صفحه 117 از 182 نخستنخست ... 1767107115116117118119127167 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,161 تا 1,170 , از مجموع 1819

موضوع: سرور d3 انتقام جویان

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Xyster نمایش پست ها
    پی

رنک 1 بیگ همر 1.1م گرزی بوده که قهوه خونه هم فعال بوده. رکوردشو زدن سخت میشهدی
    http://d3.dejkoob.ir/statistiken.php?tid=7

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

Question فشار

نقل قول نوشته اصلی توسط KiNG Of Se نمایش پست ها

با تشکر از شما نوب های شرق

و

با تشکر از دژکوب های متای غرب

نماد متای شرق l0l پترس

KING OF SE TeaM

Amir Alone Boy

با سلام
    امروز تصمیم گرفتم جدا از کل کل هایی که تویه فروم هست یه گزارش تصویری و کمی فان رو در مورد
    سرور برای دوستان اماده کنم ...

خوب اول از یه سری دوستان خواهش می کنم برای سلامتی خودشون هم که شده یک لیوان اب بنوشن و
    بعد ادامه پست رو بخوانن...

امروزه یکی از خطراتی که جوامع رو تحدید می کنه فشار هست ... که هرچه فشار وارده بیشتر باشه
    خطر بیشتری جوامع رو تحدید می کنه ... گزارش ها نشون می ده این روز ها فشار رویه جوامع غربی خیلی زیاد شده ...
    من هم سعی کردم پستی بزارم که بتونه به سلامتی این نوع جوامع کمک کنه ...

انواع-دستگاه-فشار-.jpg

خوب در تصویر بالا سعی کردم یه سری از دستگاه های فشار سنجو معرفی کنم که می تونه در پیشگری به جوامع
    غربی کمک کنه ... از اونجایی که همیشه پیشگیری بهتر از درمان هست هزینه خرید این دستگاه ها می تونه خیلی
    کمتر از هزینه درمان فشار باشه ...

پس از تحقیقات فراوان متوجه شدم فشار وارده بر جوامع غربی می تونه از عنوان دیگری از فشار باشه:
    5-21-2014-11-49-48-PM.jpg

در تصویر بالا شاهد هستیم یک نفر یا با دیوار برخورد می کنه یا به در بسته می خوره ... که این هم یک نوع
    فشار هست ... هرچه تلاش می کنه بی فایده هست و فشار زیادی رو تحمل می کنه ...
    مشاهده شده جوامع غربی تلاش بسیاری برای عبور از دیوار ها و درهای بسته دارن که عمومآ این تلاش ها
    بیشتر باعث فشار بر روی افراد می شه !!!

در نمونه سوم فشار در تمامی نقاط یکسان هست اما باز خطراتی جوامع غربی رو تحدید می کنه از جمله
    این خطرات ترکیدگی هست که عکسشو براتون می زارم:

Bt-ph-177-1.jpg

همونطور که در تصویر مشاهده می کنید فشار در این تصویر فرمول های خاص خودش رو داره ...
    از جوامع غربی خواهش می کنم در مورد این تصویر توجه ویژه ای داشته باشن چون خطراتی رو به همراه داره
    که جبران ناپذیر هست ... نوعی از فشار ها هستند که گاهن باعث ترکیدن درونی یا بیرونی خود فرد می شن!

دوست عزیزمون اقای King OF Se در مورد نماد شرق LoL پتروس صحبت کردن که این هم نوعی فشار هست
    که من براتون در موردش توضیح می دم :

5.jpg

پتروس پسری بود از جوامع غربی که روزی داشت از کنار دیواری که غربی ها در
    مقابل شرق ساخته بودن رد می شود.
    این پسر ساده و فداکار دید که دیوار غرب رو اب داره سوراخ می کنه و چیزی نمانده که غرب رو اب ببره
    و شرق غربو در بربگیره ...
    همونطور که در تصویر مشاهده می کنید پترس اول انگشت یه دستش رو تویه دیوار فرو کرد که در مقابل شرق
    ایستادگی کنه و غربو نجات بده بعد از مدتی دید دیوار سوراخ های دیگه ای پیدا کرد که از همه انگشت های
    خودش چه دست و چه پا استفاده کرد اما کار از کار گذشته و سوراخ ها زیاد شدن ...
    از ان روز نماد شرق به LoL تغیر پیدا کرد که نشون بده با انگشت نمی شه جلوی فشار شرقو گرفت و تلاش پتروس گاهن موجب خنده شرقی ها می شه ...

حکایت شده یکی از غربی ها خوابی هم در مورد پتروس دیده :
    ragecomic14.jpg
    نتایج نظرسنجی ها نشون می ده خود غربی ها هم در مورد پتروس گاهن موجب شکو تردید می شن !

و در اخر اینکه چقدر دوست عزیزمون King Of SE منو یاد پتروس می ندازه ! ایشون بسیار فداکار و دلسوز هستن !
    و تشکر می کنیم از ایشون که از ما تشکر کردن و مارو نوب خواندن !!! و تشکر ایشون بسار موجب دلگرمی ما می شه !

پ ن : امیر جان تا جایی که یادم میاد شما پلیر شمال شرق هم بودی ! اونا که نوب هستن !
    پ ن : امیر جان یادم میاد شما تو جنوب شرق هم بازی کردی ! ما هم که نوبیم !
    پ ن : امیر جان ما نوبیم اما شما اسم اکانتت چی می گه ! اسم اکانتت هم اخرش نوبه !
    پ ن : امیر جان یه سر بزن به عکسی از فروم اسپید گذاشتی حاج احمد برات تو فروم اسپید چه پستی گذاشت؟ ! اونم نوبه ؟؟
    پ ن : جو زدگی باعث می شه تو یه سرور فیک فشار به ادم بیاد ... بپا فشار به شما نیاد !!!
    پ ن : دهکده ای که کاتا کردی فیدر نبود ! اما چون گفتی اگه مردی دف نکن نکردم !
    پ ن : ذهنیتم در موردت داره عوض می شه !!!
    پ ن : رفاقت ها رو فدای بازی نکن احترام هارو نگه دار با احترام هم می شه بازی کردو لذت برد !!!

یا حق
    ویرایش توسط JusT FoR Se : 12-10-2014 در ساعت 05:40 AM دلیل: دوست داشتم !!!
    SE FOR EVER

TEN is immortal

Return to Home

Majid WALKERS

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

پیش پلن!

دیدم خیلی بازار اتکا داغه! و آرامش قبل طوفان حاکم شده، گفتم یه خفتی بزنیم دس گرمی!

و در ادامه:

و باز در ادامه:

یه چشم کوچیک هدیه تولد آرمان خوبم که 22 آذر تولدشه و فقط 3 روز از من کوچکتره. تولدت پیشاپیش مبارک داداشی

پ.ن: تو شب تولد خوذم و تو حالتی که داشتم بیشتر از این نمیتونستم.
    از همین الان اعلام میکنم در صورت fail شدن پلن فردا. مسئولیتش کاملا با آرمانه! :دی
    پ.ن: ار تمام دوستانی که با گذاشتن این لینکای سطح پایین باعث پایین آوردن سطح فرومشون میشم عذر خواهی میکنم! ایشالا دیگه این لینکای پیش پا افتاده رو نمیذاریم!!

ارادتمند
    nimay

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط SS Panzer نمایش پست ها
    دیدم خیلی بازار اتکا داغه! و آرامش قبل طوفان حاکم شده، گفتم یه خفتی بزنیم دس گرمی!

و در ادامه:

و باز در ادامه:

یه چشم کوچیک هدیه تولد آرمان خوبم که 22 آذر تولدشه و فقط 3 روز از من کوچکتره. تولدت پیشاپیش مبارک داداشی

از همین الان اعلام میکنم در صورت fail شدن پلن فردا. مسئولیتش کاملا با آرمانه! :دی
    پ.ن: ار تمام دوستانی که با گذاشتن این لینکای سطح پایین باعث پایین آوردن سطح فرومشون میشم عذر خواهی میکنم! ایشالا دیگه این لینکای پیش پا افتاده رو نمیذاریم!!

ارادتمند
    nimay

سلام میشه لطف کنید لینک جاسوسی رو هم بزارید؟ بعدشم نوش جونتون مقصر خود اکانت بود که دیشب گفت بیدارم و قرار بود پسورد بده که یادش رفت

5. تشکر Ðŕ. Şђǒϯğύŋ تشکر نمود
    پسندیدن Ðŕ. Şђǒϯğύŋ پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MATRIX III نمایش پست ها
    سلام میشه لطف کنید لینک جاسوسی رو هم بزارید؟ بعدشم نوش جونتون مقصر خود اکانت بود که دیشب گفت بیدارم و قرار بود پسورد بده که یادش رفت
    علیک سلام
    تو این سرور خوب یا بد وقتی گزارش رو یک طرف پاک کنه ! از روی اکانت طرف مقابل هم بلافاصله پاک میشه !
    از اونجایی که ما شما رو نوب فرض نکردیم ! گزارش جاسوسی هم پاک کردیم که از روی آمار اتحادش نتونید بفهمید که ما اسکات زدیم !
    مورد بعدی برادر من چه کاریه ! شما قرار دف بسازی برای شمال غرب گندمخور اضافه بوده آزاد کردیم دف بساز دف

7. تشکر M3nTaL, keyrad تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, keyrad, pOtEntAtE پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط partizan نمایش پست ها
    علیک سلام
    تو این سرور خوب یا بد وقتی گزارش رو یک طرف پاک کنه ! از روی اکانت طرف مقابل هم بلافاصله پاک میشه !
    از اونجایی که ما شما رو نوب فرض نکردیم ! گزارش جاسوسی هم پاک کردیم که از روی آمار اتحادش نتونید بفهمید که ما اسکات زدیم !
    مورد بعدی برادر من چه کاریه ! شما قرار دف بسازی برای شمال غرب گندمخور اضافه بوده آزاد کردیم دف بساز دف

عزیزم الان بچه گیر آوردی؟
    لینک جاسوسی رو پاک کردی؟؟؟ یکم رک باش بگو امار داشتیم و تا طرف آف شد زدیمش
    اتفاقا من میگم چون شما خیلی پاک بازی میکنید برای همین هم هست لینک جاسوسی نداری
    کلا ما که زیاد دیدیم از شما عزیزم دیگه به ما نگو

9. تشکر KiNG Of Se تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MATRIX III نمایش پست ها
    عزیزم الان بچه گیر آوردی؟
    لینک جاسوسی رو پاک کردی؟؟؟ یکم رک باش بگو امار داشتیم و تا طرف آف شد زدیمش
    اتفاقا من میگم چون شما خیلی پاک بازی میکنید برای همین هم هست لینک جاسوسی نداری
    کلا ما که زیاد دیدیم از شما عزیزم دیگه به ما نگو
    اولا اصلا نیاز به توضیح دادن به شما نیست !
    دوما چک کردن چراغ از قدیم الایام یه کار مصطلح و مرسومی هست !
    سوما شما که تو شمال شرق اکانت دارید ! وقتی اتک میزنیم مینویسه اکانت x نیروهاش تو یک ده تو جنوب غرب مورد حمله قرار گرفتند ! یا بیای برای یک اکانت یاغی تو وسط شمال شرق دف پر کنی از حنوب غرب بیای بگی کردم چون رفیقم بوده درسته؟!!
    چهارم واقعان اینجوری بود که گفتم حتی اگه نبوده باشه ابایی هم نداشتم که چراغ چک کردم
    شاد باشی و پایدار

11. تشکر keyrad تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

دوستان خوبم! جو سازی چرا ؟ با هم دوست باشین!
    همش یه مبل گندمخور بودا! جنبه نداشته باشین باز میرم سراغ nw! گناه دارن طلفکیا! :دی

مجتبی جان دلم میخواست پستی که به دلیل توهین به کاربر حذف شد رو میخوندم. چون واقعا نیاز به توهین نیست.
    شما با خونسردی میتونید حملات اتحاد رو چک کنید و جواب سوالتون رو بگیرید. پلن سرعتی بوده. و توش علاوه بر اون دو موج همر خوذم هم استفاده شده. در حالیکه اگر من آمار داشتم همر خودم رو استفاده نمیکردم. به جاش یه تارگت از nw رو صفر میکردم!

http://dejkoob.ir/ir/report/10710403f9b

قبل از توهین به دیگران و منفی بافی، یه مقدار تامل کنید

ارادتمند
    nimay

13. تشکر M3nTaL, keyrad تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, keyrad پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط SS Panzer نمایش پست ها

و در ادامه:

و باز در ادامه:

ارادتمند
    nimay

تولد نیما رو تبریک میگم و به آرمان تقدیم می*کنم )

http://d3.dejkoob.ir/dorf1.php
    یا رب روا مدار که گدا معتبر شود
    گر معتبر شود ز خدا بی خبر شود
    لطفا ثبت نام کنید.

15. تشکر SS Panzer, keyrad تشکر نمود
    نپسندیدن Ðŕ. Şђǒϯğύŋ نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط partizan نمایش پست ها
    علیک سلام
    سلام دوست عزیز
    لطفا کار اشتباه خودتون رو تقصیر سرور نندازین یا بهتره بگم یه کم اطلاعاتتون رو کامل کنین بعد بیایین اینجا پست بزارین (درمورد اینکه شما چراغ طرف رو چک کردین کاری به اون ندارم)
    توی این سرور وقتی گزارش رو پاک میکنی فقط اتحاد خودت نمیتونه ببینه ربطی به طرف نداره و از اکانت مقابل حذف نمیشه در صورتی که 1-اکانت مقابل خودش حذف کنه 2- شما برین روی اکانت مقابل و گزارش رو حذف کنین
    خط دوم رو هم گفته شد پس نیازی به دوباره گویی نداره
    اما برای خط سوم شما رو ارجاع میدم به این لینک
    http://dejkoob.ir/ir/report...39,1070525938a
    فکر کنم اون انگشت پطروسی که میگن رو بتونین ببینین
    جهان هرکس به اندازه وسعت فکر اوست

17. نپسندیدن KiNG Of Se, negative نپسندید
صفحه 117 از 182 نخستنخست ... 1767107115116117118119127167 ... آخرینآخرین