صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 12

موضوع: aj 500

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

aj 500

بابا واقعا دیگه گندش رو در آوردین !!

الان رو بچه های اتحاد ما اتکه و می خوایمم کسی رو بزنیم نمی زاره آی پی یکسان می ده !

باو یه بارکی بگین نمی تونین سرور رو بچرخونین ما هم دلمون رو بی خودی خوش نکنیم ! از صبح داریم نامه می دیم مولتی هانتر داره می پیچونه ما رو !

کاربری با IP شما قبلا به این دهکده حمله نموده است.
    مشاهده کاربر
    IP:

این نوشته ای که موقع اتک دادن می ده !

مشاهده کاربر رو می زنیم میره تو این صفحه :

دیدکلی

ویرایش پروفایل

تنظیمات

اکانت
    پشتیبانی و مولتی هانتر
    پشتیبانی:
    گروهی از بازیکنان مجرب هستند که به سؤالات شما پاسخ خواهند داد.
    » نوشتن پیام
    قوانین بازی:
    Multihunter وظیفه دارد که صحت اجرای قوانین بازی را کنترل کند. اگر سؤالی در مورد قوانین بازی دارید و یا می خواهید کسی را به علت تخلف و نقض قوانین گزارش کنید، می توانید به Multihunter پیام بفرستید.
    » نوشتن پیام

باو واقعا که !!!!!!

علی
    Mulche

2. تشکر No Game تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

دژکوب یه بازی گروهیه تیم و اتحادی قوی تره که پلیر های فعال بیشتری داشته باشه. اگه 4 نفر تو یه اتحاد مجبورن جور 20 اکانت رو بکشن تقصیر رو گردن سرور نندازید.

4. تشکر No Game تشکر نمود
    پسندیدن No Game پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

مولتی جان جوابت اصن ربطی به سوال علی نداشت
    اتفاقی که افتاد همون اتفاقیه که تو 3ایکس چن روز پیش اتفاق افتاد
    با کسی که اصن ایپی مشترک نداری هم ایپی میشی و نمیتونی بهش اتک بدی همین
    حالا یه سیستم شما ضعیفه که حریف میتونه رو اک ما لاگین شه یا هم بازم سیستمتون ضعیفه که اشتباهی هم ایپی میگیره

6. تشکر No Game, ALI_TaKTaZ تشکر نمود
    پسندیدن No Game پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

یه اتفاقاتی رخ میده در بازی برا ما هم پیش میاد
    ولی اصل ماجرا چیه ؟

ببینید ربطی به سرور نداره
    ما به اینش رسیدیم و مثل شما دوستان فکر میکردیم
    شما 100 درصد به آخرش برسی متوجه میشید که آیپی خوردید با اون دوستمون
    حالت های فراوانی داره
    اصلاً آیپی چیه ؟
    قبلا راجب اینا خیلی بحث شده
    ممکنه از اینترنتی که استفاده میکنید اشخاص دیگه ای استفاده کنه
    مثلا شما و داداشتون از یه کامپیوتر و از یک اینترنت استفاده میکنید دژکوب بازی میکنید
    وقتی داداشتون دژکوب رو ول میکنه میره این نمیشه که بگید نیومده رو اکانت ما و رقیب ما بوده حتی پسورد هم نداشته
    نه آیپی شما و اکانت داداشتون یکیه

یا گسترده کنیم شما از کافی نت استفاده میکنید این همه کامپیوتر داخل کافی نت از یک اینترنت مشترک و آیپی مشترک استفاده میکنن

یا گسترده تر و ساده تر
    وقتی در یک فضا یا آپارتمان 100 طبقه همه از یک اینترنت شبکه استفاده میکنن همه اینا یک آیپی دارن

به نظرم بهتره قبل از هر تصمیمی اینترنت خودتون رو چک کنید

اگه واقعاً اونجوره مولتی هانتر میتونه تشخیص آیپی بده و شما بازداشت بشید دلیل قانع کننده ای هست که بن بشید

ولی دوستان ادمین در گفته گو های گذشته اشاره کردن که به آیپی مشترک ها به دلایل گفته شده کاری نداریم
    چون واقعا زیاد هستن دوستانی که از اینترنت مشترک استفاده میکنن

یا پیش میاد
    عین گفته مولتی هانتر عزیز
    پسورد در اختیار دوستانی قرار میدید به هر دلیلی
    ممکنه اتفاقاتی این وسط رخ بده که شما آیپی یکسان بخورید

100 درصد دلیلی وجود داره برای این اخطار

اگر چنین است دلیلش رو بگید ما هم مطلع بشیم
    ممنون
    ویرایش توسط No Game : 09-08-2014 در ساعت 03:42 PM
    No Game

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir Biskoit نمایش پست ها
    حالا یه سیستم شما ضعیفه که حریف میتونه رو اک ما لاگین شه یا هم بازم سیستمتون ضعیفه که اشتباهی هم ایپی میگیره
    بله همین دیگه نمیدونید کی میاد و میره تو اکانتتون. بعد میگید سیستم ضعیفه! اگه ضعیف بود که دیگه بازی معنا نداشت همه رو هم لاگین می کردند و سرور رو به گند می کشیدند. پس بهتره ببینید چطور شده که یه نفر دیگه رو اکانتتون اومده.
    و اینطوری هم کلی گویی نمیشه کرد اگه شک دارید آیدی یوزرتون و کسی که بهش حمله میکنید رو بدید تا بهتون بگم کدوم اکانت و در چه تاریخ و ساعت و ثانیه ای رو اکانتتون لاگین کرده.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Turbo نمایش پست ها
    بله همین دیگه نمیدونید کی میاد و میره تو اکانتتون. بعد میگید سیستم ضعیفه! اگه ضعیف بود که دیگه بازی معنا نداشت همه رو هم لاگین می کردند و سرور رو به گند می کشیدند. پس بهتره ببینید چطور شده که یه نفر دیگه رو اکانتتون اومده.
    و اینطوری هم کلی گویی نمیشه کرد اگه شک دارید آیدی یوزرتون و کسی که بهش حمله میکنید رو بدید تا بهتون بگم کدوم اکانت و در چه تاریخ و ساعت و ثانیه ای رو اکانتتون لاگین کرده.
    مولتی جان سرور ah تموم شد من با واندر رقیب آی پی خوردم
    نامه دادم جریان رو گفتم شما اسم دو تا اکانت آوردید که فارم کامل بودند و هیچ ارتباطی هم به اکانت ما نداشتند
    در جواب نامه تون توضیحی رو نوشتم که الان 6 روزه هنوز جواب ندادید.
    میخاید نامه ای که اونجا براتون نوشتم رو بذارم همینجا بقیه هم بدونن که جریان چیه؟

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط No Game نمایش پست ها
    یه اتفاقاتی رخ میده در بازی برا ما هم پیش میاد
    ولی اصل ماجرا چیه ؟

ببینید ربطی به سرور نداره
    ما به اینش رسیدیم و مثل شما دوستان فکر میکردیم
    شما 100 درصد به آخرش برسی متوجه میشید که آیپی خوردید با اون دوستمون
    حالت های فراوانی داره
    اصلاً آیپی چیه ؟
    قبلا راجب اینا خیلی بحث شده
    ممکنه از اینترنتی که استفاده میکنید اشخاص دیگه ای استفاده کنه
    مثلا شما و داداشتون از یه کامپیوتر و از یک اینترنت استفاده میکنید دژکوب بازی میکنید
    وقتی داداشتون دژکوب رو ول میکنه میره این نمیشه که بگید نیومده رو اکانت ما و رقیب ما بوده حتی پسورد هم نداشته
    نه آیپی شما و اکانت داداشتون یکیه

یا گسترده کنیم شما از کافی نت استفاده میکنید این همه کامپیوتر داخل کافی نت از یک اینترنت مشترک و آیپی مشترک استفاده میکنن

یا گسترده تر و ساده تر
    وقتی در یک فضا یا آپارتمان 100 طبقه همه از یک اینترنت شبکه استفاده میکنن همه اینا یک آیپی دارن

به نظرم بهتره قبل از هر تصمیمی اینترنت خودتون رو چک کنید

اگه واقعاً اونجوره مولتی هانتر میتونه تشخیص آیپی بده و شما بازداشت بشید دلیل قانع کننده ای هست که بن بشید

ولی دوستان ادمین در گفته گو های گذشته اشاره کردن که به آیپی مشترک ها به دلایل گفته شده کاری نداریم
    چون واقعا زیاد هستن دوستانی که از اینترنت مشترک استفاده میکنن

یا پیش میاد

ممنون
    داداش تو سرور 500 هستی ؟! میشه آی دی اکانتت رو بدی ؟! اگه نیستی لطفا نظر نده چون اگه دیشب جای من بودی می ترکیدی !! وقتی ببینی رفیق فابت داره 0 میشه و تو هم نمی تونی کاری کنی چیکار می کنی ؟!

من کاری ندارم مشکل از چیه ؟! اگه با هم لاگین داریم اولا باید بن بشیم !!!! اونم به صورت اتوماتیک ! دوما از کی تا الان شده من با یکی امشب آی پی یکسان بخورم موقعی که طرف کارش رو کرد و تموم شد و موقع اینه که ما رو بزنه آی پی مشترک دیگه نیستیم ؟!!!

دژکوب یه بازی گروهیه تیم و اتحادی قوی تره که پلیر های فعال بیشتری داشته باشه. اگه 4 نفر تو یه اتحاد مجبورن جور 20 اکانت رو بکشن تقصیر رو گردن سرور نندازید.

من حال کردم تک نفری جور 20 نفر که سهله جور 40 نفر رو بکشم مشکلی داره ؟!

پ.ن1 :مولتی با این نامه ای که تو دادی تجربه 10ساله ی ما رو زیر سوال می بری لوووووووووول

پ.ن2 :به خدا ما هم یه چیز هایی از نرم افزار و دژکوب و هک می دونیم !

پ.ن3 : حالا بگین اشکال از پلیر هاس

پ.ن 4 : آی دی ما :Jack SparooW آی دی طرف : hesoyam ....زحمته تاریخ لاگین و کدوم اکانت و آی پی مشترک رو بدین ..... تا دیشب آی پی مشترک ولی الان بدون ای پی

پ.ن5 : وحید تو سرور همر موند ؟! والا من که دیشب با همه آی پی بودم ولی امشب جور دیروز رو کشیدم لامصب اتحاد وحید واس اتحاد رنک 1 شده پناهگاه

http://dejkoob.ir/ir/report/1064301bef4

یه دست به افتخار دف ساز هامون

علی
    Mulche
    ویرایش توسط Mulche : 09-09-2014 در ساعت 04:37 AM دلیل: سسس

11. تشکر No Game تشکر نمود
    پسندیدن No Game پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir Biskoit نمایش پست ها
    امیر جان قربونت برم عصبی نشو

من یک هفته منتظر بودم جواب بدن ولی خبری نشد

الان میگم چه خبره

نقل قول نوشته اصلی توسط No Game نمایش پست ها

یا پیش میاد

ممنون
    داداشم اینم نیست
    شما هم صبر کن بگم آی پی از کجا میاد بیرون

مولتی جون زحمت بکش این لینک نامه ای که توی سرور ah500 هست رو جواب بدید تا به یه جاهایی برسیم.
    خیلی بده آدم یه هفته منتظر جواب نامش باشه ولی جواب ندید
    http://ah500.s.dejkoob.ir/nachrichten.php?id=70343

حکایت بگم بگم شما هم مثل اون بنده خدایی شده که هشت سال بگم بگم کرد ولی آخرش هم نگفت و رفت .
    من توی این نامه عرض کردم مشکل آی پی چی بوده که نتونستم واندر مقابل روبزنم شما دو تا اکانت اسم بردید که با بنده آی پی خورده بودند . عرض کردم اگر اکانت من با اون دوتا اکانتی که شما اسم بردید آی پی خورده آی پی رو بدید که ندادید
    گفتید اتک لانچ شده عرض کردم گزارش اتک ها رو بدید ندادید. تایم اتک خواستم ندادید . حتی خواهش کردم از واندر اتحاد روبرو گزارش حمله ها رو چک بکنن ولی چیزی پیدا نشد برای همین اینجا در موردش بحث میکنیم .

و اما

آی پی که اینجا در موردش بحث میکنیم با آی پی اصلی و استاندارد به معنای واقعیش فرق میکنه و هیچ ارتباطی به سیستم و شبکه و کامپیوتر و مودم و اینترنت نداره .
    از چه نظر؟
    با ذکر مثال عرض میکنم

فرض کنیم بازیکن A دو تا اکانت داره و به قول خودمون کثیف بازی میکنه

اسم اکانتهاش رو میذاریم A1 و A2

از اکانت A2 به اکانت B حمله میکنه و بازیکن B هم عکس العمل نشون میده و به اکانت A2 حمله میکنه

بازیکن A از اکانت A2 میره روی اکانت A1 و میخواد به B اتک بده
    اینجاست که همون نوشته ای که من ازش متفرم با رنگ قرمز میاد جلوت که کاربری با IP شما قبلا به این دهکده حمله نموده است.

ولی به شخصه تا اینجا مشکلی ندارم باهاش چون کاملاً درست و قانونیه و برای اینکه سوء استفاده ای از اکانتها نشه این قانون درسته

حالا موضوع رو یه جور دیگه بررسی مکنیم

بازیکن A از اکانت A2 وقتی به شما اتک داد شما نباید به بازیکن A2 اتک بدید
    چون بین اکانت A1 و A2 فقط میتونید یکی رو بزنید

یعنی به عبارت دیگر سیستم هوشمند این سایت اکانتهای A1 و A2 رو چون با هم از یک سیستم استفاده میکنند به عنوان یک اکانت شناسایی میکنه و شما باید زرنگ باشید و هوشیارانه کف دستتون رو بو کنید ببینید اتکی که بهتون میاد از کجا میاد

پس زین پس هر جوجه نوبی با پاپ مثلا 2 نفر و با پنجاه تا گرزی بهتون اتک داد باید وایسید تماشا کنید بزنه و خوش باشه و شما هیچ جوابی به اتک داده شده نباید بدید . چون به محض اینکه به بازیکنی که بهتون اتک داده حمله کنید بازیکن اصلی و اکانت اصلی که مدنظر بوده رو دیگه نمیتونید بزنید .

حالا دوستان بیان این موضوع رو منکر بشن تا با دلیل و منطق و مثال زنده عرض بکنم که دقیقاً همینجوریه که عرض کردم میشه آی پی خورد. ا
    این بلایی هست که دو تا واندر در سرور 500 سر من اومد و هر دوبار هم واندر مقابل آی پی خورد نتونستم بزنم و صد شد .
    جالبه بدونید هر دوبار رامین واندر مقابل من بود و خودش هم اعتراف کرد که همچین کاری رو کرده . یکبار با اکانت unicorn و یک بار هم با اکانت seven
    یعنی قانونی که برای حفظ اکانتها و سوء استفاده نکردن از اکانتها به عنوان جلوزن و خط شکن قرارداده شده یه جورایی داره به ضرر ما تموم میشه .
    ویرایش توسط vahid : 09-09-2014 در ساعت 06:42 AM دلیل: سسس مثل علی :دی

13. تشکر No Game, Turbo تشکر نمود
    پسندیدن No Game, Turbo پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

این تیکه 8 سالت خیلی سنگین بود :دی
    این محدودیت 12 ساعته است و متاسفانه بعد از گذشت 12 ساعت سوابق حملات بر داشته میشه یعنی من الان نمی تونم پیدا کنم که کیا بهش حمله زدن و آیپی هاشون رو چک کنم. (البته از تو گزارشات اگه حذف نشده باشه میشه، که کار خیلی سخت و وقتگیریه 8 سال طول میکشه :دی)
    علتی که اونجا هم جوابتو ندادم همین بود فقط تا حدود 12 ساعت بعد از حمله میشه لیست حمله کننده های مشترک رو درآورد
    اما شما دوتا اکانت بساز این مسئله رو تست کن اگه اکی بود به امید گزارش میدم.
    ویرایش توسط Turbo : 09-09-2014 در ساعت 12:48 PM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

این تیکه 8 سالت خیلی سنگین بود :دی
    این محدودیت 12 ساعته است و متاسفانه بعد از گذشت 12 ساعت سوابق حملات بر داشته میشه یعنی من الان نمی تونم پیدا کنم که کیا بهش حمله زدن و آیپی هاشون رو چک کنم. (البته از تو گزارشات اگه حذف نشده باشه میشه، که کار خیلی سخت و وقتگیریه 8 سال طول میکشه :دی)
    علتی که اونجا هم جوابتو ندادم همین بود فقط تا حدود 12 ساعت بعد از حمله میشه لیست حمله کننده های مشترک رو درآورد
    اما شما دوتا اکانت بساز این مسئله رو تست کن اگه اکی بود به امید گزارش میدم.

با سلام سرور نمی دونم چرا باز شخم خورد لووووووووووووووووووووووول

وحید منابع بده .... همرم ترکید )) شده 600 ک باو لامصب مرتضی رستمی کل سرور رو داره میزنه واس ما غارت نمی زاره که :!

به ظاهر مولتی !! اولا 8سال نیست و 10 ساله برو عینکت رو بزن و بیا دوباره بخون می گم آخه چرا دارن می پیچونن :! 10 رو که 8 ببینی دیگه هیچی

به قول آرش اون موقع که دژکوب فقط یه ده ناتار بود .. هر کی زود تر تونس نیروهاش رد کنه برنده سرور می شد .. ما دژکوب بازی می کردیم و بعضی ها (به ظاهر مولتی ) مار پله

واس شما وقت گیر نیست (8 سال طول می کشه ) لووووووول شما چیزی پیدا نمی کنی که بدی لووووووووووول

آخه لامصب من با افشین (.ای ار قدیم ) که سرور ماله اون بود 24 ساعته با هم بودیم پنل مولتی هانتری رو هم داشتم و ازش استفاده می کردیم شیطونه می گه زنگ بزنم حامد لورد ویکی بیاد (فرمانده لرد ویکی یا فرمانده الموت یکی از بهترین لیدر های 3ایکس و به قولی یکی از استاد های دژکوب من )

فک کردی داری با یه مشت .... حرف می زنی که می خوایی بپیچونی ؟! :[

در کل ما که حقمون رو از سرور گرفتیم همون که هر سرور 1500 تا گلد به تنهایی می بریم از سرور خودش واسه مولتی یکم سنگینه

علی
    Mulche !
    ویرایش توسط Mulche : 09-10-2014 در ساعت 01:06 AM

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین