صفحه 82 از 182 نخستنخست ... 3272808182838492132 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 811 تا 820 , از مجموع 1819

موضوع: سرور d3 انتقام جویان

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

Post جنوب شرق

سلامی دوباره خدمت تمامی اساتید ُ دوستان و بزرگواران.

علی چیفر عزیز از هر کسی انتظار داشتم جز شما !!! داداش پستتو ریپلای نکردم چون اصلا حرفه ای نبود !

من شمارو همیشه به عنوان یک لیدر حرفه ای و یک بازیکن با سابقه قبول دارم ... اما داداش انتظار نداشتم انقدر زود و بی مورد و بدون اینکه از چیزی خبر داشته باشی انگشت اشارتو رو به ما بگیری و در مورد بازی کثیف حرف بزنی.

اگر حرف منو قبول داری و در راستی کلمات و حرفم شک نداری باید بگم در این مورد اشتباه کردی.
    علی جان ما همشهری هستیم فکر نکنم لازم باشه سر چنین چیز کوچیکی جو فروم رو خراب کنیمو اینجا پست بزاریم برای هم.
    همونجور که می بینید یه سریا هم هستن که اگه هیچ چیزی بشون ربط نداشته باشه هم اینجا برا خودشون نظر می دن و می خوان
    مثلا از اب گلالود ماهی بگیرن.
    شما هر موقع دوست داشتی یه نامه بزن به اکانت من بیا گارنا تالک هر موقع هم شما گفتی یه تک هیرو می زنی میای گیجو می بری.
    چیز زیاد مهمی نیست. پس خواهشن به بچه های جنوب غرب هم بگید بهونه دست اسپمر های فروم ندن.

با تشکر Majid WALKERS
    SE FOR EVER

TEN is immortal

Return to Home

Majid WALKERS

2. تشکر raksasor, Ðŕ. Şђǒϯğύŋ تشکر نمود
    پسندیدن Ðŕ. Şђǒϯğύŋ پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Eshbil نمایش پست ها
    )
    چه خبره معلوم نیست
    حتی تو این سرور های شوخی هم دوستان دست از کثافت کاری نمیکشن وتا کل سرور رو به گند نکشن ول کن نیستن
    از ستاره ها کپ من رو هم با محافظ زدن !
    و جالبیش اینه که با چند ثانیه اختلاف با موج کلین و کاتاهای استاد Nw اتک خورده بود !
    دوستان انتظار جاخالی و اینسرت داشتن که موج کلین اینسرت رو بزنه و بره ولی خوب خدا رو شکر ما تنبل تر از این حرفاییم که اینسرت کنیم . مثل مرد دیوار چیندیم تا ثریا )
    افشین از این نظر که بخوان حرکت اینجور بزنن تا جایی که ازشون شناخت دارم 100% کار اونا نبوده کسی نمیاد با محافظ کلینر بشه.
    این رو تضمینی میگم کار پلیر های اون اکانت نبوده.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط _ARTEMIS_ نمایش پست ها
    افشین از این نظر که بخوان حرکت اینجور بزنن تا جایی که ازشون شناخت دارم 100% کار اونا نبوده کسی نمیاد با محافظ کلینر بشه.
    این رو تضمینی میگم کار پلیر های اون اکانت نبوده.
    دقت نکردی ها
    اتک محافظ کلینر نبوده
    بعد اون ، با فاصله اتک کلینر اومد و بعدش هم کاتا ها اومد که ریپورت رو گزاشتم
    اگر هم کار این استاد گرام نبوده ، زمان بندی زدن محافظ ها خیلی خوب بوده خداییش )
    اینا اصلا مهم نیست واسم ، مهم اینه که بدونم این بابا که منو داره میزنه کیه ، بیاد یه صحبتی بکنیم با هم . خداییش تا به حال مثل این کسی منو نزده بود
    البته تا به حال هم من هجومی نساخته بودم که بخوان بزنن منو

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به همه

میبخشین دخالت کردم اما یک چیز کاملا روشنه اولا اک نکبت یکبار میتونسه اینکار بکنه و اتک بده و چجو شده این یکبار کاملا هماهنگ با پلن بکس اس ای افتاده اونم با این اختلاف زمانی که مشخصه :
    http://j.mp/11pbthn

این اختلاف زمانی که 26 مین هستش میشه حدودا حدس زد که درست در زمان لند شدن همر نکبت هیرو از اک اختاپوس راه افتاده و اصلا نمیتونسته که غیر این باشه. و بنظر شخصی خود بنده هیچ پلیری این فاصله رو بیگدار هیرو خودشو لانچ نمیکنه حتی اگه ده رو صفر مونده باشه بخاطر کتیبه اونم به این زودی تصمیم بگیره که بزنه چون حتما پیش خودش فکر میکنه که حتما هیرو از جای دیگه توسط پلنر مجری خواهد نشست چند مین دیگه !!!!

اما در مورد بازی کثیف من خودم بشخصه ازین کارا کردم همه مون کردیم اونا هم که نکردن افرین میتونسن بکنن. خودشون میدونن. اما لااقل شهامت حقیقت گفتن داشته باشن و خودشون و بقیه رو عبدا... نپندارن. دی

بهر حال دمتون گرم بازم اینجو نکنه یکاری بکنین

انتی اسپم: علی چیفر(ص) هی پست نده و حذف کن بیصاحابو. دیی

6. پسندیدن hakhamaneshi پسندید
    نپسندیدن ZartVam نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Eshbil نمایش پست ها
    دقت نکردی ها
    اتک محافظ کلینر نبوده
    بعد اون ، با فاصله اتک کلینر اومد و بعدش هم کاتا ها اومد که ریپورت رو گزاشتم
    اگر هم کار این استاد گرام نبوده ، زمان بندی زدن محافظ ها خیلی خوب بوده خداییش )
    اینا اصلا مهم نیست واسم ، مهم اینه که بدونم این بابا که منو داره میزنه کیه ، بیاد یه صحبتی بکنیم با هم . خداییش تا به حال مثل این کسی منو نزده بود
    البته تا به حال هم من هجومی نساخته بودم که بخوان بزنن منو
    ایراد نداره داداشم زیر همین اتک ها پلیر میشن شما هم اب بند میشی. هر وقت بجایی رسیدی که دلت واسه ضربدر قرمز کنار اسم دهت تنگ شد و هوس ادرنالین مربوطش کردی تازه میشه گفت پخته شدیم تو این بازی

8. تشکر M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, MaHaN SaMuRaI پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ŞђōΨğύŋ نمایش پست ها
    سلام به همه

میبخشین دخالت کردم اما یک چیز کاملا روشنه اولا اک نکبت یکبار میتونسه اینکار بکنه و اتک بده و چجو شده این یکبار کاملا هماهنگ با پلن بکس اس ای افتاده اونم با این اختلاف زمانی که مشخصه :
    http://j.mp/11pbthn

این اختلاف زمانی که 26 مین هستش میشه حدودا حدس زد که درست در زمان لند شدن همر نکبت هیرو از اک اختاپوس راه افتاده و اصلا نمیتونسته که غیر این باشه. و بنظر شخصی خود بنده هیچ پلیری این فاصله رو بیگدار هیرو خودشو لانچ نمیکنه حتی اگه ده رو صفر مونده باشه بخاطر کتیبه اونم به این زودی تصمیم بگیره که بزنه چون حتما پیش خودش فکر میکنه که حتما هیرو از جای دیگه توسط پلنر مجری خواهد نشست چند مین دیگه !!!!

اما در مورد بازی کثیف من خودم بشخصه ازین کارا کردم همه مون کردیم اونا هم که نکردن افرین میتونسن بکنن. خودشون میدونن. اما لااقل شهامت حقیقت گفتن داشته باشن و خودشون و بقیه رو عبدا... نپندارن. دی

بهر حال دمتون گرم بازم اینجو نکنه یکاری بکنین

انتی اسپم: علی چیفر(ص) هی پست نده و حذف کن بیصاحابو. دیی

سلام اکانت نکبت اگه اشتباه نکرده باشم
    کتیبه چکمه رو از شمال غرب زد و بعد از اون هم رسید دست اکانت پارتیزان
    http://d3.dejkoob.ir/spieler.php?uid=520
    البته به احتمال زیاد بچه های پارتیزان دیدن دست یه اکانت دیگه و بعد از مدتی که حمله رو زدن و شانسی شانسی همینجوری شانسی ها اصلا فکر بد نکنین بچه ها کتیبه رو گرفتن
    اره شما راست میگین حرف شما درست
    ولی کتیبه ای که شمال غرب بهش نیاز داره هرجوری باشه توی بازی مردانه میگیره
    با تشکر
    جهان هرکس به اندازه وسعت فکر اوست

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط seyyed نمایش پست ها
    سلام اکانت نکبت اگه اشتباه نکرده باشم
    کتیبه چکمه رو از شمال غرب زد و بعد از اون هم رسید دست اکانت پارتیزان
    http://d3.dejkoob.ir/spieler.php?uid=520
    البته به احتمال زیاد بچه های پارتیزان دیدن دست یه اکانت دیگه و بعد از مدتی که حمله رو زدن و شانسی شانسی همینجوری شانسی ها اصلا فکر بد نکنین بچه ها کتیبه رو گرفتن
    اره شما راست میگین حرف شما درست
    ولی کتیبه ای که شمال غرب بهش نیاز داره هرجوری باشه توی بازی مردانه میگیره
    با تشکر
    با سلام
    دوست گرامی به شما پیشنهاد می کنم یه سری به خزانت بزنی و تایم جابه جا شدن کتیبه رو با فاصله ی دو دهکده ( با کاتا ) چک کنی .... حتما شما هم متوجه خواهی شد که چیزی جز فرصت طلبی و ریسک نبوده عزیزم :ایکس
    حداقل تبریک نمیگین تهمت بی جا هم نزنین

مرسی

پ.ن : تبریک مانی جان ... کارت همیشه درسته
    وقتي برنده ميشوي، نيازي به توضيح نداري! وقتي مي بازي چیزی برای توضیح دادن نداری!
    هیتلر

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ZartVam نمایش پست ها
    با سلام
    دوست گرامی به شما پیشنهاد می کنم یه سری به خزانت بزنی و تایم جابه جا شدن کتیبه رو با فاصله ی دو دهکده ( با کاتا ) چک کنی .... حتما شما هم متوجه خواهی شد که چیزی جز فرصت طلبی و ریسک نبوده عزیزم :ایکس

مرسی

سلام خدمت همه
    داداش اون اکانت یعنی نکبت به خیلی ها نامه داده که بیاید کتیبه رو ببرید پس اگر مانی هم با هیرو برده باشه چیز عجیبی نیست
    اما طبق توافقاتی که بین دوساید شمال شرق و جنوب غرب بوده کتیبه باید بک بشه و میشه همونطور که اکانتی از جنوب غرب که توی هیچ اتحادی نبود یه کتیبه احمق از شمال شرق زد و به ابوذر گفتم کتیبه بک میشه و کتیبه رو برمیگردونیم به شمال شرق
    در مورد چکمه هم بگم که اون چکمه به جنوب غرب بک میشه و بعد از اون هم به احتمال خیلی خیلی زیاد فورا به شمال غرب برگردونده میشه
    اگر قرار باشه بازی رو با نامردی جلو ببریم بهتره اصلا بازی نکنیم. بهتره همه به حرفایی که میزنن عمل کنن تا حداقل از این به بعد بازی پاک رو ببینیم
    وقتی یه سری قول و قرارها بین 2 ساید گذاشته میشه در هر شرایطی باید بهش عمل کرد
    حتی زمانی که صاحب اکانت گفت احمق رو پس نمیده خودم لازم بدونم با همر اون احمق رو ازش میگیرم و پس میدم به شمال شرق

در ضمن یه چیزی بگم که از همین الان یه سری آدم فرصت طلب نبان اینجا بگن وای اکانت رو شمال شرق خریده بوده حالا چکمه رو زده برده ساید خودش که همچین چیزی نیست. اینم گفتم که باز انگشت تهمت به سمت ساید شمال شرق نره
    ویرایش توسط MATRIX III : 11-24-2014 در ساعت 04:47 PM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MATRIX III نمایش پست ها
    سلام خدمت همه
    داداش اون اکانت یعنی نکبت به خیلی ها نامه داده که بیاید کتیبه رو ببرید پس اگر مانی هم با هیرو برده باشه چیز عجیبی نیست
    اما طبق توافقاتی که بین دوساید شمال شرق و جنوب غرب بوده کتیبه باید بک بشه و میشه همونطور که اکانتی از جنوب غرب که توی هیچ اتحادی نبود یه کتیبه احمق از شمال شرق زد و به ابوذر گفتم کتیبه بک میشه و کتیبه رو برمیگردونیم به شمال شرق
    در مورد چکمه هم بگم که اون چکمه به جنوب غرب بک میشه و بعد از اون هم به احتمال خیلی خیلی زیاد فورا به شمال غرب برگردونده میشه
    اگر قرار باشه بازی رو با نامردی جلو ببریم بهتره اصلا بازی نکنیم. بهتره همه به حرفایی که میزنن عمل کنن تا حداقل از این به بعد بازی پاک رو ببینیم
    وقتی یه سری قول و قرارها بین 2 ساید گذاشته میشه در هر شرایطی باید بهش عمل کرد
    حتی زمانی که صاحب اکانت گفت احمق رو پس نمیده خودم لازم بدونم با همر اون احمق رو ازش میگیرم و پس میدم به شمال شرق

در ضمن یه چیزی بگم که از همین الان یه سری آدم فرصت طلب نبان اینجا بگن وای اکانت رو شمال شرق خریده بوده حالا چکمه رو زده برده ساید خودش که همچین چیزی نیست. اینم گفتم که باز انگشت تهمت به سمت ساید شمال شرق نره
    سلام
    از اونجا که اکانت نکبت رفیق چند ساله من بوده خیلی چیزارو به من میگفت از مشکلش با mr.hunter سره کتیبه انبار کوچیک تا لیدریه ج.غ
    اینم لینکه اتکش به نی نی :دی
    آخه یکی نبود بهش بگه بچه زدن نداره
    http://dejkoob.ir/ir/report/10697467a03

با اجازه هم اون کتیبه میاد رو اکانت خودمون به هیچ کس هم داده نمیشه البته مانی جان اگه بده :دی

این بازی کثیف نیس اکانت خودش بوده زده الان هم میخواد ج.ش بازی کنه ما پلیر میدوزدیم نه اکانت
    اگه یکی دیگه شک داره که این کاره ما بوده یا ش.ش یا هر ساید دیگه میتونه به اکانت ما نامه بزنه تا نامه های اکانت رو بهتون نشون بدم فکر نکنم تو اینجا از کسی ترس داشته باشم که دروغ بگم

گیرم هم این کار کثیف شما فکر نکنم دیگه حرفی داشته باشید با این کاراتون
    از همر زدن رو اکانت سولو گرفته موقع نپ تا هک شدن یا پسورد لو رفتن اکانت های خوب ج.غ
    ویرایش توسط DumeniC : 11-24-2014 در ساعت 07:25 PM

13. تشکر ZartVam تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ZartVam نمایش پست ها
    با سلام

مرسی

محسن عزیز در این حد؟:دی
    ما هم گردو میخوریم گفته باشم )

صفحه 82 از 182 نخستنخست ... 3272808182838492132 ... آخرینآخرین