صفحه 152 از 182 نخستنخست ... 52102142150151152153154162 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,511 تا 1,520 , از مجموع 1819

موضوع: سرور d3 انتقام جویان

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام
    زیاد اهل پست گذاشتن و فروم نویسی نیستم فقط اومدم پست آخرم رو بذارم و برای همیشه از دنیای دژکوب خداحافظی کنم
    اومدن به این سرور بخاطر دعوت دوست عزیزم علی اشرفی بود که بعد از سالها دوری از این بازی دوباره منو برگردند (دوستی که دژکوب برای من با یاد اوری دوستی ایشان لدت بخش بوده ) و موندن من بخاطر دوستان خوبی بود که اینجا حضور داشتن ، و رفتن من هم بخاطر همین دوستان .

نمیخوام خیلی وارد جزییات بشم ولی فقط یادمون باشه جایگاه ما در جوانمردی اینجایی نیست که الان هستیم..... یادمون باشه شخصیت آدمها باید برای همه قابل احترام باشه ....
    بگذریم

خوشحالم اکانتی رو داشتم که بدور از هرگونه حاشیه ای فقط به فکر بازی جوانمردانه بود و هر چند بسختی اما به انچه که مد نظرم بود و هدفم از بازی بود دست پیدا کردم . همر های ما به همراه اکانت حذف خواهد شد و همینطور خاطرات بدی که برایمان بجا مانده .

خوشحالم از اینکه در کنار دوستانی بازی کردم که از در بینشان بودن پشیمان نیستم . امیدوارم که دوستان هم ساید بنده ، از سیاست و روند بازی ما راضی بوده باشن . چرا که هر چه از دستمون بر آمده انجام دادیم و اگر کم کاری بود از کم توانی بنده بوده . شرمنده

احترام میذارم به تمام عزیزانی که این محیط فقط برایشان محیط سرگرمی بود و ضمن ارزش گذاری به هم نوع ، لحظات خوشی را برای بقیه رقم زدن چه رفیق و چه رقیب
    امیدوارم کسی از ما کینه ای به دل نگرفته باشه و اگر کدورتی از ما هست من همین جا عذر خواهی میکنم
    تیم اکانت ما ( مثل همه شما دوستان ) زحمات زیادی کشیده تا این اکانت به اینجا رسیده و من در اینجا از تمام کسانی که کم یا زیاد برای اکانت ما زحمت کشیدن تشکر میکنم
    و در آخر
    امیدوارم در زندگی واقعی روزهای خوشی رو تجربه کنید و به آنچه که آرزو دارید دست پیدا کنید

همیشه شاد باشید

کامیار ( devil )
    ویرایش توسط KAMYAR : 12-24-2014 در ساعت 04:59 PM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام
    این پست نهایی من تو فروم هست .
    انگیزه واسه این پست فقط و فقط اتفاقی بود که واسه همر دوست خوبم پیام افتاد.
    اینکه چه کسی با رمز فونیکس رفته رو اکانتش و همرشو پرونده با اکانت خودش ، من در موردش قضاوت نمیکنم که اون شخص کی بوده . ولی چیزی رو 100% مطمئنم اینه که اینکار با درخواست و اطلاع Amir Alone Boy بوده و این رو خودش هم میدونه فقط نمیدونم چرا این اقا تو فروم سعی میکنه خودشو خیلی ادم با شخصیت پایبند به ارزشهای اخلاقی نشون بده و بیرون این فروم تو گارنا و رو اکانتش یه شخصیت کاملا متفاوتی داره ! خدا رحم کنه به اطرافیانش بیرون دژکوب .حتما اونجا هم یه شخصیت سومی داره اقا همونی که خودت هستی باش ! همه جا یه جور !
    اول یه جوابی به نوشته ایشون میدم بعد هم یه توضیحی در مورد همر پیام

نقل قول نوشته اصلی توسط WerWoLF نمایش پست ها
    ببین علی جان عزیز من اولا سلام
    من به شما توهین نکردم با حمید 13 شوخی کردم شما به خودت گرفتی . من اصلا نمیدونستم شما لیدری .
    شما چرا میگید من همراشونو زدم دیوار؟ چیزی از من دیدید؟ سو سابقه دارم؟ شناختی رو من دارید؟ دلیل بیارید مدرک بیارید . من مردم عزیزم حرف مرد از دهنش در میاد . من توضیحاتم کامل بود آیپی - مولتی هانتر - ادمین میتونه بگه کار کی بوده چرا نمیرید دنبالش؟

ببین علی جون من اونقدری این بازی برام فان بود که وقتی دفاع از کپم بک شد فقط میخندیدم همین !

Amir Alone Boy

KING OF SE TeaM
    [QUOTE=WerWoLF;11897]
    نقل قول نوشته اصلی توسط raksasor نمایش پست ها

بزار کف فروم بزار آقا تحدید نکن بزار همه بشنون
    عزیزم خودت اصرار داری بذاریم کف فروم . بله من قبل این سرور شما رو نمیشناختم . اولین باری که شما رو دیدم از رو ایدی دوست مشترکمون حمید13 اومدی تو روم شخصی من شروع کردی فحش دادی واقعا بدون هیچ دلیلی ، هیچ دلیلی ، و باز هم تاکید میکنم اولین باری بود که شمارو میدیدم شروع کردی فحش دادن که حالا میگی منظورت من نبودم و سو تفاهم شده برای من . من یه بخش کوچیکی از حرفهای اون روزت رو میذارم بقیه قضاوت خواهند کرد که ایا هیچ جای تردیدی واسه وجود سو تفاهم هست یا نه . از همه عزیزان هم بابت این خاله زنکی که من مجبور شدم انجام بدم عذر میخوام . یه بخش از فحشها هم که نمیشده اینجا بذارم تو عکس حذف شده خوده دوستان میتونن حدس بزنن چی بوده .
    12-23-2014 11-53-24 PM.jpg
    از همه دوستان بازم عذر میخوام و امیدوارم منو بابت این پست ببخشن .

اما در مورد همر دوستم پیام . قضیه ای که چند روزه خیلی منو ناراحت کرده .
    قضیه به صورت مختصر و از اول به این شکل بود که زمانی که روی کتیبه چکمه یونیک king of se از شرق اتک لانچ شده بود مقداری از دفاع اکانت سیاوش که قابل توجه هم بود از واندر نیما بک شد و رفت رو چکمه منحصر و نیما هم این دف رو موقع لند اتک از چکمه بک داده بود که به شمال شرق برگرده . پستی که امیر king of se گذاشته بود برام جالب بود که شمال شرق نامردی کرد و دف اکانت ساید خودشو بک کرد ! من کاری به اکانت مستر گوگولی یا اکانتهای دیگه ندارم چون هیچ اطلاعی در مورد صحت یا عدم صحتش ندارم و قضاوتی هم نمیکنم ولی این موضوع که خودشونم اعتراف کردن برام خیلی عجیب بود . تصمیم گرفتم با اکانت مولچتون یه ده کنار اکانت king of se بزنم و .....
    خب اکانت از اول اکانت تابلویی بود هم تو تاپ پیشرفت اول بود ، هم اینکه یه 15کراپ چسبیده به دههای king of se و fajim یهو سبز شه تو چند ساعت جمعیتش 800 تا بشه معلومه خبریه ! تا اینکه پریشب بالاخره دوتا همر لانچ شد یکی فجیم یکی هم همر اقا قلمبه . همر فجیب میرسید و همر ایشون هم خورد خورد تو 20 و خورده ای موج لانچ شده بود . یه موج دفاعی هم بین اینا میرسید که باعث شد همری که خورد شده بود با سواره و پیاده و کاتا کلا دیوار شه . حالا اینا چه ربطی به اکانت پیام داشت ! من چند تا لینک میذارم و چند تا نامه که ربط این دوتا قضیه رو مشخص میکنه.
    نامه اول نامه ی king of se قبل تمام این قضایا هست ساعت 2:43 شب
    اول.jpg
    من به این نامه جواب ندادم تا حمله ها بشینه در ساعت 2:51 شب
    http://www.dejkoob.ir/ir/report/6496c97ed67
    23 موج این شکلی دیوار شد نامرو جواب دادم در ساعت 2:53 شب
    دوم.jpg
    این نامه هم جواب داده نشد از طرف ایشون و حمله ای هم رو مولچتون لانچ نشد و این ارامش قبل از طوفان برای ما جالب بود که نه نامه جواب داده شده و نه حمله ای دیگه اومد نگو که شاهزاده یه جای دیگه سرور مشغول یه شاهکار جدیده !
    بیست دقیقه بعد نان کپ پیام با اکانت خودش پرید 3:14 شب
    http://www.dejkoob.ir/ir/re...df,51565152e61
    و اینجا بود که اقا قلمبه خنده کنان و با خیال اینکه چه کار بزرگی انجام داده نامرو جواب داد 3:28 شب
    سوم.jpg
    چند دقیقه بعد پیام زنگ به نیما و .....
    من قضاوت نمیکنم که کار کی بوده ولی اینکه چند دقیقه بعد صفر شدن همر پیام اقای قلمبه خبر داره از این اتفاق و قبل منو نیما خبر میشه ! خودش همه چیز رو به روشنی نشون میده
    واقعا برای من و نیما سخت بود . خیلی سخت . مطمئننا من هم اگه اکانتی داشتم مثل همه دوستان شرق حذفش میکردم که بعضیا تو این سرور بفهمن ارزش این بازی به اکانتها نیست ، به همرها نیست ، این بازی با کم و زیادش یه ماه دیگه تمومه چند روز بعدشم اثاری از هیچیش نمیمونه . هیچی . ارزش این بازی فقط به رفاقتهاش هست . به دوستانی که کنارشون بازی میکنی .
    امیدوارم پیام عزیز این قضیرو از طریق قضایی پیگیری کنه و به نتیجه مورد نظر هم برسه .
    گفتنی ها گفته شد ، این سرور هم تقریبا با حذف دوستان تعطیل شد . این که یه بازیه امیدوارم ازش درس بگیریم حداقل تو زندگی اینجوری نباشیم .
    --------------------------------------------
    من یه عذر خواهی به دوست خوبم کامیار devil بدهکارم که این سرور به درخواست من اومد ، تو بازی و بیرون بازی همیشه به من لطف داشته و داره و الان هم داره به خاطر دوستانش حذف میکنه ، ولی شرمندش شدم که نتوسنتم این سرور رو ادامه بدم و بمونم در کنارش بازی کنم . کامیار جان منو شما که قرار شده دیگه بازی نکنیم :d ولی امیدوارم تو زندگیت همیشه موفق باشی دوست خوبم .

علی اشرفی
    ویرایش توسط علی اشرفی : 12-24-2014 در ساعت 05:22 PM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به همه دوستان
    این آخرین پست فروم منم هستش... البته من که بازی نمیکنم اما بعنوان کسی که سال ها دژکوب بازی کرد چند نکته را مینویسم
    1-بچه های شمال شرق همانطور که حدس زده بودم طبفق روال سرور های قدیم بازی را خوب شروع کردند و با چاشنی بازی کثیف به بازی ادامه دادند... زمانی که سیاهی بازی به سمت خودشان بازگشت توان تحمل آن را نداشتند و مانند 7 سال گذشته و نمونه بارز آن سرور c3 کم آوردند و دست به خودکشی گروهی زدند.... هیچ کس دلش به حال شماها نخواهد سوخت چون این فلسفه شمال شرق هست که پلیر بزرگ و دلسوز را فراری بدهد و در آخر با خفت فراوان دژکوب را ترک کنند و باز سرور بعد با کوله بار شکست همین روند را تکرار میکنند
    2-از اینکه غرب به احتمال فراوان بازی را برنده میشود به تک تک پلیر های غرب تبریک میگم و تشکر خیلی مخصوص از امیر عزیز خودم تو دوست خوبه منی .... زمانی یادمه که با اکانت تو فحش سیاسی داده شد و در در چند لحظه اکانت تو حذف شد.... اما کولی بازی در نیاوردی...... به این حرفا گوش نده چون بازنده همیشه در حال تخریب برنده می باشد ... تو عزیز دل منی یک روز میایی هلند با هم میریم عشق و حال (البته پاک) لول................ نیما عزیز دلم برات تنگ میشه اگه دوست داشتی شمارتو برام بذار رو سینیور در ارتباط باشیم البته 2 روز نت دارم از مهدی مورچه علی و محمد اجاقی پیمان و... تمام پلیر های غرب حتی محمد اکس من لول
    3- مسعود FOX که منو گول زدی به دژکوب برگردوندی خیلی مخلصم دوستت دارم و امید وارم زندگی خوب و خوش و شاد داشته باشی
    دوستدار همه

MEYSAM

4. تشکر WerWoLF, 3king3 تشکر نمود
    نپسندیدن M3nTaL, pho3niX نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

شرق وقتی بازیو باخت که اونجوری اومد برای زدن چکمه یونیک.چیزی که شدیدا اندگیم بهش نیاز پیدا میکرد رمر بود اما نگاه به اتک ها بکنید متوجه سطح بازی برخی دوستان میتونید بشید.
    همون بهتر حذف کردید و میخواید حذف کنید.
    چه خوشتون بیاد چه نیاد سطح بازیتون و مخصوصا برنامه اندگیمتون ضعیفه(جز 2و3 نفر).
    به هرحال از این حذف کردن ها و کارها زیاد دیده شده تو دژکوب.میثم هم که یه توضیحی درباره شمال شرق داد.
    فرق این دژکوب با دژکوب قدیم اینه وقتی از این اتفاق ها میوفتاد همونجور که برای بکس مستر اکس افتاد و باقی پلیرهای ساید موندن بخاطر همدیگه پلی کردن قدیم هم همینطور بود.اما شما اول زدید با کثیف کاری کف فروم خواب بودید الان که زدن روتون دارید گریه میکنید.تموم شد رفت.
    الان با یه خداحافظی دیگران رو خوشحال کنید.

2و3تا نکته اموزشی برای بعدنتون بگیم حداقل بعضی ها یه چیز یاد بگیرن:
    لو نرفتن دهکده های همر :کافیه با نیرو بزارید دهکده های همر تو فارم لیست اینجوری همیشه نیروهای ده همر تو گریز هستند و با اسکات هم لو نمیره و چون فیک کاتا تو اینجا هدف تارگت نشون نمیده وقتی میخوره رسما ده همر لو نمیره.
    2:ویو چیدن هم یاد بگیرید سطح میدون تمرینتون 14و15 پایینتر نیارید امتحان کنید علتش رو میفهمید.

به سلامت زیاد هم حرص یه بازیو نخورید.
    شما خوب ما نوب

bb

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط partizan نمایش پست ها
    این صرفا پست لیدرها و بزرگتر های سایدها بود نسبت به انجام بازی پاک ! در اوایل سرور و روندی که در پیش گرفته شد !
    مانی جان مظلوم ترین ساید مانبودیم؟اکانت های مارازدند اخ نگفتیم اکانت پیام ۲تاسوپرهمرداشت من۸تاسوپرم زدند اخ نگفتم بابت تک تکشون وقت گذاشتم خیلی کارهاهم می شدبکنی اکانت علی هانتر بانامردی همین پلیرنوب بست پلیر زد نگفتم حتی چرا چون این قدرشخصیت پایینی داره که به خودم اجازه ندادم پستش ریپلای کنم هرکسی کثیف کاری ازمادید حتی ۱دونه دف بگه اگه شک هم پارید قدرت کثیف کاری نداشتم نکردم بگیداثبات کنم بامدرک ولی یک سری پاسوز یک سری دیگه شدند
    یاحق
    a.c

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به همگی.
    خوب دیگه دوستان نوبتی هم باشه نوبته رفتن ماست اگه خوبی بدی دیدین حلال کنین . اما نه حالا حالا هاادییی

یجو خدافظی نوشتن انگا که کجا دارن میرن. دو روز دیگه تو سرور بعدی باز تو ریشمون بندن. 40 ساله دارن خدافظی میکنن از دژکوب باز سرور بعدی میبینی مثه جلبک اویزون سرور هستن نمیشه جداشون کرد سروربدمصب نفس بکشه

خو دیگه دوستان شرقی بهتره سلاح های خودتون که شامل مداد رنگی و دمپایی و نعلین میشه کنار بذارین و خودتون تسلیم شین

امیر اون کتیبه احمق یونیک زودتر بده تا با کتک نگرفتیم ازت. عاقا نمیدونم چرا همینجووووو وول میزنم متا با شمال غرب بهم بزنیم یابویی بریزیم سر هم تا نفس داره اکانتامون چک و لگدی کنیم همو

آآآآآآآآآآییییی نفسکش

8. پسندیدن BLACK WAR, cyrous پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

[QUOTE=علی اشرفی;11911]سلام
    این پست نهایی من تو فروم هست .
    انگیزه واسه این پست فقط و فقط اتفاقی بود که واسه همر دوست خوبم پیام افتاد.
    اینکه چه کسی با رمز فونیکس رفته رو اکانتش و همرشو پرونده با اکانت خودش ، من در موردش قضاوت نمیکنم که اون شخص کی بوده . ولی چیزی رو 100% مطمئنم اینه که اینکار با درخواست و اطلاع Amir Alone Boy بوده و این رو خودش هم میدونه فقط نمیدونم چرا این اقا تو فروم سعی میکنه خودشو خیلی ادم با شخصیت پایبند به ارزشهای اخلاقی نشون بده و بیرون این فروم تو گارنا و رو اکانتش یه شخصیت کاملا متفاوتی داره ! خدا رحم کنه به اطرافیانش بیرون دژکوب .حتما اونجا هم یه شخصیت سومی داره اقا همونی که خودت هستی باش ! همه جا یه جور !
    اول یه جوابی به نوشته ایشون میدم بعد هم یه توضیحی در مورد همر پیام

نقل قول نوشته اصلی توسط WerWoLF نمایش پست ها

عزیزم خودت اصرار داری بذاریم کف فروم . بله من قبل این سرور شما رو نمیشناختم . اولین باری که شما رو دیدم از رو ایدی دوست مشترکمون حمید13 اومدی تو روم شخصی من شروع کردی فحش دادی واقعا بدون هیچ دلیلی ، هیچ دلیلی ، و باز هم تاکید میکنم اولین باری بود که شمارو میدیدم شروع کردی فحش دادن که حالا میگی منظورت من نبودم و سو تفاهم شده برای من . من یه بخش کوچیکی از حرفهای اون روزت رو میذارم بقیه قضاوت خواهند کرد که ایا هیچ جای تردیدی واسه وجود سو تفاهم هست یا نه . از همه عزیزان هم بابت این خاله زنکی که من مجبور شدم انجام بدم عذر میخوام . یه بخش از فحشها هم که نمیشده اینجا بذارم تو عکس حذف شده خوده دوستان میتونن حدس بزنن چی بوده .

از همه دوستان بازم عذر میخوام و امیدوارم منو بابت این پست ببخشن .

اما در مورد همر دوستم پیام . قضیه ای که چند روزه خیلی منو ناراحت کرده .
    قضیه به صورت مختصر و از اول به این شکل بود که زمانی که روی کتیبه چکمه یونیک king of se از شرق اتک لانچ شده بود مقداری از دفاع اکانت سیاوش که قابل توجه هم بود از واندر نیما بک شد و رفت رو چکمه منحصر و نیما هم این دف رو موقع لند اتک از چکمه بک داده بود که به شمال شرق برگرده . پستی که امیر king of se گذاشته بود برام جالب بود که شمال شرق نامردی کرد و دف اکانت ساید خودشو بک کرد ! من کاری به اکانت مستر گوگولی یا اکانتهای دیگه ندارم چون هیچ اطلاعی در مورد صحت یا عدم صحتش ندارم و قضاوتی هم نمیکنم ولی این موضوع که خودشونم اعتراف کردن برام خیلی عجیب بود . تصمیم گرفتم با اکانت مولچتون یه ده کنار اکانت king of se بزنم و .....
    خب اکانت از اول اکانت تابلویی بود هم تو تاپ پیشرفت اول بود ، هم اینکه یه 15کراپ چسبیده به دههای king of se و fajim یهو سبز شه تو چند ساعت جمعیتش 800 تا بشه معلومه خبریه ! تا اینکه پریشب بالاخره دوتا همر لانچ شد یکی فجیم یکی هم همر اقا قلمبه . همر فجیب میرسید و همر ایشون هم خورد خورد تو 20 و خورده ای موج لانچ شده بود . یه موج دفاعی هم بین اینا میرسید که باعث شد همری که خورد شده بود با سواره و پیاده و کاتا کلا دیوار شه . حالا اینا چه ربطی به اکانت پیام داشت ! من چند تا لینک میذارم و چند تا نامه که ربط این دوتا قضیه رو مشخص میکنه.
    نامه اول نامه ی king of se قبل تمام این قضایا هست ساعت 2:43 شب

من به این نامه جواب ندادم تا حمله ها بشینه در ساعت 2:51 شب

23 موج این شکلی دیوار شد نامرو جواب دادم در ساعت 2:53 شب

این نامه هم جواب داده نشد از طرف ایشون و حمله ای هم رو مولچتون لانچ نشد و این ارامش قبل از طوفان برای ما جالب بود که نه نامه جواب داده شده و نه حمله ای دیگه اومد نگو که شاهزاده یه جای دیگه سرور مشغول یه شاهکار جدیده !
    بیست دقیقه بعد نان کپ پیام با اکانت خودش پرید 3:14 شب

و اینجا بود که اقا قلمبه خنده کنان و با خیال اینکه چه کار بزرگی انجام داده نامرو جواب داد 3:28 شب

چند دقیقه بعد پیام زنگ به نیما و .....
    من قضاوت نمیکنم که کار کی بوده ولی اینکه چند دقیقه بعد صفر شدن همر پیام اقای قلمبه خبر داره از این اتفاق و قبل منو نیما خبر میشه ! خودش همه چیز رو به روشنی نشون میده
    واقعا برای من و نیما سخت بود . خیلی سخت . مطمئننا من هم اگه اکانتی داشتم مثل همه دوستان شرق حذفش میکردم که بعضیا تو این سرور بفهمن ارزش این بازی به اکانتها نیست ، به همرها نیست ، این بازی با کم و زیادش یه ماه دیگه تمومه چند روز بعدشم اثاری از هیچیش نمیمونه . هیچی . ارزش این بازی فقط به رفاقتهاش هست . به دوستانی که کنارشون بازی میکنی .
    امیدوارم پیام عزیز این قضیرو از طریق قضایی پیگیری کنه و به نتیجه مورد نظر هم برسه .
    گفتنی ها گفته شد ، این سرور هم تقریبا با حذف دوستان تعطیل شد . این که یه بازیه امیدوارم ازش درس بگیریم حداقل تو زندگی اینجوری نباشیم .
    --------------------------------------------
    من یه عذر خواهی به دوست خوبم کامیار devil بدهکارم که این سرور به درخواست من اومد ، تو بازی و بیرون بازی همیشه به من لطف داشته و داره و الان هم داره به خاطر دوستانش حذف میکنه ، ولی شرمندش شدم که نتوسنتم این سرور رو ادامه بدم و بمونم در کنارش بازی کنم . کامیار جان منو شما که قرار شده دیگه بازی نکنیم :d ولی امیدوارم تو زندگیت همیشه موفق باشی دوست خوبم .

علی اشرفی
    سلام
    جناب اقای علی اشرفی نمیدونم این مرتضی کجاست برا همین من مجبوراا و مجداا جواب شمارو میدم
    برنامه زدن مولچتون هیچ ربطی به امیر نداشت خود مرتضی هماهنگ کرد خودشم زد منم بهش پسوورد دادم گفتم خودت بزن
    توقع نداشتی برنامه بچینی ده رو چیف کنی ما هم چیزی نگیم متاسفانه انگار تیر اخرتون هم به سنگ خورد همه رفتید رو حذف
    من با امیر نه ارتباطی دارم ن اشنایی فقط میدونم دیشب رو اکانت نبود من و مرتضی تو گارنا بودیم و مرتضی رو اکانت
    ای کاش جای این هاراگیری که کردید میزدید با همراتون میپروندین تا ادم بیشتر به حرفاتون اعتماد کنه بدون شک شما تو خود ساید و متاتون با هم مشکل داشتید وگرنه اوایل و اواسط سرور خوب کار کردید و بعد متا هم خوب سازماندهی کردید از دوستان شنیده بودم حتی کلاسهای اموزشی هم گذاشتید من به شخصه معتقد بودم که واندر رو شرق 100 میکنه برای همین همیشه بالیدرهای غرب حرفم بود که زودتر کتیبه هاتونو بزنن
    اما بعد از خداحافظی شما اونم توی اون تایم از سرور برام مشخص شد که به مشکل میخورید
    تیم غرب چند تا اسپید با هم پلی کرده بودن و هماهنگ بودن من هم به عنوان یه عضو جدید گذاشتن تو یه اتحاد سوخته بهم کتیبه هم ندادن الی دو تا نصفه روز از نظر خودم بهترین کار رو کردن چون شناختی رو من نداشتن و فکر میکردن جاسوس هم باشم چیزی که غرب رو به این چالش نکشید تیم لیدری قوی این سایده نه حضور یه فرد خاص یا اکانت خاص
    موفق باشید دوست من
    ویرایش توسط cyrous : 12-24-2014 در ساعت 07:28 PM
    در زمان صلح پسران پدران را به خاک میسپارند و در زمان جنگ پدران پسران را

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

بچه ها پستی رو ریپلای میکنین لطفا عکس هاشو بردارین هی صفحه فروم همینجو کش نیاد خووو. بهتر نی؟

ممنون از همکاریتون با دوستان. دییی

11. پسندیدن cyrous پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اخه ادم که تو مدرک جرم دست نمیبره حاجی

همه هم که بلد نیستن مث شما پستهای شیک و فانتزی بذارن :d
    در زمان صلح پسران پدران را به خاک میسپارند و در زمان جنگ پدران پسران را

13. پسندیدن Ðŕ. Şђǒϯğύŋ پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط pOtEntAtE نمایش پست ها
    شرق وقتی بازیو باخت که اونجوری اومد برای زدن چکمه یونیک.چیزی که شدیدا اندگیم بهش نیاز پیدا میکرد رمر بود اما نگاه به اتک ها بکنید متوجه سطح بازی برخی دوستان میتونید بشید.
    همون بهتر حذف کردید و میخواید حذف کنید.
    چه خوشتون بیاد چه نیاد سطح بازیتون و مخصوصا برنامه اندگیمتون ضعیفه(جز 2و3 نفر).
    به هرحال از این حذف کردن ها و کارها زیاد دیده شده تو دژکوب.میثم هم که یه توضیحی درباره شمال شرق داد.
    فرق این دژکوب با دژکوب قدیم اینه وقتی از این اتفاق ها میوفتاد همونجور که برای بکس مستر اکس افتاد و باقی پلیرهای ساید موندن بخاطر همدیگه پلی کردن قدیم هم همینطور بود.اما شما اول زدید با کثیف کاری کف فروم خواب بودید الان که زدن روتون دارید گریه میکنید.تموم شد رفت.
    الان با یه خداحافظی دیگران رو خوشحال کنید.

2و3تا نکته اموزشی برای بعدنتون بگیم حداقل بعضی ها یه چیز یاد بگیرن:
    لو نرفتن دهکده های همر :کافیه با نیرو بزارید دهکده های همر تو فارم لیست اینجوری همیشه نیروهای ده همر تو گریز هستند و با اسکات هم لو نمیره و چون فیک کاتا تو اینجا هدف تارگت نشون نمیده وقتی میخوره رسما ده همر لو نمیره.
    2:ویو چیدن هم یاد بگیرید سطح میدون تمرینتون 14و15 پایینتر نیارید امتحان کنید علتش رو میفهمید.

به سلامت زیاد هم حرص یه بازیو نخورید.
    شما خوب ما نوب

bb
    مهدی مگه دستم بهت نرسه
    مگه نگفتم اینها رو توی فروم نگو
    فردا میان میگن ما یاد داشتیم یا که اومدن از ما یاد گرفتن دارن به ما میگن ماشاالله رو که نیست ....
    الان نوبت کیه بگه این پست اخرمه بیاد سریع بگه
    هفته دیگه دوباره میان میگن پست اخر اون روزمون بود :دی
    جهان هرکس به اندازه وسعت فکر اوست

15. پسندیدن cyrous پسندید
صفحه 152 از 182 نخستنخست ... 52102142150151152153154162 ... آخرینآخرین