صفحه 171 از 182 نخستنخست ... 71121161169170171172173181 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,701 تا 1,710 , از مجموع 1819

موضوع: سرور d3 انتقام جویان

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سید جان بچه های که منو میشناسن میدونن اهل این کارا نیستم

تمام اسناد موجوده از قبیل

حمله ناتار ظهری با دف اس دبلیو + حمله شما با دقی که بک شده
    اون اتک حیدر رو من عکس گرفتم و به خود ناصر نشون دادم
    توی اک ای سی چیزی جمع نشد و فق همرش لانچ شد که قرار بود اخرین همر لانچ بشه از لینک هایی که زدین مشخصه دیگه و اون مقدار هم دف ثابت بود
    عزیز دلم اخه کی میاد دف واندر خودشو بک کنه کی میاد تمام همر های ساید خودشو بزنه به دیوار اونم تیکه تیکه
    برای من هیچی مهم نیست تو این بازی فقط یه خواهش دارم ازتون:خواهشا کارایی رو که کردین انکار نکنین یا اگه میخواین انکار کنین اصلا حرفی در موردش نزنین
    به قران یه بازی ارزش این چیزارو نداره همه واس تفریح و سرگرمی اومدن از اسمش مشخصه همه بهش میگیم (بازی)

اگرم همه جا انگشت اتهام میاد سمت ان دبلیو در مواقع کثیف کاری تقصیر خود شمال غربه.یه بار بیاین بگین بابا ما کاره ای نیستم و این کثافت کاری ها رو فلان شخص انجام میده که ما دیگه نگیم ان دبلیو و بگیم جناب اقای x

همینجا هم از تمام بچه های جنوب غرب تشکر میکنم که با این همه سختی که دوستان ایجاد کردن موندن و دارن زحمت میکشن و کمک میکنن.یه تشکر ویژه هم از اون عده از دوستانی که شبانه روزی دارن روی واندر زحمت میکشن که خداییش برای هممون اثبات شده کار سختیه دارم.
    واندر جنوب غرب دوباره به عشق همین اشخاص دوباره میاد بالا و به امید خدا نمیزاریم یه سری اشخاصی که توی دنیای واقعی به هیچ چیز نرسیدن و با عقده وارد این بازی شدن بخوان عقده هاشون اینجا تخلیه کنن(منظورم هیچ ساید نیست و فقط اون شخص یا اشخاصی که با کثافتکاری حال میکنن)

یاحق
    Siamak S.Y

2. تشکر Dread تشکر نمود
    پسندیدن kharchang, Dread پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نمیدونم چرا هر وقت این صحنه میبینم یاد ضرب المثل : حسابی کوره برای چیزش میکرد میوفتم

Untitled11.jpg

خدا شاهده من یکی حاضرم مردونه ببازم و به باخت مردونم افتخار کنم. و به قدرت حریف مقابل هم مفتخر گردم با بیان کردنش .

اما بردی که با ابرو ریزی و حقارت هوشی و مردونگی باشه رو از همین جمله م باید معلوم باشه چجوری حساب میارم.

- - - Updated - - -

خجالت میکشین لینک زدن واندر بذارین؟
    کجان لیدرای بلبل زبون ش.غ ؟

بابا مردم منتظرن خوووو

4. پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ŞђōΨğύŋ نمایش پست ها
    یعنی خداوکیلی چقدر باید ضعیف باشین که اول بیایین دف بک کنین بعد همر بزنین. دیگه ادعا نکنین با 3 تا ساید توان جنگیدن دارین که حال ادم بهم میخوره

دوباره بگم اخه .... تو رو به چه وضووووو.

افرین مگه اینجو حریف شین. قضاوت به خود تماشاچیاس. شانس اوردیم رمز واندرطرف نگفته که لول لول دستور تخریب واندر بدین

والا خیلی قوی تر و شاخ تر میپنداشتمتون که خودتون خراب کردین. و اینکاراتون یاد ادم میمونه که سرورای بعدی اصلا خطاب قرار تون نده و حساب نیاره.

با عرض پوزش از همگی.

این نامه یکی از اعضای اتحادمه

فرستنده:
    Simorgh

موضوع:
    بدون موضوع

فرستاده شده:
    امروز 16:53:20

Simorgh :
    رمز منو عوض کردن و همر منو دارن میزنند تو دیوار کاتا هام مونده
    نقل قول نوشته اصلی توسط MATRIX III نمایش پست ها
    حق با شماست
    من از اول هم با کثیف بازی مخالف بودم و هیچوقت از این کار دفاع نکردم همیشه هم میدونستم شمال غرب کثیف بازی میکنه و بازها بهشون گفته بودم نکنید. اما اونقدر براشون مهم بود بازی که هیچ چیز براشون مهم نبود جز 100 کزدن. پس بهترین کار بستن سرور هست.
    حتی بعد کتیبه ها هم بارها با اکانتهای ما این کار رو کرده بودن . عقده 100 کردن اخع تا چه حد. خوبه حالا اون جایزه نقدی رو برداشتن وگرنه فکر کنم واندرهای همدیگرو هم میزدن که جایزه رو خودشون بگیرن
    جالب اینه که دف یکی از اکانتا که روی اکانت آیرون من بود بک نشده چون تقریبا مال خودشون حساب میشه اکانت اما دف واندر یک شده بعد میگن کار ما نبوده
    امیر الون بوی بعدا شخصا باهات میحرفم
    نقل قول نوشته اصلی توسط MATRIX III نمایش پست ها
    به ادمین محترم این سایت پیشنهاد میکنم یا سرور رو به 7 ساعت قبل برگردونه و یا اینکه کلا این سرور رو همینجا ببنده تا تنبیهی باشه برای کسانی که با کثیف بازی میخواستن واندرشون رو 100 کنن
    این بهترین کار هست که میشه انجام داد تا کثیف بازی این سرور تموم بشه

خداییش پستا رو خوندم خیلی جالب بود
    تا دیروز میگفتین کم کاری و سهل انگاری از خود پیام Pho3nix بوده و ادمین نباید چیزی رو بک بده
    چی شد؟ =))
    خداییش چی شد الآن؟
    ما تو سر و کله ی خودمون زدیم که این بچه بازیا زشته، نکنید. شما از ش.غ دفاع کردید، الآن همون کار رو سر خودتون آوردن.
    برای کل زندگیتون میگم اینو، دوستان عزیز، کار بد و اشتباه رو ازش دفاع نکنید حتی اگه پدرتون اون کار رو انجام داده. وقتی از اشتباه کسی دفاع کنید و توجیح کنید همون کار رو سر شما هم میاره. اینم یه نمونش، فقط تو یه بازی مجازی. برای زندگیتون درس بگیرید از ناحق دفاع نکنید
    اینم یه نصیحت پدرانه ی من به شما بچه های گلم از غرب.
    خستمون شد از بس بچه داری کردیم اینجا

پی نوشت:
    سروری که بزرگ ترین و شاخ ترین پلنهاشون، چک کردن چراغ باشه، چه انتظاریه؟ خیلی بازی جذابی بود اگه خیلی کارا انجام نمیشد. خود شما جناب MATRIX شخصا خبر دارم چراغ چک می کردی، و یه بار هم که خودم اینسرتت کردم =)) بازی برای لذته نه برای بردن
    ویرایش توسط Dread : 01-01-2015 در ساعت 11:15 PM

6. تشکر M3nTaL, MahSa25 تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط S.Y نمایش پست ها
    سید جان بچه های که منو میشناسن میدونن اهل این کارا نیستم

تمام اسناد موجوده از قبیل

حمله ناتار ظهری با دف اس دبلیو + حمله شما با دقی که بک شده
    اون اتک حیدر رو من عکس گرفتم و به خود ناصر نشون دادم

یاحق
    Siamak S.Y
    سیامک جان بهتر بیشتر بحث نکنیم توی فروم درگرانا درخدمتم اینجا عمومیه
    اما کلا من پستی که گذاشتم گفتم هرچی شما از اول سرور گفتید ما گفتیم باشه و هیچ چیزی هم نگفتیم حتی همری که میگفتین
    بعدش هم نامه هایی که امیر امروز گذاشتن و .... حالا کاری ندارم به اینها
    دوم از همه همر من با واندر اس دبلیو کلا 2:30مین با چکمه فرمانروا فاصله داشت تایمی که بچه های اس دبلیو اومدن و پست گذاشتن توی فروم رو ببینین متوجه میشین که ما از بک شدن دف واندر خبری نداشتیم
    سوم من سعی میکردم که لولهای 95 به بعد لندتایمم باشه که اون موقع حمله های ناتار بیشتره اگه بچه ها صبر میکردن لول 99 میزدم ولی گفتن بزنیم چون تایم دقیقی از بالا اومدن واندر نداشتن و این نکته رو هم من توی یکی از پستها گفتم که بهتر بود تیم برنامه نویس تایم رو در اختیار بازیکنان قرار بدن
    و دراخر باز هم گفتم که من خبری از بک شدن یا نشدن دف اون واندر نداشتم و اگه بیشتر هم دف اونجا بود باز هم اون واندر ودیوارش با این همر تخریب میشد
    http://www.8pic.ir/images/q4jekk1nkjhm3g0zdzzv.jpg
    جهان هرکس به اندازه وسعت فکر اوست

8. پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط seyyed نمایش پست ها
    من خبری از بک شدن دفها نداشتم تازه به نفعشون هم شد دوباره میفرستن اون همر که زدیم اگه کل دفشون رو جمع میکردن باز هم واندرشون صفر می شد
    ولی از این حرفها زیاد میزنن توی کل سرورها همین بچه های اس دبلیو نبودن که اول سرور میگفتن ان دبلیو زده بعد گندش در اومد که یکی دیگه زده به نیما
    الان هم همینجوریه
    اصلا از کجا معلوم که دف بک کردن
    همه میتونن از این خاله بازی ها دربیارن ای دفمون بک شده دفمون بک شده یه سند درست حسابی بیارن
    اکانت علی چیفر رو زدیم ترسیدن دف واندر رو بک کردن برای اون اکانت دف جمع کنن بعد میان میگن که دف بک شده
    اون روز حیدر اومد ان دبلیو گفت که ما یکی از همرهامون رو صفر کردیم که به واندر ان دبلیو نخوره 1- ایا حرفی که میزنن اصلا درسته 2-اصلا همری درکار بوده یا فیک زدن بعد گفتن صفر کنیم بگیم همره
    اگه ما میخواستیم مثل اس دبلیو باشیم هرچی رو بیاییم توی فروم بگیم اینجوری بهم ریخته نبودیم
    من هم این سرور چون حسام زنگ زد اومدم و بعدش به خاطر ان دبلیو رفتم اونجا پلی کردم با اینکه حسام اس دبلیو بود اما پسورد حسام دست ما بود نه بچه های اس دبلیو هرموقع نبود حسام زنگ میزد میگفت علی برو روی اکانتم اخه اگه اس دبلیو ولش بیخیال
    عزیزم همری که ۲ساعت زودتراتک های شما لانچ شده وبه واندر می خوره چراباید دفش بشه اتک هاتون من گفتم ازفیدرم بادف ثابت اکانتم دفاع کردم تازه عزیزم پلیرپلیرباشه دف ازواندرسایدش بک نمی کنه واسه دف خودش همرشم می خوابونه کمکی توواندر داداشم هنوز خیلی ها توی ر رفاقت گیرکردند ولی بچه های ما ت رفاقت تموم کردند ماشاخ ترین همر اصلا نزدیم اصلا فارم بودیم ولی سرم بالا می گیرم هیچ کس نبودونیست بگه علی یا a.cزیرحرفش یارفاقتش زد توی بازی حرف مابشید یانه ولی تومردونگی باید برید تو ... :|||
    وسلام
    ویرایش توسط MOD S^À^W : 01-02-2015 در ساعت 07:57 AM
    روز عاشقی اخرین روز بودلطفا ثبت نام کنید.
    کاش باز صبح بشه کاش باز افتاب بتابه
    هی وای که افتاب من غروب کردهلطفا ثبت نام کنید.
    بدرود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط seyyed نمایش پست ها
    سیامک جان بهتر بیشتر بحث نکنیم توی فروم درگرانا درخدمتم اینجا عمومیه
    اما کلا من پستی که گذاشتم گفتم هرچی شما از اول سرور گفتید ما گفتیم باشه و هیچ چیزی هم نگفتیم حتی همری که میگفتین
    بعدش هم نامه هایی که امیر امروز گذاشتن و .... حالا کاری ندارم به اینها
    دوم از همه همر من با واندر اس دبلیو کلا 2:30مین با چکمه فرمانروا فاصله داشت تایمی که بچه های اس دبلیو اومدن و پست گذاشتن توی فروم رو ببینین متوجه میشین که ما از بک شدن دف واندر خبری نداشتیم
    سوم من سعی میکردم که لولهای 95 به بعد لندتایمم باشه که اون موقع حمله های ناتار بیشتره اگه بچه ها صبر میکردن لول 99 میزدم ولی گفتن بزنیم چون تایم دقیقی از بالا اومدن واندر نداشتن و این نکته رو هم من توی یکی از پستها گفتم که بهتر بود تیم برنامه نویس تایم رو در اختیار بازیکنان قرار بدن
    و دراخر باز هم گفتم که من خبری از بک شدن یا نشدن دف اون واندر نداشتم و اگه بیشتر هم دف اونجا بود باز هم اون واندر ودیوارش با این همر تخریب میشد
    http://www.8pic.ir/images/q4jekk1nkjhm3g0zdzzv.jpg
    سید داداش بنظر خودت الان مکاشفه بزرگی داشتی و ریختی رو دایره خلق ا... اگاه نمودی اره

این لینک دف من و اولین اتک که خورده بهمون. دروغ میگم بیایین بگین اقایون
    http://d3.dejkoob.ir/berichte.php?id=149043229&aid=699

یادته کی امار 2 میل محافظ رو دادم رو انتن که اینجا ؟
    http://j.mp/1xaaQFA

حالا بنظرت اون واندری که زیر 800 ک تبر 0 نشد. با این دف که تو این گزارشه تاثیری داشت که 0 نشد؟
    گرچه این دف ثابت ما بود پای همر. که تو کپ پارک بود جهت همین
    محض اطلاع

بهرحال بابت همر خوبت تبریک میگم خسته نباشی

11. تشکر Ali Chiefer, S.Y تشکر نمود
    پسندیدن Ali Chiefer, S.Y پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اینم لینک کامل دفاع ما بابت فیدری که همرش واندرتون صفر کرد. دییی
    http://j.mp/1Akv1Bn

میشه گفت یک اکانت 80 درصد داشته های حا حاضر ان دبلیو رو تکوند بابت هیچی اونم

حالا جدا از همه بحث ها قبلا هم گفتم الان هم میگم دفاع از واندر بک شد دنده مون نرم میخواستیم رمز لو ندیم.
    و مهمتر اینکه الانکه دقت کردم به همر سید نا حق نگیم این همر دف هم بک نمیشد تا حدود صفر پایین میاورد بنظرم. تخمینی گفتم اما فکر کنم درسته

و دوستانی که کلی لات بازی در اوردن و بنده تازه پست هاشون وقت کردم بخونم. اگر بخواییم واقعیت سرور و پلیر هاش رو بیان کنیم عاقایون کاملا مشخصه کی چیکاره اس مگه نه؟

ساید ما درسته بیگ پلیرهاش رفتن و نحوه لیدری و راهبری پلیرها که بماند و کار نداریم اما بنظر خودت از ما ها شاخ تری جون من

بعضی پلیر ها مختص به یک سرور یا یکنوع سرعت سرور مشهوریت دارن اما نمیشه خودشون مقایسه کنن با پلیرهایی که رکورد ها و سوابق جهانی دارن و رکورداشون هنوز که هنوزه تدریس و مثال میشه تو فرومهای دات کام و جهانی.
    پس اینا نمیشه مقایسه کرد.
    نمونش سعید بلر خدابیامرز یا مهدی وایتبرد یا....

13. تشکر S.Y, seyyed تشکر نمود
    پسندیدن S.Y, M3nTaL, seyyed پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام خدمت همگی
    خدا رو شکر ادب و شخصیت خانوادگی یک سری از آقایون یواش یواش داره مشخص میشه و من نمیدونم چرا مدیریت فروم یکمی خواب تشریف داره!
    آقای علی چیفر عزیز که خودت یکی از ادمین های اینجا هم هستی!!!فکر کنم قوانین رو هم کمی بدونی و متعجبم از اینکه این پست ها رو از جانب شما اینجا میبینم!
    من کاری ندارم که همر کسی خُرد خُرد به جایی زده شده یا نه و یا کی این کارها رو انجام داده(چون کلا در جریانش نیستم و اطلاعی ندارم) ولی اگر هم کسی از هر منطقه ای این کار رو کرده درست نیست که بیای اینجا و بگی م..(میذاریم پای دیوانگیش. :|||) ..!!!
    و آقای باریش هم فقط میاد پست شما رو حذف میکنه و بدون حتی یِ جریمه کوچولو!!!!!در عوض اکانت مهدی رو درجا بن میکنه!این نشون میده که جناب باریش به هیچ عنوان در این مورد عدالت رو انجام نداده و متاسفانه در پست های بعدی هم انجام نمیده تا افرادی مثل شما پاشون رو یِ قدم جلوتر هم میذارن و حالا شمالغرب رو هم به حرمسرا تشبیه میکنی...!
    واقعا برات متاسفم،حیف از صحبتهایی که من با بچه ها کردم واسه متا شدن با شما البته به درخواست خودتون که یکیش هم خود شما بودی که به من زنگ زدی!تو اون زمان چیزی نداشتین(البته الان هم اگه 2تا همر تو منطقه خودت میبینی از صدقه سر بچه های شمالغربه که باز هم لطف کردن و 4تا کتیبه دادن بهتون تا الان اینجا بالا و پایین میپرین)یادت رفته چندبار زنگ زدین و گفتین سهیل گذاشته رو حذف و جنگ آموز بدین جون بگیریم و خیلی حرفای دیگه؟
    من اون زمان فکر کردم تو جنوبغرب هنوز افرادی مثل حمید وعلی ویسکی و ماهان هنوز پیدا میشه و میشه رو حرفتون حساب کرد ولی امروز بهم ثابت شد کسی که داره میمیره و باید سری یکی هم بزنم تو سرش تا زودتر بره اون دنیا،چون اگه این کارو نکنیم مثل امروز شما واسمون شاخ میشه!
    در هر صورت امیدوارم جناب ادمین کمی بهتر اینجا رو مدیریت کنه و فرقی بین دوستاش و پلیرهای دیگه سرور نذاره و شما هم امیدوارم تو دنیای واقعی تکیه کلامات موردای مودبانه تری باشه.

شرمنده طولانی شد
    روز خوبی داشته باشید

پیمان
    black war
    ویرایش توسط MOD S^À^W : 01-02-2015 در ساعت 08:03 AM دلیل: پوزش بابت ویرایش.
    سلطــــان پاپ ایــــران
    اخطار مدیر انجمن
    مسئول تنظیم خانواده
    http://blackwar.persiangig.com/image/

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به همه
    نقل قول نوشته اصلی توسط BLACK WAR نمایش پست ها
    سلام خدمت همگی

من اون زمان فکر کردم تو جنوبغرب هنوز افرادی مثل حمید وعلی ویسکی و ماهان هنوز پیدا میشه و میشه رو حرفتون حساب کرد ولی امروز بهم ثابت شد کسی که داره میمیره و باید سری یکی هم بزنم تو سرش تا زودتر بره اون دنیا،چون اگه این کارو نکنیم مثل امروز شما واسمون شاخ میشه!
    در هر صورت امیدوارم جناب ادمین کمی بهتر اینجا رو مدیریت کنه و فرقی بین دوستاش و پلیرهای دیگه سرور نذاره و شما هم امیدوارم تو دنیای واقعی تکیه کلامات موردای مودبانه تری باشه.

شرمنده طولانی شد
    روز خوبی داشته باشید

پیمان
    black war
    والا پیمان خان جدا از کل کل و داستان بازی من خودم تعجبم از موضوع پیش اومده و من تا اونجایکه میدونم علی چیفر اصلا بچه بی ادبی نیس اما بشخصه خودم از نحوه کل کل کردنش تو پست هاش چندان خوشم نمیاد راستش و بنده بعنوان دوست و دوالش از جانب خود علی و خودم ازتون معذرت میخوام بابت پست نامربوطی که زده شده. علی همچین بیفکر هم نیست لابد بشدت عصبانی بوده از بابتی که این بی پروا و دور از ادب همیشگیش برخورد کرده.
    از بابت مسائل دیگه که بمن هم مربوط میشه جوابی نمیدم چون انچنان در جریانش نیستم و همچین روزهایی رو پیشبینی کرده بودم که این حرفا پیش کشیده بشه. و شما و چندتایی از دوستان قابل دونسته و ماها رو فارم سرور و خودتون معرفی کنین و لطف کردین بهمون کتیبه دادین. ممنون از لطفتون
    قابل توجه اقایان ایکس که رفاقتی که داشتن با بزرگان سرور و کتیبه رد بدل میکردن و این حرفا مسبب بودن لطفا دیگه یا رو یرفاقت تو بازی زیاد حساب نکن یا کردی ظرفیت این حرفا و منت ها رو هم داشته باش سالار

بگذریم خلاصه

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام اقاپیمان گل فکرکنم واقعابدونی چه خبره !!کسی که همرهازاخودکرده بافلترشکن اینکارکرده عزیزم ببخشید شمایکمم پست های قبل بخونیرمی فهمی کارکی بوده سخت نیست پیمان جان حرمت افراد دست خودشونه وقتی حرمت اشکسته بشه احترامی قایل نیستم واسه حرمت شکن هام گفتم حرم سرا حرف بدیه عایا؟عزیزم تنهاجای دنیا که یک کاری می کنند وانجامش راگزدن نمی گیرنذاونجاست متاسفم که اون زمان باشمامتا کردم خودت بازی برام ارزشی نداشت ونداره پس اکانت تادیشب همون بودکه ماه پیش داشتی ما اینطوری صاف بودیم باهاتون تاقبل اینکه شما همربزنید روی لول۹۲بگیدنمی دنستیم بعدم که.... اخه یکی مثل این بچه میاد صداش واسه من توگارنامی اندازه توگلوش می گه....حرمت شکنی عزیزم پس چیزی یک طرفه نگو شماپایین هرپست می تونی گزارش کنی اگه خلاف قوانین است قشنگ می ره واسه ادمین
    پیمان جان تاالان ازمن تورفاقت چیزی دیده بودی؟پس یکم اندیشه کن بچه هاتون چه کردند
    روز عاشقی اخرین روز بودلطفا ثبت نام کنید.
    کاش باز صبح بشه کاش باز افتاب بتابه
    هی وای که افتاب من غروب کردهلطفا ثبت نام کنید.
    بدرود

17. تشکر depozietto تشکر نمود
صفحه 171 از 182 نخستنخست ... 71121161169170171172173181 ... آخرینآخرین