صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 12

موضوع: لیست فارم و نیرو سازی (رومن )

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

لیست فارم و نیرو سازی (رومن )

خوب من اینجا یه چیزی گفتم که به جاهایی کشیده شده که ربطی به موضوع نداشت
    یه مقدار نقص داشت که الان بیکارم میخوام تکمیلش کنم

تو اون مثلا مقاله اول و آخر سرور نوع کار حدودا گفته شده
    اما زمانی که باید نیروهارو هم روند ساخت خیلی کم توضیح دادم

این توضیحات برای سرور های جدید که ناتار نیروسازی میکنه به درد میخوره

توی این سرور های همیشه غارت گر بیشتر از حد معموله چون هر کسی توتن برمیداره و میره به سمت تاپ غارت
    اما الان چون ناتار نیرو سازی میکنه نمیشه مثل قبل زد به ناتار
    حالت عقلانی اینه که با نیروی بیشتر و با فاصله زمانی بیشتر به ناتار بزنی تا منابع رو با کمترین تلفات به دست بیاری

وقتی ناتار نیروسازی میکنه نمیشه 100در 100 رو زد نظر من اینه که هر 2 ساعت یه دور لیست رو بزنی
    زمانی که نیرو خیلی کمه باید نیرو رو تو فاصله حد اکثر 1 ساعت فرستاد که سر 2 ساعت تو ده باشن و بشه دوباره لیست روزد
    یعنی لژون رو تو 6 خونه شمشیر زن رو تو 7 خونه سزار رو تو 10 خونه و شوالیه رو تو 14 خونه (اینجا مسعله غارت نیست ندادن تلفات هست )
    اینطوری سر یک ساعت لیست زده میشه و سر ساعت دوم تمام نیرو ها تو ده هستن
    اینجا باید نیرو رو به نسبت لیست زیاد کرد
    مثلا 10 تا فارم تو 7*7دارید و تا 14*14 هم 30تا فارم دیگه دارید
    ولیست با 10 شمشیر زن هست و 5 شوالیه
    واسه 7*7* به 100 تا شمشیر زن و 150 ا شوالیه هم برای مابقیش نیازه اما شما 50 تا شوالیه دارید و از 30تا فارم میتونید 10تاش رو بزنید
    بهترین گزینه اینه که شوالیه هاتون رو به 150 عدد برسونید که بتونید سواره و پیاده رو باهم بفرستید و با هم برگردن
    اما تعمین گندم شوالیه برای بعضی ها سنگینه واسه همین پیاده رو با شوالیه هم زمان میسازن توی این حالت بهتره که شمشیر زن ها به محدوده شوالیه ها تجاوز کنن اما بهتره که برای هر خونه 2 برابر شمشیر زن در نظر بگیرید که نصفشون تو ده میمون ، سر 2ساعت اون تیکه ای که بالای 7 خونه بود تو راه هستن و موقعه غارت از شمشیر زن های که تو ده مونده بودن استفاه میشه
    و لیست رو به همین صورت ادامه میدیم اوایل کند پیش میره ولی بعد میشه تا 14 خونه رو باپیاده زد و تا 28 خونه رو با سواره
    وقتی به 28 خونه رسیدید باید نیروتون به این صورت باشه
    7*7 100تا شمشیر زن (10 فارم)
    7*7 تا 14*14 300 تا شمشیر زن(30 فارم)
    سر 2 ساعت 100تای اول برمیگرده و 300تای دوم در حال برگشت هستن باید 300تا نیرو تو ده داشته باشید که بتونید لیست رو دوباره بزنید
    که میشه 700تا شمشیر زن
    شوالیه هم از 14-28خونه رو تو 1-2 ساعت میزنه یک جوری تنظیمش کنید که با شمشیر زن برگرده و بتونید بزنید

وقتی میخواید از 14-21 خونه روباشمشیر زن بزنید به ازای هر فارم باید 3 برابر شمشیر زن داشته باشید و برای 21-28 4 برابر
    توی این حالت همیشه نیرو دارید برای غارت زدن هر 2 ساعت

این روش برای حالتی بود که محاجم با پیاده نظام شروع به غارت کنه

اما زمانی که باشوالیه شروع میکنید و بعد پیاده نظام میسازید
    چون مصرف گندم این حالت زیاده باید تیمی بازی کنید و مدام نیرو در حال غارت باشه
    نظر شخصی من اینه که پیاده نظام رو تا زمان فول ساخت کردن اسطبل لول 15-20 وارد بازی نکنید (بالا بردن اسطبل تا 20 با توجه به میزان غارت یه زمان هایی ارزش نداره )
    تا فاصله 14 خونه (مثلا 40 فارم ) 200 تا شواله نیازه (هر فارم 5 شوالیه)
    از 14-28 خونه 2 برابر تعداد فارم و از 28-42 3برابر تعدا فارم شوالیه نیاز دارد و....
    وقتی قرار شد پیاده نظام رو بیارید تو بازی مثل همون حالت قبل بیارید تو بازی

وقتی اینوری نیرو بسازید همه نیرو در حال حرکت هست بعد از 2-3 غارت و راس 2 ساعت به اندازه غارت یه لیست نیرو میاد تو ده

اما برای کسایی که کمتر به اکنت سر میزنن فاصله غارت رو بیشتر کنن مثلا تا فاصله یک ساعت ونیم پیاده بچینن واز اون به بعد رو سواره (تا یک ساعت و نیم سواره ) بعد 2برابر لیست نیرو بسازن و هر 3 ساعت لیست رو بزنن با زیاد کردن فاصله میشه با نیروی کمتر فاصله بیشتری رو زد اگر فاصله رو زیاد کنید گندم به اندازه کافی نمیرسه به ده و مجبور میشید منابع رو به گندم تعیدل بزنید (و بهتر هم هست رو پیاده خوب کار کنید )

همینطوری ادامه بدید بعد از یه مدتی روش کار میاد دستتون و میتونید فارم لیست جدا بسازید (سواره رو جدا لیست کنید و پیاده رو جدا )و با توجه به تایم دلخواه (بسته به جایی که هستید و میزان فارمتون ) بزنید

در کل فرمول ساخت لیست فارم برای هر 2 ساعت این هست
    تافاصله 1 ساعت همون تعداد نیرو
    از فاصله 1تا 2ساعت 2 برابر همون تعداد نیروی لیست
    از فاصله 2تا 3 ساعت 3برابر و.....

توی حالت شمشیر زن و سزار به این صورت تعقیر میکنه
    1-7 خونه شمشیر زن و 7-10 خونه سزار
    1-14 خونه شمشیر زن و 14-20 خونه سزار
    1-21خونه شمشیر زن و 21-30 خونه سزار
    چون سرعت سزار 10 فیلد بر ساعت هست

اگه یک مقدار کارکنید میتونید لیست رو بیشتر به نفع اکنت تعقیر بدید

اگه جایی بیافتید که یه غارت گر توتن داره لیست خودش رو هر نیم ساعت میزنه شما عملا با این لیست فلج میشید و مجبور به کم کردن تعداد نیرو و کم کردن فاصله غارت کردن می شید که به نسبت تلفات تون بالا میره

پ.ن :من نیرو سازی استاندارد ناتار رو برای اول سرور فرض کردم که متوسط اون 3-4 هست با دیوار سطح 3 که میشه 9 تا شمشیر زن +1 (برای اطمینان )فرض کردم
    وگرنه باید با توجه به متوسط نیرو سازی تلفات رو به 1 کاهش بدید (آهنگری هم یادتون نره )
    پ.ن2: اگه دیوار نباشه و متوسط نیرو سازی ناتار 3 باشه میتوید از یک سزار جهت غارت استفاده کنید
    پ.ن3:هرچی غارتگر کنارتون بیشتر باشه احتمال اینکه به ناتار نیرو دار بزنید کمتره و میتونید لیستتون رو تعقیر بدید
    پ.ن4: چیزی یادم نمیاد
    Oops

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed نمایش پست ها
    خوب من اینجا یه چیزی گفتم که به جاهایی کشیده شده که ربطی به موضوع نداشت
    یه مقدار نقص داشت که الان بیکارم میخوام تکمیلش کنم

تو اون مثلا مقاله اول و آخر سرور نوع کار حدودا گفته شده
    اما زمانی که باید نیروهارو هم روند ساخت خیلی کم توضیح دادم

این توضیحات برای سرور های جدید که ناتار نیروسازی میکنه به درد میخوره

توی این سرور های همیشه غارت گر بیشتر از حد معموله چون هر کسی توتن برمیداره و میره به سمت تاپ غارت
    اما الان چون ناتار نیرو سازی میکنه نمیشه مثل قبل زد به ناتار
    حالت عقلانی اینه که با نیروی بیشتر و با فاصله زمانی بیشتر به ناتار بزنی تا منابع رو با کمترین تلفات به دست بیاری

وقتی ناتار نیروسازی میکنه نمیشه 100در 100 رو زد نظر من اینه که هر 2 ساعت یه دور لیست رو بزنی
    زمانی که نیرو خیلی کمه باید نیرو رو تو فاصله حد اکثر 1 ساعت فرستاد که سر 2 ساعت تو ده باشن و بشه دوباره لیست روزد
    یعنی لژون رو تو 6 خونه شمشیر زن رو تو 7 خونه سزار رو تو 10 خونه و شوالیه رو تو 14 خونه (اینجا مسعله غارت نیست ندادن تلفات هست )
    اینطوری سر یک ساعت لیست زده میشه و سر ساعت دوم تمام نیرو ها تو ده هستن
    اینجا باید نیرو رو به نسبت لیست زیاد کرد
    مثلا 10 تا فارم تو 7*7دارید و تا 14*14 هم 30تا فارم دیگه دارید
    ولیست با 10 شمشیر زن هست و 5 شوالیه
    واسه 7*7* به 100 تا شمشیر زن و 150 ا شوالیه هم برای مابقیش نیازه اما شما 50 تا شوالیه دارید و از 30تا فارم میتونید 10تاش رو بزنید
    بهترین گزینه اینه که شوالیه هاتون رو به 150 عدد برسونید که بتونید سواره و پیاده رو باهم بفرستید و با هم برگردن
    اما تعمین گندم شوالیه برای بعضی ها سنگینه واسه همین پیاده رو با شوالیه هم زمان میسازن توی این حالت بهتره که شمشیر زن ها به محدوده شوالیه ها تجاوز کنن اما بهتره که برای هر خونه 2 برابر شمشیر زن در نظر بگیرید که نصفشون تو ده میمون ، سر 2ساعت اون تیکه ای که بالای 7 خونه بود تو راه هستن و موقعه غارت از شمشیر زن های که تو ده مونده بودن استفاه میشه
    و لیست رو به همین صورت ادامه میدیم اوایل کند پیش میره ولی بعد میشه تا 14 خونه رو باپیاده زد و تا 28 خونه رو با سواره
    وقتی به 28 خونه رسیدید باید نیروتون به این صورت باشه
    7*7 100تا شمشیر زن (10 فارم)
    7*7 تا 14*14 300 تا شمشیر زن(30 فارم)
    سر 2 ساعت 100تای اول برمیگرده و 300تای دوم در حال برگشت هستن باید 300تا نیرو تو ده داشته باشید که بتونید لیست رو دوباره بزنید
    که میشه 700تا شمشیر زن
    شوالیه هم از 14-28خونه رو تو 1-2 ساعت میزنه یک جوری تنظیمش کنید که با شمشیر زن برگرده و بتونید بزنید

وقتی میخواید از 14-21 خونه روباشمشیر زن بزنید به ازای هر فارم باید 3 برابر شمشیر زن داشته باشید و برای 21-28 4 برابر
    توی این حالت همیشه نیرو دارید برای غارت زدن هر 2 ساعت

این روش برای حالتی بود که محاجم با پیاده نظام شروع به غارت کنه

اما زمانی که باشوالیه شروع میکنید و بعد پیاده نظام میسازید
    چون مصرف گندم این حالت زیاده باید تیمی بازی کنید و مدام نیرو در حال غارت باشه
    نظر شخصی من اینه که پیاده نظام رو تا زمان فول ساخت کردن اسطبل لول 15-20 وارد بازی نکنید (بالا بردن اسطبل تا 20 با توجه به میزان غارت یه زمان هایی ارزش نداره )
    تا فاصله 14 خونه (مثلا 40 فارم ) 200 تا شواله نیازه (هر فارم 5 شوالیه)
    از 14-28 خونه 2 برابر تعداد فارم و از 28-42 3برابر تعدا فارم شوالیه نیاز دارد و....
    وقتی قرار شد پیاده نظام رو بیارید تو بازی مثل همون حالت قبل بیارید تو بازی

وقتی اینوری نیرو بسازید همه نیرو در حال حرکت هست بعد از 2-3 غارت و راس 2 ساعت به اندازه غارت یه لیست نیرو میاد تو ده

اما برای کسایی که کمتر به اکنت سر میزنن فاصله غارت رو بیشتر کنن مثلا تا فاصله یک ساعت ونیم پیاده بچینن واز اون به بعد رو سواره (تا یک ساعت و نیم سواره ) بعد 2برابر لیست نیرو بسازن و هر 3 ساعت لیست رو بزنن با زیاد کردن فاصله میشه با نیروی کمتر فاصله بیشتری رو زد اگر فاصله رو زیاد کنید گندم به اندازه کافی نمیرسه به ده و مجبور میشید منابع رو به گندم تعیدل بزنید (و بهتر هم هست رو پیاده خوب کار کنید )

همینطوری ادامه بدید بعد از یه مدتی روش کار میاد دستتون و میتونید فارم لیست جدا بسازید (سواره رو جدا لیست کنید و پیاده رو جدا )و با توجه به تایم دلخواه (بسته به جایی که هستید و میزان فارمتون ) بزنید

در کل فرمول ساخت لیست فارم برای هر 2 ساعت این هست
    تافاصله 1 ساعت همون تعداد نیرو
    از فاصله 1تا 2ساعت 2 برابر همون تعداد نیروی لیست
    از فاصله 2تا 3 ساعت 3برابر و.....

توی حالت شمشیر زن و سزار به این صورت تعقیر میکنه
    1-7 خونه شمشیر زن و 7-10 خونه سزار
    1-14 خونه شمشیر زن و 14-20 خونه سزار
    1-21خونه شمشیر زن و 21-30 خونه سزار
    چون سرعت سزار 10 فیلد بر ساعت هست

اگه یک مقدار کارکنید میتونید لیست رو بیشتر به نفع اکنت تعقیر بدید

اگه جایی بیافتید که یه غارت گر توتن داره لیست خودش رو هر نیم ساعت میزنه شما عملا با این لیست فلج میشید و مجبور به کم کردن تعداد نیرو و کم کردن فاصله غارت کردن می شید که به نسبت تلفات تون بالا میره

پ.ن :من نیرو سازی استاندارد ناتار رو برای اول سرور فرض کردم که متوسط اون 3-4 هست با دیوار سطح 3 که میشه 9 تا شمشیر زن +1 (برای اطمینان )فرض کردم
    وگرنه باید با توجه به متوسط نیرو سازی تلفات رو به 1 کاهش بدید (آهنگری هم یادتون نره )
    پ.ن2: اگه دیوار نباشه و متوسط نیرو سازی ناتار 3 باشه میتوید از یک سزار جهت غارت استفاده کنید
    پ.ن3:هرچی غارتگر کنارتون بیشتر باشه احتمال اینکه به ناتار نیرو دار بزنید کمتره و میتونید لیستتون رو تعقیر بدید
    پ.ن4: چیزی یادم نمیاد
    داداش میشه خالصشو بگی
    یاس با دلی که مثله دریاست کسی که تنها دوستو رفیقه فرداست

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط YAS1717 نمایش پست ها
    داداش میشه خالصشو بگی
    نیرو بساز با لیست فارم هر2ساعت یه بار غارت بزن
    Oops

4. تشکر YAS1717, ALI_TaKTaZ, 3zar, animo تشکر نمود
    پسندیدن YAS1717, ALI_TaKTaZ, 3zar, operator, animo پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

داش سعید دمت خداییش گرم که همیشه پست ها و تاپیک های مفید میزاری ولی خداییش عجب حوصله تایپ کردنی داری
    ناخــــدایی که از طـوفان بترسـه
    سرنوشــــتی به جز غــــــــرق شدن نــــداره

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ALI_TaKTaZ نمایش پست ها
    داش سعید دمت خداییش گرم که همیشه پست ها و تاپیک های مفید میزاری ولی خداییش عجب حوصله تایپ کردنی داری
    من غالبا شب درس میخونم چون نمیتونم 6-7 ساعت یه سره درس بخونم بینش باید یه کاری انجام بدم
    حتی این رکور رو دارم که شب قبل امتحان سریال تموم کردم

البته تنها بدیش این هست که الان دیگه چیزی نمونده که ببینم (تازه به زیر 1080p هم پا نمیدم )
    Oops

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed نمایش پست ها
    من غالبا شب درس میخونم چون نمیتونم 6-7 ساعت یه سره درس بخونم بینش باید یه کاری انجام بدم
    حتی این رکور رو دارم که شب قبل امتحان سریال تموم کردم

البته تنها بدیش این هست که الان دیگه چیزی نمونده که ببینم (تازه به زیر 1080p هم پا نمیدم )
    خخخخخخخخخخخ
    ناخــــدایی که از طـوفان بترسـه
    سرنوشــــتی به جز غــــــــرق شدن نــــداره

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

جالب و مفید بود
    اگه اینجور که گفتید حداکثر 2 ساعت طول بکشه
    حالا با کتیبه یا بی کتیبه
    میشه به مرور زمان دیوار های ناتار رو پایین آورد و تلفات رو به حداقل رسوند
    دور از انتظار نیست این
    راه هایی میشه پیدا کرد واسه کاهش

یه مسئله ای که هست این هست که هنوز تو شک هستم از زمان ورين 3 میگفتن تاثیر داره خیلی ها هم آزمایشش کردن
    این که غیر اسحه سازی زره سازی هم تو حملات تاثیر داره
    نمیدونم دوستان اینو امتحان کردن یا نه
    No Game

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط No Game نمایش پست ها
    جالب و مفید بود
    اگه اینجور که گفتید حداکثر 2 ساعت طول بکشه
    حالا با کتیبه یا بی کتیبه
    میشه به مرور زمان دیوار های ناتار رو پایین آورد و تلفات رو به حداقل رسوند
    دور از انتظار نیست این
    راه هایی میشه پیدا کرد واسه کاهش

یه مسئله ای که هست این هست که هنوز تو شک هستم از زمان ورين 3 میگفتن تاثیر داره خیلی ها هم آزمایشش کردن
    این که غیر اسحه سازی زره سازی هم تو حملات تاثیر داره
    نمیدونم دوستان اینو امتحان کردن یا نه
    این چیزی که گفتم واسه استارت بود نمیشه یه نسخه داد که تو همه سرور ها کاربرد داشته باشه هر کسی که شروع کنه قلقش تو دستش میاد
    دیوار ناتار هم با 7 تا رم پاین میاد (جایی که تلفات میگیره )
    قاعدتا 2-3 کیلو رم میسازی اگه 10 تا 10تا هم ناتار رو بزنی با رم تو یه هفته میتونی کامل یه دور پاکسازی کنی جدا از اینکه پیاده نظام حذف میشه جلوتر

مسئله دوم هم من آزمایش نکردم که دیگه تو این ورژن هم که حذف شده یه Smithy (آهنگری) مونده که هردوتارو بالا میده
    Oops

10. تشکر animo تشکر نمود
    پسندیدن animo پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

اگه زیاد آنلاین هستید و تجربه ی کافی برای شروع سرور رو ندارید آموزش رو بخونید .

بهترین زمان ثبت نام 3 روز بعد از شروع سرور هست دلیلش رو تجربی به دست آوردم اگه هم بعد از این مهلت ثبت نام کردید مشکلی نیست اما به نظر من سعی کنید قبلش شروع نکنید .

اول که ثبت نام کردید برید تو نقشه بگردید که تو 7*7 خودتون یک 15 گندمی داشته باشید زیاد هم به درصد گندم آبادی های دور و برش کار نداشته باشید چون رومن خوبیش اینه که نیرویی به اسم شوالیه داره که فقط کافیه آبشخور رومن رو بکنید سطح 10 تا یک نیروی غارتگر و مهاجم بسیار حرفه ای داشته باشید .

خوب اگه تو 7*7 پایتخت 15 گندمی پیدا کردید که بازی رو ادامه بدید اگه نه که بذارید 1 ساعت دیگه یک اکانت دیگه ثبت نام کنید از لحاظ ایمیل هم مشکلی نیست فقط یک تب جدید تو مرورگرتون باز کنید و این سایتی که میگم رو تو تب جدید باز کنید ( www.10minutemail.com ) . وقتی ایمیل رو به دژکوب دادید تب رو نبندید اگر 1 یا دو دقیقه صبر کنید ایمیل دژکوب رو میتونید ببینید و اکانت رو فعال کنید و تمام .

حالا با هم قدم به قدم جلو میریم .

خوب الان یه پنجره باز شده که 3 تا گزینه دارید : 1- به وظیفه ی اول 2- نگاه کردن به اطراف 3- تغییر ظاهر قهرمان .

اول قهرمانتون رو اونجور که دوست دارید درست کنید .

بعد به وظیفه ی اول رو بزنید .

1- هیزم شکن را بساز : هیزم شکن رو بزنید بره رو ساخت بعد بالافاصله روی مشاور کلیک کنید تا فورا ساخته بشه .

2- یک گندم زار ارتقا بدید دوباره فورا روی مشاور کلیک کنید تا بریم سراغ وظیفه ی بعدی .

3- بالا سر مشاور اسم اکانتتون رو نوشته روش دوبار کلیک کنید تو کادر هرچی نوشته رو پاک کنید و اسمی رو بنویسید و ذخیره رو بزنید .

4- اردوگاه رو بسازید و رو مشاور کلیک کنید تا فورا ساخته بشه .

5- سمت چپ صفحه روی ماجراجویی کلیک کنید و نزدیک ترین فاصله رو انتخاب کنید و ماجراجویی رو شروع کنید و روی مشاور کلیک کنید و " به وظیفه ی بعدی عمل کن " رو بزنید .

6- این وظیفه ازتون رتبتون رو میخواد ، توی کادر عدد 0 رو بذارید نمیخواد دو ساعت آمار رو وارد کنید .

7- یک معدن آهن و آجر سازی ارتقا بدید و دوباره روی مشاور کلیک کنید دیگه تکرار نمیکنم هر وظیفه ی رو که انجام میدید رو مشاور کلیک کنید تا در صورت امکان به وظیفه ی بعدی برید .

8- پیام جدیدتون رو بخونید بعد هر دوتا پیام رو پاک کنید .

9- حالا 20 طلا از مشاور گرفتید اینجا یه مبحث جدید باز میشه . تو بازی یه چیزی داریم به اسم کلوپ طلایی که برای پیشرفت باید فعال باشه اگه میتونید 12.500 تومن بدید و 100 طلا بخرید که هیچی با طلاهایی که خریدید کلوپ طلایی رو فعال میکنید و با طلاهایی که مشاور میده بهتره که نگهشون دارید چون بعدا مثلا یک ساختمون رو میزنید رو ارتقا یک هفته وقت میخواد اونجا طلا خیلی به کارتون میاد ولی اگه در خرید طلا هیچ مشکلی ندارید و پک 600 تایی به بالا میخرید میتونید تعدیل منابع کنید و از امکانات دیگه استفاده کنید اما اگه امکان خرید طلا ندارید به هیچ وجه طلاهای مشاور ( 35 تا ) رو خرج نکنید و هرچیزی که قهرمانتون آورد رو بذارید برای فروش نقره های بدست آمده رو تعدیل کنید و تبدیل به طلا بکنید و 100 طلا جمع کنید و کلوپ طلایی رو فعال کنید . باز هم همین کارو تکرار کنید ( تبدیل نقره به طلا ) چون دلیلش رو بالا گفتم ( یک هفته وقت لازمه ) . البته یک نکته بعد از این جمله( " هرچیزی که قهرمانتون آورد رو بذارید برای فروش نقره های بدست آمده رو تعدیل کنید و تبدیل به طلا بکنید " ) باید بگم و اونم اینه که شما فقط چند تا چیز رو نباید بفروشید : 1- اولین کتاب دانش که اومد مصرفش میکنید تمام امتیازات رو میذارید روی قدرت هجومی و از این به بعد هرچقدر قهرمان سطح گرفت فقط بذارید روی قدرت هجومی و بقیه ی کتاب دانش ها رو همش رو بذارید برای فروش 2- قهرمان 6 تا قفس میاره که برای خالی کردن اولین آبادی ( توضیح میدم بعدا ) بسیار کاربرد داره اگه بازم قفس اومد میذارید برای فروش 3- اسب ! که فکر نکنم اصلا بشه فروخت . فکر میکنم به اندازه ی کافی در مورد طلا توضیح داده باشم .

10 - از هر منبع یکی دیگه رو به سطح 1 برسونید .

...

برای این تا اینجا وظایف رو توضیح دادم که به مبحث طلا برسیم و توضیحات بدم بقیش دیگه مختصر توضیح داده میشه .

وظایف رو ادامه می دید تا اونجا که میگه نظامی یا اقتصادی ، اونجا روی نظامی کلیک کنید . خوب اگه تا الان قهرمانتون لژیون آورده بود که چه بهتر اگه نیاورده بود میسازید و جایزه رو میگیرید و دوباره لژیون میسازید یعنی الان باید حداقل 5 تا لژیون تا داشته باشید .

از اینجا وارد بازی میشید ( غارت رو شروع میکنید ) ...

خوب حالا باید نقشه رو باز کنید ، زوم رو بذارید روی 50% و بعد دونه دونه آبادی های تو نقشه رو چک میکنید تا ببینید که آبادی هست که حیوون توش نباشه یا نه .

حالا اگه کلوپ طلایی دارید که توی اردوگاه یک فارم لیست درست میکنید به اسم آبادی ها یا مثلا Oasis یا هر اسم دیگه ای که خودتون دوست دارید ولی حتما باید از بازیکن ها جدا باشه یک فارم لیست جدا برای آبادی های اطرافتون ( نقشه ی 50% زوم ) درست میکنید .اما اگه کلوپ طلایی ندارید مثل من باید اول مرورگر موزیلا فایرفاکس نصب کنید ( به دلیل Bookmark فوقالعاده این مرورگر ) و سپس مثل عکس زیر تمام آبادی های نقشتون رو Bookmark میکنید .

برای بوکمارک کردن یک آبادی باید اول از تو نقشه مختصاتشو در بیارید بعد آدرس زیر رو بسته به سروری که دارید بازی میکنید و مختصات اون آبادی تغییر میدید :

بعد از ts شماره ی سرورتون رو مینویسید مثلا اگه سرور 1 بازی میکنید میشه ts1 و ...

و اگه تو سروری خارج از ایران بازی میکنید .ir رو به دامنه ی اون کشور تغییر میدید مثلا .com و ...

اما اون آبادی که میخوایید بوکمارکش کنید مختصات یعنی x و y داره که اونو به جای عدد ایکس و ایگرگ تو مثالی که بهتون دادم میذارید سپس ENTER رو ( از کیبورد ) میزنید و ببینید آیا صفحه ای که باز میشه همون آبادی هست که مورد نظر شما هست یا نه . اگه درست رفته باشید باید باشه . بقیه ی آبادی ها رو هم به لیستتون اضافه میکنید . برای اضافه کردن بوکمارک در فایر فاکس در بالای صفحه کلیک راست کنید سپس تیک کنار Bookmark Toolbar رو بزنید و سپس روی نقطه ای سمت راست بوکمارک های مرور گر مثل last headlines و ... کلیک راست میکنید و یک فولدر میسازید به اسم Oasis یا مثلا آبادی یا هرچی که دلتون میخواد بعد رو فولدر کلیک کنید و تو کادری که زیرش باز میشه کلیک راست کنید و New bookmark رو بزنید مانند عکس زیر :

خوب حالا پنجره ی کوچکی باز میشود جلوی Name مثل من مینوسید 1 ،2 ، 3 و ... ( به ترتیب مسافت ، یعنی نزدیک ترین آبادی تو نقشه ی 50% به دهکده تون میشه شماره ی 1 ) . خوب پس جلوی Name عدد میذارید . سپس جلوی Location هم لینک اون آبادی رو میذارید . بعد از اینکه تمام آبادی های نقشه ی بزرگ رو اضافه کردید حالا باید اون هایی رو که توشون نیرو نیست رو مشخص کنید. مثل من جلوشون بنویسید niroo nadare یا هر چیز دیگه ای که دلتون میخواد.

اگه کار کردن با بوکمارک ها رو بلد نبودید تا الان نیم ساعت از وقتتون رو باید گرفته باشه اما اگه بلد بودید 10 دقیقه ای این کارارو انجام میدادید .

حالا کارتون بسیار راحت هست . دیگه نیازی نیست که برای چک کردن یا حمله کردن به آبادی ها همش برید تو نقشه فقط با یک کلیک بهشون دسترسی دارید و اگه همشون خالی بودن فقط کافیه روی فولدر کلیک کنید و آخرین گزینه Open All In Tabs رو بزنید و در عرض 30 ثانیه 30 تا حمله بفرستید بره .

خوب اما اصل قضیه رو دنبال میکنیم .

اگه آبادی خالی بود که خدا رو شکر با 2 تا سرباز بهش حمله میکنید منظورم اینه اگه شما 6 تا سرباز دارید و 3 تا آبادی خالی دورتون هست به هر 3 تاش حمله میکنید ولی با 2 تا دونه سرباز .

اما اگه خالی نبود کارتون یک خورده سخته . اگه این شرایط رو دارید که شروع میکنید به زدن یک آبادی اگه نه باید صبر کنید تا فراهم بشه :

1- قهرمانتون یک کتاب دانش آورده باشه که شما ازش استفاده کردید و منابعو 0 کردید و همه ی امتیاز ها رو دادید به قدرت هجومی .

2- قهرمانتون به سطح 1 رسیده باشه .

اگه شرایط بالا رو داشته باشید قهرمانتون 900 تا قدرت هجومی داره . حالا یک آبادی رو که از بقیه کمتر حیوون توشه رو انتخاب میکنید و اول با قفس حیووناشو میگیرید اگه بازم نیرو مونده بود بزنیدش ولی فقط با قهرمان نه با قهرمان و سرباز .

خوب بعد از اینکه حیووناشو کشتید چون شما خالیش کردید یک امتیاز بسیار خوب گیرتون میاد .

اگه یه آبادی 25% رو زده باشید توش 4.000 تا منبع هست و اگه یه 50% رو زده باشید 8000 تا ناقابل گیرتون میاد ...

خلاصه اگه شما حیووناشو زدید دیگه نمیخواد 2 تا 2 تا سرباز هاتون رو تقسیم کنید با کل سرباز ها انقدر به اون آبادی حمله بزنید تا خالی شه بعد دوباره 2 تا 2 تا پخش کنید سرباز ها رو .

فقط یادتون نره تو این 3 روز کار شما فقط و فقط لژیون ساختنه هرچی تعداد سربازهاتون بیشتر بشه هم غارت بیشتری دارید هم کسی نمیتونه بهتون اتک بده . راستی یادتون نره تیک کنار گریز قهرمان رو بردارید که اگه بهتون حمله شد قهرمانتون بزنتش یارو رو . باید حواستون 24 ساعته روی بازیکنانی با جمعیت زیر 9 که دور و برتون هستن باشه چون از هر منبع 800 تا دارن به محض اینکه از حمایت دراومدن باید بزنیدشون .

روز سوم باید چیزی حدود حداقل 30 و حداکثر 100 لژیون داشته باشید .

بعد از اینکه لژیون ها به 60 رسیدن کمی هم منابع رو ببرید بالا و در کل کمی پاپ بازی کنید .

بازی رو ادامه بدید و لژیون ها رو به 200 برسونید . اصلا مهم نیست اگه گندمتون منفی باشه .

بعد از اینکه لژیون ها به 200 رسیدن نه سراغ شمشیر زن میرید نه محافظ ، یا جاسوس تحقیق کنید یا شوالیه .

البته این استراتژی برای کسی هست که خیلی غارت بالایی داره . اگه غارت معمولی دارید بعد از 200 لژیون برید سراغ ده دوم که 15 گندمی 7*7 تون باشه .

تو اون ده که ده غارتتون هست فقط باید شوالیه تحقیق کنید .

تا اینجا باید حتما کلوپ رو فعال کرده باشید تا اوجتون شروع بشه اگه نه خیلی خیلی باید آنلاین باشید .

از اینجا به بعدش بسته به چند چیز داره که چطوری بازی رو ادامه بدید :

1- چقدر در روز آنلاین هستید .

2- کلوپ طلایی رو فعال کردید یا نه .

3- دور و برتون بازیکن خیلی شاخ توتن هست یا نه . ( دقت کنید توتن ها از ما تا اینجای سرور بهتر میتونن کار کنن اما از middle game به اونور رومی های حرفه ای سرور رو به لرزه در میارن .

12. تشکر ZartVam, saeed, RapBaz, 3zar, operator, MOD.RED, animo تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, saeed, RapBaz, 3zar, MOD.RED, animo پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

دوستان خووب جای تشکر داره بابت این زحمتی که میشکین و اموزش میدین
    ولی یه چیز رو هم من بهتون دوستانه میگم
    خووب غارت گرا هم هر کس حالا هر نفر برا خودش یه فوتی پیدا کرده و داره هر سال یا بهتره بگم هر سرور به تجربه ی دیرنش اضافه میکنه
    اگه شما دوستان این تجربه رو مفت تو یه روز به دیگرون بدین که دیگه ...
    نه فکر بد نکنین! منظورم این نیست که نباید بقیه یاد نگیرن نه!
    منظور اینه که فردا با خوندن چهار تا چیز نیان دور بردارن خووب از ورژن 4به بعد هم که ماشالا زیر 18سال تو سرور ها پر شده
    جدیدا رو 4.3 هم که تا 10سال مشاهده شده ) همه هم که ماشالاه ... دیگه بقیشه نمیگم فردا پا میشن ستاد حقوق بشرو چیزش میکنن خخخ

حالا اموزش البته خیلی هم خووبه و اثر مثبت زیادی هم داره
    باعث پیشرفت سطح سرورو رقابت و ... خیلیا چیزای دیگه میشه
    ولی دیگه نه تا این حد برین تو نخش )
    ایشالا منظورمو که گرفتین )
    جیگرتونوو
    ای بابا چرا من هر دفعه میگم جیگرتو تو دلت میگی خام خام خخخ

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین