نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظر شما در مور خرابکاری در اکانت پلیر

رأی دهندگان
13. نظرسنجی بسته شده است.
  • خسارت جبران شود تا اقدامات خرابکار تکرار نشود

5 38.46%
  • خسارت جبران نشود چون دخالت در بازیست

8 61.54%
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 27

موضوع: نظر شما در مورد خرابکاری در اکانت رقیب

مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نظر شما در مورد خرابکاری در اکانت رقیب

سیاست دژکوب همیشه در جبران خسارت پلیرهایی بوده که توسط رقیب در اکانتشون خرابکاری شده. چه از طریق جانشینی و یا لو رفتن پسورد.
    اما متاسفانه در چند روز اخیر شاهد جو سازی هایی از طرف افراد خرابکار در دو سه مورد جبران خسارت بوده ایم.
    به نظر شما مدیریت با اینگونه اقدامات باید چه برخوردی داشته باشد؟ آیا جبران خسارت دخالت در بازی محسوب می شود و ما نباید جلوی اینگونه رفتار ها رو بگیریم، در این صورت تخلفات و خرابکاری در سرورها باب خواهد شد و به عنوان نوعی پلن ازش استفاده می شود. آیا در صورتی که خرابکاری در اکانت شما صورت بگیره شما چه برخورد و انتظاری از مدیریت دارید. و در صورت خرابکاری در اکانت رقیب چه؟
    امیدوارم دوستان ارزشمند ما در انجمن همفکری کنند تا به یک جمع بندی برسیم که قابل استناد باشه.

این نظرسنجی تا فردا برقراره و علاوه بر آرا نقطه نظرات کاربران هم در تصمیم نهایی تاثیر گذار خواهد بود. پس دوستان علاوه بر رای دادن لطف کنند نظرشون رو هم بیان کنند. ممکنه نظری تاثیر گزار باشه که از نظر آرا تعدادش کمتر باشه اما دفاع خوبی ازش شده باشه.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

باسلام

مطمئنن دخالت مولتی هانتر ها تو بازی همه چیز رو میبره زیر سوال !

اکانتی همرش کوبیده میشه به ناتار - اکانتی کپش عوض میشه - اکانتی گلدش میره به یه نفر دیگه - اکانتی ...

همش و همش مسئول صاحب اکانت هست و مطمئنن این صاحب اکانت بوده که باعث چنین اتفاقی شده ! چه به صورت عمدی یه تصادفی

اگه یه نفر میاد تو بازی با هزار دوز و کلک یا سر یه دلخوری , کاری میکنه که اکانت یه نفر خسارت ببینه این مشکل مولتی هانتر ها نیست که خسارت رو جبران کنند بلکه این روند بازی هست , این کارا همیشه بوده و خواهد بود ... و در اخر صاحب اکانت هست که باید بره زیر سوال .

دخالت نکنیدتو بازی

هادی
    یادشون رفته اون شاه که به صد مهر نمی باخت
    تاجو از سرش تو میدون , سرباز پیاده انداخت.لطفا ثبت نام کنید.

Hadi Metal™
    BesT WaRRioR & ™WoNDeR WolF™

3. تشکر Omid تشکر نمود
    پسندیدن behdad پسندید
    نپسندیدن SABER. نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

جمع بندی قابل استناد نمیخواد استاد
    شما یه سابقه برگردوندن خسارت تو دژکوب نشون بده بعد بیا اینجا اعمال کن
    تنها موردی که خسارت بک میشه باگ عمومی سرور هست که نیروهایی که از بی گندمی مرده رو برای همه اکانتها زنده میکردند این هم نادر بوده
    دخالت مستقیم مولتی هانتر تو بازی غیر قانونی هست و اصلا در حیطه مسئولیتش نیست

5. تشکر Omid تشکر نمود
    پسندیدن behdad پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
    سیاست دژکوب همیشه در جبران خسارت پلیرهایی بوده که توسط رقیب در اکانتشون خرابکاری شده. چه از طریق جانشینی و یا لو رفتن پسورد.
    اما متاسفانه در چند روز اخیر شاهد جو سازی هایی از طرف افراد خرابکار در دو سه مورد جبران خسارت بوده ایم.
    به نظر شما مدیریت با اینگونه اقدامات باید چه برخوردی داشته باشد؟ آیا جبران خسارت دخالت در بازی محسوب می شود و ما نباید جلوی اینگونه رفتار ها رو بگیریم، در این صورت تخلفات و خرابکاری در سرورها باب خواهد شد و به عنوان نوعی پلن ازش استفاده می شود. آیا در صورتی که خرابکاری در اکانت شما صورت بگیره شما چه برخورد و انتظاری از مدیریت دارید. و در صورت خرابکاری در اکانت رقیب چه؟
    امیدوارم دوستان ارزشمند ما در انجمن همفکری کنند تا به یک جمع بندی برسیم که قابل استناد باشه.
    سلام امید جان ....
    سیاست دژکوب هیچ موقع در سدد جبران خسارت های خرابکاری ها نبوده و نباید باشه .... بلکه سیاست دژکوب تلاش برای جلوگیری از خرابکاری ها و کثیف کاری ها بوده ... تو دژکوب اصلی هم اگر اکانتی پسوردش لو میرفت و روی اکانت خرابکاری صورت می گرفت :دی مولتی هانتر سرورها هیچ دخالت توی اکانت خراب شده نمی کرد ... علتش هم خیلی سادس !!!! ... خود اکانت یه جایی سوتی داده و پسورد اکانتش لو رفته که طبق قوانین دژکوب هرگونه به اشتراک گذاشتن پسور با اشخاص ناشناس که باعث خرابکاری روی اون اکانت بشه مسعولیتش به عهده ی خود اکانت هست ... غیر از اینه؟!
    به شخصه نظرم این هست که کارتون اشتباه هست و باید قبول کنین که همیشه چند نفری باید قربانی بشن تو اینجور مساعل.... تا تجربه بشه براشون پسورد اکانتشون رو به اشخاص قابل اعتماد بدن !!!

کار شما فقط در صورتی توجیح پذیر هست که لو رفتن پسورد اکانت از طرف تیم مولتی هانتری سرور یا ضعف خود سایت در جلوگیری از هک کردن پسورد اکانت ها باشه ... اگر قبول داری که این خرابکاری از ضعف شما بوده ,ما هم قبول می کنیم که کار درستی کردین ... ولی اگه این ضعف از خود اکانت بوده دلیلی نداره جبران خسارت بکنین براش ... فقط می تونین اکانت خاطی رو شناسایی و بن کنین ! نه بیشتر ... اگر غیر از این باشه من هم میتونم ادعا کنم که همین اکانتم رو هک کردن و همرم رو کوبیدن به ناتار واندر ... شما از کجا میتونی تشخیص بدی که این کار خودم بوده یا کار شخصه دیگه ؟!
    شما نباید تو این مساعل دخالت مستقیم داشته باشین !!! قوانین سایت هم همین رو میگه !!!
    وقتي برنده ميشوي، نيازي به توضيح نداري! وقتي مي بازي چیزی برای توضیح دادن نداری!
    هیتلر

7. تشکر Omid تشکر نمود
    پسندیدن behdad پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

با سلام
    خرابکاری 2 نوع داریم یا مشکل از سایت هست که باید جبران بشه که شما و دوستانتون این موضوع رو به کل رد میکنید
    یا از خود صاحب اکانت هست مثلا پسوردش لو میره
    در این مورد یه کم فکر کنید به مدیریت دژکوب چه ارتباطی داره؟
    مشکلات شما دوستان اینه که جایی که بهتون مربوط نیست دخالت میکنید و بعدش مجبور به توضیح دادن میشید این ضعف مدیریت هستش
    کسی که مجبور به توضیح دادن میشه یا کار اشتباهی کرده یا بقیه این تصور رو راجبش دارن اگه شما میزاشتید اکانتهایی که پسوردشون لو رفته حذف بشن کسی از شما توضیح نمیخواست
    اما الان باید به کل سرور توضیح بدید که چرا نیروهارو بک دادید
    این اشتباه رو هم در w1 انجام دادید
    وقتی یه همر رو انبار بزرگ لانچ بود کتیبه رو عوض کردید خوب اگه میزاشتید انبار رو ببره اتفاق خاصی نمیوفتاد
    اما الان همون رو چوب میکنن میزنن سرتون که چرا چنج شدش کتیبه و شما مجبور به دادن غرامت و دادن چندین بار توضیح شدید
    به نظر من به جای اینکه این نظر سنجی رو بزارید و بیشتر خودتون رو زیر سوال ببرید یه تغییر در تیم مدیریتی بدید و چند نفر اشنا به مدیریت بیارید تا شاید دیگه شاهد این بی ثباتی در بازی نباشیم
    البته این مورد رو هم فراموش کردم موردی که واقعا جای تفکر بیشتر داره
    بن کردن اکانتهایی که به حق یا نا حق دارن حذف میکنن
    توضیح باید بدید چرا بن شدن شما با کدوم قانون بن کردید این دوستان رو
    حتی اگه میدونستید میخوان به کسی حمله کنن قبل از حذف حق بن کردن ندارید این هم یه نمونه از دخالت بی مورد
    با یه جمع بندی میشه اینطور فکر کرد که گروه شما داره از شخص یا اشخاصی از روی عمد یا غیر عمد حمایت میکنه در بازی
    به امید یک بازی بدون دخالت مدیریت و جوانمردانه

9. تشکر _ARTEMIS_, behdad تشکر نمود
    پسندیدن _ARTEMIS_, behdad پسندید
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

مرسی از فیدبک دوستان. منتظر سایر نظرات هم هستیم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Nima Black Scorpion نمایش پست ها
    البته این مورد رو هم فراموش کردم موردی که واقعا جای تفکر بیشتر داره
    بن کردن اکانتهایی که به حق یا نا حق دارن حذف میکنن
    توضیح باید بدید چرا بن شدن شما با کدوم قانون بن کردید این دوستان رو
    حتی اگه میدونستید میخوان به کسی حمله کنن قبل از حذف حق بن کردن ندارید این هم یه نمونه از دخالت بی مورد
    با یه جمع بندی میشه اینطور فکر کرد که گروه شما داره از شخص یا اشخاصی از روی عمد یا غیر عمد حمایت میکنه در بازی
    به امید یک بازی بدون دخالت مدیریت و جوانمردانه
    منظورتون مسدود شدن کدام اکانت هاست؟ و در کدام سرور؟ اکانتی که تخلف کرده و مسدود شده میاد به شما میگه تخلف کردم؟ خوب معلومه میگه می خواستم حذف کنم مسدودم کردند!!!

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

Exclamation

من خودم یه بار این بلا سرم اومده همه نیروهامو کوبیدن به ناتار به خاطر این با ادمین و مولتی هانترم دعوا کردم به خاطر اینکه هیچ نیرویی بک داده نشد در صورتی که کار درستی بوده من پسورد رو داده بودم به کسی که لو داده پسورد رو پس مقصر من بودم.
    در کل سیاست ادمین ها این بود نیرویی که میخوره به پلیر دیگه بک داده نمیشه چون طرف مقابل خسارت دیده ولی نیرویی که میخوره به ناتار بک داده میشه.به هرحال هیچ کدوم نباید بک داده بشه چون دخالت تو بازی.
    در کل هیچ نیرویی نباید بک داده بشه چون این وظیفه ادمین و مولتی هانتر نیست!
    ولی چیزی که تو سایت خیلی میزنه تو ذوق ضعف مدیریت که از امید جان زیاد دیدم.(این رو به عنوان دوستانه ترین حرف من در نظر بگیرید)
    ضعف میدیریت همش به خاطر یه مورد:
    قانون سایت:سایت باید یه قانون ثابت داشته باشه مثل همه ی دژکوب های دنیا ادمین ها بیان یه قانون بنویسن هرچی باشه ولی ثابت باشه و ادمین ها این رو برای رنک1یا1000به یه صورت اجرا کنند دقیقا به یه صورت!!

مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط _ARTEMIS_ نمایش پست ها
    من خودم یه بار این بلا سرم اومده همه نیروهامو کوبیدن به ناتار به خاطر این با ادمین و مولتی هانترم دعوا کردم به خاطر اینکه هیچ نیرویی بک داده نشد در صورتی که کار درستی بوده من پسورد رو داده بودم به کسی که لو داده پسورد رو پس مقصر من بودم.
    در کل سیاست ادمین ها این بود نیرویی که میخوره به پلیر دیگه بک داده نمیشه چون طرف مقابل خسارت دیده ولی نیرویی که میخوره به ناتار بک داده میشه.به هرحال هیچ کدوم نباید بک داده بشه چون دخالت تو بازی.
    در کل هیچ نیرویی نباید بک داده بشه چون این وظیفه ادمین و مولتی هانتر نیست!
    ولی چیزی که تو سایت خیلی میزنه تو ذوق ضعف مدیریت که از امید جان زیاد دیدم.(این رو به عنوان دوستانه ترین حرف من در نظر بگیرید)
    ضعف میدیریت همش به خاطر یه مورد:
    قانون سایت:سایت باید یه قانون ثابت داشته باشه مثل همه ی دژکوب های دنیا ادمین ها بیان یه قانون بنویسن هرچی باشه ولی ثابت باشه و ادمین ها این رو برای رنک1یا1000به یه صورت اجرا کنند دقیقا به یه صورت!!
    ممنون از انتقادتون اگرچه من مجری قوانین در سرورها نیستم و مولتی هانتر ها قوانین رو اجرا میکنند. اما در مشورت هایی که با من میشه به این نکته شما همیشه تاکید داریم ولی باز هم به همکارام انتقادتون رو منتقل میکنم. البته بنده ناظر اجرای قوانین هستم و واقعا مولتی هانتر ها سعی میکنند قوانین رو به صورت یکسان اجرا کنند. اینطور که همکارم بهم میگفت در قضیه اخیر همین اتفاق در چند روز گذشته برای تیم رقیب اتفاق افتاده و خسارت جبران شده بوده.
    البته اگه منظورتون در وضع قوانین هست چشم سعی میکنیم قوانین به سمت ثبات پیش بره.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

ممنون از انتقادتون اگرچه من مجری قوانین در سرورها نیستم و مولتی هانتر ها قوانین رو اجرا میکنند. اما در مشورت هایی که با من میشه به این نکته شما همیشه تاکید داریم ولی باز هم به همکارام انتقادتون رو منتقل میکنم. البته بنده ناظر اجرای قوانین هستم و واقعا مولتی هانتر ها سعی میکنند قوانین رو به صورت یکسان اجرا کنند. اینطور که همکارم بهم میگفت در قضیه اخیر همین اتفاق در چند روز گذشته برای تیم رقیب اتفاق افتاده و خسارت جبران شده بوده.
    البته اگه منظورتون در وضع قوانین هست چشم سعی میکنیم قوانین به سمت ثبات پیش بره.

آقای امید کدوم قوانین؟
    قوانینی ندارید که بخواین طبق اون برید جلو !
    کدوم قوانین بگین ما هم بدونیم حداقل وقتی جرمی مرتکب میشیم بدونیم که چه جریمه ی در انتظار ما هست !

من هزار بار گفتم همه چیز شما خوبه ولی قوانینی ندارید که طبق اون عمل کنید.
    یادشون رفته اون شاه که به صد مهر نمی باخت
    تاجو از سرش تو میدون , سرباز پیاده انداخت.لطفا ثبت نام کنید.

Hadi Metal™
    BesT WaRRioR & ™WoNDeR WolF™

مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Hadi نمایش پست ها

آقای امید کدوم قوانین؟
    قوانینی ندارید که بخواین طبق اون برید جلو !
    کدوم قوانین بگین ما هم بدونیم حداقل وقتی جرمی مرتکب میشیم بدونیم که چه جریمه ی در انتظار ما هست !

من هزار بار گفتم همه چیز شما خوبه ولی قوانینی ندارید که طبق اون عمل کنید.
    قوانین در لینک ثبت نام سرورها درج شده. همچنین برخی از الزامات توسط مولتی هانتر پس از ثبت نام برای شما به صورت اتوماتیک نامه زده میشه.

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین