صفحه 178 از 182 نخستنخست ... 78128168176177178179180 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,771 تا 1,780 , از مجموع 1819

موضوع: سرور d3 انتقام جویان

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط seyyed نمایش پست ها
    سلام
    برو پستی که دادم رو تایمش رو ببین ساعت ده شب بود
    اخه بنده خدا جابجایی یه کتیبه چقدر برای ما کار داره وقتی که میگم بچه بازی در میارن دوستان ناراحت میشن
    حسام جان بیا ببین فقط به خاطر شما گفتیم چشم و کاری نداشتیم گفتی واندر اس ای رو هم بزنین و دیگه بیخیال بازی بشیم گفتیم باشه و دیشب هم زدیم اما وقتی میگم اینها نمک میخورن نمکدون رو نمیدونم چیکار میکنم موضوع همینه
    یه کتیبه اومده زده بعد میاد توی فروم پست میزاره کدوم کتیبه 3ساعت نتونستی نگه داری واقعا که ......
    فایل پیوست 849
    بچه های شمال غرب هم فقط به خاطر بازی اومده بودن و هیجان بیشتر به منطقه و سرور و خیلی هم خوب بازی کردن که تا اینجای کار بیشترین همر حتی از کل کوارترها بیشتر از ان دبلیو همر خارج شد و واندرها رو اوردیم پایین تا الان هم که بازی اینقدر ادامه داشته فقط به خاطر بچه های ان دبلیو بود و جا داره از همه بچه های شمال غرب تشکر کنیم و امیدوارم همیشه موفق باشن

سلام عزیز دل
    قربونت بشم این تایم از سرور جنگ آموز 2زار بدرد نمیخوره و برای همینم اصلا دف نزاشتم جلوش اما شما جو گیر شدی و سریع اومدی فروم پست گذاشتی که کتیبه رو زدیم ازت. چظور شد شما که میزنی های هوی میکنی پست میزاری که اگر میتونی بیا بزن حالا که زدیم اومدی یه چیز دیگه میگی؟ خداییش شما همتون روتون زیاده

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Alone نمایش پست ها

سلام خدمت تمام دوستان فروم

بنده به نمایندگی از شمال غرب که تمام آیدی های فرومشون بن شده اومدم یه مطلبی رو بگم و بحث این سرور رو تموم کنم !

این دور هم هر دو واندرو ما زدیم ! بچه های جنوب غرب شما خام جنوب شرق شدید نه ما ! با تجربه ها سیاست جنوب شرق رو همیشه میدونن اما فکر کنم یا تازه کارید یا زمستون شده رفتید تو خواب زمستونی
    http://dejkoob.ir/ir/report/14672916902

خب تصمیم نهایی شمال غرب - دیگه همری از شمال غرب روی واندر جنوب غرب نمیاد مهم نیست اونا میان برای صفر کردن همر ها یا نه . اما ما دیگه هیچ همری لانچ نمیکنیم.
    جنوب شرق 8-10 سوپر همر نگه داشته و با خیال راحت از عصبانیت جنوب غرب استفاده کرده و این ساید رو بازیچه خودش کرده پس نتیجه گیری جنگ و درگیری غرب و از بین رفتن کلیه همرها و هر هفته یه همر از شرق خرج میشه یعنی 2 ساید رفته دست جنوب شرق اما یک دهم غرب همر خرج میکنه !

خب بحث افشا که توسط ادمین عزیز پاک شد : در قضیه خوردن همر ها و اکانت ها شمال شرق اومد پست گذاشت اعتراض کرد انتقاد و...
    جنوب غرب به اتفاق لیدرهای فعال اومدن تو فروم انتقاد حرف و.....
    شمال غرب اومد برای دفاع از خودش و اثبات بازی پاک .....
    اما جنوب شرق در کمال آرامش درحالیکه خودش مسبب تمام این کارها بود نشست و جریان رو اداره کرد به سمتی که خودش خواست .
    دوستان کدومتون یه پست از جنوب شرق جز اکانت اختاپوس که بیشتر جز تیم شمال شرق بود در فروم دیدید؟ از قدیم گفتن ( از آن نترس که های و هوی دارد.... از آن بترس....)

پسورد های ش.ش - ج.غ توسط لیدرهای جنوب شرق در سرور پخش شد این حرف آخر

آقای ادمین کل آیدی های شمال غرب رو بن کردید کلا میخواید شمال غرب رو حذف کنید؟

Amir Alone Boy

KING OF SE TeaM

با سلام

دوست عزیز ، امیر جان یه مقدار بزرگتر فکر کن . !!!

دوست عزیز چرا فکر می کنی خیلی زرنگی ؟ باور کن من اصلا دیگه درکت نمی کنم!

ما که اخر نفهمیدیم کی بده ! ما بدیم ؟؟ شما بدی؟؟ غرب بده ؟؟ شرق بده ؟؟ بابا بیخیال دیگه این مسخره بازیا چیه !

یه نگاه به پستای 2 هفته اخیرت بکن !!! 10 بار تا حالا اومدی پست گذاشتی یه سری حرفای بدون دلیلو مدرک زدی جو فرومو خراب کردی

اخرش هم گفتی این دیگه پست اخرمه !!! هر روز هم که با یه ای دی فروم میای کف فروم گاز می دی ! داداش یه موقع با این همه سرعت

می ری برخورد می کنی به دیوار !!! شما با این همه تجربه و سابقه که ازشون صحبت می کنی فکر نمی کنی شدی شبیه به اسپمر های فروم؟؟

بعضی وقتا ادم کمی فکر کنه خیلی خوبه !!! به نظر من دیگه داری شورشو در میاری !!! هرچقدر جوابتو ندادیم ، هرچقدر سکوت کردیمو از جو بد فروم

خودمونو دور کردیم انگار جا برای یه سریا بازتر شد هرچی دلشون می خواد بیان بگن ، طرف شب می شینه فکر می کنه تو فروم چی بنویسه صبح میاد

یه سری چرتو پرت می گه ملت تا شب پشت همونو می گیرن !!! یه سوال داشتم حرف مفت چند ؟؟

شما و بچه های شمال غرب که ماشالا تصمیم زیاد می گیرید ! اما امیدوارم اینبار مردو مردونه سر تصمیمتون باشید !!!

شما بیا این سوپر همر های جنوب شرقو نشون من بده من خوش حال می شم ! والا 1 همر خوب مونده که تو اکانت منه

اونم دیشب اومدید چیف کنید اما رفلکستون انقدرا نبود ! ماشالا شما که با همه سرور ای پی داشتی ! شاید بهتر خبر داری کی

همر داره ؟؟؟ اگه می دونی کسی تو جنوب شرق همر ساخته خبر نداده بیا کف فروم بگو این چندتا سوپر همری که می گی دست کیاس

من خیلی خوش حال می شم ! چون بیشتر می تونم شمارو بزنم !

کار فروم به کجا رسیده که تو با کارنامه ای که از این سرور برا خودت درست کردی میای افشا می زنی .

من موندم تو کار دنیا و ادماش !!! چقدر رو دارن ماشالا !!!

دلیل پست نگذاشتن منو بچه های جنوب شرق تو فروم این بود که اصلا سرورو در حدی نمی دیدیم که بخوایم تو فروم شرکت کنیم.

تو خودتو انقدر جدی نگیر. انقدر هم برا ما بزرگ نیستی !

یا حق .
    SE FOR EVER

TEN is immortal

Return to Home

Majid WALKERS

3. تشکر Ali_PoTTeR, depozietto تشکر نمود
    پسندیدن Ali_PoTTeR پسندید
    نپسندیدن MahSa25, Alone نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام دوستان
    بی زحمت یه عکس از واندر ها میزارید ؟!
    ممنون
    تعریف از خود نباشه :
    تو دنیا حریفی نداریم - تو غارت دستی - هیچ رقیبی نداریم
    البته اینو بگم که همیشه بدون طلا بازی می کنم. اگه با طلا باشی خو چاکرتم هستم لطفا ثبت نام کنید. لطفا ثبت نام کنید. لطفا ثبت نام کنید.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام،
    دوستان یه سوال،
    چرا وفتی یه واندر رو میزنید انبارهاشو نمیزنید ؟ یا میزنید ولی لینک نمیزارین ؟
    یادمه قبلا وقتی یه واندر رو میزدن 4 همر هم میرفت انبارها رو میزد که واندر طرف حسابی عقب بیفته.

6. پسندیدن MOD S^À^W پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

Arrow HaminjoOori

با سلام

نقل قول نوشته اصلی توسط MATRIX III نمایش پست ها
    ناصر میدونستی اصلا ارزش ریپلای کردن نداشتی؟
    ريپلي كردن جرات مي خواد... بايد جوابي داشته باشي بدي ...كه شما نداري... خط به خط جوابت رو دادم... باز جوابت رو ميدم و ريپليت مي كنم...

نزارید اسم ببرم کیا توی این کار کثیف هستن بعد باید بشینی 2 ساعت پست تنظیم کنی
    اسم ببر... من از تو بهتر مي شناسمشون.... با دليل و مدرك تنها كسي كه از ش غ مي توني اسم ببري امير هست... كه خودتم خوب مي دوني مقصر نيست... و فقط قرباني شد... به يه سري دليل كه اينجا جاش ني...
    ما هر طرفی باد بره میریم؟ مطمئنی؟ بیگ لول حداقل مردیم سر حرفمون میمونیم اما شما چی؟ کی بود دیروز پیغام فرستاده بود نیاید نزنیم همه؟ عجججججججججببببببببببببببب ببب
    دقيقا... سر كدوم حرفتون موندين ؟... واندر ما پايين تر از شما بود... از كل ج غ رو ما اتك بود... حالت خوبه ؟... قبل اين كه واندرتون رو بزنيم ...اومدم همينجا گفتم... ميزنم... كه يكم بازي هيجان پيدا كنه ...و مهم نيست كه كي 100 مي شه ...
    کی بود دیروز پیغام فرستاده بود نیاید نزنیم همه؟ عجججججججججببببببببببببببب ببب
    من براي كسي پيغام نفرستادم... همينجا گفتم ديگه ج غ رو نمي زنيم...

شما مگه نبودی میگفتی ما نمیزنیم جنوب شرق رو پس چی شد؟ یکم مرد باشید بزرگ بشید
    كي؟... از چي داري حرف مي زني... با كي كار داري ؟؟؟... خواب ديدي ؟...

من بهتون گفتم این چطور متایی هست که شما بخواید بزنید ما همر میدیم اما الان که ما داریم میخوریم بجای پلن مشترک مشستید دوتا بازی میکنید اگر قراره اینجوری متا باشه اصلا نباشه بهتره همرهامون رو میزنیم جنوب شرق میریم اما بعد دیدیم شما.....
    بازي براي ما فانه... ما وقتي بازي رو برديم... كه تونستيم اكثر بچه هاي شمال غرب رو دوباره دور هم جمع كنيم... همون شبم گفتم ميزنيم... ولي نه شما سوپر همر بزنيد نه ما... كه واسه آخر بازي بي همر نشيم... كه گفتي آخر بازي براي شما مهم نيست... بچه هاي خودتون شاهدن....
    اصلا بعید هم نیست اون لنگ دمپایی ها که برای امار دف بود خودتون زده باشید که بهانه داشته باشید آخه از شما هیچی بعید نیست
    الانم که افتادید به فیدر زنی دیگه چی میگید؟ ساپورت واندر میزنید
    شما از فيدر زدن حرف نزن... كه براي اين كه اكانت ممد بالاتر باشه... اكانت حسام رو كه تو اتحاد خودتون بوده رو زديد...

تبريك مي گم به ج ش براي 100 شدن واندر

با تشكر
    WerWoLF

8. تشکر Alone, 3king3 تشکر نمود
    پسندیدن Alone, 3king3, seyyed پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

خسته نباشید به همه دوستان پاکباز در سرور !

به خصوص بچه های شمال غرب پیمان بلک وار - ناصر - کیراد -محمد و علی نی نی 3- پارمیدا -جواد - دومان - جواد ( d face ) - مهدی مورچه -هادی و یاسر آلپر - علی - یاسر - حامد از اکانت wolfvar - رضا گربه نره و همسرشون و ماهایا جون :دی -حسام تکیلا و اکبر وسکر - مهدی و محمد اکانت siavash 144 - مرتضی KING OF SE - نیما آرتمیس ( نوب ) - رضا اتکر - ابوالفضل اتکر عزیز - مجید inoccent - محمد هخامنشی - محمد Mars - علی اکبر chapdast- حاج رضا - فرزین همر نفله کن و مسعود نیکو- آتیلا - سجاد قلی خان ( خیلی پسر خوبی بود :دی)- مجید ارباب - بچه های اکانت rsay - vampire و تمام دوستانی که مارو تا اینجا همراهی کردن ( دفساز ها همر سازها پلنر ها ).....اگه کسی جا موند بگه اضافه کنم اسمشو

به ویژه الناز آرتمیس و نیما آرتمیس ( عشق الناز )

به افتخارسایدی که تا آخرش جنگید

به احترام سایدی که 3 به 1 تا آخرش وایستاد

به احترام شمال غرب برپا

خسته نباشید بچه ها

KING OF Se TeaM

Amir Alone Boy

ویرایش توسط Alone : 01-05-2015 در ساعت 10:07 PM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali Chiefer نمایش پست ها
    پاک بازی دیگرهمری که روواندر توسط امین هنر ازدوستان من لانچ شده بود پسورد اکانت عوض شد وتاریکاوری ازمیل توسط همرکپ نان کپ صفرشد یعنی باید این سرور را گ............گرفت وسلام!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    l0l
    تويي كه فقط بلدي به شمال غرب فحش بدي ديگه چرا ...

11. تشکر Alone تشکر نمود
    پسندیدن Alone پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali Chiefer نمایش پست ها
    پاک بازی دیگرهمری که روواندر توسط امین هنر ازدوستان من لانچ شده بود پسورد اکانت عوض شد وتاریکاوری ازمیل توسط همرکپ نان کپ صفرشد یعنی باید این سرور را گ............گرفت وسلام!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    دیوانه بیا پیمان تو روم شمال غربه اون عوض کرده :دی

تو زن بودی تا اخر عمر مجرد میموندی

13. تشکر Ðŕ. Şђǒϯğύŋ تشکر نمود
    پسندیدن Ðŕ. Şђǒϯğύŋ پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

خب انشاالله تا 13مین دیگه تمومه سرور
    دقیقا رو 20:22 مین

پیشاپیش تبریک میگم
    خسته نباشید

پ.ن:تبریک اساسی باشه واس اخر شب :d

15. تشکر Alone تشکر نمود
    نپسندیدن Alone نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

خب تبریک میگم به متای شرق... و یه خسته نباشید به تمامی بچه هایی که شب و روز روی واندر زحمت میکشیدن...
    مبارک باشه

دوستان عزیز لطفا از ترشی های خودتون عکس بزارید...
    ویرایش توسط amir_WarRior Team : 01-05-2015 در ساعت 09:31 PM

17. پسندیدن M3nTaL پسندید
صفحه 178 از 182 نخستنخست ... 78128168176177178179180 ... آخرینآخرین