صفحه 163 از 182 نخستنخست ... 63113153161162163164165173 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,621 تا 1,630 , از مجموع 1819

موضوع: سرور d3 انتقام جویان

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Shaniz نمایش پست ها
    دوستان پاکباز ش.غ
    فایل پیوست 820
    http://dejkoob.ir/kirilloid.ru/build.ph...0&n&lvls=96,99

- - - Updated - - -

منتظر همرای اینچنینی از sw هم باشین
    تارگت sw هم میره رو nw
    چیزی که عوض داره گله نداره!
    دیشب طبق حرف مجتبی و سیامک واندر قرار بود تا سطح85بیشتر نره که 4تا واندر با هم بیان بالا!
    امروز هم که علی گفت پسورد واندر دستم نبوده و نبودیم یکی واندر اپ کرده بیشتر از 94دیگه نمیره!
    خلاصه من نبودم دستم بود ......

2. پسندیدن pOtEntAtE, 3king3 پسندید
    نپسندیدن Ðŕ. Şђǒϯğύŋ نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

Ote=_artemis_;12312]دیشب طبق حرف مجتبی و سیامک واندر قرار بود تا سطح85بیشتر نره که 4تا واندر با هم بیان بالا!
    امروز هم که علی گفت پسورد واندر دستم نبوده و نبودیم یکی واندر اپ کرده بیشتر از 94دیگه نمیره!
    خلاصه من نبودم دستم بود ......[/quote]

سلام نیماجان همون طورکه گفتم من پسوردندارم جداندارم تازه ازپیمان ظهرگرفتم نامه گذاشتم واسه حرف شماکه اپ نشه درضمن عزیزان همراز۸ساعتی لانچ شده قبل لول۸5 دقت کنید قبل لولی که باهم حرف زدید من نمی دونم واقعاچی بگم کاری به زدنندارم چون همونطوری که می گند بهترین رفیق هامون اونجاند خوشبحال امیرکه رفت واقعا منم که خیلی وقت رفتم فقط سرمی زنم اونم که سرورتمومه کاش ففط یک سری اتفاق ها نمی افتاد نیماجان ومهدی جان که دشمن شادبشیم
    فدای همه تون
    روز عاشقی اخرین روز بودلطفا ثبت نام کنید.
    کاش باز صبح بشه کاش باز افتاب بتابه
    هی وای که افتاب من غروب کردهلطفا ثبت نام کنید.
    بدرود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali Chiefer نمایش پست ها
    Ote=_artemis_;12312]دیشب طبق حرف مجتبی و سیامک واندر قرار بود تا سطح85بیشتر نره که 4تا واندر با هم بیان بالا!
    سلام نیماجان همون طورکه گفتم من پسوردندارم جداندارم تازه ازپیمان ظهرگرفتم نامه گذاشتم واسه حرف شماکه اپ نشه درضمن عزیزان همراز۸ساعتی لانچ شده قبل لول۸5 دقت کنید قبل لولی که باهم حرف زدید من نمی دونم واقعاچی بگم کاری به زدنندارم چون همونطوری که می گند بهترین رفیق هامون اونجاند خوشبحال امیرکه رفت واقعا منم که خیلی وقت رفتم فقط سرمی زنم اونم که سرورتمومه کاش ففط یک سری اتفاق ها نمی افتاد نیماجان ومهدی جان که دشمن شادبشیم
    فدای همه تون[/QUOTE]

سلام
    علی اقا همر بعد لول 92 لانچ شد ن 85 کسی از لیدر ها هم خبر نداشت تو نامه ای که شما زدی هم جوابتو دادم داداش گلم و شرایط رو گفتم

در ضمن اون لنگه دمپایی هم ته مونده رمر و همری بود که باهاش مولچتون رو زده بودم اگه دست نخورده مونده بود خوب واندر رو میاورد پایین

به هر حال هدف این بود که یه کم به سرور هیجان بدیم و گرنه برا من مهم نیست کی صد کنه

rezadarioush
    در زمان صلح پسران پدران را به خاک میسپارند و در زمان جنگ پدران پسران را

5. پسندیدن pOtEntAtE پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط cyrous نمایش پست ها
    فدای همه تون
    سلام
    علی اقا همر بعد لول 92 لانچ شد ن 85 کسی از لیدر ها هم خبر نداشت تو نامه ای که شما زدی هم جوابتو دادم داداش گلم و شرایط رو گفتم

در ضمن اون لنگه دمپایی هم ته مونده رمر و همری بود که باهاش مولچتون رو زده بودم اگه دست نخورده مونده بود خوب واندر رو میاورد پایین

به هر حال هدف این بود که یه کم به سرور هیجان بدیم و گرنه برا من مهم نیست کی صد کنه

rezadarioush[/QUOTE]

فدای شما عزیزم من نامه راالان دیدم ودلیلت خوندم ولی شما که این قدر اطلاع داشتید که رابطه ی بچه های nwو swچه طوره فکرکنم زیاد خوب نبود این زدن ولی به حال خسته نباشی اگه همرت قبلا از ببین نرفته بود همرخوبی می شد بله درست نوشتی واسه همین اون یکی اومد ولی واندرمال من نیست من اون وقت تازه پسش گرفته بودم تازه من الان پسورد a.cهم از ظهرندارم)))))))) کلا توحاشیه ام امروزم بچه ها گفتند 100می شه بیا اومدیم پیشون:X
    عاقا این واندر نیش داره صد می شه ))))))))))))) دقیقا یک ربع جلوتره دخانیاته الان
    هرکسی سیامک دید بگه علی می کشه تورا
    روز عاشقی اخرین روز بودلطفا ثبت نام کنید.
    کاش باز صبح بشه کاش باز افتاب بتابه
    هی وای که افتاب من غروب کردهلطفا ثبت نام کنید.
    بدرود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به همه
    نقل قول نوشته اصلی توسط _ARTEMIS_ نمایش پست ها
    دیشب طبق حرف مجتبی و سیامک واندر قرار بود تا سطح85بیشتر نره که 4تا واندر با هم بیان بالا!
    خب نیما خان. همه حرف و حدیث و حکایتها رو بگذریم بریم سر دوکلوم حرف حساب. اولا برای من یکی کاملا مشخص بود اهدافتون و نحوه مدیریت و لول کردن و استراتژی تون در اند گیم(نشون به این نشونکه گفتم نیما خان واندر ها یجوری میان بهم).
    و ساید شما بهترین سیاستگذاری رو داشت و همراهی کردن بکس ش.غ هم با لیدراشون.

من دائم حرفم به به بچه های خودمون این بود که تنها سایدی که نگرانم میکنه ش.غ هستش و بچه ها همینجو گازش نگیرین لول کردن و فلان و اینم بگم که واندر اصلی ش.غ واندر خود شماست که بیشترین امار دف اونجاست. پس بدون حواسمون هست.

پس لطفا بهونه مهونه نیارین که ای فلان و ای بیسار. ما هم وایساده بودیم شما قصد صد کردن داشتین بهر قیمتی. منم خواستم که برای بچه های خودمون روشن بشه که شد.

و اتفاقا بنظر شخص خود بنده همونطور که گفتم بهترین استراتژی پیش گرفتین . و اصلا نه نامردی و ازین حرفای درپیت که مد شده در کار نبوده و ایولا هم میارم بابتش اما بدونکه حریفت حواسش هست سالار.

و تازه جالب شد حالا.

موفق باشین

- - - Updated - - -

همر خوبی بود اولا محاجمین دمشون گرم خسته نباشین دوما و مهمتر دمه بکس ما گرم با این دفی که ریخته شده ابرو داری کردن.
    Untitled.jpg

8. پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

رضا جان بهت تبریک میگم
    علی گفتی بزن ما هم زدیمش
    http://dejkoob.ir/ir/report/10589d24a7f
    بابت زحماتی که رضا برای ان دبلیو کشید واقعاتشکر میکنیم با اینکه این اخر کاری نمیرسید زیاد انلاین بشه
    رضا جان چه خبر از کوچولو ما رو بی خبر نزاری
    دوستان لینک زدن واندر دخانیات رو بزارین حال نداریم عکسش رو بزاریم
    گفتیم خبری در راه است
    درضمن ما از زدن واندر توسط اون اکانت خبر نداشتیم و همر رو روی لول 95 بود که لانچ کردیم

- - - Updated - - -

[/URL]
    جهان هرکس به اندازه وسعت فکر اوست

10. تشکر duman, gorbehnareh تشکر نمود
    پسندیدن hakhamaneshi, duman, gorbehnareh پسندید
    نپسندیدن Ðŕ. Şђǒϯğύŋ نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به همه فروم بازا
    اول از همه به رضا عزیز بابت بابا شدنش تبریک میگم ایشالا دخترت به سلامت دنیابیاد فردا و وارد مرحله جدیدی از زندگی بشی بعدم بابت همر زیباش
    http://dejkoob.ir/ir/report/10589d24a7f
    ایشالا تو زندگیتم موفق باشی میدونم که خیلی سختی کشیدی بابت همرت و nw
    بعدم به دومان گل بابت همر زیباش
    http://forum.dejkoob.ir/attachment.p...1&d=1419957238
    هیشکیم نگه نامردیه که خودSW میدونن قرار چی بوده

به هلدرای هر 3 سایدم تبریک میگم خصوصا NW

محمد
    all server speed .ir
    hakhamaneshi

12. تشکر duman, WerWoLF, gorbehnareh تشکر نمود
    پسندیدن pOtEntAtE, duman, gorbehnareh پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

عجب. مبارکه اقا رضا ما هم خوشحال شدیم بابت پدر شدنت سالار و از طرف خودم و همه بکس ساید شاخ اس دبلیو واقعا بهت تبریک میگم و امیدوارم قدم نورسیده تون همراه با خوشی و سلامتی باشه. گرچه برای ما که از اولش مکافات بود نوزادی که زمان لانچ همر بابا بدنیا بیاد ایشاا.. تا پسفردا چیفت کنه

بهرحال تا شما به داستان مربوطه تون میرسین ما هم ازینور به داستان ان دبلیو میرسیم

14. تشکر depozietto تشکر نمود
    پسندیدن depozietto پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط _ARTEMIS_ نمایش پست ها
    سلام
    نیما جان این راهی که میروی به ترکستان است
    عزیزم چه لول آپ میشد چه نمیشد جنوب غرب تارگت شمال غرب بود و ما هم میدونستیم که از ساید متا میخوریم
    کجای دنیا دیدی واندر 85 صبر کنه تا وندر 65 بهش برسه. 2تا واندر رو 85 بودن و من گفتم واندر خودمو استپ میکنم تا با آرتمیس با هم آپ کنیم. اما خوب حرفتون کاما غیر منطقی بود و فقط فکر این بودید که شمال غرب 100 کنه، ما همر بوتچر رو 0 کردیم که بهتون نخوره ولی شما چون به خواسته هاتون نرسیدید واندر متا رو زدید، غیر از این هست؟

16. پسندیدن Dread پسندید
    نپسندیدن hakhamaneshi نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

http://upload7.ir/uploads//9563fa6eb...bd99c5a180.jpg

حاج دومان یکی هستی عزیز دلی
    باز هم بهت تبریک میگم بابت همری که داشتی
    امیدوارم توی مراحل زندگی هم موفق باشی
    دوستان دیگه تماشاچی باشین تا بازی تموم بشه راحت بشیم
    به زودی هم واندرمجتبی جان میاد پایین انشاالله توی میتینگ جای ما رو خالی کنین
    مجتبی جان پیشا پیش پایین اومدن واندر رو تسلیت میگم
    جهان هرکس به اندازه وسعت فکر اوست

18. تشکر duman تشکر نمود
    پسندیدن hakhamaneshi, duman پسندید
صفحه 163 از 182 نخستنخست ... 63113153161162163164165173 ... آخرینآخرین