صفحه 177 از 182 نخستنخست ... 77127167175176177178179 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,761 تا 1,770 , از مجموع 1819

موضوع: سرور d3 انتقام جویان

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

Arrow HaminjoOori

با سلام

1. .................. خط اول پستم مشكل داشت كلا پاك شد..........

نقل قول نوشته اصلی توسط MATRIX III نمایش پست ها
    انشالله امشب این سرور تموم میشه
    با دفی که اکانت نیش ریخته به همین راحتی پایین نمیاد
    از ليدر يه سايد بعيده اين حرف... شايد متاي پشت پرده بستين...كه اگه اينجوري باشه 100 % شما هم تو بازي كثيف دست داريد...

دلیل زدن واندرها و همرهای شمال غرب هم بخاطر نامردی که تو متا کردن بود
    شب قبل زدن واندرتون... چند اتك از ج غ رو واندر ما بود ؟... كدوم اكانت از واندر ما... جاسوسي زد ؟... كي اومد گرنا... با كلي ادعا... كه مي زنيمتون ؟... كي بود شبي كه خواستيد... كل همراتون رو بزنيد.. به ج ش جلوتون رو گرفت ؟... حرف زياده... شما حرف از نامردي نزن...

دوستان شمال غربی ببینید کدوم یکی از پلیرهای جدیدتون دست به این کثافت کاری ها به همراهی یکی دیگه زد
    ميگن كه... كسي كه خودش رو زده به خواب... رو نميشه بيدار كرد... نمي دونم چه اسراري داري با اين كه همه چي رو مي دوني.. باز بگي كار شمال غرب بوده...
    بعد از پايان بازي... هر كي خواست... با سند بهش ثابت مي كنم... كه كل گند كاري سرور از كجا آب مي خوره...

فقط بدونید بدجور بازیچه شدید. خواستید زیر بار نرید میل خودتون هست
    خنده داره... شما همين الانشم بازيچه هستيد... اوني كه هر ور باد بياد... ميره اون سمت... شمايد... اوني كه 3 به 1 داره مي زنه ماييم... يادته اومدي گفتي... اگه با ما ج ش رو نزنيد متا با شما رو بهم مي زنيم... با اونا متا مي كنيم ؟... ميخوايم شبا راحت بخوابيم؟...

به هر حال ما تا آخرش هستيم... نمي گذاريم كه اوني كه بازي كثيف انجام داد... به اين راحتي 100 كنه.. اتفاقا.. اين سري شما بالا اومديد كسي از ش غ شما رو نمي زنه.. تعداد همرامون كمه... ولي هدفمون اينه كه جلو بازي كثيف رو بگيريم.. نه اين كه مثل شما.. ميدون رو براش خالي كنيم...

http://dejkoob.ir/ir/report/1468427c861
    تبريك ميگم... بابت ساخت... نگه داشتن ... لانچ به موقع...

پ.ن
    ممنون ميشم از ادمين محترم آيدي من رو باز كنه قول ميدم ديگه امير باهاش پست نذاره...

با تشكر
    WerWoLF
    ویرایش توسط ELDORADO : 01-04-2015 در ساعت 11:22 PM دلیل: HaminjoOori

2. تشکر Ðŕ. Şђǒϯğύŋ, Alone, 3king3 تشکر نمود
    پسندیدن BLACK WAR, Alone, 3king3 پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط seyyed نمایش پست ها
    ماشاالله منتظر بودی
    که خورد لینک رو بذاری
    این عکس رو یا بچه های نیش بهت دادن یا کار امیر بود چون توی اتحاد ما فقط ما دونفر بودیم[/size][/font]
    والا سید جان عکس از یه جای رسید بالاخره به من بدبخ گیر ندین دیگه :d
    به جان خودت اتفاقا اصلا خبر نداشتم اتک هست رو نیش یهو زدم صفحه واندرا دیدم نیش خورده جویا شدم و لینک گرفتم

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام خدمت همه دوستان
    ميتونم يه خواهش بكنم بزاريد يكي صد كنه أين سرور مسخره و كثيف سريعترتمام بشه
    واقعا ممنون ميشم

5. تشکر Ali Chiefer تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ŞђōΨğύŋ نمایش پست ها
    سلام به همه
    فایل پیوست 847
    عجب اسمای قشنگی داره واندرا =)) یادم باشه دی 1 اسم واندرمو بذارم سخود :دیییییی
    اين بود دنيايي که بخاطرش لگد به شکم مادرم ميزدم؟
    کاش پاهايم ميشکست...

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

این هم به خاطر شما دوست گرامی
    فایل پیوست 844
    دوستان میگن دیگه کاری به اس دبلیو هم نداشته باشیم که سرور هرچه زودتر تموم بشه
    اگه خوبی بدی از ما دیدین به خوبی خودتون ببخشین
    مجتبی ماتریکس کتیبه جنگ کوچیک رو هم زدیم از اکانتت خواستی برو بگیر

داداش منظورت کدوم جنگ آموز هست؟ همون که 3 ساعت نتونستید نگه دارید؟ ببین الان کجاست
    خخخخخخخخخخخخخخخ

- - - Updated - - -

ناصر میدونستی اصلا ارزش ریپلای کردن نداشتی؟
    نزارید اسم ببرم کیا توی این کار کثیف هستن بعد باید بشینی 2 ساعت پست تنظیم کنی
    اگر از ساید دیگه بودن از ساید شما هم بودن
    ما هر طرفی باد بره میریم؟ مطمئنی؟ بیگ لول حداقل مردیم سر حرفمون میمونیم اما شما چی؟ کی بود دیروز پیغام فرستاده بود نیاید نزنیم همه؟ عجججججججججببببببببببببببب ببب
    شما مگه نبودی میگفتی ما نمیزنیم جنوب شرق رو پس چی شد؟ یکم مرد باشید بزرگ بشید
    من بهتون گفتم این چطور متایی هست که شما بخواید بزنید ما همر میدیم اما الان که ما داریم میخوریم بجای پلن مشترک مشستید دوتا بازی میکنید اگر قراره اینجوری متا باشه اصلا نباشه بهتره همرهامون رو میزنیم جنوب شرق میریم اما بعد دیدیم شما..... از این حرفایید دیدید ساید متاتون داره 100 میکنه و جنوب شرق نمیزنه سریع وارد عمل شدید. اصلا بعید هم نیست اون لنگ دمپایی ها که برای امار دف بود خودتون زده باشید که بهانه داشته باشید آخه از شما هیچی بعید نیست
    الانم که افتادید به فیدر زنی دیگه چی میگید؟ ساپورت واندر میزنید
    ویرایش توسط MOD S^À^W : 01-05-2015 در ساعت 01:44 AM دلیل: لطفا ادب رعایت کنین بچه ها. با تشکر از همگی

8. نپسندیدن 3king3 نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Shaniz نمایش پست ها
    هانی جان یکی دونفر گفتن کار شما بوده کل کثیف کاریای سرور , که من امید وارم اینطور نباشه چون با Se نون و نمک خوردیم و تهمت زدن رو به هیچ وجه دوست ندارم
    اما اول سرور خوردن همر های امیرپرویز و setareha کار رفیقای mehdiplayemate بوده و خود مهدی بهم گفت بود سیستم علی ویروسیه
    و اما همر های خودم و لرد از یه جایی خبر رسیده کار بچه های fajim و ماریلاین بوده و احتمالشم زیاده چون من خودم چند سرور پسورد اکانتشون که fajim@20% بود رو گیر آوردم و زدم در و دیوار (چرا؟ چون 3ک گلد از رفیقمون! سهیل توی c3 زده بود) خوردن اکانتتون توی e3 هم کار رفیق من بود در عوض کاری که توی e3 کردین پس فعلا 2-2
    اما تقصیر خودم بود اکانت mr-axeرو جانشین کردم و ایشون هم هک شد و اکانت منم به باد رفت
    پسورد فیدرای Sw هم وقتی 1111بود کل nw به لطف سهیل داشتن

یتزت
    با سلام خدمت دوستان عزیز
    احسان جان خوشحال شدم که شما چند تا از موارد نقض را بیان کردید
    به شخصه باید بگم که کسی که این شایعات را پخش کرده ، خودش بهتر از همه میدونه که من اهل اینجور کثیف کاری ها نیستم
    البته بنده ، به این شخص که بازیکن ساید خودشون را که از بهترین دوستای دژکوبی من هست مورد اتهام قرار داد، جواب سلام هم نداده ام
    حال اینکه ، چی شده که این تهمت را زده ، واقعاً واسه من جای تعجب داره
    فقط باید به ایشون بگم که دوست عزیز ، شمایی که فکر میکنی افشاگری کرده ای، واسه افشاگریهات یه مدرک بیار که 4 نفر آدم منطقی را هم مجاب کنی
    بنده از مقصر 80 درصد کثیف کاریهای سرور بی خبر هستم، و در مورد مابقی نیز صلاح نمیدونم کسی را اسم ببرم
    و لااقل در مورد مواردی که من مطلع هستم میتونم بگم که تماماً مقصر پلیرهای اکانتها و یا لیدرهای ساید هستند.

10. تشکر Shaniz تشکر نمود
    پسندیدن Shaniz پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط H4NI نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز
    احسان جان خوشحال شدم که شما چند تا از موارد نقض را بیان کردید
    به شخصه باید بگم که کسی که این شایعات را پخش کرده ، خودش بهتر از همه میدونه که من اهل اینجور کثیف کاری ها نیستم
    البته بنده ، به این شخص که بازیکن ساید خودشون را که از بهترین دوستای دژکوبی من هست مورد اتهام قرار داد، جواب سلام هم نداده ام
    حال اینکه ، چی شده که این تهمت را زده ، واقعاً واسه من جای تعجب داره
    فقط باید به ایشون بگم که دوست عزیز ، شمایی که فکر میکنی افشاگری کرده ای، واسه افشاگریهات یه مدرک بیار که 4 نفر آدم منطقی را هم مجاب کنی
    بنده از مقصر 80 درصد کثیف کاریهای سرور بی خبر هستم، و در مورد مابقی نیز صلاح نمیدونم کسی را اسم ببرم
    و لااقل در مورد مواردی که من مطلع هستم میتونم بگم که تماماً مقصر پلیرهای اکانتها و یا لیدرهای ساید هستند.
    اونقدری به لیدرای Se ومجید اطمینان دارم که باورم نشه کار se بوده
    درسته همیشه se بهترین سیاست رو داشته ولی حداقل زمونی که من توی این ساید بودم نامردی ندیدم از ساید خودمون
    انشالله که بازم همینطور باشه
    زندگی واسه من یه پنج برعکسه نصف ماله من نصفش در دسته کسیه که منو کشت و گذاشت جلوم یه ره در بسته

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

این هم به خاطر شما دوست گرامی
    فایل پیوست 844
    دوستان میگن دیگه کاری به اس دبلیو هم نداشته باشیم که سرور هرچه زودتر تموم بشه
    اگه خوبی بدی از ما دیدین به خوبی خودتون ببخشین
    مجتبی ماتریکس کتیبه جنگ کوچیک رو هم زدیم از اکانتت خواستی برو بگیر
    داداش منظورت کدوم جنگ آموز هست؟ همون که 3 ساعت نتونستید نگه دارید؟ ببین الان کجاست
    خخخخخخخخخخخخخخخ

- - - Updated - - -

ناصر میدونستی اصلا ارزش ریپلای کردن نداشتی؟
    نزارید اسم ببرم کیا توی این کار کثیف هستن بعد باید بشینی 2 ساعت پست تنظیم کنی
    اگر از ساید دیگه بودن از ساید شما هم بودن
    ما هر طرفی باد بره میریم؟ مطمئنی؟ بیگ لول حداقل مردیم سر حرفمون میمونیم اما شما چی؟ کی بود دیروز پیغام فرستاده بود نیاید نزنیم همه؟ عجججججججججببببببببببببببب ببب
    شما مگه نبودی میگفتی ما نمیزنیم جنوب شرق رو پس چی شد؟ یکم مرد باشید بزرگ بشید
    من بهتون گفتم این چطور متایی هست که شما بخواید بزنید ما همر میدیم اما الان که ما داریم میخوریم بجای پلن مشترک مشستید دوتا بازی میکنید اگر قراره اینجوری متا باشه اصلا نباشه بهتره همرهامون رو میزنیم جنوب شرق میریم اما بعد دیدیم شما..... از این حرفایید دیدید ساید متاتون داره 100 میکنه و جنوب شرق نمیزنه سریع وارد عمل شدید. اصلا بعید هم نیست اون لنگ دمپایی ها که برای امار دف بود خودتون زده باشید که بهانه داشته باشید آخه از شما هیچی بعید نیست
    الانم که افتادید به فیدر زنی دیگه چی میگید؟ ساپورت واندر میزنید
    سلام
    برو پستی که دادم رو تایمش رو ببین ساعت ده شب بود
    اخه بنده خدا جابجایی یه کتیبه چقدر برای ما کار داره وقتی که میگم بچه بازی در میارن دوستان ناراحت میشن
    حسام جان بیا ببین فقط به خاطر شما گفتیم چشم و کاری نداشتیم گفتی واندر اس ای رو هم بزنین و دیگه بیخیال بازی بشیم گفتیم باشه و دیشب هم زدیم اما وقتی میگم اینها نمک میخورن نمکدون رو نمیدونم چیکار میکنم موضوع همینه
    یه کتیبه اومده زده بعد میاد توی فروم پست میزاره کدوم کتیبه 3ساعت نتونستی نگه داری واقعا که ......
    12.jpg
    بچه های شمال غرب هم فقط به خاطر بازی اومده بودن و هیجان بیشتر به منطقه و سرور و خیلی هم خوب بازی کردن که تا اینجای کار بیشترین همر حتی از کل کوارترها بیشتر از ان دبلیو همر خارج شد و واندرها رو اوردیم پایین تا الان هم که بازی اینقدر ادامه داشته فقط به خاطر بچه های ان دبلیو بود و جا داره از همه بچه های شمال غرب تشکر کنیم و امیدوارم همیشه موفق باشن
    جهان هرکس به اندازه وسعت فکر اوست

13. تشکر Alone, 3king3, kharchang, ELDORADO تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام خدمت تمام دوستان فروم

بنده به نمایندگی از شمال غرب که تمام آیدی های فرومشون بن شده اومدم یه مطلبی رو بگم و بحث این سرور رو تموم کنم !

این دور هم هر دو واندرو ما زدیم ! بچه های جنوب غرب شما خام جنوب شرق شدید نه ما ! با تجربه ها سیاست جنوب شرق رو همیشه میدونن اما فکر کنم یا تازه کارید یا زمستون شده رفتید تو خواب زمستونی
    http://dejkoob.ir/ir/report/14672916902

خب تصمیم نهایی شمال غرب - دیگه همری از شمال غرب روی واندر جنوب غرب نمیاد مهم نیست اونا میان برای صفر کردن همر ها یا نه . اما ما دیگه هیچ همری لانچ نمیکنیم.
    جنوب شرق 8-10 سوپر همر نگه داشته و با خیال راحت از عصبانیت جنوب غرب استفاده کرده و این ساید رو بازیچه خودش کرده پس نتیجه گیری جنگ و درگیری غرب و از بین رفتن کلیه همرها و هر هفته یه همر از شرق خرج میشه یعنی 2 ساید رفته دست جنوب شرق اما یک دهم غرب همر خرج میکنه !

خب بحث افشا که توسط ادمین عزیز پاک شد : در قضیه خوردن همر ها و اکانت ها شمال شرق اومد پست گذاشت اعتراض کرد انتقاد و...
    جنوب غرب به اتفاق لیدرهای فعال اومدن تو فروم انتقاد حرف و.....
    شمال غرب اومد برای دفاع از خودش و اثبات بازی پاک .....
    اما جنوب شرق در کمال آرامش درحالیکه خودش مسبب تمام این کارها بود نشست و جریان رو اداره کرد به سمتی که خودش خواست .
    دوستان کدومتون یه پست از جنوب شرق جز اکانت اختاپوس که بیشتر جز تیم شمال شرق بود در فروم دیدید؟ از قدیم گفتن ( از آن نترس که های و هوی دارد.... از آن بترس....)

پسورد های ش.ش - ج.غ توسط لیدرهای جنوب شرق در سرور پخش شد این حرف آخر

آقای ادمین کل آیدی های شمال غرب رو بن کردید کلا میخواید شمال غرب رو حذف کنید؟

Amir Alone Boy

KING OF SE TeaM

ویرایش توسط Alone : 01-05-2015 در ساعت 10:42 AM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Alone نمایش پست ها

سلام خدمت تمام دوستان فروم

بنده به نمایندگی از شمال غرب که تمام آیدی های فرومشون بن شده اومدم یه مطلبی رو بگم و بحث این سرور رو تموم کنم !

این دور هم هر دو واندرو ما زدیم ! بچه های جنوب غرب شما خام جنوب شرق شدید نه ما ! با تجربه ها سیاست جنوب شرق رو همیشه میدونن اما فکر کنم یا تازه کارید یا زمستون شده رفتید تو خواب زمستونی
    http://dejkoob.ir/ir/report/14672916902

خب تصمیم نهایی شمال غرب - دیگه همری از شمال غرب روی واندر جنوب غرب نمیاد مهم نیست اونا میان برای صفر کردن همر ها یا نه . اما ما دیگه هیچ همری لانچ نمیکنیم.
    جنوب شرق 8-10 سوپر همر نگه داشته و با خیال راحت از عصبانیت جنوب غرب استفاده کرده و این ساید رو بازیچه خودش کرده پس نتیجه گیری جنگ و درگیری غرب و از بین رفتن کلیه همرها و هر هفته یه همر از شرق خرج میشه یعنی 2 ساید رفته دست جنوب شرق اما یک دهم غرب همر خرج میکنه !

خب بحث افشا که توسط ادمین عزیز پاک شد : در قضیه خوردن همر ها و اکانت ها شمال شرق اومد پست گذاشت اعتراض کرد انتقاد و...
    جنوب غرب به اتفاق لیدرهای فعال اومدن تو فروم انتقاد حرف و.....
    شمال غرب اومد برای دفاع از خودش و اثبات بازی پاک .....
    اما جنوب شرق در کمال آرامش درحالیکه خودش مسبب تمام این کارها بود نشست و جریان رو اداره کرد به سمتی که خودش خواست .
    دوستان کدومتون یه پست از جنوب شرق جز اکانت اختاپوس که بیشتر جز تیم شمال شرق بود در فروم دیدید؟ از قدیم گفتن ( از آن نترس که های و هوی دارد.... از بترس....)

پسورد های ش.ش - ج.غ توسط لیدرهای جنوب شرق در سرور پخش شد این حرف آخر

آقای ادمین کل آیدی های شمال غرب رو بن کردید کلا میخواید شمال غرب رو حذف کنید؟

Amir Alone Boy

KING OF SE TeaM

سلام !!!

شما که با این صراحت میای میگی توسط لیدرای جنوب شرق پخش شده یا حرفی نزن یا اگه هم میزنی بیا کامل و با ذکر نام اون لیدرا و با سند و مدرک گفتهاتو ثابت کن و کاری کن ما هم لیدرای حال حاضر اس ای رو بهتر بشناسیم !!!!
    در غیر این صورت شما سکوت کنی خیلی خیلی خیلی سنگینتری!!!

َAraSh_SoLLo

16. تشکر Shaniz, depozietto, JusT FoR Se تشکر نمود
    پسندیدن JusT FoR Se پسندید
صفحه 177 از 182 نخستنخست ... 77127167175176177178179 ... آخرینآخرین