صفحه 153 از 182 نخستنخست ... 53103143151152153154155163 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,521 تا 1,530 , از مجموع 1819

موضوع: سرور d3 انتقام جویان

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

از کامیار devil عذرخواهی میکنم که در یک مقطع از بازی از من ناراحت شد

از علی اشرفی هم عذرخواهی میکنم که به خاطر کامیار از دست من ناراحت شد

فقط داشتم سعی می کردم مفید باشم که نشد

مختصر و مفید پاسخ یه سری از بچه های عزیزم رو میدم:

تو حوضی که ماهی نباشه قورباغه سالاره

خوش باشید. حذف اکانت در 0:18:59

یا علی

2. تشکر KAMYAR, M3nTaL, pho3niX تشکر نمود
    پسندیدن KAMYAR, M3nTaL, DumeniC, pho3niX پسندید
    نپسندیدن 3king3, cyrous, BLACK WAR نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

دوستان ازحمند شرق

واقعا میخواستم این قضیه تموم بشه
    از داشتن دوستان و همراهان چون شما به خود می بالیدم و از بین رفتن همر هام به کلی یادم رفته بود.
    از سمت دیگه حرف های صد تا یه غاز بعضی ها صحبت های اقا کامیار رو برام یاد اوری میکرد.

اما این گنده ... از طرف انسان نماها و به حای ابراز پشیمونی از کاری که کردن ما رو بر ان داشت که امروز با تماس با مجتمع 34 دادگستری استان
    بخش رسیدگی به جرایم رایانه ای طرح شکایت اولیه خودمون رو انجام بذیم.

طبق فرموده ادمین محترم و مولتی هانتر سرور کمال همکاری انجام خواهد شد تا خاطی مجازات شه.

گرجه که مستندات علی اشرفی عزیز تقریبا همه چیز رو برای ما عیان کرد.
    payam phoenix

4. تشکر PiChPiChI, KAMYAR, M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن PiChPiChI, KAMYAR, M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط علی اشرفی نمایش پست ها
    سلام
    این پست نهایی من تو فروم هست .
    انگیزه واسه این پست فقط و فقط اتفاقی بود که واسه همر دوست خوبم پیام افتاد.
    کامیار جان منو شما که قرار شده دیگه بازی نکنیم :d ولی امیدوارم تو زندگیت همیشه موفق باشی دوست خوبم .

علی اشرفی
    سلام
    شرمنده پستتون رو کوتاه کردم ولی چندتا مورد هست:
    1.من اونجا نبودم ولی در کل زیاد شوخی میکنه.
    2.من موندم از اون تایم به فکر این بودین که کسی رو خراب کنید که عکس و همه چی اماده کردین؟
    3.همیشه جو فروم جوری که مخاطب شخص هم باشه عام میتونن ببیننش و با کل مردم هم رفیق نیست یا شوخی نداره.
    4.در هرصورت بک دادن دفاع خودNWهیچ بهانه ای کسی نمی تونه براش بیاره اکانتsiavash144هم بدون اجازه بک شده بود مثل اکانتmr.gogoliپس اگر پسورد بقیه دف ساز ها رو هم داشتین بک میدادین.
    5.والا حدود ساعت های 2تا3 بود پلن زدن اکانت های hossein_s sherlock bismarckرو داشتیم می ریختیم و لانچ می کردیم چون پسور اکانتی که قرار بود جلو زن بشه عوض شده بودbismarckرو اصلا نشد بزنیم sherlockوhossein_sرو هم مجبور شدم با نیمچه+همر کپ خودم بزنم.
    6.این حذف های دسته جمعی در کل کار حرفه ای نیست قبلا هم.ir این حرکت ها رو می زدن کهadminراه بیاد باهاشون اونم کوتاه می اومد بعد همه بر میداشتن ولی قضیه این سرور واقعیتش یه کم مشکل هم از خودتون بود که نمیدونم خسته شده بودید امیدی نداشتین یا چیز دیگه همه ی همراتونم رو کردین(neو قسمتی ازse)ولی در اینده همر های غرب هم رو میشه و اگر با یه اکانت مولتی(همین مولچتون مثلا)سرور رو چک کنید یا فروم رو 100% تفاوتش مشخص!
    7.اولین باری که تو این سایت بازی کردم سرورa5بود بعید میدونم دیگه سروری مثل اون برای ادمین ها یا مولتی هانتر ها پیش بیاد شاید اتفاقات این سرور یک دهم اتفاقات اونجا نباشه و البته شاید خیلی اونجا به تجربشون اضافه شد و این قوانین رو گذاشتن همر ما هم سر بی مسولیتی ها خودمون کوبیده شد به ناتار ولی چون قبلا همری که به ناتار میزدن بک داده میشه مال هم در خواست کردیم ولی به دلیل جو سرور واقعا نمی تونستن بک بدن و کار به جایی کشید دزد و بیخیال شدیم میخواستیم از سایت شکایت کنیم(لول)
    اکانت رنک 1و2سرور +چندتا اکانت دیگه اینجور کوبیده شدن و کاتا شدن که میل اکانت رنک 1رو هم گم کرده بودیم برا همین حذف شدن.
    اینجور بود که ما هم این اشتباه رو انجام دادیم و حذف کردیم البته بعدش به خاطر ابی و هانی و بچه ها برای جبران برگشتیم و به متا کمک کردیم و تا اخرین همرم بازی کردیم(همر واندر زن دیگه تموم شده بود کل نقشه ها رو جمع کردیم البته موفق نبودیم)به هرحال بازی رو هم باختیم ولی ارزش برگشتن داشت.
    در مقابل اکانت لیدر کل swهم 2-3بار کوبیده شده بود تا پای حذفم هم رفت ولی حذف نکرد اخرم WWرو 100کرد.
    8.به هرحال به گذشته هم که نگاه میکنم واقعا امام زاده نبودین!
    موفق باشید(البته تو زندگیتون چون موفقیت تو دژکوب از نفرینم بدتره واقعا :دی)
    پ.ن:این سرور یه سری از دوستای قدیمی رو پیدا کردم ولی تاسف میخورم که نتونستم باهاشون وقت بگذرونم و به خاطر جو سرور حتی نمی شد برم گارنا پیششون که باز جای تاسف داشت.
    پ.ن:همر هایی که در اینده ازwestزده میشه خیلی چیزا رو مشخص میکنه

6. تشکر 3king3 تشکر نمود
    پسندیدن cyrous, 3king3, BLACK WAR پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

[QUOTE=علی اشرفی;11911]سلام
    این پست نهایی من تو فروم هست .
    انگیزه واسه این پست فقط و فقط اتفاقی بود که واسه همر دوست خوبم پیام افتاد.
    اینکه چه کسی با رمز فونیکس رفته رو اکانتش و همرشو پرونده با اکانت خودش ، من در موردش قضاوت نمیکنم که اون شخص کی بوده . ولی چیزی رو 100% مطمئنم اینه که اینکار با درخواست و اطلاع Amir Alone Boy بوده و این رو خودش هم میدونه فقط نمیدونم چرا این اقا تو فروم سعی میکنه خودشو خیلی ادم با شخصیت پایبند به ارزشهای اخلاقی نشون بده و بیرون این فروم تو گارنا و رو اکانتش یه شخصیت کاملا متفاوتی داره ! خدا رحم کنه به اطرافیانش بیرون دژکوب .حتما اونجا هم یه شخصیت سومی داره اقا همونی که خودت هستی باش ! همه جا یه جور !
    اول یه جوابی به نوشته ایشون میدم بعد هم یه توضیحی در مورد همر پیام

نقل قول نوشته اصلی توسط WerWoLF نمایش پست ها

عزیزم خودت اصرار داری بذاریم کف فروم . بله من قبل این سرور شما رو نمیشناختم . اولین باری که شما رو دیدم از رو ایدی دوست مشترکمون حمید13 اومدی تو روم شخصی من شروع کردی فحش دادی واقعا بدون هیچ دلیلی ، هیچ دلیلی ، و باز هم تاکید میکنم اولین باری بود که شمارو میدیدم شروع کردی فحش دادن که حالا میگی منظورت من نبودم و سو تفاهم شده برای من . من یه بخش کوچیکی از حرفهای اون روزت رو میذارم بقیه قضاوت خواهند کرد که ایا هیچ جای تردیدی واسه وجود سو تفاهم هست یا نه . از همه عزیزان هم بابت این خاله زنکی که من مجبور شدم انجام بدم عذر میخوام . یه بخش از فحشها هم که نمیشده اینجا بذارم تو عکس حذف شده خوده دوستان میتونن حدس بزنن چی بوده .
    فایل پیوست 800
    از همه دوستان بازم عذر میخوام و امیدوارم منو بابت این پست ببخشن .

اما در مورد همر دوستم پیام . قضیه ای که چند روزه خیلی منو ناراحت کرده .
    قضیه به صورت مختصر و از اول به این شکل بود که زمانی که روی کتیبه چکمه یونیک king of se از شرق اتک لانچ شده بود مقداری از دفاع اکانت سیاوش که قابل توجه هم بود از واندر نیما بک شد و رفت رو چکمه منحصر و نیما هم این دف رو موقع لند اتک از چکمه بک داده بود که به شمال شرق برگرده . پستی که امیر king of se گذاشته بود برام جالب بود که شمال شرق نامردی کرد و دف اکانت ساید خودشو بک کرد ! من کاری به اکانت مستر گوگولی یا اکانتهای دیگه ندارم چون هیچ اطلاعی در مورد صحت یا عدم صحتش ندارم و قضاوتی هم نمیکنم ولی این موضوع که خودشونم اعتراف کردن برام خیلی عجیب بود . تصمیم گرفتم با اکانت مولچتون یه ده کنار اکانت king of se بزنم و .....
    خب اکانت از اول اکانت تابلویی بود هم تو تاپ پیشرفت اول بود ، هم اینکه یه 15کراپ چسبیده به دههای king of se و fajim یهو سبز شه تو چند ساعت جمعیتش 800 تا بشه معلومه خبریه ! تا اینکه پریشب بالاخره دوتا همر لانچ شد یکی فجیم یکی هم همر اقا قلمبه . همر فجیب میرسید و همر ایشون هم خورد خورد تو 20 و خورده ای موج لانچ شده بود . یه موج دفاعی هم بین اینا میرسید که باعث شد همری که خورد شده بود با سواره و پیاده و کاتا کلا دیوار شه . حالا اینا چه ربطی به اکانت پیام داشت ! من چند تا لینک میذارم و چند تا نامه که ربط این دوتا قضیه رو مشخص میکنه.
    نامه اول نامه ی king of se قبل تمام این قضایا هست ساعت 2:43 شب
    فایل پیوست 801
    من به این نامه جواب ندادم تا حمله ها بشینه در ساعت 2:51 شب
    http://www.dejkoob.ir/ir/report/6496c97ed67
    23 موج این شکلی دیوار شد نامرو جواب دادم در ساعت 2:53 شب
    فایل پیوست 802
    این نامه هم جواب داده نشد از طرف ایشون و حمله ای هم رو مولچتون لانچ نشد و این ارامش قبل از طوفان برای ما جالب بود که نه نامه جواب داده شده و نه حمله ای دیگه اومد نگو که شاهزاده یه جای دیگه سرور مشغول یه شاهکار جدیده !
    بیست دقیقه بعد نان کپ پیام با اکانت خودش پرید 3:14 شب
    http://www.dejkoob.ir/ir/re...df,51565152e61
    و اینجا بود که اقا قلمبه خنده کنان و با خیال اینکه چه کار بزرگی انجام داده نامرو جواب داد 3:28 شب
    فایل پیوست 803
    چند دقیقه بعد پیام زنگ به نیما و .....
    من قضاوت نمیکنم که کار کی بوده ولی اینکه چند دقیقه بعد صفر شدن همر پیام اقای قلمبه خبر داره از این اتفاق و قبل منو نیما خبر میشه ! خودش همه چیز رو به روشنی نشون میده
    واقعا برای من و نیما سخت بود . خیلی سخت . مطمئننا من هم اگه اکانتی داشتم مثل همه دوستان شرق حذفش میکردم که بعضیا تو این سرور بفهمن ارزش این بازی به اکانتها نیست ، به همرها نیست ، این بازی با کم و زیادش یه ماه دیگه تمومه چند روز بعدشم اثاری از هیچیش نمیمونه . هیچی . ارزش این بازی فقط به رفاقتهاش هست . به دوستانی که کنارشون بازی میکنی .
    امیدوارم پیام عزیز این قضیرو از طریق قضایی پیگیری کنه و به نتیجه مورد نظر هم برسه .
    گفتنی ها گفته شد ، این سرور هم تقریبا با حذف دوستان تعطیل شد . این که یه بازیه امیدوارم ازش درس بگیریم حداقل تو زندگی اینجوری نباشیم .
    --------------------------------------------
    من یه عذر خواهی به دوست خوبم کامیار devil بدهکارم که این سرور به درخواست من اومد ، تو بازی و بیرون بازی همیشه به من لطف داشته و داره و الان هم داره به خاطر دوستانش حذف میکنه ، ولی شرمندش شدم که نتوسنتم این سرور رو ادامه بدم و بمونم در کنارش بازی کنم . کامیار جان منو شما که قرار شده دیگه بازی نکنیم :d ولی امیدوارم تو زندگیت همیشه موفق باشی دوست خوبم .

علی اشرفی

دوست عزیز بین همه جوون های ایران شوخی رایجه من شمارو نمیشناختم و روی صحبتم با حمید بود

من تو فروم هم گفتم من روی اکانت کسی کاری نکردم پیام ( اکانت فونیکس ) میتونن قضیه رو پیگیری کنند اما حدود 4 روز قبل از خوردن اون اکانت آیپی اکانت بنده روی 35 اکانت سرور دیده شد که مولتی هانتر دلیلش رو از ما خواست . من جوابی نداشتم بدم تنها اکانتی که ما لاگین میکردیم اکانت
    siavash144
    بود که با نیما sspanzzer هم لاگین میکرد پس لاگین کردن ایشون روی این اکانت باعث آیپی خوردن ما روی اون اکانتها شد ادمین هم میتونن ایپی اکانت مارو به پلیس و هرجای دیگه خواستن بدن تا ما از خودمون دفاع کنیم .
    ابوذر فکر کن کارهایی که در دژکوب ایران انجام دادی اینجا بود الان اعدام بودی :دی

در ضمن طبیعیه که اکانت رنک 4 سرور با این همه کتیبه ( مخصوصا چکمه منحصر) تقریبا با کل غرب آیپی داشته باشه و هر پلیری میتونه روی اکانتهای خودش و دوستانش رفته باشه

پ.ن : مولتی هانتر نامه ای زده مبنی بر لاگین ما در تایم خوردن همر روی اون اکانت که خودشون هم گفتند که روی اکانت ما آیپی های زیادی هست میتونید ایپی شخص خاطی رو به دوستمون بدید

دوستان به شخصه سرور برام خسته کننده شده اما نه حذف میکنم نه چیزی چون وقت - هزینه فراوانی گذاشتم توی این سرور حدود 60 ک گلد هزینه کردیم
    از جذابیت سرور کم شده اما ما هنوز هستیم
    من به آقای پیما چندین بار پیام دادم برای یه سری توضیحات که خودشون جواب بندرو ندادن اما مطمئن بودم با اون جواب ها ایشون هم قضیه رو میفهمن اما بی گناهی شخص بنده براشون ثابت میشه

شب خوش

Amir Alone Boy

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط _ARTEMIS_ نمایش پست ها
    سلام
    شرمنده پستتون رو کوتاه کردم ولی چندتا مورد هست:
    1.من اونجا نبودم ولی در کل زیاد شوخی میکنه.
    2.من موندم از اون تایم به فکر این بودین که کسی رو خراب کنید که عکس و همه چی اماده کردین؟
    3.همیشه جو فروم جوری که مخاطب شخص هم باشه عام میتونن ببیننش و با کل مردم هم رفیق نیست یا شوخی نداره.
    4.در هرصورت بک دادن دفاع خودNWهیچ بهانه ای کسی نمی تونه براش بیاره اکانتsiavash144هم بدون اجازه بک شده بود مثل اکانتmr.gogoliپس اگر پسورد بقیه دف ساز ها رو هم داشتین بک میدادین.
    5.والا حدود ساعت های 2تا3 بود پلن زدن اکانت های hossein_s sherlock bismarckرو داشتیم می ریختیم و لانچ می کردیم چون پسور اکانتی که قرار بود جلو زن بشه عوض شده بودbismarckرو اصلا نشد بزنیم sherlockوhossein_sرو هم مجبور شدم با نیمچه+همر کپ خودم بزنم.
    6.این حذف های دسته جمعی در کل کار حرفه ای نیست قبلا هم.ir این حرکت ها رو می زدن کهadminراه بیاد باهاشون اونم کوتاه می اومد بعد همه بر میداشتن ولی قضیه این سرور واقعیتش یه کم مشکل هم از خودتون بود که نمیدونم خسته شده بودید امیدی نداشتین یا چیز دیگه همه ی همراتونم رو کردین(neو قسمتی ازse)ولی در اینده همر های غرب هم رو میشه و اگر با یه اکانت مولتی(همین مولچتون مثلا)سرور رو چک کنید یا فروم رو 100% تفاوتش مشخص!
    7.اولین باری که تو این سایت بازی کردم سرورa5بود بعید میدونم دیگه سروری مثل اون برای ادمین ها یا مولتی هانتر ها پیش بیاد شاید اتفاقات این سرور یک دهم اتفاقات اونجا نباشه و البته شاید خیلی اونجا به تجربشون اضافه شد و این قوانین رو گذاشتن همر ما هم سر بی مسولیتی ها خودمون کوبیده شد به ناتار ولی چون قبلا همری که به ناتار میزدن بک داده میشه مال هم در خواست کردیم ولی به دلیل جو سرور واقعا نمی تونستن بک بدن و کار به جایی کشید دزد و بیخیال شدیم میخواستیم از سایت شکایت کنیم(لول)
    اکانت رنک 1و2سرور +چندتا اکانت دیگه اینجور کوبیده شدن و کاتا شدن که میل اکانت رنک 1رو هم گم کرده بودیم برا همین حذف شدن.
    اینجور بود که ما هم این اشتباه رو انجام دادیم و حذف کردیم البته بعدش به خاطر ابی و هانی و بچه ها برای جبران برگشتیم و به متا کمک کردیم و تا اخرین همرم بازی کردیم(همر واندر زن دیگه تموم شده بود کل نقشه ها رو جمع کردیم البته موفق نبودیم)به هرحال بازی رو هم باختیم ولی ارزش برگشتن داشت.
    در مقابل اکانت لیدر کل swهم 2-3بار کوبیده شده بود تا پای حذفم هم رفت ولی حذف نکرد اخرم WWرو 100کرد.
    8.به هرحال به گذشته هم که نگاه میکنم واقعا امام زاده نبودین!
    موفق باشید(البته تو زندگیتون چون موفقیت تو دژکوب از نفرینم بدتره واقعا :دی)
    پ.ن:این سرور یه سری از دوستای قدیمی رو پیدا کردم ولی تاسف میخورم که نتونستم باهاشون وقت بگذرونم و به خاطر جو سرور حتی نمی شد برم گارنا پیششون که باز جای تاسف داشت.
    پ.ن:همر هایی که در اینده ازwestزده میشه خیلی چیزا رو مشخص میکنه

اولا همرهایی که ما دیدیم اینجا بچه ها ضربدری زدن به هم و اگر شما میدیدید قبل گذاشتن پست اول حذف میکردین بعد میومدین
    ثانیا فرا فکنی نفرمایید.ساعت و روز عکس ها رو اگر دقت بفرمایید میبینین که امروز گرفته شده چ.ن تاریخ نامه دیروز ذخیره شده
    ثالثا قضیه اکانت ما انقدر توسط دوستان بزرگ شد نا چشم نابینای خیلی ها این ماجرا رو ببینه
    در همون شب بک داده شدن دفاع های دو تا اکانت ne و خورد خورد زده شدن همرهای ذیگر دوستان هم اتفاق افتاد که اگر خودشون بخوان میان و دفاع می کنن.
    رابعا من دیدم چنذین بار اکانت زدن علی اشرفی روو تو ساید nw محک.م کردین.
    تاریخ 1393.09.17 اکانت jizzz از شما هم کنار ده جنگ بزرگ ده ناتار چیف کرد ساعت 3 صبح.
    ما اومدیم پسوورد شمارو بزنیم ؟
    اومدیم اکانت هاتون رو دستکاری کنیم؟
    نه!
    فقط مردونه زذیم ده چیف شده رو 0 کردیم.

و نکته جالب اینکه
    با وقاحت تمام حتی این کار رو تکذیب نمیکنین که از طرف شما بوده.فقط داستان سرایی میکنین که فلان شد ه فلان شده قبلا.
    پس عملا قبول کردید که این زدن پس اکانت ما از طرف شما انجام شده.

خواننده ها خودشون قاضی.
    حرف کی منطقیه!
    payam phoenix

9. تشکر M3nTaL تشکر نمود
    نپسندیدن cyrous نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط pho3niX نمایش پست ها
    اولا همرهایی که ما دیدیم اینجا بچه ها ضربدری زدن به هم و اگر شما میدیدید قبل گذاشتن پست اول حذف میکردین بعد میومدین
    ثانیا فرا فکنی نفرمایید.ساعت و روز عکس ها رو اگر دقت بفرمایید میبینین که امروز گرفته شده چ.ن تاریخ نامه دیروز ذخیره شده
    ثالثا قضیه اکانت ما انقدر توسط دوستان بزرگ شد نا چشم نابینای خیلی ها این ماجرا رو ببینه
    در همون شب بک داده شدن دفاع های دو تا اکانت ne و خورد خورد زده شدن همرهای ذیگر دوستان هم اتفاق افتاد که اگر خودشون بخوان میان و دفاع می کنن.
    تاریخ 1393.09.17 اکانت jizzz از شما هم کنار ده جنگ بزرگ ده ناتار چیف کرد ساعت 3 صبح.
    نه!

و نکته جالب اینکه
    با وقاحت تمام حتی این کار رو تکذیب نمیکنین که از طرف شما بوده.فقط داستان سرایی میکنین که فلان شد ه فلان شده قبلا.

خواننده ها خودشون قاضی.
    حرف کی منطقیه!
    payam phoenix
    همه لینک هاش رو دیدیم ولی فکر کن اینور چه خبره که دارم این رو میگم!
    عکس هایی که مربوط به گارنا مال یه ماه پیش!پس چه فرا فکنی شده؟!
    بازی کثیف که فقط تو پسورد زدن نیست گول زدن پلیر ساده اتحاد و گرفتن پسورد ازش و زدن همر های اتحاد هم بازی کثیف!
    بازی کثیف زدن فیدر اکانت من توسط اکانتی که با گلد خودم اومده بالا!
    پیام جان شما قربانی بازی کثیف بین ساید ها شدین و خودتون هم به خاطر نگهداری نا مناسب پسوردتون مقصرین.

11. پسندیدن cyrous, 3king3 پسندید
    نپسندیدن DumeniC نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نه!

و نکته جالب اینکه

خواننده ها خودشون قاضی.
    حرف کی منطقیه!
    payam phoenix
    دوست عزیز ما هم همر ها رو دیدیم حیف که وجدانم اجازه نمیده لینک بذارم

حیف که رفتید ولی امار همر های شمال غرب رو از فروم دنبال کنید

شما ها اگه یک درصد احتمال میدادید میتونید برنده این سرور باشید هیچ وقت کف فروم دنبال این داستانها که مقصرشم خودتونید نبودید

بازم حیف شد میتونست یه اتیش بازی قشنگ تو سرور راه بیفته خراب کردید سرور رو رفت پی کارش
    در زمان صلح پسران پدران را به خاک میسپارند و در زمان جنگ پدران پسران را

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

شاعر میگه تو مو می بینیو من پیچش مو.حالا امار اند گیم شما هم در میاد.پاسخ به این بحث رو میذارم بعد از شکایت قضایی :دی
    فکر میکنم ادمی که یک ماه پیش اون حرفارو زده الانم تغییری نکرده نسبت به یک ماه پیش.اگه شده بگین که ما بدونیم با یه ادم جدید طرفیم.
    بحث عکس ها رو به خاطر این گفتم که دوستان ادعا کردن شما منتظر این قضیه بودین که عکس گرفتین.بنده گفتم نه منتظر نبوذیم مجبور شدیم امروز عکس بگیریم.
    من از همین جا بازی کثیف رو محکوم میکنم.من کثیف بازی نکردم که سر خورده حساباتون با هم سر ما رو بریدین.

اما در مورد پسوورد
    پس اکانت مارو جز 4 نفر فرد دیگه ای نداشته.
    افرادی که سالهاست باهاشون هم بازی هستم و اگر اونا بگن من خودم خودم رو میزنم نیازی به این کارها نبوده.
    در ضمن با توجه به نامه مولتی هانتر پسوورد ما دستی وارد شده.
    افرادی که به اک من دسترسی داشتند پسوورد سیو در بروازرشون بوده.
    همین یک جمله کولتی هانتر خودش یه دنیا حرف پشتش خوابیده که امیدوارم او چیزی که من فکر میکنم اشتباه باشه

14. تشکر M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL پسندید
    نپسندیدن cyrous نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

شاعر میگه تو مو می بینیو من پیچش مو.حالا امار اند گیم شما هم در میاد.پاسخ به این بحث رو میذارم بعد از شکایت قضایی :دی
    فکر میکنم ادمی که یک ماه پیش اون حرفارو زده الانم تغییری نکرده نسبت به یک ماه پیش.اگه شده بگین که ما بدونیم با یه ادم جدید طرفیم.
    بحث عکس ها رو به خاطر این گفتم که دوستان ادعا کردن شما منتظر این قضیه بودین که عکس گرفتین.بنده گفتم نه منتظر نبوذیم مجبور شدیم امروز عکس بگیریم.
    من از همین جا بازی کثیف رو محکوم میکنم.من کثیف بازی نکردم که سر خورده حساباتون با هم سر ما رو بریدین.

اما در مورد پسوورد
    پس اکانت مارو جز 4 نفر فرد دیگه ای نداشته.
    افرادی که سالهاست باهاشون هم بازی هستم و اگر اونا بگن من خودم خودم رو میزنم نیازی به این کارها نبوده.
    در ضمن با توجه به نامه مولتی هانتر پسوورد ما دستی وارد شده.
    افرادی که به اک من دسترسی داشتند پسوورد سیو در بروازرشون بوده.
    همین یک جمله کولتی هانتر خودش یه دنیا حرف پشتش خوابیده که امیدوارم او چیزی که من فکر میکنم اشتباه باشه
    عزیز همیشه ادم از خودی میخوره اینجوری اینکه بگی مولتی هانتر گفته پسورد دستی وارد شد گول زدن خودت پیام جان!
    هک و .... اینا 1%هم احتمالش نیست ولی 99%مربوط میشه به عده ای که دسترسی داشتن همیشه اینجوری بوده.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط _ARTEMIS_ نمایش پست ها
    همه لینک هاش رو دیدیم ولی فکر کن اینور چه خبره که دارم این رو میگم!
    عکس هایی که مربوط به گارنا مال یه ماه پیش!پس چه فرا فکنی شده؟!
    بازی کثیف که فقط تو پسورد زدن نیست گول زدن پلیر ساده اتحاد و گرفتن پسورد ازش و زدن همر های اتحاد هم بازی کثیف!
    بازی کثیف زدن فیدر اکانت من توسط اکانتی که با گلد خودم اومده بالا!
    پیام جان شما قربانی بازی کثیف بین ساید ها شدین و خودتون هم به خاطر نگهداری نا مناسب پسوردتون مقصرین.
    دوست عزیز آقا نیما ، من یه زمانی یادمه تو پروفایل اکانت شما نوشته شد ما حذف میکنیم میریم این چه سروری هست که سر یه بازی لیدر شمال غرب میاد تو روم گارنا به ما فحش ن ا م و 3 میده ! اگه اشتباه نکنم این حرف خود شما بود . مشخصه که اخلاق برای شما مهمه دوست من .
    نه عزیزم من منتظر نبودم کسی رو خراب کنم این عکسی هم گذاشته شد یه بخش کوچیکی بود فقط که همون لحظه من تو گارنا برای مانی پارتیزان فرستادم چون اصلا امیر الون بوی رو نمیشناختم ازش سوال کردم این فحشارو به من داده میشناسیش و این تیکه از حرفهای ایشون تو ارشیو گارنا مونده این یک ماه هم بود همونجا نه بحثشو وسط کشیدم نه چیزی . چون بازم میگم از خاله زنک بازی بدم میاد . ولی یه چیزایی از حد گذشت و مارو مجبور کرد ....
    از شما که پلیر با منطق ، و با اخلاقی به نظر میرسی ، این توقع هست که در مورد بعضی کارها که دیگه خود امیر هم نمیتونه ماست مالیش کنه ، بدور از هر تعصبی قضاوت کنی . من کاری به بازی کثیف هیچکدوم از ساید ها ندارم . از اول سرور خیلی بحثا پیش اومد از هر 4 ساید بازی . من واسه یه دونش پست گذاشتم؟ خودمو تو کدومش دخالت دادم؟ چون واقعا نه هیچ دخالتی داشتم و نه هیچ اطلاعی و قضاوتی هم ندارم .
    اینجا لیست کردین اکانت مستر گوگولی و مستر اکس و لیدرای جنوب غرب و فلان و فلان ... اوکی اگه واقعا این کثیف کاریها شده ( که بازم میگم من هیچ اطلاعی ندارم و نظری هم ندارم) از هر شخصی بوده کار زشتی بوده و جای دفاع هم نداره .
    من بحثم فقط و فقط رو اکانت پیام و حرکت شخص اقای قلمبه هست . چیزی که خودم با چشمام دیدم و بهش یقین دارم که کار بسیار بسیار زشت و بدور از اخلاقی انجام گرفت .
    چیزی که واسم همیشه تو بازی مهم بوده پایبندی به اخلاق . پست شمارو ریپلای کردم چون احساس میکنم شما هم تو بازی اخلاق برات مهمه پس طرفداری نکن از کسی که خودش هم 100% به غلط بودن کارش ایمان داره

17. تشکر KAMYAR, pho3niX تشکر نمود
    پسندیدن KAMYAR پسندید
صفحه 153 از 182 نخستنخست ... 53103143151152153154155163 ... آخرینآخرین