صفحه 182 از 182 نخستنخست ... 82132172180181182
نمایش نتایج: از شماره 1,811 تا 1,819 , از مجموع 1819

موضوع: سرور d3 انتقام جویان

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اینم اخرین پست این سرور .بای
    چی چیرو آخرین پست این سرور؟ مگه قرار نبود جفتک بازی کنیم؟

اما نکته جالب.یه عده اومدن میگن رتبه هجومی و...خوب میبینی چقدر نوبی سطح درکت از بازی همینه اگه منم مثل تو فکر کرده بودم الان همرم نزدیک 3میل گرز بود 700ک شوالیه.که تهش چی بشه؟
    واقعا با این فهم کمت درک خوبی از بازی پیدا کردی ... تحسین می کنم این ذکاوتتو ...

می دونی چیه؟ علاوه بر اینکه 100 کردن واندر برا ما عادی شده سوپر همر ساختن و رکورد زدن هم واس ما دیگه عادیه ... اول سرور با بچه ها میایم پلن میریزیم که دف ساز بشیم ( الان دف ساز خیلی کلاس داره آخه ) گلد ساپورت شیم ( به حسین وومیت پیشنهاد دادم ) همر جنگی بسازیم ( وقتشو نداریم برسیم به اکانت ) پاپ باز شیم ( همه شرایط مهیا بود از اسمش خوشمون نیومد ) و در نهایت تصمیم بر این شد که فارم اس ای شیم ( افتخاری دیگر برای من و بهترین گزینه در این برهه زمانی که همه ادعا شاخ بودن می کنن ).

مولچه هستی این سرور؟

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Alone نمایش پست ها

یه سریام اونایی که فکر کردن شمال غرب جای نوب هاست میتونن اونجا بازی کنن اما فارم شدن از سرور رفتن آخرم خودشونو چسبوندن به جنوب شرق :دی
    شما جز اسپم تو فروم نقشتو تو سرور بگو یه لینک هم از یه دونه نیروت بده ببینیم کی هستی اصلا :|

- - - Updated - - -

سرور تموم شده اما دف واندرها از بی گندمی داره میمیره ادمین پیگیری کن :دی
    امیر اسپمرهای هرگز نمیمیرند :دی
    واندر اپی خورده بود نیرو نمیشد داد از روی اکانت پیمان یکی نامه داده بود مولتی هانتر
    Multihunter :
    سلام

درصد اشتراک ای پی رو با اکانتی که واندر داره، بیار پایین ، ای پی از بین میره

BLACK WAR :
    سلام

میشه این آیپی رو تو تایم واندرا بردارید ؟ الان این اکانت 2.100.000 محافظ داره ! نمیتونم بدم واندر میگه ایپی خوردید !

واقعا مدیریت سایت بگه واندر اپی مشترک؟؟!! من که نامه رو خوندم خندیدم فقط انتظار داری بعد پایان بازی سربازا نمیرن :|
    شمال غرب سرزمین مادری من
    ّFROZEN ROSE

3. تشکر seyyed, Alone تشکر نمود
    پسندیدن seyyed, Alone پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_potter نمایش پست ها
    چی چیرو آخرین پست این سرور؟ مگه قرار نبود جفتک بازی کنیم؟

واقعا با این فهم کمت درک خوبی از بازی پیدا کردی ... تحسین می کنم این ذکاوتتو ...

می دونی چیه؟ علاوه بر اینکه 100 کردن واندر برا ما عادی شده سوپر همر ساختن و رکورد زدن هم واس ما دیگه عادیه ... اول سرور با بچه ها میایم پلن میریزیم که دف ساز بشیم ( الان دف ساز خیلی کلاس داره آخه ) گلد ساپورت شیم ( به حسین وومیت پیشنهاد دادم ) همر جنگی بسازیم ( وقتشو نداریم برسیم به اکانت ) پاپ باز شیم ( همه شرایط مهیا بود از اسمش خوشمون نیومد ) و در نهایت تصمیم بر این شد که فارم اس ای شیم ( افتخاری دیگر برای من و بهترین گزینه در این برهه زمانی که همه ادعا شاخ بودن می کنن ).

مولچه هستی این سرور؟
    ولم کن بچه بذار تو این فروم دیگه پست نذاریم برای فان شاید اکانت بسازم هنوز وقت ندارم .علت فان بازی کردن هم ای پی هایی که برای اخر سرور میخوره مثلا نمونش پارمیدا گفته.نه دف میشه برای واندر داد نه پلن زد نه کندمو منابع.کلا این یکی از بزرگترین ضعف های این دژکوب که هرچی گفتیم فایده نداشت و سر واندرها چون یک نفر احتمال داره با 50تا اکانت ای پی بخوره نباید همچین چیزی بوجود بیاد.حالا میای تو سرور یه سری ضعف هارو میبینی.پست خواستی بذاری تو f3 بذار اونجا جفتک بندازیم.

راستی shadow satan من زدم که 0 کنم یه همر نیما ای پی خورد نتونست بزنه بعد 1/5 میل دفاع اکانت ش غ که دست مطمئن ترین ادم ساید بود رفته بود تو اکانت ج غ.اما نه داد و بیداد کردیم نه گردن کسی انداختیم.لو رفته بود دیگه پیش میاد لطفا اگه کسی اشتباه میکنه گردن کسی نندازه تو این بازی.یه عده عقده دارن دست به هر کاری میزنن اما ما نه زدیم که هیچ کلی هم تهمت زده شد به ش غ.
    الانم رو سیاهیش موند به کسانی که تهمت زدن.

پ ن:پاتر اینجا پست نذار برو تو سرور خودت بچه.

5. تشکر seyyed تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 25 پست

سلام و خسته نباشید خدمت تک تک بازیکنان

برنده سرور اتحاد Eastak شد که توانست عمارت دانش را در دهکده East™ با کمک و همیاری تمام اعضای اتحاد و توسط بازیکن NiSh زودتر از سایر اتحادها در زمان 1393/10/15 20:21:37 به سطح نهایی خود یعنی سطح 100 برساند.

بزرگترین امپراطوری سرور تحت فرماندهی بازیکن haj tagi از اتحاد SW WW تشکیل شد.

برترین مهاجم، امپراطوری که بالاترین تلفات را از دشمنان خود در حملات گرفت بازیکن new bie از اتحاد PERSIAN بود.

برترین مدافع، فرمانده ای که بالاترین تلفات را در دفاع از سرزمین خود از دشمنانش گرفت بازیکن دخانیات از اتحاد Eastak بود.

اسطوره قهرمانان سرور و با تجربه ترین آنها، قهرمان بازیکن rostam از اتحاد Eastak بود.

برترین و قوی ترین حمله نیز توسط بازیکن IRON MAN از اتحاد PERSIAN رقم خورد.

مدیریت دژکوب

تاپیک بسته شد.
    برای تغییر نام کاربری به لطفا ثبت نام کنید. مراجعه کنید.

قبل از هر گونه فعالییت در انجمن لطفا ثبت نام کنید. را مطالعه کنید.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

با عرض سلام خدمت تمامی دوستان
    خب سرور هم بالاخره تموم شد
    اول از همه تبریک میگم به دوستان جنوب شرق که بنده سرور بودن

یه سری مسائل مونده بود که گفتم اخر بار بگم
    داستان بهم خوردن متای غرب:داستان این بودئ که شب بچه های شمال غرب بند ه و مجتبی رو دعوت کردن به روم شمال غرب و بعد از این که ما رفتیم بحث این پیش اومد که واندر دخانیات استاپ کنه که واندر لس انجلس بره بالا تر از دخانیات و نیش هم از اینا بره بالاتر(دلیل دوستان این بود که یه سری نخاله(عین حرف خودشون) تو شمال غرب هست که فقط نگاه میکنن ببینن کدوم واندر از شمال غرب بالاتره که اونو بزنن). خب مجتبی وسط صحبت ها رفت و من موندم که به دوستان گفتم مسئله ای نیست و ما رو لول 85 استپ میکنیم(شب ساعتای 2 بود) خب من بدون اینکه به بقیه ی هولدر های جنوب غرب نتیجه مذاکره رو بگن خوابم برد و دوستان لول اپ کردن که باعث شد شمال غرب اتک بده و لول مارو بیاره پایین(رسما یه اشتباه نا خواسته از بنده باعث شد ان دبلیو ماهیت خودش رو نشون بده)

مسئله بعدی 100 کردن واندر جنوب شرق.خب همونطور که تبریک گفتیم دمشون گرم.یه سری مسائل باعث شد که دوستان صد کنن که یکی دو مورد میگم.
    اول از همه سیاست فوق حرفه ای این ساید که هیچکس نمیتونه منکرش بشه.بعدش اینکه اگه دقت کردین واندر جنوب غرب حدود 10 لول اخر بازی از جنوب شرق بالاتر بود که به خاطر یه سری مسائل قرار بر این شد که ج.غ استپ کنه که ج.ش بره بالاتر که همینطور شد و موفق به صد شدن شدند. و دلیل بعدی هم داستان همر ان دبلیو که بخاطر یه سری مسائل نتونستند لانچ کنند و دلیل بعدی هم اینکه اون دسته از دوستانی که مخالف صد شدن واندر ج.ش بوندن نتونستن همرشون رو به موقع لانچ کنن.

بحث بعدی صحبت های بعضی از پلیر ها که اومدن و درباره ی ج.غ شکر میل فرمودند.عزیزم در مورد شما همینقدر بگم که در حدی نیستی که حتی بخوای شکر اس دبلیو رو بخوری پس سرتو بکن تو کار خودت.
    تویی که تا ج.ش صد میکنه میای و میگی اس ای فلان و فلان و فلان و اس دبلیو اومد زیر سایه اس ای و فلن اینو بدون که اگه اس دبلیو نمیخواست اس ای عزیزتون هنوز داشت گندم واندرشون رو ساپورت میکرد یا در حالت دیگه ج.غ صد کرده بودو تموم(جسارت به هولدر ها و لیدر های اس ای نباشه ولی یه سری از پلیرهاتون واقعا نیاز به مفهوم شدن داشتند.)راستی یه سوال!چرا زمانی که تو همین فروم بچه های اس ای اومدن گفتن ما اس دبلیو نمیزنیم یکدومتون نیومدین این حرفاتون بزنین و همچین که 100 شد دم در آووردین؟اگه اس دبلیو 100 میکرد بازم شکر میل میکردین؟

مسئله بعدی که در مورد شخص شخیص پیمان شاتگان هست:دوست عزیز و دوال محترم.شما معلوم هست دقیقا فازتون چیه؟از سنت خجالت بکش که چندین سال از اکثر پلیر های اینجا بزرگتری.
    عزیزم سر اینکه چهار تا اک رفتن تو اتحاد اس ای ناراحتی؟؟مگه اس ای و اس دبلیو رسما کف همین فروم اعلام متا یا نپ یا هرچیز دیگه ای که شما اسمشو میزاری نکردن؟پس دلیلی نداشت که نریم!!
    مسئله بعدی اینکه اتحاد شما؟؟ اقا پیمان فازت از پهنا به صورنت عمودی تو حلقم.اون اتحاد مجتبی تشکیل داد و شما فقط زحمت اکسپت اینوایت به خودت دادی و رفتی اونجا.پس الکی گرد و خاک به پا نکن.
    مورد بعدی اینکه واسه علی متاسفی که منو گزاشته رو اک؟ عزیزم منو علی همدیگه رو از سرور 5 اسپید ایران میشناسیم و جفتمون پلیرهایی هستیم که 7راند اسپید رو بازی کردیم ولی شما چی...؟؟؟(عزیزم سرور اول اسپیدت بود درسته؟)واست متاسفم که پلیر هیا ساید های دیگه توی گارنا سوژه خندشون ام ام های شما و طرز حرف زدن شما بود و همه به مسخره دنبال پی بردن به فاز جنابعابی بودن.....

بازم خیلی مسائل مونده که متاسفانه حالم خوش نیس حوصله تایپ نداریم
    موفق موئد باشین
    Siamak S.Y
    دخانیات
    ویرایش توسط S.Y : 01-07-2015 در ساعت 08:59 AM

8. تشکر MATRIX III تشکر نمود
    پسندیدن MATRIX III پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به همه

خدا رو شکر که ام ام هام باعث خنده است. مورد پوزخند زشت عام و خاص نی.
    خودم منظورم هم همینه که بخندن و حال کنن و شاد باشن. باور میکنی اول دلم واسه همون نامه نگاری و ام ام تنگ میشه و بعد خود دژکوب. چون من هیچوقت رفاقت و حقیقت و شخصیت و دوستهام رو به هیچ چیز عوض نمیکنم.
    به همین اقا مجتبی تنها بودیم گفت پیمان تک موندیم بریم با فلان جا متا کنیم گفتم مجی من و تو تک هسیم و تا دونه اخرپاپ و نیرو مون همراهت هسم کل اعضای اتحاد خودم هم همراهتن . از چی میترسی فارم هم شدیم ابرو داری میکنیم زیر پرچم کسی نمیریم تمسخرمون کنن.
    ام ام من واسه خنده است اما همون دوستانیکه واندر خودمون استاپ کردین و صد کردن. همونا بخدا که بهتون اعتماد ندارن و میترسن جای دیگه همونا رو به پشیزی عوض کنین.

نمیخواستم جوابتو بدم چون خیلی ازت ناراحتم. تو امین ما و دوال هم بودیم تا دمه اخر. حالا شده اتحاد مجتبی ؟ تو خودت از اک ای سی جدا کنی که هیچی ازت نمیمونه پسر! در ضمن ما تو اتحاد خودمون 10-15 تا عضو داشتیم که اما 10-15 عضو شاخ بدرد بخور و همراه.

این ناراحتم میکنه که همه مسائل از قبل کاملا هماهنگ شده بود. اگر با تو هم نشده بود از شما استفادشون کردن. میدونی از ابرو ریزیش ناراحت شدم. 50 تا نامه اومده بود که واندر بزنن. تو یعنی یککلام نباید بما هم بگی دارین چیکا میکنین. ؟
    این همه ادم خراب شدن تهمت زده شد اون علی رضا ایران خدابیامرز چقد داستان شد و چقد اکانت خراب شد و هک شد. لااقل به احترام اونا نمیرفتین تو اتحاد حریف. تقصیر حریف نداره اقایی. تقصیر خودمون داریم

من اگه از عصبانیت حرفی زدم از مخاطبینم عذر میخوام. اما هیچوقت کارتون یادم نمیره نه من نه اعضای اتحاد اقا مجتبی و بقیه.
    واندر رو دادیم چیف کردی اینجو ابرو همه ببری. تا الان همچین عکسی که گذاشتم از 100 شدن واندرها مزحکترین عکسی هستش که ثبت شده در تاریخ 3ایکس. سابقه نداشته والا همچین چیزی. بد میگم اقایون بگین

بگذریم تموم شد.

10. تشکر Alone تشکر نمود
    پسندیدن Alone پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ŞђōΨğύŋ نمایش پست ها
    سلام به همه

خودم منظورم هم همینه که بخندن و حال کنن و شاد باشن. باور میکنی اول دلم واسه همون نامه نگاری و ام ام تنگ میشه و بعد خود دژکوب. چون من هیچوقت رفاقت و حقیقت و شخصیت و دوستهام رو به هیچ چیز عوض نمیکنم.
    به همین اقا مجتبی تنها بودیم گفت پیمان تک موندیم بریم با فلان جا متا کنیم گفتم مجی من و تو تک هسیم و تا دونه اخرپاپ و نیرو مون همراهت هسم کل اعضای اتحاد خودم هم همراهتن . از چی میترسی فارم هم شدیم ابرو داری میکنیم زیر پرچم کسی نمیریم تمسخرمون کنن.
    ام ام من واسه خنده است اما همون دوستانیکه واندر خودمون استاپ کردین و صد کردن. همونا بخدا که بهتون اعتماد ندارن و میترسن جای دیگه همونا رو به پشیزی عوض کنین.

نمیخواستم جوابتو بدم چون خیلی ازت ناراحتم. تو امین ما و دوال هم بودیم تا دمه اخر. حالا شده اتحاد مجتبی ؟ تو خودت از اک ای سی جدا کنی که هیچی ازت نمیمونه پسر! در ضمن ما تو اتحاد خودمون 10-15 تا عضو داشتیم که اما 10-15 عضو شاخ بدرد بخور و همراه.

این ناراحتم میکنه که همه مسائل از قبل کاملا هماهنگ شده بود. اگر با تو هم نشده بود از شما استفادشون کردن. میدونی از ابرو ریزیش ناراحت شدم. 50 تا نامه اومده بود که واندر بزنن. تو یعنی یککلام نباید بما هم بگی دارین چیکا میکنین. ؟
    این همه ادم خراب شدن تهمت زده شد اون علی رضا ایران خدابیامرز چقد داستان شد و چقد اکانت خراب شد و هک شد. لااقل به احترام اونا نمیرفتین تو اتحاد حریف. تقصیر حریف نداره اقایی. تقصیر خودمون داریم

من اگه از عصبانیت حرفی زدم از مخاطبینم عذر میخوام. اما هیچوقت کارتون یادم نمیره نه من نه اعضای اتحاد اقا مجتبی و بقیه.
    واندر رو دادیم چیف کردی اینجو ابرو همه ببری. تا الان همچین عکسی که گذاشتم از 100 شدن واندرها مزحکترین عکسی هستش که ثبت شده در تاریخ 3ایکس. سابقه نداشته والا همچین چیزی. بد میگم اقایون بگین

بگذریم تموم شد.

آقای شاتگان شما بیا من با مدرک ثابت کنم کثافتکاری ها کار شمال غرب بود
    من خودم توی روی شمال غرب بودم که اومدن گفتن زدیم همرهای شمال شرق رو که اول ناصر گفت برای چی اینکارارو میکنید ولی بعد که گفتن طرف پرو بازی در میاورد ناصر هم گفت پس خوب کاری کردید.
    آی پی فجیم روی اکانتهای اول بازی خورده بود
    بعد شما میری ازشون حمایت میکنی؟
    عزیزم شمال غرب به من گفت ما زدیم میاره پایین 2-3 لول که گفتم خوب خوبه ما میشیم واندر اول که گفتن ما همر کم داریم که اونم گذاشتیم جنوب غرب رو بزنیم. شما بودی چیکار میکردی؟ جنوب شرق رو به جون ساید خودت مینداختی؟
    خیلی اتفاقات روز آخر افتاد که جنابعالی خبر نداری. نیا اینجا بگو نامردی کردن. ام ام نده که خیانت کرد مجتبی
    اول مطلع شو بعد نظر بده، این بهتره

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ŞђōΨğύŋ نمایش پست ها
    سلام به همه

بگذریم تموم شد.

پیمان جان سرور تموم شد . ما 3 تا مرد دیدیم تو جنوب غرب شخص شما - حسام و اکبر وسکر که هر حرفی زدند روش وایستادن بحث نکن لطفا با کسی.

ببین پیمان جان لیدرهاتون هم میدونستن اگه جنوب شرق بیاد پایین شمال غرب صد میکنه و چون خبر داشتن که اگه همر رضا لانچ شه دیگه واندر ما پایین نمیاد و از دفاعی که حدود 7.5 میلیون ( تعداد نه گندمخور فقط حدود 1100000 کاهن ) تو راه واندر بود تصمیم گرفتن مثل مید گیم برن زیر پرچم یه ساید دیگه .
    فجیم پلیر نداشت : چرا دوستان انقدر با این اکانت کار دارند فجیم اکانتی بود که اول سرور به پیمان بلک وار واگزار شد . پلیر هم نداشت اما حدود 30 روز پیش مسعود نیکو و فرزین که سرباز بود اون اکانت رو تحویل گرفتند و وقت بازی هم نداشتند بی خبریشون از این سرور و شرایطش هم تا حدی بود که همر واندر زن رو زدند انبار بزرگ بیارن :دی

پیمان جان من به شخص شما چندین بار تذکر دادم که کجا داری بازی میکنی ! گفتم اونجا شرایطش چطوریه ! نامه های منو شاید داشته باشی ! خیانت های جنوب غرب رو همه میدونستن تو تایم متا اتک میومد - واندر ها که 5تا اتک اومد و یه همر که یه عکس ساختن گفتن همر فلانی لانج شده صفر کردیم بعد پلیر جنوب غرب میاد جلو 20تا پلیر شمال غرب میگه از شما اتک بیاد همه اکانتاتون صفر میکنیم ! شب نشده دوتا همرشون پرید !

دوستان یه نکته لازم دونستم یاد آوری کنم و اونم این هست چون ترسی از کسی ندارم اومدم بگم شخصا اکانت علی هدشات رو مورد عنایت قرار دادم دلیلش رو هم به مجتبی گفتم توی روم شمال غرب هم به طور عمومی اعلام کردم و سند خیانت ایشون رو توی تایم متا افشا کردم . پس سزای خیانت کار همینه
    آقایی که واسه کل سرور شاخ بازی در اوردی اول سرور به اصرار سهیل نیروهاتو جاخالی دادم بعد اومد 15ک رعد مارو روی فیدر دیوار کردی شبش نیروهات رفت تو دیوار یادته؟ گفتم شاخ بازی در نیار احترامتو نگهدار ! اومدی گارنا با اون امیر پرویز توهین کردی ! صبرکردم یکم از فازت بیای بیرون اما این آخر سروری زیادی حرف زدی مجبور شدم اکانتتو کلا بپرونم!

همرهایی که از شمال غرب پرید دیگه پلیر نداشت !
    دوستان تا دیدن اکانت بنده حذف شد ( چون بنده جزو معدود پلیرهایی بودم که همیشه آنلاین بودم ) گفتند خب این شیر پیر شده بهتره بریم سراغش اما گفتم که : یه شیر اگرچه پیره اما بازم شیره !

دوستان شرمنده طولانی شد

بازهم تبریک به سیاست قدرتمند جنوب شرق

خسته نباشید به هولدرهای دو ساید جنوب شرق و شمال غرب ( بیشترش شخص خودم :دی )

مهم نیست کجا بازی میکنی ! مهم اینه هرجا هستی منطقه برات مهم باشه نه رفاقتت این هدف دژکوبه

Amir Alone Boy

KING OF SE TeaM

13. تشکر Ðŕ. Şђǒϯğύŋ, WESKER تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

به همه بازیکنان این سرور خسته نباشید میگم و تبریک به برندگان بازی
    لطفاً قبل از ارسال پست
    لطفا ثبت نام کنید.
    را مطالعه کنید.

صفحه 182 از 182 نخستنخست ... 82132172180181182