط نامه خصوصی , این پست مربوط به بحث و گفتگوی سرور نمی شود .

باتشکر
    برای تغییر نام کاربری به لطفا ثبت نام کنید. مراجعه کنید.

قبل از هر گونه فعالییت در انجمن لطفا ثبت نام کنید. را مطالعه کنید.

4. تشکر M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL پسندید
    نپسندیدن No Game نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط _ARTEMIS_ نمایش پست ها
    سلام
    عزیز تو سرور های .irو.comهم اینجور بوده فقط امتحان نکردین!!
    تله ساز رو 20 کن بساز بعد تله هاش رو هم بساز بعد تخریب کن!!

- - - Updated - - -

در کل درست نیست مولتی هانتر بیاد کف فروم اطلاعات غلط بده!!!
    لطفا یه قسمت ساپورت بزارین یا اطلاعات مولتی هانتر ها رو بیشتر کنید خیلی میزنه تو ذوق!
    ممنون
    پاسخ بنده با توجه به سرورهای دژکوب پاسخ درست هست. در سرورهای دژکوب با تخریب تله ساز و ساخت دوباره اش تعداد تله قابل ساخت دوبرابر نمیشه.
    من این پرسش رو در قالب دژکوب در انجمن های دژکوب پاسخ دادم اینکه شما می پرید وسط مثل این میمونه که یه نفر بره یه ساندویچی بگه همبرگر دارید بگن بله! بعد یکی بپره وسط بگه ساندویچی بغلی همبرگر نداره یکم اطلاعاتتو ببره بالا آقای فروشنده!

پ .ن : من نیز فعلا روی هیچ سروری مولتی هانتر نیستم و انشالله نخواهم بود. و سوالات در مورد قوانین داخل بازی رو گهگاه پاسخ میدم.
    ویرایش توسط Turbo : 10-29-2014 در ساعت 05:04 PM

6. پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

تنها چیزی که تو اون بحث منو اذیت کرد این بود که سوال یه چیزی بود دقت نکرده جواب چیز دیگه ای داده میشد که با وجود درستی ولی پاسخ اون سوال نبود

الان ام این دوستمون دقیقا تو متن اش گفت در دژکوب و اتفاقا همین سرور انجام شده و اینم که تو سورس اصلی دژکوب ام همینه من با اطلاعات ناقص ام تایید میکنم تو دژکوب تله ی ساخته شده و سرباز در حال ساخت و تحقیق انجام شده و... با تخریب کردن ساختمون از بین نمیرن چون تو آخرای بازی مجبوری(نه همه) اینارو تخریب کنی انبار (غ) بزنی

نقل قول نوشته اصلی توسط _ARTEMIS_ نمایش پست ها
    سلام
    هدف این سایت ام همگامی با دژکوب.کام و پر کردن جای دژکوب.آی آر تو ایران اگه این بحثا تو فروم نشه این باگ ها که دوستمون گذاشت معلوم نمیشه که اصلاح بشن یه بازیکن گیر نمیداد باگ هایی مث تولید گندم اضافی معلوم نمیشد و ... اینم که میان میگن دلیل اش اینه که میدونن دارین زحمت میکشین و تمام تلاشتون برای بهتر و استاندارد کردن سرورها میکنید

این بحث اسلات ساختمان اصلی و نبود ساختمان اصلی ام مدیرا برن تو .کام تست کنن اگر بشه چیزی ام ساختچون امتحان کرده بودم(البته ورژن 4.4 نبود) و تنها گزینه ی موجود ساختمان اصلی بود رو اون اسلات البته این سایتم گزینه هایی که میاره(طبق عکس دوستمون) جز ساختمان اصلی چیز دیگه ای نمیشه ساخت عملا که اگه حق با دوستان باشه باید مخفیگاه وغیره که پیش نیازاشون موجود باشه بشه ساخت (که تو این عکس موجود نیستن) نه دیوار و انبار و غیره

پ ن:تشکر از seyyed
    پ ن: من سوال از مولتی هانتر پرسیدم چون فکر میکردم به سورس برنامه دسترسی دارن.دارن واقعا؟

پ ن :سعی میکنم دیگه پست ندم این 2روز بیکار بودم نیمه وقت
    ویرایش توسط ArTaM : 10-29-2014 در ساعت 07:43 PM دلیل: تعریف در مورد م.ه سانسور شد

8. تشکر No Game تشکر نمود
    پسندیدن No Game پسندید
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

با سلام و تشکر بابت گزارش باگ.
    قانون اصلی انجمن تفکیک ارسال ها با توجه به موضوع اون هست.یعنی اگه گزارش باگ هست باید در انجمن مربوطه مطرح بشه و نباید مباحث اون در این تاپیک باز بشه.
    اگر سوالی در مورد قوانین داخلی بازی دارید بهتره در انجمن و در قسمت مربوطه بپرسید. چون مولتی هانتر ها دسترسی به سورس بازی ندارند.
    بنابراین از دوستانی که پیگیر هستند خواهشمندم به قوانین انجمن احترام بگذارند تا مدیران خوبمون در انجمن بتونن کنترل بهتری بر محتوای ارسالی کاربران داشته باشند.
    اما در مورد این مسئله ساخت ساختمان اصلی، در دژکوب ساخت ساختمان ها به جز اردوگاه(39)، دیوار(40) و عمارت دانش(99) در کلیه اسلات ها امکان پذیر می باشد. و در صورتی که پیش نیازی رعایت نشده در لیست اصلاح هست تا انشالله در بروزرسانی های بعدی درست بشه.

و اما اگر در داخل بازی مولتی هانتری و یا اینجا بنده یا یکی از مدیران به اشتباه مطلبی ذکر کردیم درست نیست دست آویز تمسخر و تحقیر بشه. چون نه بنده و نه هیچ یک از مولتی هانتر ها و بچه های مدیریت ادعا حرفه ای بودن در بازی و حفظ بودن تمامی قوانین اون رو ندارند. اگرچه از ویژگی های انسان جایز الخطا بودنشه اما تمسخر نشانه چه خصلته انسانیه؟
    بنابراین از دوستان خواهشمندم در این تاپیک فقط به موضوعات این سرور بپردازند و سایر موضوعات رو در محل خودش مطرح بفرمایند.

---- پی نوشت:
    همینطور که همکارم گفتند تخریب تله ساز و ساخت دوباره اون در سرورهای دژکوب باعث امکان ساخت دوبرابر تله نمیشه.

10. تشکر M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن _ARTEMIS_, M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ArTaM نمایش پست ها

هدف این سایت ام همگامی با دژکوب.کام و پر کردن جای دژکوب.آی آر تو ایران اگه این بحثا تو فروم نشه این باگ ها که دوستمون گذاشت معلوم نمیشه که اصلاح بشن یه بازیکن گیر نمیداد باگ هایی مث تولید گندم اضافی معلوم نمیشد و ... اینم که میان میگن دلیل اش اینه که میدونن دارین زحمت میکشین و تمام تلاشتون برای بهتر و استاندارد کردن سرورها میکنید

این بحث اسلات ساختمان اصلی و نبود ساختمان اصلی ام مدیرا برن تو .کام تست کنن اگر بشه چیزی ام ساختچون امتحان کرده بودم(البته ورژن 4.4 نبود) و تنها گزینه ی موجود ساختمان اصلی بود رو اون اسلات البته این سایتم گزینه هایی که میاره(طبق عکس دوستمون) جز ساختمان اصلی چیز دیگه ای نمیشه ساخت عملا که اگه حق با دوستان باشه باید مخفیگاه وغیره که پیش نیازاشون موجود باشه بشه ساخت (که تو این عکس موجود نیستن) نه دیوار و انبار و غیره

پ ن:تشکر از seyyed
    پ ن: من سوال از مولتی هانتر پرسیدم چون فکر میکردم به سورس برنامه دسترسی دارن.دارن واقعا؟

پ ن :سعی میکنم دیگه پست ندم این 2روز بیکار بودم نیمه وقت
    سلام
    با تشکر فراوان از شما و دوستان گرامی
    دوتا نکته بود که پست شما رو ریپلای کردم شرمنده که یه کم حذف کردم به خاطر طولانی شدن پست بود
    1-درباره ارتباط با باگی که گفتین یکی از ایرادهای بزرگ این سرور که امیداوارم درست بشه دررابطه با کتیبه هاس وکتیبه احمق که درصورتی این کتیبه رو کسی دیگه بگیره یا چیف بشه باید چنج بشه ولی توی این سرورها فکر نکنم چنج بشه
    2-در رابطه با اون عکسی بود که گذاشتین بعضی از دوستان فقط میخواهند بیان توی فروم و پست بزارن فکر میکنن با گذاشتن پست همرشون بزرگتر میشه یا اینکه رتبه شون توی سرور بهتر میشه وسبب میشه که شما و دوستان دیگه رو هم به اشتباه بندازن
    این عکسی که شما گذاشتین و میگین چرا انبار غذا و مخفیگاه نداره به احتمال زیاد این دوستی که عکس رو گذاشتن حواسشون نبوده که انبار غذا توی دهکده شون هست و مخفیگاه هم داره

نقل قول نوشته اصلی توسط اخترشاه نمایش پست ها
    من قصد ادامه این بحث رو ندارم و دیگه هم ادامه اش نخواهم داد . صرفا درمورد تصویر یک صحبت رو دارم . اونم اینه که ، شاید تجربه دژکوبم به پای خیلی از دوستان نرسه و هیچ ادعایی هم ندارم و همه اونایی که منو میشناسن میدونن چقد اهل سوال پرسیدن و یادگیری هستم . الانم قصد جسارت ندارم ، ولی کمی تجربه کار گرافیکی دارم ، که همون موجب میشه حتی به تصاویر دژکوب هم دقت کرده باشم ؛ به همین دلیل مثلا دقت کرده بودم که ساختمونهای دهکده همشون یک سایه مختصری روی زمینه دارن ، که توی این تصویر ، اون ساختمون که جای ساختمون اصلی هست اون سایه رو نداره . گفتم که ، قصد جسارت ندارم ، فقط چیزی که دقت کرده بودم بهش و بلافاصله متوجهش شدم رو اشاره کردم . اونقد هم معرفت دارم که بگم شاید مثلا این یه دونه ساختمون استثنائا بین همه ساختمونای سه نژاد توی دهکده هاشون ، اون حالت رو نداره . که در اونصورت عفو کنید ! ؛)

دیگه هم در این مورد پست نمیذارم . چون بنظرم به جواب یک سوال رسیدن برای افزایش دانایی هست ، نه اثبات اینکه کسی میدونه جوابش رو یا نمیدونه جوابش رو .

متاسفم .

موفق باشید .
    خب نمیدونم چی بگم دیگه فکر نکنم دادن اطلاعات نیازی به این کارها داشته باشه ولی یه عکس دیگه براتون میزارم
    اون سایه ای که شما میگین و من نمیدونم منظورتون چی بودشاید درحال ساخت تله ساز بوده این عکس هم تقدیم شما دوست گرامی

باز هم اگه شک داشتین بگین پسورد اکانت رو بهتون بدم پیام خصوصی که با راحتی بتونین ببنین که نگین فتوشاپ یا چیزیه
    ویا یه اکانت بدین جانشینتون کنم با راحتی خودتون ببینین

واما اخرین مطلب درباره اینکه دوستانی گفتن 20 جا میتونیم مخفیگاه بزاریم این گفته هم اشتباهه بیشترین اندازه که شما بتونین بزارین همون 19تا میباشه بیشتر نمیتونین تله درست کنین دوستانی که این کار رو کردن متوجه میشن
    جهان هرکس به اندازه وسعت فکر اوست

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام خدمت همه دوستان
    فکر میکنم به اندازه کافی در مورد تله ساز و ... اینجا بحث شد و از مدیران انجمن گرفته تا مدیریت کل سرور ها اومدن و توضیح دادند دیگه خواهش میکنم کسی در مورد این جریان پستی نذاره چون شرمندتون میشم و حذف میکنم ، اگر بحثی باقیمونده ، لطفا تو بخش مربوط به سوالات در انجمن مطرح کنید . ممنون از همه

13. تشکر ZartVam تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به همه کاربران محترم فروم

دوستان چندوقتی هست جنوب غرب آروم شده کسی خبری داره دلیلش چیه؟

آیا جنوب شرق و شمال شرق درحال آماده سازی سایدهاشون برای بزرگترین جنگ سرور هستند؟

شمال غربیا چه خبره زود واندر گرفتید عجله دارید؟:دی

ازدوستان تقاضا میشود جواب دهند :دی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به همه ي پلير هاي سرور d3
    حدودا 2 هفته تا كتيبه ها باقي مونده. گفتم شايد اگر يه آمار كوچيكي از سرور بدم يه سري چيز ها روشن بشه و بتونه وضعيت هر سايد رو تا حدودي مشخص كنه
    گرچه از نظر من تا روز كتيبه ها زياد چيزي مشخص نيست و لي خب به هر حال
    ================================================== ========
    پلير ها:
    از بيست پلير اول صفحه اول پاپ :
    7 پلير از nw
    7 پلير از ne
    5 پلير از sw
    1 پلير از se

از ده پلير تاپ غارت :
    3 پلير از ne
    3 پلير از se
    2پلير از sw
    2 پلير ازnw

بيگ همر سرور تا به اينجاي كار براي اكانت Desperado از سايد sw بوده
    ================================================== ========
    اتحاد ها:
    رنك 1 غارت اتحاد ها متعلق به شاخه اول سايد sw هستش
    360 ميل غارت با 30 عضو ميانگين 12 ميل غارت براي هر اكانت
    اين اتحاد دو نماينده در تاپ دارد
    رنك 2 غارت اتحاد ها متعلق به شاخه اول سايد se هستش
    200 ميل غارت با 36 عضو ميانگين پنج و نيم ميل غارت براي هر اكانت
    رنك 3غارت اتحاد ها متعلق به سايد ne هستش
    140 ميل غارت با 35عضو ميانگين 4 ميل غارت براي هر اكانت
    جالبه كه اتحاد رنك 4 غارت اين هفته هم از سايد ne هست و شاخه اول سايد nw در رتبه پنجم قرار گرفته
    درسته كه sw رتبه 1 غارت رو به خودش اختصاص داده اون هم با اختلاف نسبتا زيادي اما شاخه دوم و سوم اين سايد هنوز وارد تاپ نشده ان
    در حالي كه تمامي شاخه هاي اتحاد هاي سه ربع ديگر در تاپ غارت حضور دارن
    سايد sw و nw هم تا حدودي اعضاي اصليشون مشخص شدن
    در ضمن nw تا الان دو تا واندر هم گرقته
    ================================================== ===========
    سعي كردم طرفداري سايد خاصي رو نكرده باشم
    اميدوارم اين اطلاعات براتون مفيد بوده باشه
    موفق باشيد

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MOJTABA_CRASSUS نمایش پست ها
    60 کی تله ساخت؟

سرور ها ای ار و کام اینجور نبود

بلکه مولتی هانتر خواسته یه حال به گول ها سرور بده

و البته نیاز به پشت کار داره 60 کی تله بخوای بسازی یعنی

باید 150 بار تله ساز 20 کنی باز تخریب کنی که تا اخر سرور باید پای تله ساز باشی

با گلد هم بخوای بسازی 120 کی گلد میشه تخریبش هم با گلد بزنی میشه 240 کی :d

که اندازه یه ساید فک کنم خرجش شه دم اون دوستی که ساخته گرم
    سرور ایران و دات کام هم همین جوری بوووود ولی سطح سروراش بالا بود کسی هم بیکار نبود :دی
    َJusT SE

17. تشکر No Game تشکر نمود
صفحه 51 از 182 نخستنخست ... 41495051525361101151 ... آخرینآخرین