صفحه 149 از 182 نخستنخست ... 4999139147148149150151159 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,481 تا 1,490 , از مجموع 1819

موضوع: سرور d3 انتقام جویان

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

داداش چرا میبندید اخه ادم نمیتونه خبرها رو داغ داغ بخونه

از قدیم گفتن کرم از خود درخت حالا من میگم کرم از خود متا بوده تاپ تن رو نگاه کنید میفهمید

الان صبح پا میشن میان میگن این کثافتکاری کار متا غرب بوده اصلا کار شخص امیر الون بوده پسوورد زده همر هارو کوبیده تو دیفال خخخخ

امیر بیا پاسخگو باش چرا اینکارارو میکنی پسر

لینک بیگ همراتونو بذارید (البته اگه گزارشاتون مث دیشب پاک نشده )
    در زمان صلح پسران پدران را به خاک میسپارند و در زمان جنگ پدران پسران را

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

همر دوست عزیزمون نیما خان(اگه اشتباه نکنم) واقعا جای تبریک داره
    شمشیری خیلی خوب و سزار از اون عالی تر + 58 کی کاتا که با جنگ اموز شخصی تونست اینو دربیاره

تبریک میگم داداش انشاالله موفق و موئد باشی در تمام عرصه های زندگیت

لینک بست رومن رو اگه کسی داره بزاره ممنون میشم

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

با سلام

دوستان کسی دف سازی ... مولتی اکانتی .... چیزی نداره ما بتونیم اوضاع سرور رو ببینیم
    لطفا اگه کسی داشت پیام خصوصی کنه که پسوردش عوض نشه ....

پیشاپیش ممنون
    ویرایش توسط moderator : 12-24-2014 در ساعت 03:19 AM دلیل: ارزش ها رو به تمسخر نگیرید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

عاقا یکی این توضیح بده لطفا
    Untitled.jpg
    باز اکانتت اینجو شده که !

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام
    قبل از اینکه بقیه دوستان شرق بیان لینک همرهای قشنگشون رو بذارن من یه چند تا لینک فقط جهت خنده بذارم حوصله دوستان سر نره فعلا
    http://dejkoob.ir/ir/report...70,6044eebd5c0

یکی از دوستان رقیب چند روز پیش گفت حضور پررنگ تری تو سرور داشته باش منم گفتم به حرفش احترام بذارم 5 روز رو اکانت مولچتون بودم
    البته میگم فقط محض خنده بود . حیف که دوستان خوبم در شرق رفتنی شدن و از دیشب انگیزه از من گرفته شد گرنه قابلیت های بیشتری از یه اکانت تک دهی به نمایش در میومد
    12-23-2014 11-04-03 AM.jpg

پ . ن . میدونم الان یه سری از دوستان ش . غ دادشون میره هوا که این نامردی بود و فلان ! قبل از هرگونه اعتراضی باید عرض کنم سایدی که کلی دف از یه اکانت تو ساید رقیبش موقع اتک تو اکانتای سایدش هست و اون دف بک میشه میان تو فروم با کمال .... میگن آی شمال شرق نامردی دف ساید خودشو بک داد ! ( منظورم اکانت سیاوش هست ) این ساید حق هیچگونه اعتراضی به این حرکت که هیچ نامردی هم توش نبود نداره .
    مرسی
    علی اشرفی
    ویرایش توسط علی اشرفی : 12-24-2014 در ساعت 03:42 AM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

خداییش امار تاپ دف خفنه
    Untitled.jpg

- - - Updated - - -

بدون شررررح. این از اتاق فرمان همین الان بدستم رسید تا مخابره شه. دیی

ببب.jpg

7. تشکر KAMYAR تشکر نمود
    پسندیدن KAMYAR, cyrous, Glory OF Roman پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

کلا ما دو روز میریم و برمیگردیم سرور منفجر میشه

خداحافظ شاخ های دژکوب خداحافظ مولتی بازهای خفن

اخر هم یکی از این شاخ ها حرکتی نزد ادم بفهمه بازی بلدن.فقط کف فروم بودن و دست به لایک

بیگ دمپایی سرور میگن octapus ساخته لول.با 50تا مولتی خخخخخ

امضا:پطروس l0l

9. تشکر BLACK WAR, 3king3 تشکر نمود
    نپسندیدن AraSH_SoLLo, 3dream, DumeniC نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط pOtEntAtE نمایش پست ها
    کلا ما دو روز میریم و برمیگردیم سرور منفجر میشه

خداحافظ شاخ های دژکوب خداحافظ مولتی بازهای خفن

اخر هم یکی از این شاخ ها حرکتی نزد ادم بفهمه بازی بلدن.فقط کف فروم بودن و دست به لایک

بیگ دمپایی سرور میگن octapus ساخته لول.با 50تا مولتی خخخخخ

امضا:پطروس l0l
    اقای بازی بلد همین اکانتی که میگی 17 روز دیر شروع کرد .
    با همین 17 روز دیر اومدنشم خاری بود تو چشم غرب!!
    واقعا که خیلی بی انصافید...!

11. تشکر gorbehnareh, DumeniC تشکر نمود
    پسندیدن gorbehnareh, M3nTaL پسندید
    نپسندیدن BLACK WAR, hakhamaneshi نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط علی اشرفی نمایش پست ها
    سلام
    قبل از اینکه بقیه دوستان شرق بیان لینک همرهای قشنگشون رو بذارن من یه چند تا لینک فقط جهت خنده بذارم حوصله دوستان سر نره فعلا

یکی از دوستان رقیب چند روز پیش گفت حضور پررنگ تری تو سرور داشته باش منم گفتم به حرفش احترام بذارم 5 روز رو اکانت مولچتون بودم
    البته میگم فقط محض خنده بود . حیف که دوستان خوبم در شرق رفتنی شدن و از دیشب انگیزه از من گرفته شد گرنه قابلیت های بیشتری از یه اکانت تک دهی به نمایش در میومد

پ . ن . میدونم الان یه سری از دوستان ش . غ دادشون میره هوا که این نامردی بود و فلان ! قبل از هرگونه اعتراضی باید عرض کنم سایدی که کلی دف از یه اکانت تو ساید رقیبش موقع اتک تو اکانتای سایدش هست و اون دف بک میشه میان تو فروم با کمال .... میگن آی شمال شرق نامردی دف ساید خودشو بک داد ! ( منظورم اکانت سیاوش هست ) این ساید حق هیچگونه اعتراضی به این حرکت که هیچ نامردی هم توش نبود نداره .
    مرسی
    علی اشرفی
    سلام

دادا خیلی گلی روی منو زمین نزدی

خوب میگم لینک اون لنگه دمپایی رو هم میذاشتی که دیوار رو اورد پایین

منم مث شما حسابی خندیدم وقتی دیدم اینجوری دف ریختید رو اکانت با 4 تا هیرو

بیشتر زمانی خندیدم که اکانتت تو تاپ پیشرفت هفته بود چک کردم دیدم بله انگار یه خبراییه اونجا دیگه روده پاره کردم

rezadarioush
    در زمان صلح پسران پدران را به خاک میسپارند و در زمان جنگ پدران پسران را

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط علی اشرفی نمایش پست ها
    سلام

مرسی
    علی اشرفی

سلام به همگی
    قشنگ بود و جالب

منو یاد اکانت Arash2537 (فکر کنم) تو اسپید راند 6 .ir انداخت که شمالغرب نتونست صفراش کنه با اینکه اون سرور هم علی اوجاقی عزیز بود که این سرور واقعا در کنارش خندیدیم و حال کردیم و هم فرشید پاستیل که جاش خالیه ای کاش بود و بیشتر حال میکردیم
    که اخرش توسط حاج عباس Parsa67 خودمون از جنوبشرق صفر شد (تنها سروری که تو جنوب شرق بازی کردم)

من یه پلیر ساده تو شمالغرب ام جایی که از اسپید 3 همیشه توش بازی کردم جز همون سرور بالا حرفهایی که میزنم نظر شخصی منه و شاید یه عده خوششون نیاد
    از اینکه همر کسی خورد بشه و خورد خورد بخوره تو سر کسی خوشم نمیاد چون یکی روش زحمت کشیده و وقت و انرژی و پول گذاشته همونطور که من (بیشترش خداییش کار خانوم ام بوده) رو اکانت خودم زحمت کشیدم و درسته دف سازم اما باور کنید امار هر لحظه دفاعمو دارم و دوس ندارم دف ام الکی بمیره
    رو چکمه یونیک من بعد امیر جان بیشترین لاست و تو اکانتش دادم اما حال کردم که دفاع من یه کاری کرد نه اینکه الکی از بین بره
    ولی به حرف برخی دوستان که کلاهتو سفت بچسب مردمو دزد نکن هم اعتقاد دارم و یه پلیر باید حواسش به اکانتش باشه و اگه این اتفاق افتاده اول خود پلیر مقصره بعد اونی که این گند و زده

به هرحال این سرور هم میگذره و میره تو خاطرات ولی ماها باید یادبگیریم احترام به دیگران احترام به خودمونه

من که میخواستم بعد 9دی برم چون بهترین اتفاق زندگیم داره رقم میخوره (تولد اولین فرزندم عشق بابایی دختری خودم) که تقریبا همه بچه های شمالغرب و بعضی دیگر از دوستان میدونن اومیدوارم اون هایی که تو این سرور ناراحت شدن و با ناراحتی سرور و تمومه کرده یا میکنن یادشون باشه این فقط بازیه و باید توش خندید و چیز یاد گرفت و مهمتر از همه بخشش داشت تنفر حس جالبی نیست و جز ناراحتی چیزی به همراه نداره و اونهایی که بعضی ها رو ناراحت کردن اینقدر مرد باشن که تقاضای بخشش کن (منظور روال عادی بازی نیستا)

راستی علیرضا زایستر یه سوال دارم داستان حاج کاظم و تو چیه میشه شفاف کنی؟؟؟؟ اخرش کی شاگرد کی بود؟؟؟؟
    اگه میخواین همو ببیند بزارید یه زمانی که من باشم حداقل یه شیرینی خشک به دوستان بدم
    ویرایش توسط gorbehnareh : 12-24-2014 در ساعت 04:53 AM

صفحه 149 از 182 نخستنخست ... 4999139147148149150151159 ... آخرینآخرین