صفحه 97 از 182 نخستنخست ... 47879596979899107147 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 961 تا 970 , از مجموع 1819

موضوع: سرور d3 انتقام جویان

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام دادشم علی داوری عزیز
    داداشم تاج سر من من از اون شبی که با اون وضعیت mr.gogoli زدن حسابم را با دوستام و شمال شرق جدا کردم . اگه اتکی از اکانت من روی اکانت تو یا دوستان بیاد حتما قبلش 0 یا چیف میشه
    اما داداشم تو عزیزمی حسابت را با کسایی که کثیف بازی میکنن سوا کن............ کسی که نه من و نه تو را میشناسه میاد ما را قضاوت میکنه.... من واسه این آدم ارزشی قایل نیستم
    من در مورد اتک های دیشب هم خبری ندارم. اما با اجازه خودم زده شده + اینکه رفیق های منو میشناسن .............. روی آنها فیک هم نمیاد
    علی جان شرق پاک بازی نمیکنه این سرور
    شما داداشمی عزیزمی هر کس هم خواست منو بزنه اگه تونستم دیوارش میکنم و بعدش حسابش میرسم یا اینکه میخورم و به آرزوم میرسم میرم پی کارم
    اما داداشم تو دوست عزیز منی حتی اگه خودت پلنر زدن من باشی
    توضیح علی جان خواستی چشم
    اول کاتا من رو ESHBIL نرفته بلکه روی بیسمارک رفت که دیوار شدن
    دوم اینکه :مهدی A-S-M مگه نگفته بود اکانت دست منه شرمنده همر لانچ شده.... دیگه از این اتفاقا پیش نمیاد که ما نزدیک 400 کیلو دف را پس کشیدیم که داستان تمام بشه.... اما با وقاحت تمام امدن 0 کنن داداشم .... لب مرز شمال اگه به 0 کردن بود 10 بار همشون با MR.GOGOLI صفر میشدن
    اما من اجازه ندادم حالا اشتباه پیش آمد بهانه میخواستن ....................
    4ماه هرشب با مهدی و محمد ASM زندگی کردیم این حق نبود علی جان
    الانم دنبال بهانه واسه زدن منن؟..... بیایین شرقی ها بزنید الکی داداش ما را اذیت نکنید
    ارادتمند همه میثم
    ویرایش توسط siniyor : 12-01-2014 در ساعت 04:07 AM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

http://j.mp/1vYYwZE

یکی شیک و منطقی بیاد بگه هدف از این اتک چی بوده اتک اول هیچی اتک دومی و سومی چیه چرا فیک

نه کتیبه داره نه همر داره نه کراپ بالای داره چی بگم خوووو

3. تشکر partizan تشکر نمود
    پسندیدن partizan پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط 1kilu نمایش پست ها
    http://j.mp/1vYYwZE

یکی شیک و منطقی بیاد بگه هدف از این اتک چی بوده اتک اول هیچی اتک دومی و سومی چیه چرا فیک

ما هم موندیم :دی
    ولی گندم خور میخواسته ازاد کنه :دی

5. تشکر partizan, HoNoRaBle تشکر نمود
    پسندیدن partizan, Bekhab Baba, HoNoRaBle پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

این دوستمون هم اومد خفت کنه با کله رفت تو دیوار.

به بچهای شمال غرب توصیه میکنم قبل اتک زدن یه سری کلاسهای آموزشی پیش Amir alone boy برین تا شاید خفت کردن رو یاد گرفتین

با تشکر از امیر واریور عزیز بابت لینک زیباش :دی

ابوذر یادته میگفتی جاسوس شمال غرب راند اخر کی بود؟ همونی که میومد اتکها رو پیشمون لو میداد

84093824246436482792.jpg
    ویرایش توسط WarRior Team : 12-01-2014 در ساعت 09:07 AM

7. تشکر partizan, SS Panzer, M3nTaL, Xyster, ThE HeRoES تشکر نمود
    پسندیدن partizan, M3nTaL, Xyster, ThE HeRoES پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط warrior team نمایش پست ها

به بچهای شمال غرب توصیه میکنم قبل اتک زدن یه سری کلاسهای آموزشی پیش amir alone boy برین تا شاید خفت کردن رو یاد گرفتین :d

ابوذر یادته میگفتی جاسوس شمال غرب راند اخر کی بود؟ همونی که میومد اتکها رو پیشمون لو میداد :d

84093824246436482792.jpg
    نقل قول نوشته اصلی توسط 1kilu نمایش پست ها
    http://j.mp/1vyywze

من پیشنهاد میکنم متای پر قدرت غرب هم یک اسم مشترک رو اتحادهاش بذاره با توجه به اینکه هر دو ساید غربی هستند west گرینه مناسبی هست و با توجه به اینکه همش دوستان تشریف میبرن تو دیوار wall خوبه پیشنهاد میکنم اسم اتحادهاشون west&wall بشه هرکدوم هم بیشتر دیوار شدند تعیین کنند برنده سرور کدوم ساید از متای شرق باشه

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط WarRior Team نمایش پست ها

به بچهای شمال غرب توصیه میکنم قبل اتک زدن یه سری کلاسهای آموزشی پیش Amir alone boy برین تا شاید خفت کردن رو یاد گرفتین

ابوذر یادته میگفتی جاسوس شمال غرب راند اخر کی بود؟ همونی که میومد اتکها رو پیشمون لو میداد

84093824246436482792.jpg

تبریک بابت هوشیاریتون .

اینم جزو بازیه دیگه همش نباید موفق باشه دیگه والله ما میریم خفت کنیم گیر یکی میفتیم تا 7 صبح بیداره :| به جون خشایار ساعت 8 دانشگاه داشتم تا 6.30 منتظر بودم ببینم طرف بیداره یا خوابه اتکو زدیم رفتیم دانشگاه اومدیم دیدیم اوکیه :دی ایشالله از هفته اینده یه 1.5 میل رعد میزنم تو دیواراتون خشی :دی نیزه اماده کن امار بده بیام خفت کنم :|

Return of ghazgholang =))))

- - - Updated - - -

طبق قوانین فروم آلمان

پلیری که توی یه سرور بازی میکنه نمیتونه به هیچ عنوان مولتی هانتر - ادمین - مدیر فروم اون سرور باشه

دوست عزیز شما هیچ حقی نداری بیای پست هایی که توش بهت فشار میاد رو پاک کنی مگه خریدی فرومو ؟ یه قسمتشو دادن دستت بشینی نظارت کنی من مینویسم تعیین جنسیت پاک میکنی من مینویسم در حد ما نیستی بن دائم میزنی چندسالته؟10 سال؟ 9سال؟ یکم بزرگ شو جای این کارا بشین باد بگیر پلن بزنی یکم از عقده هات کم کنی

KING OF SE TEAM

Amir Alone Boy

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط HoNoRaBle نمایش پست ها

تبریک بابت هوشیاریتون .

اینم جزو بازیه دیگه همش نباید موفق باشه دیگه والله ما میریم خفت کنیم گیر یکی میفتیم تا 7 صبح بیداره :| به جون خشایار ساعت 8 دانشگاه داشتم تا 6.30 منتظر بودم ببینم طرف بیداره یا خوابه اتکو زدیم رفتیم دانشگاه اومدیم دیدیم اوکیه :دی ایشالله از هفته اینده یه 1.5 میل رعد میزنم تو دیواراتون خشی :دی نیزه اماده کن امار بده بیام خفت کنم :|

Return of ghazgholang =))))

- - - Updated - - -

طبق قوانین فروم آلمان

پلیری که توی یه سرور بازی میکنه نمیتونه به هیچ عنوان مولتی هانتر - ادمین - مدیر فروم اون سرور باشه

دوست عزیز شما هیچ حقی نداری بیای پست هایی که توش بهت فشار میاد رو پاک کنی مگه خریدی فرومو ؟ یه قسمتشو دادن دستت بشینی نظارت کنی من مینویسم تعیین جنسیت پاک میکنی من مینویسم در حد ما نیستی بن دائم میزنی چندسالته؟10 سال؟ 9سال؟ یکم بزرگ شو جای این کارا بشین باد بگیر پلن بزنی یکم از عقده هات کم کنی

KING OF SE TEAM

Amir Alone Boy

دوست عزیز من
    اولا که اینجا یک بازی هست صرفا آدمها هم با عقاید و سلایق مختلف از سرارسر ایران و فرهنگ خاص خودشون اینجا جمع میشن تا از بازی لذت ببرن
    اگه اینقدر فشار روحی و روانی و استرس روت هست که رو ادب و گفتارت داره تاثیر میذاره حذف کن !
    مورد بعدی شما لزومی نداره که قوانین فروم رو به تیم مدیریت متذکر بشید !
    طبق قوانین اکانتی که در فروم تخلف میکنه حق باز کردن اکانت جدید رو نداره !! که بیاد دوباره همون رویه قدیمی رو ارائه بده

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

با سلام به همهٔ دوستان دژکوبی

دوستان به عنوان یک قدیمی و یا ریش سفید تو این بازی و دنیای مجازی

یکی از بیشترین لذتهای دژکوب همین کلّ کلّ کردنها تو فروم باشه ... که به جذابیت اون سرور کمک زیادی میکنه ...

اما خواهشاً یک مقدار رعایت هم بکنیم ... به رقبای همدیگه هم احترام بیشتری بگذاریم ...

نقل قول نوشته اصلی توسط partizan نمایش پست ها
    من پیشنهاد میکنم هرکدوم بیشتر دیوار شدند تعیین کنند برنده سرور کدوم ساید از متای شرق باشه
    اتفاقا به اواخر پاییز نزدیک میشیم .. زمان مناسبی برای شمارش جوجه*ها هستش

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
    با سلام بر طبق قوانین دات کام زین پس ...
    نقل قول نوشته اصلی توسط M.Reza نمایش پست ها
    پستتون رو پاک نکردم که توضیح بدم دربارش هر چند هیچ دلیلی نداره ، من ادمین فروم آلمان نیستم ادمین این انجمن هستم
    باتشکر
    به شترمرغ گفتن تخم بذار گفت من شتر هستم .. گفتن شیر بده گفت مرغ هستم ...

شما هم بزرگواری کنید این امیر ما دل کوچکی داره .. زود جوش میاره .. به دل نگیرید
    کلا اگر زیاد هم بخواهیم سخت گیری کنیم از لذت و جذابیت فروم کم میکنیم

البته مطمئنا به شرط رعایت قوانین و احترام همدیگر
    سلطان دژکوب ایران
    ali.nini3

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

با سلام

تبریک می گم به دوستان بابت دف زیبایی که امروز انجام دادن ... واقعا کارتون عالی بود

امروز هم نان کپ یه بنده خدایی چیف شد :
    فایل پیوست 696

اولش قصد داشتیم یه همر دیگه تو دهش بکشیم !!!! ... آخه دهکدش همه چی داشت :دی ( سطح 20 !!! می فهمی سطح 20 ) .... ولی بعدا پشیمون شدیم ... آخه جای اسلوتارو اشتباه ساخته بود :|
    فایل پیوست 697

http://dejkoob.ir/ir/report...ab,1070244c09c

پ.ن : نیمای دیوونه :دی ... کارت درسته

پ.ن : یادم بندازین تو تالک نحوه ی چیف بک کردن دوستان غربی رو براتون توضیح بدم =)) .... البته مجانی نیستا ... باید گلد بدین !!!

با تشکر
    وقتي برنده ميشوي، نيازي به توضيح نداري! وقتي مي بازي چیزی برای توضیح دادن نداری!
    هیتلر

13. تشکر ThE HeRoES, M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن ThE HeRoES, M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ZartVam نمایش پست ها
    با سلام

تبریک می گم به دوستان بابت دف زیبایی که امروز انجام دادن ... واقعا کارتون عالی بود

امروز هم نان کپ یه بنده خدایی چیف شد :
    فایل پیوست 696

اولش قصد داشتیم یه همر دیگه تو دهش بکشیم !!!! ... آخه دهکدش همه چی داشت :دی ( سطح 20 !!! می فهمی سطح 20 ) .... ولی بعدا پشیمون شدیم ... آخه جای اسلوتارو اشتباه ساخته بود :|
    فایل پیوست 697

http://dejkoob.ir/ir/report...ab,1070244c09c

پ.ن : نیمای دیوونه :دی ... کارت درسته

پ.ن : یادم بندازین تو تالک نحوه ی چیف بک کردن دوستان غربی رو براتون توضیح بدم =)) .... البته مجانی نیستا ... باید گلد بدین !!!

با تشکر

آخرم که پرید چیف بک نشد
    http://dejkoob.ir/ir/report/10702492747

کی* بود میگفت همر بیاد رو ما بر نمیگرده ؟ همر نیست که دمپأی بر میگرد

15. تشکر ThE HeRoES, 1kilu تشکر نمود
    پسندیدن ThE HeRoES, 1kilu پسندید
صفحه 97 از 182 نخستنخست ... 47879596979899107147 ... آخرینآخرین