صفحه 164 از 182 نخستنخست ... 64114154162163164165166174 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,631 تا 1,640 , از مجموع 1819

موضوع: سرور d3 انتقام جویان

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

دقیقا حسابی که کوره برای..... دی

Untitled.jpg

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط matrix iii نمایش پست ها
    سلام
    نیما جان این راهی که میروی به ترکستان است
    عزیزم چه لول آپ میشد چه نمیشد جنوب غرب تارگت شمال غرب بود و ما هم میدونستیم که از ساید متا میخوریم
    کجای دنیا دیدی واندر 85 صبر کنه تا وندر 65 بهش برسه. 2تا واندر رو 85 بودن و من گفتم واندر خودمو استپ میکنم تا با آرتمیس با هم آپ کنیم. اما خوب حرفتون کاما غیر منطقی بود و فقط فکر این بودید که شمال غرب 100 کنه، ما همر بوتچر رو 0 کردیم که بهتون نخوره ولی شما چون به خواسته هاتون نرسیدید واندر متا رو زدید، غیر از این هست؟
    سلام
    مجتبی جان ما دیشب تا صبح که الکی حرف نمیزدیم شما هم اوکی رو دادین بعد زدین زیر حرفتون غیر از این؟
    مجتبی جان من انالیزور سایدتون رو راضی کن من منابع نداشتم اپ کنم به خاطر این دیر می اومده بالا نه اینکه واندر اصلیه ))) :دی
    خودت دیگه دیشب حرف های من رو شنیدی بقیه رو هم شنیدی تا جایی که تونستم از متا دفاع کردم که متا بتونه بازی رو ببره وگرنه اون واندری که داره تو seمیره بالا پلیراش خیلی برام عزیزن خودتم میدونی.
    من از اول به خاطر اینکه این درگیری ها پیش نیاد همه حرفم واندر مشترک و اتحاد مشترک و ... بود برا واندر ولی هم بچه های خودمون هم ج.غ فقط میخواستن واندر ساید 100بشه نه متا.
    به هرحال بازی دیگه تا یه هفته دیگه تمومه حد اکثر:دی
    ویرایش توسط _ARTEMIS_ : 12-30-2014 در ساعت 10:51 PM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به همه بروبکس

ایتدا تشکر کنم از دوستانی که بهم کمک کردن

محمدهخامنشی گل ، اکبر وسکر عزیز ، حسام تکیلا دوس داشتنی و حاج کاظم جیا که قطعا بابت زدن جنوب شرق از دستم شاکیه و روم نمیشه بهش زنگ بزنم

یه لنگه دمپایی بود که بدون جنگ آموز در کنار دفاعی هایی که ساختم و مطمئنم کسی تو این سرور اندازه من دفاعی نساخته از تو اکانت من در اومد
    اکانتی که اصلا غارت نمیزد و پوش هم نمیکرد

گفتم فردا که دخترم (ماهایا خانوم من) بدنیا میاد برم دختر بازی نه دژکوب بازی

http://dejkoob.ir/ir/report/10589d24a7f

واسه من که سرور تموم شد و اکانت دست هولدر های شمالغربه امیدوارم که همه دوستان تو زندگیشون موفق و پیروز باشن

ابولی گرامی: دیگه نگو رومن بازی کنم که این نژاد من و کشت توش گیج بودم ای کاش گول بازی میکردم
    هانی عزیز: بابت اتک اگه ناراحتت کردم معذرت میخوام

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط ŞђōΨğύŋ نمایش پست ها
    عجب. مبارکه اقا رضا ما هم خوشحال شدیم بابت پدر شدنت سالار و از طرف خودم و همه بکس ساید شاخ اس دبلیو واقعا بهت تبریک میگم و امیدوارم قدم نورسیده تون همراه با خوشی و سلامتی باشه. گرچه برای ما که از اولش مکافات بود نوزادی که زمان لانچ همر بابا بدنیا بیاد ایشاا.. تا پسفردا چیفت کنه

بهرحال تا شما به داستان مربوطه تون میرسین ما هم ازینور به داستان ان دبلیو میرسیم

داداشی گل نیومده مارو چیف کرده خبر نداری

ایشالا تو هم بابا شی و چیف شی

من که میگم شانس اول برد جنوبغرب بعداش جنوبشرق
    ولی اومیدوارم زود تموم نشه و هرچی همر هست رو بشه مخصوصا از جنوب شرق و جنوب غرب

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط gorbehnareh نمایش پست ها
    سلام به همه بروبکس

ایتدا تشکر کنم از دوستانی که بهم کمک کردن

محمدهخامنشی گل ، اکبر وسکر عزیز ، حسام تکیلا دوس داشتنی و حاج کاظم جیا که قطعا بابت زدن جنوب شرق از دستم شاکیه و روم نمیشه بهش زنگ بزنم

یه لنگه دمپایی بود که بدون جنگ آموز در کنار دفاعی هایی که ساختم و مطمئنم کسی تو این سرور اندازه من دفاعی نساخته از تو اکانت من در اومد
    اکانتی که اصلا غارت نمیزد و پوش هم نمیکرد

گفتم فردا که دخترم (ماهایا خانوم من) بدنیا میاد برم دختر بازی نه دژکوب بازی

http://dejkoob.ir/ir/report/10589d24a7f

واسه من که سرور تموم شد و اکانت دست هولدر های شمالغربه امیدوارم که همه دوستان تو زندگیشون موفق و پیروز باشن

ابولی گرامی: دیگه نگو رومن بازی کنم که این نژاد من و کشت توش گیج بودم ای کاش گول بازی میکردم
    هانی عزیز: بابت اتک اگه ناراحتت کردم معذرت میخوام

- - - Updated - - -

داداشی گل نیومده مارو چیف کرده خبر نداری

ایشالا تو هم بابا شی و چیف شی

من که میگم شانس اول برد جنوبغرب بعداش جنوبشرق
    ولی اومیدوارم زود تموم نشه و هرچی همر هست رو بشه مخصوصا از جنوب شرق و جنوب غرب
    رضاجون رفیق سرورپیشم تولددخملت مبارک باشه واقعااا وهمردومت قشنک بودمنتظرهمرهای اصلیت هستم عزیزم الان نخواستی بگی این همرت بود که رضاواسه ماهممممم؟؟؟؟
    فدات دادا کی شیرینی می دی حالا؟
    پ.ن:حرفی درباذه nwندارم ونخواهم داشت کاش خیلی رفاقت هاوحرمت هااین سرور اخرم برجامی موند :-)
    یاحق
    Ali Chiefer

5. تشکر gorbehnareh تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط _ARTEMIS_ نمایش پست ها
    سلام
    مجتبی جان ما دیشب تا صبح که الکی حرف نمیزدیم شما هم اوکی رو دادین بعد زدین زیر حرفتون غیر از این؟
    مجتبی جان من انالیزور سایدتون رو راضی کن من منابع نداشتم اپ کنم به خاطر این دیر می اومده بالا نه اینکه واندر اصلیه ))) :دی
    خودت دیگه دیشب حرف های من رو شنیدی بقیه رو هم شنیدی تا جایی که تونستم از متا دفاع کردم که متا بتونه بازی رو ببره وگرنه اون واندری که داره تو seمیره بالا پلیراش خیلی برام عزیزن خودتم میدونی.
    من از اول به خاطر اینکه این درگیری ها پیش نیاد همه حرفم واندر مشترک و اتحاد مشترک و ... بود برا واندر ولی هم بچه های خودمون هم ج.غ فقط میخواستن واندر ساید 100بشه نه متا.
    به هرحال بازی دیگه تا یه هفته دیگه تمومه حد اکثر:دی

نیما جان من دیشب اوکی دادم؟
    نه عزیزم ندادم. بعدشم شما اگر براتون متا مهم بود نمیگفتید 1روز و نیم استپ کن
    هیچ عقل سلیمی اینو قبول نمیکنه که 1 روز و نیم استپ کنه که واندر 65 بیاد بشه 85
    چرا قبول نکردید که واندر دخانیات و لس آنجلس که هر دو 85 بودن با هم برن بالا؟ ( چون ما نیم ساعت جلوتر بودیم)
    چرا قبول نکردید که واندر ماتریکس استپ کنه تا واندر شما بهش برسه و 2 واندر بالاتر باشن و من و شما هم با هم بریم بالا؟
    اگر استپ میکردیم و با هم بالا میرفتیم و ما اول بودیم به گفته خودتون باز هم همرهای اون هایی که میگفتید نخاله بازم رو واندر ما میخورد چون واندر اول رو میزدن پس ما باید اصلا اول نمیشدیم که اون 3-4 تا همر به ما نخوره.
    عزیزم بچه نیستیم که بخواهید مارو رنگ کنید.
    در ضمن به موقع با دلیل ثابت میکنم که شما به فکر این بودید که خودتون 100 کنید
    همینجا هم میگم با اتفاقات پیش اومده دیگه متایی در کار نیست چون ثابت کردید که زیر بار متا نمیرید و قصدتون 100 کردن به هر طریقی که شده هست
    بالاخرا شمال غرب واندرش اول شد. لول

7. تشکر Dread تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به همه

خب نیما خان. همه حرف و حدیث و حکایتها رو بگذریم بریم سر دوکلوم حرف حساب. اولا برای من یکی کاملا مشخص بود اهدافتون و نحوه مدیریت و لول کردن و استراتژی تون در اند گیم(نشون به این نشونکه گفتم نیما خان واندر ها یجوری میان بهم).
    و ساید شما بهترین سیاستگذاری رو داشت و همراهی کردن بکس ش.غ هم با لیدراشون.

من دائم حرفم به به بچه های خودمون این بود که تنها سایدی که نگرانم میکنه ش.غ هستش و بچه ها همینجو گازش نگیرین لول کردن و فلان و اینم بگم که واندر اصلی ش.غ واندر خود شماست که بیشترین امار دف اونجاست. پس بدون حواسمون هست.

پس لطفا بهونه مهونه نیارین که ای فلان و ای بیسار. ما هم وایساده بودیم شما قصد صد کردن داشتین بهر قیمتی. منم خواستم که برای بچه های خودمون روشن بشه که شد.

و اتفاقا بنظر شخص خود بنده همونطور که گفتم بهترین استراتژی پیش گرفتین . و اصلا نه نامردی و ازین حرفای درپیت که مد شده در کار نبوده و ایولا هم میارم بابتش اما بدونکه حریفت حواسش هست سالار.

و تازه جالب شد حالا.

موفق باشین

- - - Updated - - -

همر خوبی بود اولا محاجمین دمشون گرم خسته نباشین دوما و مهمتر دمه بکس ما گرم با این دفی که ریخته شده ابرو داری کردن.
    فایل پیوست 821
    واقعادفاعی که جلوی این همرریخته شد واقعاچشم گیربود وجداخسته نباشیدهولدرهای محترممممممم خداقوت :-***
    روز عاشقی اخرین روز بودلطفا ثبت نام کنید.
    کاش باز صبح بشه کاش باز افتاب بتابه
    هی وای که افتاب من غروب کردهلطفا ثبت نام کنید.
    بدرود

9. تشکر Ðŕ. Şђǒϯğύŋ تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط matrix iii نمایش پست ها
    نیما جان من دیشب اوکی دادم؟
    نه عزیزم ندادم. بعدشم شما اگر براتون متا مهم بود نمیگفتید 1روز و نیم استپ کن
    هیچ عقل سلیمی اینو قبول نمیکنه که 1 روز و نیم استپ کنه که واندر 65 بیاد بشه 85
    چرا قبول نکردید که واندر دخانیات و لس آنجلس که هر دو 85 بودن با هم برن بالا؟ ( چون ما نیم ساعت جلوتر بودیم)
    چرا قبول نکردید که واندر ماتریکس استپ کنه تا واندر شما بهش برسه و 2 واندر بالاتر باشن و من و شما هم با هم بریم بالا؟
    اگر استپ میکردیم و با هم بالا میرفتیم و ما اول بودیم به گفته خودتون باز هم همرهای اون هایی که میگفتید نخاله بازم رو واندر ما میخورد چون واندر اول رو میزدن پس ما باید اصلا اول نمیشدیم که اون 3-4 تا همر به ما نخوره.
    عزیزم بچه نیستیم که بخواهید مارو رنگ کنید.
    در ضمن به موقع با دلیل ثابت میکنم که شما به فکر این بودید که خودتون 100 کنید
    همینجا هم میگم با اتفاقات پیش اومده دیگه متایی در کار نیست چون ثابت کردید که زیر بار متا نمیرید و قصدتون 100 کردن به هر طریقی که شده هست
    بالاخرا شمال غرب واندرش اول شد. لول
    گفتنی ها رو گفتیم حالا هم که کلا میزنید زیر حرفتون خودت و سیامک اومدین اخر هم به نتجیه رسیدیم!
    اکانت اولی رو که واقعا هیچ اطلاعی نداشتن لیدر ها ولی دومی رو به علی گارنا پی ام دادم به خودت زنگ زدم مشغول بودی به سیامک هم زنگ زدم جواب نداد در کل..!
    مگه من غیر این رو میگم هم ج.غ هم ش.غ میخواد برا خودش 100کنه وگرنه بچه های هر دو طرف پیشنهاد های مشترک رو قبول میکردن.
    پ.ن:والا کشته مرده متا با ج.غ که نیستیم :دی
    پ.ن:nwمثل هیرو اگز وقتی که دسته منه :دی (مهدی داستانش رو میدونه)
    پ.ن:پیشاپیش باید به ابی تبریک بگیم فکر کنم :دی

11. نپسندیدن Ðŕ. Şђǒϯğύŋ نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

زررررررشک !
    Untitled.jpg
    دیی

لینک بیایین بالا جنگییییییییی
    بقول ایکس : ایششششششششششششششششششششششش

13. پسندیدن M3nTaL پسندید
    نپسندیدن depozietto نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

زررررررشک !
    Untitled.jpg
    دیی

لینک بیایین بالا جنگییییییییی
    بقول ایکس : ایششششششششششششششششششششششش
    به قول شماwwاصلیnw:
    http://upload7.ir/uploads//46fd7bc12...f50a2bd97a.png

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط _ARTEMIS_ نمایش پست ها
    گفتنی ها رو گفتیم حالا هم که کلا میزنید زیر حرفتون خودت و سیامک اومدین اخر هم به نتجیه رسیدیم!
    اکانت اولی رو که واقعا هیچ اطلاعی نداشتن لیدر ها ولی دومی رو به علی گارنا پی ام دادم به خودت زنگ زدم مشغول بودی به سیامک هم زنگ زدم جواب نداد در کل..!
    مگه من غیر این رو میگم هم ج.غ هم ش.غ میخواد برا خودش 100کنه وگرنه بچه های هر دو طرف پیشنهاد های مشترک رو قبول میکردن.
    پ.ن:والا کشته مرده متا با ج.غ که نیستیم :دی
    پ.ن:nwمثل هیرو اگز وقتی که دسته منه :دی (مهدی داستانش رو میدونه)
    پ.ن:پیشاپیش باید به ابی تبریک بگیم فکر کنم :دی
    شما دیشب گفتید رضا گفته میزنم که همونجا گفتم رضا با من
    حرفای دیشبتون رو هرجا برید بگید بهتون میخندن که یک روز و نیم صبر کنیم که واندر شما بیاد بالا در حالی که واندر لس آنجلس با واندر دخانیات یک لول داشتن
    نشون دادیم به متا احترام میزاریم و همر حیدر رو صفر کردیم تو راه اما شما چیکار کردید برای متا؟ تلاش کردید واندر جنوب غرب استپ بشه که چی؟
    پ.ن: به زودی مشخص میشه کشته مرده متا با جنوب غرب هستید یا نه
    پ.ن: اگر واندر جنوب شرق هم بیاد بالا هیچ همری از ما روی واندر جنوب شرق لانچ نمیشه و تارگت همه همرهامون فقط و فقط شمال غرب هست.
    پ.ن: منتظر سورپرایزهای جنوب غرب باشید

16. تشکر Ðŕ. Şђǒϯğύŋ تشکر نمود
    پسندیدن Ðŕ. Şђǒϯğύŋ پسندید
صفحه 164 از 182 نخستنخست ... 64114154162163164165166174 ... آخرینآخرین