صفحه 180 از 182 نخستنخست ... 80130170178179180181182 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,791 تا 1,800 , از مجموع 1819

موضوع: سرور d3 انتقام جویان

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

الان 2دسته دارن میسورن :
    1- پلیر هایی از nw که خواستن با چنگ و دندون واندر 100کنن و دست به هر نوع کاری و بازی ناجوانمردانه زدن!
    2- اون دسته از پلیر هایی که زیر پرچم nw بودن ولی اکانتشون توی sw بود و به نوعی جاسوس و نوکر nw بودن
    3-کبکایی که سرشونو کردن تو برف =)) و فکر میکنن چیزی از بازی باریشونه

پ.ن : تو 4چیز ادعا نکن - زن مشروب دود دژکوب
    زندگی واسه من یه پنج برعکسه نصف ماله من نصفش در دسته کسیه که منو کشت و گذاشت جلوم یه ره در بسته

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Shaniz نمایش پست ها
    یه واندر دیگه به مجموع واندرایی که se صد کرد اضافه کنین .اول سرورم گفته بودم کدوم ساید 100 میکنه!
    درسته این سرور اولین بار ج.ش نبودم و واسه ج.غ جون کندم! ولی تبریک میگم به Se
    تبریک به مجید , هانی , مهرشاد علی زاکی امیر دومنیک , جعفر بست رومن , آرمان , علی گرس , حیدر بوچر , مجتبی محمود مهرداد علی ستاره ها, ابوذر , سیامک و ...
    و اون عده معدودی از nw که پاک بازی کردن
    امکانش هست که لطف کنی و بقول خودت اون تغداد معدود پاک باز ان دبلیو رو دست از سرشون بردارین و همراه با بعضی پاک بازای نامرده تو پستت نکنی؟
    البته قصد جسارت نداشتم فقط محض جلوگیری از دلقک بازی و تیآتر و ازینجو تبریکا گفتم

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

با سلام خدمت همه دوستان عزیز
    تبریک و خسته نباشید عرض می کنم خدمت همه بچه های شرق که کمک کردند که واندر شرق ۱۰۰ کنه
    و همچنین خسته نباشید میگم به همه بچه های سرور که با تلاششون باعث شدند سرور خوبی رقم بخوره و تا آخر جذاب و همچنان غیر قابل بیش بینی باشه
    یه خسته نباشید هم به همه هولدرهای واندر میگم که شبانه روزی فعالیت کردند . بنده حقیر هم از اونجا که تایم کمی داشتم فقط میتونستم اعتماد به نفس بدم بهشون
    یه تبریک و خسته نباشید ویژه هم باید به داداش عزیزم ابراهیم ( ابی ) بگم که از اول سرور واسه جنوب شرق شب و روز فعالیت کرد و واقعاْ مدیریت دف ساید را به بهترین شکل انجام داد و مهمترین عامل موفقیت ما ایشون بود
    و یه خسته نباشید هم به آقا مجید واکرز میگم که زحمت لیدری ساید جنوب شرق را به عهده داشت و به بهترین نحو این کار را انجام داد.
    و در نهایت هم لازمه تشکر کنم از دوستای گلم توی این سرور ( نیما و الناز خانم آرتمیس . ابراهیم ( ابی ) . مجید والکرز و عرفان و سعید و امید . علی گرس و مهدی عزیز . کامران . حیدر بوتچر . مجتبی ماتریکس . مهدی مورچه . علی هیروز و کل بچه های شمال شرق . ناصر وروولف . ابوالفضل اتکر. آرش سولو . آرمان و علیرضا زایستر . امیر دومنیک و بچه های بست رومن. ....... خسته شدم. اگر کسی یادم رفت ببخشید : دی ) که از همه لحاظ به ما اشتیاق ادامه کار دادند

کوچیک همتون
    h4ni

WW NISH.jpg

4. تشکر Shaniz, ThE HeRoES تشکر نمود
    پسندیدن ChaNcho, Shaniz, ThE HeRoES پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اینم از این سرور.
    تبریک به ج ش و به کسانی که وایسادن و تا انتهای سرور موندن تا یکم بازی هیجان پیدا کنه.
    هانی جان خسته نباشی دلیل اول 100 شدن ج ش دروغ ها و فحاشی بی اساس مجتبی کسی که امار سایدش رو سرور پیش به ش ش میداد که این سرور هم شد لیدر ج غ و علی چیفری که یه حرف راست این سرور ازش نشنیدیم و خفت و خواری برای خودشون و سایدشون نصیب خودشون کردن.
    تازه یه تبریک هم به نیما و الی که اونها هم زحمت کشیدن برای واندر ج ش خدایی.نیما دیگه دژکوب تعطیل فقط dott.lol
    یه خسته نباشید هم به بچه های ش غ که یه تنه جلو 3 کوارتر بازی کردن و تا انتهاش موندن و تو 3تایم مختلف با هر 3 درگیر شدن.من به شخصه لذت بردم این اخر گیم رو.

پ ن:علی پاتر فارم بیا ش غ ثبت نام کن بخندیم دور هم تو سرور جدید.

مهدی

6. تشکر gorbehnareh تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام
    قرار شد اخرین پست ما هم تبریکمون باشه :دی
    اول تشکر میکنم از بچه های اکانت که خیلی زحمت کشیدن الی ارتمیس مجید بلک هند مازیا هانی و خودمم نقش گلد ساپورت اکانت رو فقط داشتم و جا داره اعتراف کنم:دی
    این سرور هم با تمام خوبی ها و بدی هاش تموم شد اولین سروری ایرانی بود که اومدیم NWاونم به خاطر ابولی بود که قرار بود یه سرور با هم بازی کنیم حال رو به اکانت یا تو یه ساید :دی
    اولش تا با بچه ها مچ شدیم سخت بودو زمان بر ولی ارزشش رو داشت و همه بچه ها خوبی هستن میترسم کسی از قلم بیوفته اسم نمی برم :دی
    101شدن واندر ابی رو هم بهش تبریک میگم خخخخ :دی
    http://upload7.ir/uploads//34b86f829...7ecf8b6b1a.png
    لطفا دوستان امار ترشی هاشون رو بدن ما هم 9تا همر و دمپایی کشیدیم که اصلی ها 4تا بودن و از اصلی ها 2تا صفر شد یه کپ و نان کپ موند :دی
    2.5میلیون هم دف خود اکانت بود که چیزی دیگه ازش نمونده.
    http://upload7.ir/uploads//02f3bf5b9...7d2ae7130a.png
    اسم همر 06اول 01بود مثلا عوض کردیم ساید های دیگه گول بخورن بچه های خودمون گول خوردن دلاور شارژ کردن))))کسی هم اخر اعتراف نکرد :دی
    عاقا به همرام هم نخندین :دی جنگ اموز نبود بعدشم اینا جنگی بودن همه گذاشتیم دیگه برا واندر جای زخم دارن صورتشون خط خطی :دی
    شاید دوست نداشته باشه اسم ببرم ولی تشکر هم میکنم از NEبه خاطر دفش چون دفاع واندر ما ازNEبود!!
    پ.ن:واندر شد هدیه تولد هانی دیگه :دی
    پ.ن:فعلا دیگه چیزی یادم نمیاد اضافه کنم)

8. پسندیدن BLACKHAND پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 25 پست

سلام و خسته نباشید خدمت تک تک بازیکنان

برنده سرور اتحاد Eastak شد که توانست عمارت دانش را در دهکده East™ با کمک و همیاری تمام اعضای اتحاد و توسط بازیکن NiSh زودتر از سایر اتحادها در زمان 1393/10/15 20:21:37 به سطح نهایی خود یعنی سطح 100 برساند.

بزرگترین امپراطوری سرور تحت فرماندهی بازیکن haj tagi از اتحاد SW WW تشکیل شد.

برترین مهاجم، امپراطوری که بالاترین تلفات را از دشمنان خود در حملات گرفت بازیکن new bie از اتحاد PERSIAN بود.

برترین مدافع، فرمانده ای که بالاترین تلفات را در دفاع از سرزمین خود از دشمنانش گرفت بازیکن دخانیات از اتحاد Eastak بود.

اسطوره قهرمانان سرور و با تجربه ترین آنها، قهرمان بازیکن rostam از اتحاد Eastak بود.

برترین و قوی ترین حمله نیز توسط بازیکن IRON MAN از اتحاد PERSIAN رقم خورد.

--- تا یک روز این تاپیک بسته خواهد شد.

مدیریت دژکوب
    برای تغییر نام کاربری به لطفا ثبت نام کنید. مراجعه کنید.

قبل از هر گونه فعالییت در انجمن لطفا ثبت نام کنید. را مطالعه کنید.

10. تشکر Ðŕ. Şђǒϯğύŋ, Shaniz تشکر نمود
    پسندیدن Ðŕ. Şђǒϯğύŋ پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

Password nish : 4482
    آقا یادم رفت از احسان شانیز هم اسم ببرم
    : دی

12. تشکر Shaniz تشکر نمود
    پسندیدن Shaniz پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

قدرت دست ماست

سلام به همه دوستان

تبريك و خسته نباشيد

به همه ي بكس Se كه بعد از حذف يه عده همر ساز و دف ساز مثل كوه وايسادن و دف ساختن و كلا زحمات سايد رو به دوش كشيدن ...

اين برد مباركشون باشه ...

نقل قول نوشته اصلی توسط seyyed نمایش پست ها

به قول معروف این راهی که شما داری میری گرگهاشو ما کشتیم
    علي جون شما گرگايي كه كشتي مشكل اخلاقي داشتن ..

پ ن 1 : مجيد خودت شيشه ترشي ها رو بزار اين وسط..

پ ن 2 : علي پاتر بيا دعوت نامه داري..

ان شاالله همه عزيزان تو تمامي مراحل زندگي موفق باشيد...

اميد چانچو
    ویرایش توسط ChaNcho : 01-05-2015 در ساعت 11:39 PM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

خوب تبریک میگم به متا شرق بابت 100 کردن
    حالا کسایی که کثیف کاری کردن بیان و اعتراف کنن
    پیمان جان ، همه رو بردار بیار صندلی داغ ، ازشون اعتراف بکش )

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

با سلام خدمت همه دوستان
    بالاخره این سرور تموم شد و جنوب شرق 100 کرد
    حالا برسیم به آقای پیمان خان
    دوست عزیز ممنون که هر چی دوست داشتی بار من کردی
    اون زمانی که شما فکر خواب و اکانت خودتون بودید من شب تا صبح رو اکانتهای جنوب غرب جون کندم
    اون زمانی که جنوب غرب رو یه عده به گند کشیدن کی بود که واستاد و به پلیرها کمک کرد؟
    درسته ما زن هستیم البته از نظر شما
    اما من یه سوال از شما دارم شمایی که فکر سایدت بودی مثلا اون تایم روم شمال غرب چیکار میکردی؟ بهتر نبود اول آمار در میاوردی که همری که لانچ شده جریانش چی هست که اگر نمیرسه شما بزنی بعد مینشستی به حرف زدن؟ شمایی که دلت نمیومد همرت رو لانچ کنی و بهت گفتم فقط همر تو میرسه اگر قرار باشه بزنیم ادعای چی داری میکنی؟ همر اولت اگر برای 0 شدن نیومده بودم عمرا لانچ نمیکردی
    عذرخواهی از کدوم بچه ها میکنی؟ همونا که یک روز رو اکانتشون کمکی نکردی؟ میخوای عکس بدم که یک ماه روی چند تا اکانت لاگین میکردم؟
    آره عزیزم شما حزب باد نباش بازیچه دست کسی هم نشو. سنی ازت گذشته درست نیست تا یکی حرفی میزنه بری طرفشون رو بگیری. در مورد رفتن به اون اتحاد هم من کلا سر کار بودم و نت هم نداشتم و سرم خیلی هم شلوغ بود وقت این کارهارو نداشتم که برای 600 تا گلد برم یه اتحاد دیگه

به هر حال هر کدوم از دوستان که فکر میکنند کم کاری از من بوده و من مقصر هستم میتونن تشریف بیارن گارنا روم جنوب غرب و هر چی دلشون میخواد بهم بگن شاید یکم آروم شن.
    حیف اون همه وقت که برای امثال شما ها گذاشتم دف ساختم همر خودمو بیخیال شدم زدم به جنوب شرق که سرم خلوت بشه راحتتر دف بسازم.
    دوست عزیز شمال غربی که میای نظر میدی لطفا دخالت نکن. وقتی از چیزی خبر نداری جو گیر نشو

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط ŞђōΨğύŋ نمایش پست ها
    امکانش هست که لطف کنی و بقول خودت اون تغداد معدود پاک باز ان دبلیو رو دست از سرشون بردارین و همراه با بعضی پاک بازای نامرده تو پستت نکنی؟
    البته قصد جسارت نداشتم فقط محض جلوگیری از دلقک بازی و تیآتر و ازینجو تبریکا گفتم
    پیمان خان شما کدوم طرفی هستی؟ اول موصع خودت رو روشن کن. کی بود رفت اتحادای شمال غرب؟ من یا شما؟ همین شمال غرب بچند روز پست گذاشت که رفته بودید زیر پرچم شمال غرب حالا شدی دایه بهتر از مادر؟. اعضات؟ لوووووووووول عزیزم اون اتحاد کلا اتحادی بود که من بستم از اول سرور و 99% اکانتها پسوردشون دست خودم بود که دف میساختم برای ساید. میشه الان بگید از اون دفی که تو واندر بود چقدرشو ساخته بودی؟

صفحه 180 از 182 نخستنخست ... 80130170178179180181182 آخرینآخرین