صفحه 172 از 182 نخستنخست ... 72122162170171172173174 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,711 تا 1,720 , از مجموع 1819

موضوع: سرور d3 انتقام جویان

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام
    از دیروز که این اتفاقا افتاد جندتا پست گذاشتم اما دیگه سکوت کردم و لی دوست عزیزی که حتی پست شما رو ریپلای هم نخواهم کرد باید بهتون بگم که جنوب غرب چیزی نداشت؟ شما اگر مطمئن نبودید که جنوب غرب میتونه کمکتون باشه باهاش متا نمیکردید پس کمتر بیا اینجا بالا پایین بپر که کار بعضی افراد رو توجیح کنی. همونطور که توی متا من 700 کی گرزی زدم و چکمه یونیک رو شما استفاده کردید طبق توافق جنگ یونیک برای ریکاوری دست من اومد پس شما اصلا لطف نکردید بلکه این ما بودیم که بهتون لطف کردیم و زمانی که شرق باهاتون دشمن بود باهاتون متا کردیم و کمکتون کردیم
    شما یه جنگ آموز که کلا 5 روز هم دست من نبود دادید بعد میگید کمک؟ چقدر از دف ما دست شما بود؟ چند تا از همرهای ما به نفع شما خرج شد؟ آره عزیزم خودتون گنده نکنید که اگر جنوب غرب نبود الان شرق با خاک یکسانتون کرده بود. شمایی که سر دف با هم دعوا داشتید و ما بودیم که تو همه شرایط کمکتون کردیم نه شما . بنابراین دیگه پرو نشید چون جنوب غرب همین الان هم نسبت به شما بهترین عملکرد رو داره و داشته.
    موندم چرا بعضی ها الکی دوست دارن بگن جنوب غرب رو ما بزرگ کردیم. نه آقایون حنوب غرب همیشه بهترین پلیرها توش بودن و در همه حالت هم همه ازشون میترسیدن. نمونه بارزش توی 3 شب چند تا همر ازتون پروندیم ؟ پس حد خودتون رو بدونید شمایی که متا براتون معنی نداره و میخواید برنده بازی به هر قیمتی باشید. یاد فرشید پاستیل بخیر، مرد بود اگر حرف میزد سر حرفش میموند. والا یه زن بیشتر از شما سر حرفش هست

پ.ن:: الان زدن من اینقدر عقده شده؟ آخیییییییییییییییی میخوای یکم همر هم بزارم بگید از نیرو پروندیم؟
    پ.ن: بابا همر های منو خودتون زدید تو درو دیوار دنبال چی میگردید دیگه؟ نیروی غیبی؟ ما نداریم مثل شما

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Dread نمایش پست ها

خداییش پستا رو خوندم خیلی جالب بود
    تا دیروز میگفتین کم کاری و سهل انگاری از خود پیام Pho3nix بوده و ادمین نباید چیزی رو بک بده
    چی شد؟ =))
    خداییش چی شد الآن؟
    ما تو سر و کله ی خودمون زدیم که این بچه بازیا زشته، نکنید. شما از ش.غ دفاع کردید، الآن همون کار رو سر خودتون آوردن.
    برای کل زندگیتون میگم اینو، دوستان عزیز، کار بد و اشتباه رو ازش دفاع نکنید حتی اگه پدرتون اون کار رو انجام داده. وقتی از اشتباه کسی دفاع کنید و توجیح کنید همون کار رو سر شما هم میاره. اینم یه نمونش، فقط تو یه بازی مجازی. برای زندگیتون درس بگیرید از ناحق دفاع نکنید
    اینم یه نصیحت پدرانه ی من به شما بچه های گلم از غرب.
    خستمون شد از بس بچه داری کردیم اینجا

پی نوشت:
    سروری که بزرگ ترین و شاخ ترین پلنهاشون، چک کردن چراغ باشه، چه انتظاریه؟ خیلی بازی جذابی بود اگه خیلی کارا انجام نمیشد. خود شما جناب MATRIX شخصا خبر دارم چراغ چک می کردی، و یه بار هم که خودم اینسرتت کردم =)) بازی برای لذته نه برای بردن

دوست عزیز که میگی من چراغ چک میکردم لطف کن بیا ثابت کن وگرنه ساکت باش و حرف مفت هم ؟؟؟؟ نزن
    کسانی که منو میشناسن میدونن اصلا با چراغ و این حرفا هم رابطه ای ندارم
    من اصلا این سرور پلن 0 کردن نرفتم عزیز دل برادر
    فقط یکی رو 0 کردم که تو جنوب غرب بود و اکانتش رو به خودمون میزد
    احتمالا تو خواب داشتی پلن منو اینسرت میکردی. نکنه ویوایی که بعد از برداشتن جنگ آموز شمال شرق روت بود رو میگی؟ اون بزرگ پلنر شمال غرب مهدب مورچه زده بود نه من. اگر اینسرت نمیکردی جای تعجب بود اون اتکها
    هیچوقت از این کارها دفاع نکردیم و نمی کنیم چون میدونیم کثیف بازی چه ضربه ای به پلیری که چند ماه زحمت کشیده میزنه
    در ضمن برو ببین پسورد رو بی کی داده بودی که اون پسورد بقیه رو از روی اکانت شما برداشت و جانشین هات رو زد. خواستی بیا بیشتر روشنت کنم
    ویرایش توسط MATRIX III : 01-02-2015 در ساعت 01:26 PM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام
    ظاهرا روی یه سری از دوستان بدجوری فشار اومده!
    نمیدونم بچه های شمال غرب چرا جواب یه سری دف ساز و زیر پرچمی هامونو میدن)
    اسم نمیبرم ولی یکی از همین دوستان بالا با بغض میگفت seداره دف سازامونو میزنه میخوایم بزنیم حذف بریم هرچی همر داریم بکوبیم گفتیم نه ما کمکتون میکنیم لازم بود پلیر میدیم که octopusحذف کرد و یهویی احساس شاخ بودن بهشون دست داد!
    فارم سرور قبل کسی که امار کل ساید رو میداد به NEحالا ادعای لیدری میکنه))یادمه سرور قبل روز اخر واندر یکی از بچه ها گفت بندازینش بیرون بخندیم گفتم گناه داره!(الان بیشتر داره بهش فشار میاد :دی)
    nwاز اول سرور با swدرگیر بود تا چند وقت بعد از کتیبه ها با کل eastدرگیر بود تا چند وقت پیش که الان 3تا ساید جلوشه.
    کلا لذت بخش یه سری از دوستان را بفشاریم:دی
    در کل ریلــــــــــــــــــــــ ـــــــــکــــس باشین :دی
    بعید میدونم اینجا دیگه بخوام پست بزارم و یا جواب کسی رو بدم خودتون رو اذیت نکنید)
    پ.ن:بازی رو ما میچینیم!
    پ.ن:پیشاپیش تبریک به Eبه خاطر زحمت هاش رو دف ساز ها و دفاع سنگینی که کشیده:دی
    پ.ن:تبریک به Hبه خاطر سیاست قویش و بچه هایی که تا اخر هماهنگ اومدن جلو :دی
    پ.ن:بهswپیشنهاد میکنم بپره زیر پرچم se)

3. پسندیدن seyyed, hakhamaneshi پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

جالبه والا
    شما نبودی واندرت خورده بود بالا پایین میپریدی که وای چرا واندر منو زدید؟ رفته بودی پیش بچه های جنوب شرق داشتی گلایه میکردی؟ خدایی روت زیاده ها
    جنوب غرب اومد از شما که متا بودید خواست پلن مشترک بریم رو جنوب شرق اما تهش چی شد؟ متا واستون مهم نبود که فقط برد مهم بود.
    شما زیر پرچم جنوبی یا ما؟ میگم الان واندر نیش چقدر دف داره؟ تو بهتر از هر کسی خبر داری. لول
    جنوب غرب اگر یه زمانی میخواست به بازی ادامه نده بخاطر کمبود پلیر بود که با شروع واندر بچه ها کمک کردن رو شروع کردن. پس نیازی به شما نبود
    الان که 4 تا همرتون پرید کی داره کمک میکنه به ما؟ خودمون میزنیم عزیزم پلیرهای جنوب غرب میزنن. باید میزاشتم میزدنتون تا بفهمین که چند چندین
    دوست عزیز آقای سید پلن اکانت شما شبی که اکانت اتکر خورد ریخته شده بود دعا به جون علی و مهرداد کن که گفتن این رفیقه بیخیالش بشید که حالا نیای اینجا خطو نشون بکشی. بهشون گفتم شمال غرب کی مردونگی کرده سر حرفش وبده که این یکی باشه اما گفتن نه. دیدی که با کار دیروزت اون یکی همرهات هم که فکر میکردی کسی خبر نداره خورد

الان درجه فشار به شمال غرب روی 100 رفته. نشونش هم اتک به اکانتی هست که همرشو زدن تو درو دیوار

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MATRIX III نمایش پست ها
    دوست عزیز آقای سید پلن اکانت شما شبی که اکانت اتکر خورد ریخته شده بود دعا به جون علی و مهرداد کن که گفتن این رفیقه بیخیالش بشید که حالا نیای اینجا خطو نشون بکشی. بهشون گفتم شمال غرب کی مردونگی کرده سر حرفش وبده که این یکی باشه اما گفتن نه. دیدی که با کار دیروزت اون یکی همرهات هم که فکر میکردی کسی خبر نداره خورد
    سلام
    اصلا خوشم نمیاد جواب پست شما رو بدم ولی چون روی صحبتتون با من بود جواب این قسمت رو میدم
    همر دوم من ناشناخته بود...
    یه نگاه به کتیبه های جنگ اموز کوچیک بندازین متوجه میشی
    اگه نمیدونی کتیبه جنگ کوچیک چیه از همون اکانت ستاره ها بپرس که پارکینگ همر دوم من بود دیگه همین فکر کنم برای بچه های اس دبلیو بس باشه
    ببین من اینقدر علی رو قبول داشتم اکانت ستاره ها که گفت ما طرف شما نمیایم شما هم طرف ما نیا اما چه کنیم که باز هم چوب همین رفاقت رو خوردیم
    من دوشب پیش گفتم که به واندر اس دبلیو کاری ندارم و روی حرفمم بودم ولی وقتی 4تا بچه میان اونجا لیدری میکنن و هرچی می خواهن توی فروم میگن اینجوری میشه که واندرتون صد نمیشه حتی شده میزاریم واندر اکانت نیش صد بشه
    درباره کتیبه ها هم یه پست گذاشته بودی فکر نکنم کتیبه ای خواسته باشین و بچه های ان دبلیو بهتون نداده باشن
    همین اکانت ستاره ها اومد از من کتیبه انبار کوچیک گرفت و هرچی خواست گفت گفتم باشه اما دیشب اومد همر دوم من رو صفر کرد دستش درد نکنه حالا بماند بعد از گرفتن کتیبه چه چیزهایی به شما ها میگفت که اصلا خوشم نمیاد بگم
    برای اطلاع دوستان همردوم من دیشب صفر شد و ما با افتخار شدیم دف ساز ان دبلیو
    امار این همر هم 880 کی گرزی 55 کی رم 230تی کی و 12 کی کاتا
    نوش جون کسانی که گفتن نمیزنیم و زدن و روی حرف خودشون هم زدن
    جهان هرکس به اندازه وسعت فکر اوست

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

از شمال غرب یه کتیبه جنگ یونیک گرفتیم
    محض اطلاع بگم انبار بزرگ و کوچیک ما تو شمال غرب اومد
    چکمه یونیک که با پلن مشترک زده شده بود شمال غرب رفت
    یکبار اومدم گفتم مرتاض زیاد دارید بدید بندازیم رو واندر گفتید خودمون نیاز داریم بعد میگید هرچی خواستید دادیم؟ لول
    همین علی که داری ازش میگی خیلی هوای اکانتت رو داشت و نزاشت ما بزنیم ده همرت رو گفت رفیق هست اما وقتی دید نامردی کردی و زیر حرفت زدی بهش گفتم علی جان بفرما اینم دوستت که ازش حمایت میکردی و اونم زد صفر کرد اون یکی همرت رو .
    پس نتیجه اینکه این ما بودیم که به شمال غرب کتیبه دادیم

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MATRIX III نمایش پست ها
    از شمال غرب یه کتیبه جنگ یونیک گرفتیم
    محض اطلاع بگم انبار بزرگ و کوچیک ما تو شمال غرب اومد
    چکمه یونیک که با پلن مشترک زده شده بود شمال غرب رفت
    یکبار اومدم گفتم مرتاض زیاد دارید بدید بندازیم رو واندر گفتید خودمون نیاز داریم بعد میگید هرچی خواستید دادیم؟ لول
    همین علی که داری ازش میگی خیلی هوای اکانتت رو داشت و نزاشت ما بزنیم ده همرت رو گفت رفیق هست اما وقتی دید نامردی کردی و زیر حرفت زدی بهش گفتم علی جان بفرما اینم دوستت که ازش حمایت میکردی و اونم زد صفر کرد اون یکی همرت رو .
    پس نتیجه اینکه این ما بودیم که به شمال غرب کتیبه دادیم

مجتبي جان گند اين سرور خيلي وقته دراومده همه به گند كاريهاي ان دبليو اقرار كردن
    إز مولتي گرفته تا ....
    فقط يك نفر نميخواد اين سرور بسته بشه
    كه اونم معلومه طرف كيه

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

جدی جدی خودمون دفمون رو بک داده بودیما، خودمون همرهامون رو مدتها زحمت کشیده بودیم زدیم تو درو دیوارا. اصلا فکر نکنید که کار یکسری آدم عقده ای هست، الانم باز خودمون اکانت ستاره ها رو ایمیلش رو هک کردیم چنج میل کردیم بعد هم همرشو زدیم به واندر خودمون ها، اصلا یه وقت فکر نکنید کار یکسری آدم هست که بویی از شرف نبردن. خودمون همر اکانت شدو ساتن رو با جانشینی اکانت ستاره ها زدیم به درو دیوار، آخه مارو احمق فرز کردن یا خودشون رو خدا میدونه. همیشه نمیگن فلانی کرد میگن فلا ساید کرد و به نظر من این کارها کار پلیرهای جدیدی هست که توی یه ساید میرن و این کثافت کاری هارو میکنن ولی خوب به اسم اون ساید نوشته میشه، چوب این کارها رو بقیه پلیرهای اون ساید که پاک باری میکنن میخورن،
    آقایونی که این کثافت کاری هارو میکنید (حیف اسم آقا که برای شما بکار میبرم) مطمئن باش شما عقده 100 کردن دارید اما همه پلیرهای سایدت اینجوری عقده ای نیست ( خوب میدونی با تو هستم که الان داری این پست رو هم میخونی) اما مقصر اصلی آقای امیر الون بوی شما هستی که در جریان کار این دوستان بودی و ساکت نشستی و هیچی نگفتی، منم بخاطر قسمی که خوردی حرفت رو باور میکنم چون میدونم سر چیزی که قسم خوردی دروغ نمیگی اما مطمئن باش آخر سرور میام حرفاتو اینجا میزارم که همه بدونن کار کی هست اینا و فقط سر قسمی که دادی الان هیچی نمیگم. اون وقت بیان کسانی دایه بهتر از مادر میشدن حمایت کنن بازم از سایدشون. برید جلوی پلیرهاتون رو بگیرید. ناصر خان شما که خودت در جریان بودی پس وظیفه شماست که جلوشون رو بگیری

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به همه
    مجتبی داداش جواب اینا رو نده بگو شما درست میگی. همون اوایل اگه علی چیفر و اون سهیل لعنتی گذاشته بودن اینا الان شاخ بازی در نمیوردن. اما تو بازی معلوم میشه حالا چیکاره ان.

اقایون سرورای بعدی مجبور نشین اسم اکانت هاتون قایم کنین تا فارم نشین ها. فکراتون خوب بکنین بعد لات بازی در بیارین. از ما گفتن حالا

10. پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

[QUOTE=ŞђōΨğύŋ;12631]سلام به همه
    مجتبی داداش جواب اینا رو نده بگو شما درست میگی. همون اوایل اگه علی چیفر و اون سهیل لعنتی گذاشته بودن اینا الان شاخ بازی در نمیوردن. اما تو بازی معلوم میشه حالا چیکاره ان.

اقایون سرورای بعدی مجبور نشین اسم اکانت هاتون قایم کنین تا فارم نشین ها. فکراتون خوب بکنین بعد لات بازی در بیارین. از ما گفتن

پیمان جان یادته که بهت گفتم بیاید حذف کنیم بریم اما کسی قبول نکرد، برای این سایت واقعا متاسفم که صاحب نداره. توی آی آر اگر مولتی هانتر جوابگو نبود یه ایمیل ادمین بود یه شماره تلفنی بود که میشد تماس گرفت و مشکل رو حل کرد اما اینجا واقعا سرور فیک هست، بعد به آقایون بر هم میخوره که بعضی دوستان میگن سرور فیک. اگر سرور فیک نیست چرا ادمین خودشو قایم کرده؟ چرا کسی جوابگو نیست، چه سایت مزخرفی هست که چون طرف با آی پی چنجر اومده دیگه نمیشه تشخیص داد کدوم خری این کارهارو میکنه و بزنن کلا پرتش کنن بیرون که دیگه نتونه هیچ سروری ثبت نام کنه، آقایون مسوول سایت خودتون رو قایم نکنید شما باید جوابگوی این همه پلیر باشید که وقت و هزینه گذاشتن و حالا در عرض چند دقیقه همه زحمتشون به باد فنا رفته، خسارت این پلیرهارو کی میخواد بده، خسارت تو سرتون بخوره یکی بیاد جوابگو باشه، واقعا شرم آوره فقط به فکر فروش گلد و درآمده خودتون هستید، فرق شما با اینجور آدمها چیه؟ اینا زحمات پلیرهارو به باد میدن شما وقت و پول مردم رو، کاری میکنید که اسم سرورتون اومد دیگه کسی حتی یسایتتون رو باز نکنه ببینه چی به چیه، خواهید دید با این کارهاتون با چه ریزش شدید پلیر مواجه میشید، اگر زمانی که همرهای جنوب غرب تو دیوار رفت پیگیری میکردید، اگر زمانی که همرهای شمال شرق تو دیوار رفت پیگیری میردید این اتفاقات نمیفتاد. چالب اینجاست دو ساید شمال غرب و جنوب شرق براشون اتفاقی نیفتاد؟ کسی از خودش پرسیده چرا؟ چرا وقتی با شمال غرب متا شدیم این اتفاقات نیفتاد؟
    در ضمن الکی تقصیر پلیرها نندازین که ما گفتیم امنیت اکانتتون رو برقرار کنید یا فلان کارو نکنید چون مسولیتش باشما هست، مثل این میمونه که پلیس هی هشدار میده مواظب اموالتون باشید بعد که یه دزد اموالشون رو میدزده برن اداره پلیس شکایت کنن و پلیس بگه ما که گفتیم مواظب باشید به ما ربطی نداره. اما با اینکه هشدار داده میشه اگر اتفاقی میفته وظیفه شماست که رسیدگی کنید نه اینکه هی پشت گوش بندازید
    احتمالا این پست حذف میشه اما اصلا مهم نیست چون شما مسوولین سایت فقط فکر منافع خودتون هستید وگرنه سرور رو میبستید تا اون دسته آدمها شاید انسان بشن
    ویرایش توسط MATRIX III : 01-02-2015 در ساعت 09:37 PM

12. تشکر Xyster تشکر نمود
    پسندیدن Xyster پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

خلاصه بچه ها یکاری نکنین دربدر تو سرورها دنبالتون بگردیم والا.

14. پسندیدن M3nTaL پسندید
صفحه 172 از 182 نخستنخست ... 72122162170171172173174 ... آخرینآخرین