صفحه 86 از 182 نخستنخست ... 3676848586878896136 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 851 تا 860 , از مجموع 1819

موضوع: سرور d3 انتقام جویان

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط seyyed نمایش پست ها
    سلام چند روز پیش من این پست رو خوندم گفتم بد نیست دوباره ریپلایش کنم درجواب پستهایی که دیروز دیدم
    الان اینکه شمال شرق با جنوب شرق متا بستن یعنی زیر پرچم هم رفتن دیگه
    برای جنوب غرب بده اخه و.... ولی برای بقیه خوبه
    جا داره اینجا تبریک بگیم به متا جنوب شرق و شمال شرق
    به خاطر اینکه بیکار هم نباشین از دیشب بچه های جنوب شرق شروع کردن و یکی از کتیبه ها رو اومدن بگیرن
    که این لینک رو تقدیم میکنم به بچه های سرور
    http://dejkoob.ir/ir/report/1069916d098
    به نظرم شرایط متای شرق با زیر پرچم رفتن جنوب غرب چند تا تفاوت اصلی داره دوست عزیز
    اول اینکه هیچ اتکی از ne روی se و بالعکس صورت نگرفته بود که فرض کنیم یه ساید از ترس اون یکی رفته زیر پرچمش !
    دوم اینکه هیچکدوم از لیدرها و بازیکنان se نرفتن تو اتحادهای ne یا بالعکس که بازم فرض کنیم از ترس رفتن تو اون اتحاد
    سوم اینکه در جریان صورت گرفتن این متا نه کسی از کل شرق حذف کرده ، نه اومده تو فروم پست بزاره که ساید ما بلاصاحبه !

پ.ن : تبریک میگم بابت خفتتون
    پ. ن : اینجوری که شما دارین جنگ آموزتون رو از ترس اتک و فیک جا بجا میکنین فکر کنم بزودی تبدیل شه به گیج !

2. تشکر M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن DumeniC, Bismarck, ZartVam, M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط PiChPiChI نمایش پست ها
    به نظرم شرایط متای شرق با زیر پرچم رفتن جنوب غرب چند تا تفاوت اصلی داره دوست عزیز
    اول اینکه هیچ اتکی از ne روی se و بالعکس صورت نگرفته بود که فرض کنیم یه ساید از ترس اون یکی رفته زیر پرچمش !
    دوم اینکه هیچکدوم از لیدرها و بازیکنان se نرفتن تو اتحادهای ne یا بالعکس که بازم فرض کنیم از ترس رفتن تو اون اتحاد
    سوم اینکه در جریان صورت گرفتن این متا نه کسی از کل شرق حذف کرده ، نه اومده تو فروم پست بزاره که ساید ما بلاصاحبه !

پ. ن : اینجوری که شما دارین جنگ آموزتون رو از ترس اتک و فیک جا بجا میکنین فکر کنم بزودی تبدیل شه به گیج !
    یه نکته کوچولو یادت رفت بگی کتیبه هایی که رد و بدل شده بین دو ساید

4. تشکر PiChPiChI, M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن PiChPiChI, M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

این پاسخ اتک به جنگ آموز متای غرب بود .

تبریک بابت پلن زیبا و حرفه ای Best RomeN شمشیر + کاتا :دی

تبریک به حسام عزیز بابت خفت قشنگه

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط king of se نمایش پست ها

این پاسخ اتک به جنگ آموز متای غرب بود .

تبریک بابت پلن زیبا و حرفه ای best romen شمشیر + کاتا :دی

تبریک به حسام عزیز بابت خفت قشنگه

وقتی کتیبه جا به جا شد توقع داری هیرو بفرستیم
    قلمبه تو نمیدونی زیره چشمان چطوری اتک بزاری بعد داری برا من :دی میزنی :d

اونی که تو بهش میگی متا ما بهش میگیم زیر پرچمی :دی
    بعد از این همه بزن بزنو حرف و حدیث تو غرب یه خورده متای شما زوری بود معلوم نیست حالا 2 روز دیگه بازم به جونه هم می افتید یا نه

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

ماشالا این سرور باقالی های تپلی پرورش یافتند
    دیگه کم کم باید برم تو کار کشتشون... بیشتر از این رشد کنن یه دفعه میگندن

http://upload7.ir/imgs/2014-11/32734269849817781453.png

باقالی.jpg

8. تشکر 1kilu, M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن WarRior Team, ZartVam, 1kilu, M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mя. мIм نمایش پست ها
    مهاجم رو مخفی کردی؟؟؟

پست بالاترت لینک رو بدون مخفی کردن مهاجم گذاشته
    سلام دوست گرامی
    اینکه پست بالاتر لینک رو گذاشته من موقعی که پست رو میزاشتم دوستمون لینک رو نذاشته بودن
    ولی کلا چندبار این سوال رو دوستان مطرح کردن که چرا مهاجم مخفی میشه
    1- در فروم دژکوب قدیم رسم بود که مهاجم رو مخفی کنیم و به خاطر همین هم اخطار دریافت میکردیم که چرا مهاجم یا مدافع رو بدون اجازه صاحب اکانت لینکش رو میزاریم
    2- فقط صاحب اکانت میتونه لینک رو کامل بزار توی فروم و با اجازه ایشون و گذاشتن لینک بدون اجازه صاحب اکانت به دور از انسانیته به خاطر همین من لینک رو مخفی میکنم و تعداد کشته شده های اصلی رو میزارم
    این هم یه لینک دیگه
    http://dejkoob.ir/ir/report/1069918941e

موقعی که اعلام کردیم این بازی برای ما یه بهونه برای دوستی بیشتره باور نکردن بعضی از دوستان چون که این بازی اصلا برای ما مهم نیست همین که در کنار دوستانمون باشیم بسه ما موقعی که میخواستیم واندر صد کنیم همر بکشیم بیرون و .... همه این کارها رو کردیم
    هیچ موقع بچه های اس دبلیو از ان دبلیو ترسی نداشتن و برعکس این که اون اتفاقات افتاد به خاطر چند تا پلیر بود که با جو بچه های اسپید قدیم اشنایی نداشتن و بعضی ها هم میخواستن از اب گل الود ماهی بگیرن که متاسفانه بعضی از دوستان مون حذف اکانت کردن
    اگه بچه های اس دبلیو اون موقع توی اتحادهای ان دبلیو نمیامدن مطمئا کسانی که میخواستن منطقه رو به هم بزنن به اهدافشون میرسیدن کم توی همین فروم ندیدم اگه بچه های اس دبلیو میترسیدن الان باز هم توی اتحادهای ان دبلیو بودن که میبینیم اینجوری نیست
    درمورد جنگ اموز هم این راهی که شما رفتین گرگهاشو ما کشتیم
    جهان هرکس به اندازه وسعت فکر اوست

10. تشکر WESKER تشکر نمود
    پسندیدن WESKER پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط seyyed نمایش پست ها
    سلام دوست گرامی
    اینکه پست بالاتر لینک رو گذاشته من موقعی که پست رو میزاشتم دوستمون لینک رو نذاشته بودن
    ولی کلا چندبار این سوال رو دوستان مطرح کردن که چرا مهاجم مخفی میشه
    1- در فروم دژکوب قدیم رسم بود که مهاجم رو مخفی کنیم و به خاطر همین هم اخطار دریافت میکردیم که چرا مهاجم یا مدافع رو بدون اجازه صاحب اکانت لینکش رو میزاریم
    2- فقط صاحب اکانت میتونه لینک رو کامل بزار توی فروم و با اجازه ایشون و گذاشتن لینک بدون اجازه صاحب اکانت به دور از انسانیته به خاطر همین من لینک رو مخفی میکنم و تعداد کشته شده های اصلی رو میزارم
    این هم یه لینک دیگه
    http://dejkoob.ir/ir/report/1069918941e
    دوست عزیز
    اون قانونی که شما میفرمودید بر این اساس بود که گزارش در صورتی میتونست بیاد تو فروم که هم توسط مهاجم و هم توسط مدافع اعلام رضایت بشه !
    که این هم در حدود 2 سال قبل از تعطیلی ای ار برچیده شد و لینک کلا بصورت کامل میومد تو فروم !!!!
    الان مدافع که گزارش رو داره مهاجم هم گزارش رو داره پس کل اتحادها میتونن ببینن شما با این وضعیت فروم سرور رو سرد و بی روح میکنی
    این لینک اکانت رو قبل از فروم من هم دیده بودم لطف کنید یا لینک نذارید یا وقتی میذارید کامل باشه

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط DumeniC نمایش پست ها
    وقتی کتیبه جا به جا شد توقع داری هیرو بفرستیم
    قلمبه تو نمیدونی زیره چشمان چطوری اتک بزاری بعد داری برا من :دی میزنی :d

اونی که تو بهش میگی متا ما بهش میگیم زیر پرچمی :دی
    بعد از این همه بزن بزنو حرف و حدیث تو غرب یه خورده متای شما زوری بود معلوم نیست حالا 2 روز دیگه بازم به جونه هم می افتید یا نه

امیر جون عزیز دلم ما مردیم جیگرم عزیزم عین مرد میزنیم یا دیوار میشیم یا میزننمون فارم میشیم همین

نه اهل گریه ایم نه ناله گیم واسمون خیلی فانه نه به خاطرش فحش میدیم نه توقع داریم فحش بشنویم این یه بازیه رفاقتش برامون مهمه نه نامردی هاش

شما پلنر ما اون فارم دو دهکده ای خوبه؟ دیروز گفتم ما اهل عملیم . من نگفتم پلنتون موردی داشت خیلی هم خوب بود اما حسام آنالیزش حرف نداشت گفت تایم اتک طوریه که من خواب باشم - شمشیرو کاتا زده حالا به هرحال نا موفق بودی چرا میای منو میزنی ؟:دی

تو فرومم انقدر نیا نپر به این و اون بازیتو بکن فکر آیندتم باش :|

روز خوش

خبر آمد خبری در راه است.....

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

14. تشکر amir_WarRior Team تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط KiNG Of Se نمایش پست ها

امیر جون عزیز دلم ما مردیم جیگرم عزیزم عین مرد میزنیم یا دیوار میشیم یا میزننمون فارم میشیم همین

نه اهل گریه ایم نه ناله گیم واسمون خیلی فانه نه به خاطرش فحش میدیم نه توقع داریم فحش بشنویم این یه بازیه رفاقتش برامون مهمه نه نامردی هاش

شما پلنر ما اون فارم دو دهکده ای خوبه؟ دیروز گفتم ما اهل عملیم . من نگفتم پلنتون موردی داشت خیلی هم خوب بود اما حسام آنالیزش حرف نداشت گفت تایم اتک طوریه که من خواب باشم - شمشیرو کاتا زده حالا به هرحال نا موفق بودی چرا میای منو میزنی ؟:دی

تو فرومم انقدر نیا نپر به این و اون بازیتو بکن فکر آیندتم باش :|

روز خوش

خبر آمد خبری در راه است.....

اول تکلیفتو با خودت مشخص کن بعد بیا به ما آموزش بده
    100 تا دونه رعد دیوار شد تو اکانت ما منو پاک کردی بن آی پی هم کردی
    من نمیدونستم رفاقتای شما به 100 تا دونه رعد بنده بهتره اینجا همه چیزو نگم خودت خراب میشی عزیزم برا من هنوز تو رفیقم هستی ولی تو بر عکسشو عمل کردی
    ویرایش توسط DumeniC : 11-27-2014 در ساعت 07:27 PM

صفحه 86 از 182 نخستنخست ... 3676848586878896136 ... آخرینآخرین