صفحه 148 از 182 نخستنخست ... 4898138146147148149150158 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,471 تا 1,480 , از مجموع 1819

موضوع: سرور d3 انتقام جویان

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Turbo نمایش پست ها
    ! واقعا شهر شلوغ شده.
    خوب همین جمله شخصیت شما رو نشون میده !
    من نمیدونم چرا گزارش نیست . شما مسئولید که جوابگو باشید نه من !!
    من شب خوابیدم صبح پاشدم دیدم دهکده هام پریده ، گزارش هم نیست . شما باس به من بگی چی شده دیگه
    اگه کسی لوگین داشته رو اکانت شما بگید کی با کدوم آیپی بوده . اگر هم که کسی لوگین نداشته ، سرور باگ داره و گزارشات پریده . از این 2 حالت خارج نیست
    البته فکر نکنم شما توانایی جواب دادن به این سوال رو داشته باشید و باید صبر کرد تا امید بیاد و پاسخ بده
    لطفا شما دیگه ریپلایی نکن
    فقط حذف کن :دی

2. تشکر Turbo تشکر نمود
    نپسندیدن WerWoLF نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط eshbil نمایش پست ها
    خوب همین جمله شخصیت شما رو نشون میده !
    من نمیدونم چرا گزارش نیست . شما مسئولید که جوابگو باشید نه من !!
    من شب خوابیدم صبح پاشدم دیدم دهکده هام پریده ، گزارش هم نیست . شما باس به من بگی چی شده دیگه
    اگه کسی لوگین داشته رو اکانت شما بگید کی با کدوم آیپی بوده . اگر هم که کسی لوگین نداشته ، سرور باگ داره و گزارشات پریده . از این 2 حالت خارج نیست
    البته فکر نکنم شما توانایی جواب دادن به این سوال رو داشته باشید و باید صبر کرد تا امید بیاد و پاسخ بده
    لطفا شما دیگه ریپلایی نکن
    فقط حذف کن :دی
    من اگه توهینی به شما شده ازون جمله عذرخواهی می کنم. امیدوارم شرایط کاری ما رو درک کنید. الان ویرایش میکنم پستم رو.
    -----
    پی نوشت:
    شما ببینید پسورد دست چه کسانی دادید و ازونجا جویا بشید که کی گزارش رو حذف کرده. واقعا وقت گیره که گزارشات به تیم فنی ارسال بشه تا بررسی بشه که کی گزارش رو حذف کرده کدوم ip بوده و این ip رو کدوم اکانت ها لاگین داشته. این خارج از وظایف مولتی هانتر و خارج از تایم تیم فنی هست. باز هم همون قانونی که میگه نباید پسورد رو در اختیار دیگران گذاشت اینجا مصداق داره.
    ویرایش توسط Turbo : 12-23-2014 در ساعت 08:27 PM

4. تشکر Ðŕ. Şђǒϯğύŋ تشکر نمود
    نپسندیدن WerWoLF نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed.drug نمایش پست ها
    ۱-ببین پسر خوب خودت داری میگی* دفاع سازم(اکانت مولتیم)

۲-کسایی* که منو میشناسن میدونن که من خودم با بازی کثیف ، مولتی* اکانت، خرید و فروش، هک* کاملاً مخالفم و شدیدن هم برخورد می*کنم

۳-شما حرف از کثیف بازی کردن نزنید

۴-من تو هیچ اتحادی نیستم که بخوام واندر داشته باشم که ۱۰۰ شه یا نشه

اتک داده بودی هم خودتو زدم هم مولتیتو

اکانت من هم اینه
    wildness
    داداش گلم . شما راست میگی . شما زدی میشه لینک بدی ؟
    والا من که گزارشی نمیبینم ، اینم کل گزارشاتی که من دارم
    http://dejkoob.ir/ir/report...31,55166975a51
    یه چیز جالب دیگه اینه که من از اتحاد هم اخراج شدم . اتحادی که فقط خودم لیدر بودم ! ))))

6. نپسندیدن WerWoLF نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام خدمت همگی
    بحث اصلا سر این نیست که اون همر بک بشه یا نه ، ( منم مخالف بک شدنش هستم چون دیگه از فردا کسی تو غارت هم 4 تا نیروش بمیره تقاضای بک شدنش رو میکنه) ما یه تقاضایی از مولتی هانتر محترم کردیم که متاسفانه مخالفت شد ، مولتی هانتر محترم لطفا به ما یا حداقل به اکانت فونیکس اعلام بفرمائید لانچ اتکها توسط کدوم ip انجام شده و اون ip با کدوم اکانت دیگری در سرور مشترک هست
    مسئله ، لو رفتن پسورد نیست چون برای هر کسی ممکنه اتفاق بیفته ، مسئله اینه کسی که اون پسورد به دستش میرسه چقدر انسانه ، چقدر وجدان داره ، همین چند روز پیش یکی از بچه ها روی یکی از اکانتهای مطرح ساید بود ، تو گارنا من بودم ، نیما بود ، آرمان بود ، علیرضا بود، همین جعفر بست رومن که میگین کثیف بازی میکنه بود ، یک نفر خارج از این جمعی که نام بردم پیشنهاد داد که دفش رو خرد کنیم بزنیم یه جا همرش رو هم بزنیم به خودشون عین آمار بچه ها مخالفت کردند چون انسانیت میگه این کار اشتباهه، بزرگترین خلاف ما در این سرور چک کردن چراغ خاموش روشن اکانتها بود که همه جا مرسومه ، اما دوستان رقیب دیگه شورش در اوردن ، جمع میبندم همه اکانتهای رقیب ، چون یه وقت هست یه پلیر از یه سایدی یه گندی میزنه بزرگترای ساید میان محکوم میکنن جریان رو و دیگه هم اتفاق مشابه تکرار نمیشه اما شما دوستان غربی یا حمایت کردید یا سکوت در هر صورت شاد باشید که 100 کردید
    پ.ن اکانت ما از روی حذف برداشته شده چون رو اکانت ما فقط ما سه نفر هستیم و کار هیچ کدوممون هم نبوده ، یه مظنون باقی میمونه که جزو پلیرها نیست ، برادر جان میدونم با حذف ما مقدار خرید گلد سرور میاد پایین اما خواهشا بزار ما بریم به زندگیمون برسیم !
    پ.ن : جناب آقای پیمان خان شاتگان از اکانت ac که داری تو این سرور بازی هم میکنی ، شما حق نداری به عنوان ادمین فروم با اکانت ادمینی پست جانبدارانه به نفع متای خودت بزاری !

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Eshbil نمایش پست ها
    داداش گلم . شما راست میگی . شما زدی میشه لینک بدی ؟
    والا من که گزارشی نمیبینم ، اینم کل گزارشاتی که من دارم
    http://dejkoob.ir/ir/report...31,55166975a51
    یه چیز جالب دیگه اینه که من از اتحاد هم اخراج شدم . اتحادی که فقط خودم لیدر بودم ! ))))
    میدونی اون خنده اخرت تو پست داری بخودت میخندی؟ میدونی چرا؟
    چون زمانی که بکسی رمز دادی اومده اختیارات اتحادتون به یک اک دیگه داده شما خبر نداری. اینجو نسختو پیچیده بیرونتم کرده. و از نزدیکترین افراد بوده بخودت. پس بدون داریم به حماقت خودمون میخندیم و اوناییکه میدونن چیه داستان. فقط بهمون پوزخند میزنن.

یادش بخیر منم یبار اینکار کردم. و کسی که لیدر اتحاد بود و خودش منو دعوت کرده بود اخراجش کردم و فارم هم اعلامش کردم

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Turbo نمایش پست ها
    من اگه توهینی به شما شده ازون جمله عذرخواهی می کنم. امیدوارم شرایط کاری ما رو درک کنید. الان ویرایش میکنم پستم رو.
    -----
    پی نوشت:
    شما ببینید پسورد دست چه کسانی دادید و ازونجا جویا بشید که کی گزارش رو حذف کرده. واقعا وقت گیره که گزارشات به تیم فنی ارسال بشه تا بررسی بشه که کی گزارش رو حذف کرده کدوم ip بوده و این ip رو کدوم اکانت ها لاگین داشته. این خارج از وظایف مولتی هانتر و خارج از تایم تیم فنی هست. باز هم همون قانونی که میگه نباید پسورد رو در اختیار دیگران گذاشت اینجا مصداق داره.
    پس این تیم فنی به هیچ درد پلیر نمیخوره دیگه!! اینو میخوای بگی عزیزم؟

10. نپسندیدن WerWoLF نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام
    خیلی درباره این موضوع بحث شده.
    به قول یکی از دوستان تعداد پلیر ها با امنیت اکانت رابطه عکس داره!
    باید بین کسی که فقط به 1-2نفر اعتماد میکنه با کسی که 10نفر رو میاره رو اکانت فرق باشه.
    کسی که 1-2تا رو میاره شاید اکانتش خوب نیاد بالا ولی امنیتش بالاست ولی کسی که 10نفر رو میاره شاید اکانت خوب بیاد بالا ولی با امنیت پایین!
    وظیفه مولتی هانتر یا ادمین جمع کردن اشتباهات شما نیست!
    پ.ن.لول:دوستانی که خیلی دم از.comو این داستانا میزنن حتما اطلاع دارن کلا همر خراش برداره به مولتی هانتر و ادمین نامه میدن اونا هم با خوش رویی جواب میدن همر شما رو یه 200-300ک گندم خور دیگه بهش اضافه میکنن و بک میدن در بعضی موارد دیده شده که ادمین بوس هم داده!(دوستان که سرور .comیعنی همون سرور ریل بازی میکنن اطلاع دارن)

12. تشکر Turbo, WerWoLF, 3king3 تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ŞђōΨğύŋ نمایش پست ها
    میدونی اون خنده اخرت تو پست داری بخودت میخندی؟ میدونی چرا؟
    چون زمانی که بکسی رمز دادی اومده اختیارات اتحادتون به یک اک دیگه داده شما خبر نداری. اینجو نسختو پیچیده بیرونتم کرده. و از نزدیکترین افراد بوده بخودت. پس بدون داریم به حماقت خودمون میخندیم و اوناییکه میدونن چیه داستان. فقط بهمون پوزخند میزنن.

یادش بخیر منم یبار اینکار کردم. و کسی که لیدر اتحاد بود و خودش منو دعوت کرده بود اخراجش کردم و فارم هم اعلامش کردم
    پیمان جان (البته اگه اشتباه نکنم ) به شخصه کلی با پستات توی فروم حال میکنم و کاری هم به سرور ندارم
    ببین داداش گلم . من پسورد اصلی رو یادم نیست .تا چه برسه به بقیه بدم )
    یه پس جانشینی بود واسه دادن نیرو و منابع همین
    به هر حال من از ادمین محترم میخوام بیاد و بگه که کدوم آیپی و کدوم اکانت همچین کاری کرده . من کسی رو متهم نمیکنم .
    چه رقیب و چه رفیق ، میخوام بدونم کی بوده . همین . کپ و نان کپ من دقیقا شبی که لب تاپم سوخته بود خورد . به جا متهک کردن کسی اومدم و تبریک گفتم . بازی همیناش قشنگه .البته اگه نامردی نباشه توش

14. تشکر Ðŕ. Şђǒϯğύŋ تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 25 پست

با سلام

تاپیک برای چند ساعت بسته می شود.
    دوستان لطفا" خونسردی خود را حفظ کنید.

اگر میخواید که ای پی لانچر ها پیگیری شود لطفا" در این بخش مشکلات کاربران و باگ
    مطرح کنید .

پ.ن: من از مدیریت سایت خواهش میکنم که این مورد را پیگیری کنند.
    برای تغییر نام کاربری به لطفا ثبت نام کنید. مراجعه کنید.

قبل از هر گونه فعالییت در انجمن لطفا ثبت نام کنید. را مطالعه کنید.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

با سلام و عرض ادب خدمت تمامی پلیر های عزیز این سرور و تایپیک

بنا به پیغام های زیاد کاربران و با اجازه هادی خان و بقیه مدیران مربوطه این تایپیک رو باز میکنیم تا فقط حوادث مربوط به بازی در این سرور رو مورد بحث قرار بدین. خواهشمندم تا بحث های مرتبط با باگ و حواشی و زیر ساخت سرور رو در تایپیک مربوطه پیگیری نمایید.

با تشگر و سپاس از یکایک دوستان و کاربران محترم

صفحه 148 از 182 نخستنخست ... 4898138146147148149150158 ... آخرینآخرین