صفحه 88 از 182 نخستنخست ... 3878868788899098138 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 871 تا 880 , از مجموع 1819

موضوع: سرور d3 انتقام جویان

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

عمه جان اشکال نداره یه بازیه.
    خوب لالایی بلدی چرا خوابت نمیبره.احسان اشتباه کرد.بخاطر من بیخیال کلانتر میشدی ولی چی کار کردی؟
    ولی بازیه اشکال نداره گذاشتم رو عصبانیتت.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

بازار لینک بیگ همر ها داغ داغ شده اینم یه همر رومن
    ni.jpg

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط partizan نمایش پست ها
    وضعیت سرور تا به اینجایی که گذشت !!
    ساید شمال شرق ترکیبی از پلیرهای نرمال سرور 7 + بچه های سرور اسپید (اصطلاحا بکس ما -بکس شما)
    استارت خوبی داشت شمال شرق پلیر شاخصی تو رنک های بالای غارت نداشت معمولا اون هم به دلیل اینکه غارت توافقی وجود نداشت و میزان غارتگر ها هم زیاد بود و هست یه سری ناهماهنگی ها وجود داشت که کلا برطرف شد کتیبه ای از سایدهای دیگه زده نشده ! چینش کتیبه های موجود هم قابل قبول هست نقطه قوتش تعداد پلیر بالا و دفاع قویی هست که از ابتدای بازی به فکرش بود و هست !!

ساید جنوب شرق
    ترکیبی از پلیرهای سرور c3 جنوب شرق ! و اکانت اختاپوس که به تنهایی یه نصف ساید هست دیدم که میگم تیمی از بچه های جنوب غرب سرور سابق بعلت دیر استارت زدن دیر جمع شدن ساید شاید کمی از لحاظ میزان همر یا میزان دف عقبتر باشن از سایدهای شمالی ولی نکته قوت هماهنگی بالا و هم تعداد کم تارگت باعث میشه ضعف هاش پوشش داده بشه !
    جنوب غرب
    اول سرور پر از ستاره و اکانتها و مولتی های قدرتمند که به هردلیل با ریزش شدید روبرو شد و ناهماهنگی درگیری های داخلی زیاد پلن های با تلفات سنگین فعلا باعث میشه شانس آخر قلمداد بشه ولی خوبی دژکوب اینه که سه عامل باعث موفقیت میشه 1- تروپ قوی2- هماهنگی3- سیاست قوی و زیرکانه باید ببینیم تو دو فاکتور دیگه خودشون رو چطور نشون میدن !
    تمایل زیادی هم به شمال غرب داشتند از ابتدای سرور تا حالا جابجایی کتیبه ها کاملا این نکته رو نشون میده قرض دادن جنگ کوچیک - جنگ بزرگ به شمال غرب
    شمال غرب
    تیم سرورهای اسپید هستن کاملا
    قاعدتا هم باید با هم هماهنگ باشن
    سیاست بازی رو خوب بلد هستند
    کلیه معاملات و تعاملات هم که تا الان انجام دادن سودمند بوده باهاشون
    از نظر هجومی قابل قبول هستند ولی از نظر میزان دفاع یا کم دفاع دارند ! و یا دفاع شخصی زیادی دارند که تو کل ساید پخش نمیشه

تحلیل قشنگی نبود چون توش یکم خود محوری وجود داشت . توهین به زحمت بچه های تاپ رید خیلی زشته با دلیل و مدرک حرف بزن . من یه بار اومدم گفتم پلیرهای اکانت لرد پوشر هستند ولی بعد شناختشون دیدم که نه غارت روی اصول دارند و بقیه اکانتها جز اکانت Mr axe که خودش اومد گفت ما کپ کشیدیم بالا برای رید کار اشتباهی هم نیست اتفاقا بهتر شیوه برای ساخت سوپر همر هست جای تبریکم داره که برای اکانتشون این ارزشو قائل شدن

درباره دفاع شمال غربم میشه یه لینک بدید که شمال غرب تو دفاع شکست خورده باشه؟ کسی تا حالا جرات زدن داشته؟ یا شده کسی بزنه سالم بمونه؟

Amir ALone

4. پسندیدن Ðŕ. Şђǒϯğύŋ پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط 1kilu نمایش پست ها
    عزیز جان عشقم گریه کردن نداره لینکی بود دیدم گفتم شاید بچه ها هم بخوان ببینن هاااااا

اینم اکانت خودمه
    فایل پیوست 686
    من که جز خنده چیزی تو پستم ندیدم تو با چه جور چشمی گریه دیدی(چشم بصیرت داری؟)

عکس میخوای بزاری لااقل عکس چهارتا همر درست بزار این چیه الان!رفتی تو هر دهی 20-30 کی تروپ ساختی بعد مجموع میزاری(وای گرخیدم)

پ.ن:تو که فارمی بیش نیستی بابا اک من اک من میکنی خخخخخ(آی لاو یو ابوذر)

پ.ن:راستی ابوذر انبار بزرگت چند؟

پ.ن:تو هم رفیقی نمیشی والا...قدیم یه زنگی میزدی اسی میدادی الان همونم رفته قاطی .......

6. تشکر Ðŕ. Şђǒϯğύŋ, 1kilu تشکر نمود
    پسندیدن Ðŕ. Şђǒϯğύŋ پسندید
    نپسندیدن DumeniC نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط KiNG Of Se نمایش پست ها

تحلیل قشنگی نبود چون توش یکم خود محوری وجود داشت . توهین به زحمت بچه های تاپ رید خیلی زشته با دلیل و مدرک حرف بزن . من یه بار اومدم گفتم پلیرهای اکانت لرد پوشر هستند ولی بعد شناختشون دیدم که نه غارت روی اصول دارند و بقیه اکانتها جز اکانت Mr axe که خودش اومد گفت ما کپ کشیدیم بالا برای رید کار اشتباهی هم نیست اتفاقا بهتر شیوه برای ساخت سوپر همر هست جای تبریکم داره که برای اکانتشون این ارزشو قائل شدن

درباره دفاع شمال غربم میشه یه لینک بدید که شمال غرب تو دفاع شکست خورده باشه؟ کسی تا حالا جرات زدن داشته؟ یا شده کسی بزنه سالم بمونه؟

Amir ALone

با اینا شکست ناپذیرا کلا تا حالا نشده از دفاع اینا رد بشن
    یا دفاع نمیکنند
    http://dejkoob.ir/ir/report...35,106988110f5

http://dejkoob.ir/ir/report...0b,10698751d80

http://dejkoob.ir/ir/report...dd,1069927981d

یا همر میزارن جلو همر
    http://dejkoob.ir/ir/report/10697467a03
    من حرفی برا گفتن ندارم
    اگه حرفی مونده بیا بگو ما روشـــــــــــن بشیم
    ویرایش توسط DumeniC : 11-27-2014 در ساعت 09:54 PM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط KiNG Of Se نمایش پست ها

Amir ALone

گلم شما اگه سرورهای با کیفیت بازی کنی به همچین حالتی برمیخوری وقتی تو یه ساید تعداد غارتگرها زیادتراز سایر سایدها باشه طبیعتا منابع که میزان مشخصی هست این منابع بینشون تقسیم میشه ! تا به غارتهای بالای 100 خونه برسند و ....
    مورد بعدی از نظر شما بهترین شیوه برای دژکوب راید رفتن کپ هست ؟!! آفرین به شما به اون بازی دژکوب نمیگن اسمش یه چیز دیگه است !
    لینک بالا نشون میده یک کسی بوده جرات زدن شمال غرب رو داشته باشه ! دوم زده و سالم هم مونده کتیبه بلند کرده سوم هم بله در دفاع شکست هم خورده ! امیدوارم همه ادعاهات مثل مورد بالا نباشه
    شاد باشی

9. پسندیدن DumeniC پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط DumeniC نمایش پست ها
    با اینا شکست ناپذیرا کلا تا حالا نشده از دفاع اینا رد بشن
    یا دفاع نمیکنند
    http://dejkoob.ir/ir/report...35,106988110f5

http://dejkoob.ir/ir/report...0b,10698751d80

http://dejkoob.ir/ir/report...dd,1069927981d

یا همر میزارن جلو همر
    من حرفی برا گفتن ندارم
    اگه حرفی مونده بیا بگو ما روشـــــــــــن بشیم
    شما برو فعلا همرهایی که ازتون خفت شده رو جمع کن چهارتا کراپ تو سرور 10x بخوره دنیا به اخر میرسه؟ سوپر همرتو بزن به همون nini3 رد شدی بیا بهت جایزه میدم :دی رو گریز بود ما جلو فیکهای دیگران دفاع نمیچینیم دیگه هم جوابتو نمیدم ریپلای نکن الکی

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط partizan نمایش پست ها
    گلم شما اگه سرورهای با کیفیت بازی کنی به همچین حالتی برمیخوری وقتی تو یه ساید تعداد غارتگرها زیادتراز سایر سایدها باشه طبیعتا منابع که میزان مشخصی هست این منابع بینشون تقسیم میشه ! تا به غارتهای بالای 100 خونه برسند و ....
    مورد بعدی از نظر شما بهترین شیوه برای دژکوب راید رفتن کپ هست ؟!! آفرین به شما به اون بازی دژکوب نمیگن اسمش یه چیز دیگه است !
    لینک بالا نشون میده یک کسی بوده جرات زدن شمال غرب رو داشته باشه ! دوم زده و سالم هم مونده کتیبه بلند کرده سوم هم بله در دفاع شکست هم خورده ! امیدوارم همه ادعاهات مثل مورد بالا نباشه
    شاد باشی

این چکمه جنوب غربه به ما هم ربطی نداره قرار بود بره تو ساید خودشون که رفته غیر اینه؟ این لنگه دمپایی هم خفت شده افرین شما فعلا برو اون 200ک گرز و 7ک کاتا و 30ک شوالی که ازتون خفت شد و اون 300ک گرز و 20ک کاتای ساید متاتونو جمع کن دوست عزیزم :دی

- - - Updated - - -

به یاد گذشته ها و جمله معروف سرورها می آیند و میروند و فقط سربازان TEN جاودانند این Ten نه ها اون Ten اسپید ایران :دی

رکورد دفاع واندر در ایران و جهان

نمونه ای از پاپ بازی ما البته رو اصول نه پاپ خالی اکانت رنک 3 هم دفساز شخصی بنده بود مجید والکر یادش بخیر :|

بدون جشن کلا اثر هنری فقط یادمه 10 رو جشن گرفتیم 100تا دهکدرو

توجه به اعداد کنار قسمت رنک :دی تنها اکانتی که فقط 1-2-3 داشت چون از روز 2 سرور رنک 1 بود تا اخر سرور که 2 شد :دی

لنگه دمپایی ما بدون روشن کردن سربازخونه بزرگ دو بار هم لانچ شد رو کتیبه و یک بار هم باهاش خفت کردیم

مرور خاطرات شمال شرق :دی

.کام راند 10 اسپد مید گیم :دی

اینم اخرش که 100 کردیم اما تو پاپ نموندیم :دی

اینارو گذاشتم جو فروم عوض شه یکم

11. نپسندیدن SS Panzer نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

خبر آمد فیکی در راه است آقا میری تمرین فیک تو یه ثانیه میکنی چرارو کپ ما ؟:| لااقل اینجوری نزن زشته فیک اینجوری بزنی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

ساعت 6:30 صبح روز جمعه هم اکنون این خبر رو از قتلگاه شمال شرق به سمع شما دوستان می رسانم

در ساعت 6:16 دقیقه صبح یک بمب اتم در مرکز شمال شرق منفجر و حدود 700 گندمخور پرپر شد :دی

تبریک به جواد بابت خفت زیبا و تبریک به مهدی مورچه عزیز و حسام بابت جاسوسی و تبریک به خودم بابت هماهنگی اتکها :دی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

به احتمال 98 درصد دو تا همر ناقص کردین. یکی که حدودا بکل صاف شد ویکی هم ناقص شد مگه اینکه تبر و گرزی رو یکجا زده باشه که فکر نمیکنم اینحو باشه و حرفه ای تر ازین حرفا میخوره.

اک رادیو اکتیو هم 350 ک گرزیش خفت شد توسط اس ای که با این نحوه اکانت داری هیچ حسابی روش نبود و امروز خفت نمیشد فردا میشد .حالا یاد میگیره چیکا کنه !!! و مهمتر اینکه جانشین میکنه لیدرش یا هر کی فقط اجازه نامه خوندن بهش نده و اختیار نیرو فرستادن جهت اینسرت و گلد زدن جهت لول ساختمونا جهت 0 نشدن رو اختیار نده.

جوری به خودش گفتم فکر نکنم دیگه یادش بره با اینکه میدونم از بچه های نزدیک خودمونم هس.

صفحه 88 از 182 نخستنخست ... 3878868788899098138 ... آخرینآخرین