صفحه 128 از 182 نخستنخست ... 2878118126127128129130138178 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,271 تا 1,280 , از مجموع 1819

موضوع: سرور d3 انتقام جویان

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط BeSTRoOMeN نمایش پست ها

داداش به عجب نکته ای اشاره کردی!! اینو یادم رفت به پیمان بگم!! هاااا!!!!
    من اصن بازی یاد ندارم! 2کار بلدم!
    1ـ تخریب
    2ـ نفوذ!(خدارو شکر رفیقام تو هر سایدی هستن هرجا هم که بخوام پسوورد میگیرم! کل پسوورد خیلی از اکانت های SW رو داشتم زمانی که SW وجود داشت..الانم خیلی جاهای دگ هم هست که پس دارم! به زودی رو میشه!)
    آره داداش ما کثیف بازی میکنیم !
    میتونی بسم الله!

راستی نکته ای که به خودت باید اشاره کنم! شما با NE تو نپ نبودین که رفتین گریه زاری واسه کتیبه!

بله عزیزم ما شمال شرق متا بودیم
    از اونجا که احمق شمال شرق همون شب از طرف ما بک شد میتونی اینو بفهمی
    بهتر نیست بری تو سرور یکم بازی کنی اطلاعات کسب کنی؟
    فروم بازی رو بزار کنار
    اومدی دژکوب بازی کنی یا فروم؟

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MATRIX III نمایش پست ها

در ضمن اینم لینک دیوار شدن رستم
    http://www.dejkoob.ir/ir/report/107169031e3
    تبریک میگم بالاخره دوستمون کار خودش رو کرد و حمله ها رو توی یه ثانیه زد
    دیروز دوستان اومدن و اینجا لینک گذاشتن و بالاو پایین وچپ و راست میگفتن و هزارتا عکس گذاشتن البته دست مدیریت درد نکنه که بعضی از این پست ها رو پاک کرد حتی مدیریت هم متوجه شد این لینکها و پست هایی که میزارن فقط برای تخریبه حالا بچه ها غرب بماند که از اول سرور میدونستن
    دوستان عزیز میخواهین با هم صحبت کنین میتونین گرانا صحبت کنین نه اینکه توی فروم هرچی میخواهین بگین اینجا عمومی و توقع نداشته باشین بقیه جوابتون رو بدن
    یکی از دوستان اومد تعداد کتیبه ها رو گذاشت یه بزرگ رو اشتباه گفت الان دیگه شمال شرق چشمان بزرگ نداره ...... (اگه بعضی از دوستان شرقی بودن به جای نقطه چین شروع میکردن مسخره کردن)
    علی جان بابت چیف شدن دهکده تسلیت میگم
    http://d3.dejkoob.ir/position_details.php?d=182380&c=7f
    البته باز هم میان میگن که علی بازی نمیکنه (کلا توی شمال شرق دو نفر بازی میکنن که همیشه هم توی فروم هستن)
    امیر این بوگاتی بنزین تموم نمیکنه
    http://dejkoob.ir/ir/report...3c,10716010d9b
    باتشکر از بچه ها بابت لینکهاشون که هرروز صبح ما رو شاد میکنن
    ما نمیخواهیم مثل بعضی از دوستان تا چیزی میشه سریع بیاییم توی فروم و لینک بزاریم لطفا کل کل بی مورد هم نکنین
    با تشکر
    ویرایش توسط seyyed : 12-17-2014 در ساعت 09:15 AM
    جهان هرکس به اندازه وسعت فکر اوست

3. پسندیدن hakhamaneshi پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط BeSTRoOMeN نمایش پست ها

درک میکنم دادا!
    3 نفرتون اومدین رو پست من ولی جوابی ندارن!

فقط آمپر فشار زده بالا

اینو نگین چی بگین

بهترین کار اینه که از اون فشارسنج ها که خودت اسم بردی الان یه استفاده ای بکنی ببینی فشارت رو چنده
    آره تخریب برای شما خوبه. شمایی که فروم باز هستید و غیر از تخریب دیگران( البته از نظر خودت) کار دیگه ای بلد نیستی
    مطمئن باش ما هم بلدیم تخریب کنیم اما خوب نیومدیم با به اصلطلاح با تخریب دیگران خودمون رو گنده کنیم
    جعفر کلا عادت داری دری وری بگی از پست های توی e3 هم میشه اسنارو فهمید. بشین هر چی میخوای بگو ته سرور میام عکس میزارم برات ببینی تخریب یعنی چی و چطور بازی کثیف کردید
    جعفر جان الان با این پست ها داری خودت وشخصیت خودت رو تخریب میکنی نه کسی دیگه
    به عنوان برادر بزرگتر بهت پیشنهاد میکنم یکم تو پستهایی که میزاری بیشتر دقت کنی که خودت تخریب نشی

از بچه های جنوب غرب میخوام اصلا پست های ایشون رو نبینن و ریپلای نکنن دیگه . بزارید خوش باشن حرفی تو بازی ندارن بزنن اومدن فروم بازی
    ویرایش توسط MATRIX III : 12-17-2014 در ساعت 09:20 AM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

دوستان عزیز ، اینجایی که الان هستیم اسمش روش هست ، بحث و بررسی d3
    اگر هر صحبت و جر و بجث دو نفره فاقد لینک گزارش ، بدون تحلیل و بررسی وضعیت سرور و یا توهین آمیز دارید لطفا در فضاهای خصوصی بین خودتون مطرح بفرمائید تا اینجا سعی شد کسی اسپم میده یا پست نامربوط میزاره فقط پست پاک بشه اما از این به بعد اگر مشاهده بشه کسی اصرار در به هم ریختن فضای فروم داره مستقیما توقیف میشه ، لطفا رعایت کنید
    با تشکر
    لطفا این پست رو نقل قول نکنید. ممنون
    لطفاً قبل از ارسال پست
    لطفا ثبت نام کنید.
    را مطالعه کنید.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط seyyed نمایش پست ها
    تبریک میگم بالاخره دوستمون کار خودش رو کرد و حمله ها رو توی یه ثانیه زد
    دیروز دوستان اومدن و اینجا لینک گذاشتن و بالاو پایین وچپ و راست میگفتن و هزارتا عکس گذاشتن البته دست مدیریت درد نکنه که بعضی از این پست ها رو پاک کرد حتی مدیریت هم متوجه شد این لینکها و پست هایی که میزارن فقط برای تخریبه حالا بچه ها غرب بماند که از اول سرور میدونستن
    دوستان عزیز میخواهین با هم صحبت کنین میتونین گرانا صحبت کنین نه اینکه توی فروم هرچی میخواهین بگین اینجا عمومی و توقع نداشته باشین بقیه جوابتون رو بدن
    یکی از دوستان اومد تعداد کتیبه ها رو گذاشت یه بزرگ رو اشتباه گفت الان دیگه شمال شرق چشمان بزرگ نداره ...... (اگه بعضی از دوستان شرقی بودن به جای نقطه چین شروع میکردن مسخره کردن)
    علی جان بابت چیف شدن دهکده تسلیت میگم
    http://d3.dejkoob.ir/position_details.php?d=182380&c=7f
    البته باز هم میان میگن که علی بازی نمیکنه (کلا توی شمال شرق دو نفر بازی میکنن که همیشه هم توی فروم هستن)
    امیر این بوگاتی بنزین تموم نمیکنه
    http://dejkoob.ir/ir/report...3c,10716010d9b
    باتشکر از بچه ها بابت لینکهاشون که هرروز صبح ما رو شاد میکنن
    ما نمیخواهیم مثل بعضی از دوستان تا چیزی میشه سریع بیاییم توی فروم و لینک بزاریم لطفا کل کل بی مورد هم نکنین
    با تشکر
    سلام داداش
    شما یا از نحوه ی چیف شدن اکانت the heroes خبر نداری یا اینکه خیلی روو داری که اومدی تبریک میگی .... حداقل برو روم گارناتون احتمالا الان دارن نامه هاشم می خونن دور هم می خندن

بابت چیف اکانت پارتیزان هم باید بگم که 800کی گندم خور واسه 400 کی گندم خور دیوار شد !!! جای تبریک هم داره ... قضاوت با خواننده

... اونقدری که علی د هیروز بچه های 4تا ساید رو دوست داشت کسی دوست نداشت !!! چرا علی؟ .... متاسفم برای رفیقات علی جان .... متاسفم برای رقیبامون
    وقتي برنده ميشوي، نيازي به توضيح نداري! وقتي مي بازي چیزی برای توضیح دادن نداری!
    هیتلر

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

خب تبریک میگم... همر ما و fox هم با بازی پاک شمالغرب و مجتبی MATRIX چیف شد!اونم چه چیفی... توی این چندین سالی که دژکوب بازی میکنم بچه تر از KiNG Of Se امیر ندیدم خداییش ندیدیم! امیر جان به جای این همه پول خرج کردن توی این بازی خواهشا یه کم بزرگشو! حداقل شاید توی زندگیت بدردت بخوره! واقعا خیلی بچه ای! فقط خواستم بهت بگم در چندین چندمرحله پسوردت رو داشتم اما رسم همون رفاقت کمی که قدیم با هم داشتیم و رسم بازی جوان مردانه نگذاشت حرکتی کنیم... به بقیه دوستانی که در این پلن بزرگ!!! شرکت داشتن هم تبریک میگم ... ماشالا بقیه دوستان اینقدر توی سرورهای ای ار عقبه بازی پاک رو داشتن و دارن که لازم نیست درموردشون چیزی گفته بشه ! همچین حرکتی اگه نمیزدن جای تعجب داشت!

ماشالا این سرورا اینقدر حرفه ای هست که نگو... دوستان زحمت کشیدن لینک ها رو پاک کردن ... فعلا فقط همین در دسترس هست !

پ.ن: یه سری حرفها هم بمونه زیرخاک...چون فقط این یه بازی هست و به شخصه هم برای بازی اهمیتی قائل نیستم! دلم نمیخواد برای یه بازی رفاقت های چندین ساله بهم بخوره!

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_WarRior Team نمایش پست ها
    خب تبریک میگم... همر ما و fox هم با بازی پاک شمالغرب و مجتبی MATRIX چیف شد!اونم چه چیفی... توی این چندین سالی که دژکوب بازی میکنم بچه تر از KiNG Of Se امیر ندیدم خداییش ندیدیم! امیر جان به جای این همه پول خرج کردن توی این بازی خواهشا یه کم بزرگشو! حداقل شاید توی زندگیت بدردت بخوره! واقعا خیلی بچه ای! فقط خواستم بهت بگم در چندین چندمرحله پسوردت رو داشتم اما رسم همون رفاقت کمی که قدیم با هم داشتیم و رسم بازی جوان مردانه نگذاشت حرکتی کنیم... به بقیه دوستانی که در این پلن بزرگ!!! شرکت داشتن هم تبریک میگم ... ماشالا بقیه دوستان اینقدر توی سرورهای ای ار عقبه بازی پاک رو داشتن و دارن که لازم نیست درموردشون چیزی گفته بشه ! همچین حرکتی اگه نمیزدن جای تعجب داشت!

ماشالا این سرورا اینقدر حرفه ای هست که نگو... دوستان زحمت کشیدن لینک ها رو پاک کردن ... فعلا فقط همین در دسترس هست !

پ.ن: یه سری حرفها هم بمونه زیرخاک...چون فقط این یه بازی هست و به شخصه هم برای بازی اهمیتی قائل نیستم! دلم نمیخواد برای یه بازی رفاقت های چندین ساله بهم بخوره!

کاملا مشخصه این کارا کار کیه سرور پیش هم همین کارو کرد با همره Fox همره ۱کیو از سایده خودشون خفت کرد یادم نیست فکر کنم king_ne(ThE HeRoES)

اول این سرور هم کار خودشو میکرد همرا swرو میزد به خودش باز دست به کار شده به بازی کثیف انگار

http://d3.dejkoob.ir/statistiken.php?tid=7
    یا رب روا مدار که گدا معتبر شود
    گر معتبر شود ز خدا بی خبر شود
    لطفا ثبت نام کنید.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به همه اهالی فروم

الان یکی بیاد اول بگه قضیه چیه؟ کی به کیه؟ یه چیزی تو دژکوب هست به اسم ادمین و آیپی دوست عزیز تا بوده همه میدونن amir alone boy تو این 5-6 سال بازی کردنش هیچ نامردی نکرده اما همین علی آقای شما اومد از اکانتش نامه سیاسی داد بگذریم من نمیدونم قضیه چیه من تا 8 صبح رو اکانت بودم و بی وقفه پلن میزدم m.ka پارتیزان و.....اون دو سه تا 80ک گرزی حاج رضارو من زدم به پارتیزان که گندمخورش ازاد شه خداییش 3-4 تا 80ک گرزی کاری میتونه بکنه؟

لینکها

http://dejkoob.ir/ir/report...70,1071696f021

اتک های اکانتthe heroes هم قبل رسیدن 0 و چیف شد

مجتبی ما چشمانم داشتیم ؟:دی

http://dejkoob.ir/ir/report/1071697b31c

مرسی

http://dejkoob.ir/ir/report/10716987ce8

چیف لیدر بزرگ آمارشو یکی بیاد بده لانچر مهدی مورچه :| دهکده های 1000تاییمو صفر میکنه میگه امتیاز فرهنگی نداری :| مهدی گلداشو میدیا گفته باشم :|

این هم در حد کراپ لاک کافیش بود

و در آخر جای این همه کولی بازی سر صبحی یه تبریک بگید

همه کسانی که منو میشناسن میدونن نامردی تو کار من نیست پس آقای امیر خان که پسورد منو داشتی تو .کام هم پسوردمو دادم بهت یاته که؟ پس سکوت کن شما دیگه از نظر من رفیق نیستی تمام.

اگه کسی باهام تماس میگرفت یا اطلاع میداد که این اتکها ریله جا خالی میدادم ! همونطور که قبل متا با جنوب غرب با تلفن سهیل مستر پرزیدنت همرهای جنوب غرب رو جاخالی دادم و حتی 20ک کاتامو تو تایم هک شدن همرهای جنوب غرب بیخیال نمیشدم که بدون جلوزن بره تو دیوار اکانت lord بییخال
    توضیح کافیه میتونی نامه بزنید به ادمین تا چک کنه لانچر کی بوده
    http://dejkoob.ir/ir/report...e8,1071699befe
    اینم گفتیم پاپ بازی تعطیل دیگه
    خسته نباشید به خودم :دی مهدی مورچه .نیما آرتمیس.حسام تکیلا. محمد 3king3 - کیراد عزیز و مجتبی ماتریکس که صبح اومد کتیبه رو برداشت :دی

Amir Alone Boy

KING oF Se TeaM

ویرایش توسط KiNG Of Se : 12-17-2014 در ساعت 12:03 PM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نامردی تو کار تو نیست؟ سر صبحی نخندون ما رو تو خدا...))
    در بالا هم اشاره کردم رفاقت قدیم! در مورد داستان کام! خوبه نامه های مولتی رو بهت دادم! همون روز من 600 تا گلد خریدم دیوانه نیستم بیام همچین کاری کنم! وقتی خودت نخوای باور کنی من دیگه نمیتونم برات کاری کنم! اون 600 تا گلد رو هم بعد مدتی دادم به کریم میتونی از خودش هم بپرسی

تبریک میگم به دوستانی که در سرور های فیک بالاخره تونستن خودشون رو کمی بزرگ جلوه بدن :d

باشد که رستگار شوید... ))

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 25 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_WarRior Team نمایش پست ها
    نامردی تو کار تو نیست؟ سر صبحی نخندون ما رو تو خدا...))
    در بالا هم اشاره کردم رفاقت قدیم! در مورد داستان کام! خوبه نامه های مولتی رو بهت دادم! همون روز من 600 تا گلد خریدم دیوانه نیستم بیام همچین کاری کنم! وقتی خودت نخوای باور کنی من دیگه نمیتونم برات کاری کنم! اون 600 تا گلد رو هم بعد مدتی دادم به کریم میتونی از خودش هم بپرسی

تبریک میگم به دوستانی که در سرور های فیک بالاخره تونستن خودشون رو کمی بزرگ جلوه بدن :d

باشد که رستگار شوید... ))

با سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان

قصد از ارسال پست اینکه برای من معنی فیک رو مشخص کنید !

آیا این فیک سرور ها توهین به مدیریت سرور های دژکوب نیست؟
    اگر فیک هستن و از نظر شما بی ارزش چرا بازی میکنید؟
    خیلی از بازیکنان خوب دژکوب قدیم اینجا دارن بازی میکنن ولی از دهنشون یه بار نشنیدم که بگن سرور فیک ! لطفا" رعایت کنید ...
    برای تغییر نام کاربری به لطفا ثبت نام کنید. مراجعه کنید.

قبل از هر گونه فعالییت در انجمن لطفا ثبت نام کنید. را مطالعه کنید.

صفحه 128 از 182 نخستنخست ... 2878118126127128129130138178 ... آخرینآخرین