صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 12

موضوع: ورژن 4.4

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

ورژن 4.4

سلام به همه اساتید
    کسی لیست کامل تعقیرات 4.4 رو داره ؟؟
    منظورم اینا نیست
    :

1. 40% increased resource production
    2. The maximum cranny capacity was increased to 2,000 (Romans, Teutons) and 3,000 (Gauls) respectively
    3. Hero’s resource production per attribute point doubled
    4. Natars start building a Wonder of the World after a set amount of days
    5. Wonder of the World villages are now no longer located only within the gray area
    6. Halved crop consumption in Wonder of the World villages once the construction plans are released
    7. Adjustable trade routes to wonder of the world and/or artifact villages when players are in the same alliance or confederacy
    8. Water bucket can only be used once every 24 hours
    9. Number of adventures increased to over 400
    10. Balancing regarding amount of troops, resources, tablets of law and bandages
    11. Change to culture point calculation for celebrations (small maximum 500; large maximum 2,000)
    12. Change for artworks: maximum of 2,000 culture points, but only appear after 14 days
    13. 500 culture points starting credit at the start of a round
    14. Map adopted from the birthday server
    15. 5 days beginners protection with option to extend it by another 3 days
    16. No attacking, reinforcing or scouting of other players during beginners’ protection and no option to exit protected status prematurely
    17. No settler pushing or offense pushing during beginners’ protection; limited trading ability and only marketplace offers at the ratio 1:1 can be placed
    18. Easy way to distinguish between incoming troop movements (attacks/raids, returning units and incoming reinforcements)
    19. Easy way to distinguish between outgoing troop movements (attacks/raids, reinforcements and last sent)
    20. Option to display more than ten troop movements per page

سایر تعقیرات رو میخوام

الان سرم شلوغه وقت کردم اینو ترجمه شو تایپ میکنم که همه در جریان باشن
    Oops

2. تشکر moderator, YAS1717 تشکر نمود
    پسندیدن YAS1717 پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

این تعقیرات کامل 4.4 هست
    البطه 3 اکنت جدید هم به سرور اضافه شده که من نفهمیدم هنوز چه کارایی دارن
    اما تعقیرات جالبی هست
    Oops

4. تشکر هلاله تشکر نمود
    پسندیدن هلاله پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سعید جان بیکارم الان ، تا قبل ماجراجویی هارو ترجمه میکنم الان ، بقیشم اگر کسی نکرد شب خودم ترجمه میکنم .

1- تولید منابع 40% افزایش پیدا کرده .

2- گنجایش مخفیگاه افزایش پیدا کرده : برای رومن و توتن در لول 1 200 و در لول 10 2000 ؛ برای گول در لول 1 300 و در لول 10 3000 .

3- حمایت تازه واردین بیشتر از ترواین 4.2 خواهد بود . البته زمان دقیقش هنوز معلوم نیست . به زودی در سروری که قراره ران بشه مشخص میشه .

4- امکان ارسال هیچ نوع نیرویی به کسی که تحت حمایت از وجود ندارد . چه جاسوسی ، چه نیروی کمکی ، چه غارت و چه حمله ی عادی .

5- کسی که تحت حمایت هست امکان ارسال هیچ نوع نیرویی به دیگران رو نداره . چه جاسوسی ، چه کمکی ، چه غارت و چه عادی .

6- از اونجایی که وقتی بازیکنی تحت حمایت هست ، امکان حمله به دیگران رو نداره ، دیگه امکان نداره با حمله به دیگرا از حمایت تازه واردین خارج شد .

7- کاربری که تحت حمایت هست میتونه به دهکده های ناتار و آبادی های اشغال نشده حمله یا غارت بزنه .

8- بازیکن میتواند حمایت تازه واردین خود را تمدید کند ، قبل از تمام شدن حمایت یک نامه دریافت میکنه با این قابلیت که حمایت تازه واردین خود را تمدید کند . البته به محض این که حمایت تموم بشه دیگه نمیتونه تمدیدش کنه .

9- زمانی که تحت حمایت هستید نمیتونید منابع ارسال کنید .

10- زمانی که تحت حمایت هستید نمیتونید پیشنهادی غیر از پیشنهاد های 1:1 در بازار تنظیم کنید یا قبول کنید .

11- ده وظیفه ی مختلف نسبتا آسان وجود دارد که بازیکن میتواند هر روز انجام دهد و پاداش های مختلفی کسب کند . هرچه امتیاز های بیشتری از وظایف روزانه دریافت کنید ، جوایز جالب تری به دست خواهید آورد ! ( قسمت اولشو درست نفهمیدم راستش ، منظورش از ranging from pretty easy to challenging فکر میکنم این باشه که محدوده ی سختی وظایف از خیلی راحت تا سخت هست ! )

12- سیستم جایزه هایی که به پلیر داده میشن رو دنبال میکنه و بازیکن جوایز رو به روش های مختلفی دریافت میکنه . زمانی که همه ی جوایز توسط کاربر دریافت شد ، سیستم دوباره به صورت رندم از اول شروع میکنه !

13- جوایز هر روز ریست میشن ( معمولا ساعت 12 بعد از ظهر ) . این شمارش برای جوایز و امتیازاتی هست که دریافت کردید . به این معنی که شما میتونید دوباره جوایز رو کسب کنید ، اما دوباره باید از اول امتیاز کسب کنید .

14- شما باید قبل از ریست شدن وظایف روزانه جوایز خودتون رو دریافت کنید . در غیر این صورت از دستشون میدید !

15-شما میتونید در هر مرحله ( در امتیاز های 25 ، 50 ، 75 و 100 ) یک جایزه دریافت کنید . یعنی حداکثر 4 جایزه میتونید بگیرید .

الان باید برم ، شب ایشالا ترجمه میکنم بقیشو .

6. تشکر هلاله تشکر نمود
    پسندیدن هلاله پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

چون صفحش هیلتر هست ، این متن کاملش ، بدون هیلتر فکن هم بتونید ترجمه کنید :

The production of resource fields is raised by 40%.
    The cranny capacity has been raised:
    Romans and Teutons: The capacity values at level 1 are 200 and at level 10 2000.
    Gauls: The capacity values at level 1 are 300 and at level 10 3000.
    New beginners protection:
    The beginner protection will be longer as it was in T4.2. The exact time is not yet known. It will be included in the server information thread as soon as it's fixed.
    No troops can be sent to a player who is still under beginners protection (this includes any type of troop movements: scouting, reinforcements, attack/raid).
    A player can not send troops to other players when in beginners protection (this includes any type of troop movements: scouting, reinforcements, attack/raid).
    Because player cannot attack anyone during beginners protection, it is no longer possible to end the protection by attacking other players.
    A player can attack/raid Natarian villages and unoccupied oases even when in beginners protection.
    A player now has the possibility to extend his beginners protection. He will get a infobox message before his beginners protection expires with the possibility to extend it. Once the beginners protection ends, it cannot be regained.
    Its not possible to send resources while in beginners protection.
    Also while in beginners protection it is not possible to accept or setup trades which are worse than 1:1.
    Daily Quest System is now also available:
    10 different types of tasks, ranging from pretty easy to challenging, which players can do every day to get different rewards. The more points you collect from daily tasks the more attractive prizes you get!
    The system tracks which rewards have been given and the player gets the remaining rewards in a random fashion. When the player has received all the rewards the system will reset them.
    They are reset once a day (actually at 12:00 midday/noon server time). This counts for the rewards as well as the points you collected until the reset time. This means that you can collect the rewards again, but also that you have to gain the points again.
    You need to actively collect the rewards BEFORE the daily quests get reset. Otherwise they will be lost after the reset.
    You can collect a reward for each "level" (25, 50, 75 and 100 points). This means you can get up to 4 rewards per day.
    Hint: You need to put 20 infantry or cavalry into the training loop in one go as 20 separately trained units won't fulfill the requirements of the respective daily quest.
    Adventures / Items:
    Water buckets are only usable once per day at a 1x speed server.
    For higher speed servers this depends on the speed of the server:
    (24 hours / (RoundDown (Speed/3) + 1)))
    The item drop rates of adventures have been rebalanced:
    dejkoob has now increased the amounts of troops and resources that can be found in adventures significantly, so players will be able to happily accept troops and resources even during the mid- or endgame.
    In dejkoob 4.4 the number of tablets of law has been adjusted to the length of a server, meaning there will be less tablets at the start and the number will then increase gradually during the course of the server.
    Bandages: dejkoob has now scaled their drop rate, so that it also takes into account the length of servers. The bottom line is that there will now be less bandages.
    The number of maximum adventures has been adapted: the amount of adventures is set by the server’s length, so that there are always adventures available for you.
    The appearance times of adventures have been modified.
    Artwork: the maximum culture points a player can get from an artwork is reduced to 2000. In addition, no artwork drops for the player in an adventure in the first 14 days of the server.
    Culture Points:
    Every account gets 500 CP's at the beginning.
    Celebrations: The celebrations have been modified as well to behave like artworks, this means you get the culture points directly after you initiated a celebration. After a celebration, there is a cool-down which equals the time duration a celebration had before.
    Furthermore a small celebration grants the culture points of the village where the Town Hall is located up to a maximum of 500, and a big celebration grants the account-production of culture points up to maximum of 2000.
    Endgame:
    8 out of the 13 WW villages get new spawning spots, outside of the grey area. These villages also have 50% more defending troops in it.
    After construction plans appear in the game, units in Wonder of the World villages will consume only 50%.
    The servers will end when one of these events takes place, whichever comes first:
    A player builds a World Wonder level 100.
    The Natars, who will start building their World Wonder at a set amount of days after the server started, build their World Wonder to level 100. After reaching level 75, every Natarian warrior is needed, so there is no one left to attack competing world wonders which belong to any other player.
    At what point exactly the Natars will have built up their wonder to level 100 has not yet been decided.
    Hero’s resource production per attribute point doubled.
    Rally Point changes: We added some more filters to the troop overview. Also it is now configurable on how many entries are shown.
    Trade routes are now allowed to Wonder of the World villages and artefact villages within the alliance/confederacy.
    Selling items: The following items an be sold in stocks of 5, 10, 30 or 50: bandages, cages, scrolls, ointments and tablets of law.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام دوستان
    بهتره به جای اینا یه دور بازی کنید این سرور ها رو
    جالب هستن
    به خصوص این جوایز که گفته شد

نکته خوبش تو اول بازی هنگام شروع خیلی جالبه که راحت میشه دهکده اول رو بالا کشید
    وضایف کاردانش یکم زیاد شده ولی واقعا خوبن
    این نوع سرور ها رو تو سرور های اسپید بازی کنید واقعا به آدم یه حال اساسی میده

تنها ایرادش اینه که تو خارج هست و امکان خرید گلد برا دوستان موجود نیست

این جایزه ها که دوستمون زحمت کشیدن گفتن خیلی باحال هستن
    توش منابع و نیرو و امکان اتمام ماجراجویی و ماجراجویی اضافه شدن و خیلی چیزا توشه
    منابعی ه هنگام جایزه میده شانسیه
    ولی سیستمش یه جوری طراحی شده از کدوم منابع بیشتر لازم داری اونو میده
    اگه از همشون لازمت باشه از همشون میده :دی
    No Game

9. تشکر MohammadSS, هلاله تشکر نمود
    پسندیدن هلاله پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

عزیزان این رو ببینید ؟؟

3 تا اکنت همینطوری هست که گندشون اینه

3 تا نژاد مخطلف هستن که تو نقشه رومن نشون داده میشن
    من رفتم بفهمم که این 3 تا چی هستن که اخرش هم نفهمیدم (هرکی فهمید بهم بگه )
    150% توش خیلی کم شده(فاصله 200 خونه از مرکذ 12 تا ) اما خوبیش اینه که تا 14 روز اثر هنری نمیاد
    یعنی هرکی بازی بلده (ورژن 3 ) ده دو رو زود میگیره

در باره جوایز 2 تای اول رو راحت میشه گرفت اما 2تای دومی رو نه مخصو صا آخری رو (3 تا ده میخواد )

قرار باشه جدی بازی کرد باید حد اقل 5 تا تیم تو یه ساید ریجستر کنن تا آخر ساید بشه یه کاری کرد
    خوبیش اینه که گلد واسه بازی زیاد نیاز نیست وبیشتر برای حراجی نیاز میشه که مجبوریم شبیه ورژن 3 بازی کنیم

درضمن جایزه منابع رو رندم میده تا الان مثلا 2 بار پشت سر هم خشت نداده از هر منبع یه دور داده (هر 4 بار یک باز 1000 تا از یک منبع میده و توی 16 روز یک دور همشو میده) تا الان توی این 16 روز 2 بار یک منبع رو فک نکنم گرفته باشم
    Oops

11. تشکر هلاله تشکر نمود
    پسندیدن هلاله پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed نمایش پست ها
    عزیزان این رو ببینید ؟؟

3 تا اکنت همینطوری هست که گندشون اینه

3 تا نژاد مخطلف هستن که تو نقشه رومن نشون داده میشن
    من رفتم بفهمم که این 3 تا چی هستن که اخرش هم نفهمیدم (هرکی فهمید بهم بگه )
    150% توش خیلی کم شده(فاصله 200 خونه از مرکذ 12 تا ) اما خوبیش اینه که تا 14 روز اثر هنری نمیاد
    یعنی هرکی بازی بلده (ورژن 3 ) ده دو رو زود میگیره

در باره جوایز 2 تای اول رو راحت میشه گرفت اما 2تای دومی رو نه مخصو صا آخری رو (3 تا ده میخواد )

قرار باشه جدی بازی کرد باید حد اقل 5 تا تیم تو یه ساید ریجستر کنن تا آخر ساید بشه یه کاری کرد
    خوبیش اینه که گلد واسه بازی زیاد نیاز نیست وبیشتر برای حراجی نیاز میشه که مجبوریم شبیه ورژن 3 بازی کنیم

درضمن جایزه منابع رو رندم میده تا الان مثلا 2 بار پشت سر هم خشت نداده از هر منبع یه دور داده (هر 4 بار یک باز 1000 تا از یک منبع میده و توی 16 روز یک دور همشو میده) تا الان توی این 16 روز 2 بار یک منبع رو فک نکنم گرفته باشم
    سلام سعید جان
    این خط آخر رو که گفتید 16 روز نه اینجور نیست میده بستگی به شانست داره :دی من که سرور نروژ حضور داشتم نزدیک 6 ماه پیش میداد تند تند
    بعد این عکس رو چه عرض کنم
    این کلش دست کاری شده حالا وارد بحثش نمیشیم
    یادم رفت تو جمله قبلی بگم تو جوایزش امتیاز فرهنگی هم هست
    و اثر هنری واقعا به قول شما دوست عزیز زیاد کاری نیست جوایز اولیش خیلی راحته گرفتنش ولی به قول دوستمون 3 تا مرحله بعدی واسه ما ها سخته چون گلد کمبوده برای گرفتن اونا باید یکم خرج کرد

ولی این عکسه کلا دست کاری شده مشخصه همه دهاش پایتخته :دی این یعنی دستکاری شده
    در کل ورژن خیلی خوبیه
    No Game

13. تشکر هلاله تشکر نمود
    پسندیدن هلاله پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MohammadSS نمایش پست ها
    چون صفحش هیلتر هست ، این متن کاملش ، بدون هیلتر فکن هم بتونید ترجمه کنید :
    این پیش تعقیرت بود فک کنم کامنت ها هم تعقیراتی هست که اضافه شده یا قطعی شده
    من ترجمم در حد فهمیدن خودم هست پست دوم رو ترجمه کردم که دیدم جالب نیست (متنش برام سنگین بود ) واسه همین نزاشتم
    در کل بیشترش توضیحاتی درباره قوانین و جاهایی که ابهام داشت بود

پست3
    درباره زمان حمایت هست که 5 روز با قابلیت افزایش 3 روز در سرور های عادی
    و 3 رور با اقابلیت افزایش 3 روز در سرور های 3x
    با افزایش تایم سرور مدت حمابت هم زیاد میشه
    و فک کنم 500 امتاز فرهنگی تو سرور عادی و 167 تا تو سرور سرعت بهت داده میشه و از صفر شروع نمیشه

پست 4
    2 تا باگ توش فیکس شده اولی ساعت ریست شدن جایزه هارو محلی کردن
    دومی هم از ajax بازار بود
    3تا ویژگی رو معرفی /اضافه کردن
    بیشتر برای بهبود کار با تاچ اسکرین گوشی و تبلت بود
    واین که امتیاز فرهنگی منطقه خاکستری رو 0 کردن ( 40 جا به این موضوع اشاره کرده و هر بار هم یه چیز متفاوت گفته جالب هم اینه که من منطقه خاکستری اصلا ندیدم که احتمالا منظورش یک مپ دیگه هست نه اینه که من توش اکنت دارم )
    پست 5
    یکی دیگه از40 مورد اشاره به امتیاز فرهنگی هست که بیخیالش که 3 تا باگ رو توش فیکس کردن

پست 6
    رفع 3 باگ
    تعداد استفاده بعضی از ایتم هارو محدود کردن
    طلای که از دعوت بازیکن بهدست میاد تو جایز های روزانه حساب نمیشه
    سومی هم قبلا مطرح شده
    Oops

15. تشکر هلاله تشکر نمود
    پسندیدن هلاله پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط no game نمایش پست ها
    سلام سعید جان
    این خط آخر رو که گفتید 16 روز نه اینجور نیست میده بستگی به شانست داره :دی من که سرور نروژ حضور داشتم نزدیک 6 ماه پیش میداد تند تند
    بعد این عکس رو چه عرض کنم
    این کلش دست کاری شده حالا وارد بحثش نمیشیم
    یادم رفت تو جمله قبلی بگم تو جوایزش امتیاز فرهنگی هم هست
    و اثر هنری واقعا به قول شما دوست عزیز زیاد کاری نیست جوایز اولیش خیلی راحته گرفتنش ولی به قول دوستمون 3 تا مرحله بعدی واسه ما ها سخته چون گلد کمبوده برای گرفتن اونا باید یکم خرج کرد

ولی این عکسه کلا دست کاری شده مشخصه همه دهاش پایتخته :دی این یعنی دستکاری شده
    در کل ورژن خیلی خوبیه
    عکس درست کاری شده نیست
    خودم گرقتم برات یوزر پس تو نامه میدم خوت ببین
    اون 16 روز هم شاید فیکس کرده باشن چیزی نیست که بخوایم روش دعوا کنیم :d

درواقع 3 تا اکنت جدید به بازی اضافه شده رومن گول وتوتن شهر هاشونم شهر هایی بود که داشتن و بزرگ ترنشون هم رومن هست که عکس گزاشتم اون 2 تا به این گندگی نیستن پاپشونم بالا نمیره
    ولی فک کنم نیروی خفنی داشته باشن
    ویرایش توسط saeed : 09-08-2014 در ساعت 10:27 PM
    Oops

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

شرح در تصویر!!!
    Oops

18. تشکر moderator تشکر نمود
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین