صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 28

موضوع: قوانین عجیب سرور بنا به درخواست دوستان

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

قوانین عجیب سرور بنا به درخواست دوستان

با سلام خدمت دوستان

بنا به درخواست بعضی از دوستان میخوام یه سری چیزا رو بگم :

این سایت و ادمیناش در سطح خیلی خوبه اسکریپت دژکوب رو کشیدن بالا و باگ هاش رو برطرف کردن , من یکی که خیلی راضی هستم.

اما یه مشکل اساسی که داره و خیلی وقتها مطرح کردم و همیشه نادیده گرفته شده اینکه قوانینش مثل دژکوب .کام نیست ؛ مطمئنن دژکوب .کام قوانینی که داره از سر راه نیومده , روی این قوانین چندین نفر فکر کردن و بررسی و تحلیل کردن و پیاده کردن تو سرور ها ؛ اینجا هم باید مثل اونجا شه تا مشکلاتی که بعضی وقتها با اون مواجع میشیم پیش نیاد !
    نمونه مشکلات بن شدن تعدادی از بکس ما تو سرور C1 .
    بک خوردن نیرو های جینگولک
    بک خوردن کپ آلکاپون !

خوب حالا کاری به اینا ندارم , مشکل اینکه سایت قوانین نداره ! قوانینی که میشه راحت تنظیم و برقرار کردشون

تو فروم مولتی هانتر ها نباید بیان نظر بدن ! اصلا" نباید تو سرور یا تو فروم از مولتی هانتر ها بحث بشه ! اصلا" نباید مولتی هانتر ها بیان اکانت داشته باشن و کل کل کنن با بازیکنان .
    اینجا ساپورت نداره ! کسی که سوال داره باید بیاد از مولتی هانتر بپرسه که این وظیفه ی مولتی هانتر نیست که جواب بده چرا؟ چون مولتی هانتر ها حق بازی ندارن و وقتی بازی نکردن نمیتونن بعضی از سوال ها رو به صورت دقیق جواب بدن !
    نحوه ی بن کردن اینجا از پی غلطه !
    حالا امید جان میگن برای جلوگیری از سو استفاده هست , منم میگم خوب درست میگید شما ولی میشه تغییراتی داد که سو استفاده نشه
    تو .کام یا .ای ار خودمون وقتی کسی بن میشد یه نامه از مولتی هانتر میرفت رو اکانت طرف که اعتراف کن به کاری که کردی تا جریمت کنم و آزاد شی به بازی ادامه بدی , تو این مدت کسی نمیتونست به فرد بن شده حمله کنه از این گزینه میشد سواستفاده کرد ؛ نقل قول یکی از دوستان : .کام هم بن به این صورت هست که مثل روال قبله با فرق اینکه میشه به اکانت بن شده رید رفت .
    خوب شما هم مثل .کام کنید دیگه نمیشه سو استفاده کرد از بن شدن ....

شما بن ساعتی دارید , بن ساعتی چه تاثیری داره رو بازیکن؟ خداییش چیکار میکنه آخه چند ساعت بن؟ یه پانیشی یه جریمه ی درست و حسابی چیزی بزارید !

قوانین نداره و این باعث میشه بازی بعضی ها جدا" خراب بشه ! الان اگه اینجا مثل .کام قوانین داشت بازی بکس ما تو سرور c1 خراب نمیشد.

همینطور فروم هر کسی هر کاری دلش میخواد میکنه و هر کسی از هر چیزی حرف میزنه , بعضی جا ها میشه چت روم !

امید وارم احساس نکنید داریم حاشیه سازی میکنیم , هدف اینکه یک سایت ایرانی بره بالا و پیشرفت کنه و هموطنانمون توش سرگرم باشن .

لطفا" آقایون ادمین سایت رسیدگی کنید . ( با اینکه میدونم واقعا" سخت در تلاشید.)

از همین جا خسته نباشید میگم.
    یادشون رفته اون شاه که به صد مهر نمی باخت
    تاجو از سرش تو میدون , سرباز پیاده انداخت.لطفا ثبت نام کنید.

Hadi Metal™
    BesT WaRRioR & ™WoNDeR WolF™

2. پسندیدن FERIne پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

ببخشید وقتی تخریب بر علیه مولتی هانتر تو انجمن انجام میشه و پلیر باختشو میذاره به حساب رفیق بازی مولتی هانتر! ما بشینیم ساکت نگاه کنیم؟
    خوب چهارتا پلیر هم حرفای اینا رو می خونن و میگن اگه مولتی هانتر جوابی داشت حتما میومد و پاسخ میداد و حرفشون رو باور می کنند! یه چیزی بگید که عملی باشه.

طرف تخلف (تبلیغ) کرده اکانتش به صورت اتوماتیک مسدود شده میگه به خاطر رفیق بازی اکانت من مسدود شد. خوب اگه ما نیایم حقیقت رو نگیم کی می خواد بگه؟

4. نپسندیدن mr.3x نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Turbo نمایش پست ها
    ببخشید وقتی تخریب بر علیه مولتی هانتر تو انجمن انجام میشه و پلیر باختشو میذاره به حساب رفیق بازی مولتی هانتر! ما بشینیم ساکت نگاه کنیم؟
    خوب چهارتا پلیر هم حرفای اینا رو می خونن و میگن اگه مولتی هانتر جوابی داشت حتما میومد و پاسخ میداد و حرفشون رو باور می کنند! یه چیزی بگید که عملی باشه.

طرف تخلف (تبلیغ) کرده اکانتش به صورت اتوماتیک مسدود شده میگه به خاطر رفیق بازی اکانت من مسدود شد. خوب اگه ما نیایم حقیقت رو نگیم کی می خواد بگه؟
    باختشون؟ههههههههه دقیقا میشه بگی چ اتفاقی افتاده که میگی باختشون؟
    مشکل شما اینه که فقط ب فکر توجیح هستین و برای این کارتون با کلمات بازی میکنین میرید مثالهای کفش دزدو از این چرندیات میزنید
    عزیزم اشتباه کردی مثل مرد بیا بگو اشتباه کردم دیگه این جوابا چیه چرا قبول نداری مولتی هانتر حق دخالت داخل بازی رو نداره شما ماشاالله تجربه مولتی هانتر بودنتون به 147 تا سرور میرسه

پ.ن= برای من هنوز جالبه چرا نمیتونم بدون اینکه چیز شکن ان کنم بیام و پست بدم
    آدما مثل عکس هستن …
    زیادی که بزرگشون کنی ، کیفیتشون میاد پایین !

6. پسندیدن FERIne پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mr.3x نمایش پست ها
    باختشون؟ههههههههه دقیقا میشه بگی چ اتفاقی افتاده که میگی باختشون؟
    مشکل شما اینه که فقط ب فکر توجیح هستین و برای این کارتون با کلمات بازی میکنین میرید مثالهای کفش دزدو از این چرندیات میزنید
    عزیزم اشتباه کردی مثل مرد بیا بگو اشتباه کردم دیگه این جوابا چیه چرا قبول نداری مولتی هانتر حق دخالت داخل بازی رو نداره شما ماشاالله تجربه مولتی هانتر بودنتون به 147 تا سرور میرسه

پ.ن= برای من هنوز جالبه چرا نمیتونم بدون اینکه چیز شکن ان کنم بیام و پست بدم
    شما رو نگفتم عزیزم کلی گفتم شما به خودتون نگیرید.
    درضمن شده 156 و داره بیشتر میشه.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

شرمنده اینو میگم , ولی اگه فروم قوانین داشته باشه که
    صحبت پیرامون مولتی هانتر ها و ادامین سایت ممنوع میباشد
    کسی نمیاد پست بزاره و جو سازی کنه .
    حالا شما این اجازه رو دادین به پلیر ها , خوب بازیم نیازمنده قوانین هست که طبق اون قوانین پلیر ها بیان شکایت کنن و حرف دلشون رو بزنن.

پس در نتیجه بازم بی قانونی باعث این مشکلات هست.
    امید وارم کامل متوجه شده باشید.

Hadi Metal™

9. پسندیدن FERIne پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Hadi نمایش پست ها
    شرمنده اینو میگم , ولی اگه فروم قوانین داشته باشه که
    صحبت پیرامون مولتی هانتر ها و ادامین سایت ممنوع میباشد
    کسی نمیاد پست بزاره و جو سازی کنه .
    حالا شما این اجازه رو دادین به پلیر ها , خوب بازیم نیازمنده قوانین هست که طبق اون قوانین پلیر ها بیان شکایت کنن و حرف دلشون رو بزنن.

پس در نتیجه بازم بی قانونی باعث این مشکلات هست.
    امید وارم کامل متوجه شده باشید.
    پس شما میگی یه دیکتاتوری در انجمن راه اندازی بشه چون بحث در مورد اقدامات بی فایدست و باعث روشن شدن حقیقت نمیشه؟ یعنی شما میگی هرکی انتقادی یا اشتباهی در مورد مولتی هانتری کرد پستش حذف بشه. حتی اگه واقعا حق داشت و مولتی هانتر اشتباه کرده بود؟
    آیا بقیه هم با این نظر موافقن؟

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

شما رو نگفتم عزیزم کلی گفتم شما به خودتون نگیرید.
    درضمن شده 156 و داره بیشتر میشه.
    کلی گفتی؟وقتی کلی میگی یعنی منم جزئش هستم چون داری به یکی از پلیرهای ساید من میگی پس سعی کن کلی نگی اسمه فرد مورد نظر رو بیار

افرین چ خوب ک شده 156 تا من فکر میکنم با ظرفیتی که شما داری بتونی اسمه خودتو داخل کتاب گینس ثبت کنی و این واقعا باعث افتخاره که ی فرد ایرانی تجربه مدیریت این همه سرور رو داشته باشه
    آدما مثل عکس هستن …
    زیادی که بزرگشون کنی ، کیفیتشون میاد پایین !

12. تشکر Turbo تشکر نمود
    پسندیدن FERIne, Turbo پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

داداش چند تا سرور تموم کردی؟
    آها ۱۴۷ تا! نگو نگو یادم اومد! اونموقع هم جوابتو محکم دادم که تهش به ... افتادین تاپیک رو عمو امید بست!
    عمو حامد! یه سوال! عقده ی دیده شدن داری؟ میای هی اینجا حرف میزنی؟ وظیفه ی مولتی هانتر تو تمام دنیا اعمال قوانین تو بازیه! چی میگی عزیزم؟

ببین من از قدیم گفتم ۳ دسته آدم داریم،
    - آدمایی که یه چیزیو بلدن و خب قاعدتا ادعاشون میشه! اینارو میشه باهاشون کار کرد هم یاد گرفت ازشون هم یاد داد بهشون!
    - آدمایی که یه چیزو بلد نیستن و ادعایی ندارن! خب به اینا میشه راحت یاد داد قشنگ یاد بگیرن بیان بالا!
    - آدمایی که چیزیو بلد نیستن و ادعاشونم میشه!!! این دسته نمیشه باهاشون حرف زد اصلن! این گونه ی خاص فقط تو جنگل های آمازون، و دارو درخت های dejkoob.ir حول مختصات 0 0 یافت میشن که در حال انقراضن!

پ.ن. ما باید در حفظ این گونه بسیار بسیار تلاش کنیم دوستان!

14. تشکر lucifer تشکر نمود
    پسندیدن viliam پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

پس شما میگی یه دیکتاتوری در انجمن راه اندازی بشه چون بحث در مورد اقدامات بی فایدست و باعث روشن شدن حقیقت نمیشه؟ یعنی شما میگی هرکی انتقادی یا اشتباهی در مورد مولتی هانتری کرد پستش حذف بشه. حتی اگه واقعا حق داشت و مولتی هانتر اشتباه کرده بود؟
    آیا بقیه هم با این نظر موافقن؟
    دوست عزیز
    شما ها چرا یه دنده تشریف دارین ! دیکتاتوری کجا و بحث و گفتگو زیر سایه قوانین کجا.

من ادعای نمیکنم که تجربه دارم ولی ادعا میکنم که شما قوانین ندارید و این بی قانونی باعث مشکلات هست.

امید وارم به جای اینکه بگین دیکتاتوری یا این همه کش بدین بیاین فکر کنید که چیکار کنید این مشکلات پیش نیاد.

درضمن هیچ جای دنیا کسی نمیدونه مولتی هانتر سرور ها کیا هستن , چه برسه مولتی هانتر ها بیان تو فروم اکانت بسازن , شما دفاع میکنی؟ نیازی نیست اگه کارتون درسته .

باتشکر

Hadi Metal™

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Hadi نمایش پست ها
    دوست عزیز
    شما ها چرا یه دنده تشریف دارین ! دیکتاتوری کجا و بحث و گفتگو زیر سایه قوانین کجا.

من ادعای نمیکنم که تجربه دارم ولی ادعا میکنم که شما قوانین ندارید و این بی قانونی باعث مشکلات هست.

امید وارم به جای اینکه بگین دیکتاتوری یا این همه کش بدین بیاین فکر کنید که چیکار کنید این مشکلات پیش نیاد.

درضمن هیچ جای دنیا کسی نمیدونه مولتی هانتر سرور ها کیا هستن , چه برسه مولتی هانتر ها بیان تو فروم اکانت بسازن , شما دفاع میکنی؟ نیازی نیست اگه کارتون درسته .

باتشکر
    ببخشید این حرف شما یعنی این همه تهمت و چرت و پرتی که گفته میشه صحت داره. خوب ما که به کار خودمون ایمان داریم و این حرفهای کذب هم زده میشه پس نتیجه میگیریم این حرف شما درست نیست و تو این جو پاسخگو نیست.
    آیا هرکسی که کارش درسته منتقد نداره؟ آیا کسی پیدا نمیشه به یه سیستم درست شک کنه و تهمت بزنه حالا به هر دلیلی؟
    جواب این سوال منو بدید تا مشخص بشه که باید مولتی هانتر فعالیت کنه تو انجمن یا خیر.

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین