صفحه 106 از 182 نخستنخست ... 65696104105106107108116156 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,051 تا 1,060 , از مجموع 1819

موضوع: سرور d3 انتقام جویان

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط partizan نمایش پست ها
    نیما دیدی این تیمهای فوتبال دسته سومی رو میان جلوی تیم های لیگ برتری بازی میکنن ! 4 دقیقه اول 2 تا سانتر میکنن 2 تا شوت میزنن 86 دقیقه انواع و اقسام گل ها رو میخورن داور بزور از زیر دست و پای تیم قویه میکشدشون بیرون !!
    حکایت متای WEST & WALL شده اول صبح یه نان کپ 100 کیلو شمشیر چیف کردن ! لینکهای بعدی کرکر خنده است
    اینجا شمال شرقه
    دف قلمبه نداریم با کاتا و شمشیر هم دف نمیکنیم !
    I LOVE U PMC

به خبری هم که هم اکنون بدستم رسید توجه فرمایید
    http://dejkoob.ir/ir/report/1070474fdc6
    http://dejkoob.ir/ir/report...39,1070525938a

دف قلمبه خواستی پیام بده عزیزم :دی

اون 62ک رعد منو کی زد دیوار مهدی ؟:| خودش اعتراف کنه :دی میزاشتید چکمه میومد با همین میزدیمشون دیگه الان بدون رعد من چیکار کنم ؟:|

مجید والکر فیدر بود؟:| امیر دامبولیک چنج کپت جای تبریک داره :|

خسته نباشید به مهدی مورچه - ابوالفضل اتکر - مجتبی ماتریکس - نیما آرتمیس -جناب آقای پیمان بلک وار عزیز دلم-علی نی نی -ناصر ورولف- سیامکS.Y-حسام IRON MAN و مرتضی KING OF SE و تمام دوستانی که مارو در اجرای این پلن یاری کردند

تبریک و خسته نباشید مجدد

KING OF SE TeaM

Amir Alone Boy
    ویرایش توسط KiNG Of Se : 12-05-2014 در ساعت 09:10 AM دلیل: پیمان :|

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط pOtEntAtE نمایش پست ها
    خب یکی میگفت دیوار داریم یکی میگفت پطروس میخوایم انگشت کنه تو این دیوار.اینم انگشت پطروس تو دیوار ج ش.
    تبریک به متا غرب بابت این پلن و خسته نباشید به همه دوستانی که دیروز مارو همراهی کردن
    بعضی ها هم که چنج کپ کردن.لول
    تبریک به متای غرب ... پلن خوبی بود ... همرای ارزشمندی رو استفاده کردن , حالا اینکه چکمه ی منحصر ارزش این همر هارو داشت مونده به طرز فکر هر شخص
    تبریک به اکانت octopus ... تا الان 10 میل دف کردین ... همراتونم هنوز مونده :دی ... چکمه که رفته به سبک سرورهای نرمال که می تونین پلن برین ... با حوصله و منظم :دی
    تبریک به اکانت new bie ... همر زیبایی بود ... باید دید همرهای دوم و سوم ( شایدم چهارم ) اکانتتون به همین زیبایی هستند یا نه!

پ.ن : دوستان غربی مثل اینکه علاقه ی خاصی به پلن سبک علی اصغری دارن !!! ...باید دید تا کی می تونن ادامه بدن
    پ.ن : همرای شرق هنوز مونده !!
    وقتي برنده ميشوي، نيازي به توضيح نداري! وقتي مي بازي چیزی برای توضیح دادن نداری!
    هیتلر

3. پسندیدن depozietto پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط KiNG Of Se نمایش پست ها

دف قلمبه خواستی پیام بده عزیزم :دی

اون 62ک رعد منو کی زد دیوار مهدی ؟:| خودش اعتراف کنه :دی میزاشتید چکمه میومد با همین میزدیمشون دیگه الان بدون رعد من چیکار کنم ؟:|

مجید والکر فیدر بود؟:| امیر دامبولیک چنج کپت جای تبریک داره :|

خسته نباشید به مهدی مورچه - ابوالفضل اتکر - مجتبی ماتریکس - نیما آرتمیس - علی نی نی 3-ناصر ورولف-سیامکS.Y و مرتضی KING OF SE و تمام دوستانی که مارو در اجرای این پلن یاری کردند

تبریک و خسته نباشید مجدد

KING OF SE TeaM

Amir Alone Boy
    تبریک میگم بهتون بازی تازه داره جالب میشه
    خیلی خوب زدید ولی و این قضیه رو از چشم خودم میبینم دفاع جایه دیگه جمع شد همش هم تقصیر منه یه جورایی آرمان خیلی خوب فهمید کجا ریل زدید ولی من گوش ندادم اون هم دفاع قلمبه نبود دف صابت اون ده بود دفاع جایی دیگه جمع شد

تازه قلمبه :دی
    http://dejkoob.ir/ir/report...32,1070534fb72
    من اینو دیدم گفتم چنج کپ کنیم بهتره الان خدارو شکر کراپا 17 خوب پیش میره :دی
    امیر بیا گلد بده گلد ندارم 18 کنم :دی تبریک هم میگم به اکانت new bie برای همر بسیار زیباشون

ولی خوب بود کاره پلنرتون اتکرتون هم خیلی خوب لانچ کرد
    ویرایش توسط DumeniC : 12-05-2014 در ساعت 09:29 AM

5. تشکر M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام و عرض ادب
    تبریک به متای غرب
    همر خوبی بود ولی به نظر ارزشش رو نداشت و شاید برای اینکه بارها نتونسته بودید از دیوارش رد شید احساساتی شده و از هر چه در توانتون بود استفاده کردید و بلاخره تونستید
    نکته مثبت زدن این کتیبه...شعله ور شدن آتش زیر خاکستر ج.ش هستش و از این پس باید منتظر باشید ما رو تو تاپ هجوم ببینید
    پ.ن:خداییش یونیک معماریو زدید اینقدر خوشحالی کردید؟

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط DumeniC نمایش پست ها
    تبریک میگم بهتون بازی تازه داره جالب میشه
    خیلی خوب زدید ولی و این قضیه رو از چشم خودم میبینم دفاع جایه دیگه جمع شد همش هم تقصیر منه یه جورایی آرمان خیلی خوب فهمید کجا ریل زدید ولی من گوش ندادم اون هم دفاع قلمبه نبود دف صابت اون ده بود دفاع جایی دیگه جمع شد

تازه قلمبه :دی
    http://dejkoob.ir/ir/report...32,1070534fb72
    من اینو دیدم گفتم چنج کپ کنیم بهتره الان خدارو شکر کراپا 17 خوب پیش میره :دی
    امیر بیا گلد بده گلد ندارم 18 کنم :دی تبریک هم میگم به اکانت new bie برای همر بسیار زیباشون

ولی خوب بود پلنرتون کارش خوب بود اتکرتون هم خیلی خوب لانچ کرد

تبریک بابت دفاع زیبا back &ursa warior.lخخخخخ

دفاع ثابت چکمه 2 میل بود و 4/5 دفاع از بین رفت.پس یکم دقت کنید تو حرفاتون ضایع نشید.اینم از پرو بازی 4تا فارم بود که تو فروم قل میخوردن منتظر تارگت های جدید هستیم.

l0l این لول نیست اشتباه نکنید این دیوار متای شرق هست که پطروس(متای غرب) انگشت کرده توش و سوراخ شده.

دوستان متای غرب لطفا از این به بعد انتهای پست هاشون دیوار متای شرق حتما زیر پست هاشون بزنند.

lol

8. تشکر nini3 تشکر نمود
    پسندیدن nini3 پسندید
    نپسندیدن DumeniC نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

دفاع ثابت چکمه 2 میل بود و 4/5 دفاع از بین رفت.پس یکم دقت کنید تو حرفاتون ضایع نشید.اینم از پرو بازی 4تا فارم بود که تو فروم قل میخوردن منتظر تارگت های جدید هستیم.

l0l این لول نیست اشتباه نکنید این دیوار متای شرق هست که پطروس(متای غرب) انگشت کرده توش و سوراخ شده.

دوستان متای غرب لطفا از این به بعد انتهای پست هاشون دیوار متای شرق حتما زیر پست هاشون بزنند.

lol
    کلی دفاع بک کردیم از اون
    من هم دارم میگم اون کتیبه رفت همش هم تقصیره منه
    بعدش هم من دفاع جم نکردم وگرنه چنج کپ نمیکردم 500 تا کاتا هم خراب نمیکرد انبارو معدن آهن رو

ولی الان هم میگم اگه اون جایی که دفاع جم کردیم رو میزدید الان هم میگم که گزارش نمیگرفتید دیوار شرق اگه خراب بشه رو سره خودتون خراب میشه

به قول یه بنده خدایی شب خوش
    اینجا تهرانه ساعت 8:45 صدای منو از رادیو فروم دارید :دی
    ویرایش توسط DumeniC : 12-05-2014 در ساعت 10:08 AM

10. تشکر M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, depozietto پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

lol

چکمه منحصرو زدین یا تخمه کفتر جم کردن توراه واست ؟

تو دیگه نزن این حرفو

خبر آمد خبری در راه است ))

با عینک آفتابی شب خوش )
    یا رب روا مدار که گدا معتبر شود
    گر معتبر شود ز خدا بی خبر شود
    لطفا ثبت نام کنید.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

Post !!!

با سلام خدمت تمامی دوستان و اساتید !!!

جا داره اول تبریک بگم به بچه های غرب برای پلن خوبشون. . .

دیشب قبل از هر چیز به بچه ها گفتم نتیجه این اتک ها هرچیزی که بشه 100% بازی برای ما جالبتر خواهد شد ...

با اینکه یکی از بهترین کتیبه های ساید جنوب شرق از دست رفت اما بهترین نتیجه ای که من ازش گرفتم این بود که انگیزه بسیار خوبی شد
    برای ما در ادامه سرور ...

از تمامی بچه های جنوب شرق خواهشمندم از این به بعد پست هرکسی رو ریپلی نکنن و توجهی به گفته های یه سری اسپمر ها تویه فروم نداشته باشن و از این پس سعی کنن جواب اینگونه افراد رو تویه بازی بدن !

پ ن : جالبه طرف داره اتیش می گیره اما لبخند هم می زنه ... زنگ بزنید 125 بیان کمک !!!
    پ ن : خواهشن دوستان قبل از لاگین رویه اکانت هاشون به ایکون 3+ سال توجه کنن شاید یه مقدار ... عجب !!!
    پ ن : شما تو همه مراحل زندگیت انقدر موفقی ؟؟ یا موفقیت براتون یه نوع ارزو به شمار میاد؟؟
    SE FOR EVER

TEN is immortal

Return to Home

Majid WALKERS

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

بچه های اکانت اختاپوس خدایی دمتون گرم احتمال بسیار بالایی میدادم رد شم که نشدم. اونقد که نخواستم شلوغش کنم وگرنه دوتا ازین دمپایی های دیگه بود حل بود.
    Untitled.jpg

میگم علی چیفر(ص) نکنه بیایی بچسبونی خودتو بمنو هی نق بزنی که میدونسی دیوار میشیم و اضافه کنم همر و ازین حسابای که کوره برای داستان میکرد بگیماااا. که اصلا حوصلتو ندارم

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

خوب خوب خوب
    یک شب جذاب دژکوبی جا داره اول خسته نباشید بگم به هر دوطرف چه بچه های متای غرب و چه بچه های متای شرق
    تبریک و خسته نباشید دوم هم بابت همر خوب شمال غرب که دقیقا مثل سرور c3 که استحکام و جنگ رو برای شمال غرب هم زد این سرور هم خودش رو فدای سایدش کرد
    فاز حملات شمال غرب 4 بخش داشت کلا
    1- صفر کردن کپ و تروپ جاسوسی کتیبه چشمان عقاب کوچک
    که حدودا 500 کیلو هجومی اکانت حاج رضا رو فرستاد به دیار باقی 270 کیلو گرزی و .......
    2- خفت پارکینگ اکانتهای شمال شرق 70 کیلو رعد رفت تو دیوار که رعد هاش هم راه نمیتونستن برن بس که قلمبه بودن ! یه 30 کیلو سزار که کلا دیوار شدند
    3- چیف نان کپ بست رومن و اختاپوس که اولی چنج کپ شد دومی هم راحت دف کرد
    4- زدن چکمه منحصر که این آخری موفقیت آمیز بود البته از این نظر موفقیت آمیز که خواسته پلنر اجرا شد و حالا اینکه این میزان همرهای دیوار شده به زدن این کتیبه میارزید یا خیر رو آینده نشون میده کاملا یه نکته منفی کوچولو هم داره و اینکه برگشت این کتیبه با تلفات کمتر از این مقدار یعنی زدن 4 میلیون دف یه سود مطلق برای متای شرق هست !
    فقط اینجا یه سوال ذهن من رو مشغول کرده ! همچین همری که بلند شد لانچ هم که شد چرا 10 کیلو کاتا پشت سرش ویو نشد برای صفر کردن کپ ؟!

15. تشکر Xyster, M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, depozietto پسندید
صفحه 106 از 182 نخستنخست ... 65696104105106107108116156 ... آخرینآخرین