صفحه 64 از 182 نخستنخست ... 1454626364656674114164 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 631 تا 640 , از مجموع 1819

موضوع: سرور d3 انتقام جویان

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط KiNG Of Se نمایش پست ها

کسی ک پسوورد اکانت رو داشت جاسوسی زد از اکانت شما!واقعا جالبه کلا!
    افتخار کن داش امیر به خفتت!!!!

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Shaniz نمایش پست ها
    inam az leadere ma :|
    khodayish avavlin o akharin serverame miam tu sw

- - - Updated - - -

امروز 30ک گرزی 10ک شوالیه از اکانت یک از بچه های sw خفت شد( حالا اسمشو نمیارم خجالت نکشه ) ولی کاش این حاسوسی رو نمیزدن که نشون بدن پلیرن
    هرکی ندونه ما که میدونیم آمار و حتی پسورد اکانت naruto رو جناب نیما داشتن
    بنده 3روز نبودم...رفیقم فوت شده بود!!!!بعدش اون اکانت بن شده بود نشون نمیداد اتک روش میاد یا نه!!!نمیشد فهمید و اصن قرار نبود من اونحا بزارم نیروهارو! بچه هایی رو اکانت بودن پارک کردن اونجا!!!فرق دژکوب الکی و واقعی همینه بازی کردن توشون!!!
    ویرایش توسط AlIrEzA.IRAN : 11-08-2014 در ساعت 02:24 AM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ŞђōΨğύŋ نمایش پست ها
    مجید نریا که دامه. دقت کنی نوشته مجید شب بیا باغ دیییی. شوخی میکنم داداشم.
    اقا یکی یه عکس دیگه از واندرها بذاره خوبیت نداره جلو مردم
    اشکمو در نیار , بزار بیاد
    زندگی واسه من یه پنج برعکسه نصف ماله من نصفش در دسته کسیه که منو کشت و گذاشت جلوم یه ره در بسته

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام
    خب دیگه یواش یواش باید از صفحه دژکوب پاک بشیم به خاطره ها بپیوندیم
    واندر هم تحویل ساید شد
    کارایی که لازم بود شد
    به هر حال امیدوارم شمال شرق بتونه قهرمان سرور بشه
    No Game

4. نپسندیدن Ðŕ. Şђǒϯğύŋ نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط AlIrEzA.IRAN نمایش پست ها
    کسی ک پسوورد اکانت رو داشت جاسوسی زد از اکانت شما!واقعا جالبه کلا!
    افتخار کن داش امیر به خفتت!!!!

- - - Updated - - -

بنده 3روز نبودم...رفیقم فوت شده بود!!!!بعدش اون اکانت بن شده بود نشون نمیداد اتک روش میاد یا نه!!!نمیشد فهمید و اصن قرار نبود من اونحا بزارم نیروهارو! بچه هایی رو اکانت بودن پارک کردن اونجا!!!فرق دژکوب الکی و واقعی همینه بازی کردن توشون!!!
    امیر زده دمش گرم خوب کاری کرده.حالا هی بگو امیر پسورد داشته.سر 30 کیلو گرز صاف کردی ملتو.

6. پسندیدن Ðŕ. Şђǒϯğύŋ پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط pOtEntAtE نمایش پست ها
    امیر زده دمش گرم خوب کاری کرده.حالا هی بگو امیر پسورد داشته.سر 30 کیلو گرز صاف کردی ملتو.
    نیروش مهم نیس مهم سالم بازی کردن که این طوری که بوش میاد باید یه گالن عطر هم خالی کنیم تو سرور که بوش کم شه :دی

مارو باش فکر میکردم رابطه ش.غ با ج.غ خوبه سر سهیل ولی انقدرا هم که به چشم میاد خوب نیست الان هم که یه خفت مسخره این قدر بزرگ شده سره همین با هم قاطی شدید. شاید الان این اتفاق با ش.ش می افتاد انقدر بزرگ نمیشد.

الان ش.غ که تو این سرور از سایدا دیگه قوی تره (البته نظره شخصیه) نباید با این کارا خودشو خراب کنه.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط DumeniC نمایش پست ها
    نیروش مهم نیس مهم سالم بازی کردن که این طوری که بوش میاد باید یه گالن عطر هم خالی کنیم تو سرور که بوش کم شه :دی

مارو باش فکر میکردم رابطه ش.غ با ج.غ خوبه سر سهیل ولی انقدرا هم که به چشم میاد خوب نیست الان هم که یه خفت مسخره این قدر بزرگ شده سره همین با هم قاطی شدید. شاید الان این اتفاق با ش.ش می افتاد انقدر بزرگ نمیشد.

الان ش.غ که تو این سرور از سایدا دیگه قوی تره (البته نظره شخصیه) نباید با این کارا خودشو خراب کنه.
    اولا ساید قوی تر نداریم تو این سرور.4تا ساید خوب هستن.درباره خفت هم به اندازه کافی صحبت شد.اون اتک جاسوسی خورده بعد زده شده.حالا هرکس هر فکری میخواد دیگه بکنه مهم نیست.
    شب خوش

9. پسندیدن Ali Chiefer پسندید
    نپسندیدن DumeniC نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اولا ساید قوی تر نداریم تو این سرور.4تا ساید خوب هستن.درباره خفت هم به اندازه کافی صحبت شد.اون اتک جاسوسی خورده بعد زده شده.حالا هرکس هر فکری میخواد دیگه بکنه مهم نیست.
    شب خوش
    جاسوسی رو نیما زد واسه غارت اکانت مولتی!!ناصر و خود نیما به امیر میگن امیر نزن اونجا پارکن!!امیر میبینه دف میشه میزنه!!30کی گرز کار 36ساعت ساخته و 10کی شوالیه ساختش کار 56ساعته!!!مهم یه چیزیه به اسم بازی پاک!!!!!!وقتی رمز رو ناصر داشته و گفته نزن و امیر زده!!!واقعا جالب بود!!!من از اول به نیما به خود امیر به ناصر به میثم سینیور گفتم همر رو جنوب غرب بلند نمیکنم!!ولی حرکت جالبی نبود!!!خلاصه تموم شد و رفت!!جای بحثی نداره!!دف جلوی کلانتر از اکانت های جنوب غرب میزارن !!!اینم بازی پاکه دیگه!!!جالبه واقعا!!
    کلا ما حرف بزنیم پاش میمونیم مثل دوستان نیستیم زیر حرفامون بزنیم!!!

- - - Updated - - -

صاف کردن ملت من اصلا نبودم و خبر نداشتم ملت جان!!!!دیشب اومدم حتی خبر نداشتم ازم خفت شده )
    تو مراسم فاتح خونی بودم!!!دیشب نیما به من گفت امیر زده تازه فهمیدم ) بچه ها برام تعریف کردن جریان چی بوده و فروم رو خوندم!!!حالا شما اگه یه پست راجب این گذاشتن رو صاف کردن میدونی حتما حق دفاع ب خودتون نمیدین!!!
    منم گفتم دمه امیر گرم!!خودشم میگفت نداشته پسوورد منم میگم دمش گرم!!ابولفضل اتکر هم سر بحثش شدن با امیر ک اکانت رو تحویل ساید داد و رفته به گفته خودش ک ایشالا برگرده و بازی کنه!!!به امیرم گفتم ما رفاقتو بالاتر از یه بازی میبینیم ;-)

11. پسندیدن DumeniC پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

شب خوش
    صحبت که شده ولی مهم اینه که کی باور کنه که ش.غ تمیز بازی میکنه و یا کثیف
    بعد اینجا شب نیستا
    من زنگ زدم 119 اینو گفت
    ساعت 15:42 دقیقه ساعت 15:42 دقیقه

- - - Updated - - -

از طرف لینکه اتک گرفتم ولی فکر کنم خیلی بیشتر از این حرف ها تلفات داده روش نشده بگه :دی

http://dejkoob.ir/ir/report/1068988c2ca
    ویرایش توسط DumeniC : 11-08-2014 در ساعت 04:50 PM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط No Game نمایش پست ها
    کاملا حق با شما هست
    اگه قرار بود من بزنم پشتش هیچ وقت به علی اشرفی پیام نمیدادم و من و امین هیدنت نمیرفتیم تو گارنا در مورد این مسائل صحبت کنیم
    اگه اینجور نبود بنده هیچ وقت به علی NooB TeaM نمیگفتم عزیز بین حمله ها 30-40 ثانیه فاصله هست نمیگفتم اینسرتش کن
    من نمیرفتم بگم کپم رو کاتا میکنم که نرسه به علی اشرفی

ولی در نهایت به چشم من دیدن و حق هم دارن چون از اکانت من بود و به اسم من بود

در مورد واندر توضیحش رو دادم و بنده کلا عقده واندر ندارم بی ارزش ترین چیز این بازی همون واندر هست بر خلاف نظر شما که میگید با ارزش ترینه
    به هر حال قرار بود بدیمش به مهدی پیف پاف که حداقل از این ثانیه به بعد حداقل به اون نمیدم
    سلام
    مجید جان یه سری حرفهایی که شما زدی باعث شد برای اولین بار تو فروم پست بذارم .
    حرفهایی که در مورد چیف واندر میزنی و در مورد شورا.
    هرکجای حرف من واقعیت نداره بگو .واقعیت قضیه این هست که شما رفتی واندر رو چیف کردی حداقلش این هست با خود من که توتال شمال شرق هستم هیچ هماهنگی از طرف شما صورت نگرفته بود . با این حال نامه زدم به شما که اولا ایا با هماهنگی سایر اعضای شورا بوده یا نه . ثانیا برنامه شما برای اون واندر چی هست. گفتی که با مهدی و پیام هماهنگ شده و اسم بهشاد رو هم بردی و مردد بودی که با بهشاد هماهنگ کردی یا نه ! از پیام و بهشاد و مهدی پرسیدم حرفت رو تایید نکردن . باز به خودت نامه زدم گفتی نامه هاشون هست و حتما میفرستم برات . ولی از نامه ها هم خبری نشد . باز نامه زد بهت که شب جلسه هست برای تعیین وضعیت واندرها و حتما و حتما و حتما بیا . جواب دادی چشم سعی میکنم بیام و شب هم خبری ازت نشد ! صبح همرت رو لانچ کردی رو کپ من با 9 موج کاتا نامه زدی به من ببخشید من اطلاعی از این حمله ها ندارم ! که البته اینم واقعیت نداره چون بعد اون حمله هم امروز باز از اکانت شما حمله هایی رو اکانت من لانچ شد . فرضا از اون حمله اول خبر نداشتی . کی حمله هارو زده؟ چرا رمز تغییر نکرده که حمله های بعدی لانچ نشه ؟
    من از بعضی حرفا خندم میگیره . میگی اگه حملرو خودم گذاشته بودم به علی نوب تیم نمیگفتم بین اتکا 30-40 ثانیه فاصله هست و اینسرت کنید !ما که کور نیستیم تو اردوگاه میبینیم چقد فاصلست و عقلمون هم میرسه که اینسرت کنیم یا نکنیم ولی اون همر نباید سالم برگرده که .......
    میگی بهشون گفتم خودم با نان کپ کپمو میزنم که نرسه . ایا کردی این کارو در عمل؟ اینم مثل همون نامه های مهدی و پیام و بهشاد بود که قرار بود بفرستی و هنوز منتظریم .....
    ولی اینا همش بهانست داداش . نمیدونم قضیه اون روباهه و کلاهش رو شنیدی یا نه . من به بچه ها هم گفتم . این مجید واندرم دستش باشه ، تو شورا هم باشه ، هرچیم بگه بگیم چشم ، بمون نیست دنبال بهانست که بره . شاهد حرفم هم این هست که به بچه ها گفتی هر چی اکانت تو هر سروری داشتم دلیت کردم فقط امیدوارم اونجا این بازی هارو در نیاورده باشه . به هرحال نه همر شما ضرر چندانی به ما زد ، نه این بازی که این چند روزه راه انداختی ولی شما موندی و .....
    موفق باشی داداشم

14. پسندیدن Yasuo, prince hamid, M3nTaL, S.Y پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

Ne وباز هم جنگ داخلی ))))))))
    زندگی واسه من یه پنج برعکسه نصف ماله من نصفش در دسته کسیه که منو کشت و گذاشت جلوم یه ره در بسته

16. تشکر mя. мIм تشکر نمود
    پسندیدن mя. мIм پسندید
صفحه 64 از 182 نخستنخست ... 1454626364656674114164 ... آخرینآخرین