نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10

موضوع: همر رومن

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

همر رومن

همرهجومی رومن 2 نوع هست
    شمشیرزن+ سزار+ کاتا
    شمشیرزن+ شوالیه +کاتا

در بهترین حالت در طول روز 324 شمشیر زن 303 شوالیه /227 سزار و 71 کاتا میسازید
    600*324 + 2170*227 + 2990*71=194400 + 492590 + 212290 =899,280 منبع
    600*324 + 1410*303 + 2990*71=194400 + 427230 + 212290 =833,920 منبع
    یه ده عادی (بدون واحه )90 کیلو منبع (به جز گندم )میده که میشه با 10تا ده منابع روشن نگه داشتن همه تامین کرد
    با احتساب گندم با 7 تا ده عادی هم میشه این منابع رو تامین کرد
    حالا قبل از این که منابع فول ساخت رو داشته باشیم چطور باید نیرو سازی کنیم

چند نوع استارت سرور وجود داره

1. اول سرور با ساخت لژیون نیروسازی رو آغاز کنی
    2. اول سرور شمشیر زن بسازی
    3. اول سرور شوالیه بسازی
    4. اول سرور سزار بسازی
    5. اول سرور مخلوط نیرو بسازی

تو حالت اول پلیر ها تا 1کیلو (1000 عدد) لژون میسازن و همزمان باهاش غارت میکنن
    خوبی این روش اینه که لژون مدافع هم هست و میشه ازش به عنوان نیروی دفایی هم استفاده کرد میزان غارتش هم خوبه (50 تا جیب داره)
    اما بدیش اینه که این نیرو کاملا حجومی نیست و تو غارت و حمله لاست بالا میده و سرعتش 6 خونه در ساعت هست و بعد از یه مدت فقط به درد فیک دادن میخوره در حالت کلی و بعد از ساختن این تعداد سایر نیرو هارو همروند میسازی

تو حالت های بعدی اول 50-100 تا لژیون میسازی و با غارت منابع تحقیق سایر نیرو هارو به دست میاری یا این که منبع آپ میکنی و منابع تحقیق رو اینجوری به دست میاری

حالت دوم شمشیر زن هست که نیروی حجومی هست سرعتش 7 فیلد هست قدرتش عالیه جیبش هم خوبه (50) چون مصرف گندمش 1 هست تامین گندمش هم راحته و سخت نیست
    معایب خواصی نداره

این 2 روش برای کسایی که کمتر آنلاین میشن بهتره چون سوار نظام رومن مثل ماشین های آمریکایی مصرفش بالاست و نیاز به انلاین بودن و غارت زدن بیشتری داره

تو روش سوم که یه تخصصی توش دارم میگم عالیه جیب شوالیه 100 تا هست سرعتش 14 تاهست که 2 برابر پیاده نظام هست قدرت حجومی بالایی هم داره منابع ساختش هم با منابع شمشیر ز حدودا برابری میکنه (2تا شمشیر زن 1200عدد 1 شوالیه 1410) و راحت میشه غارت خوبی باهاش کرد
    معایب این روش هم گندم شوالیه هست که مصرف بالا یی داره وباید کمی بیشتر از دو روش قبلی انلاین باشید

اما حالت 4 که جیب سزار 70 تا هست و عالی نیست سرعتش 10 هست که عالی نیست ولی قدرت 180 داره که خوبه
    تو نیرو سازی اولیه ناتار (نیرو سازی استاندارد منظورمه ) لینک سبز میده
    بدی های زیادی هم داره مثل منبع زیاد و گندم بالا که در کل کار هر کس نیست نگهداریش و بیشتر سلیقه ای از این روش استفاده میکنن

حالت 5 هم خوبی ها و بدی هاشون باهم مخلوط میشن برای کسایی که متوسط انلاین میشن بهتره

اما بعد از یه مدت به یک جایی میرسید که میتونید هر 2 نیروع رو باهم بسازید و گندمشون رو بدید بحث سر اینه که نسبت نیرو سازی چقدر باشه
    کلا گفته میشه که همر استاندارد باید 1به 3 باشه یعنی 1دونه سواره و 3 پیاده
    اما نظر خود من فرق داره و میگم باید وابسته به نیاز باشه چون محدودیت حمله تو سرور ها هست بهتره که غارت رو فقط با سواره انجام بدیم (تا قبل از رسیدن به محدودیت باید از پیاده استفاده کرد )اما اگه تعداد پیاده هم کم باشه زیاد جالب نیست با غارت نسبتا خوب به سرعت میشه اسطبل و سرباز خونه رو فول ساخت کرد اما اگه غارت خیلی خوبی ندارید بیشتر رو پیاده تمرکذ کنید

من با توجه با غارت خوب 4 به 3 رو پیشنهاد میکنم 4 پیاده و 3 شوالیه
    برای سزار نظری نمیدم چون برای بعضی ها نگهداری 1به10 سزار هم سخته

کاتا هم که باتوجه به نوع اکنت ساختش رو باید شروع کرد اگه همر واندر زن هست زود تر اگه نیست دیرتر و...

اگه غارت در حد عالی باشه که میشه سرباز خونه بزرگ و اسطبل رو هم وارد بازی کرد که عزیزانی که به این حد میرسن نیازی به خوندن این آموزش درب و داغون ندارن :d

اما همر واندر زن بعضی ها میدونن که همر واندر رومن بهتره اما چرا
    برای پاین آوردن سطح یه ساختمون تعداد خواصی کاتا لازمه فرقی هم نداره نژاد چی باشه برای پایین آوردن واندر 15کیلو کاتای رومن با توتن فرقی نداره اما چرا میگن توتن رمر بهتریه

قدرت حمله کاتا و رم با قدرت تخریبشون فرق داره در کل قدرت تخریبشون برابره ولی قدرت حمله کاتای رومن و رم توتن بیشتره
    اما توتن قهوه خونه داره که باعث افزایش قدرت حمله میشه ولی حدف منجنیق رو تصادفی میکنه که به درد همر نمیخوره ولی به درد رمر میخوره
    همون طور که گفتم یکی از فاکتور ها ی مهم قدرت حجومی همر هست
    نوع ساخت نیرو باید به نحوی باشه که بیشترین قدرت حجومی رو داشته باشیم با توجه با ایتم دست راست قهرمان هر چه قدر سواره نظام بیشتر باشه قدرت بالا تر میره
    بهتره با محاسبه گر قدرت حمله نسبت نیرو هارو در بیارید
    چون هر چی قدرت حجومیتون بالا تر باشه بهتره تا اینکه تعداد نیرو تون مدل خواصی باشه نمیشه به صورت قاطع گفت این مدلی بهتره چون کتیبه و سرباز خونه بزرگ و کوچیک روی تعداد و قدرت همر تاثیر دارن

خیلی جای کار داره و اگه بتونم تکمیلش میکنم
    Oops

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed نمایش پست ها
    همرهجومی رومن 2 نوع هست
    شمشیرزن+ سزار+ کاتا
    شمشیرزن+ شوالیه +کاتا

در بهترین حالت در طول روز 324 شمشیر زن 303 شوالیه /227 سزار و 71 کاتا میسازید
    600*324 + 2170*227 + 2990*71=194400 + 492590 + 212290 =899,280 منبع
    600*324 + 1410*303 + 2990*71=194400 + 427230 + 212290 =833,920 منبع
    یه ده عادی (بدون واحه )90 کیلو منبع (به جز گندم )میده که میشه با 10تا ده منابع روشن نگه داشتن همه تامین کرد
    با احتساب گندم با 7 تا ده عادی هم میشه این منابع رو تامین کرد
    حالا قبل از این که منابع فول ساخت رو داشته باشیم چطور باید نیرو سازی کنیم

چند نوع استارت سرور وجود داره

1. اول سرور با ساخت لژیون نیروسازی رو آغاز کنی
    2. اول سرور شمشیر زن بسازی
    3. اول سرور شوالیه بسازی
    4. اول سرور سزار بسازی
    5. اول سرور مخلوط نیرو بسازی

تو حالت اول پلیر ها تا 1کیلو (1000 عدد) لژون میسازن و همزمان باهاش غارت میکنن
    خوبی این روش اینه که لژون مدافع هم هست و میشه ازش به عنوان نیروی دفایی هم استفاده کرد میزان غارتش هم خوبه (50 تا جیب داره)
    اما بدیش اینه که این نیرو کاملا حجومی نیست و تو غارت و حمله لاست بالا میده و سرعتش 6 خونه در ساعت هست و بعد از یه مدت فقط به درد فیک دادن میخوره در حالت کلی و بعد از ساختن این تعداد سایر نیرو هارو همروند میسازی

تو حالت های بعدی اول 50-100 تا لژیون میسازی و با غارت منابع تحقیق سایر نیرو هارو به دست میاری یا این که منبع آپ میکنی و منابع تحقیق رو اینجوری به دست میاری

حالت دوم شمشیر زن هست که نیروی حجومی هست سرعتش 7 فیلد هست قدرتش عالیه جیبش هم خوبه (50) چون مصرف گندمش 1 هست تامین گندمش هم راحته و سخت نیست
    معایب خواصی نداره

این 2 روش برای کسایی که کمتر آنلاین میشن بهتره چون سوار نظام رومن مثل ماشین های آمریکایی مصرفش بالاست و نیاز به انلاین بودن و غارت زدن بیشتری داره

تو روش سوم که یه تخصصی توش دارم میگم عالیه جیب شوالیه 100 تا هست سرعتش 14 تاهست که 2 برابر پیاده نظام هست قدرت حجومی بالایی هم داره منابع ساختش هم با منابع شمشیر ز حدودا برابری میکنه (2تا شمشیر زن 1200عدد 1 شوالیه 1410) و راحت میشه غارت خوبی باهاش کرد
    معایب این روش هم گندم شوالیه هست که مصرف بالا یی داره وباید کمی بیشتر از دو روش قبلی انلاین باشید

اما حالت 4 که جیب سزار 70 تا هست و عالی نیست سرعتش 10 هست که عالی نیست ولی قدرت 180 داره که خوبه
    تو نیرو سازی اولیه ناتار (نیرو سازی استاندارد منظورمه ) لینک سبز میده
    بدی های زیادی هم داره مثل منبع زیاد و گندم بالا که در کل کار هر کس نیست نگهداریش و بیشتر سلیقه ای از این روش استفاده میکنن

حالت 5 هم خوبی ها و بدی هاشون باهم مخلوط میشن برای کسایی که متوسط انلاین میشن بهتره

اما بعد از یه مدت به یک جایی میرسید که میتونید هر 2 نیروع رو باهم بسازید و گندمشون رو بدید بحث سر اینه که نسبت نیرو سازی چقدر باشه
    کلا گفته میشه که همر استاندارد باید 1به 3 باشه یعنی 1دونه سواره و 3 پیاده
    اما نظر خود من فرق داره و میگم باید وابسته به نیاز باشه چون محدودیت حمله تو سرور ها هست بهتره که غارت رو فقط با سواره انجام بدیم (تا قبل از رسیدن به محدودیت باید از پیاده استفاده کرد )اما اگه تعداد پیاده هم کم باشه زیاد جالب نیست با غارت نسبتا خوب به سرعت میشه اسطبل و سرباز خونه رو فول ساخت کرد اما اگه غارت خیلی خوبی ندارید بیشتر رو پیاده تمرکذ کنید

من با توجه با غارت خوب 4 به 3 رو پیشنهاد میکنم 4 پیاده و 3 شوالیه
    برای سزار نظری نمیدم چون برای بعضی ها نگهداری 1به10 سزار هم سخته

کاتا هم که باتوجه به نوع اکنت ساختش رو باید شروع کرد اگه همر واندر زن هست زود تر اگه نیست دیرتر و...

اگه غارت در حد عالی باشه که میشه سرباز خونه بزرگ و اسطبل رو هم وارد بازی کرد که عزیزانی که به این حد میرسن نیازی به خوندن این آموزش درب و داغون ندارن :d

اما همر واندر زن بعضی ها میدونن که همر واندر رومن بهتره اما چرا
    برای پاین آوردن سطح یه ساختمون تعداد خواصی کاتا لازمه فرقی هم نداره نژاد چی باشه برای پایین آوردن واندر 15کیلو کاتای رومن با توتن فرقی نداره اما چرا میگن توتن رمر بهتریه

قدرت حمله کاتا و رم با قدرت تخریبشون فرق داره در کل قدرت تخریبشون برابره ولی قدرت حمله کاتای رومن و رم توتن بیشتره
    اما توتن قهوه خونه داره که باعث افزایش قدرت حمله میشه ولی حدف منجنیق رو تصادفی میکنه که به درد همر نمیخوره ولی به درد رمر میخوره
    همون طور که گفتم یکی از فاکتور ها ی مهم قدرت حجومی همر هست
    نوع ساخت نیرو باید به نحوی باشه که بیشترین قدرت حجومی رو داشته باشیم با توجه با ایتم دست راست قهرمان هر چه قدر سواره نظام بیشتر باشه قدرت بالا تر میره
    بهتره با محاسبه گر قدرت حمله نسبت نیرو هارو در بیارید
    چون هر چی قدرت حجومیتون بالا تر باشه بهتره تا اینکه تعداد نیرو تون مدل خواصی باشه نمیشه به صورت قاطع گفت این مدلی بهتره چون کتیبه و سرباز خونه بزرگ و کوچیک روی تعداد و قدرت همر تاثیر دارن

خیلی جای کار داره و اگه بتونم تکمیلش میکنم
    ممنون از سعید عزیز
    ولی آمار اعلامی این سرور ها متفاوت هست
    یه خورده زیاد میشه ساخت
    این آماره مال سرور های اصلی دژکوب هست
    تو این سرور ها یکم بیشتر میشه ساخت
    No Game

3. تشکر saeed تشکر نمود
    پسندیدن Ali Chiefer, saeed پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سعید جان مرسی اگه میتونی پستایه اموزشی بیشتر بزار
    MaMaD Yo_Yo

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط No Game نمایش پست ها
    ممنون از سعید عزیز
    ولی آمار اعلامی این سرور ها متفاوت هست
    یه خورده زیاد میشه ساخت
    این آماره مال سرور های اصلی دژکوب هست
    تو این سرور ها یکم بیشتر میشه ساخت
    اینجا برای هر سرور باید یه آموزش بدی چون تنها چیزی که توشون ثابت هست محدودیت 5000 حمله هست
    تو سرور w1 قبل از این که ولش کنیم سزباز خونه بزرگ رو فک کنم با کتیبه بزرگ تا ته سرور روشن کرده بودیم
    یکی دیگه هم روشن گزاشته بودیم تا ته سرور یادم نیست کدوم بود
    مابقی هم واسه 2-3 ماه حد اقل روشن بودن
    اموزش اون با c1 فرق داره
    آموزش c1 با d1 فرق داره

چون اینجا همش درحال تعقیره تا جایی که تونستم توش عدد نیاوردم فقط منابع رو آوردم که حدودا با دژکوب اصلی فرقی نداره (جدا از واحه ها )
    نمیشه واسه اینجا آموزش ثابت داد مگه این که بخوای اینجوری بدی

دلیل آموزش هم این بود که لیدر اتحاد نامه ای رو MM کرد که دیدم لازمه این پست رو برارم
    Oops

6. پسندیدن Hadi, 3zar پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 7 پست

میشه زحمت بکشید محاسبات رو بر اساس اخرین سرور اسپید یک که میشه d1 انجام بدید!

البته کار سختی هست قطعا

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اونجا هنوز اکنت نزدم و قصد زدن هم ندارم
    غارت کردن اینجا خیلی راحت تر ازدژکوب هست که باعث میشه سریع تر بتونی منابع فولساخت هر 5ساختمون رو به دست بیاری و اصلا هم نگران گندم نباشی
    مشابه این موضوع سرورهای اولیه ورژن 4 بود که علی چیفر هم تو سرور 7 بود ویادشه که یهو ناتار هر یکشنبه نیرو سازی میکرد
    ما کاری که کردیم این بود که لیست فارم رو از 10 شوالیه به 100 تا تعقیر دادیم که لاست ندیم (گندم ما از ناتار می اومد )
    خلاصه بگم اینکه وسط سرور نوع بازی عوض شد خیلی از بچه ها دیگه غارت نمیزدن ولی این نیرو سازی زمانی بود که ما نیرو به اندازه کافی داشتیم

اینجا تو w1 خیلی راحت تر بود غارت
    یه جا هم خوند که ایتم ها اینجا زود تر یا بهتر در دست رس هست و اینکه فقط موقه ساخت نیاز میشه

تو نسبت نیرو سازی همر نمیشه نظر داد چون از فک کنم ماه اول به بعد بشه هر 5 ساختمون رو فول ساخت نگه داشت
    اینجا دیگه تا کتیبه ها نسبت رو ما تعین نمی کنیم زمان ساخت نیرو تعین میکنه ومیزان لاست نیرو توغارت چون همه چی فول ساخته
    اگه قرار باشه کتیبه کامل تو دستت باشه بازهم میتونی همه چیرو فول ساخت نگه داری تا ته سرور
    واسه همین اینجا راحت میشه رکورد هارو تعقیر داد

تو c1 ناتار قدرت دفاعش بالا بود (با اینکه دیوار نداشت) چون 25 تا نیرو توش وجود داشت و خیلی زود دوباره شارژ میکرد اگه رد میشدی از روش
    اگه قرار بود این روند ادامه پیدا کنه میشد رو سرور امید وار بود که گند مفت نمیده
    اما عوض شد

من خودم دقت نکرده بودم اما کسی گفت که گندام زار سطح 17 اینجا به اندازه سطح 18 گندم میده

من تو محاسباتم کلاه خود هارو دخیل نکردم تو w1 تو2تا ده با کلاهخود نیرو میساختیم پرچم داده بودیم به قهرمان فقط تو راه بود
    جالب هم اینجاست که اصلا فارم نکرده بودیم فقط ناتار میزدیم

نوشته اصلی من محاسبات نداشت که بخوام برای d1 انجام بدم
    منظور من و دوستان تو پست 2-4 تعداد ساخت نیرو بود (که من مستقیم بهش اشاره نکردم )
    هر چقدر به دژکوب نزدیک تر بشیم روند غارت کمتر میشه و ساخت نیرو سخت تر

الان هم نمیشه یه اکنت ساخت و در باره d1 نظر قطعی داد نهایتش اینه که بگم توی این لحظه به دژکوب نزدیک هست
    ولی نمیتونم بگم که هفته/ماه دیگه هم همین قدر به دژکوب نزدیک مونده
    تو 2 سرور قبل که کاملا سرور به نفع توتن بود
    تعقیراتی که اعمال کردید شاید یه مقدار این نفع رو کاهش بده تا برابری کامل نژاد ها راه زیادی هست
    من یه مقداریش رو میبینم مابقیش رو من حواسم نیست یا نمیدونم یا دقت نمیکنم مثل گندم زار
    Oops

9. تشکر moderator تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 7 پست

مشکل درصد اضافه گندم ابادی که دوست عزیز ferin اشاره کرد، توی سرور d1 از ابتدا اصلاح شده است و الان تولید تا جایی که اطلاع دارم تو تمام سطح ها منطبق بر وارسیم هست

نیروسازی ناتار رو کمی کمتر کردیم توی سرور D1 از ابتدای سرور و تا انتهای سرور هم تغییر نمیکنه

در ضمن تعداد حیوانات ابادی هم از ابتدا تقریبا مطابق با سرورهای دات کام شده

و اخر از همه اینه که احتمال فراوان در سرور نرمال بعدی، ناتارها دیوار اپ میکنند و بازهم نیرو سازی ناتارها کاهش پیدا میکنه و سختی غارت از ناتار بخاطر دیوارشون میشه تا بیشتر نیروسازیشون

البته هنوز نتونستیم تحلیل دقیقی از میزان ارتقا دیوار ناتارها بصورت کامل داشته باشیم که با کمک دوستان و اکانت هایی که در دات کام یا سرورهای اصلی دیگه در اختیارمون میزان به تحلیل دقیقی در این باره هم خواهیم رسید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط moderator نمایش پست ها
    مشکل درصد اضافه گندم ابادی که دوست عزیز ferin اشاره کرد، توی سرور d1 از ابتدا اصلاح شده است و الان تولید تا جایی که اطلاع دارم تو تمام سطح ها منطبق بر وارسیم هست

نیروسازی ناتار رو کمی کمتر کردیم توی سرور D1 از ابتدای سرور و تا انتهای سرور هم تغییر نمیکنه

در ضمن تعداد حیوانات ابادی هم از ابتدا تقریبا مطابق با سرورهای دات کام شده

و اخر از همه اینه که احتمال فراوان در سرور نرمال بعدی، ناتارها دیوار اپ میکنند و بازهم نیرو سازی ناتارها کاهش پیدا میکنه و سختی غارت از ناتار بخاطر دیوارشون میشه تا بیشتر نیروسازیشون

البته هنوز نتونستیم تحلیل دقیقی از میزان ارتقا دیوار ناتارها بصورت کامل داشته باشیم که با کمک دوستان و اکانت هایی که در دات کام یا سرورهای اصلی دیگه در اختیارمون میزان به تحلیل دقیقی در این باره هم خواهیم رسید
    باسلام
    عزیزم شرمنده ولی به عنوان یک نوب صحبت می کنم ببین شما به علت کمبود پلیرنسبت سرور های جهانی که داری مجبوری ناتارت بیشترمنبع تولید کنه واینکه نیروکمتربسازه چون پلیری که 600کیلو همرش توی سرور عادی اخرکاربه مشکل برمی خوره پس می ره سراغ مولتی و... خوب حالا اگه ببری تولید منبع بالا چی می شه؟ هر کی از راه می رسه سوپرهمرمی زنه!
    عزیزم تولید ناتار ودیوار واقامتگاهش و نیروی دفاعیش یک سری فرمول داره برحسب گندم خور اون سرور وتعداد پلیرهای اون سرور همین طوری ... نیست والا !
    بازم ممنون به عنوان یک نوب
    ویرایش توسط moderator : 09-13-2014 در ساعت 01:31 AM دلیل: !!!

12. تشکر No Game تشکر نمود
    پسندیدن No Game پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 7 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali Chiefer نمایش پست ها
    باسلام
    عزیزم شرمنده ولی به عنوان یک نوب صحبت می کنم ببین شما به علت کمبود پلیرنسبت سرور های جهانی که داری مجبوری ناتارت بیشترمنبع تولید کنه واینکه نیروکمتربسازه چون پلیری که 600کیلو همرش توی سرور عادی اخرکاربه مشکل برمی خوره پس می ره سراغ مولتی و... خوب حالا اگه ببری تولید منبع بالا چی می شه؟ هر کی از راه می رسه سوپرهمرمی زنه!
    عزیزم تولید ناتار ودیوار واقامتگاهش و نیروی دفاعیش یک سری فرمول داره برحسب گندم خور اون سرور وتعداد پلیرهای اون سرور همین طوری نیست والا !
    بازم ممنون به عنوان یک نوب
    والا دوست عزیز منم عرض نکردم قراره همینطوری دیوار رو به ناتار اضافه کنیم باید تحقیق بشه و با یک بررسی کامل به الگوریتم اصلیش برسیم

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

تو2 تاسرور بازی کردیم مشکلاتی که داشت رو دیدیم
    نه همشو تیکه بزرگی که به چشم می اومد

مثلا تو w1 کتیبه ها خیلی بد پخش شده بودن تو خود دژکوب کتیبه ها گاهی به صورت بن آزاد میشدن و تو یه تایم نامعلوم (از 1 ثانیه تا فک کنم 2 روز )از حالت بن در میاومدن بهتره این کارو هم انجام بدید که نشه مثل اون سرور

الان دژکوب 2 تا کد مبهم داره یکی ناتاره و اون یکی ماجراجویی که نمیشه به صورت دقیق طراحیش کرد
    15 کراپ هم کمی بیشتره
    اول سرور رو 15 کراپ ها دعوا بود تا جایی که یادمه چون اثر هنری رو هم طبق 2 تا سرور که دیدم زیاد تر وارد میشد اونی که نباید 15 کراپ بهتر رو میگرفت (البته 4-5 روزی طول کشید که اعضاعی محترم c1 بفهمن کار برد اثر هنری و اون کلاه خود تریبون چی هست چون بعد از این مدت قیمتش بالا رفت )
    یعنی میشه گفت استاندارد نبودن مپ هم خودش یه مشکل هست

در کل بازی اینجا راحت تر از دژکوبه اما پلیر بهتر کمتره
    نظر شخصی من اینه که اگه بازی یه مقدار اگه سخت تر از دژکوب باشه بهتره چون پلیر کمتره
    البطه اینم بگم میانگین جو زده گی خیلی بالا هست چون نسبت پلیر هایی که از همون اول حجومی کار میکنن بیشتر به پلیر های فعال از دژکوب بالا تره

چون دژکوب میدونه تو سرور آنگولا هم 2000 تا بازی کن داره اما اینجا این طور نیست (دژکوب سوابق سرور هارو داره و میدونه کار برهاش تو چه حدی هستن و برای حد وسط اونا طراحی میکنه بازی رو )

کسی اینجا 15 کراپ زیر 100% نداره
    طرف اولین سرور که بازی میکنه 15 کراپ 125% میگیم بگیره، میگه 20 خونه فاصلش دور نیست
    خود ما برای 150%رفتیم وسط ساید با فاصله 160 خونه از ده یک حتی یادمه میدان تمرین رو تا 10 بالا بردیم برای گرفتنش

حدودا پلیر ها هم اینطوری ناز نازی بار میان
    ویرایش توسط saeed : 09-13-2014 در ساعت 02:58 AM
    Oops

15. تشکر No Game, ALI_TaKTaZ تشکر نمود
    پسندیدن No Game, ALI_TaKTaZ پسندید